Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.03.22. 09:43:11

MikeTyson írta:Eddigi itlétem során Te voltál az egyik fórumozó akire azt mondtam, hogy azért viszonylag helyén kezeli a dolgokat erre irsz egy ilyet #-o .... Hát ne mond már nekem, hogy a Milan-Ajax-Celtic erős csoport volt, mert tökön döföm magam... A mi csoportunk sem volt bika ez tény, de az a kijelentés, hogy "Ilyen erős sorsolása még senkinek sem volt" elég erős. A City erős volt az oké, de a többi... Az Arsenal az tudna mesélni :mrgreen: :lol: :lol:
Hú, ennél nagyobb bókot. :oops: Na rátérve komolyabban a dologra. :D

Mondj egy olyan BL-győztest (vagy döntőst), akinek ilyen útja volt a döntőig (feltéve, ha addig megyünk): Milan, Celtic, Ajax, City, Atletico, Chelsea/Bayern/Real! Ez egy nem gyenge csoport (legalábbis a mi taktikánkhoz), illetve egy brutálisan kemény egyenes kieséses szakasz. A Milan nagyon jól ismert minket, kifejezetten jó a taktikájuk ellenünk. A minőség különbsége kijött, de szoros volt. A Celtic Moudrid-féle csapat (ezt nem kötekedésként írom) 2.0-ás verziója. Glasgowban szintén nagyon megszenvedtünk velük, tipikus Inter-Chelsea-Real 3-as típusú csapatok bekkelős fociját hozták ellenünk. Az Ajax meg végig nagyon gyengének tűnt, erre úgy játszottak ellenünk a végén, hogy az embernek tátva maradt a szája. Olyan játékot hoznának minden meccsen, akkor komoly BL favoritok lennének. Legalábbis én így látom. De mondom, csak egy hasonló sorozatot produkáló csapatot írj és elfogadom az érved.

Az Arsenalt meg nehogy már idevegyük. Jó, tény nagyon erős csoportjuk volt, de annyira mégsem. Ha nem szórakozzák el az utolsó meccsüket, akkor itt simán csoportelsők és egy nokedli csapatot kaptak volna, még most is állnának a BL-ben. Másrészt, azért az OM borzasztó gyenge csapat, a Napoli jó, de még alakulóban lévő gárda, illetve az a Dortmund volt ott, akinek a fél csapata egész szezonban sérült (Piszczek, Hummels, Subotic, Schmelzer, Gündogan). Azért itt egy 100%-os Dortmund lett volna a csoportban, akkor előfordulhat, hogy még a Bayernnel sem találkoznak az ágyúsok. Illetve azt is hozzáfűzném, hogy mi még állunk a sorozatban, az Arsenal már nem.
Leon írta:Jah,ez a bohóc Balotelli egymaga kiejtette a német válogatottat az EB elődöntőben,tényleg tök ...r a pali! :mrgreen:
A sorsolás nehéz volt,de lehet volna rosszabb is. Pl a Real tavalyi 4ese az igazán kemény csoport volt.De az idei 4esük+ 8ad döntő a vicc kategória határát súrolja és most is megúszták egy könnyű ellenféllel.
Az odavágó kedden lesz majd,ami jó is lehetne csak szerintem a sport 1 majd a már most lefutott MU-Bayern párharcot fogja inkább közvetíteni! ](*,)
Ezzel lesz egész a hozzászólásom.
Leon kollégának teljesen igaza van, a Real sokkal keményebb csoportot kapott tavaly. De én megjegyezném azt is, hogy én az egész sorozatról beszélek. Balotelliset nem is kommentálom... :D Why always me? :D

Leon, én úgy tudom, hogy minden meccset másik napon adnak, tehát mindegyiket látjuk majd. Meg nem azért, de egy spanyol bajnokságra szakosodott csatorna szted kihagyna egy Barca-Atleticot? :arrow: [-X
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.22. 08:58:14

Jah,ez a bohóc Balotelli egymaga kiejtette a német válogatottat az EB elődöntőben,tényleg tök ...r a pali! :mrgreen:
A sorsolás nehéz volt,de lehet volna rosszabb is. Pl a Real tavalyi 4ese az igazán kemény csoport volt.De az idei 4esük+ 8ad döntő a vicc kategória határát súrolja és most is megúszták egy könnyű ellenféllel.
Az odavágó kedden lesz majd,ami jó is lehetne csak szerintem a sport 1 majd a már most lefutott MU-Bayern párharcot fogja inkább közvetíteni! ](*,)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Orange
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.03.11. 15:14:11

