Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.16. 20:38:48

albicelesteX írta:Én nem tartom ezt a csapatot BL esélyesnek...
No offense, tényleg csak kíváncsiságból, ha mi nem vagyunk esélyesek, akkor a Real, PSG, Dortmund, City vagy Chelsea miért lenne az. Szerintem ezek ellen minimum ugyanannyi eséllyel indulnánk, de a többségükkel szemben inkább mi lennénk a favoritok.
Vezetjük a bajnokságot egy döntetlennel és egy vereséggel, úgy, hogy a világ legjobb játékosa több mint egy hónapja nem játszik és előtte is sokat volt sérültlistán (a többi sérültről nem is beszélve), Bl-ben csoportelsőként jutottunk tovább.

Nyilván nem jelenthető ki, hogy mi vagyunk a legfőbb esélyesek, de szerintem csapatok többsége szeretne elkerülni minket és ez azt hiszem nem nagyképűség.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.12.16. 20:23:17

sörvirsli írta:Ha úgy is kikapunk,hogy Messi meg Neymar is formában lesz akkor nincs keresnivalónk a BL-ben.
Egyébként inkább essünk ki most egy nehéz ellenfél ellen,mint,hogy megint az legyen mint mondjuk tavaly,hogy átbukdácsolunk a könnyebbeken és beleszaladunk egy bayernes pofonban a végén. Ha kihullunk akkor legalább nyugodtan lehet készülni a real +Athleti elleni bajnoki és kupa meccs(ek)re.
Ha meg nyerünk akkor úgy is egyből a BL döntőben látjuk a csapatot,szóval csak jól jöhetünk ki ebből! :) (de azért kaphattuk volna a görögöket mondjuk :mrgreen: )
No jah...Ha kikapunk teljes kerettel,akkor ott más gondok vannak...Vagy taktika beli,alias edző kérdés,vagy személyügyi,alias váltani kell néhány poszton...Legalább letisztul,kiderül sok minden...De mondjuk az lenne a baj ha megint félig sérült játékosok meg hiányzók tömkelege lenne...Mert pl nekem sok minden nem derült ki a 7-0ból...Szal az hogy mankóval, sérültekkel,edző nélkül nem tellett többre sokat nem jelez...Kívánom legyen egy teljes keret,viszonylag formában azt ténylegesen derüljön ki mit érünk...Illetve ha megint nem sikerül ezt a keretet formába hozni a sok sérülés miatt,az is jelezni fog vmit...Pl hogy egy 32éves Xavi már nem bírja,stb...Amúgy sztem full kerettel ütnünk kell a cityt,ez nem kérdés...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.12.16. 20:11:28

Ha úgy is kikapunk,hogy Messi meg Neymar is formában lesz akkor nincs keresnivalónk a BL-ben.
Egyébként inkább essünk ki most egy nehéz ellenfél ellen,mint,hogy megint az legyen mint mondjuk tavaly,hogy átbukdácsolunk a könnyebbeken és beleszaladunk egy bayernes pofonban a végén. Ha kihullunk akkor legalább nyugodtan lehet készülni a real +Athleti elleni bajnoki és kupa meccs(ek)re.
Ha meg nyerünk akkor úgy is egyből a BL döntőben látjuk a csapatot,szóval csak jól jöhetünk ki ebből! :) (de azért kaphattuk volna a görögöket mondjuk :mrgreen: )
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.12.16. 20:05:52

Jó lesz ez!Én ezt vártam,ezt szerettem volna...Mivel lenne jobb ha kedvező sorsolással elbotorkálnánk az elődöntőig utána meg kapnánk egy nagy verést mint tavaly...Egyébként állítom ha a PSG megy tovább a tavasszal jobban megkeserítették volna a Bayernt mint mi...Az biztos hogy nem kaptak volna ilyen zakót...Kell egy ilyen erőfelmérő...Ha kiesünk akkor legalább lehet koncentrálni a bajnokságra ha meg nem akkor az a sok duma, hogy a Barca az egyik esélyes kicsit reálisabb lesz...Én nem tartom ezt a csapatot BL esélyesnek...
Kép
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2013.12.16. 19:44:31

Jelenlegi forma szerint a City "simán" továbbmegy,....de februármég messsze van... :lol:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.12.16. 19:42:49

Ha Negredo beveri a ziccert, akkor meg a Bayernt kaptuk volna...lehet mérlegelni.
Ez esetben meg telesírtuk volna a fórumot. =D>

Nem tudom, ki írta, talán Rinku, de kíváncsian várom én is, h hol is tartunk...ha nem jutunk tovább, akkor érdemes leszállni a magas lóról, hozzáteszem, meglehetősen meglepődnék, ha nem mennénk tovább.

