Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.01.31. 21:06:34

Kovbal88 írta:
hank1ee írta:
Kovbal88 írta: a legjobb nyolc, talán meglehet. De ott vége a dalnak.
Hat éve folyamatosan a legjobb négy között vagyunk, és van egy olyan érzésem, hogy ez a sorozat nem most fog megszakadni. A top esélyesek még mindig a Bayern és a Barca, attól függetlenül, hogy mi történt tavaly. Idén meg szerintem összekapjuk magunkat és megnyerjük. Remélem összejön egy klasszikus finálé.
Na majd pont a megérzésed miatt fogunk továbbjutni, ne viccelj már!
Tavaly a harmat gyenge Milán ellen is kellett a szerencse a visszavágon, amikor 4-0 lett, volt ott egy kapufa az elején ami megváltoztathatott volna mindet.

A Barca jelenleg egy jó csapat a sok közül, de nem emelkedik ki az biztos. az Atletico-t se vertük meg a bajnokságban, pedig ha annyira jók lennénk akkor...

Nem tetszik nekem, Alves, Macherano, Puyol, Xavi és Iniesta játéka, pedig Iniesta a kedvencem de már lassan egy éve, nem az aki volt. Valdes ezőtt le a kalappal csúcsformában van, kár elmennie.
Lehet itt mondani bármit úgyis a pályán dől el, szerintem idén nem a mi javunkra, mert nem is érdemli meg ez a csapat. Pep csapata annak idején az első félidőben simán lerendezte a meccseket a bajnokságban. Most még ez se jön össze
Nem akartam személyeskedni, olyat meg főleg nem állítottam, hogy bármi közöm lenne az esetleges továbbjutáshoz, de azért ennyire leírni a csapatot mégiscsak erős szerintem. Jól mondod, a pályán választ kapunk minden kérdésre. Egyébként nekem sem tetszik sok dolog, de ha úgy ülök le meccset nézni, hogy előre temetem ezt a brigádot, fújhatom az egészet.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.01.31. 20:53:39

hank1ee írta:
Kovbal88 írta: a legjobb nyolc, talán meglehet. De ott vége a dalnak.
Hat éve folyamatosan a legjobb négy között vagyunk, és van egy olyan érzésem, hogy ez a sorozat nem most fog megszakadni. A top esélyesek még mindig a Bayern és a Barca, attól függetlenül, hogy mi történt tavaly. Idén meg szerintem összekapjuk magunkat és megnyerjük. Remélem összejön egy klasszikus finálé.
Na majd pont a megérzésed miatt fogunk továbbjutni, ne viccelj már!
Tavaly a harmat gyenge Milán ellen is kellett a szerencse a visszavágon, amikor 4-0 lett, volt ott egy kapufa az elején ami megváltoztathatott volna mindet.

A Barca jelenleg egy jó csapat a sok közül, de nem emelkedik ki az biztos. az Atletico-t se vertük meg a bajnokságban, pedig ha annyira jók lennénk akkor...

Nem tetszik nekem, Alves, Macherano, Puyol, Xavi és Iniesta játéka, pedig Iniesta a kedvencem de már lassan egy éve, nem az aki volt. Valdes ezőtt le a kalappal csúcsformában van, kár elmennie.
Lehet itt mondani bármit úgyis a pályán dől el, szerintem idén nem a mi javunkra, mert nem is érdemli meg ez a csapat. Pep csapata annak idején az első félidőben simán lerendezte a meccseket a bajnokságban. Most még ez se jön össze
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.31. 19:12:21

Ahogyan játszik mostanában a ManCity, nem lennék annyira nyugodt. Agu nélkül is bozrasztó kemények. Nagyon összeszoktak idére, és a lehetőségek tárháza a csapat. Nagyon meg kell izzadnunk egy esetleges győzelemért...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7493
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.31. 19:04:53

visca el barca írta:ez jó hír. +15%. azért remélem semmi komoly, egyik kedvencem.
Egy hónapra esett ki, a visszavágón valószínűleg már játszhat, csak kérdés hogyan tér vissza. Sajnálom a srácot nagy kedvenc, de a mi szempontunkból jókor történt, ha mindenképp meg kell történnie.
Viszont így tartatunk Joveticstől. :D
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.31. 17:43:37

ez jó hír. +15%. azért remélem semmi komoly, egyik kedvencem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2014.01.31. 17:27:47

