Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2012.10.28. 10:25:42

Vakmacska írta: Fabregas adott megint egy gólpasszt, és rúgott egyet. Feltámadt a gyerek, a hosszú szünet után.
Fabregas ezen a meccsen: 2 gólpassz, 1 gól.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.28. 09:16:50

Igen, lehetne pihentetni embereket.
Alexisnek meg igen, pontosan ugyanabban a gödörben van, mint anno Fabre volt.

A védelem így nagyon jól muzsikált, ezt eltalálta Tito, és külön jó, hogy egy erősen letámadó, jó támadójátékot játszó csapat ellen volt ilyen jó a védelmünk. A Celta harcos volt, még 4-0-nál is próbált gólt rúgni, volt egy-két meleg szitu. Úgy tűnik, hátul is kezdünk összeállni, és ezt jó látni. Ezt a védelmet játszatnám rendszeresen, és külön jó volt, hogy Bartra is beállt a végén.

Adriano hihetetlen milyen sprinteket vágott le, és segítette ki sokszor Albát. Arról nem is beszélve, hogy középen is remekül helyt állt.
Szerintem Xavi kicsit szürke volt tegnap. Ez talán annak is betudható, hogy jóval kevesebbet volt nálunk a labda. Máskor egy félidő alatt többet szokott passzolni, mint most a meccs alatt.

Szerintem Messi sokkal haloványabb volt önmagához képest, a két gólja ellenére. Ő több labdát eladott, és volt, hogy ha szerelték, nem ment a gyerek után, mint régen. És amit a bíróval levágott egy hülye szöglet miatt.... És ez meccsek óta így van. Látszik rajta, h feszült, ideges.

És most jön a hülye riporter ezzel a City-baromsággal, h megvennék, és el fog menni, mert ott többet keresne.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.10.28. 09:01:36

Hú srácok ez nagyon jó meccs volt. Óriási fegyvertény, hogy egy ilyen jól játszó csapatott ilyen simán elvertünk. Mondjuk az első félidő sok szót nem érdemel, annyival voltunk jobbak, hogy mi tudtunk gólt lőni, a 2. játékrész viszont egy állati jó félidő volt. Valdesnek piros pont, már régóta nem védett ilyen jól, kulcsfontosságú volt a jó teljesítménye. A védelemre sem lehetett most egy panaszunk sem. Amit a Song-Adriano-Sergio 3-as hozott, az eszméletlen volt. Feltűnő, hogy Adriano gyorsasága mennyit számít hátul! A kp-nk teljesítményén kicsit megosztott vagyok. Xavi tényleg nem tündökölt, rengeteg eladott labdája volt, de sztem ő sem olyan rossz, Fabregas viszont amit meccsek óta művel az fenomenális! Én mondom, ha így folytatja vkit ki fog szorítani a kezdőből. 4 gólos, ráadásul ő a gólpasszkirály. Elől szintén jók voltunk. Messit ki sem emelem már :D , Villa is rendkívül jól mozgott, főleg ha nem lett volna ennyit lesen. Pedro úgy látszik inkább az előkészítésben jeleskedik. Alexis meg... Szurkoltam neki, hogy gólt lőjön ismét, nem jött össze. Remélhetőleg neki is kell egy olyan meccs, mint Cescnek a Sevilla ellen és akkor OK. Most jön egy Alaves elleni meccs, ott mindenképpen pihentetni kéne néhány kulcsembert.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.28. 08:35:26

jó kis meccs volt! Villa tisztán látszik, hogy vagy max. 50-60 perc, vagy inkább csereként jó... sajnos a sérülése miatt...
Alexis??? nem értem!!! bár ugyanez volt Cesc-el szezon végén/a mostani elején, aztán nagyon magára talált!!!
én játszatnám Alexist és csereként számítanék Villára... legalább még 1-2 hónapig. Villának fizikailag idő kell, Alexisnek meg játék és önbizalom. Decemberben tudni fogjuk, ki kit szorít ki kettejük közül.
Annak is nagyon örülök, hogy Busi és Song cseréltek és Song a helyén játszott. Busi technikásabb, jobb hátul mint Song, míg Alex vkp poszton jobb, többet ütközik, az az ő helye!!!
Messi, Cesc és Pedro, Alba és Montoya is jól tolta... Xavi sajna közepesen... Kövi meccsen megnézném a Cesc-Ini kp-t, hogy muzsikál.
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2012.10.28. 07:10:24