Ha valamire biztosan nem panaszkodhatunk, az az elmúlt 8 év BL-sorsolása, módszeresen kaptuk a könnyű ellenfeleket, nem is értem miért ilyen rövid egyesek memóriája.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2013.12.16. 19:44:53-kor.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.12.16. 19:35:03

Hát ezt benyaltuk rendesen... :D Milyen kis gyenge csoport második... :D Össze kell kapni magunkat...Igazából bajnak baj hogy most rögtön egy cityt kaptunk,mert jelenleg még rengeteg sérültünk,félsérültük van,nincs Messi...Persze addig még van idő,és papíron fel is fognak épülni a hiányzók,csak nem mind1 milyen formába lesznek a kulcsembereink...

A city ellen marhára kellene hátra egy jó formában lévő Alves,Alba pl...Igen megoldja Montoya,de azért ha Alves odafigyel,márpedig nagy meccseken össze szokta kapni magát,akkor sokkal jobb még jelenleg védekezésben...Arról nem is beszélve hogy gyorsabb ami a city villámlábú emberei ellen nagyon kelleni fog...A másik oldalt detto...Adriano jobban jön ha kell hátra a magasság,bár sokszor nem érzem ezen előnyét ugyanis botrányosan képes helyezkedni...De a city törpe, itt a földön lesznek a gondok ha lesznek...Alba viszont sokkal gyorsabb,és minőségibb is...És ahogy Alvesnek,neki is sokkal nagyobb rutinja van nagy meccseken...Középen kérdés hogy kellene felállni,én a a Barthra-Pique párost erőltetném,idén talán ez a 2s a legstabilabb...Mascherano lutri,Puyol rendre sérült félsérült,formán kívül,innentől...Legalább a center védő poszton a magassággal nem lenne gond,meg amikor szögleteket végzünk el,lenne esély meglepi fejes gólra...De ehhez addigra Tatanak össze kéne raknia az Alves-Barthra-Pique-Alba 4est,ugyanis össze kell szoknia egy alap védelemnek,ebben a felállásban nem sokat játszottak még hogy úgy fogalmazzak...

Vkp poszton bajba lehetünk...Ugyanis Busi ügyes,és klasszis,de Toure fizikálisan megeszi reggelire...És Busira nagyon is jellemző hogy belemegy parázs jelenetekbe,és ha ilyenkor odalép vki testtel erősen akkor leszereli...A bíró meg vagy fúj vagy nem...És ez lesz a kulcsa a meccsnek,ugyanis ha a védők előtt egy vonallal rögtön elszórjuk a labdákat akkor végünk minden meccsen,Agueroék szanaszét szednek azonnal az biztos...Busi mellé erősen vissza kell jönni...

Középpályán meg legutóbbi meccsen láthattuk,Xavi beállt és rögtön jobban játszottunk...Igen Songnál könnyű jobbnak lenni, igen öreg,igen nem mindíg van csúcsformában,és igen nem ő a jövő,de jelen szituban kell még nekünk,ugyanis még jobb adott poszton mint bárki aki a rendelkezésünkre áll...Sőt ha jó napot fog ki még jobb mint bárki az adott poszton,pláne hogy nem egyszer láthattuk a Barca más világ, aki máshol jó itt befürdik...És jelnleg egséz jó formát mutat,sokat javult a játéka az utóbbi hónapokban...Csak nem szabad túlterhelni,mert már nem bír annyit,jó hogy rotálja Tata...

