Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.08.30. 01:03:41

szembeötlő probléma, ezért tanulni- és javítanivaló a meccskezdés a fővárosiakkal szemben. jó múltkorokban is cumiztunk a meccsek elején, a mait nem kell megemlítenem; a múlthetire nem is emlékszem -ezek szerint a távoli memóriám zsírabb, mint az 1hetesmemó-


szerk.: ja meg ja...emberek! hogy tudtok gratulálni ennek a madridnak? gratuláltok ahhoz a bemakkolt labdák gólra értékesítéséhez, amit a grundon megcsinál manapság minden srác? vagy ahhoz, hogy bekkelnek hátrányban lévő csapat ellen? bevallom az első félidő felénél nekem is megfordult a fejemben egy esetleges gratuláció, mert akkor még akartak, de ez érthetően változott. márcsak azért sem kell gratulálni, mert gyáva módon nem éltek a lehetőséggel, ami a kezükben volt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára TT 2012.08.30. 01:09:03-kor.
pepG1991
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.04.14. 19:57:56

2012.08.30. 01:03:24

Mondhat bárki bármit én nem tudok őszintén gratulálni a Madridnak.....a 2. félidőben 10 ember ellen védekeztek 80000 madridi szurkolóó előtt....ismét bebizonyosodott, hogy a Barca ellen uralni a meccset (kvázi lefocizni őket) egy bő 30 percnél tovább nem lehet, még akkor sem, ha a Barcaa 10 emberrel játszik....az pedig meggyőződésem, hogy ha ma Guardiola ült volna a kispadon akkor ilyen védelmi hibákat nem követünk volna el....ő sokkal jobban feltüzelte volnaa a csapatot, sokkal nagyobb rendet tett volna a fejekben a mérkőzés kezdete előtt. Nyáron ugye felmerült, hogy adjuk el Alvest....volt akii helyeseltee is....hát ma láttuk, hogy milyen a Barcaa jobb oldalii játéka ha nincs Alves....nagyon fontos eleme ő a Barca játékának.
kfranky
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006.09.23. 08:21:54

2012.08.30. 01:03:24

visca el barca írta:
kfranky írta: Mourinhonak fontosabb volt most a győzelem, mint a kitömés. Még nem nyertek idén, botladoznak a bajnokságban és inkább egy besz@ri taktikával legyőzte az örök riválist, hogy ebből erőt merítve felálljanak a ligában.
ezek mindig bekkelnek :D most épp bejött nekik :D
ezt adom! :) kivéve a madridi meccsek eleje, amit a srácainkon kívül mindenki tud... :(
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.08.30. 01:00:36

Sergio és Xavi ma teljesen értékelhetetlent nyújtott. 20 perc után lezavartam volna mindkettőt a pályáról. sajnos a középső védőkre nincs nagyon alternatívánk, így nekik maradniuk kell...remélem tanulnak a hibákból...legközelebb egy támadóval kevesebbet, és egy középpályással többet szeretnék látni a pályán.
kfranky
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006.09.23. 08:21:54

2012.08.30. 00:59:59

recrea írta:
Yaya(07-10) írta:én is értetlenül álltam azelőtt, hogy piqué még is mi a tökömért hátrál be a gólvonal felé...persze nem számíthatott rá, hogy ronaldo rosszul veszi át, így érthető, hogy megpróbált a kimozduló valdes mögé helyezkedni, hogy átemelni ne tudják legalább. ja, és ezért van szükségünk valdesre, ha a sok szekértő nem tudta volna...
Szerintem ez teljesen logikus lépés volt tőle. Nem érte volna be CR-t. Amúgy, ha VV nem ér bele, pont Pique lábához megy.

