Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.12. 19:41:47

Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar

Neuer - Rafinha Benatia Boateng Bernat - Alonso Lahm - Müller Thiago Schweinsteiger - Lewa
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.12. 18:17:34

https://www.facebook.com/fcbarcelona/ph ... =1&theater" target="_blank


Az a szemüveg Alvesen megint... #-o =D>


Bobnak! :wink: 8)
http://kepfeltoltes.hu/150512/906017_10 ... es.hu_.jpg" target="_blank
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.12. 17:39:44

crixus írta:
MessiNeymarSuarez írta:Én leginkább azért nem szeretném a döntőbe a Realt, mert szerintem egyszerűen Perezék önbizalma nem engedheti meg hogy ne ők védjenek címet először, és hogy pont ellenünk veszítsenek a döntőben, és ezt lehet nem is bízná a véletlenre...Így is történt már jópár érdekes dolog..
Persze nem lenne rossz ellenük győzni, de ha ellenük veszítünk akkor a sok nagymellű drukkereitől egy élten át hallgathatnánk, és jobban örülnének annak hogy nem nyertünk Bl-t, minthogy ők nyertek...(persze tisztelet a kivételenek.)
Úgy, hogy közben már rég ki kellett volna esnie a Realnak...(Persze ha befújják a Schalke elleni hatalmas kezezést....)
Én valahogy úgy gondolom, hogy legyen szó akármelyik csapatról, az nem érdemel az Bl trófeát aki a saját stadionjában 4 gólt kap főleg egy Schalke szintű csapattól, és csak a szerencsének (meg a bíróknak ) köszönheti hogy nem esett ki...

Most a Juve ellen meg már másodjára kaptak ki, ellenben mi eddig az összes meccsünket megnyertük az egyenes kieséses szakaszban úgy, hogy bajnokcsapatokat kaptunk sorra...
Szerintem a foci szégyene lenne ha a mostani Real nyerne BL-t és pont ők védenének először címet, függetlenül attól hogy a Realról van szó...

Persze ne legyen igazam, jussunk be a döntőbe, és nyerjük meg! =D>

crixus: Plusz lélektanilag se mindegy ...Porto ellen ha 2-t rúgtak bekapott gól nélkül akkor továbbjutnak, míg ellenünk 4 gólt kellene rúgniuk a továbbjutáshoz úgy hogy be sem kapnak 1-et.


Az, hogy ki "érdemelné meg" az részletkérdés sajnos, mert legutóbb pl. a Chelsea nyerte úgy a sorozatot, hogy bukdácsolt össze-vissza. Akkor mi is és a Bayern is jobb futballt játszottunk.
Az összeesküvés elméletekre általában nem vagyok vevő, de mivel a profi futball (sajnos ) egyre inkább a pénzről szól nem tartom elképzelhetetlennek azt, hogy csusszannak a borítékok az egyes döntések előtt, a Real-nál pedig Perez-ről ezt simán el lehet képzelni.

A statisztikákhoz még 1-2 érdekesség:
Egy több, mint két góllal elveszített első idegenbeli meccs után eddig a BL történetében egyetlen csapat tudott csak talpra állni, méghozzá a Depor a Milan ellen 2004-ben, 1-4 után 4-0-ra győztek.
A Bayern eddigi története során csak a Porto ellen, legutóbb tudott egy legalább 2 góllal elveszített első idegenbeli meccs után talpra állni. Mi viszont soha sem estünk ki egy hazai 3 góllal megnyert meccs után.

Ellenben Münchenben még nyeretlenek vagyunk a Bayern ellen, eddig két döntetlen (1-1 és 2-2), illetve két vereség a mérleg (4-0 és 1-0). Az a 2013-as 4-0 lehet az egyetlen olyan fűszál amibe a Bayern kapaszkodhat, de tény, hogy azóta a két csapat rengeteget változott.


Hát én sokáig nem hittem ilyenekbe, mostanában sem annyira, viszont elég sok eset nagyon felkeltette bennem a kérdéseket.. Elég durva esetek vannak/voltak..
De mindegy is hogy direkt vagy véletlen, én a bírói tévedésektől nagyon parázok... Nem csodálkoznék ha benéznének dolgokat a kárunkra..Elég ha kapunk egy Matieu Laoz féle bírót, aki Jordi Albát kiállítja amiért azt mondta hogy" mindig én", miközben meg Ronaldo például bűntetlenül ordibálhat hozzá a tökét fogdosva kérdezve tőle hogy" kedveled?/szereted?"...

