Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.09.13. 18:13:09

a védelmünket minden egyes meccs előtt szidjuk, de valahogy csak nem sikerül gólt kapnunk. ehhez mondjuk hozzátartozik, hogy iszonyatosan megy most csapatszinten ez, az ellenfeleknek eddig csak ilyen ad hoc jellegű helyzeteik voltak, kidolgozni nem nagyon bírnak soha semmit.

elől munir nekem nagyon tetszik, folyamatosan az ellenfél nyakán liheg és emellett mindig helyzetbe kerül. de ez a különbség egy klasszis és tehetség között, ami most neymar és munir között volt. sokat lépünk előre, ha végre kezdhet neymar, talán hamarabb eldöntjük ezeket a meccseket.

alba, montoya tök jó volt mindkettő. (habár montoya játékstílusát még mindig nem bírom, meg ahogy változik a csapat az ő játékával. az első félidőben rakitic kábé jobbszélsőt játszott, de ettől még jó volt)

neymar sok hibával kezdett, utána belelendült és eldöntötte messivel a meccset. messivel mintha szerelmesek lennének egymásba, miután ráéreztek csak egymással voltak hajlandóak játszani (szegény sandro bánatára) :D

nekem ma csak iniesta volt, aki nem tetszett, plusz szerintem az első félidőben jobbak voltunk, mint a másodikban, de a meccset csak a végén tudtuk eldönteni. a ciprusiak ellen meg megint forgatva lesz a kezdő majd szerintem.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.09.13. 18:08:59

Ez remek volt. 8) Nagyon tetszett a hozzáállás, a játék, az iram, Luis Enrique eddig kiváló munkát végez, nem véletlen, hogy ő maga is okos, rafinált játékos volt, tudja, mit kell játszatni ezzel a lendületes, fiatalos csapattal. Senkiről nem tudok rosszat szólni, mindenki megfelelt az elvárásaimnak, Mathieu tanár, Sergio észrevehetetlenül tökéletes volt. Ha ezzel a mentalitással állunk ki a továbbiakban, röhögve behúzzuk a ligát (de akár mást is)!

Ráadásul tippjátékban is telibetaláltam! Ney =D>
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.09.13. 18:08:35

visca el barca írta:
mess2009 írta:na ez fa....a! a védelem Montolya révén gyengébb a tavalyi átlagnál
szégyen hogy idén 3 meccsen eddig 0 gólt kaptunk. "montolya" meg pont h jó volt ma.
Mit szívsz mess2009, mert az biztos, h ütős. Szerintem meg pont, h jobb lett a védelem mert nem volt lyuk a helyén és visszazárt amikor kellett. Sokkal inkább látnám őt a kezdőben mint Alvest.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.09.13. 18:03:53

Messi mesteri, Neymartól minimum ennyit várok,h a ziccereket belője, ma hozta tökéletesen. A maximumról ne beszéljünk,majd a Blben meg a rangadókon :)

Lendületesen játszottunk,nagyon tetszett, Enrique ha tartja ezt a motivációs szintet mindenki ellen,akkor nem lesz ronda,és szégyelnivaló szezonunk az biztos. Középpálya és a védelem még egy kicsit hangolódjon egymáshoz jobban,és már-már készen vagyunk a kihívásokra.

FORCA BARCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.13. 18:00:14

mess2009 írta:na ez fa....a! a védelem Montolya révén gyengébb a tavalyi átlagnál
szégyen hogy idén 3 meccsen eddig 0 gólt kaptunk. "montolya" meg pont h jó volt ma.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.09.13. 17:59:38

Messi és Neymar nagyon érzik egymást , már tavaly is látszódott , de idén már a Gamper kupén már egyre jobban észrevehető volt. Mondjuk azért Messin látszott már a végefele , hogy nem nagyon tetszik neki a helyzet , hogy ő még nem lőtt gólt.
Suárez helyét kell már csak megtalálni , és akkor remélhetőleg egy világverő csapat leszünk! Így tovább , szép volt Fiúk!!
Ui.: Reméljük , hogy ma a Reál megszenved az Atletico ellen.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.09.13. 17:54:00

3 pont megvan, végén csak bepattant kettő is, szép volt fiúk így tovább.

Jelezném, hogy nem kaptunk még gólt sem, s ma se volt túlzott helyzete az ellenfélnek. Ha a védekezés rendben van abból lehet építkezni, s csapatszinten jobban muzsikál a gárda. Minden meccset megnyerünk 1:0 vagy 2:0-ra nagy baj nem lesz év végén.
Kép
Kép
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.09.13. 17:01:01

Iniesta és Messi kissé szürke, Munir lehetne határozottabb, bár egy tizenegyest fújni kellett volna róla, két kézzel lökték, a labda a közelbe sem volt, nálam egyértelmű büntető.
Pedro komolytalan, a védekezés rendben van, szélen volt pár necces szitu. Illene beverni a helyzeteket, nem kellene a végére hagyni. :D
Jó lesz ez, csak találjunk be.
Kép
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2014.09.13. 16:02:35

