Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Xaby Hernandez
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013.03.01. 10:37:54
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2013.03.12. 19:54:14

Pedro Messi Villa - 3 gól meglesz, csak ne kapjunk.

Visca el Barcaaaa!!!
Xavi a Legnagyobb!!!
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2013.03.12. 19:53:59

Hát-hát.. ez a felállás meg a kezdőcsapat tagjai alapos pesszimizmusra adnak okot. A Milan részéről én bátor játékot várok, nagyon erős ez a hármas ott elől. Ez A Niang gyerek ha fejlődik, az új Henry lehet.. vagyis nekem egyből a Mester ugrott be a fiatal francia játékstílusáról.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.12. 19:52:59

Én meg mondtam,hogy semmi meglepetés nem lesz.Ugyanezt a kezdőt írtam le itt délután,hogy ez lesz!Eddig se hittem nagyon,hogy itt mi tovább jutunk(elmult 1hónapi formánk miatt),de ezután végképp nem hiszek!
Pedro-t én se értem,mint mindig,de legalább pontosan tudjuk majd,hogy ma este hány szurkoló meg mennyi fűszál van a stadionban!!90perc alatt lesz ideje megszámolni mindkettőt,mert hogy ő többet nem fog csinálni az is biztos! :roll: :roll: :roll:
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2013.03.12. 19:52:10

Azért benne van a váratlan húzás a kezdőben, mert Cesc kimaradt! :-))
Egyébként vicc az, hogy Roura mennyire nem mer kockáztatni....
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.03.12. 19:48:40

Mi ez a kezdő? Na a mester megint meghúzta a váratlant :D
Ment a duma, hogy tudjuk mit kell tenni, miközben még mindig ott vagyunk leragadva, hogy nekünk nem kell alkalmazkodni az ellenfelekhez.
Alba helyére egyértelműen Adriano kellett volna.

Semmi elképzelés, ugyanaz az eredménytelen, nézhetetlen játék. Nagyot húztunk, a váratlant! Bravo.
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.03.12. 19:48:13

Alexis kihagyás hatalmas hiba! Ő ebben a ligában játszott, gyors, ha gólt nem vág, de lepasszolhatja. Erre egy még rosszabb formában lévő Pedro kezd.
Én abban reménykedem, hogy Villa nyom egy jó félidőt, és Henry-ra emlékeztet majd a meccsen. Okosan kell kijátszani azt a védelmet, de gyorsan is. Egy-egy elpasszolás végzetes lehet.

Másik oldalról meg kíváncsi vagyok a Milan taktikájára. Megmerik e húzni, hogy letámadnak az elején, hogy lőjenek egy gólt gyorsan, vagy marad a sablon sün, mert azzal végképp kiütnének minket, ha okosba lőnének egyet.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2013.03.12. 19:46:55

Basszus ennyire sok pesszimista embert! Van 90 perc a párharcból, hazai pályán, egy papíron gyenge Milan ellen, a világ legjobb csapata vagyunk - bár vitán felül nem a legjobb formában -, de hitte volna bárki 3 hete Milánóban, hogy majd 2-0-ra verik a nagy Barcát!?? Nem, mivel nem ők ilyen jók, hanem mi voltunk gyengék!
Szóval itt a lehetőség, hogy mindazt, amit összehordtak az újságok, az optimista játékosok, szakvezetők....mindez kimenjen a pályára és hozzon le egy jó meccset a Milan ellen, úgy hogy legyen esélyünk a továbbjutásra! Gólt kell lőni nekik az elős 20 percben, és akkor sima lehet! Csak azt ne csináljuk, hogy tempó nélkül passzolgatunk középen, és kapura sem lövünk! :-)) Én hiszek a csapatban, nem kell temetni őket, bár az én kezdőm így nézne ki:

Valdes - Puyol, Piqué, Masc - Alves, Iniesta, Busi, Alba/Adriano - Messi, Villa, Sanchez

Véleményem szerint elég a 3 védő, mivel a 4 is gyakorlatilag 2, mivel Alba és Alves elől kalandozik. Így kontrák ellen hatékonyabbak lehetnénk, viszont támadásban jobbon egy Alves - Messi, míg balon egy Alba-Sanchez páros könnyen a Milan védői mögé kerülhetne, középen meg ott lehetne a lesipuskás Villa. Szerintem így is tudnánk uralni a köéppályár, gyors támadásokat tudnánk vezetni a széleken, ami mostanában nem az erősségünk, és mivel mindkét szélnagyon erős lenne, gí megosztanánk a figyelmet, pláne, ha Messi néha középen is feltűnne, és lövöldözne. Iniesta meg kapja meg a karmesteri pálcát, mivel ő a legjobb jelenleg azon a poszton!
A kimaradókról...Cesc szerintem nincs formában, és az ő pályára lépése Ini csatársorba küldését eredményezné. Xavi most hagyott ki néhány meccset, ráadásul most gyorsabb középpálya kell. Majd ha megyünk 4-0ra, akkor jöhet! :-)) Perdo sokat dolgozik, de most nem fér oda. Nekem ez lenne most a kezdőm, bár van egy olyan érzésem, hogy semmi meglepőnem lesz az elmúlt hetek kezdő csapataihoz képest! Ettől függetlenül hajrá Barca, mindent bele!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.12. 19:46:25