Gareth Tello írta:
visca el barca írta:agüero kiesett? miről maradtam le? két napja még játszott.
Ja, azon a meccsen sérült meg.
1hónapra esett ki Agüero,ezt az orvosok is megerősítették a mai nap.

http://www.sport.es/es/noticias/barca/a ... ca-3060409

:mrgreen: =D>
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.31. 17:15:46

visca el barca írta:agüero kiesett? miről maradtam le? két napja még játszott.
Ja, azon a meccsen sérült meg.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.31. 17:14:43

agüero kiesett? miről maradtam le? két napja még játszott.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7493
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.31. 17:09:59

connor írta: Én sem azt mondtam és nem is arra gondoltam, hogy a Fernandinho-Javi Garcia, Silva-Navas négyes olyan jó játékosok, mint az Iniesta-Xavi/Cesc, Neymar-Sánchez. Itt legfeljebb Silva-t tartom jobbnak Sánchez-nél. Ami a lényeg az az, hogy leginkább Nasri és Aguero kiesése miatt fog a City méginkább bunkerre és kontrákra épülő játékot játszani. Nem azért, mert az fekszik nekik a legjobban, hanem az fekszik nekünk a legkevésbé. A keretük pedig bőven van olyan minőségi és alkalmas erre a fajta játékra, hogy kiejtsenek minket. Még egyszer: nem egyénileg jobbak, hanem a mi taktikánk nem lesz jó és nem lesz elég az ő fizikumuk ellen. Az pedig azért gondolom világos, hogy technikailag annyira nem kutyaütő a City kerete sem. A 4-4-1-1-es játékkal pedig pont jók lesznek arra, hogy azt a fajra "két sáncos" védekezést játsszák, amivel középről "eltüntetik" Messit, vagy arra kényszerítik, hogy vissza kelljen mennie kb. a félpályáig labdákért, ezzel tulajdonképpen feleslegessé téve a szervező szerepkörben játszó játékosunkat (Xavi/Cesc), illetve a széljátékunkat simán le tudják zárni a széleken futkorászó Clichy-Silva és Zabaleta-Navas párosokkal, akiknek a kontráknál lehetőségük lesz kihasználni a gyorsaságukat, ellenben nálunk a szélsők és a felfutó bekkek folyamatosan leszűkített területbe, 3-4 védőbe fognak ütközni, mindezt relatíve kis területen, így nem fognak tudni lendületből megindulni. A beadásaink pedig Messi kp-ra visszahúzódásával értelmetlenek és haszontalanok lesznek, mert nem lesz kinek beadni.
Ezt gyönyörűen láthattuk tavaly a Bayern részéről, 7 gólos összesített vereség lett a vége és bár ilyen nagy kontraszt most biztos nem lesz, de nagyon hasonló forgatókönyv néz ki, ami elég ahhoz, hogy a city legyen az esélyesebb. Én 65-35%-ot adok a City-nek. Sajnos.

Értem mire gondolsz, de a Citynek inkább az az erőssége, hogy egyénenként jó játékosok, mintsem csapatként funkcionálnak tökéletesen.
Abban biztos vagyok, hogy nem kontrára fognak berendezkedni. Néztem jó pár City meccset és hiába van két gyors szélsőjük nem tudják olyan szinten kamatoztatni, főleg, hogy a jobboson Alexis/Pedro rendre visszazár, Alba pedig szinte teljesen olyan mint egy 3 évvel ezelőtti Alves. A fizikumuk jobb ez nem kérdés, de legalább annyira átjátszható. Főleg a kp. A 10 emberes védekezést, még ha olyan jól is tudják alkalmazni, nekik gólokat kell rúgni, támadni kell és ahhoz, hogy ez biztos legalább kétgólos előnyt szerezzenek arra nem elég a kontra. A belső védő párosuk pedig kb. mint a miénk. Demichelis mire megfordul már körbe is hugyozták és Kompany sem egy életbiztosítás. Ki lehet aknázni a védők mögé betett labdákat.
Igazából Yayatol tartok. Ő támadásban és védekezésben is az egyik legnagyobb oszlopa a Citynek.
Meg kell próbálni elkerülni a pontrúgásokat, mert abból tényleg gáz lehet, de ebben a bunkerben nem hiszek. Egyelőre ők vannak eredménykényszerben, mi még egy egygólos hátránnyal, idegenben lőtt találattal is jók vagyunk.
Ráadásul ott van egy Messi, aki bármikor képes, bárki ellen egy mesterhármasra, Neymar is lassan visszatér, Ini egyre jobb, Pedro és Alexis megtalálta a góllövő csukát és sorolhatnánk.

