Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2013.03.12. 16:31:27

Persze nem úgy értettem azt a gól nélküli fél órát, hogy lövünk 5 kapufát meg kihagyunk 8 ziccert, hanem hogy nem tudunk odaférkőzni a kapujukhoz. Ha Busquets erősebb lenne, feltolhatnánk őt, Fabregas pedig visszalépne a helyére. Pique esetén nyilván be kéne áldozni valakit, meccs alapján már könnyeben mondanék egy nevet. Milanóba azért menünk, hogy lőjünk egy gólt. Egész meccsen mentünk, mégis egy nagy nulla lett belőle. Roura pedig végignézte ahogy szenvedünk, nem is tudom talán 70. percben cseréltünk először Fabregas/Sanchez. Most őszintén, ki az aki hitt bármilyen változásban a meccs képét tekintve? Real 1-3 ugyanez, 60. perc Fabregas/Villa. Eredmény is ugyanaz, semmi nem változik.. Néha a sablon a legjobb megoldás, és nekünk nincs sok másik sablon lehetőségünk jelen pillanatban.

Visca el BARCA!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.12. 16:11:24

CartmanBarca írta:A héten sokat gondolkoztam rajta, hogy milyen kezdővel lehetne a legtöbb esélyünk a kisbusz ellen ami beáll majd a kapunkba. Ott kezdődik az egész, hogy Cescnek és Pedronak nincs helye a kezdőben. Itt olvastam, valaki írta, hogy Alves lehet a nyerő ember és én is így gondolom. Meg kell húzni a merészet, a váratlant és ilyen lehet, hogy Alvest nem hátvédnek kell betenni, hanem szélső támadónak. Szvsz többet tudna hozzátenni a támadójátékhoz is, mint Pedro, sőt Daniban mindig benne van, hogy elsül a lába (sajnos ritkán, de mikor, ha nem ma).
Az én kezdőm így nézne ki:
----------------------------------Valdes---------------------------------------
----------Puyol-------------Mascherano-----------------Piqué---------------
--------------------------------Busquets---------------------------------------
--------------------Xavi---------------------Iniesta----------------------------
------------Alves-------------------Messi-------------------Alexis------------
-----------------------------------Villa-----------------------------------------

Ebben a felállásban még benne van az az opció is, hogy Alves hátrazár és Piqué feljebb lép centerezni, ahogy előttem is írták. A kontrák ellen Alves hátrazárhat.
Itt már nincs lehetőség finomkodásra, támadni kell és minimalizálni az eladott labdákat, mert minden ilyen labda életveszély lehet.
Remélem, hogy Titoék is meghúzzák a váratlant, ha nem is ilyen formában.
Ez idáig szép és jó, de ez a védelem olyan gyors támadók ellen mint El Sharaawy vagy Boateng kész öngyilkosság. Elég egy kontra és már négyet kellene rúgni egy beparkolt Milannak. Persze rendben, van lehetőség formáció váltásra, de akkor is cefettül veszélyes. A lényeg, hogy nem szabad gólt kapni. Ha nekik esünk mint bolond tehén az anyjának lehet hogy rúgunk 3 gólt, de az is biztos, hogy kapunk min. egyet, főleg a mi atombiztos védelmünket figyelembe véve. Azt kell tudatosítani, hogy itt nem egy mérkőzés megnyeréséről van szó. Nem elég, hogy csak rúgjunk többet mint a másik, ez nem az a műfaj.
A hajtás és offenzív játék nem egyenlő azzal, hogy a védelem kárára menjen a meccs.
Ha Messi elkapja a fonalat –márpedig három siralmas meccs után, a nagy számok törvénye alapján kellene– akár egyedül eldöntheti a továbbjutást.
Tello-ra viszont most számítok a 65-70. perc körül, akkor már Cosnstant-ot frissen körbehugy..za.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.03.12. 15:53:51

Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.12. 15:39:44

Elég szegényes és sablonos lenne az a taktika, ami Piqué támadósorba való vezénylését jelentené. Igazság szerint nekem mindegy ki játszik, de a pályán "haljanak meg" azt akarom látni, hogy szívüket-lelküket kitették ezért a győzelemért.
Ebben az esetben biztos továbbjutás lenne!
Avatar
CartmanBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2010.03.05. 20:47:38
Tartózkodási hely: Lélekben a Nou Camp

