Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Barbas
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2005.07.18. 23:06:33

2014.01.11. 22:21:01

Sajnos a második félidőben lement az ész, nem volt, aki labdákat adjon Messinek, evvel a támadójátékunk a nullával volt egyenlő. Ha Init nem sérülés miatt cserélte le, jobb lett volna ha Fabrét kapja le. SZvvsz.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2014.01.11. 22:13:13

nem tudom, hogy csak én vártam többet Messi és Neymar játékától a beállásukat követően, de valahogy nagyon súlytalannak éreztem őket....
Az egész középpályánk nem villogott, nem csak Xavi, Busquets is rengeteg labdát vesztett, talán még Ini az első félidőben. S. Roberto harmatos még nagyon ebbe a csapatba tétmeccsen, remélem a kisebbik Alcantarat mielőbb haza hozzuk a helyére, mert Rafinha nagyon jól tolja a Celtaban.
Ellenben a hátvédsor lehozta a meccset megint kapott gól nélkül, bármennyire is divat szidni.
Egy pozitívumot tudok a meccs kapcsán csak megemlíteni, hogy nem kaptunk ki.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2014.01.11. 22:11:12

Sztem nagyon is jó hogy biztonságra játszottunk...Ez volt az ésszerű...Mélyebb, jobb a keretünk, a továbbiakban a több frontos játéknál tuti lesznek sérülések az Atleticonál,nem fogják bírni az iramot..Elég valószínű...Igen hát taktikus foci volt ez...De nem mi vagyunk ennyivel rosszabbak mint régen,hanem azt kell észreveni hogy ez az Atletico felnőtt európa élvonalához...A Milant simán ütik,de utánna is bárki kapja őket ki-ki meccs lesz az tuti...

A Realt meg hagyjuk,közel nem menenk ott rendben a dolgok,hosszútávon rosszabbul fognak teljesíteni mint mi az szinte tuti...És én még közel nem vennék mérget arra hogy legyőzik az Espanyolt mellesleg...Persze esélyes,de amennyire nincs játékuk...

A city ellen meg lhet ez kevés lesz,bár sztem semmivel nem jobb csapat a city mint az Atletico,sőt...Amint nem tud a city dominálni,bajba vannak...Addigra meg Messi Neymar összeszedi magát és egyből más...Azért a 2 legjobbunk 50%on játszott egy félidőt,illetve még annyit sem...Hátul stabilak vagyunk,elől ha ők beindulnak egyből más lesz...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2014.01.11. 22:09:12

Azt hiszem, hogy 1 góllal jobbak voltunk-minimum.Meglepett Neymar .Mintha nem lett volna a meccsen, lassú volt, féltette a lábát?Messit hamarabb kellett volna (talán) bevetni.
Hátul Alves csak közepes volt, lehet, hogy Montoya jobb lett volna.Alba megbirkózott általában D.Costával,Busi az elején ijesztő volt.Később feljavult, és hibátlanul teljesített. Ini remek volt ,jól összerugdalták...Szegény... a bíró meg hagyta...
Xavi csak közepes volt, Masi alig bírt a termetesebb támadókkal...Fabre talán most jól mozgott,kevés labdát adott el.A.S.a szokott volt,Pedrito jobban tetszett mint Neymar...

Bajnokok ( is! ) leszünk!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.01.11. 22:07:59

maradtunk az élen de a Real egyszerre hozott két pontot mindkét csapaton. a helyzet kulcsa az volt, hogy Alexis és Fabregas gyenge egy ilyen robosztus védelem ellen. Messinek kevés volt a félidő Neymarnak méginkább, Iniesta kiesését nagyon megsínylette a támadó képességünk. nekem továbra is a komplett védelem(Busquets nélkül!!) kellemes meglepetés volt, éppen fordítva mint ahogy jósoltam. van ilyen.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.11. 22:04:13

bitang jó ez az atletico. ha nem sérül le diego costa meg pár haverja, ezek az életben nem pukkadnak ki. milant ugy kiverik a béelből h öröm lesz nézni. 20 éve nézek focit, de ilyen mentalitású csapatot még nem láttam. jó, van benne favágás is, de amit ezek össze csúsznak másznak az vmi elképesztő.

nekünk ott ment el a meccs, hogy azt a kevés helyzetünket is elpasszolgattuk ami volt. volt legalabb 5 olyan szintu mikor 16ról rá lehetett volna durrantani, de nem, mi inkább 473218et passzoltunk még.

sitty ellen ez nagyon kevés lesz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.11. 22:01:52

Gyáva csapat lettünk.
Őriztük a semmit,mert a 0-0 az semmi,nem eredmény.
Hogy lehet ilyen mentalitással kimenni,én ezt nem értem.
20 perc után látszott,hogy az AtMa sem akarja erőltetni,akkor miért nem váltottunk? Ezzel az ikszel szépen jót tettünk a realnak,bravó.
Rúgni kellett volna 1 gólt,és azt már lehet védeni,de 0 gólt védtünk, ez egy vicc. A chelsea szokása ez,meg a Mou féle csapatoknak.
Nah mindegy, de ez nem volt barca-hoz méltó.
Iniesta hiánya meglátszott a másodikra, csapkodóbb lett a játék,középpálya is visszaesett.