Persze megvan az esély rá hogy kiesünk, bőven benne van a pakliban, de a Cityt is a helyén kell kezelni. Jó csapat, de hiába erős a PL, azért az Arsenal is ott van a nyakukon egy ponttal lemaradva és ha Mou-ék sem ikszelnek le a West Ham-mel szintén egy egység lenne közte.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.01.31. 16:44:31

connor írta:Én sem azt mondtam és nem is arra gondoltam, hogy a Fernandinho-Javi Garcia, Silva-Navas négyes olyan jó játékosok, mint az Iniesta-Xavi/Cesc, Neymar-Sánchez. Itt legfeljebb Silva-t tartom jobbnak Sánchez-nél. Ami a lényeg az az, hogy leginkább Nasri és Aguero kiesése miatt fog a City méginkább bunkerre és kontrákra épülő játékot játszani. Nem azért, mert az fekszik nekik a legjobban, hanem az fekszik nekünk a legkevésbé. A keretük pedig bőven van olyan minőségi és alkalmas erre a fajta játékra, hogy kiejtsenek minket. Még egyszer: nem egyénileg jobbak, hanem a mi taktikánk nem lesz jó és nem lesz elég az ő fizikumuk ellen. Az pedig azért gondolom világos, hogy technikailag annyira nem kutyaütő a City kerete sem. A 4-4-1-1-es játékkal pedig pont jók lesznek arra, hogy azt a fajra "két sáncos" védekezést játsszák, amivel középről "eltüntetik" Messit, vagy arra kényszerítik, hogy vissza kelljen mennie kb. a félpályáig labdákért, ezzel tulajdonképpen feleslegessé téve a szervező szerepkörben játszó játékosunkat (Xavi/Cesc), illetve a széljátékunkat simán le tudják zárni a széleken futkorászó Clichy-Silva és Zabaleta-Navas párosokkal, akiknek a kontráknál lehetőségük lesz kihasználni a gyorsaságukat, ellenben nálunk a szélsők és a felfutó bekkek folyamatosan leszűkített területbe, 3-4 védőbe fognak ütközni, mindezt relatíve kis területen, így nem fognak tudni lendületből megindulni. A beadásaink pedig Messi kp-ra visszahúzódásával értelmetlenek és haszontalanok lesznek, mert nem lesz kinek beadni.
Ezt gyönyörűen láthattuk tavaly a Bayern részéről, 7 gólos összesített vereség lett a vége és bár ilyen nagy kontraszt most biztos nem lesz, de nagyon hasonló forgatókönyv néz ki, ami elég ahhoz, hogy a city legyen az esélyesebb. Én 65-35%-ot adok a City-nek. Sajnos.
Még jó, hogy nem a forgatókönyv, meg ahogy Te elképzelted alapon fog folyni a meccs.... Ennyire sok elméleti baromságot ritkán olvas az ember. A taktikád alapján a Real simán vert volna minket a Camp Nouban... Még jó, hogy minden meccs és minden csapat más... Vegyék el a labdát, aztán lássuk, hogy mit kezdenek vele. Azért az a Neymar-Messi-Fabregas/Alexis/Pedro csatársor sem lesz olyan gyenge.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2014.01.31. 16:10:37

