Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2014.11.01. 22:34:17

Sajnálom, de nem tudom megérteni a sok károgót. Ez egy olyan meccs volt ahol domináltunk, ahol semmi sem jött össze. Lucho erről mit tehet szegény? Ha Masch játszik Busi helyén megnyerjük?
Ha nem játszik Alves Messi beveri...nem. Persze kaptunk egy gólt (ahol kb 4-en állták körül a Celtásokat, már ezért nem értem miért kell egy emberre kenni az egészet ==> és ezzel nem azt mondom, hogy nem hibázott). Néha az az érzésem, hogyha ezek ketten nem is játszanának egy meccsen és kikapnánk, akkor is előszedné őket vki.
Itt ma mindenki király lenne, ha a helyzeteinknek csak a felét beverjük...

A baj elsősorban velünk van, hogy nem vagyunk képesek elfogadni...mi már nem a legnagyobb klub vagyunk, hanem "csak"az egyik nagy a sok közül...
A PL-t mindenki isteníti, hogy milyen szoros meg minden, de ha nálunk pontvesztés van akkor már hozni kell egy karakteres edzőt. Halkan kérdezném...kit? Kloppot? 16. a csapatával...
Kikaptunk két nagy csapattól...és hány kupától estünk el eddig? A PSG ellen ki-ki meccs volt, ahol a franciák nem kis meccset játszottak (úgy pörögtek mintha egyenesen a döntőt játszanák). Egyedül a Real játszott lényegesen jobban, de (csak halkan jegyezném meg és ezzel nem szeretnék egy Madridistát sem megbántani) Lucho egy picit el is taktikázta azt.

Persze engem is zavar a sok kihagyott helyzet (főleg a bolha idegesít, pedig szeptember elején már úgy voltam vele, hogy 3-4 forduló múlva meglesz Zarra, de igencsak vánszorogni tud felé), mindazonáltal ezt inkább egy ilyen időszaknak tudnám be, kicsit olyan érzésem van, mintha most kapnánk vissza a sorstól azt a sok szerencsét amit kaptunk az elmúlt években...kamattal. :lol:

Összességében peches mérkőzés volt, semmi gond, Busiról le lehet szállni, semmi rosszat nem tett, az argentinnal sem nyertük volna meg a meccset...ja és adjuk el Pedro-t. :lol:
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.11.01. 22:30:24

Na most mi a véleményed az 1-0ról, mint opció?
nyilván utólag (de még meccs közben mondjuk félidőben 0-0-nál vagy 0-1 után) is aláírnék egy kiszenvedett, 1 gólos győzelmet, de ezek után sem fogok egy papíron sima hazai meccshez így hozzáállni a kezdő sípszó előtt.

a celta pedig számomra megmutatta, hogy egyébként játékban valóban egy középcsapat, ugyanazt hozták ellenünk, mint a többiek, kidolgoztunk egy rakás helyzetet és párszor felértek kontrából.
annyi volt a különbség, hogy most isteni mákjuk volt, ez a meccs 10-ből 9x legalább 2 gólos barca győzelem, ez egy elátkozott nap volt.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.11.01. 22:26:03

A régi garnitúrának először is el kéne tűnnie úgy, ahogy van, ebbe beletartozik Luis Enrique is legnagyobb sajnálatomra. Aztán Zola mondandójában is van igazság: Kevés olyan mérkőzés van, ahol az ellen kapusa fantasztikus napot fog ki, és mindent kivéd. Utoljára kb. két éve volt ilyen a Sevilla ellen, hogy csak a kapusnak köszönhette az ellenfél a pontszerzést és kapott gól nélkül lehozott meccset. Becsúsznak ilyenek, nem gond. Az viszont gond, hogy nem tudtak gólt szerezni a játékosok. Neymart nem venném elő, próbálkozott, most nem jött össze, Suárez túlspilázta, belefejelte a kapusba, - oké, szinte még újonc - Messi meg egyszerűen már nem a régi. Nem várnék tőle Aranylabdát, gólkirályi címet, meg ilyesmit. Az ő pályafutása csúcsát már láttuk és megéltük - de jó is volt. Idénre most rajzolódott ki igazán, hogy nem érdemes sokat várni a csapattól, nincsenek ott a szeren, ellenben Madrid és az európai riválisok, mint a Chelsea ott vannak. Busquetset kéne már nagyon megregulázni többek között, egyszerűen nulla a csávó.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2014.11.01. 22:25:51

Esküszöm itt egy-két hozzászólón jobban felhúzom magam, mint a meccsen.

Cél az első négy, meg LE, mint az elmúlt 15 év legrosszabb edzője, nem nyúlt bele a meccsbe... Eszem megáll...

De valószínű az lesz a megoldás, ha kirúgjuk LE-t, jöjjön Valverde vagy Bielsa velük biztos az út vissza a csúcsra. Mondjon le egyből az egész vezetőség, sőt módosítsák az alapszabályt, hogy minden második vereségbe bukjon bele az aktuális elnökség.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.11.01. 22:25:34

Felhoztuk a gyökereket az első helyre. Csak a Sevillában bízhatunk, és Deuban.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.11.01. 22:25:08

Rixmond írta:Nem értem a LE-t szidókat....
Talán ő tehet róla, hogy Messi-Neymar-Suarez trió 8 ziccerből egyet sem lőtt be ?
Ne nevettesétek már ki magatokat.
Nem az a hibája természetesen, hanem az hogy az ilyen shakira, busquets és banános alvés féléktől kellett volna már régen megszabadulnia és értelmes embereket kellett volna igazolnia a helyükre (nem ilyen döglesz és matyiő féléket természetesen). Ezt ő sem tette meg, és ezek az emberek mostmár egyértelműen a kerékkötői a csapatnak. :oops: Az ilyen emberek teljesítményei miatt is tart ott a csapat szereplése ahol tart. sajnos. :oops:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2014.11.01. 22:30:29-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.11.01. 22:24:05

Hogyan is mondta itt pár ember a Real 2 veresége után ? Segunda Division ?
Na akkor hamarosan átélhetjük. :mrgreen:
Komolyra fordítva a szót , jönni fog még a Valencia , Sevilla , Atletico. Cudar világ lesz itt , ha ennyi ziccert kihagy a csapat. Tipikusan az a meccs , volt , ha reggelig játszunk , akkor se tudtunk volna 1 gólt bekotorni. Nem heverték még ki a Real elleni vereséget , pontatlanság és a szétszórtság ezt tükrözi a csapat játékát.
Mellesleg ezt a Barcát is Xavi , Iniesta és Puyol vitte éveken keresztül. Meg is látszik a hiányuk.
A középpályáról , Ini és Xavi osztogatta a labdákat Messinek éveken keresztül.
Jelenleg ezt ki teszi ? Ő saját maga , mivel ő jön vissza a félpályáig a labdáért.
Busi & Rakitic mondhatni egy VKP poszt , és még így is átszaladnak rajtuk , hihetetlen , hogy Mascherano , még mindig ott van hátul. Rafinha egymagában ilyen szinten kevés. (ügyesen játszott ma , de ide több kell.)

LE-ét én csak Mascherano jelenlegi posztjáért okolom. A helyzeteket nem neki , hanem Neymaréknak kell berúgni , ez nem vitatéma!

No Xavi & Iniesta & Puyol , No Party!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.11.01. 22:21:10

Persze a sok kihagyott helyzetre rá lehet fogni mindent, mert lehetett volna sok-1 ide. De a fő gond az amit még nem láttam kifogásolni : nincs középpályánk. Nincs szürés, de semmi, átfutottak rajtunk. De az előre játék szervezése se ment. Minden lepattanó az övék lett. Az 1-1 párharcokat is elvesztetttük. Rugtak egy golt ? Hát aztán, kellett volna rugni nekik 5-öt de nem. Nem bizom - többször iram már - az elkövetkező pár évben. Nagyobb csere kellett volna, csak a támadósor oké, még ez után is.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.11.01. 22:19:16

Nem Ede72 írta:Szerintem LE az utóbbi 15 év legrosszabb edzője. Folyamatos, megbocsáthatatlan hibák a csapat összeállításakor...képtelen a meccsekbe belenyúlni, és semmi változást nem látok a tavalyi csapathoz képest...sőt.
Alves, Busqets nálam csak akkor lenne kezdő, ha már a B csapatból is mindenki lesérült volna...nevetséges mindkettő. Idén sem nyerünk semmit ezzel az edzővel sem, az biztos.
:lol:

Pep mikor nyúlt bele pozitívan a meccsbe? Ne vicceljünk már...

Alves, Busi meglátás egyértelmű (+ Albát is idevenném)
Rixmond
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2013.08.24. 20:25:50

2014.11.01. 22:18:48

Nem értem a LE-t szidókat....
Talán ő tehet róla, hogy Messi-Neymar-Suarez trió 8 ziccerből egyet sem lőtt be ?
Ne nevettesétek már ki magatokat. Az egy kapott gól elmegy, de az , hogy top csatárok méterről nem tudnak gólt lőni/fejelni az nem.....
Nem játszottunk rossz meccset , abszolút kontroll alatt volt minden. Egy nem smakkolt , az pedig a támadások befejezése volt.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2014.11.01. 22:16:48

csababarca írta:
mess2009 írta:ez a csapat kifújt mielőtt össze állt volna. ha nem zavarják el ezt a középszerű sikertelen edzőt vége a szezonunknak.
ebből az emberből soha nem lesz sikeres tréner - egyszerűen alkalmatlan.
Minek zavarnák.el? Akkor mi lenne? Semmi, odatennének megint egy bábot, valami házon belülit...
Addig itt semmi nem lesz amíg nem jön egy nagybetűs edző.
Realt is egy Mourinho kaliber tudta helyretenni, Ancelotti meg tökéletesíteni,előtte a nonamekkel szenvedtek,mint mi is most.
Nem véletlen vannak csúcsedzők,meg a maradék futottak még kategoriasok...
Mert Mourinho az első évében nem kapott egy ötöst az első klasszikusán? Van Gaal is egyből összepattintotta a MU-t... Sajnos a korábbi éra húzóemberein nem látszik, hogy mindenüket kiteszik a pályára. Busquets, Pique, Messi, Alves is csak árnyéka önmagának Xavi megöregedett, Iniestának egy jó meccsre jut egy rossz, Pedro az Pedro, de kitenni mégsem lehet mindenkit.

Azzal sem értek egyet, hogy baj, hogy a labdatartásra épülő foci, mint filozófia, mint vezérlő elv megmaradt. Finomítások meg igenis vannak, a taktika is változik. Nem hibátlan az egész, rohadtul nem az. Van baj bőven. De az igazi tötyi-lötyi fociról idén nincs szó. A mai napon LE a feje tetejére is állhatott volna, a csatáraink akkor se lőnek gólt. Ez persze lehet a kisebb-nagyobb részben az ő hibája is, mentális felkészítés, EC-vereség után önbizalom-visszaépítés, koncentráltság stb.

De ettől még a taktika ült ma, a helyzetek jöttek, a Celta meg köszönheti a támadóinknak, Alvareznek és a szerencsének, hogy 3 ponttal ment haza.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.11.01. 22:16:19

A cél most már az első négy.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.11.01. 22:16:12

Ne vicceljünk már, hogy az MSN trió nem képes gólt rúgni, ezért az edző a hibás. Tipikus olyan meccs volt, ahol az ellenfél kapusa fantasztikus napot fogott ki, mi meg be voltunk oltva gól ellen.

3 játékossal nem vagyok megelégedve: Busquets, Alba, Alves. Albát nem véletlenül tette le LE a Madrid ellen a padra. Alvesről nem írok, ez a csávó megye 2-ben sem tűnne ki, Busquets pedig folyamatosan lassítja a játékot, illetve ezek a felesleges rájátszásai. Messit nem szidom, tavaly elégszer megtettem, most legalább fut.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.11.01. 22:14:36

Sanama írta:Mondjuk hozzáteszem, hogy az Alves-Busquets duó azért szép kabarét nyomott le a gól előtt. Nem tudom mi kell még ahhoz, hogy ne legyenek stabil kezdők.
Pont azon gondolkoztam a meccs alatt (még a gól előtt), hogy ha igazán nagy változást szerettünk volna idén, akkor le kellett volna cserélni őket. Nem vagyok hater, nem feltétlen velük van a legnagyobb problémám, de Alves rengeteg labdát kap, amelyeket rendre bead természetesen sikertelenül, védekezés van mikor megy, van mikor nem, oké.
Aztán Busquets az, akitől kb minden támadás indul, amivel ilyen meccseken az a probléma, hogy egy Mascherano vagy éppen Samper is simán megcsinálná, vannak gyönyörű megmozdulásai, passzai stb stb. A legnagyobb probléma azzal van, hogy se nem gyors se nem fizikális. Ésszel játszik, remekül helyezkedik, viszont ez egy Real Madrid, Atletico, Sevilla, Chelsea stb ellen nem elég. Elnyomják, elfutnak mellette mint a sicc, ő meg csak fogja a lábát, hogy őt biza bántották.

Akkor is ez lenne a véleményem, ha ma bemennek a ziccereink, és könnyedén nyerünk. Idén még bármi lehet, nincs pánik, csak drasztikus változás nem valószínű hogy lesz, max annyi, hogy Suarez játékba jön, és annyi gólt rúg és gólpasszt ad ahányat csak bír, ahogyan teszi majd Neymar és Messi is, és akkor letojjuk ha Alves elront további 21412417 beadást a valszeg utolsó évében :D
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.11.01. 22:09:34

csababarca írta:
mess2009 írta:ez a csapat kifújt mielőtt össze állt volna. ha nem zavarják el ezt a középszerű sikertelen edzőt vége a szezonunknak.
ebből az emberből soha nem lesz sikeres tréner - egyszerűen alkalmatlan.
Minek zavarnák.el? Akkor mi lenne? Semmi, odatennének megint egy bábot, valami házon belülit...
Addig itt semmi nem lesz amíg nem jön egy nagybetűs edző.
Realt is egy Mourinho kaliber tudta helyretenni, Ancelotti meg tökéletesíteni,előtte a nonamekkel szenvedtek,mint mi is most.
Nem véletlen vannak csúcsedzők,meg a maradék futottak még kategoriasok...
Teljes mértékben igazad van. :( Szerintem barto és zubi ezekre a csapaton belüli bizonyos reformokra szerintem is alkalmatlanok. :? Ezért kell beérnünk az ilyen [martinó féle] klónokkal. :!:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2594
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.11.01. 22:07:19

Azért ne túlozzunk, a Celta is megnyerhette volna több góllal a meccset. Volt több olyan helyzetük, ami nem rajtunk múlott. Sajnos nem tudunk már dominálni, de mégis azt hisszük, hogy a régi beidegződésekkel lehozhatók a meccsek. Sokkal szerényebbnek kellene lenni az edzőnek is, ezt mindenképpen fel lehet róni Luis Enrique-nek.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2014.11.01. 22:06:58

Hogy is volt a múltkor? Ne kongassunk vészharangokat?

Márpedig még jön az ATMA meg a Valencia... no meg a BL, és az Ajaxot sem fogjuk így megverni...

Formálódó csapat, meg minden... Hagyjuk már, az a habfehér banda még formálódó korszakában is megvert bennünket, most meg örülhetünk, hogy csak 3-at kaptunk múlt héten.

Nincs itt semmi változás, a védelem a nevetségesség határát már rég átlépte, hozzátársult most már a nem létező védekező középpályánk. Nagyszerű... Holnap este már 5-ek leszünk!
Szuszimester
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2014.11.01. 22:06:30

Szerintem LE az utóbbi 15 év legrosszabb edzője. Folyamatos, megbocsáthatatlan hibák a csapat összeállításakor...képtelen a meccsekbe belenyúlni, és semmi változást nem látok a tavalyi csapathoz képest...sőt.
Alves, Busqets nálam csak akkor lenne kezdő, ha már a B csapatból is mindenki lesérült volna...nevetséges mindkettő. Idén sem nyerünk semmit ezzel az edzővel sem, az biztos.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.11.01. 22:04:10

mess2009 írta:ez a csapat kifújt mielőtt össze állt volna. ha nem zavarják el ezt a középszerű sikertelen edzőt vége a szezonunknak.
ebből az emberből soha nem lesz sikeres tréner - egyszerűen alkalmatlan.
Minek zavarnák.el? Akkor mi lenne? Semmi, odatennének megint egy bábot, valami házon belülit...
Addig itt semmi nem lesz amíg nem jön egy nagybetűs edző.
Realt is egy Mourinho kaliber tudta helyretenni, Ancelotti meg tökéletesíteni,előtte a nonamekkel szenvedtek,mint mi is most.
Nem véletlen vannak csúcsedzők,meg a maradék futottak még kategoriasok...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.11.01. 22:03:22

mess2009 írta:ez a csapat kifújt mielőtt össze állt volna. ha nem zavarják el ezt a középszerű sikertelen edzőt vége a szezonunknak.
ebből az emberből soha nem lesz sikeres tréner - egyszerűen alkalmatlan.
Ja, más éltrénerek befutnának a pályára és belőnék a csapat helyett a ziccereket. Teljesen alkalmatlan..


A csapat sokszor pontatlan volt, de nekem valamiért mégis tetszett a játék. Ha a megszámlálhatatlan helyzeteknek legalább a tizede bemegy most gáláról beszélünk. A vigói kapus élete meccsét fogta ki, ezenfelül sokat köszönhetnek a kapufának is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Petr 2014.11.01. 22:04:29-kor.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.11.01. 22:01:42

shutterisland írta:ez valami elképesztő vereség volt, szavakat sem találok.
sok-sok helyzet, több tiszta ziccer, 4 kapufa, és akkor az ellenfél rúg egy habi gólt kapuskirúgásból lecsorgó labdából.
nem tudom, hogy sírjak e vagy nevessek.

4-0 helyett 0-1, egyszerűen röhej.
Na most mi a véleményed az 1-0ról, mint opció? :mrgreen:

Nevetséges teljesítmény. Ennyi helyzetből 1 gólt nem képesek belőni, meg is érdemlik.
Mondjuk hozzáteszem, hogy az Alves-Busquets duó azért szép kabarét nyomott le a gól előtt. Nem tudom mi kell még ahhoz, hogy ne legyenek stabil kezdők.

Messi meg ma egy kis durcás óvodás volt, passzolni képtelen volt. Suarez jó volt, elfáradt a végére, és Neymar is szerintem. Rakitic ma is eltűnt, Rafinha nem volt rossz.

És azért a Celta Vigo átrohant a nagy középpályán párszor, akkor képzelhetjük a Bl 16 között mi lesz.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.11.01. 22:01:15

mess2009 írta:ez a csapat kifújt mielőtt össze állt volna. ha nem zavarják el ezt a középszerű sikertelen edzőt vége a szezonunknak.
ebből az emberből soha nem lesz sikeres tréner - egyszerűen alkalmatlan.
Szerintem is alkalmatlan....., inkább a pályán kellett volna lennie, ő állítom berúgott volna kettőt ha ő van Messi mezben. Lehet csűrni-csavarni, a RM elleninél elszámolt pár dolgot, de ma mégis mi is volt a fő bűne? Gondolom XY kellett volna játszani, mert ők berúgták volna. Valóban alkalmatlan jósnak....
Kép
Kép
Kép
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.11.01. 22:01:06

Tipikusan az a meccs, ahol semmi sem sikerül..a kapusuk bemutat 4-5 földöntúli védéstm kapufa hegyek, ők meg bekotornak egyet.... :-(
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2594
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.11.01. 22:00:09

A Roma-szurkoló barátaim szidták LE-t, mint a bokrot, mivel sem Romát, sem Vigo-meccseken nem néztem, nem tudtam véleményt alkotni róla. Amit eddig látunk tőle, az egy nagy semmi. Alibizik, nem tud újat mutatni, a régi, megszokott beidegződésekkel akarja kibekkelni a meccseket. Idény végén remélem, repül, bár lehet, hogy a barcelonai kapcsolatai kimentik.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2014.11.01. 22:00:02

Lehet Enriquet hibáztatni sok mindenért, de azért azt a kb három meccsre elég helyzetet nem ő hagyta ki, nem lehet mondani, hogy meddő volt a játékunk, mert jöttek a helyzetek.

Ettől persze még falramászom attól, hogy Alves akármit csinál kezdő, attól hogy a valaha a világ toronymagasan legjobb középpályája úgy épült le pár év alatt, hogy mára a világelit után jön egy szinttel.

De a mai meccs távol volt a korábbi meddő, reménytelen játékot mutató meccsünktől. Mondjuk ettől nem fáj kevésbé.
Válasz küldése