Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.05.13. 00:39:12

https://youtu.be/sGIyu1BcMQ8" target="_blank

#halloberlin
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.05.13. 00:28:30

Ennek a szikráját sem láttad a 2. félidőben. Jogos, én sem voltam boldog. De engem jobban zavar, mikor bajnokin megyünk a 3 pontért, 1 góllal vezetünk és szórakozunk, elmehet rajta a bajnoki cím. Mikor az ellenfélnek 5 gólt kéne rúgnia, akkor vissza lehet venni. Persze, ennyire nem kéne, nem volt jó, de most örüljünk. Ezt a csapatot tényleg senki sem predesztinálta erre a végjátékra.

Ez meg hülyének nézés: "Most ha ezeket nehéz feldolgozni,vagy minimális szinten megérteni, azt sajnálom." Te a másik fórumon is írogatsz, én is, sosem akasztottuk össze a bajszunkat, és nem is gondoltam, hogy valaha fogjuk. Nem kéne a dzsi vagy messineymarsuarez kaliberű elfogult, gyűlölködő szurkolók közé sorolnod, főleg hogy 92 óta drukkolok a Barcának.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.13. 00:20:57

Nem nézlek le.
De még mindig végletekben gondolkozol.
Nekem elég lett volna,ha normálisan állunk a második félidőhöz.
Nem akartam gálát, nem akartam még csak azt se hogy nyerjünk, az egy plusz lett volna.
De ez amit előadtunk,ez botrány volt.
És nem jövünk rá,mert sose jöttünk rá,ez Pep óta jellemző hibája a csapatnak,hogy nem érzik a vérszagot. Mai napig jellemző ez. Talán tavasszal néha már átbillentünk ezen. Talán.

Sérülés meg mindig lutri,hajtasz vagy nem, játszol vagy nem,akármikor lehet. Én láttam sérülésveszélyt abban is,hogy állva várták elől a labdát, hátulról meg érkeztek a benga védők...

Mindegy,mondom, nincs ezzel gond, én máshogy állok ehhez a sporthoz, a barcához, maximális profizmust akarok látni,és várok el. Ma ennek szikráját sem láttam,és ez nem tetszett.
De túlbeszéltük a témát.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.05.13. 00:14:00

Csaba, remek, hogy ennyire lenézel. Visszafordítom a mentális dolgot: szarakodtunk, alibiztünk, kikaptunk. Talán rájöttünk, hogy ez a döntőben kevés lesz. Akkor most ki nyert, te vagy én? Te, mint 95-ben regisztrált tag, talán láttad a Rijkaard vagy Pep előtti csapatokat is. Akkor gondolkozz, mi a jobb. Kockáztatni sérüléseket (akár fáradtságból is) vagy gálázni egy megnyert párharcban. Hidd el, a mindent elsöprő, csak támadni és nyerni akaró Barca az én álmom is, de EZ a csapat NEM az. Hatalmas eredmény tőlük, amit már eddig elértek.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.05.13. 00:13:45

ozsimiki írta:
messideco írta:Szóval:
Ez a Barca 8. döntője, 4-et megnyertünk, 3 vereség, ez még hátravan. A tisztánlátás végett. :)
Matyival mi a Bl korszakot, és azon belül is azt néztük, hogy ki nyerte a legtöbb döntőt egymás után ha már bejutott.

A Realnak jelenleg él egy négyes sorozata, sorrendben: 98, 00, 02, 14

A Barcának pedig jelenleg 3as sorozata van: 06, 09, 11, amiből mindenki reményére remélem 4es sorozat lesz 15el :)

Sajna a Realnak is megvan a sansz az ötösre. Először a Juve tehet ez ellen.
Nem ellened/tek szólt, csak pár lelkes tag 2006-tól kezdte az időszámítást :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.13. 00:04:19

mahitoo írta:UTOLJÁRA!!!! Sanszunk van 3 címet nyerni, kevesebb, mint egy hónappal a vége előtt. Igen, alibiztünk, elrontottuk a 2. félidőt, és ez nem méltó egy remek Barcához. Na de az hisztizzen csak, aki ezt a Barcát remeknek gondolta januárban. A többiek meg örüljenek velem!!!! Kupa és BL döntő, és 1 vagy 2 meccs a bajnoki címért!!!! Fel a fejjel!!!! HAJRÁ BARCA!!!!!!