Amellett, h én se értem Bartra helyzetét, azért az is érdekes, hogyha Lucho is védőként, ráadásul kezdő védőként számol Masch-sal, akkor miért kellett két középhátvédet is igazolni? Így 5-en vannak a két posztra. :roll:
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.09.13. 16:00:40

Semmi nem változott ami a védelmet illeti. Rivaldo11 ha szerinted nem üti meg a szintet akkor miért kapott válogatott meghívót? Szerintem itt arról szól minden, h a neveknek kell mindenhol szerepelni. Most lehet utálni fogtok de örülnék ha Masch miatt kapna ki a csapat, h észrevegye LE, h nincs értelme őt védőként erőltetni.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.09.13. 15:59:23

ZBarca írta: Én is ellenzem ezt a hátvédsort, de félek, hogy most csak ők voltak alkalmasak. Ugye Piquénél mostanában még egy teknős is jobb teljesítményt nyújt - és igaz, hogy most mintha kezdene visszatalálni régi önmagához, de le kell ültetni a padra, hogy elgondolkodjon egy kicsit - , Bartrával nem tudjuk mi van, de nem hiszem, hogy véletlen lenne a padoztatása, Vermaelen meg még biztos nem 100%-os és az első ütközésnél/fejelésnél/becsúszásnál megsérülne...
Vermaelen-t én sem raknám be, de ha Piqué már kezd belelendülni, ráadásul nem is fáradhatott el a válogatott meccsen, akkor ott lenne a helye. Bartra-nak pedig abszolút. Ezzel azt érjük csak el, hogy Bartra elmegy majd a szezon végén és máshol fog kibontakozni. Pont, mint Thiago. Mi meg kereshetünk újra hátvédet... vicc az egész.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.09.13. 15:57:03

ZBarca írta:
crixus írta:Ezzel a hátvédsorral 2 bekapott gól alatt nem ússzuk meg. :lol: :lol: Hogy lehet ekkora bal... Lucho, hogy a két legbizonytalanabb embert teszi a kezdőbe...
Bartra pedig... Tito-t még megértettem, hogy nem teszi be, mert akkor még tényleg épp csak felkerült a B-ből, de azóta eltelt két év és fejlődött is. Mára válogatottban is "észre vették". Csak éppen nálunk nem látja senki. :lol: Amatőr dolog... :roll:
Én is ellenzem ezt a hátvédsort, de félek, hogy most csak ők voltak alkalmasak. Ugye Piquénél mostanában még egy teknős is jobb teljesítményt nyújt - és igaz, hogy most mintha kezdene visszatalálni régi önmagához, de le kell ültetni a padra, hogy elgondolkodjon egy kicsit - , Bartrával nem tudjuk mi van, de nem hiszem, hogy véletlen lenne a padoztatása, Vermaelen meg még biztos nem 100%-os és az első ütközésnél/fejelésnél/becsúszásnál megsérülne...
Van különbség a padozás es a lelátón való ülés között ....
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.09.13. 15:55:48

crixus írta:Ezzel a hátvédsorral 2 bekapott gól alatt nem ússzuk meg. :lol: :lol: Hogy lehet ekkora bal... Lucho, hogy a két legbizonytalanabb embert teszi a kezdőbe...
Bartra pedig... Tito-t még megértettem, hogy nem teszi be, mert akkor még tényleg épp csak felkerült a B-ből, de azóta eltelt két év és fejlődött is. Mára válogatottban is "észre vették". Csak éppen nálunk nem látja senki. :lol: Amatőr dolog... :roll:
Én is ellenzem ezt a hátvédsort, de félek, hogy most csak ők voltak alkalmasak. Ugye Piquénél mostanában még egy teknős is jobb teljesítményt nyújt - és igaz, hogy most mintha kezdene visszatalálni régi önmagához, de le kell ültetni a padra, hogy elgondolkodjon egy kicsit - , Bartrával nem tudjuk mi van, de nem hiszem, hogy véletlen lenne a padoztatása, Vermaelen meg még biztos nem 100%-os és az első ütközésnél/fejelésnél/becsúszásnál megsérülne...
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.09.13. 15:54:43

Rivaldo11 írta:Nem lehet inkább, hogy Bartra nem üti meg a kellő szintet? Az nem lehet véletlen, hogy Tito, Tata, és most Lucho sem látja alkalmasanak arra, hogy rá építse a védelmet.
Én is azt gondolom, hogy Bartra sajnos nem elég jó nekünk.
El kéne végre fogadni.
Azt is, hogy Busi alapkezdő-joggal.
Ide nem elég jo de a spanyol válogatottba befér ???
Senki sem nyújt rögtön az első meccsein világklasszis teljesítményt ..... Viszont bartra amikor megkapta a lehetőséget élni tudott vele es magabiztos játékot nyújtott. Nézzük csak meg , hogy az M&M tagjai h teljesítettek az 1. Es a 2. Fordulóban . 1.fordulo : Masch piros 2. forduló : Matyika veszélyesebb volt a kapunkra nézve mint a Villareal
En ugy gondolom , hogy simán beférne a kezdőbe...
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.09.13. 15:52:41