2014.03.22. 00:38:45

Valóban kicsit mulattató volt ez a legnehezebb ellenfélsorozat a katalánoknak

Ac Milan: akik perpillanat 1 magasan jegyzett játékost sem igazán tudnak felmutatni... hacsak a kiégett Kaka-Robinho páros előtt ne essünk már hasra talán 2014-ben... a Balotelli féle játékosok meg tényleg csak bohóc kategória az elite fociban.. A Milan a múlt és nem a jövő már rég...

Ez az Ajax amiben komoly felkapott név szintén nem szerepel... sok éve először nem tud felmutatni még 1 kiemelkedő tehetséget sem igazán... 95-ben erősek voltak... de hogy 2013-ban mi alapján nevezzük erős ellenfélnek örök rejtély...

A Celtic aztán végképp vicces... lehet a stílusa nem fekszik a barcának , de attól még a skót bajnokságban edződött falábúakat ne nevezzük már erős ellenfélnek könyörgöm... még egy Rangers sincs már nekik konkurenciának...

City az OK, erős elite csapat jelenleg fantasztikus játékoskerettel... kiverte a katalán brigád.

Ez lenne a veretes névsor? [-X
Kép
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.22. 00:24:22

Leon írta:Érdekes,ha egy Barca drukker nem úgy látja a dolgokat (pl a Barcával(!) kapcsolatban) mint egy madridista akkor nem kezeli helyesen a dolgokat.
Nem hiszem,hogy ami nekünk fehér az nektek bármikor is fekete lesz . (vagy rózsaszín mint a jövő évi Real mez :mrgreen: ). :

Nekünk igen is kellemetlen volt pl a 7szeres Bl győztes bekkelős Milan vagy a nagy termetű játékosokból álló favágó erőszakos szintén betonvédelmű Celtic.
Ez kb olyan mint,hogy nálatok többen azért sírtak mert a Barca megint(!)könnyű ellenfelet kapott a Bl-ben. (Nem tudtam,hogy a City az volt :oops: )
Azt persze elfelejtik,hogy pl a Real az ATM ellen a bajnokságban a 6ból mindössze 1 nyomorult pontot tudott összekaparni.

Amúgy annyi előnye van,hogy az ATM ellen játszunk,hogy ismerjük kb minden mozdulatukat (Costa takonydobálás,meg ilyenek :mrgreen: ) és már kb ezerszer meccseltünk velük.
Annak viszont nem örülök,hogy vlaszeg a BL-ben még inkább agyonfogják rúgni Messiéket.
De 100% hogy mi megyünk tovább.
Na látom veled lesz bajom rendesen :mrgreen: :lol: :lol:
Én arra reagáltam, hogy hogy lehet egy ilyen csoport után azt mondani, hogy még senkinek nem volt ilyen erős a BL sorsolása... Ti 3 meccset nyomtatok le az AtMa ellen és mind a 3x volt igy nekem ne gyere ilyen 2 meccsből 1 ponttal bla-bla dumával mikor a kupában meg közük nem volt a focihoz, de labdába se nagyon értek. Az, hogy a szezon kezdetén mi volt azt meg tudom, hogy nehéz elhinni, de teljesen más Real volt... Na majd vasárnap kiderül, hogy alakult a csapat vagy csak egy helyben toporgunk :twisted:
Avatar
Orange
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.03.11. 15:14:11

2014.03.22. 00:10:42

Nem tudom...

Én a Real és a München továbbjutását elég biztosnak érzem. Az idei Dortmund azért korán sem olyan acélos mint tavaly volt. És a Real azért elég erősnek tűnik annak ellenére, hogy sok nagy csapatot idén még nem fektettek vállra (esélyük se sok volt eddig..) De gyanítom vasárnap este az első nagy falat a Juvét kivéve érkezni fog a Bernabeuba akit csúnyán is hazazavarhatnak akár...