2013.03.12. 15:34:04

A héten sokat gondolkoztam rajta, hogy milyen kezdővel lehetne a legtöbb esélyünk a kisbusz ellen ami beáll majd a kapunkba. Ott kezdődik az egész, hogy Cescnek és Pedronak nincs helye a kezdőben. Itt olvastam, valaki írta, hogy Alves lehet a nyerő ember és én is így gondolom. Meg kell húzni a merészet, a váratlant és ilyen lehet, hogy Alvest nem hátvédnek kell betenni, hanem szélső támadónak. Szvsz többet tudna hozzátenni a támadójátékhoz is, mint Pedro, sőt Daniban mindig benne van, hogy elsül a lába (sajnos ritkán, de mikor, ha nem ma).
Az én kezdőm így nézne ki:
----------------------------------Valdes---------------------------------------
----------Puyol-------------Mascherano-----------------Piqué---------------
--------------------------------Busquets---------------------------------------
--------------------Xavi---------------------Iniesta----------------------------
------------Alves-------------------Messi-------------------Alexis------------
-----------------------------------Villa-----------------------------------------

Ebben a felállásban még benne van az az opció is, hogy Alves hátrazár és Piqué feljebb lép centerezni, ahogy előttem is írták. A kontrák ellen Alves hátrazárhat.
Itt már nincs lehetőség finomkodásra, támadni kell és minimalizálni az eladott labdákat, mert minden ilyen labda életveszély lehet.
Remélem, hogy Titoék is meghúzzák a váratlant, ha nem is ilyen formában.
Kép

"No kérem szépen, ha most ez cirkusz lenne, akkor lenne egy csomó bohócunk."

-Hajdu B. a Barcelona-Arsenal (4-1) meccsen Messi 4. gólja után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.03.12. 15:26:21

Ha már visszaadta a Chelseanak a sors, amit elvett 2009-ben, most remélem visszaadja nekünk, amit 2010-ben vett el.
Csak annyi kérésem van, hogy hajtsunk, tegyük ki a szívünket a pályára, küzdjünk, és játsszunk egy jó meccset, abból baj nem lehet! (Rímelt is, de jó vagyok. :D )
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.12. 14:56:29

1. Kit hozol le, hogy Piqué felmehessen...?
2. Ha Villat, aki középcsatár ,jó nem égimeszelő, de fejelni is tud nem teszik be középre, hogy elvonjon egy embert, miért pont Piquével teszik ezt meg?


Szerintem, ha csak egymás között nem beszélnek meg egy ilyen kockázatos lépést, hgy Piqué előre jön gyakran, akkor más nem lépi meg ezt. Kockázatos nagyon, és eddig sem volt rá utaló magatartás
Kép
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2013.03.12. 14:48:32

Ha fél órán belül nem sikerül gólt szerezni, akkor fel kell tenni Pique-t ékbe a két belső védőjükhöz. Szerintem ez volt a baj Real ellen is, hogy mivel nincs emberünk a falban, ezért a két középső védőjük nyugodtan kisegíthet oldalra, így teremtve emberelőnyt. Sokan írtátok, úgy tűnt mint ha többen lettek volna. Hát ezért.. Ha meglépi ezt a húzást Roura, akkor máris több lehetőségünk lesz a szélen, mert 1 vs 1-ben nem hagyják ott Pique-t, plusz így lesz egy emebrünk akire fel lehet majd lőni a labdát, többiek meg sprintelnek rá jobbról, balról, mélységből, és megpróbálják megszerezni Pique lekészített iletve lecsurgó lasztikat. Ezekkel is nagy gond volt ugyebár. Továbbá így kicsit szellősebb lenne a Milan védelem két oldala, ahonnan nem lenne muszáj a gólvonalig erőszakolni magunkat, hanem mehetnének fejmagasságban, nem csak mellmagasságban a labdák. Ahogy Pique-t ismerem, egyet be is gyötörne. A többi a szokásos, remélem nem beszéltem nagy butaságot.