Chino írta: Top esélyesek nem vagyunk ez tény de a Realon és a Bayernen kívül nem nagyon tudnék olyan csapatot mondani, akik esélyesebbek vagy legalább olyan esélyesek lennének.
Nem kis pesszimizmust érzek itt a fórumon a City elleni párharccal kapcsolatban.
A középpályájukon én Yaya-t mondanám aki igazi erősség, ez a Fernandinho-Javi Garcia pakktól én nem vagyok elájulva.
Ráadásul utóbbi sérült is Nasrival és Kun-nal együtt.
Amellett, ha a Silva-Navas duót olyan keménynek tartjuk, akkor a Neymar-Alexisre mit mondjunk, közöttük a világ legjobb játékosával.
Ha nem is sokkal, de magunkat látom esélyesebbnek. A City biztos nyílt sisakos játékot fog alkalmazni. Nekik is az fekszik. Tipikus rúgjunk többet. mint kapjunk, az pedig sokkal jobb, mint egy Chealsea féle bunker.
Én a továbbjutásra legalább 60-40 százalékot adok. A lényeg, hogy idegenben lőjünk gólt, mert itthon valószínűleg kapni fogunk.
Én sem azt mondtam és nem is arra gondoltam, hogy a Fernandinho-Javi Garcia, Silva-Navas négyes olyan jó játékosok, mint az Iniesta-Xavi/Cesc, Neymar-Sánchez. Itt legfeljebb Silva-t tartom jobbnak Sánchez-nél. Ami a lényeg az az, hogy leginkább Nasri és Aguero kiesése miatt fog a City méginkább bunkerre és kontrákra épülő játékot játszani. Nem azért, mert az fekszik nekik a legjobban, hanem az fekszik nekünk a legkevésbé. A keretük pedig bőven van olyan minőségi és alkalmas erre a fajta játékra, hogy kiejtsenek minket. Még egyszer: nem egyénileg jobbak, hanem a mi taktikánk nem lesz jó és nem lesz elég az ő fizikumuk ellen. Az pedig azért gondolom világos, hogy technikailag annyira nem kutyaütő a City kerete sem. A 4-4-1-1-es játékkal pedig pont jók lesznek arra, hogy azt a fajra "két sáncos" védekezést játsszák, amivel középről "eltüntetik" Messit, vagy arra kényszerítik, hogy vissza kelljen mennie kb. a félpályáig labdákért, ezzel tulajdonképpen feleslegessé téve a szervező szerepkörben játszó játékosunkat (Xavi/Cesc), illetve a széljátékunkat simán le tudják zárni a széleken futkorászó Clichy-Silva és Zabaleta-Navas párosokkal, akiknek a kontráknál lehetőségük lesz kihasználni a gyorsaságukat, ellenben nálunk a szélsők és a felfutó bekkek folyamatosan leszűkített területbe, 3-4 védőbe fognak ütközni, mindezt relatíve kis területen, így nem fognak tudni lendületből megindulni. A beadásaink pedig Messi kp-ra visszahúzódásával értelmetlenek és haszontalanok lesznek, mert nem lesz kinek beadni.
Ezt gyönyörűen láthattuk tavaly a Bayern részéről, 7 gólos összesített vereség lett a vége és bár ilyen nagy kontraszt most biztos nem lesz, de nagyon hasonló forgatókönyv néz ki, ami elég ahhoz, hogy a city legyen az esélyesebb. Én 65-35%-ot adok a City-nek. Sajnos.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7493
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.31. 15:48:59

connor írta:
hank1ee írta: Hat éve folyamatosan a legjobb négy között vagyunk, és van egy olyan érzésem, hogy ez a sorozat nem most fog megszakadni. A top esélyesek még mindig a Bayern és a Barca, attól függetlenül, hogy mi történt tavaly. Idén meg szerintem összekapjuk magunkat és megnyerjük. Remélem összejön egy klasszikus finálé.
Azért én ennyire nem lennék magabiztos és nem is sorolnám "magunkat" a top esélyesek közé. Egy top esélyes van: Bayern München. Ettől persze nem biztos, hogy ők győznek a végén, de jelenleg ők játszanak a legjobban és a legeredményesebben. De visszatérve a Barca-ra: jelenleg a City-t, ha nem is sokkal, de esélyesebbnek tartom a továbbjutásra. Nálunk sok a sérülés és ingadozó a kulcsfigurák formája. A másik pedig, hogy akármilyen rosszul is hangzik, de a City középpályája üti a mi középpályánkat. Nem azért, mert egyénileg jobbak, hanem azért, mert egy labdaszerzés esetén a Touré-Fernandinho-Javi Garcia hármasból akármelyik kettő játszik nem kis fizikai fölényben lesznek velünk szemben, úgy mennek majd át a mi középpályánkon, mint kés a vajon. a széleken pedig Silva és Navas olyan szélsők, akik felveszik a versenyt az Alves-Alba duóval gyorsaságban, ha pedig azt vesszük, hogy utóbbi kettő (főleg Alves) sokszor fent marad 1-1 támadásnál... van egy olyan érzésem, hogy kontrából nem 1 gólt fogunk kapni. Rögzített helyzeteknél ugyanúgy meglesz ez a fizikai fölényük, plusz még ott lesz egy Dzeko is, akiknek a fejelés a "specialitása". És bár az utóbbi 6 szezonban mindig továbbmentünk a legjobb 16-ból, de ennyire erős ellenfelünk egy alkalommal sem volt, mint most a City (Celtic, Lyon, Stuttgart, Arsenal, Leverkusen, Milan).
Top esélyesek nem vagyunk ez tény de a Realon és a Bayernen kívül nem nagyon tudnék olyan csapatot mondani, akik esélyesebbek vagy legalább olyan esélyesek lennének.
Nem kis pesszimizmust érzek itt a fórumon a City elleni párharccal kapcsolatban.
A középpályájukon én Yaya-t mondanám aki igazi erősség, ez a Fernandinho-Javi Garcia pakktól én nem vagyok elájulva.
Ráadásul utóbbi sérült is Nasrival és Kun-nal együtt.
Amellett, ha a Silva-Navas duót olyan keménynek tartjuk, akkor a Neymar-Alexisre mit mondjunk, közöttük a világ legjobb játékosával.
Ha nem is sokkal, de magunkat látom esélyesebbnek. A City biztos nyílt sisakos játékot fog alkalmazni. Nekik is az fekszik. Tipikus rúgjunk többet. mint kapjunk, az pedig sokkal jobb, mint egy Chealsea féle bunker.
Én a továbbjutásra legalább 60-40 százalékot adok. A lényeg, hogy idegenben lőjünk gólt, mert itthon valószínűleg kapni fogunk.
Forca Barca!!!!
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2014.01.31. 10:40:54

hank1ee írta: Hat éve folyamatosan a legjobb négy között vagyunk, és van egy olyan érzésem, hogy ez a sorozat nem most fog megszakadni. A top esélyesek még mindig a Bayern és a Barca, attól függetlenül, hogy mi történt tavaly. Idén meg szerintem összekapjuk magunkat és megnyerjük. Remélem összejön egy klasszikus finálé.
Azért én ennyire nem lennék magabiztos és nem is sorolnám "magunkat" a top esélyesek közé. Egy top esélyes van: Bayern München. Ettől persze nem biztos, hogy ők győznek a végén, de jelenleg ők játszanak a legjobban és a legeredményesebben. De visszatérve a Barca-ra: jelenleg a City-t, ha nem is sokkal, de esélyesebbnek tartom a továbbjutásra. Nálunk sok a sérülés és ingadozó a kulcsfigurák formája. A másik pedig, hogy akármilyen rosszul is hangzik, de a City középpályája üti a mi középpályánkat. Nem azért, mert egyénileg jobbak, hanem azért, mert egy labdaszerzés esetén a Touré-Fernandinho-Javi Garcia hármasból akármelyik kettő játszik nem kis fizikai fölényben lesznek velünk szemben, úgy mennek majd át a mi középpályánkon, mint kés a vajon. a széleken pedig Silva és Navas olyan szélsők, akik felveszik a versenyt az Alves-Alba duóval gyorsaságban, ha pedig azt vesszük, hogy utóbbi kettő (főleg Alves) sokszor fent marad 1-1 támadásnál... van egy olyan érzésem, hogy kontrából nem 1 gólt fogunk kapni. Rögzített helyzeteknél ugyanúgy meglesz ez a fizikai fölényük, plusz még ott lesz egy Dzeko is, akiknek a fejelés a "specialitása". És bár az utóbbi 6 szezonban mindig továbbmentünk a legjobb 16-ból, de ennyire erős ellenfelünk egy alkalommal sem volt, mint most a City (Celtic, Lyon, Stuttgart, Arsenal, Leverkusen, Milan).
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.01.31. 09:25:56

Kovbal88 írta: a legjobb nyolc, talán meglehet. De ott vége a dalnak.
Hat éve folyamatosan a legjobb négy között vagyunk, és van egy olyan érzésem, hogy ez a sorozat nem most fog megszakadni. A top esélyesek még mindig a Bayern és a Barca, attól függetlenül, hogy mi történt tavaly. Idén meg szerintem összekapjuk magunkat és megnyerjük. Remélem összejön egy klasszikus finálé.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.01.31. 08:13:53

Bestbarca írta:
Kovbal88 írta:Mondjuk szabadrúgásból gólt nem nagyon rúgunk, pl Xavi a kaput se találja el, hol vannak már a régi Alves bombák!
Kontrázni se tudunk...
Szögletből mondjuk pont most összejött egy két gól, de erre se fogadnék
távolról se nagyon lövünk gólokat...
Ez mind igaz...Nem vagyunk egy Chelsea...Mi csak focizni tudunk... :D Egy az egyben bármelyik emberünk képes megverni bárkit,3-4emberünk képes megverni 2-3ember is egyszerre,a legjobban tartjuk a labdát a világon,a csapat 90%a atom kreatív,nálnuk van a világ valszeg legjobb 2-3középpályása,plusz a legjobb játékosa - aki lehet a valaha volt legjobb,a legnagyobb tehetség is nálunk van, akiben mindíg ott a lehetőség hogy most villan és vége...Igen nem vagyunk tökéletes csapat,ahogy egyik se,de sok mindenben döbbenetesen erősek vagyunk,a legerősebbek továbbra is,a kérdés "csak" az mit tudunk ebből megmutatni adott meccsen...Ha sokat,nyerünk,bárki áll ott...És idén nem egy széthullot sérül az edző és a legjobbja nélküli csapattal állunk ki,megjegyezem még az is a legjobb 4be ért...
anélkül, hogy kishitű lennék....:labdatartásból még nem született gól...!, valszeg már nem (csak) nálunk van a világ legjobb 2-3 középpályása (mondjuk egy európai "leg" csapatba egy sem került be)..., amúgy pedig a "régi dicsőség" a mai fociban édeskevés. abban egyetértek, hogy összejöhet a dolg csak az a kár, hogy éppen a legek mostanság bizony elég labilis teljesítményt mutatnak nálunk.....
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2014.01.31. 01:04:37

Kovbal88 írta:Mondjuk szabadrúgásból gólt nem nagyon rúgunk, pl Xavi a kaput se találja el, hol vannak már a régi Alves bombák!
Kontrázni se tudunk...
Szögletből mondjuk pont most összejött egy két gól, de erre se fogadnék
távolról se nagyon lövünk gólokat...
Ez mind igaz...Nem vagyunk egy Chelsea...Mi csak focizni tudunk... :D Egy az egyben bármelyik emberünk képes megverni bárkit,3-4emberünk képes megverni 2-3ember is egyszerre,a legjobban tartjuk a labdát a világon,a csapat 90%a atom kreatív,nálnuk van a világ valszeg legjobb 2-3középpályása,plusz a legjobb játékosa - aki lehet a valaha volt legjobb,a legnagyobb tehetség is nálunk van, akiben mindíg ott a lehetőség hogy most villan és vége...Igen nem vagyunk tökéletes csapat,ahogy egyik se,de sok mindenben döbbenetesen erősek vagyunk,a legerősebbek továbbra is,a kérdés "csak" az mit tudunk ebből megmutatni adott meccsen...Ha sokat,nyerünk,bárki áll ott...És idén nem egy széthullot sérül az edző és a legjobbja nélküli csapattal állunk ki,megjegyezem még az is a legjobb 4be ért...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2014.01.31. 00:54:41