Lőni nem lövünk továbbra sem,17 méterre is toszogatjuk a labdát a 6-7 védő közé, ostobák.
Már csak azért is lőni kéne néha,hogy a védő fejében megforduljon ez mint opció,és automatikusan lépkedne ki a labdásra 20 méteren, mögötte meg terület megnyílik,és oda lehetne a bogyókat betenni,azokba a lyukakba. De nem,még véletlenül se, ezek inkább a sortűz általi halált választanák, mint sem egyet lőjenek kapura 20 méterről. Feldolgozhatatlan.

Amúgy előzetesen elfogadtam volna az X-et,de nem ilyen gyáva játékkal, farok behúzva, ez így gáz volt.


ui.: Bíró meg olyan mint az összes többi a rangadókon, ellenfél darál,rúg,kaszál, 5-6. esetre odadob egy sárgát, mi egyet odalépünk már adja is szépen. Maiból is kijöttünk úgy,hogy több sárgát kaptunk..minden harmadik faultunkért sárgát kaptunk, és nem is ez a komoly baj,hanem hogy az ellen meg ugyanazokért,meg a durvábbakért sem kapta meg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2014.01.11. 22:06:55-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2014.01.11. 22:01:37

Klaczy írta:Az van mint tavaly volt. A bajnoksághoz lehet elég ez az eredmény, de így bl-t nem fogunk nyerni...

A világ egyik legjobb csapatának simán be kell darálnia az ellenfelet, mint az utolsó percekben
Ég és föld...Tavalyi formánkban ettől az idei Atleticotól lazán kikapunk...Sokkal jobban védekezünk mint tavaly...Elől meg Messi most tér vissza,de még ígyis ő volt persze a legveszélyesebb,Neymaron meg látszott a meccshiánya...Messze nem erre képes egyik sem...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.01.11. 22:01:23

pep71 írta:
pezZy írta:
pep71 írta: Mondjuk az biztos, hogy így a Pedro-Alexis duóval erősebb lesz a védekezésünk, mint a támadásunk, mert ugye az nagyon megy nekik, de én nem azt szeretném nézni...
Nem megy nekik??? :O Akkor mi ez elmúlt hetekben nem egy meccset néztünk..

Szerintem teljesen érthető lépés ez Martinotol, nem a legerősebb felállásunk, de a legjobb formában lévő felállásunk (sztem).

Na szóval gyerünk srácok!!! 1-2-re tippelek. :lol:
Szerintem te beszívtál, ez a legjobb formában lévőfelállásunk. uristen.
Azért mert rúgtak pár gólt a kis csapatok ellen, nem jelenti azt, hogy minden meccsen nekik kell játszani és jobbak mint a Neymar, Messi duó...
Neymar amikor beszállt csereként miket művelt már Inivel, Messiről nem is beszélve...na én ilyen dolgokat szerettem volna ma is látni..nemtudom te hogy vagy vele..
Nem azt írtam, hogy jobbak, de jobb formában vannak. Látod, sokat nem változott a játék Messiékkel sem. + én nem Neymart és Messit szeretem nézni, hanem a CSAPATOT, és hidd már el nekem, hogy az edző jobban tudja, mikor kit kell beállítani. Ja bocs, te már Elküldenéd... =D> ÚRISTEN #-o
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.11. 22:00:12

Nem mondom azt, hogy szalonrömi volt, mert mindkét csapat annyit tett a győzelemért, mint amennyit a vereség elkerüléséért.
Remélem a másik barca-madrid is döntetlen lesz.
Klaczy
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2011.04.10. 20:17:21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2014.01.11. 21:59:29

Az van mint tavaly volt. A bajnoksághoz lehet elég ez az eredmény, de így bl-t nem fogunk nyerni...

A világ egyik legjobb csapatának simán be kell darálnia az ellenfelet, mint az utolsó percekben
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.01.11. 21:56:46

Jogos döntetlen. De nem tudok haragudni a csapatra. Az egyik legkeményebb elképzelhető idegenbeli meccs volt. A védelem jól működött, a támadók is harcoltak becsülettel és ugyanez igaz az ellenfélre is.

Szerintem mindkét csapat kitett magáért.