BARCA o muerte!!!
thebrutalman
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2011.04.16. 19:40:04

2013.03.12. 14:47:29

ronaldinho89 írta:
thebrutalman írta:Eloszoris jo meccsnezest es szurkolast minden Barca szurkolonak!!!
Tovabbjutnak ma a fiuk remeljuk!!!
Egy ilyen kezdot olvastam a topfoci.hu-n:
Valdés - Puyol, Piqué, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Alves, Messi, Pedro - Villa

Szerintetek inkabb ebben lehet hinni vagy amit ide kiirnak az eurobarcara?
De jót nevettem :D topfoci.hu :D mérvadó :D . majd kiírják a kezdőt a meccs előtt valamennyivel itt is ott is.

ON: nem kell be...rni simán jutunk tovább szvsz. de inkább preferálnám a 3-3-4-et. valamit húzni kell. Go Barca!
Nekem tetszik a topfocis kezdo ugyis Alves ritkan fog hatrabbhuzodni.
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2013.03.12. 14:43:33

thebrutalman írta:Eloszoris jo meccsnezest es szurkolast minden Barca szurkolonak!!!
Tovabbjutnak ma a fiuk remeljuk!!!
Egy ilyen kezdot olvastam a topfoci.hu-n:
Valdés - Puyol, Piqué, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Alves, Messi, Pedro - Villa

Szerintetek inkabb ebben lehet hinni vagy amit ide kiirnak az eurobarcara?
De jót nevettem :D topfoci.hu :D mérvadó :D . majd kiírják a kezdőt a meccs előtt valamennyivel itt is ott is.

ON: nem kell be...rni simán jutunk tovább szvsz. de inkább preferálnám a 3-3-4-et. valamit húzni kell. Go Barca!
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.12. 14:21:47

visca el barca írta:pedro ha jol tudom beteg volt a 7végén azért nem játszott
Ja azt nem tudtam!Bár szerintem igyis ugyis csere lett volna,ma meg kezdő lesz!Ez egyértelmű!Szerintem egyébként se lesz semmi nagy újdonság kezdőbe.Szerintem Valdes-Alves,Puyol/Mascherano,Piqué,Alba-Busquets,Xavi,Iniesta-Pedro,Messi,Villa/Sánchez.
Bár én legszívesebben így állnék fel:

----------------------------------Valdes---------------------------------------
-----------------Mascherano-----------------Piqué---------------------------
Alves------------------------------------------------------------------Adriano
------------------------------------Busquets-----------------------------------
----------------------Song------------------------------------------------------
------------------------------Iniesta--------------------------------------------
-------------------------------Messi--------------------------------------------
--------------Sánchez---------------------Villa--------------------------------
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
thebrutalman
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2011.04.16. 19:40:04

2013.03.12. 14:19:25

Eloszoris jo meccsnezest es szurkolast minden Barca szurkolonak!!!
Tovabbjutnak ma a fiuk remeljuk!!!
Egy ilyen kezdot olvastam a topfoci.hu-n:
Valdés - Puyol, Piqué, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Alves, Messi, Pedro - Villa

Szerintetek inkabb ebben lehet hinni vagy amit ide kiirnak az eurobarcara?
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2013.03.12. 14:10:51

Pedig szerintem Fabregas 100% hogy nem kezd ma, ha megint ilyen gála 11 szerű kezdővel mennek ki akkor 100% hogy kiesnek. De ezt tudják ők is. (Biztos tanultak már belőle, hogy a gála 11 nem nyerő) Pedronak én se örülök, mondjuk ha kipróbálnák középen Pedrot, az lehet jobban feküdne neki, nem tudom :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.12. 14:07:59

Alexis9Sánchez írta:
CsacsMate írta:Nincs az az Isten, hogy Fabregas-t kihagyják. Úgyhogy Iniesta normális helyen való szerepeltetése álom lehet..
Szerintem se fogják!Ugyanúgy őt se fogják kihagyni mint Pedro-t se!Nem hiába pihent ő se 7végén.Pedig Pedro-nak még a cserepad közelébe se kéne lennie!Máskor se,de ma meg végképp nem!Nem kell nekünk néző számláló!! De attól ott lesz ő,mert kíváncsiak a csapatnál,hogy mennyien üllnek a lelátón! :D
pedro ha jol tudom beteg volt a 7végén azért nem játszott
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
socio66