Eszem ágában nem lenne vitatkozni veled, de azért ne essél már túlzásokba... :roll:
Januárral jösz,ki a francot érdekel mi volt januárban? Most május van, bombaformában a csapat, kit érdekel,hogy "senki" nem várta ezt? Itt egyáltalán nem erről van szó,nem emiatt fanyalog senki...
Egyszerűen leadtunk egy félidőt, csaltuk a focit, pedig simán lehetett volna nyerni,tovább erősítve az érinthetetlenséget...mert hidd el, van különbség egy kettősgyőzelem és egy ilyen továbbjutás között, mentálisan, ellenfelek hozzáállásáról a későbbiekben stb.
Most ha ezeket nehéz feldolgozni,vagy minimális szinten megérteni, azt sajnálom.
jah,és elég sokan remeknek gondolták a csapatot ősszel is.
Én nem, ehhez képest is tudok most fanyalogni.


Holnap meglátjuk, Juve kell, real ellen nagyon veszélyes döntőzni,pláne hogy addigra mindenki fel is épül náluk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2015.05.13. 00:01:49

messideco írta:Szóval:
Ez a Barca 8. döntője, 4-et megnyertünk, 3 vereség, ez még hátravan. A tisztánlátás végett. :)
Matyival mi a Bl korszakot, és azon belül is azt néztük, hogy ki nyerte a legtöbb döntőt egymás után ha már bejutott.

A Realnak jelenleg él egy négyes sorozata, sorrendben: 98, 00, 02, 14

A Barcának pedig jelenleg 3as sorozata van: 06, 09, 11, amiből mindenki reményére remélem 4es sorozat lesz 15el :)

Sajna a Realnak is megvan a sansz az ötösre. Először a Juve tehet ez ellen.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2015.05.13. 00:01:41

messideco írta:Szóval:
Ez a Barca 8. döntője, 4-et megnyertünk, 3 vereség, ez még hátravan. A tisztánlátás végett. :)
Már csak a tökéletes matematika végett kell behúznunk ezt a döntőt most. :)
Força Barça!
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2015.05.13. 00:01:09

Guardiola csapatát kiverni a BL-ből, trófeát ért eddig. 2010-ben az Inter, 2012ben a Chelsea, 2014ben a Real nyert.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.05.12. 23:54:21

Szóval:
Ez a Barca 8. döntője, 4-et megnyertünk, 3 vereség, ez még hátravan. A tisztánlátás végett. :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2015.05.12. 23:51:47

A második 45 perc annyi jelentőséggel bírt, mintha a szingapúri bajnokcsapattal játszanánk nyári edzőmeccset. Európa összes csapata szívesen cserélt volna velünk, hogy egy Bayern otthonában ellötyögött második félidő után elérjen egy BL döntőt.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.05.12. 23:47:37

UTOLJÁRA!!!! Sanszunk van 3 címet nyerni, kevesebb, mint egy hónappal a vége előtt. Igen, alibiztünk, elrontottuk a 2. félidőt, és ez nem méltó egy remek Barcához. Na de az hisztizzen csak, aki ezt a Barcát remeknek gondolta januárban. A többiek meg örüljenek velem!!!! Kupa és BL döntő, és 1 vagy 2 meccs a bajnoki címért!!!! Fel a fejjel!!!! HAJRÁ BARCA!!!!!!
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2015.05.12. 23:46:21

Kash írta:Az utolsó mondatod meg érdekes :D Azt szokták mondani, hogy csak a nők vallják be, ha részegek, a férfiak csak másnap beszélnek róla... :mrgreen:
Ettől függetlenül megtudlak érteni. :)
Tekintsd ezt amolyan védelmi rendszernek arra, hogy ha esetleg valami hülyeséget írnék. :D Egyébként ki mondta, hogy férfi vagyok? (vicc) :D
Força Barça!
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2015.05.12. 23:44:08

ozsimiki írta:
S.Agüero írta:
MessiNeymarSuarez írta:https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphot ... a2030d568b ... e=55D143B7