:lol:

mintha murinnyó rakta volna össze, annyi a meglepetés :lol:

pedrot nem értem... :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15495
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.03.12. 19:42:01

lui1698 írta:AC MIlan team: Abbiati - Abate, Mexes Zapata, Constant - Montolivo, Ambrosini Flamini - Boateng, Niang, El Shaarawy - espn twitter

FC Barcelona XI (Official): Valdes; Alves, Masche, Pique, Alba; Busquets, Xavi, Iniesta; Pedro, Messi, Villa #ucl #fcblive
Azt hittem lesz valami váratlan húzás,meglepetés,de nem,úgy látszik bízunk a csodában,meg hogy a két évvel ezelőtti forma visszaköszön.
Egy Adriano-Sánchez kettőst szívesebben néztem volna,mint a Pedro-Alba kettőst,de hát, ez van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.12. 19:41:20

lui1698 írta:FC Barcelona XI (Official): Valdes; Alves, Masche, Pique, Alba; Busquets, Xavi, Iniesta; Pedro, Messi, Villa #ucl #fcblive
Ezzel kis is estünk. Pedrotól megint jönnek az alibipasszok, Messi elveszik egyedül a középen, 0 lesz ismét az elmozgás, cselek szintén nyista. Reménykedtem abban, hogy Alexis kezd majd, esetleg Adriano Pedro helyén, de így. És egyszer nem bírják kihagyni...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2013.03.12. 19:42:26-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.12. 19:40:15

Én örülök neki,hogy nagyon fogadkoznak a srácok,de ezt megtették a Milan előtt - kikaptak.
Majd a Real előtt is fogadkoztak - nagyon kikaptak otthon, hú most aztán még jobban megmutatjuk majd a Madridnak a Barbenauba- ott is bukta.
Ezért nehéz e meccs előtt bármi optimista nézetet elővenni.
Persze nagyon zavaró,hogy ilyen hamar búcsú van és még gázabb,hogy nem egy Bayern vagy Dortmund ellen hanem egy - jelenleg - közép csapat Milan ellen.
(De inkább most mint a következő körben esetleg a Real ellen.)
De hajrá és 5-0, Messi mesterhármas! 8)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.03.12. 19:36:56

AC MIlan team: Abbiati - Abate, Mexes Zapata, Constant - Montolivo, Ambrosini Flamini - Boateng, Niang, El Shaarawy - espn twitter

FC Barcelona XI (Official): Valdes; Alves, Masche, Pique, Alba; Busquets, Xavi, Iniesta; Pedro, Messi, Villa #ucl #fcblive
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.03.12. 19:36:11

Ima?
Nem az kellett volna, hanem az odavágón focizni. Csak ismételni tudom magam, sajnos már az odavágón kiestünk.

Milyen 3-4 rúgott gólokról álmodoznak itt egyesek? :shock:
Tudjuk legutóbb is, hogy sikerült hazai pályán gurítani 3-at a Milánnak, és akkor nekik támadniuk kellett a 0-0-ás hazai meccs miatt.

Most a legnagyobb nyugalommal játszanak majd, aztán még lőnek is majd legalább egyet.

Várom a meccset, aztán lehet pofára esünk még a hazai pályán elért részeredménnyel is...
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.03.12. 19:33:50

Mit is lehet ilyenkor írni?
Ha a Barca tényleg a világ legjobb csapata, akkor ezt ma meg lehet mutatni. Bár az utóbbi hetekben ez nem volt igaz, de vissza lehet állítani az elmúlt évek állapotát, ha stabilizálódik minden.

Gyorsan hozzáteszem, a papírforma jelenleg nem ezt mutatja. Fájó szívvel írok le ilyet, de szerintem nem fogunk továbbjutni. Pokoli nehéz lesz, és az utóbbi egy hónap szenvedései nem engedik azt feltételezni, hogy 2-3 gólt sikerül majd rúgni.

Nagyon sok fog múlni azon, hogy ha sikerül gólt szerezni, az mikor sikerül. Ha az elején, mondjuk az első húsz percben, akkor onnantól reálisnak is mondható az esély, de igazi nyugalom csak a meccs lefújása után lehetséges. Egy kihagyás, és könnyen vége lehet mindennek, mert hogy négy gólt nem lövünk ma, az tuti.