Eredményesen játszottunk,sokan jól. Tetszett : Montoya, Pedro,Fabregas,Xavi,és Busi.Villa jól kezdett, majd eltűnt,Alba néha bizonytalan volt,Messit góljai dícsérik,Valdest, hogy megőrizte a hálót kapott góltól.Alexis? csak kérdőjel!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.10.28. 01:29:45

gergo9 írta:
Bob_Marley írta:.Xavi megint nagyot focizott
:D

Volt régen egy sorozat "Egy úr az űrből" Robin Williams-el mindig az ő arca ugrik be mikor ilyeneket írsz :D
Irtózatosan gyengén játszott.
33/47et passzolt, jegyzem meg. elég régóta halovány már sajnos :roll:
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.10.28. 01:27:26

Bob_Marley írta:.Xavi megint nagyot focizott
:D

Volt régen egy sorozat "Egy úr az űrből" Robin Williams-el mindig az ő arca ugrik be mikor ilyeneket írsz :D
Irtózatosan gyengén játszott.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.28. 00:10:15

kistotti írta:
culinho írta:Ha a félidőben a csapat megy 2-3 góllal akkor én behoznám Bartrát.
Látom felhívtad szünetben Titot :-D

Meccs: Messi megint vágott kettőt. De ennek ellenére nem értem, mi van vele. Megint ahogy perlekedett a bíróval egy hülye szöglet miatt. Régen nem volt ilyen.
Fabregas adott megint egy gólpasszt, és rúgott egyet. Feltámadt a gyerek, a hosszú szünet után.
Alexis: nem kell így szídni, most ő jár abban a cipőben, amiben eddig Fabre járt. Emlékezzetek csak vissza, volt, hogy Fabre egy meccsen 3-4 ilyet kihagyott. Bár ő inkább a lelátóra lőtte el az ilyeneket.

Most erősen gondolkodnom kell, hogy ki volt haloványabb, de nem jut eszembe senki.

HÁTVÉDSOR: remekeltek, na! Idei év eddigi egyik legstabilabb hátvédsora volt. Pedig a RAyo rendesen odatette magát. Montoya remekül helyezkedik, nem hagyja üresen úgy a támadóját, ahogy Alves szokta. Remekül kisegítették egymást, nem hagyták az ellent kibontakozni. Valdesnak sok dolga nem volt, amit kellett azt magabiztosan védte.
Viszont feltűnt nektek, hogy lábbal mennyire bizonytalan? Kicsit mintha tartana attól, hogy bele kell egy egészségeset rúgnia. Sőt, a rövid passzoknál is úgy vettem észre, hogy elveszett a magabiztossága, főleg mikor egy ellen is rárontott. Talán felsejlik benne a RM elleni gól?

Szerintem a kirúgásai azért ilyen gyatrák, mert nincs hozzászokva. Eddig a rövidpasszos játékot játszották.
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.10.28. 00:09:06

Végre gála a szezonban. A rúgott gólok mellett leginkább annak örülök, hogy sikerült gól nélkül lehozni a meccset. Alexis nagyon gyengét lőtt a végén. Remélem Fabre tartja ezt a formát. Jó volt végre látni egy könnyed győzelmet. Csak így tovább. Visca el Barca!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.10.28. 00:07:15