Akárki akármit mond, azért az árulkodó hogy a FIFA/UEFA még mindig nem vezette be, és nem is nagyon sürgeti a videóbírókat... pedig elvileg Fair Play és igazságos döntéshozatal mindenek felett...Már lassan a sakkba hamarabb lesz videobíró mint fociban, pedig itt forognak a legnagyobb pénzek, akkor vajon miért is nem vezetik be?! érdekes...
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.05.12. 17:12:09

MessiNeymarSuarez írta:Én leginkább azért nem szeretném a döntőbe a Realt, mert szerintem egyszerűen Perezék önbizalma nem engedheti meg hogy ne ők védjenek címet először, és hogy pont ellenünk veszítsenek a döntőben, és ezt lehet nem is bízná a véletlenre...Így is történt már jópár érdekes dolog..
Persze nem lenne rossz ellenük győzni, de ha ellenük veszítünk akkor a sok nagymellű drukkereitől egy élten át hallgathatnánk, és jobban örülnének annak hogy nem nyertünk Bl-t, minthogy ők nyertek...(persze tisztelet a kivételenek.)
Úgy, hogy közben már rég ki kellett volna esnie a Realnak...(Persze ha befújják a Schalke elleni hatalmas kezezést....)
Én valahogy úgy gondolom, hogy legyen szó akármelyik csapatról, az nem érdemel az Bl trófeát aki a saját stadionjában 4 gólt kap főleg egy Schalke szintű csapattól, és csak a szerencsének (meg a bíróknak ) köszönheti hogy nem esett ki...

Most a Juve ellen meg már másodjára kaptak ki, ellenben mi eddig az összes meccsünket megnyertük az egyenes kieséses szakaszban úgy, hogy bajnokcsapatokat kaptunk sorra...
Szerintem a foci szégyene lenne ha a mostani Real nyerne BL-t és pont ők védenének először címet, függetlenül attól hogy a Realról van szó...

Persze ne legyen igazam, jussunk be a döntőbe, és nyerjük meg! =D>

crixus: Plusz lélektanilag se mindegy ...Porto ellen ha 2-t rúgtak bekapott gól nélkül akkor továbbjutnak, míg ellenünk 4 gólt kellene rúgniuk a továbbjutáshoz úgy hogy be sem kapnak 1-et.
Az, hogy ki "érdemelné meg" az részletkérdés sajnos, mert legutóbb pl. a Chelsea nyerte úgy a sorozatot, hogy bukdácsolt össze-vissza. Akkor mi is és a Bayern is jobb futballt játszottunk.
Az összeesküvés elméletekre általában nem vagyok vevő, de mivel a profi futball (sajnos ) egyre inkább a pénzről szól nem tartom elképzelhetetlennek azt, hogy csusszannak a borítékok az egyes döntések előtt, a Real-nál pedig Perez-ről ezt simán el lehet képzelni.

A statisztikákhoz még 1-2 érdekesség:
Egy több, mint két góllal elveszített első idegenbeli meccs után eddig a BL történetében egyetlen csapat tudott csak talpra állni, méghozzá a Depor a Milan ellen 2004-ben, 1-4 után 4-0-ra győztek.
A Bayern eddigi története során csak a Porto ellen, legutóbb tudott egy legalább 2 góllal elveszített első idegenbeli meccs után talpra állni. Mi viszont soha sem estünk ki egy hazai 3 góllal megnyert meccs után.

Ellenben Münchenben még nyeretlenek vagyunk a Bayern ellen, eddig két döntetlen (1-1 és 2-2), illetve két vereség a mérleg (4-0 és 1-0). Az a 2013-as 4-0 lehet az egyetlen olyan fűszál amibe a Bayern kapaszkodhat, de tény, hogy azóta a két csapat rengeteget változott.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.12. 16:52:49

Én leginkább azért nem szeretném a döntőbe a Realt, mert szerintem egyszerűen Perezék önbizalma nem engedheti meg hogy ne ők védjenek címet először, és hogy pont ellenünk veszítsenek a döntőben, és ezt lehet nem is bízná a véletlenre...Így is történt már jópár érdekes dolog..
Persze nem lenne rossz ellenük győzni, de ha ellenük veszítünk akkor a sok nagymellű drukkereitől egy élten át hallgathatnánk, és jobban örülnének annak hogy nem nyertünk Bl-t, minthogy ők nyertek...(persze tisztelet a kivételenek.)
Úgy, hogy közben már rég ki kellett volna esnie a Realnak...(Persze ha befújják a Schalke elleni hatalmas kezezést....)
Én valahogy úgy gondolom, hogy legyen szó akármelyik csapatról, az nem érdemel az Bl trófeát aki a saját stadionjában 4 gólt kap főleg egy Schalke szintű csapattól, és csak a szerencsének (meg a bíróknak ) köszönheti hogy nem esett ki...

Most a Juve ellen meg már másodjára kaptak ki, ellenben mi eddig az összes meccsünket megnyertük az egyenes kieséses szakaszban úgy, hogy bajnokcsapatokat kaptunk sorra...
Szerintem a foci szégyene lenne ha a mostani Real nyerne BL-t és pont ők védenének először címet, függetlenül attól hogy a Realról van szó...

Persze ne legyen igazam, jussunk be a döntőbe, és nyerjük meg! =D>

crixus: Plusz lélektanilag se mindegy ...Porto ellen ha 2-t rúgtak bekapott gól nélkül akkor továbbjutnak, míg ellenünk 4 gólt kellene rúgniuk a továbbjutáshoz úgy hogy be sem kapnak 1-et.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.05.12. 16:45:21

Várom a mai meccset.
A statisztikák alapján a Bayern-nek jó, ha 5-10% esélye van a továbbjutásra. Persze, nagy a fogadkozás, de az igazság az, hogy egy több gólos idegenbeli vereséget haza pályán ledolgozni, idegenben rúgott gól nélkül szinte lehetetlen, ha nagyjából egyforma erősségű csapatokról beszélünk.
Az egy dolog, hogy idén a Porto-t elkaszálták 6-1-re, de azért a Portugálok nem képviselnek meghatározó erőt az európai porondon. Nem rossz csapat, de a topcsapatokhoz képest esélytelen.

A statokat nézve az előző években (2000-től, előbbre már nem volt kedvem visszanézni) egyszer a Basel ellen (2011/12) és egyszer a Real ellen (2006-07) jutottak tovább, de mindkét alkalommal csak egy gólos volt a hátrány (Basel ellen 0-1, Real ellen 2-3 volt az első meccs; visszavágók: Basel: 7-0, Real: 2-1).

Ezt leszámítva kiestek tavaly egy idegenbeli 0-1 után hazai 4-0-ás vereséggel a Real Madrid ellen.
2008/09-ben ellenünk a 0-4 után csak egy 1-1-re futotta (ma is hasonlóra számítok).
2004/05-ben a Chelsea ellen az első meccs 2-4-es eredménye után csak 3-2-re győztem Münchenben, úgy, hogy az angolok a 90. percig vezettek.
1999/2000-es szezonban pedig az idegenbeli 0-2 után hazai pályán csak 2-1-re futotta a Real ellen.
Tehát az utóbbi (legalább) 15 évben a Porto elleni meccs az egyetlen olyan nemzetközi párharc, aminek az első idegenben, több, mint 1 góllal elveszített első meccse után talpra álltak a bajorok. :wink:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.12. 16:32:15

Az a gond, hogy nyilván mindenki azt nyilatkozza, hogy nem dőlt el semmi, úgy kell menni, mintha 0:0 lenne, de ezt szerintem lehetetlen megvalósítani. Úgyis benne lesz a fejekben. És bármilyen kis esély is van rá, ez visszaüthet. Sok forgatókönyv lehet. Ha az első 20 percben bejön mondjuk egy piros+tizi kombó iszonyatosan meleg lehet a pite. Ők vérszemet kaphatnak, mi pedig könnyen összezavarodhatunk. Láttuk mi történt az első meccsen is. Bekapták az első gólt és azt sem tudták hol vannak. 3 gólos előny meg sérültek ide vagy oda én nem számítok könnyű meccsre. legalábbis addig amíg nem lövünk egy gólt.
Nem akarok elkiabálni semmit, de ha mi lőjük az első gólt, akár egy csúnya vereségbe is belefuthatnak, viszont ha korán megszerzik a vezetést biztos, hogy iszonyatosan belelkesednek, ami nem feltétlenül azt fogja jelenteni, hogy kitámadnak nekünk meg könnyű dolgunk lesz, a közönség pedig hajszolni fogja őket. Az Allianz Arena-ba nem győzni járnak a csapatok.

Ennek ellenére bízok a csapatban és remélem tényleg nyerni mennek, ehhez pedig minden adott. Bár egy X-el sem lennék szomorú.

A másik ágon bízok a Juve-ban, de nem sok sanszot adok nekik. Esetleg, ha találnak egy gólt. Tuti, hogy 100%-on fog pörögni a Madrid. A kupából kiestek, a bajnokságot hétvégén jó eséllyel elbukták, gyakorlatilag a BL az egyetlen sanszuk.
Az nagy előny, hogy visszatért Pogba és pihentek hétvégén. Örülnék egy jó Pirlo szabadrúgásnak vagy Pogba-löketnek.
Forca Barca!!!!
Tomazo84
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.06.20. 10:26:24

2015.05.12. 15:16:55

Egy kis meccsnézés előtti zene: BERLIN CALLING :D (Paul Kalkbrenner)
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.05.12. 14:16:07

Mascherano írta:Nem hinném ,hogy a Bayern képes lenne innen felállni ellenünk. Ugye 4-et kellene rúgniuk egy olyan védelemnek, ami ha jól emlékszem egész évben csak két csapattól kapott 3 gólt( PSG; Real), és ha jól tudom a támadósor csupán 5 meccsen nem volt képes betalálni ( getafe;malaga2X; Real Sociedad;Celta Vigo). Innen nincs az a csapat, aki vissza tudná hozni ellenünk.
Hajrá ! :D
amit írtál így is igaz: bizony kaptunk már három gólt, és volt olyan meccsünk amikor nem rúgtunk egyet sem.....
maradjunk annyiban, hogy esélyesebbek vagyunk,....de :?:
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2015.05.12. 13:08:36

Nem hinném ,hogy a Bayern képes lenne innen felállni ellenünk. Ugye 4-et kellene rúgniuk egy olyan védelemnek, ami ha jól emlékszem egész évben csak két csapattól kapott 3 gólt( PSG; Real), és ha jól tudom a támadósor csupán 5 meccsen nem volt képes betalálni ( getafe;malaga2X; Real Sociedad;Celta Vigo). Innen nincs az a csapat, aki vissza tudná hozni ellenünk.
Hajrá ! :D
Més que un club !
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.05.12. 12:55:37

csababarca írta:
visca el barca írta:jut eszembe ha mi is, meg a juve is továbbmenne, vicces lenne egy suarez vs chiellini-evra duó/trió :lol:
Jó lenne,ha megnézhetnénk ezt a külön csatát.
Real ellen nem lenne jó döntőzni...az 50-50 lenne.
Juve ellen egy 60-40et tennénk magunkra,de csak azért 40et az olaszokra, mert olaszok. A mázli beléjük van táplálva gyárilag.
Egyet értek azzal, hogy a Realnak több esélye lenne ellenünk, de én mégis őket szeretném a döntőbe ( már ha eljutunk Berlinbe). Azzal senki se vitatkozik, hogy a Realt legyőzni a döntőben a lehető legjobb forgatókönyv lenne, viszont ha kikapnánk az azt jelentené, hogy ők úgy jutottak be a fináléba, úgy hogy egy olasz csapat ellen hátrányban voltak (ami szerintem az egyik legnehezebb dolog, még akkor is ha betaláltak idegenben, és csak egy gól a hátrányuk), illetve dupláznának. Na ezt azért nem lehet a szerencsére, vagy csak a szerencsére fogni, persze az is kell, hiszen nincs olyan meccs! bajnokság! és kupasorozat! ahol a győztesnek ne lenne szerencséje, az arcuk persze nagy lenne, de mikor nem az ha vezetnek a bajnokságban, vagy egy nagyobb győzelmi szériában vannak?
Ha csak a fociról, és nem egymás aprításáról és fikázásáról, nem a bíró szapulásáról, vagy éppen tévedéseiről szólna az a döntő, akkor én le tudnám nyelni a vereséget is, még ha kumma nehéz is lenne feldolgozni.
szerk: illetve nagyobb esélyt látok a Real továbbjutására holnap
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.12. 12:15:05

visca el barca írta:jut eszembe ha mi is, meg a juve is továbbmenne, vicces lenne egy suarez vs chiellini-evra duó/trió :lol:
Jó lenne,ha megnézhetnénk ezt a külön csatát.
Real ellen nem lenne jó döntőzni...az 50-50 lenne.
Juve ellen egy 60-40et tennénk magunkra,de csak azért 40et az olaszokra, mert olaszok. A mázli beléjük van táplálva gyárilag.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.12. 12:07:04

jut eszembe ha mi is, meg a juve is továbbmenne, vicces lenne egy suarez vs chiellini-evra duó/trió :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.12. 11:19:38

Én egyedül abban látnám az esélyüket, ha Guardiola legalább egyszer félrerakná a filozófiáját (amit nem fog), és elővenné a német erőfocit, amit Juppal játszottak és ezzel meglepetést okozhatnának nekünk...

Vagy..Ha legalább 1-2 emberünket kiállítatják,esetleg megint "érdekes" furcsa oldalbíró cserék lennének titokzatos módon. Meg persze a fociba bármi benne van..
DE:

1.Mi nem a Porto vagyunk, nem olyan kerettel rendelkezünk.
2. Nem hiányzik a védelmünk legfontosabb 2-3 embere (mint a Portonál volt Daniloékkal)
3. Nem állunk vissza 90 percig buszozni hanem felvállaljuk a játékot...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.12. 11:15:22

végre egy meccs ami elé nem úgy kell leülnöm, hogy remegek az eredmény miatt. legyen egy szórakoztató 3-3, látványos gólokkal és miegymással és ennyi.

a holnapi meccs jobban izgat :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.12. 11:05:10

mess2009 írta:lássunk egy kis spekulációt:
kapunk e gólt? én azt mondom , igen. a kérdés inkább az hogy hányat? viszonylag jól fel lehet készülni egyre, még kettőre is a baj háromnál jön el ha közben nem rúgunk egyet sem. sőt : ha hármat rúgnának akkor már övéké a továbbjutás is.
a "spanyol viasz" nyilvánvaló: egy gólt legalább rúgni kell és akkor nincs vissza út a Bajoroknak. most túl a papírformán, meg hogy a Barca 7 meccs óta gólt sem kapott, az a helyzet hogy igenis van olyan "meccskép", hogy egy csapat 2-5. 8-10 perc alatt beszed két gólt! na egy ilyen variációra is kell hogy legyen elsősorban lélektani- mentális fegyver és remélem hogy lesz is ha a szükség úgy hozná.
az a helyzet, hogy a Bajorokat a saját példájuk hajtja, hiszen egyszer már megcsinálták, és az is hogy a fociban bizony gyakran fordul a kocka!
nálunk viszont ezúttal valós eredménysor, nyilvánvaló előny és nem kevés önbizalom adhat erőt arra az egyébként jogos igényre, hogy ezt a továbbjutást be kell húzni.
Minden lenézés nélkük azt kell mondjam, hogy simán tovább kell jutnunk! Hogy miért gondolom ezt?
Mindenki várja a nagy német rohamokat ugye? Kérdezem én kitől? Nincs Robben, Ribery, van formán kívüli Götze, maszkos Lewa! Én személy szerint nem tartok Müllertől, ill. az egész Bayern középpályától! Félreértés ne essék mindent tudnak a futballról, a területszerzést, területnyitást, a tolódást stb.! Viszont egyet nem tudnak amiben nagyon bízom, a váratlant (zsenialitást) belevinni a játékba, mert ez hiánycikk náluk, és ezekben a magasságokban (BL elődöntő) ennek már óriási szerepe van. NÁLUNK viszont van egy olyan hármas elöl Iniestával kiegészítve, hogy a szokásos sablon elemeken kívül soha nem tudod mikor húznak váratlant. Ezért gondolom azt, hogy küzdős meccs lesz, mert jönni fognak, de nem kell majd vért izzadni a továbbjutáshoz!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.05.12. 10:04:46

Tuti biztos vagyok benne, hogy borzasztó nehéz meccs és nagy harc lesz ma. Az elős 20-25 percben szerintem minden erejüket felhasználva nyomni fognak, mindkét félidőben. Ha belevesszük az Allianz aréna hangulatát pokoli lesz. Ha ebből egyet kibírunk gól nélkül vagy esetleg le tudjuk őket kontrázni vége a dalnak.

Naygon talajon kéne tartani a labdát és nem ívelgetni, mert ez a legutóbb se működött és igazából a német csapatok ellen nem működik. Rakiticnek és a védőknek nagy szerepe lesz. Ha megint ki tudja venni Schweinsteigert a középpályájuk megint félodlalassá vállik. Ugyanígy a védelem. Lewa remélem még maxban játsik. Nem tudom figyeltétek e de a múltkor nagyon zavrata. Állandóan állítgatta, látszott hogy nem lát rendesen.

Ter stegen-Alves, Masch, Pique, Alba-Ini, Busquest, Rakitic-Messi, Suarez Neymar.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.05.12. 08:33:01

lássunk egy kis spekulációt:
kapunk e gólt? én azt mondom , igen. a kérdés inkább az hogy hányat? viszonylag jól fel lehet készülni egyre, még kettőre is a baj háromnál jön el ha közben nem rúgunk egyet sem. sőt : ha hármat rúgnának akkor már övéké a továbbjutás is.
a "spanyol viasz" nyilvánvaló: egy gólt legalább rúgni kell és akkor nincs vissza út a Bajoroknak. most túl a papírformán, meg hogy a Barca 7 meccs óta gólt sem kapott, az a helyzet hogy igenis van olyan "meccskép", hogy egy csapat 2-5. 8-10 perc alatt beszed két gólt! na egy ilyen variációra is kell hogy legyen elsősorban lélektani- mentális fegyver és remélem hogy lesz is ha a szükség úgy hozná.
az a helyzet, hogy a Bajorokat a saját példájuk hajtja, hiszen egyszer már megcsinálták, és az is hogy a fociban bizony gyakran fordul a kocka!
nálunk viszont ezúttal valós eredménysor, nyilvánvaló előny és nem kevés önbizalom adhat erőt arra az egyébként jogos igényre, hogy ezt a továbbjutást be kell húzni.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.05.11. 16:51:19

Amúgy ha jobban megnézitek láthatjátok, hogy minden ilyen Google fordítós tagnak van saját weboldala. Szerintem reklámozni szeretnének csak. :D

A szerdai meccsről: gratulálok a csapatnak, 15 perc alatt rúgtak 3-at a Bayernnek! =D> Talán ha már a meccs elején betaláltunk volna akár egy nagyobb különbséggel utazhattak haza a müncheniek, de így sem panaszkodhatunk, a németeknek még kaput eltaláló lövésük sem volt. (És erre nem lehet mentsék, hogy nem volt Ribery, Robben és Alaba.)
A visszavágón pedig jussunk túl és nyerjük meg a Bl-t. :twisted: :)

Visca El BARCA!
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.05.11. 16:24:11

Engem tényleg nem zavarnak, nem is nagyon szemetelik szét a topikokat. De nem hinném, hogy külföldi(ek), minek írnának ide? :D Inkább trollkodás a gyanúm, de ahhoz meg ez kevés. Sose tudjuk meg!!!!!!! :mrgreen:
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.11. 15:43:54

Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.05.11. 10:51:01

Kell jelenteni a hozzászólásukat, hátha kirakják őket a fórumról...
"And my heart will leave you never."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.11. 10:32:26

szerintem ezek a google betyárok, lelkes külföldiek :lol:
Nem nehéz kitalálni :mrgreen:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.11. 10:04:48

mahitoo írta:Hé, ez egész jól sikerült! :D Amúgy nem unod még? Engem nem zavar, jókat derülök a google fordítós hülyeségeken, de hogy neked mi lehet a célod. :shock:
szerintem ezek a google betyárok, lelkes külföldiek :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.05.11. 09:41:03

Hé, ez egész jól sikerült! :D Amúgy nem unod még? Engem nem zavar, jókat derülök a google fordítós hülyeségeken, de hogy neked mi lehet a célod. :shock:
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Válasz küldése