Tulajdonképpen csoda kell, lehet itt imádkozni, meg hasonlók, akit az nyugtat meg, az tegye. De a továbbjutást nem ez fogja meghozni. Ahhoz hajtani és küzdeni kell az első pillanattól az utolsóig, és még akkor sem biztos.

Mutassák meg a srácok, hogy miért is szeretjük őket! Visca el Barca!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15495
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.03.12. 19:16:16

Hagyjátok már ezt a méla maszlagot,úr,hit,ima...
15 éve drukkolok a barcának,de ekkora közhelyeket még egy meccs előtt se olvastam.
Üljetek le a tévé elé, drukkoljatok, és kész, minden más felesleges, lesz ami lesz, nem azon fog múlni,amiket ide beírtok,vagy csináltok meccs előtt.
11 barcás kimegy a gyepre, és rajtuk múlik egyedül, meg a fejükön. ennyi, nem kell túlmisztifikálni.
lui1698 írta:Én a meccs előtt megnyugtatnék mindenkit, hogy borzalmas meccs lesz.
Ezek a "na majd most" bugik általában nem jöttek össze az elmúlt években (cselzi, Inter), ráadásul akkor még Pep volt itt, aki elvileg akkora motivátor, mint Jézus.

Kb. 20%-ot adok magunknak a továbbjutásra.
+1.
el kell fogadni,hogy itt az lesz a papírforma,ha kizúgunk.
persze a játék,hozzáállás nem mindegy. bár azzal a inter-cselzi kettőssel szemben sem volt baj.
De én is így vagyok vele, hogy ez egy 80. percig tartó 0-0 lesz, aztán jó esetben találunk egy gólt, mindenki elhiszi,hogy meglehet,aztán Viktor barátunk lefújja a meccset, és kiestünk. ezt tartom a legvalószínűbb forgatókönyvnek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.03.12. 19:13:55

Én a meccs előtt megnyugtatnék mindenkit, hogy borzalmas meccs lesz.
Ezek a "na majd most" bugik általában nem jöttek össze az elmúlt években (cselzi, Inter), ráadásul akkor még Pep volt itt, aki elvileg akkora motivátor, mint Jézus.

Kb. 20%-ot adok magunknak a továbbjutásra.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2013.03.12. 18:45:23

Olvasom lentebb,hogy már csak reménykedhetünk és fohászkodhatunk az ÚRhoz....hát igen én hiszek az ÚRban és IGEN az imának nagy ereje van,szóval ha van egy kis hitetek akkor imádkozzunk minél többen hittel,hogy jussunk tovább!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.03.12. 18:32:23

Mivel én már most indulok a kocsmába alapozni, a motivációmat már most megírom:
Eljött hát a NAP! A nap amikor minden Barca drukker csak reménykedik és fohászkodik az Úrhoz, hogy játszunk úgy ahogyan igazán tudunk. Olyan motivációval, alázattal és káprázatosan, amivel évek óta mindenkit leigázunk és számtalan kupát nyertünk. Bár szinte lehetetlen, de bízni kell a lefújás pillanatáig! Bízni, de legfőképpen hinni! Gyerünk BARCA! MEGCSINÁLJUK!!!
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.03.12. 18:29:37

Puyol-nak térdfájdalmai vannak.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.12. 18:27:01

A sport.es és a mundodeportivo szerint Puyol helyett mégis Mascherano fog ma kezdeni. Kicsit meglepne, hiszen Puyí az aki olyan tüzet vihetne a srácokba, hogy csak na, ám Mascherano gyorsabb az "öregnél" ami jól jöhet ha egy két kontrát tud csinálni a Milan. Hmmm :roll:
Kép
tossademar
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013.03.08. 15:57:10

2013.03.12. 17:23:59

Hogy xavi mit keres a kezdőben?????? Ez nem kérdés. Lehet, hogy az elmúlt időszakban lassította a játékot, de kérdezem én, hogy ki volt az aki lendületet adott neki (JÁTÉKNAK)??? Kb. SENKI! Szerintem kell Xavi a kezdőbe. Írtátok, hogy Thiago kellene helyette. Thiago???!!! Úgy kell őriznünk és tartanunk a labdát mint a kincset, Thiagoval ez nem megvalósítható. Életveszély. Azt gondolom, hogy majdnem mindegy, hogy ki lesz a kezdőbe és ki lesz csere. Gyors és pontos passzokra, lendületes játékra és értékesített helyzetekre van szükség. Amennyiben ez nem lesz meg ma este (mint ahogyan az elmúlt hetekben hiányzott) játszhat bárki, nemhogy továbbjutás nem lesz, de győzelem sem. Milan valszeg. masszívan védekezni fog, de amennyiben sikerül a gyors gólt szerezni, már nem olyan biztos az a nagyon kemény védekezés, így a védelemre is hangsúlyt kell fektetni. Mondhatunk, írhatunk, gondolhatunk itt, Mi bármit, nem rajtunk múlik. A sok pozitív nyilatkozat kedvenceink szájából nekem is bíztató, bár lehet, hogy naív vagyok. De
most mit nyilatkoznának, ha már Ők is negatívan állnának hozzá, vagy mondjuk túl reálisan, nem lenne reményünk sem. Végül is számukra a legnagyobb blama, ha ennyi "majd én megmutatom" nyilatkozat után zakóznának. ELJÖTT A NAGY NAP, SZURKOLJUNK ÉS BÍZZUNK.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2013.03.12. 17:21:03

