Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.07. 09:57:19

Mit is lehetne írni, grat a csapatnak, a stábnak csodás szezon. Remélem jövőre tudjuk ezt tovább folytatni, következő feladat, hogy ne 0 kupás szezonok után triplázzunk. :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3548
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.06.07. 09:20:59

Nagy meccs nagy győzelem. Mint ahogy mondtam, kemény lett. Az első félidőt sikerült teljesen elszórakozni és a második félidőben a góljuk után megzavarodtunk. Ott akár lőhettek volna mégegyet is. Látszott a kapkodás. Aztán jött Messi és Suarez és Bang! :) A végén meg feltettük a koronát az egészre.

Történelmi Tripláás 10 év alatt 4 BL. ráadásul ezt fényesebbnek látom mivel Európa valamennyi mérvadó bajnokát levertük. A mess két kulcsa nálam Ini és Rakitic volt. Ini félelmetes labdákkal operált, Rakitic pedig egy állat. Mindenhova odaért, minden poszton ott volt és nagyon megérdemelte az első gólt. Az pedig, hogy Xavi lehozta a 25 trófeáját mindne pénzt megért! =D>

Hatalmas Gratuláció egy Hatalmas Csapatnak!
Kép
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.07. 05:07:30

Grat az ellennek.
De ma (tegnap) csak egy csapat nyerhetett.
További sok sikert kívánok a Juvénak.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.07. 02:53:18

Nálam is extázis, és minden ami vonza egy Bajnokok ligája döntőjét pláne TRIPLÁZÁS esetén!!

Lényeg hogy megszereztük, emekek voltunk, megérdemeltük, hihetetelen hogy sikerült, pláne ahogy alindultunk!! =D>
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.06.07. 01:49:49

Egy nem elhanyagolható tény:
Kép

:wink:
(u.i. a spanyol bajnokot és a BL címvédőt meg lerendeztük a kupában és a clasicon :mrgreen: )
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.06.07. 01:09:18

GRATULÁCIÓ A JUVENTUSNAK!!! EMBEREK, EZ A CSAPAT ANNYIBÓL JUTOTT IDE, MINT AMENYNIT MAGA RONALDO ÉR, ÉS BL DÖNTŐBE JUTOTT, NEM IS ÉRDEMTELENÜL!! LE A KALAPPAL ELŐTTÜK! =D>
megmutatták hogy nem szükséges milliárd euros keret csak futballszenvedély ahhoz hogy bejussanak...és akárki akármit mond ,ez nem is annyira teljesen olaszos foci mint amenynire szokott másoknál lenni, mert azért a Realra is eléggé ráindultak, nem pedig beálltak folyamatosan 11 emberrel bekkelni.
Egyet kell értenem, pedig nagyon nem kedvelem őket. Ahogy mondta korábban, nekik mér a döntőbe jutás is nagyon komoly teljesítmény volt, de szerintem a döntőben mutatott teljesítményükre is büszkék lehetnek. Ugyan a meccs nagy részében a mi akaratunk érvényesült, és kb. 10 percet uraltak a meccsből, azonban úgy gondolom, ez ellen a Barca ellen ez is nagy teljesímény.

1-0 után azt hittem szétkapjuk őket simán, ahogy előzetesen vártam. A lehetőségek meg is voltak rá, de kimaradtak, ők ezt megbüntették. A góltól vérszemet kaptak, abban a 10 percben még én is elhittem, hogy itt akár ők is nyerhetnek. A második gólunk éppen ezért nagyon jókor jött, el is döntött mindent.

A meccs embere nálam Rakitic, de Messi is nagyot játszott, a 2. és 3. gólunkban jelentős szerepet játszott, meg amúgy is nagyon fickándozott. Ini és Neymar is elég jó meccset hoztak le, Suarez viszont ma szvsz a gyengébbik arcát mutatta, viszont attól klasszis, hogy még így is
szerzett egy nagyon fontos gólt.

Az ellenféltől leginkább Morata játéka tetszett, benne volt a legtöbb veszély. Pogba is jól játszott, de még továbbre is úgy gondolom, ő nem a mi játékunkba való. A helyében Angliába mennék.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.06.07. 01:04:53

Hát mit is mondjak, extázis, leírhatatlan, brutális érzés fogott el Neymar góljánál.. Gyönyörű szezon, ennél szebbet kívánni sem lehetne.. emlékszem 9 éves fejjel mikor néztem az Arsenal elleni döntőnket, és nagyjából ugyanez az érzés fogott el most, mint akkor Belletti góljánál.. hihetetlen.. Köszönöm az egész csapatnak ezt a fantasztikus szezont! És köszönöm hogy a 4. BL címet élhettem át a klubbal, és olyan korszakos zsenikkel mint Ronaldinho, Messi, Xavi, Iniesta, Puyol, Piqué és akár az egész keretet felsorolhatnám. Leírhatatlan.

KÖSZÖNÖM BARCELONA!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2015.06.07. 00:44:02

visca el barca írta:
Vakmacska írta:hát, remélem, nem fogunk Barca-meccsekről lemaradni.
A digi azért napi két meccset leadott. ez az új izé meg napi egyet fog élőben.
éjfélkor meg ki fog fent maradni meccset nézni?
mégis hogy adjon napi két élőt, mikor minden meccs 20:45-kor kezdődik?

mellesleg leírtam:

A napi egy-egy élő összecsapást követően felvételről is közvetít egy-egy találkozót a csatorna

gondolom ha lesz 18:30-as orosz meccs, azt is megfogják oldani.
Ráadásul minden fordulóban a Sport TV is ad két-két meccset kedden és szerdán.
Szóval, nem fogunk lemaradni Barca meccsről.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.07. 00:24:57

Vakmacska írta:hát, remélem, nem fogunk Barca-meccsekről lemaradni.
A digi azért napi két meccset leadott. ez az új izé meg napi egyet fog élőben.
éjfélkor meg ki fog fent maradni meccset nézni?
mégis hogy adjon napi két élőt, mikor minden meccs 20:45-kor kezdődik?

mellesleg leírtam:

A napi egy-egy élő összecsapást követően felvételről is közvetít egy-egy találkozót a csatorna

gondolom ha lesz 18:30-as orosz meccs, azt is megfogják oldani.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.07. 00:22:58

pezZy írta:"Július 4-én indulhat az M4 sportcsatorna, HD-ben, és kötelező lesz az alapcsomagban továbbítani". Ez mindenképp jó hír. Nagyon remélem, hogy így is lesz. :lol:
igen, 1000 % h gy lesz. elég komoly stábot pakoltak össze, jó sok lóvéval...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2015.06.07. 00:21:39

hát, remélem, nem fogunk Barca-meccsekről lemaradni.
A digi azért napi két meccset leadott. ez az új izé meg napi egyet fog élőben.
éjfélkor meg ki fog fent maradni meccset nézni?
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2015.06.07. 00:17:27

visca el barca írta:
Az MTVA csütörtöki közleménye szerint a megállapodás értelmében a keddi és a szerdai játéknapokon is a közszolgálati televízióé lesz az első választás joga a kínálatból, így a nap rangadóit az M4 sugározza. Amennyiben bejut magyar együttes a BL csoportkörébe, akkor annak meccseit kizárólag az M4 közvetíti.

A napi egy-egy élő összecsapást követően felvételről is közvetít egy-egy találkozót a csatorna, melyen a játéknapok összefoglalója is látható lesz kedden és szerdán éjszaka.

A következő években az Európai Szuperkupát, azaz a Bajnokok Ligája és az Európa Liga győztesének összecsapását is a közszolgálati tévé adja majd.

Az M4 mellett a következő három szezonban idényenként több mint hatvan mérkőzést közvetít majd élőben a Sport TV-t működtető AMC Networks a labdarúgó Bajnokok Ligájából.
És azt lehet tudni, hogy legalább HD-ban sugároznának? Nagy érvágás lenne, ha nem HD-ban tudnám nézni a meccseket...

Szerk: Most olvastam, hogy "Július 4-én indulhat az M4 sportcsatorna, HD-ben, és kötelező lesz az alapcsomagban továbbítani". Ez mindenképp jó hír. Nagyon remélem, hogy így is lesz. :lol:
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2015.06.07. 00:12:53

MessiNeymarSuarez írta:Iniesta mit letolt...Tejoéég!!!!!
mindenki már kiöregedettnek nyilvánította szinte kis tulzással ,most meg ilyen zseniális BL döntővel(!!) előrukkol....
Busi is jól játszott, a kapu előtt volt sokszor jó közel mint az előző döntőknél, jól játszottak a fiúk, egyedül azt bánom hogy sok ideig nagyon bealudtak és ráfeküdtek az eredményre...

és a másik fontos dolog::

GRATULÁCIÓ A JUVENTUSNAK!!! EMBEREK, EZ A CSAPAT ANNYIBÓL JUTOTT IDE, MINT AMENYNIT MAGA RONALDO ÉR, ÉS BL DÖNTŐBE JUTOTT, NEM IS ÉRDEMTELENÜL!! LE A KALAPPAL ELŐTTÜK! =D>
megmutatták hogy nem szükséges milliárd euros keret csak futballszenvedély ahhoz hogy bejussanak...és akárki akármit mond ,ez nem is annyira teljesen olaszos foci mint amenynire szokott másoknál lenni, mert azért a Realra is eléggé ráindultak, nem pedig beálltak folyamatosan 11 emberrel bekkelni.
Olyan szép ez a hsz, hogy öröm olvasni!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.07. 00:10:39

JAÉS SRÁCOK!!! TRIPLA!! ISMÉTLEM: TRIPLAAA!!!!

NEM 2009-RŐL BESZÉLEK ,HANEM A MOSTANI PILLANATRÓL, MEGCSINÁLTUK, ÉS TÖRTÉNELMET ÍRTUNK, ELSŐ CSAPAT AKI MÁSODJÁRA TRIPLÁZIK ! =D> :mrgreen: Le a kalappal a srácok előtt! :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.07. 00:09:35

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... ce9bd88499" target="_blank ... e=56328E3A

ÉÉSÉS ITT VAN AZ ELMARADHATATLAN LUCHO DOBÁLÁS!! =D> :mrgreen: :mrgreen:

Úriember ide vagy oda, BL győzelem azért mégis győzelem, a Tripla azért mégis tripla! :D
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2015.06.07. 00:08:51

Léfe írta:Valami nagyon lejött a csapat és az edzőnk kapcsolatáról. Nem nagyon örömködtek vele, nagy
ölelgetések sem voltak. Nem emlékszem mikor nem dobálták fel a mestert egy ilyen siker után.
Nem hinném, hogy véletlen lenne.
A mestert igenis dobálgatták, éltették a játékosok. A román Digi mutatta.

Szép volt fiúk!!! :D Mámoros zárása a klubszezonnak!
més que un club
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2015.06.07. 00:08:29

Léfe írta:Valami nagyon lejött a csapat és az edzőnk kapcsolatáról. Nem nagyon örömködtek vele, nagy
ölelgetések sem voltak. Nem emlékszem mikor nem dobálták fel a mestert egy ilyen siker után.
Nem hinném, hogy véletlen lenne.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=55E82B98" target="_blank
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2015.06.07. 00:07:04

A mestert igenis dobálgatták, éltették a játékosok. A román. Digi mutatta.

Szép volt fiúk!!! :D Mámoros zárása a klubszezonnak!
més que un club
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.07. 00:05:07

Vakmacska írta:Akkor most hol lesz? mert az nagyon nagyon jó lesz, ha a sporttv megtartja jó szokását, és csak egy meccset az, az kicsit durva lesz.
az mtv sportcsatornáján ami nyáron indul. m4 lesz a neve

Az MTVA csütörtöki közleménye szerint a megállapodás értelmében a keddi és a szerdai játéknapokon is a közszolgálati televízióé lesz az első választás joga a kínálatból, így a nap rangadóit az M4 sugározza. Amennyiben bejut magyar együttes a BL csoportkörébe, akkor annak meccseit kizárólag az M4 közvetíti.

A napi egy-egy élő összecsapást követően felvételről is közvetít egy-egy találkozót a csatorna, melyen a játéknapok összefoglalója is látható lesz kedden és szerdán éjszaka.

A következő években az Európai Szuperkupát, azaz a Bajnokok Ligája és az Európa Liga győztesének összecsapását is a közszolgálati tévé adja majd.

Az M4 mellett a következő három szezonban idényenként több mint hatvan mérkőzést közvetít majd élőben a Sport TV-t működtető AMC Networks a labdarúgó Bajnokok Ligájából.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.07. 00:03:55

Vakmacska írta:egy picit off:
a digin most mondták, hogy többet nem lesz BL-közvetítés náluk.
Akkor most hol lesz? mert az nagyon nagyon jó lesz, ha a sporttv megtartja jó szokását, és csak egy meccset az, az kicsit durva lesz.
Nem tudok konkrétumot, de nagyon nem csodálkoznék ha az állami tv kapná a "másik" meccset mostantól. Elég sok pénzt és energiát ölnek abba a csatornába mostanság sportközvetítésekkel kapcsolatban is.
Azt meg ők is tudják, hogy egy Barca - Bayern esetében mondjuk a Duna Tv-re is baromi sokan oda fognak kapcsolni.
Avatar
Alonso0190
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2012.08.24. 08:16:18

2015.06.07. 00:03:34

Vakmacska írta:
egy picit off:
a digin most mondták, hogy többet nem lesz BL-közvetítés náluk.
Akkor most hol lesz? mert az nagyon nagyon jó lesz, ha a sporttv megtartja jó szokását, és csak egy meccset az, az kicsit durva lesz.
Az M1-re vagy az új sportcsatornára az M4-re fog kerülni. A főcsatorna lesz ez, míg a Sporttv a "második számú"
"Inkább vagyok a nyolcadik helyen egy olyan csapattal, ahol ezer ember azt akarja, hogy a hetedik helyen végezzek, mint a harmadik helyen egy olyannal, amelyik a fordítottját akarja." - Fernando Alonso
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.06.07. 00:01:51

Ez ki a lótúrót érdekel Cén kívül? Most komolyan nem tök mindegy ezzel foglalkozni mikor tripláztunk?
Van aki ilyenkor is ezzel meg a Real szurkolók véleményével foglalkozik, azért elképesztő.
mi van ? mi a franc van ? :lol:
meg mertem kérdezni, hogy ki lett a gólkirály és kajak nekem estek.
úristen. #-o
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2015.06.06. 23:59:08

Valami nagyon lejött a csapat és az edzőnk kapcsolatáról. Nem nagyon örömködtek vele, nagy
ölelgetések sem voltak. Nem emlékszem mikor nem dobálták fel a mestert egy ilyen siker után.
Nem hinném, hogy véletlen lenne.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2015.06.06. 23:58:27

hatalmas meccs volt, végig izgalmas.
az egyenlítés abszolúte nem éreztem, hogy meg lesz a Juvénak, de csak összehozták, onnan meg ment az adok-kapok.

egy picit off:
a digin most mondták, hogy többet nem lesz BL-közvetítés náluk.
Akkor most hol lesz? mert az nagyon [auto_cenzúra] lesz, ha a sporttv megtartja jó szokását, és csak egy meccset az, az kicsit durva lesz.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.06. 23:51:19

Neymar nyerte a kevesebb játékidő miatt. Ha már szegény Realosokat is ettől az örömtől megfosztottuk :D
de ez most kit érdekel...ITT AZ ÖTÖDIK!!! =D> =D> =D> =D>
https://www.youtube.com/watch?v=6HzqGtacjWs" target="_blank

MINDENKI NYOMJAA!!!d :mrgreen:
Válasz küldése