Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2013.03.15. 22:59:39

sörvirsli írta:Persze nyilván nem a szertárosokat küldené fel a Barca de abban BIZTOSAK lehettek hogy a BL-ben végig a létező legerősebb keretével fog felállni a csapat akármennyire is nyernek az első találkozón!
A vezetőséget tuti nem érdekli,hogy ki és milyen keveset játszott, nem a legkomolyabb sorozatban fognak kísérletezgetni és kockáztatni csak azért,hogy megtudják xy milyen hasznára lehetne a csapatnak!
Majd a bajnokságban esetleg (de láthattuk a múlt hétvégén is bejöttek a nagyágyuk) próbálgatnak rotálni.
Majd ha szezon vége előtt 3-4 meccsel már megnyertük a bajnokságot akkor felőlem a wécés nénit is felküldhetik.
Nem a próbálgatásról van szó, hanem a pihentetèsrõl.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.15. 22:53:28

Persze nyilván nem a szertárosokat küldené fel a Barca de abban BIZTOSAK lehettek hogy a BL-ben végig a létező legerősebb keretével fog felállni a csapat akármennyire is nyernek az első találkozón!
A vezetőséget tuti nem érdekli,hogy ki és milyen keveset játszott, nem a legkomolyabb sorozatban fognak kísérletezgetni és kockáztatni csak azért,hogy megtudják xy milyen hasznára lehetne a csapatnak!
Majd a bajnokságban esetleg (de láthattuk a múlt hétvégén is bejöttek a nagyágyuk) próbálgatnak rotálni.
Majd ha szezon vége előtt 3-4 meccsel már megnyertük a bajnokságot akkor felőlem a wécés nénit is felküldhetik.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2013.03.15. 22:35:37

Mezner2 írta:Erre a B csapatra nagyon rápörgött a brigád :D
Nyilván a kolléga képletesen értette,és nem úgy,hogy a kezdő 11 maradjon otthon,hanem egy kicsit felforgatott csapattal játszanak azok is,akik kevesebb lehetőséget kaptak eddig,vagy nem feltétlen a kezdőcsapat tagjai : értsd: Song,Thiago,Cesc,Tello,Villa, Montoya, azért ez sem rossz névsor,egy 0-2 esetén vegyetek rá nyugodtan mérget,hogy ez lesz
végre egy értelmes ember.köszönöm h helyettem is leírtad a mondandóm lényegét, nekem már nem volt kedvem ezen vitázni :)
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.15. 22:34:59

visca el barca írta:
Subinho írta:jól gondolom, hogy utána a Juve-Bayer győztese jöhet (persze csak ha tovább megyünk) és a Real csak a döntőben jöhetne max??? ennek nem örülök!!! jobb lett volna letudni a Real-t hamarabb, mert a sorsolás alapján sima sor a döntő nekik...
:lol: :lol: :lol:

ETTŐL AZ ÉVTŐL KEZDVE NINCSENEK ÁGAK, AZ ELŐDÖNTŐ PÁROSÍTÁSAIT IS SORSOLNI FOGJÁK.
Oké, ezt már értem, de ha továbbjutunk, akkor melyik meccs győztesével játszunk? 8)
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.03.15. 22:10:26

Erre a B csapatra nagyon rápörgött a brigád :D
Nyilván a kolléga képletesen értette,és nem úgy,hogy a kezdő 11 maradjon otthon,hanem egy kicsit felforgatott csapattal játszanak azok is,akik kevesebb lehetőséget kaptak eddig,vagy nem feltétlen a kezdőcsapat tagjai : értsd: Song,Thiago,Cesc,Tello,Villa, Montoya, azért ez sem rossz névsor,egy 0-2 esetén vegyetek rá nyugodtan mérget,hogy ez lesz
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.15. 21:08:15

visca el barca írta:
Subinho írta:jól gondolom, hogy utána a Juve-Bayer győztese jöhet (persze csak ha tovább megyünk) és a Real csak a döntőben jöhetne max??? ennek nem örülök!!! jobb lett volna letudni a Real-t hamarabb, mert a sorsolás alapján sima sor a döntő nekik...
:lol: :lol: :lol:

ETTŐL AZ ÉVTŐL KEZDVE NINCSENEK ÁGAK, AZ ELŐDÖNTŐ PÁROSÍTÁSAIT IS SORSOLNI FOGJÁK.
És jó lesz az BayerNnek is. A Bayer az egy teljesen másik csapat. :roll: :twisted:
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.15. 21:05:15

Subinho írta:jól gondolom, hogy utána a Juve-Bayer győztese jöhet (persze csak ha tovább megyünk) és a Real csak a döntőben jöhetne max??? ennek nem örülök!!! jobb lett volna letudni a Real-t hamarabb, mert a sorsolás alapján sima sor a döntő nekik...
:lol: :lol: :lol:

ETTŐL AZ ÉVTŐL KEZDVE NINCSENEK ÁGAK, AZ ELŐDÖNTŐ PÁROSÍTÁSAIT IS SORSOLNI FOGJÁK.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.15. 21:03:31

Most komolyan van olyan aki azt hiszi,hogy egy B csapattal bármi közünk lenne a PSG-hez (akármennyire is nyernénk az odavágón)??! :twisted:
Nem láttátok a hazai Benficai elleni 0-0 ás szenvedést a B csapattal?
És tényleg van olyan aki el tudja képzelni,hogy a Bl egyenes kiesés szakaszában a legjobb 8 közt a Barca megtenné,hogy kiálljon a tartalékos csapatával?
Ennél nagyobb butaságot még életben nem hallottam.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.15. 21:00:07

komolyan meg kellett volna tennem a bwinen a Barca-PSG-t... erre számítottam... akárcsak a Barca-Milan 4-0... jövő héttől lottózom... :)
egyébként nem kell leírni a PSG-t, nagyon jó csapat. nem is olyan rég a Milan ellen is már lejátszottnak gondoltuk és izgalmas lett!
tovább megyünk, de nem lesz egyszerű! biztos nem lesz 2-0 és 4-0, sokkal inkább 1-1 gól fog dönteni, mint pl. 1-0, 2-1, stb.
jól gondolom, hogy utána a Juve-Bayer győztese jöhet (persze csak ha tovább megyünk) és a Real csak a döntőben jöhetne max??? ennek nem örülök!!! jobb lett volna letudni a Real-t hamarabb, mert a sorsolás alapján sima sor a döntő nekik...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.03.15. 20:52:07

Nem arról van szó, hogy partiban lenne-e, hanem, hogy nem valószínű, hogy idegenben olyan eredményt érnénk el, hogy otthon már B-vel állhatnánk ki. :roll:
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2013.03.15. 20:45:13

Alcantara írta:[quote A visszavágón mehet a B csapat, ha olyan eredményt érünk el./quote]


Nem szeretném senkinek az eufóriáját elrontani, de kicsit maradjunk már két lábbal a földön. Az egész egyenes kieséses szakaszban nem volt olyan együttes, akivel a "B" (???) csapat könnyedén állhatott volna ki!
Pinto- Montoya-Bartra-Piqué-Adriano- Song-Sergi Roberto-Fabregas-Tello- Villa-Pedro

ha szerinted ez a csapat nem lenne partiban a PSG-vel ...
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.15. 20:03:56

[quote A visszavágón mehet a B csapat, ha olyan eredményt érünk el./quote]


Nem szeretném senkinek az eufóriáját elrontani, de kicsit maradjunk már két lábbal a földön. Az egész egyenes kieséses szakaszban nem volt olyan együttes, akivel a "B" (???) csapat könnyedén állhatott volna ki!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.03.15. 19:51:29

A Bayern-Juventus párharc lesz a BL-negyeddöntők slágerösszecsapása, de Toni Kroos szívesen eltekintett volna ettől.

„A Juventus az előző kiírás győztesét búcsúztatta a csoportkörben. Csak a Barcelona lett volna erősebb ellenfél” – panaszkodott a németek középpályása.