2013.03.12. 14:05:53

engem legkevésbé érdekel az, hogy azon az egy-két kérdéses poszton végül kinek adnak lehetőséget.
láttuk, hogy az egész csapat formán kívül van, a bekövetelt villa is kihagyta hétvégén a kihagyhatatlant, thiago mindkét kapura veszélyes, tello-t pedig egy komoly csapat gond nélkül leveszi a pályáról.
minden a hozzáálláson, és a szerencsén fog múlni, arról sajnos nem beszélhetünk, hogy a stáb a jelenlegi állapotában előáll valami taktikai finomsággal.
viszont ha a srácok képesek lesznek hideg fejjel, mégis ezer fokon égve játszani, akkor még innen is meglehet, mert a két csapat között van két gól különbség, sőt több is.
elvárás részemről nincs, voltunk már ilyen helyzetben, láttunk már csordultig telt élőképes robbanásra kész camp nou-t, hallottuk már ezeket a nyilatkozatokat, aztán csak a csalódás maradt.
most a tét óriási, a szezon megítélése, messi aranylabdája, vagy éppen vilanova állása is bukhat, ha kiesünk, ennek megfelelő hozzáállást várok.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.12. 14:03:40

CsacsMate írta:Nincs az az Isten, hogy Fabregas-t kihagyják. Úgyhogy Iniesta normális helyen való szerepeltetése álom lehet..
Szerintem se fogják!Ugyanúgy őt se fogják kihagyni mint Pedro-t se!Nem hiába pihent ő se 7végén.Pedig Pedro-nak még a cserepad közelébe se kéne lennie!Máskor se,de ma meg végképp nem!Nem kell nekünk néző számláló!! De attól ott lesz ő,mert kíváncsiak a csapatnál,hogy mennyien üllnek a lelátón! :D
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.03.12. 13:59:15

A mai meccsen 99% az esély, hogy kiesünk.
Esélyünk akkor lehet, ha:
1. A Xavi-Iniesta kettőst KELL a középpályán játszatni. Fabregás-t erre a meccsre el kell felejteni.
2. Meg kell maradni a 4 védős rendszernél úgy, hogy Alvesnek szabad kezet kell adni a jobb szélen, a másik oldalon pedig Adriano-t KELL a csapatba tenni, akire védekezőbb feladatkört kellene kiszabni, azzal a feltétellel, hogy távoli lövésekkel próbálkozhat. Kell is próbálkoznia. Másrészt Alba-t (is) el kell felejteni erre a meccsre. Fizikailag gyenge, kevésbé tudja ellátni a védekező feladatot, mint Adriano.
3. Elöl Messit kicsit ki kellene húzni a sűrűből, vagy úgy, hogy Villa-t elé tesszük, mint középcsatárt, vagy Messit toljuk ki a szélre. El tudok képzelni egy 4-3-1-2-es felállást. Villa és Messi mellé célszerű lenne Pedro-t a kezdőbe tenni. Igaz, hogy Sánchez sokat hajt, de Pedro az összjátékban mindenképp jobb, talán a kapu előtt is biztosabb. Sánchez mellet a fizikai ereje szólhat.

Összességében ha meg tudjuk szerezni gyorsan az első gólt és higgadtan tudjuk játszani a játékunkat, akkor kihozhatunk a meccsből egy 2-0-ás eredményt és hosszabbításban legyűrhetjük az olaszokat. Nem sok esély van rá, de kíváncsi leszek, hogy a csapatnak csap a szája volt nagy (szokás szerint) az utóbbi időben vagy komolyan is gondolják, hogy ma kiteszik a lelküket is a pályára.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.12. 13:53:46

sörvirsli írta:Amúgy röhej,hogy a fogadóirodák milyen kis szorzót adnak a Barca győzelmére és milyen nagyot a Milanéra azok után ahogy a katalán csapat teljesít már majd egy hónapja.
Az már viszont kevésbé röhej, hogy a Milannak egy 1-0ás, 2-1es Barca győzelem tökéletes eredmény, és ezzel a fogadóirodák is tisztában vannak....
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2013.03.12. 13:52:59

sörvirsli írta:Bízom benne,hogy sem Fabregas sem Pedro a kezdő közelébe sem kerül!
Amúgy röhej,hogy a fogadóirodák milyen kis szorzót adnak a Barca győzelmére és milyen nagyot a Milanéra azok után ahogy a katalán csapat teljesít már majd egy hónapja.
Van olyan iroda aminél kilencszeres pénzt adnak a Milan győzelmére...úgy kezelik őket mintha kb a Depor jönne a Camp Nou-ba.
Nyilván azért, mert a Milan akkor is jó eséllyel továbbjut, ha nem nyer. A Milannak egyáltalán nem a győzelem a cél, hanem a továbbjutás, ezért a nagy szorzó, ami teljesen logikus.
Ha a továbbjutási szorzókat nézed, ott már teljesen más a helyzet...
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.12. 13:42:58