nonomo írta:
Zozzy 5 írta:hogy pedro mi a búbánatos istennyiláért lesz a kezdőben, az a világ rejtélye , kb. akkora húzással ér most fel, mint amikor ferguson berakta welbecket a madrid ellen legutóbb. komolyan, mostanában annak kell örülni nála, ha nem esik hanyatt a lábában. azt, hogy nincs széljáték vele kár is említeni.
Teljesen igazad van. Nekem sem tetszik az itt olvasható kezdő. Valdés továbbra sem értem mit keres a csapatban. Pinto sokkal jobban véd, Victor úgyis kapni fog egy gólt és akkor 4-et kell lőni. Alba sem mutatott nagy formát mostanában. Inkább Adrianot vagy Abidalt játszatnám az edző helyében. Xavi egyszerűen nem értem mit keres a kezdőben. Thiago sokkal hasznosabb lenne. Pedro helyett pedig játszhatna Villa, aki sokkal többet tesz hozzá a játékhoz szerintem 10 perc alatt, mint Pedro egy egész meccsen. Meglátjuk mi lesz. A tippem egy 3-0, de ha gólt kapunk, szerintem már nincs visszaút. Hajrá!
Valdest divat lett kutyázni, de azért ne essünk már túlzásokba.
Thiago több labdát ad el mint az adidas, a flegmasága nem mindig kifizetődő.
Ja Abidalt, aha...
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
nonomo
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.12.19. 18:55:56

2013.03.12. 16:50:37

Zozzy 5 írta:hogy pedro mi a búbánatos istennyiláért lesz a kezdőben, az a világ rejtélye , kb. akkora húzással ér most fel, mint amikor ferguson berakta welbecket a madrid ellen legutóbb. komolyan, mostanában annak kell örülni nála, ha nem esik hanyatt a lábában. azt, hogy nincs széljáték vele kár is említeni.
Teljesen igazad van. Nekem sem tetszik az itt olvasható kezdő. Valdés továbbra sem értem mit keres a csapatban. Pinto sokkal jobban véd, Victor úgyis kapni fog egy gólt és akkor 4-et kell lőni. Alba sem mutatott nagy formát mostanában. Inkább Adrianot vagy Abidalt játszatnám az edző helyében. Xavi egyszerűen nem értem mit keres a kezdőben. Thiago sokkal hasznosabb lenne. Pedro helyett pedig játszhatna Villa, aki sokkal többet tesz hozzá a játékhoz szerintem 10 perc alatt, mint Pedro egy egész meccsen. Meglátjuk mi lesz. A tippem egy 3-0, de ha gólt kapunk, szerintem már nincs visszaút. Hajrá!
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2013.03.12. 16:47:48

Teljesen mindegy szerintem, hogy 3 vagy 4 védő lesz felrajzolva a mérkőzés előtti taktikai ábrán. A Milan tíz emberrel fog védekezni, mi meg kilenccel fogunk támadni.
Az egyetlen kérdés véleményem szerinte, hogy fel tudjuk-e gyorsítani a játékunkat, vagy az elmúlt hetekben látott tompa játékot hozzuk.
Ha utóbbi, akkor kiesünk, ha előbbi, akkor lehet reális esélyünk 2-3 góllal nyerni.
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.12. 16:37:43

elég aggasztó, hogyha tényleg az oldalon leközölt felállással kezdünk, nem értem miért felezzük meg önként az esélyeinket. hogy pedro mi a búbánatos istennyiláért lesz a kezdőben, az a világ rejtélye , kb. akkora húzással ér most fel, mint amikor ferguson berakta welbecket a madrid ellen legutóbb. komolyan, mostanában annak kell örülni nála, ha nem esik hanyatt a lábában. azt, hogy nincs széljáték vele kár is említeni. satöbbi...na mind1, nincs túl sok jó megérzésem ezzel a kezdővel kapcsolatban, nagyon azt tükrözi, hogy nem sok mindenen sikerült változtatni. de ne így legyen, játszunk jól, ötletesen, ahogy illene és lőjön tovább minket pedro.
Válasz küldése