Elég durva respectje van a csapatnak,minden irányból !
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2013.03.15. 19:42:29

Imperial írta:Én azért triplán örülnék, ha a Galatával találkoznánk az elődöntőben! :)
Szép álmokat :)

Örülni én is örülnék, csak az a helyzet, hogy hiába a törököknél a nagy mellény, a spanyolok kis túlzással negyed óra alatt lerendezik őket. Bár ne így legyen természetesen, de ez a valószínű. A Real simán fog továbbjutni.

A mi meccsünk sem lesz szerintem kérdéses, a lényegi dolgok el fognak dőlni az odavágón. A visszavágón mehet a B csapat, ha olyan eredményt érünk el.
Természetesen ugyan úgy benne van egy szoros, szenvedős meccs is, ami a szezonban nem egy alkalommal előfordult, de kétlem, hogy egy Ibra nélküli P$G-t ne üssünk ki. Egyetlen aggodalmam Ancelotti Úr, tőle mindenképp tartok, nem egy "hülye" ember, szó mi szó ...
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2013.03.15. 19:36:29

A Sport1 fészbuk ódalán lehet szavazni, hogy melyik Béjel meccset aggyák április 2-án. A Bájern - Juventusz vezet 3000 akárhány szavazattal, a mi meccsünk csak ezer valamennyivel áll, szóval ha lehet akkor szavazzunk minél többen, nem akarom a netrű lesni szaggatós sztrímeken. Ja egyébként ezer %, hogy a bajorok meccsét adni fogja a ZDF német csatorna, ami van a háztartások többségében, tehát hülyeség lenne a Sport1-en is ugyan azt leadni. Szavazzunk! Visca el Barca!
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2013.03.15. 19:35:18

Én azért triplán örülnék, ha a Galatával találkoznánk az elődöntőben! :)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.03.15. 18:58:32

Barcelona UnityIsStrenght írta: Most komolyan nem értem, hogy van ez a sorsolás. Az elődöntőket külön húzzák ki, vagy egy ágon van a Real Madrid a Dortmund-dal?
Ha visszaolvastál volna, vagy megnéztél volna bármely online site-t ami a sorsolással foglalkozott,akkor tudhatnád,h IDÉNTŐL új rendszer van, most nem sorsoltak ágakat is. Ha vége a 4eddöntőknek, újból sorsolják az elődöntők párosítását. A döntőét már nem :wink:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.03.15. 18:53:21

Varatrix írta:
Barcelona UnityIsStrenght írta:Lucas, T. Silva, Ibra, D. Beckham tényleg jók (Beckham-et kihagytátok :D). Ibratól nem kell annyira félni, mert az első találkozón nem lesz ott.
A Real szinte már a döntőben érezheti magát (csak ne hogy ez legyen a veszte). Most is megvan az esély, hogy a döntőben összekerülünk.
Nem! A real elődöntőben érezheti magát. Onnantól viszont csak komoly ellenfelet kaphatnak.

Ettől függetlenül baromi nagy esélyesek idén. :roll:
Most komolyan nem értem, hogy van ez a sorsolás. Az elődöntőket külön húzzák ki, vagy egy ágon van a Real Madrid a Dortmund-dal?
Barcelona Unity is Strenght!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.03.15. 16:58:00

Barcelona UnityIsStrenght írta:Lucas, T. Silva, Ibra, D. Beckham tényleg jók (Beckham-et kihagytátok :D). Ibratól nem kell annyira félni, mert az első találkozón nem lesz ott.
A Real szinte már a döntőben érezheti magát (csak ne hogy ez legyen a veszte). Most is megvan az esély, hogy a döntőben összekerülünk.
Nem! A real elődöntőben érezheti magát. Onnantól viszont csak komoly ellenfelet kaphatnak.

Ettől függetlenül baromi nagy esélyesek idén. :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.03.15. 16:30:46

nagyiibarca írta:Pont őket akartam ellenfélnek már csak azért is hogy letörjük Ibra orrát. :D
Szerintem kiejtsük őket. Lehet hogy erős keretük van de nincsenek összeszokva és európai rutinjuk sincs. Kiváncsian várom hogy Beckham játszik-e ellenünk.

Sok embernek nincs Digije, úgyhogy szavazzunk! Elég sokkal vezet a másik meccs de ha mindenki egyet szavaz meglehet az. :)
https://www.facebook.com/questions/10151497733992351/
Azért a PSG keretének ismeretében kicsit vicces, hogy rutintalannak nevezed őket. Semmivel sem rutintalanabbak, mint pl az idei Milan, ráadásul azt sem szabad elfelejteni, hogy egy borzasztóan rutinos BL-szaki ül a kispadjukon. Ancelottiról mindenki megfeledkezik, pedig szvsz az egyik legfelkészültebb edző a mezőnyben és biztos vagyok benne, hogy van receptje a Barca ellen. Nem lesz ez olyan sima, de remélhetőleg a srácok tanultak a legutóbbi pofonból.
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2013.03.15. 16:08:30

Pont őket akartam ellenfélnek már csak azért is hogy letörjük Ibra orrát. :D
Szerintem kiejtsük őket. Lehet hogy erős keretük van de nincsenek összeszokva és európai rutinjuk sincs. Kiváncsian várom hogy Beckham játszik-e ellenünk.

Sok embernek nincs Digije, úgyhogy szavazzunk! Elég sokkal vezet a másik meccs de ha mindenki egyet szavaz meglehet az. :)
https://www.facebook.com/questions/10151497733992351/
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.03.15. 16:00:34

Még csak most olvasgatom amiket írtatok, de hogy addig is írjak valamit.

Lucas, T. Silva, Ibra, D. Beckham tényleg jók (Beckham-et kihagytátok :D). Ibratól nem kell annyira félni, mert az első találkozón nem lesz ott.
A Real szinte már a döntőben érezheti magát (csak ne hogy ez legyen a veszte). Most is megvan az esély, hogy a döntőben összekerülünk.
Barcelona Unity is Strenght!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.15. 15:35:46

Én is követtem néhány meccsüket, és egyáltalán nem tartom őket könnyű falatnak. Igaz, inkább jövőre lesznek igazán veszélyesek, de ahogy előttem írták egy Silva-Pastore-Lavezzi- Lucas- (Ibra) szintű játékosokkal teletűzdelt csapat ellen senki nem mehet biztosra. Ráadásul ez a Lucas gyerek engem különösen aggaszt. Csak nemrég érkezett a PSG-hez, de máris az egyik legfontosabb láncszem lett a csapatban.
Ennek ellenére egyértelmű esélyesek vagyunk, főleg, hogy idegenben!!! nem fog játszani Ibra, de azért maradjunk két lábbal a földön. Hatalmas fegyvertény volt a Milan elleni 4:0, de nem 100%, hogy az elkövetkező meccseken is hasonló játékot produkálnak majd a srácok, úgyhogy én még várok az esélylatolgatással. Az mindenesetre bíztató, hogy áprilisban lesz az első meccs, amikorra már ki szoktunk mászni a kátyúból + Tito is újra velünk lesz. Ami még aggodalomra adhat okot, az Carlo. Akármit mondanak kiváló edző és képes lehet olyan taktikát kitalálni amivel meglephetnek. Ennek ellenére, ha ott folytatjuk ahol a Milánó előtt abbahagytuk végülis jöhet bárki.
Ami nálam külön kuriózum, hogy pont a PSg elleni KEK-döntő volt az, ami után elkezdtem a Barca-nak szurkolni. :D :D Azért remélem egy 1:0-nál veretesebb előnnyel fogadjuk majd őket.
Forca Barca!!!!
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.03.15. 14:46:09

ideális ellenfél, nem túl erős, nem túl gyenge. az ő focijuk fekszik a barcának. védekezésben, és támadásban sem világklasszis a csapat. a kontráikra, és pontrúgásaikra kell figyelni. Ancelottitól kell leginkább tartani. persze kötelező továbbjutni.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.03.15. 14:20:29

A PSG legveszélyesebb embere az edző. Carlo rutinos ravasz róka.Egyébként kaphattunk volna rosszabbat is,nem lesz könnyű,de túl nehéz se,sztem a Camp Nou-ba bedaráljuk őket.
Kép
Válasz küldése
cron