Az első 20 percben, az utóbbi 4 madridi mecsen mindig így kezdünk. Miért?! Sportpszichológus?! Szerintem ez nagyon komoly gond, és ordít.
Alapvetően az volt a hibás taktika, hogy az ilyen előrevágott labdákra nem készültünk fel és (a gólokon kívül is) rendre egy-egyben hagytuk a belső védőinket a csatárokkal. Vagy tökéletesen kell működnie a lescsapdának (ez tudjuk, hogy nem létezik, ráadásul pont az 1. meccsen Pedro góljánál láthattuk, hogy akár még a bírók is elnézhetik, ha mégis működne) vagy kell egy biztosíték. 10 emberrel persze nehéz, de a kiállítást is a fenti hiba szülte.
A madridi kezdés mindkét oldalon pedig már konstans Mourinnyo idejében. Ez volt Pepnél is. Tök egyszerűen megpróbálnak minket lerohanni az első 20 percben és az esetek nagy többségében sikerül is. Más kérdés, hogy korábban rendre fel szoktunk állni és fordítunk, ez ma a védelem gyengesége + kiállítás miatt nem jött össze. :(
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.08.30. 00:59:50

Andris írta:Tudtuk hogy nem az erősségünk a védelmünk, de nem volt rosszabb mint máskor. Csak pechesebb. Persze a kiállítás után már nehéz.

Jó, Valdes mostmár 3 gólt kapott zsinórban ami leginkább az övé szvsz.

Viszont amit hajtottak a fiúk, ahogy 10 emberrel is (ha nem lett volna a hátrány, akkor kvázi megalázóan) kontrolláltuk a meccset majdnem végig 2-0 után..

Nem lesz itt gond.
Hát azért, hogy nem volt rosszabb a védelmünk, mint máskor azért azt nagyon erősnek érzem. Az első félidőben átjáróház voltunk, és nem az múlott a szerencsén, hogy kaptunk két gólt hanem, hogy csak kettőt.

Valdes a mai gólokban szerintem nem volt benne, de ha CéRó-ét részben még neki is lehet adni, azért nem kevés bravúrt mutatott be és tartott minket életben/távol a súlyos vereségtől. Ha valamikor a mai meccs után jogtalannak érzem az őt illető kritikákat.

Az, hogy kontrolláltuk a meccset egyfelől szép, de azért ha őszinték vagyunk magunkhoz ha behúzzuk ezt a kupát, az a Madrid öntökönszúró-hadművelete lett volna, nem a mi tartásunk, mentális erényünk eredménye. Ezt persze szigorúan a második félidőre kialakult játékhelyzetre (azaz amikor domináltunk 10 emberrel) mondom, mert az egész párharcot tekintve továbbra a saját balf*szságunk áldozatai vagyunk.
Avatar
nyalesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.05. 21:00:29
Tartózkodási hely: Erdőhorváti

2012.08.30. 00:58:54

Érzem/remélem hogy idén bajnokok leszünk :)
"Ünnepeld a sajátjaid sikerét, de legyél óvatos az ünnepléssel, ha mások vesztenek vagy hibáznak. Egy nap ugyanis veled is ugyanaz megeshet, ami velük."-Johan Cruyff
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.30. 00:57:08

kfranky írta: Mourinhonak fontosabb volt most a győzelem, mint a kitömés. Még nem nyertek idén, botladoznak a bajnokságban és inkább egy besz@ri taktikával legyőzte az örök riválist, hogy ebből erőt merítve felálljanak a ligában.
ezek mindig bekkelnek :D most épp bejött nekik :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.08.30. 00:56:19

mindegy, inkább ilyenkor kapjon ki a csapat...talán kicsit felrázza a társaságot. mondjuk a hétvégi rangadó előtt egy könnyebb meccset is el tudtam volna képzelni. Abidalt kérem visszaaaa!!!!
lacus9
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.12.11. 22:33:18
Tartózkodási hely: Zala

2012.08.30. 00:54:56

Mascerano hibájánál ( nem nehéz így mellérugni, ha Piqué befelé helyezkedik , simán szerel), ugyhogy, szerintem mind a 2 gól a nyakába varható.
lacus09
kfranky
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006.09.23. 08:21:54