Szép összefoglalókép 8) :D
Nem semmi lenne négyszer egymás után nyerni egy BL-döntőben. Előfordult ez már valaha? Mármint mióta BL-nek hívják a sorozatot.
Real sajna 4 döntőt nyert zsinórban ahova bejutott: 98,00,02,14. Remélem az ötödikre a sansz csak holnapig él.
Nekünk meg 4/3 van
1993–1994 Olimpiai stadion, Athén AC Milan 4 – 0 Barcelona :(
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.05.12. 23:41:52

CsocseX írta:Csak engem kerülget itt a sírás minden percben, vagy vannak így mások is? Még most is képesek vagytok azon síránkozni, hogy milyen f*s második féidőt játszottunk? Azt hiszem, hogy mi már bőven befociztuk magunkat Berlibe a City, PSG és a Bayern ellen is összességében. A németek abszolút megérdemelték a győzelmet. A szurkolóiknak játszottak, otton, nem mellesleg nagyon jól. Mi nem védekezésre vagyunk berendezkedve, amint láthattuk, nem ez a mi játékunk, de itt már kit érdekel...?

Nézzünk már szét egy kicsit! Hol tartunk?

Visca el Barçaaaaaaaa!

p.s.: Be vagyok már b*szva teljesen... :D
Engem a Barca vs Bayern 3-0-nál -egész pontosan 1-0-nál- kerülgetett a sírás, sőt, itt ezen a meccsen szimplán csak ideges voltam, az elején félő idegesség, a vége felé már kicsit a csapatra is dühös voltam, amiért ilyen felesleges gólokat kaptak, hiszen mennyiségben megvoltak hátul, néha még sokan is voltak, mégis bekaptak 2-őt. Az utolsó mondatod meg érdekes :D Azt szokták mondani, hogy csak a nők vallják be, ha részegek, a férfiak csak másnap beszélnek róla... :mrgreen:
Ettől függetlenül megtudlak érteni. :)
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2015.05.12. 23:39:35

S.Agüero írta:
MessiNeymarSuarez írta:https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphot ... a2030d568b ... e=55D143B7

Szép összefoglalókép 8) :D
Nem semmi lenne négyszer egymás után nyerni egy BL-döntőben. Előfordult ez már valaha? Mármint mióta BL-nek hívják a sorozatot.
Real sajna 4 döntőt nyert zsinórban ahova bejutott: 98,00,02,14. Remélem az ötödikre a sansz csak holnapig él.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2015.05.12. 23:38:18

Mihu írta:Azért elég vicces, hogy 4!!!négy4NÉGY!!!! év után ismét BL-döntőben van a csapat, és azon siránkoztok, hogy leálltak egy sorsdöntő AtMa elleni bajnoki előtt, amikor az ellenfélnek 5%%ÖT%%%%5öt gólt kell rúgnia ahhoz, hogy tovább jusson... :D Oké, hogy Sevilla 0-2-ről 2-2, meg minden, de mint ahogy a Real legendásan nem lenézendő 3-0-ról sem, mert 10 perc és máris 4-3 oda, úgy a Barca se volt soha arról híres, hogy minden meccsen arra törekedne, hogy minél több gólt rúgjon az ellenfélnek...


Higgyétek el nyugodtan, hogy egy BL-döntőben 2-0-nál nem fognak visszaállni... :wink: De hát tipikus magyar mentalitás, hogy ha megkérjük őket, hogy fessék be zöldre az eget, akkor az a baj, hogy miért ilyen árnyalatúra festették...
Teljesen igazat adok neked.Ilyen előny birtokában amikor biztos a döntő nem kell felszántani a pályát.Majd Berlinben a döntőben ,na ott kell de nagyon. Csak annyit adtak ki magukból a srácok amennyi feltétlenül kellett. És ha Neymar nem annyira önzetlen akkor ez a meccs sima döntetlen.Nem értem miért kell felháborodni? Inkább örüljünk hogy ez a második kupasorozat ahol döntőt játszunk,és jó esélyünk van arra hogy mindegyiket megnyerjük. A bajnokság 99,99% hogy meg van,kisebb csodára lenne szükség hogy el veszítsük a sorozatot. Úgyhogy nem kell itt idegeskedni a játék miatt.Lehet hogy egy 2.6 kupás szezon elé nézünk?
AssisdeMoreira
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015.05.11. 00:57:46