A Man utd. ámokfutását vagy inkább vesszőfutását nem is ragoznám... ráadásul RVP is kidőlt min 1 hónapra a hírek szerint.
Kiváncsi vagyok (nem néztem még meg) mekkora odsok vannak ebben a párositásban.. de gyanítom, hogy a München továbbjutására kb 1.30-as pénzt fizetnek max.. ami azért BL 8 között nevetségesen kicsi és mégis ez a realitás jelenleg. Ezen egyébként gondolkodom is, hogy egy 6 jegyű összeggel megtegyem ezt a párosítást. Ennél könnyebb pénzkeresési módszer nincs is... sajnos az ősöket nem számítja be a betandwin így őket nem tudom feltenni a Bayern győzelmére...

PSG-Chelsea párharc kétesélyes... na ez az a párosítás ami a BM-MU ellentéte... félig letekert wc papírt se tennék fel egyik csapatra sem. 50/50

És itt érzem az utolsó párosításba a BL negyed döntők meglepetését: katalánok Vs matracosok

Nem gondolom, hogy ezt annyira lazán fogják venni a csíkosak mint a CDR elődöntőt illetve ha annyira "sima"módon kiesnek az nekem óriási csalódás lesz.
Azt várom, hogy csípnek harapni fognak amit tőlük már megszokhattunk... szerintem egy közel sem csúcsformában lévő Me$$i és egy képességein mostanában alul teljesítő Neymar érkezik a Calderonba. Ennek ellenére, a kicsi képességei vitathatatlanok.. így bármikor akár 5 perc alatt megváltoztathat egy lefutott párharcot is.. Én azt várom, hogy vagy brusztolós madridi siker vagy pedig egy Me$$i villanással eldöntött párharc vár ránk mindenképpen így is úgy is kevés gólos párharcokra számítok aztán majd kiderül.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.03.21. 23:24:44

Én örülök is meg nem. Sajnálom, hogy 1 spanyol csapat biztosan fog búcsúzni, viszont kaphattunk volna sokkal rosszabbat. Én sem írnám le az Atleticot, de mellettünk szól a "vastagabb" keret, a rutin, ráadásul ismerjük jól őket. Szerintem egy szoros párharc lesz, annyira nem jó, hogy otthon kezdünk, nagyon oda kell figyelni hogy ne kapjunk idegenbeli gólt. Én egy hasonló forgatókönyvre számítok mint a SZK-ban, otthon egy 0-0 közeli eredmény és idegenben meg rúgunk remélhetőleg 1-2 gólt. Nagyon oda kell figyelni, de természetesen nem megoldhatatlan feladat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.21. 22:43:59

crixus írta:Bár mi vagyunk a favoritok, én azért nem írnám le az Atletico-t, főleg nem csak 1%-ra.
Nyílván nem. Ezeket a 100% - 0% meg 99 % - 1% esélyeket soha nem tudom hova tenni. Most komolyan ilyen van szerintetek fociban, főleg meg egy BL negyeddöntőben hogy valakinek 99% esélye van a másiknak meg 1%?? Kezdjem sorolni ahol hasonlókat gondoltak emberek, meg szakértők aztán nem úgy lett a futballtörténelemben?
Persze, hogy nekünk áll a párharc, ez nyílvánvaló, de azért hogy 99%, na ne.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.03.21. 20:19:44

Bár mi vagyunk a favoritok, én azért nem írnám le az Atletico-t, főleg nem csak 1%-ra. Egy valamit ne felejtsünk el: a BL-ben veretlenül, 1 döntetlennel mentek tovább csoportelsőként és búcsúztatták kettős győzelemmel, azt a Milan-t, amelyet mi is elég magabiztosan mattoltunk a csoportkörben. A bajnokságban jobban állnak mint mi, a Real 2 meccsen 1 pontot szerzett csak ellenük, mi pedig 3 meccset játszottunk eddig velük, de egyszer sem tudtunk győzni. Egyedüli fogás az eredményeiken a spanyol kupa lehet, ahol az elődöntő mindkét meccsén simán nyert és simán jutott a döntőbe ellenük a Real Madrid. Bár a meccsek képe alapján lehetséges, hogy fel is adták a kupasorozatot, hogy bírják a bajnokságot. Ha pedig a hétvégén győznek és mi is győzünk a Real ellen, akkor újra az első helyre ugorhatnak.
Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy pofon egyszerű párharc lesz.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.03.21. 20:03:31