2012.08.30. 00:54:50

nagyatyesz írta:Hát ezt összehoztuk nekik! Kezdve ott, hogy az első meccsen Valdes adott egy gólt, most meg Piqué, és Masc! A meccs embere nálam Valdes, mivel ő tartott minket életben az utolsó pillanatokig. Egy az egyben hihetetlen az ember, de néha berondít az olyan mutatványokkal, mint az odavágón. A védelmünk katasztrófa! Lőhetett volna a madrid kb még 4-5 gólt. Félidőben aztán rendezve lettek a sorok, de ekkor már a Madrid sem támadott. Bizonytalanok a srácok hátul, és ez már a többi idei tétmeccsen is kiütközött. Középpályán nekem xavi és Busi ma nem tetszett. tempótlan és lassú labdákat adtak. Ini jó volt, és nekem Pedro és messi is tetszett. Sok támogatást nem kaptak, de csinálták, amit tudtak. pedro ismét kezdi összekapni magát. Alexist én akkor is lecseréltem volna, ha nincs kiállítás. Rohan, hajt, küzd, de valahogy olyan kapkodós a játéka. Song oké volt, Tello meg bejött. Grat a Madridnak, mert nyertek, de hogy miért nem akartak játszani a második félidőben, azt nem értem. Én attól féltem, hogy Mou most bosszút áll az elmúlt évekért, és kitömet minket....
Mourinhonak fontosabb volt most a győzelem, mint a kitömés. Még nem nyertek idén, botladoznak a bajnokságban és inkább egy besz@ri taktikával legyőzte az örök riválist, hogy ebből erőt merítve felálljanak a ligában. Az egész meccsben és Szuperkupában ez utóbbi a nagy kár.
A hibákat ki lehet és ki kell javítani. Egy-kettő sajnos mindig elő fog fordulni, a lényeg az, hogy ezekből tanuljon az egész csapat és az edző is.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.08.30. 00:54:23

Yaya(07-10) írta:én is értetlenül álltam azelőtt, hogy piqué még is mi a tökömért hátrál be a gólvonal felé...persze nem számíthatott rá, hogy ronaldo rosszul veszi át, így érthető, hogy megpróbált a kimozduló valdes mögé helyezkedni, hogy átemelni ne tudják legalább. ja, és ezért van szükségünk valdesre, ha a sok szekértő nem tudta volna...
Szerintem ez teljesen logikus lépés volt tőle. Nem érte volna be CR-t. Amúgy, ha VV nem ér bele, pont Pique lábához megy.

Az első 20 percben, az utóbbi 4 madridi mecsen mindig így kezdünk. Miért?! Sportpszichológus?! Szerintem ez nagyon komoly gond, és ordít.
lilike
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008.11.16. 21:26:48

2012.08.30. 00:53:08

Összességében jól lehoztuk a meccset! Nem volt szerencsénk,de jó úton járunk. Azt az első 25 percet kell kielemezni!!
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.08.30. 00:51:10

csababarca írta:
Messa írta:Persze, beszorítottuk őket a 2. félidőben 10 emberrel, de a védekezésünkre akkor sincsenek szavak. Pocsék, katasztrofális, szánalmasan gyenge az egész meccsen. Egy Levante jobb védekezést hoz le simán mint mi ma.
Én ezért nyomnék gyorsba egy allin-t David Luizra,aztán a két hajas megoldhatja a gondokat.
De ez én vagyok,mindjárt le is leszek hurrogva.
+1...
de sajnos ez esélytelen...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.30. 00:50:53

csababarca írta:Ilyenkor javaslom senki ne látogasson a túloldalra,ha nem akar hányni rmcf ámokfutásától...8-1,sima hetes,lenullázás...
:roll:
alekszekkel nem foglalkozunk :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZotyaFace
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2012.08.21. 13:27:03

2012.08.30. 00:50:42

Balinho írta:
ZotyaFace írta:Ebből a meccsből megint lejött,hogy a Barca jobb csapat,a Madrid a "szívből" él...nem vártam,hogy így beállunk védekezni,ha már az első félidőben a letámadásos taktika bejött!