Negatívum mondjuk Alves és Xavi. Előbbi esetében továbbra se bánnám ha ez lenne nálunk az utolsó éve. Xavi pedig sajnos már kevésnek tűnik. Leginkább csak lassította a játékunkat.
A Fifa egy szégyen
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.01.11. 21:53:07

Igazságos döntetlen.
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2014.01.11. 20:04:18

A védelem...hát remélem, hogy kevesebb gólt kapunk mint rúgunk...(nem számolva Piqué-t :twisted: )
Érdekesség, hogy a padon meg több mint 200 millió euró csücsül. :shock:
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
barcapowa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2008.07.27. 13:56:19
Tartózkodási hely: Otthon!
Kapcsolat:

2014.01.11. 20:03:26

stream pls
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.01.11. 19:58:44

Asszem mindannyian örültünk volna, ha Messi és Neymar is kezdőbe kerül, de attól, h nem így történt, még bízni kell a srácokban. Egészen meggyőző a teljesítményünk eddig, ráadásul úgy, h még nem volt két egyforma kezdőnk a bajnokságban. Nekem egyelőre tettek le annyit az asztalra, h simán győzelemre esélyesnek tartsam magunkat, pláne ha talonban ott van két ilyen játékos tarcsiban :wink:

Ha nagyon égne a ház, akár egy félidő alatt is tudnak csodát csinálni Leo-ék, de tényleg nem gondolom úgy, h annyira be fog sülni ez a csapat.

Sztem nagyon jó meccs lesz ez, igen vártam már 8)

VAMOS!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Barbas
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2005.07.18. 23:06:33

2014.01.11. 19:51:39

Manheim István írta:szasztok Juanfran nem eltiltott? mert a kezdőbe látom mindenütt
Elengedték az eltiltás, fellebbeztek. :(
Manheim István
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2007.09.16. 18:37:30
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.11. 19:50:33

szasztok Juanfran nem eltiltott? mert a kezdőbe látom mindenütt
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.01.11. 19:46:58

pezZy írta:
pep71 írta: Mondjuk az biztos, hogy így a Pedro-Alexis duóval erősebb lesz a védekezésünk, mint a támadásunk, mert ugye az nagyon megy nekik, de én nem azt szeretném nézni...
Nem megy nekik??? :O Akkor mi ez elmúlt hetekben nem egy meccset néztünk..

Szerintem teljesen érthető lépés ez Martinotol, nem a legerősebb felállásunk, de a legjobb formában lévő felállásunk (sztem).

Na szóval gyerünk srácok!!! 1-2-re tippelek. :lol:
Szerintem te beszívtál, ez a legjobb formában lévőfelállásunk. uristen.
Azért mert rúgtak pár gólt a kis csapatok ellen, nem jelenti azt, hogy minden meccsen nekik kell játszani és jobbak mint a Neymar, Messi duó...
Neymar amikor beszállt csereként miket művelt már Inivel, Messiről nem is beszélve...na én ilyen dolgokat szerettem volna ma is látni..nemtudom te hogy vagy vele..
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.01.11. 19:45:03

messi kimaradására számítottam, neymaréra azért nem :shock:

ilyenkor mondjuk mindig megkérdezik meccs után, hogy miért is, legkésőbb akkor megfogjuk tudni tatától mi a helyzet. egyébként nekünk van a legerősebb padunk :mrgreen:

az mondjuk tetszene, ha mindkettő egyszerre állna be az 50-60. perc tájékán, tele lenne a gatya a madridi védelemnél már a látványtól is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2014.01.11. 19:47:02-kor.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4517
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.01.11. 19:30:56

Messi padon kezd, azon nem lepődtem meg, de Neymar, egye fene süljön el jól, 2. félidőt viszont velük kell kezdeni, eredménytől függetlenül!

CSAK A BARCA!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.01.11. 19:28:41

pep71 írta: Mondjuk az biztos, hogy így a Pedro-Alexis duóval erősebb lesz a védekezésünk, mint a támadásunk, mert ugye az nagyon megy nekik, de én nem azt szeretném nézni...
Nem megy nekik??? :O Akkor mi ez elmúlt hetekben nem egy meccset néztünk..

Szerintem teljesen érthető lépés ez Martinotol, nem a legerősebb felállásunk, de a legjobb formában lévő felállásunk (sztem).

Na szóval gyerünk srácok!!! 1-2-re tippelek. :lol:
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.01.11. 19:26:56

az, hogy Messit nem kezdeti, akár be is jöhet és indokolt is.Neymar körül pedig valami nincs rendben az biztos, csak el sumákolták....
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.01.11. 19:14:24

csababarca írta:Mondjuk ha kihúzzuk 60. percig aztán bejön a két ász csinálni valamit,még jól is elsülhet.
De amúgy Titot idéző gyávaság ez Martinotól.
Mondjuk az biztos, hogy így a Pedro-Alexis duóval erősebb lesz a védekezésünk, mint a támadásunk, mert ugye az nagyon megy nekik, de én nem azt szeretném nézni...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.11. 19:14:08

nem hiszem el h egyik sincs olyan állapotban, hogy 60-70 percet játsszon. addigra kifárasztanáka védőket utána meg jöhetne pedro/sanchez.

amugy az lesz h pedro lő 5-öt, sanchez 4-et, mesit meg eladjuk a nyáron :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése