Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
JAMES0503
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015.04.27. 05:23:57
Kapcsolat:

2015.05.11. 08:45:38

Bajnokok Ligája második fordulójában
Barcelona VS Juventus | kedd, május 12, 2015
Dátum: kedd 2015/05/12 20:45
Stadion: Allianz Arena
Város: München
Kapacitás: 66.000

Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.10. 20:33:12

lui1698 írta:Arról meg nem is beszélve, hogy: Øvrebø !!!!!!!!!!!!!!!!
Innentől kezdve nincs miről beszélni.
ezt már nem volt pofám felhozni...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.05.10. 20:27:30

visca el barca írta:
noname írta:A bónusz pedig az, hogy úgy nyerhetnénk meg a BL-t, hogy elvertük az összes nagyobb bajnokságból az ép aktuális bajnokot. 8)
de mindegyik tele volt sérülttel és tkp. csak B csapatokat győztünk le! így meg könnyű ne legyél vak !!!44!!4!!!
Arról meg nem is beszélve, hogy: Øvrebø !!!!!!!!!!!!!!!!
Innentől kezdve nincs miről beszélni.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.10. 20:16:55

noname írta:A bónusz pedig az, hogy úgy nyerhetnénk meg a BL-t, hogy elvertük az összes nagyobb bajnokságból az ép aktuális bajnokot. 8)
de mindegyik tele volt sérülttel és tkp. csak B csapatokat győztünk le! így meg könnyű ne legyél vak !!!44!!4!!!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.10. 18:24:01

Sokak látom a Realt akarják a döntőben, mert a Juve antifocit fog játszani, stb. Ezzel én nem értek egyet. A Real mindig felszívja magát a Barca elleni meccsekre. Pl. az utóbbi hónapokból messze a legjobb meccsük ellenünk volt. Egy Barca-Real meccs mindig 50-50%. A Juve , még ha ölné is a játékot, először is nem elég erős, hogy megállítsa a Barcát, másodsorban az egész csapat lassú, nehézkes, a miénk pedig gyors és agresszív. A Juve szinte teljesen esélytelen lenne ellenünk.

A bónusz pedig az, hogy úgy nyerhetnénk meg a BL-t, hogy elvertük az összes nagyobb bajnokságból az ép aktuális bajnokot. 8)
A Fifa egy szégyen
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.05.10. 14:04:20

minden nevezett jatekos, azaz Samper, Sandro es Munir is, utazik Munchenbe. Mathieu megkapta az orvosi engedelyt.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.05.08. 15:57:17

MessiNeymarSuarez írta:Amugy az a vicc tényleg hogy a Real sorra megkapja a legkönyebb ellenfelek egyikét, és még ellenük is rendesen megszenved... :mrgreen: Ennél már csak az lenne a nagyobb vicc ha így nyernék meg a Bl-t...
Azt mondjuk nehéz lenne überelni, amit a Chelsea 2012-ben lerendezett.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.08. 14:30:12

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... ra-2412219" target="_blank

Best komment :
:mrgreen: Ulj le fiam....Ja, mar leultel....
Kép
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2015.05.08. 12:14:26

https://www.youtube.com/watch?v=C4NaqYF1gbw" target="_blank

Ezek után nem tartom kizártnak, hogy Pep a szezon végén "közös megegyezéssel" távozik.
Szezon előtt egyébként is lenyilatkozta, hogy ha bukik a BL, ő veszi a kalapját...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.08. 11:50:02

Amugy az a vicc tényleg hogy a Real sorra megkapja a legkönyebb ellenfelek egyikét, és még ellenük is rendesen megszenved... :mrgreen: Ennél már csak az lenne a nagyobb vicc ha így nyernék meg a Bl-t...
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.05.08. 11:35:17

Kash írta:Azért ha megnézzük, hogy a nyolcaddöntőben a Schalke esélyesebb volt ellenünk, mint a City a Barca ellen, azért ez midnent elárul...Hiszen utóbbinak folyton hullámzó a teljesítménye.[/i]

Tualjdonképpen kihozták azt az egészből, hogy a City,PSG,Bayern hármas semmi a Schalke,Atletico,Juventushoz képest. :lol:
Véletlenül sem a Real volt a gyenge csapat , és mi voltunk/vagyunk bombaformában. Ilyen még véletlenül sem történhetett. =D> az istenverte.... #-o
Nem is értem , hogy akkor miért nem a Schalke nyerte meg a Bundesligát...
Meg komolyan olyanokat kihoznak az egészből , hogy " papíron lehet , hogy erősebb a Psg , City , Bayern , de a meccs képe alapján a Juve és az Atletico biztos a Barcát legyőzné ".
Elvégre idén 3× vertük el az Atleticot , a Real meg idén 6× volt ellenük sz..óágon...
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.05.08. 10:33:30

visca el barca írta:
MessiNeymarSuarez írta: Csoportkörben PSG francia bajnok... Majd egyenes kieséses szakaszban: Angol Bajnok-Francia Bajnok-Német Bajnok... Ennél jobban megérdemelt BL trófea nem nagyon lenne :mrgreen:
megérdemelt? hagyjad már, hisz az ellenfelek mindegyike B csapattal játszott ellenünk, csak mák az egész. mi az elmúlt évekbe bármit nyertünk, mindig csak mákkal történt. hát nem látod kolléga? sőt, a minap azt is megtudtam, a világ szégyene lesz, ha ez az ótvar barcelona triplázni fog
Elmondom neked, hogy ez a történet a másik oldalon hogyan teljes:

"Azér az mennyire szánalmas már, hogy a Barca ellen minden csapat, beleértve a PSG-t, a Bayernt szinte a B csapattal állt fel, mig ellenünk a Schalke és az Atletico is 100%-ban tolta, a mostani Juventus még a Bayerntől is jobb formában van. Azért ha megnézzük, hogy a nyolcaddöntőben a Schalke esélyesebb volt ellenünk, mint a City a Barca ellen, azért ez midnent elárul...Hiszen utóbbinak folyton hullámzó a teljesítménye.

Tualjdonképpen kihozták azt az egészből, hogy a City,PSG,Bayern hármas semmi a Schalke,Atletico,Juventushoz képest. :lol:
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.05.08. 08:31:43

2009 októbere óta ez az első alkalom, hogy az ellenfél a BL-ben nem rúg a mérkőzés során kapura a Barca ellen. Well done Kép
"And my heart will leave you never."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.05.07. 23:11:46

Amúgy igen, talán a legnagyobb és legszebb dicsőség lenne elverni a Realt a döntőben, és megállítani a címvédést, viszont visszafele is elsülhet....Talán a legnagyobb gáz lenne ha pont a Realtol kapnánk ki és pont ellenünk védenének a történelemben először BL címet...
(Persze én akkor is büszke lennék a csapatomra, ha mindent beleadunk és úgy veszítünk)
Egy BL döntő már önmagában is hatalmas téttel bír, de ha összejönne a Klasszikus a döntőben talán az évezred eddigi legnagyobb rangadója lenne, melyben a győztes mennybe benne, a vesztes a pokol legmélyebb bugyraiba zuhanna. Ott nem állná meg az ezüst is szépen csillog közhely a helyét.
Én szeretném, ha összejönne, szurkolói pályafutásom( :mrgreen: ) legjobban várt meccse lenne.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.07. 22:06:46

MessiNeymarSuarez írta:
Amúgy igen, talán a legnagyobb és legszebb dicsőség lenne elverni a Realt a döntőben, és megállítani a címvédést, viszont visszafele is elsülhet....Talán a legnagyobb gáz lenne ha pont a Realtol kapnánk ki és pont ellenünk védenének a történelemben először BL címet...
Bármennyire is próbálom elhessegetni ezt a gondolatot, de bennem is folyamatosan ez motoszkál. Főleg, ha még leikszelünk az Atleticoval és úgy megnyerik a bajnokságot is. Viszont, ha az utóbbi megtörténne a tendencia szerint a BL-t nekünk kéne vinni. Ugye angol -francia -német és spanyol bajnokon keresztül. :D
Forca Barca!!!!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.07. 22:01:15

defender3 írta:Szerintem valahol Afrikában felbéreltünk egy sámánt, aki elátkozta az ellenfelet, hogy a játékosai lesérüljenek és így könnyen tudjunk a BL döntőbe menni :mrgreen:
Nincs meg véletlenül az ürge telefonszáma?!
A Fifa egy szégyen
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.05.07. 20:31:09

visca el barca írta:
MessiNeymarSuarez írta: Csoportkörben PSG francia bajnok... Majd egyenes kieséses szakaszban: Angol Bajnok-Francia Bajnok-Német Bajnok... Ennél jobban megérdemelt BL trófea nem nagyon lenne :mrgreen:
megérdemelt? hagyjad már, hisz az ellenfelek mindegyike B csapattal játszott ellenünk, csak mák az egész. mi az elmúlt évekbe bármit nyertünk, mindig csak mákkal történt. hát nem látod kolléga? sőt, a minap azt is megtudtam, a világ szégyene lesz, ha ez az ótvar barcelona triplázni fog
Szerintem valahol Afrikában felbéreltünk egy sámánt, aki elátkozta az ellenfelet, hogy a játékosai lesérüljenek és így könnyen tudjunk a BL döntőbe menni :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.07. 20:16:03

MessiNeymarSuarez írta: Csoportkörben PSG francia bajnok... Majd egyenes kieséses szakaszban: Angol Bajnok-Francia Bajnok-Német Bajnok... Ennél jobban megérdemelt BL trófea nem nagyon lenne :mrgreen:
megérdemelt? hagyjad már, hisz az ellenfelek mindegyike B csapattal játszott ellenünk, csak mák az egész. mi az elmúlt évekbe bármit nyertünk, mindig csak mákkal történt. hát nem látod kolléga? sőt, a minap azt is megtudtam, a világ szégyene lesz, ha ez az ótvar barcelona triplázni fog
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.07. 19:46:39

Leon írta:Elég szánalmas a nem Barca drukkerek részéről,hogy csak Messire fogják a jó Bl szereplésünket. Ha jól emlékszem akkor például Suarez a Citynek is bevágott kettőt idegenben... :roll:
Egyébként a Realt megruházni a döntőben nagyobb öröm lenne mint a Juvét,viszont akkor is azt kívánom,hogy az olaszok jussanak el Berlinbe rajtunk kívül. :twisted:
Persze amikor erről van szó akkor folyton az jön hogy" Csak Messi miatt tartanak itt, Messi függők" amikor meg arról van szó hogy ki lehet a világ legjobbja akkor egyértelműen leszólják Messit hogy csak egy kis kertitörpe, f*ck logic :mrgreen:

Amúgy igen, talán a legnagyobb és legszebb dicsőség lenne elverni a Realt a döntőben, és megállítani a címvédést, viszont visszafele is elsülhet....Talán a legnagyobb gáz lenne ha pont a Realtol kapnánk ki és pont ellenünk védenének a történelemben először BL címet...
(Persze én akkor is büszke lennék a csapatomra, ha mindent beleadunk és úgy veszítünk)

Amúgy: Ribery szezonjának is vége, gyulladása lett

Micsoda sikerszéria lenne ha megnyernénk a BL-t egy ilyen ágon...
Csoportkörben PSG francia bajnok... Majd egyenes kieséses szakaszban: Angol Bajnok-Francia Bajnok-Német Bajnok... Ennél jobban megérdemelt BL trófea nem nagyon lenne :mrgreen:
Ráadásul eddig az összes kieséses szakaszban lévő meccsünket megnyertük
(Persze már jönnek a kifogások hogy de sérült/gyenge City/PSG/Bayern...Persze akkor is" csak mázlival nyerünk " meg biztos akik ellen mi nyerünk csakis gyengék lehetnek.. :mrgreen: )
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.07. 19:36:33

Leon írta:Elég szánalmas a nem Barca drukkerek részéről,hogy csak Messire fogják a jó Bl szereplésünket. Ha jól emlékszem akkor például Suarez a Citynek is bevágott kettőt idegenben... :roll:
Egyébként a Realt megruházni a döntőben nagyobb öröm lenne mint a Juvét,viszont akkor is azt kívánom,hogy az olaszok jussanak el Berlinbe rajtunk kívül. :twisted:
Én is a Juvét kívánnám ellenfélnek, még úgy is, hogy borzasztó kellemetlen stílusú csapat egy nagyon ravasz és jó edzővel a kispadon. A Realt pl. egyértelműen Allegrinek köszönhetően verték meg, még akkor is ha kellett hozzá az utóbbi idők egyik leggyengébb, legtétovább Realja.
Ha az MSN elől hozná magát akkor szerintem nincs az az Allegri aki olyat ki tud találni amivel megfog minket.
Persze hol vagyunk még ettől, előbb jussunk be a döntőbe és aztán ugye a Juve érjen el egy ikszet a Bernabeuban :wink:
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.05.07. 18:26:52

Elég szánalmas a nem Barca drukkerek részéről,hogy csak Messire fogják a jó Bl szereplésünket. Ha jól emlékszem akkor például Suarez a Citynek is bevágott kettőt idegenben... :roll:
Egyébként a Realt megruházni a döntőben nagyobb öröm lenne mint a Juvét,viszont akkor is azt kívánom,hogy az olaszok jussanak el Berlinbe rajtunk kívül. :twisted:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.05.07. 17:47:26

BarcafanTomee írta:Az első gól előtt pár másodperccel, Neymarnak volt egy gyanús esése a 16-oson belül. Ki is alakult egy kisebb per patvar és Rizzoli megindult Neymar felé, de aztán hirtelen meggondolta magát. Ott megijedtem, hogy második sárgával kiállítja műesésért. De aztán gondolt egyet és elfordult jobbra.
Szerintetek erről lehetett szó, vagy a 11-esen gondoltott?

De jól döntött és jött Messi. :)
Ezt a szitut inkább Neuernak köszönhetjük. Mondjuk nem tudom mi volt Rizzoli gondolata , mit szeretett volna csinálni , de erős a gyanúm , hogy ott sárgát akart adni , azért is indult Neymar felé. Aztán Neuer kidobta a labdát , és meggondolta magát. Ha ott Neuer nem dobja ki (mondjuk ez hülyeség volt a részéről , ahelyett , hogy kirúgta volna , inkább kidobja szélre..) , hanem még ott tartogatja a labdát , akkor szerintem biztos hozott volna ítéletet. De nem hinném , hogy tizit fújt volna be , szerintem nem látta annyira jól az esetet.
Úgyh. köszönjük meg Neuer balfaxságát. =D>

De kíváncsi vagyok más véleményre is ebben a szituval kapcsolatban , aki máshogy gondolja , az ne fogja vissza magát. :D
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.07. 17:20:30

Chino írta:Messi hatalmasat játszott és lassan ki lehet fogyni a jelzőkből, de én nem ebben látom feltétlenül a sikerünk kulcsát. Most persze mindenki azt mondja, hogy ő viszi az egész csapatot nélküle nullák lennénk, de én pont az ellentétét érzem. A tegnapi meccs alapján persze van ok ezt mondani de nem ilyyen egyszerű.
Szerintem sem lehet így lesarkítani, nyilván egy csapat nyer vagy veszít mindig. Ami a tegnapi meccset illeti ott Messi jelentette, mondjuk úgy, a különbséget. Ha ő nincs akkor majdnem 100%, hogy egy 0-0-val mennénk most Münchenbe.
Olvasom itt, hogy van aki szerint 7 góllal nyerhettünk volna tegnap. Hát ez elég erős azért :) A futball nem úgy működik, hogy összeszámoljuk nekem volt 8 helyzetem, neked 1 és akkor miért nem nyertem 7 góllal mert annyi lett volna reális.
Azért mindenki vallja be, ahogy ez a meccs kinézett a 45-70. perc között sokan, elég visszaolvasni az élő meccses kommenteket, magáért a győzelemért sem adtak volna egy fabatkát sem, nemhogy egy 3-0-ás győzelemért.
Borzasztó jól alakult a vége miközben előtte a Bayern egyre magabiztosabbá vált, minimum partiban volt velünk, a párharcok nagy részét megnyerték a második félidőben, sokszor komoly gondot okozott nekünk feljuttatni a labdát előre az MSN-nek a védőharmadból olyan szinten támadtak le a németek, érdemes végignézni újra a második félidőt. Ja, és 53%-ot birtokolták a labdát a Nou Campban:-) Ez mindent el is mond róla milyen ellenfelet győztünk le, szóval én nagyon örülök, hogy ez 3-0 lett és most tényleg nagyon kellett hozzá Messi.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2015.05.07. 17:16:42

Az első gól előtt pár másodperccel, Neymarnak volt egy gyanús esése a 16-oson belül. Ki is alakult egy kisebb per patvar és Rizzoli megindult Neymar felé, de aztán hirtelen meggondolta magát. Ott megijedtem, hogy második sárgával kiállítja műesésért. De aztán gondolt egyet és elfordult jobbra.
Szerintetek erről lehetett szó, vagy a 11-esen gondoltott?

De jól döntött és jött Messi. :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.07. 15:54:52

Igazából két forgatókönyvet tudok elképzelni a visszavágóra. Nem lesznek olyan vehemensek, nehogy beleszaladjanak egy pofonba és 5:1 - 6:1-el essenek ki, vagy egy szép búcsút akarnak egy jisebb győzelemmel. Azt, hogy nekünk essenek nem nagyon tudom elképzelni. Lehet, hogy 1-2 emberük visszatér, de ha belemennek egy adok-kapokba tudják, hogy nagyon könnyen kaphatnak gólt, akkor pedig már ötöt kellene lőniük. Az MSN-ből elég, ha egyikük fog ki jó napot. Pep sem annak a híve, hogy nekünk kell rontani, német csapat ide vagy oda, a legtöbbjük már szerintem elkönyvelte a kiesést, talán Guardiola-val egyetemben. A nyilatkozata és a gesztusai legalábbis ezt sugallták.
Az agresszív forgatókönyvet csak akkor tudom elképzelni, ha az elején rúgnak egy, esetleg két gólt és vérszemet kapnak, mi pedig megzavarodunk.

Messi hatalmasat játszott és lassan ki lehet fogyni a jelzőkből, de én nem ebben látom feltétlenül a sikerünk kulcsát. Most persze mindenki azt mondja, hogy ő viszi az egész csapatot nélküle nullák lennénk, de én pont az ellentétét érzem. A tegnapi meccs alapján persze van ok ezt mondani de nem ilyyen egyszerű.
Pont ez az erősségünk, hogy ha neki nem megy, mert volt nem egy ilyen tavasszal is, ott van még két ember, aki simán tud dönteni.
Félreértés ne essék, egy csepp érdemet sem vennék el tőle, azonban én komplexebben vizsgálnám ezt. Ezt a Messi a különbség bla-bla-bla szöveget egyszerűen nem tudom hova tenni. Azért mellette két ember ennyi gólt lőjön (és nem csak alibi meccseken) az páratlan. Nem kell messzire menni, ott a PSG vs Suarez legutóbb.

Neymar játéka is feljavult a második félidőre, de akár Suarez+Neymar is eldönthette volna a meccset az első 20 percben. Az utolsó gól is sokatmondó volt. Suarez megszerzi a labdát saját térfélen, odabrusztolja Messinek, ő indítja Neymart, aki pofátlan módon berakja. Igazi csapatmunka. =D>
Forca Barca!!!!
Válasz küldése