2015.05.12. 23:37:13

Hiányérzet bennem is van, de gratulálok a fiúknak, látszott, hogy amikor nekiduráltuk magunkat, pillanatok alatt hülyét csináltunk a híres világbajnok bagázsból. Ennél saját maga számára megalázóbb győzelmet még nem aratott a Bayern... Ettől függetlenül nekem sem tetszett, hogy beleszartunk, főleg az nem, amit a hátsó alakzatunk - élen Busquetsszel - művelt a második félidőben. Az viszont örömteli, hogy ezek szerint már Madridban bajnokok szeretnénk lenni. Kíváncsi vagyok Lucho nyilatkozatára.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.12. 23:36:25

Tudtam,hogy az lesz megint a rosszarc,aki felhozza,hogy nem volt profi a második félidei hozzáállás. :D
nem baj, mindig ez van,megszoktam.

Mindegy, nyerjünk meg mindent, képesek vagyunk rá, akármelyik csapat jön szembe.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2015.05.12. 23:35:19

Csak engem kerülget itt a sírás minden percben, vagy vannak így mások is? Még most is képesek vagytok azon siránkozni, hogy milyen f*s második féidőt játszottunk? Azt hiszem, hogy mi már bőven befociztuk magunkat Berlinbe a City, PSG és a Bayern ellen is összességében. A németek abszolút megérdemelték a győzelmet. A szurkolóiknak játszottak, otton, nem mellesleg nagyon jól. Mi nem védekezésre vagyunk berendezkedve, amint láthattuk, nem ez a mi játékunk, de itt már kit érdekel...?

Nézzünk már szét egy kicsit! Hol tartunk?

Visca el Barçaaaaaaaa!

p.s.: Be vagyok már b*szva teljesen... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsocseX 2015.05.12. 23:38:22-kor.
Força Barça!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.05.12. 23:35:01

Angol bajnok Kép
Francia bajnok Kép
Német bajnok Kép
Olasz bajnok Kép
"And my heart will leave you never."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.05.12. 23:32:17

MessiNeymarSuarez írta:https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphot ... a2030d568b ... e=55D143B7

Szép összefoglalókép 8) :D
Nem semmi lenne négyszer egymás után nyerni egy BL-döntőben. Előfordult ez már valaha? Mármint mióta BL-nek hívják a sorozatot.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.05.12. 23:31:45

Rinku, ha te meg végigolvasod, te érted, amit mondok. EZ nam AZ a Barca. És ez gyengébb 7 nap alatt tolt 3 nagyon komoly meccset, mert bohóckodhatunk, hogy 3-0 Bayern, meg 2-0 Sociedad, de ha láttuk a meccseket, akkor tudjuk miről van szó. Anno én is bosszús lettem volna, de ezzel a csapattal szemben nem. A támadótriónkon kívül nem vagyunk világklasszis csapat. De szezon végére CSAPAT lettünk, ezért van még 3 kupára sanszunk. Ha most kitömjük a németeket 6-al, mire megyünk vele? Régen én is ezt vártam volna, de 1992 óta megéltem pár dolgot, mint Barca drukker. Ettől a csapattól 4 meccsel a vége előtt ennyi elég volt.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.12. 23:26:52

https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphot ... e=55D143B7" target="_blank

Szép összefoglalókép 8) :D
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.05.12. 23:26:20

Azért elég vicces, hogy 4!!!négy4NÉGY!!!! év után ismét BL-döntőben van a csapat, és azon siránkoztok, hogy leálltak egy sorsdöntő AtMa elleni bajnoki előtt, amikor az ellenfélnek 5%%ÖT%%%%5öt gólt kell rúgnia ahhoz, hogy tovább jusson... :D Oké, hogy Sevilla 0-2-ről 2-2, meg minden, de mint ahogy a Real legendásan nem lenézendő 3-0-ról sem, mert 10 perc és máris 4-3 oda, úgy a Barca se volt soha arról híres, hogy minden meccsen arra törekedne, hogy minél több gólt rúgjon az ellenfélnek...


Higgyétek el nyugodtan, hogy egy BL-döntőben 2-0-nál nem fognak visszaállni... :wink: De hát tipikus magyar mentalitás, hogy ha megkérjük őket, hogy fessék be zöldre az eget, akkor az a baj, hogy miért ilyen árnyalatúra festették...
Kép
Válasz küldése