Bízom benne,hogy sem Fabregas sem Pedro a kezdő közelébe sem kerül!
Amúgy röhej,hogy a fogadóirodák milyen kis szorzót adnak a Barca győzelmére és milyen nagyot a Milanéra azok után ahogy a katalán csapat teljesít már majd egy hónapja.
Van olyan iroda aminél kilencszeres pénzt adnak a Milan győzelmére...úgy kezelik őket mintha kb a Depor jönne a Camp Nou-ba.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.03.12. 13:40:42

Nincs az az Isten, hogy Fabregas-t kihagyják. Úgyhogy Iniesta normális helyen való szerepeltetése álom lehet..
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.03.12. 13:25:41

Én őszintén megmondom, hogy Adrianot bedobnám balszélsőnek.
Nem játszott ott sokat, de amikor ott játszott, még Pep alatt, egyszerűen sokkal veszélyesebb volt a bal oldalunk,(de idén sem 1gólt vert) és benne megvan az, hogy egy befelé húzás után ráküldi, és akkora gólt akaszt, mint egy ház.
Egy Pedro/Tello helyett megnézném a kezdőben. Szerintem nagy meglepetés lenne... Alba-Adriano bal oldalon.

Másrészről a hétvége után Alexist bedobnám, hátha ... bepattan az orráról valahogyan :)

Viszont Pedrot nagyon nem szeretném látni a kezdőben...
vv-alves-puyol-pique-alba-busi-ini-xavi-adriano-alexis-messi.
részemről
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.03.12. 12:55:36

visca el barca írta:kizárt h ilyen felállást be mernének vállalni rouráék...

mondjuk én örülnék neki :D

érzésem szerint sima meccs lesz. vagy simán kiesünk, vagy simán tovább megyünk.
Sok újdonság pedig nincs benne, bár az ilyen darálóba tavaly inkább Alexist nyomták be. Alves meg hőtérképek alapján is nagyjából abban a zónában játszik. A háromvédős(nek jelölt) rendszerrel az a baj, hogy abból nem nagyon szoktak fellépni a védők, szóval én maradnék a négy védőnél, Alves és Alba pedig nyargalna a széleken. Akár azon az áron is, hogy Song és Busquets egyszerre lép pályára, hogy a kontrák veszélyét is próbáljuk lecsökkenteni, Sergi egyébként is be tud lépni a passzjátékba. Már csak azért is, mert Milánóban hiába ment ki a gálának mondott csapat, azzal, hogy a két szélsőhátvédet sakkban tartotta a Fáraó és Boateng, teljesen megszűnt a támadójátékunk. Inkább legyen plusz egy középpályás, aki figyel rájuk, hogy Alves és Alba nyugodtan felléphessen, ha több helyet akarunk a passzokhoz, lövésekhez (mert a felállt falat a nálunk jobban lövő Bayern sem tudta átlőni a Chelsea ellen), akkor ki kell húzni az embereket középről.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.03.12. 12:40:43

Gyerekek, ha itt továbbjutunk, akkor nem lesz, aki itt megállíthatja a Barcát.

fogadási arányok:
1.: 1.33 x.: 5.75 2.: 7.00
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.03.12. 12:22:08

Teljesen mindegy, hogy milyen lesz a kezdőnk (azt a 3-4 kérdéses pontot figyelembe véve), a titok az lesz, hogy mindenhol sokat kell majd futni, de főleg a támadóknak és Messi-nek. Ja, és lehetőleg minden nagy helyzetet gólra kellene váltani.

Halkan mondom (meg a játékosok úgyse hallják), de a Barca-nak meg kell mentenie konkrétan az idei BL-szezont, mert a Bayern / Arsenal önmagában kevés lesz focizó csapatként. Valahol azt még elnézem, hogy minden második/harmadik évben egy szánalmas, defenzív, tetű csapat végezzen az első helyen (vagy annak közelében), de azt, hogy minden évben ilyen kilátások legyenek, azt nehezen tűrném.
Válasz küldése