Osztom azok véleményét, akik szerint biztosan továbbmegyünk. Most az Atleticonak akkor se lenne esélye, ha Messi mind a 2 meccset végigokádná, Busquetsék meg csúszkálnának rajta. Egyik ellenfélnek sem örültem volna ennyire, talán még az MU lett volna hasonlóan kiélezetlen párharc. 99-1 az esély a javunkra.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.03.21. 19:55:04

mess2009 írta:számomra egy a lényeg ebből a sorsolásból: egy tisztes helytállással továbbjuthatunk! igaz, hogy csak három döntetlenre futotta eddig, de azért itt másképp kell pörögni és ennyi van is a Barcában.
nyilván ez úgy érdekes ha ide írom, hogy melyik lett volna a reménytelen v
állalkozás: nos a Bayern és a Madrid.

Persze ellenük ki sem kellett volna állnunk.... Azért szép lenne egy tisztes helytállásos búcsú, mivel jövőre valószínűleg már az Intertoto kupában fogunk indulni, így még idén dobbanthatunk egy nagyot... Vágyaim : Ússzuk meg a 2 meccset 5 kapott gól alatt... Everything's all right... pozitív világnézet... Éljen az optimizmus
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.21. 19:53:09

zola8787 írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... en-2323531

Ezek után mennyi az esélye a MU-nak? :D
Ez elég gáz! Mondjuk mivel eddig is nulla volt, ez nem csökkenhet talán!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.03.21. 19:52:32

zola8787 írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... en-2323531

Ezek után mennyi az esélye a MU-nak? :D
pont annyi amennyi vele, semmi!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.21. 19:47:57

Nem értem miért kell az Atl. Madridról úgy irkálni, mintha minket agyonrúgtak, orrváladékkal összekentek volna.
Az egy másik ellenfél és egy másik meccs volt, ahol egy hasonló mentalitású emberke volt az ellenfélnél is.

Ellenünk max. nyomozták a labdát szinte 90 percen át.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.03.21. 19:46:51

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... en-2323531" target="_blank

Ezek után mennyi az esélye a MU-nak? :D
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.21. 19:44:57

Oké.mondhatnám,hogy 70-30 meg ilyenek,de most valahogy úgy érzem ezt kőkeményen behúzzuk! :)
De azért tippelek egy pesszimistát: 98-2 :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.21. 19:42:58

Leon írta:Azok után,hogy szinte mindenki azt mondta,hogy a City lealáz minket és pont fordítva lett...nos,optimista vagyok! :mrgreen:
Persze, megértem, de legalább egy százalék esélyt adjunk szegény matracosoknak. :twisted:
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.21. 19:39:25

Gareth Tello írta:
Leon írta:100% hogy mi megyünk tovább.
Na, ma is tanultam valamit. :mrgreen:
Azok után,hogy szinte mindenki azt mondta,hogy a City lealáz minket és pont fordítva lett...nos,optimista vagyok! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.21. 19:36:47

Leon írta:100% hogy mi megyünk tovább.
Na, ma is tanultam valamit. :mrgreen:
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.21. 19:33:01

Érdekes,ha egy Barca drukker nem úgy látja a dolgokat (pl a Barcával(!) kapcsolatban) mint egy madridista akkor nem kezeli helyesen a dolgokat.
Nem hiszem,hogy ami nekünk fehér az nektek bármikor is fekete lesz . (vagy rózsaszín mint a jövő évi Real mez :mrgreen: ). :

Nekünk igen is kellemetlen volt pl a 7szeres Bl győztes bekkelős Milan vagy a nagy termetű játékosokból álló favágó erőszakos szintén betonvédelmű Celtic.
Ez kb olyan mint,hogy nálatok többen azért sírtak mert a Barca megint(!)könnyű ellenfelet kapott a Bl-ben. (Nem tudtam,hogy a City az volt :oops: )
Azt persze elfelejtik,hogy pl a Real az ATM ellen a bajnokságban a 6ból mindössze 1 nyomorult pontot tudott összekaparni.