Azért az nem volt váratlan, hogy azt a fajta letámadást nem lehet végigvinni.

Ami váratlanabb és fájó, hogy nem voltunk erre felkészülve. Ha tudjuk jól, hogy a Madrid az elején intenzív letámadással fog játszani (de ha nem is tudjuk, azért az én nem épp szakavatott szememnek is 5 perc után szembetűnt), akkor álljunk már vissza, és pucsítsunk egy komplett félidőn át elővazelinezett hátsóval, hogy akkor most lehet minket farbatoszni.

Titot tényleg nem értem, sorra futották le lendületből a védelmünket, úgy hogy kb a térfelünk 2/3-a üresen tátongott és fel volt kínálva. Anno Pep meg merte húzni, hogy visszaállunk (a BL-elődöntőn simázta is volna az X-et, ha ugye nem jön Pepe, meg Afellay). Tito meg nézte hogy alázzák porrá az amúgy is irtó gyenge napot kifogó védelmünket. Jött Higu első helyzete, aztán gólja, aztán CéRó, aztán a Higuain újra, aztán a kiállítás de semmi taktikai lépés. Kétségtelen, hogy Mou is könnyen bűnbak lehetett volna, mivel nem frissített időben és az egyre nyomasztóbbá váló fölényünk ellenére sem lépett ő se semmit, de ez megint más tészta.

A(z utóbbi) meccs(ek) pozitívuma azért nekem Pedro játéka. Agilis, kapuratörő, tapadnak hozzá a labdák, ugyan most szorongatott helyzetből nem tudta megverni Casillast, és a jobb oldali meglógása után is választhatott volna jobb megoldást, de a játék összképe alapján eddig nagyon pozitív csalódás.
Nem azt vártam,hogy 90 percig ragadjunk a térfeleteken,de egy jó 60-70 percig azért elnéztem volna. Mi ezzel a taktikával tudunk tieteket megfogni.
Azt én is sajnálom,hogy semelyik mester nem mert elöbb belenyúlni a meccsbe,Modricot elöbb hoztam volna tőlünk, Songot is lehetett volna akár már a félidőben becserélni.
Madridista. De nem az elvakult fajtából :)
lacus9
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.12.11. 22:33:18
Tartózkodási hely: Zala

2012.08.30. 00:50:32

A második félidőben a madrid nem volt sehol. Az első félidőt Piqué nyakába lehet varni,ővék ez a kupa de a bajnokság és a BL a miénk lesz.
lacus09
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.08.30. 00:49:31

én is értetlenül álltam azelőtt, hogy piqué még is mi a tökömért hátrál be a gólvonal felé...persze nem számíthatott rá, hogy ronaldo rosszul veszi át, így érthető, hogy megpróbált a kimozduló valdes mögé helyezkedni, hogy átemelni ne tudják legalább. ja, és ezért van szükségünk valdesre, ha a sok szekértő nem tudta volna...
kfranky
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006.09.23. 08:21:54

2012.08.30. 00:49:18

Balinho írta:
ZotyaFace írta:Ebből a meccsből megint lejött,hogy a Barca jobb csapat,a Madrid a "szívből" él...nem vártam,hogy így beállunk védekezni,ha már az első félidőben a letámadásos taktika bejött!

Azért az nem volt váratlan, hogy azt a fajta letámadást nem lehet végigvinni.

Ami váratlanabb és fájó, hogy nem voltunk erre felkészülve. Ha tudjuk jól, hogy a Madrid az elején intenzív letámadással fog játszani (de ha nem is tudjuk, azért az én nem épp szakavatott szememnek is 5 perc után szembetűnt), akkor álljunk már vissza, és pucsítsunk egy komplett félidőn át elővazelinezett hátsóval, hogy akkor most lehet minket farbatoszni.

Titot tényleg nem értem, sorra futották le lendületből a védelmünket, úgy hogy kb a térfelünk 2/3-a üresen tátongott és fel volt kínálva. Anno Pep meg merte húzni, hogy visszaállunk (a BL-elődöntőn simázta is volna az X-et, ha ugye nem jön Pepe, meg Afellay). Tito meg nézte hogy alázzák porrá az amúgy is irtó gyenge napot kifogó védelmünket. Jött Higu első helyzete, aztán gólja, aztán CéRó, aztán a Higuain újra, aztán a kiállítás de semmi taktikai lépés. Kétségtelen, hogy Mou is könnyen bűnbak lehetett volna, mivel nem frissített időben és az egyre nyomasztóbbá váló fölényünk ellenére sem lépett ő se semmit, de ez megint más tészta.

A(z utóbbi) meccs(ek) pozitívuma azért nekem Pedro játéka. Agilis, kapuratörő, tapadnak hozzá a labdák, ugyan most szorongatott helyzetből nem tudta megverni Casillast, és a jobb oldali meglógása után is választhatott volna jobb megoldást, de a játék összképe alapján eddig nagyon pozitív csalódás.
Pedro valóban egyre jobb, már emlékeztet korábbi önmagára!
Viszont Mascherano zseniális indítását illett volna beverni. Főleg egy ilyen meccsen.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.08.30. 00:48:41

Messa írta:Persze, beszorítottuk őket a 2. félidőben 10 emberrel, de a védekezésünkre akkor sincsenek szavak. Pocsék, katasztrofális, szánalmasan gyenge az egész meccsen. Egy Levante jobb védekezést hoz le simán mint mi ma.
Én ezért nyomnék gyorsba egy allin-t David Luizra,aztán a két hajas megoldhatja a gondokat.
De ez én vagyok,mindjárt le is leszek hurrogva.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.08.30. 00:47:46

REMY írta:
Messi-Ini írta: off.:azért vicces,hogy a madrdidiak így örülnek a sikernek.:
-na végre.teljesen megérdemelt,10-3 is lehetett volna.
-na végre elvertük ezt a szánalmas bagázst...OTTHON...
Ugyan ezt csináljátok ti is... egyik szurkoló se különb... a sok fészbúkos gyökeret meg semmibe kell venni. Oda minden idióta írhat bármit. Nagy az Isten állatkertje.
Remy, elmondom én mi a nagyon nagy különbség a két tábor között...inkább rávezetlek. Olvasd el az itteni hsz-eket a vesztes meccs/kupa után, meg olvasd vissza a Ti reakciótokat a múltkori vesztes meccs után. Gondolom tudod mire gondolok?!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2012.08.30. 00:50:11-kor.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.30. 00:46:48

Az az igazság, hogy mondhatnánk hogy hogy szét van csúszva a védelem, hogy milyen lassan indulunk el, és hogy Valdes is mekkora potyakapus.

De azért nem egészen úgy van az, végtére is voltak helyzeteik, de azok minden clasicon voltak. a két gólt valójában úgy kaptuk, hogy nagyon szerencsétlenül alakultak a középső védőink előnyös szituációi.
Az meg, hogy Adrianonak kell játszani Alves helyett, végképp szerencsétlenség.

Tudtuk hogy nem az erősségünk a védelmünk, de nem volt rosszabb mint máskor. Csak pechesebb. Persze a kiállítás után már nehéz.

Jó, Valdes mostmár 3 gólt kapott zsinórban ami leginkább az övé szvsz.

Viszont amit hajtottak a fiúk, ahogy 10 emberrel is (ha nem lett volna a hátrány, akkor kvázi megalázóan) kontrolláltuk a meccset majdnem végig 2-0 után..

Nem lesz itt gond.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
kfranky
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006.09.23. 08:21:54

2012.08.30. 00:46:26

csabooo írta:Gratulálok a Madridnak :!:

Alapjáraton kicsit csalódott vagyok, nagyon vártam a meccset, de nem azt kaptam amit vártam..
Minden esetre büszke vagyok a csapatra, mert 10 emberrel is meg mutattuk, hogy nem adjuk fel, és a madrid ember előnyben is bekkelésre, és abból kontrázásra volt képes, mondjuk érthető.. Még így is meg lehetett volna a meccs, voltak ziccereink, az első fél órát leszámítva, amikor nagyon el voltunk egy fele, ki is használta a madrid.
Nem tudom miért kezdtünk így, pedig a madrid mindig ezt csinálja, és az első meccsen Tito jól reagálta ezt le, most nem tette szvsz :roll:.