Rivaldo11 írta:Nem lehet inkább, hogy Bartra nem üti meg a kellő szintet? Az nem lehet véletlen, hogy Tito, Tata, és most Lucho sem látja alkalmasanak arra, hogy rá építse a védelmet.
Én is azt gondolom, hogy Bartra sajnos nem elég jó nekünk.
El kéne végre fogadni.
Azt is, hogy Busi alapkezdő-joggal.
Akkor meg el kell adni,vagy szerződéstbontani vele,mert feleslegesen foglalja a helyet,és veszi fel a fizetést.
De azt nekem ne mondja már meg senki,hogy rosszabb KH mint Masch vagy Mathieu...de mindegy,ez van, csak sokan azt hihették,így hogy nem hoztunk rendes,klasszis védőt Bartra megkaphatja a lehetőséget,de még így se.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.13. 15:48:53

Nem lehet inkább, hogy Bartra nem üti meg a kellő szintet? Az nem lehet véletlen, hogy Tito, Tata, és most Lucho sem látja alkalmasanak arra, hogy rá építse a védelmet.
Én is azt gondolom, hogy Bartra sajnos nem elég jó nekünk.
El kéne végre fogadni.
Azt is, hogy Busi alapkezdő-joggal.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.09.13. 15:48:23

Azért annyira nem gaz ez kezdő :D . Az hogy Busi játszik azzal összeségben nincs baj . A védelem valóban gyenge de a középpálya erős . Inkább kezdjen most munir ney mint ,hogy leséruljön az első faltnál . Meglesz a győzelem :) !!!!!
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Fabregasfan
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012.09.01. 19:19:48

2014.09.13. 15:47:26

Neymar hogy-hogy nem kezd? :roll:
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.09.13. 15:46:24

Ezzel a hátvédsorral 2 bekapott gól alatt nem ússzuk meg. :lol: :lol: Hogy lehet ekkora bal... Lucho, hogy a két legbizonytalanabb embert teszi a kezdőbe...
Bartra pedig... Tito-t még megértettem, hogy nem teszi be, mert akkor még tényleg épp csak felkerült a B-ből, de azóta eltelt két év és fejlődött is. Mára válogatottban is "észre vették". Csak éppen nálunk nem látja senki. :lol: Amatőr dolog... :roll:
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.09.13. 15:43:40

na ez fa....a! a védelem Montolya révén gyengébb a tavalyi átlagnál, középen Busquets révén adott az átjátszható középpálya, a támadó hármas kifejezetten tartalékos.... ebből kampó lesz!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.09.13. 15:41:18

Hát ez a kezdő fantasztikus.
Van olyan edző aki kihagyná Busit? Vagy csak az itteni fórumozók nagy része. Hihetetlen, mákja van, hogy Masch-ra szükség van hátul.

Ez a támadósor.... meg cáfoljon rám, mert amit gondolok...

De mindegy, úgyis nyerünk :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.13. 15:36:42

tök egyértelmű h bartrában csak mi látunk fantáziát. már a 3. edző zsinórban aki nem játszatja.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.09.13. 15:34:46

Matyi és Masch a hátvédsorban... #-o
DE! Lucho végre kirakta a kezdőből Piquét és ha kell, akkor álljunk ki az M&M hátvédsorral, csak térjen vissza a régi Piqué. [-o<
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.09.13. 15:26:37

bartra helyzetét én egyáltalán nem értem. mármint montoyánál megoszlanak a vélemények, őt azért nem mindenki tartja annyira sokra, és inkább csak alves miatt akarják a kezdőbe, de bartra szinte mindenki szerint jól játszik, ha szerepet kap, és van benne tehetség. de valamiért már a harmadik edzőnél se kerül oda. pedig enrique azért bátran berak tizenéveseket a csapatba, meg xavi helyett rafinhát kezdet egy nehéz meccsen. nem tudom mit gondoljak, kezdek elbizonytalanodni. mármint ha még vermaelen is felépül, hogy fog bekerülni a 18as meccskeretbe?

neymarral meg mindig ezt csinálják. mi vigyázunk rá, amikor felépül a sérülésből nem rakjuk be egyből, erre utazik millió kilométereket a válogatottal majd mindkét meccset az elejétől végigtolja miközben mindenki más lejön a végén, aztán egy nappal még később is érkezik vissza. ha meg láttátok a kolumbia elleni meccset, vagy az összefoglalót, akkor láthattátok mennyire faragták. szerintem nem is nagyon volt olyan, hogy kezdeni tudott a brazil meccsek után..

douglas kihagyását megértem, mégis ki helyére került volna be? montoya? az mivel lett volna jobb? adriano? aki mindkét szélsőhátvéd posztot is betudja játszani, ha baj van? áá, nem.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.09.13. 15:26:07

Az tiszta sor , hogy ney miért nem játszik . Azt viszont durva h az M&M (Masch-Matyi) mindegyik tagjánal jobb Bartra , nem értem , hogy Lucho miért nem játszatja...
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Válasz küldése