Az elején eléggé tanácstalan volt a csapat, a Rayo letámadása eredményesebb volt, mint a mienk, és nem is ők nyomozták sokszor a labdát. A védelem nagyon zavarba hozható volt, főleg Song, aki sokszor nem is tudta, hogy mit kezdjen magával, de Alba is inkább támadásban jeleskedett. Busquets jól tért vissza a hátvéd szerepkörbe (igen, a sport1 kommentátor ismételten megcsillogtatott szakértelme ellenére már játszott nálunk védőt), ráadásul ezúttal öngólt sem rúgott. :D :twisted: (sem senki más)
Pedro a tavalyi önmagához képest elképesztően játszott, Fabregas végre előkészítőként is megállja a helyét. Sanchezt meg fájdalom volt nézni, mintha egy évet visszamentünk volna az időben és Villa görcsölését látnánk.
Dos Santos tűnt fel még, hogy nagyon jól szállt be, valószínűleg neki erre a félévre meg is volt ezzel a játéklehetősége...
Viszont a Xavi 33/47 sokkolt... Asszem baj van :shock:
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.10.28. 00:00:13

ozsimiki írta:
Bob_Marley írta: Amúgy mindenki írja Messitől már csak 2 gól és beéri Pelét.Már 1000 gólnál jár Messi??Hogy repül az idő :D De komolyan kérdezem, mert én úgy tudom Pelé több mint 1000 gólt lőtt.
Egy naptári évben szerzett gólokról van szó, ahol Pelé a rekorder (eddigi, remélem:D)

Pedro is nagyot játszott, csapat is.

Nyoma sincs az idegenbeli gyengélkedésnek, mint akár tavaly.

FORCA BARCAAA!!!
neeeeeem.Gerd Müller a rekorder 84 góllal azt hiszem.

hogy ne legyen off:
büszke voltam a csapatra. ez az összefoltozott védelem megint adta.

és a helyzet kihasználás is javul...

de Alexis ... :cry:
Abi & Tito
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.10.27. 23:58:58

hát, most eldicsekedhetek, hogy megmondtam.... ez bizony papírforma meccs volt a javából, még akkor is, ha a Rayo főleg az első félidőben szépen játszott, és nem állt be a másodikban sem védekezni.
nekem Adriano -Alba - Montolya tetszett, Sanchez tragédia, Pedro összességében jó volt, Fabre és Xavi is hozta amit kellett. ha Abidal vissza jön én Albát elől játszatnám a bal szélen. Messi az első f.idő után feljavult, szépen halad a góllövő listán. szép volt fiúk!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.27. 23:57:28

Kösz srácok ezt nem tudtam, spanyol kommentátor ezt nem nagyon említette :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
FCB-Mate-FCB
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2011.01.23. 19:03:22
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.27. 23:57:21

Na már csak egy Mallorca győzelem kell.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.10.27. 23:55:06

Bob_Marley írta: Amúgy mindenki írja Messitől már csak 2 gól és beéri Pelét.Már 1000 gólnál jár Messi??Hogy repül az idő :D De komolyan kérdezem, mert én úgy tudom Pelé több mint 1000 gólt lőtt.
Egy naptári évben szerzett gólokról van szó, ahol Pelé a rekorder (eddigi, remélem:D)

Pedro is nagyot játszott, csapat is.

Nyoma sincs az idegenbeli gyengélkedésnek, mint akár tavaly.

FORCA BARCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.10.27. 23:54:26

Pelé egy naptári évben lőtt, ha jól emlékszem 75 gólt, ahhoz kell Messinek már alig valami, hogy megdöntse.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.27. 23:52:52

Könnyed győzelem, de persze a hibák megint meg voltak :D De mondjuk most Valdes legalább védett :P Montoya egyre jobban kezdi belopni magát szívembe.Jó kis csörte volt, amíg a Rayo bírta erővel jól teljesített, aztán a végére összeestek.Xavi megint nagyot focizott és szerencsére gól is lett a gyümölcse. És Fabregas is assistol rendesen.