Erős nagyon ez a city,de azért vannak gondjai a védekezéssel...Az Arsenal 3mat rúgott nekik,ami mérvadó mert talán ők azok akik hasonló támadójátékot játszanak...Igaz kaptak 6ot,de a védelmünk elképesztő hibákat vétett,és a kiállítás is jól jött a citynek...Elnézve ezt a cityit,túlságosan is támadó szelleműek néha ezért hátul hajlamosak bekapni többet...Elől nagyon jók,ha tudják uralni a játékot akkor bajba van mindenki...Viszont azért egy Southampton képes volt átvenni a játék irányítás tőlünk miután már vezettek...A Bayern meg kigurugázta őket...És "az a bayern" szöveg nem kell,mert ha vmit tudunk akkor az a labdatartás,gurigázás, ebben a legjobbak vagyunk ez fix...Hogy utánna mire megyünk vele megint más...

Sztem középpályán sokkal magabiztosabbak vagyunk mint ők,arról nem is beszélve hogy nincsenek hozzászokva ők ahhoz hogy középpályán megeszik őket...A PL erőcsapatai közel nem tudnak úgy labdát tartani,passzolni, mint mi...

Kérdés mit talál ki majd Pellegrini...Eddig rendre halomra vertük a csapatait,pont ezért amit az elején írtam,hogy talán túlságosan is támadó szelleműre vannak hangolva,és ha mi területet kapunk ezáltal középpályán,elől,akkor könnyen megjósolható a vége,bárki az ellenfél...Kérdés "beparkoltatja e a buszt", vagy megpróbál focizni velünk...Sztem előbbi,kontrákra fognak játszani,és agresszívan leütközni minket,és védekezni,még az Etihadban is...Nincs az a bolond aki kiállna velünk nyíltan focizni,akármilyen erős is a kerete...Ha a Barca területet kap, vége. Az ellenfél nem ér labdába...Az az egy ellenszer ellenünk,hogy beparkolják a buszt,és kontrajáték...Még Carlo is betojt a classicon,azt 5 védővel állt fel,csak később váltott...Meglepődnék ha Pellegrini bevállalná a nyílt focit...

Ha odafigyelünk,és nem szórjuk el a labdákat,akkor nagyon szoros lesz,és azon fog múlni,hogy elől milyen napokat fognak ki a csatáraink,és főleg Messi...Persze ha ő pont elkapná a fonalat,akkor nincs miről beszélni,ezt tudjuk...Sztem fogunk tudni összpontosítani,az Atletico ellen láthattuk mennyire oda tudunk idén figyelni ha igazán kell,és az kb mérvadó mert nem rég volt,és az Atletico közel egy szinten van idén a cityvel...Sztem 2 szoros meccs lesz,idegenben egy 1-1,visszavágó 2-1...Ha meg bohóckodunk, elszórjuk a labdákat a felpályánál,akkor sima vereség oda vissza,mert ők egy top csapat,elől bevarják az fix...De meglepődnék azért ha ez lenne...Idén jóval egységesebbek vagyunk mit tavaly...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.30. 23:44:00

Kovbal88 írta:Mondjuk szabadrúgásból gólt nem nagyon rúgunk, pl Xavi a kaput se találja el, hol vannak már a régi Alves bombák!
Kontrázni se tudunk...
Szögletből mondjuk pont most összejött egy két gól, de erre se fogadnék
távolról se nagyon lövünk gólokat...
sőt nem hogy nem lövünk gólokat, évek óta nyerni is alig nyerünk egy-egy meccset, kupát meg több évtizede nem emelt egy barca játékos sem magasra... sztem minket már egy pápa is alázna.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.01.30. 23:39:07

Mondjuk szabadrúgásból gólt nem nagyon rúgunk, pl Xavi a kaput se találja el, hol vannak már a régi Alves bombák!
Kontrázni se tudunk...
Szögletből mondjuk pont most összejött egy két gól, de erre se fogadnék
távolról se nagyon lövünk gólokat...
a legjobb nyolc, talán meglehet. De ott vége a dalnak.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.30. 21:20:49