Ez a meccs szvsz otthon ment el, amikor nem tömtük ki a madridot úgy Isten igazából ahogy megérdemelték volna akkor, ahelyett baki, bakit követett, 4 góljukból, min. 2 az volt. Ezeket nem Valdes kedvéért mondtam, mert tud ő védeni, csupán még mindig nem tanultunk a tavalyi hibák nagy részéből, többek közt ebből...

Nagy kár a pirosért, de túlfelől is kijárt volna 1,2 embernek...
Lényegtelen ez már nem változtat semmit, ebből a meccsből kell tanulni, levonni a tanulságot, aztán go előre, fel emelt fejjel.

Off: Alves miért nem játszott ? :(
Alves megsérült a bemelegítésnél... :(
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.08.30. 00:45:17

ZotyaFace írta:Ebből a meccsből megint lejött,hogy a Barca jobb csapat,a Madrid a "szívből" él...nem vártam,hogy így beállunk védekezni,ha már az első félidőben a letámadásos taktika bejött!

Azért az nem volt váratlan, hogy azt a fajta letámadást nem lehet végigvinni.

Ami váratlanabb és fájó, hogy nem voltunk erre felkészülve. Ha tudjuk jól, hogy a Madrid az elején intenzív letámadással fog játszani (de ha nem is tudjuk, azért az én nem épp szakavatott szememnek is 5 perc után szembetűnt), akkor álljunk már vissza, és NE pucsítsunk egy komplett félidőn át elővazelinezett hátsóval, hogy akkor most lehet minket farbatoszni.

Titot tényleg nem értem, sorra futották le lendületből a védelmünket, úgy hogy kb a térfelünk 2/3-a üresen tátongott és fel volt kínálva. Anno Pep meg merte húzni, hogy visszaállunk (a BL-elődöntőn simázta is volna az X-et, ha ugye nem jön Pepe, meg Afellay). Tito meg nézte hogy alázzák porrá az amúgy is irtó gyenge napot kifogó védelmünket. Jött Higu első helyzete, aztán gólja, aztán CéRó, aztán a Higuain újra, aztán a kiállítás de semmi taktikai lépés. Kétségtelen, hogy Mou is könnyen bűnbak lehetett volna, mivel nem frissített időben és az egyre nyomasztóbbá váló fölényünk ellenére sem lépett ő se semmit, de ez megint más tészta.

A(z utóbbi) meccs(ek) pozitívuma azért nekem Pedro játéka. Agilis, kapuratörő, tapadnak hozzá a labdák, ugyan most szorongatott helyzetből nem tudta megverni Casillast, és a jobb oldali meglógása után is választhatott volna jobb megoldást, de a játék összképe alapján eddig nagyon pozitív csalódás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Balinho 2012.08.30. 00:52:18-kor.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.08.30. 00:45:01

REMY írta:
Messi-Ini írta: off.:azért vicces,hogy a madrdidiak így örülnek a sikernek.:
-na végre.teljesen megérdemelt,10-3 is lehetett volna.
-na végre elvertük ezt a szánalmas bagázst...OTTHON...
Ugyan ezt csináljátok ti is... egyik szurkoló se különb... a sok fészbúkos gyökeret meg semmibe kell venni. Oda minden idióta írhat bármit. Nagy az Isten állatkertje.

én nem szoktam ilyeneket olvasgatni nálunk,de ha te mondod...amúgy a legnagyobb vicc,hogy nálatok sokan nem is a kupának örülnek,hanem annak,hogy minket elkaptak...egyébként nem fész,hanem madridista... :D
Kép
Válasz küldése