Amúgy mindenki írja Messitől már csak 2 gól és beéri Pelét.Már 1000 gólnál jár Messi??Hogy repül az idő :D De komolyan kérdezem, mert én úgy tudom Pelé több mint 1000 gólt lőtt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.10.27. 23:55:15-kor.
Kép
Kép
Kép
kistotti
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.06.27. 08:03:49
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.10.27. 22:13:30

culinho írta:Ha a félidőben a csapat megy 2-3 góllal akkor én behoznám Bartrát.
Lehetne az ilyeneket mellőzni? Mondjatok a közelmúltban ilyen meccset...
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.10.27. 22:09:12

Ha jól veszem ki akkor Sergio van hátul és Song a KP.
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.27. 21:55:27

MVP, végre. :P
Kár, hogy nem rakta be Bartrát, az viszont jó, hogy Montoya megint játszik.
Montoya gólt fog lőni.

VISCA :!:
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2012.10.27. 21:52:15

BritishKnight írta:
culinho írta:Meggyőződésem, h tudatosan nem játszatja egyszerre a két fiatalt, egymás mellett lennének, kell a rutin, egyszerre csak egy a pályán.
Nekem pedig az a meggyőződésem,hogy Bartra védekezésben jobban teljesít mint Song.

Ha a félidőben a csapat megy 2-3 góllal akkor én behoznám Bartrát.
A gyereket szerintem ideje lenne még ebbe a szezonba teljesen beépíteni.Ugyanis Puyolra már csak úgy lehet gondolni,hogy jó ha van.Van egy Piquénk és egy Maschunk a középhátvéd pozícióra+Bartra(ha beépül rendesen) ez így 3fő+Puyol akire nem lehet már alapozni és a kényszermegoldások.

Szerintetek elég lenne ez a négy ember Bartra beépülésével?
(Piqué,Masch,Barta,Puyol)
Igen, elég. Tito nyilatkozta, hogy nem akar védőt igazolni, bízik Bartraban. A fórumozók többsége elköltött volna 30 milliót nyáron védőre, de remélem a fiú továbbra is így folytatja és Puyol nyomdokaiba lép. Nagyon nagy potenciált látok benne.
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.10.27. 21:47:46

culinho írta:Meggyőződésem, h tudatosan nem játszatja egyszerre a két fiatalt, egymás mellett lennének, kell a rutin, egyszerre csak egy a pályán.
Nekem pedig az a meggyőződésem,hogy Bartra védekezésben jobban teljesít mint Song.

Ha a félidőben a csapat megy 2-3 góllal akkor én behoznám Bartrát.
A gyereket szerintem ideje lenne még ebbe a szezonba teljesen beépíteni.Ugyanis Puyolra már csak úgy lehet gondolni,hogy jó ha van.Van egy Piquénk és egy Maschunk a középhátvéd pozícióra+Bartra(ha beépül rendesen) ez így 3fő+Puyol akire nem lehet már alapozni és a kényszermegoldások.

Szerintetek elég lenne ez a négy ember Bartra beépülésével?
(Piqué,Masch,Barta,Puyol)
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2012.10.27. 21:37:29

BritishKnight írta:tetszik a kezdő :)
Montoyának örülök de én Song helyett Bartrát játszattam volna és Busi helyett Song lett volna a KP-n.

Hipp-hipp hurrá!MVP! :)
Meggyőződésem, h tudatosan nem játszatja egyszerre a két fiatalt, egymás mellett lennének, kell a rutin, egyszerre csak egy a pályán.
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.10.27. 21:31:56

tetszik a kezdő :)
Montoyának örülök de én Song helyett Bartrát játszattam volna és Busi helyett Song lett volna a KP-n.

Hipp-hipp hurrá!MVP! :)
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2012.10.27. 21:31:33

#David Villa# írta:Újra összeáll az MVP, amit szépen támogat majd Fabre. Na hajrá! Győzni kell.
a számból vetted ki a szót. :D
Remélem,vágnak mindhárman egy-egy duplát és jól is van,Song meg majd eltarol mindenkit hátul és kész :D csak ne legyen olyan "érdekes" a bíró mint ahogy sajnos elég sokszor...
Válasz küldése