Vakmacska írta:Elnézve a Tottenham elleni meccsüket...
Hát igen, tartok egy kemény zakótól. Ugyanazt játsszák, mint mi, csak sokkal direktebben, egy-két húzásból odaérnek a kapu elé. Biztos vagyok benne, hogy keményen le fognak minket támadni, ami nem ízlik a fiúknak. És biztos, hogy keményen oda fognak lépkedni, és nem fognak 10 perc alatt belefáradni.

Szóval tartok attól, hogy megismétlődik a tavalyi BM fiaskó.
Mondjuk ne abból a meccsből induljunk ki szerintem, pláne nem a kiállítás utáni x percből. :D A letámadásukat pedig sokszor Bentalebék is könnyen kipasszolgatták, pedig - sajnos - a Spurs nem sok játékosának technikai képzettsége és játékintelligenciája közelíti meg Iniestáékét.

Ettől függetlenül persze én is tartok tőlük, legfőképpen Tourétól, Agüerótól és Silvától (mondjuk Negredo is ihletett formában futballozik már egy jó ideje), de még mindig magunkat mondanám esélyesebbnek. Igaz, nem sokkal. A manchesteri meccset le kell hozni egy iksszel, otthon meg esélyt sem szabad hagyni nekik.

Egyébként meg reménykedjünk abban, hogy a puskapor nagy részét ellőtték a Spurs elleni két mérkőzésükön. :mrgreen:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.01.30. 21:03:07

Vakmacska írta:Elnézve a Tottenham elleni meccsüket...
Hát igen, tartok egy kemény zakótól. Ugyanazt játsszák, mint mi, csak sokkal direktebben, egy-két húzásból odaérnek a kapu elé. Biztos vagyok benne, hogy keményen le fognak minket támadni, ami nem ízlik a fiúknak. És biztos, hogy keményen oda fognak lépkedni, és nem fognak 10 perc alatt belefáradni.

Szóval tartok attól, hogy megismétlődik a tavalyi BM fiaskó.
Ők ugyanezt elmondhatják rólunk. :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.01.30. 20:56:37

Elnézve a Tottenham elleni meccsüket...
Hát igen, tartok egy kemény zakótól. Ugyanazt játsszák, mint mi, csak sokkal direktebben, egy-két húzásból odaérnek a kapu elé. Biztos vagyok benne, hogy keményen le fognak minket támadni, ami nem ízlik a fiúknak. És biztos, hogy keményen oda fognak lépkedni, és nem fognak 10 perc alatt belefáradni.

Szóval tartok attól, hogy megismétlődik a tavalyi BM fiaskó.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.23. 12:38:15

BarcafanTomee írta:
S.Agüero írta:Azért ez durva... :mrgreen:
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/" target="_blank ... 8320_n.jpg
De szép is lenne... :D
Várom már a párharcot, sok minden kiderülhet majd a játékunkról, esélyekről a végső célokat illetően.
Szerintem is sok minden kiderülhet. Én nem tartom magunkat favoritnak egyébként sokakkal ellentétben. A bukik sem, mindenhol úgy esik a City odssza hogy öröm nézni. 50-50%-ot gondolok vagy inkább 60-40% nekünk.
A Bayern mondjuk megalázó módon kigurigázta őket Manchesterben, de mi nem vagyunk most a Bayern, inkább a Bayern olyan mint a Barca volt Pep alatt :-)
Mindennel együtt szerintem összejöhet, ha a csapat odateszi magát még a csúcsformától távol lévő Messivel meg ezzel a mostanában döcögős támadójátékkal is meg kellene lenni ennek.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.01.21. 17:37:00

S.Agüero írta:Azért ez durva... :mrgreen:
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/" target="_blank ... 8320_n.jpg
De szép is lenne... :D
Várom már a párharcot, sok minden kiderülhet majd a játékunkról, esélyekről a végső célokat illetően.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.12.20. 14:05:31

Válasz küldése