Amúgy annyi előnye van,hogy az ATM ellen játszunk,hogy ismerjük kb minden mozdulatukat (Costa takonydobálás,meg ilyenek :mrgreen: ) és már kb ezerszer meccseltünk velük.
Annak viszont nem örülök,hogy vlaszeg a BL-ben még inkább agyonfogják rúgni Messiéket.
De 100% hogy mi megyünk tovább.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Dos Santos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2006.11.18. 06:11:05
Tartózkodási hely: Híd alatt

2014.03.21. 19:29:35

Rivaldo11 írta:Persze azt sem feledem, amikor a Valencia megtréfált minket 2000 tavaszán-"szurkolói pályafutásom" egyik legfájdalmasabb zakója, annak a Barcának BL serleget kellett volna nyerni
Ez is egy rossz emlék,de a 2 évvel későbbi elődöntő a Madrid ellen fájdalmasabb volt.Ha jól emlékszem,Zidane és Enrique meg is szeretgették egymást.:D

Ami meg a sorsolást illeti:

Az Atleti illetve a párharc sorsát megpecsételheti az odavágó eredménye.Ha itt összetudunk szedni egy 2-3 gólos előnyt,akkor ez letörheti a matracosok szarvát és a visszavágó formalitássá válhat.Ha csak egy góllal hozzuk a meccset,akkor viszont a visszavágón vért kell pisálni a továbbjutásért.
A legnagyobb probléma az, amikor a hülyeség akaraterővel párosul.
A vélemény olyan, mint a segglyuk.Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.21. 18:54:56

ferninho írta:te tuti kevered valakivel...
biztos nem rá gondoltál.
Nem vagyok még itt olyan régóta na :mrgreen: :lol: :lol:
Most még mindenkit loveolok :D
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.03.21. 18:49:40

MikeTyson írta:
Eddigi itlétem során Te voltál az egyik fórumozó akire azt mondtam, hogy azért viszonylag helyén kezeli a dolgokat erre irsz egy ilyet #-o ....
te tuti kevered valakivel...
biztos nem rá gondoltál.


amúgy én elégedett vagyok a sorsolással, az Atletico meg a Barca fárassza egymást a BLben, remélhetőleg a bajnokságra hatással lesz ez.
én se számítottam erre a párosításra... egyáltalán nem is gondoltam rá.
a BL rutin miatt esélyesebb a Barca, de bármi történhet... előző 3 Atleti-Barca X lett.
madridista
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.03.21. 18:46:26

számomra egy a lényeg ebből a sorsolásból: egy tisztes helytállással továbbjuthatunk! igaz, hogy csak három döntetlenre futotta eddig, de azért itt másképp kell pörögni és ennyi van is a Barcában.
nyilván ez úgy érdekes ha ide írom, hogy melyik lett volna a reménytelen v
állalkozás: nos a Bayern és a Madrid.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.21. 18:43:25

Elégedett vagyok a sorsolással, ezt szerettem volna. :) Az Atletico a kontinens egyik legjobbja, de ellenünk nem lesz komoly sanszuk két meccsen, ebben biztos vagyok. Persze azt sem feledem, amikor a Valencia megtréfált minket 2000 tavaszán-"szurkolói pályafutásom" egyik legfájdalmasabb zakója, annak a Barcának BL serleget kellett volna nyerni-de most egy szoros, ám végig kézben tartott párharcot szimatolok :)
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.21. 18:03:09

Barcaman1993 írta:Azon gondolkozom, hogy idén szépen belehúztunk ebbe a BL-be. A csoportben kezdtünk a Milan-Ajax-Celtic trióval, majd jött a City, most meg az Atletico. Ha jönnek a "papírforma eredmények" és továbbjutunk, akkor a Chelsea-Bayern-Real trió jöhet az elődöntő és esetleges döntő esetén... Ilyen erős sorsolása még sztem senkinek sem volt.

Érdekes statisztika:
Barcelona have qualified in 13 of the 15 Champions League quarter-final ties they played, the best record of all teams (86,6%) [via opta]
Eddigi itlétem során Te voltál az egyik fórumozó akire azt mondtam, hogy azért viszonylag helyén kezeli a dolgokat erre irsz egy ilyet #-o .... Hát ne mond már nekem, hogy a Milan-Ajax-Celtic erős csoport volt, mert tökön döföm magam... A mi csoportunk sem volt bika ez tény, de az a kijelentés, hogy "Ilyen erős sorsolása még senkinek sem volt" elég erős. A City erős volt az oké, de a többi... Az Arsenal az tudna mesélni :mrgreen: :lol: :lol:
Válasz küldése