Elől Alexisnek meg kb meg kell tiltani hogy elvállaja ha ott lesz Messi meg Neymar is,úgyis csak kihagyná... :D No nem egészen,válalja el ha ziccer,deha könnyen megjátszható vmelyik zseni akkor rohadt gyorsan gondolkodás nélkül rakja a lábukra,mert itt nem elég ha 10ből 1szer belövi...Bár rangadón, madrid ellen élet gólját rúgta pont,de inkább próbálkozzon Leo meg Neymar,egy picit jobb befejezők,pláne Messi...Amúgy a kulcs úgyis az lesz,hogy Messi milyen formában hogyan tud visszatérni...Igen néküle is meg tudjuk oldani idén,de ezen a szinten nem...Ezen a szinten hogy felülkerekedjünk kelleni fog az ő zsenialitása...Ebben biztos vagyok...Ha elől Neymar - Messi duónak menni fog a zsuga,akkor továbbmegyünk,ebben is kb biztos vagyok,csak akkor nem,ha hátul kapunk kb 6ot,annyit azért nem tudnak rúgni még ők sem... :D

És igen azért sok minden ki fog itt derülni,ez az a meccs ahol minden kis hiba ki fog jönni,és eldől mit is tud valójában a Tata team...Hát hajrá...Nem vagyunk rosszak most sem. De most nincs Messi,aki ha játszik egyből jobb rendre az egész csapat...Szal amint visszatér és nekiáll játszani úgy ahgy tud,akkor derül ki mit is érünk...Reméljük a City ellen már viszonylag formában lesz...És hogy nem lesznek további bajai,mert ha ő nem lesz akkor nem tudom hogy lehet esélyünk a city ellen...

És igen igazából leglább idén hamar elválik mire is lehetnk jók...Bér azért nem mind1,mior kell ekkorát domborítani,pláne hogy miylen formába lesz addigra Messi,emg a többi jelnleg sérült,félsérült játékosunk...jobb lett volna egy körrel később egy nagy ellenfél...Dehát hajrá! Amúgy meg mint szoktam írni,bármi is lesz a csapat állapota,ha a Chelsea 2012ben Blt nyert, akkor bármi lehet... :D Visca el Barca!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2013.12.16. 19:30:37

Chino írta:Fordított esetben tuti jönne az uefalona stb. Amúgy a jó szokáshoz híven biztos voltam benne, hogy a Real a Schalke, Olympiakos, Zenit hármasból fgog kapni. Na mind1.

Én azért nem értem ezt a temető-hangulatot. Nagy sztárok vannak? Kun-Yaya-Silva (Kompany?)szerintem aki igazán kiemelhető, az ilyen Fernandinhokat, Dzekokat, Luis Garciakat hagyjuk. Ha a nevek miatt félünk tőlük, akkor inkább féljenek ők, mert abban előttük járunk, ahogy csapatként is és a BL-ben is nagyobb a rutinunk.
Nem lesz sétagalopp ez egyértelmű, de én legalább 60:40-re taksálom az esélyeket. Otthon verhetetlenek? Miért is? Akkor mi nem vagyunk azok?

Addigra visszatér Messi is és reméljük már formában is lesz. Én egy Busi-Cesc-Ini középpályás -és egy Neymar-Messi-Alexis támadósor mellett kevés csapatot éreznék esélyesebbnek.

Nem azt mondom, hogy sima lesz a továbbjutás és az biztos hogy gólokat KELL rúgni, mert nem tudom elképzelni, hogy megúsznánk a párharcot 1-2 kapottal, de én bízom a csapatban és ami pozitívum, hogy minden valószínűség szerint nem streamen kell nézni a meccset.
Nem baj az hogy nem a Schalkét kaptuk, legalább most megláthatjuk hogy mennyire vagyunk még jók. Ha nem jutunk tovább akkor szerintem radikális változtatásokat kell végbevinni, ha meg itt továbbjutunk akkor az irány jó :wink:
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.16. 19:11:38

Fordított esetben tuti jönne az uefalona stb. Amúgy a jó szokáshoz híven biztos voltam benne, hogy a Real a Schalke, Olympiakos, Zenit hármasból fgog kapni. Na mind1.

Én azért nem értem ezt a temető-hangulatot. Nagy sztárok vannak? Kun-Yaya-Silva (Kompany?)szerintem aki igazán kiemelhető, az ilyen Fernandinhokat, Dzekokat, Luis Garciakat hagyjuk. Ha a nevek miatt félünk tőlük, akkor inkább féljenek ők, mert abban előttük járunk, ahogy csapatként is és a BL-ben is nagyobb a rutinunk.
Nem lesz sétagalopp ez egyértelmű, de én legalább 60:40-re taksálom az esélyeket. Otthon verhetetlenek? Miért is? Akkor mi nem vagyunk azok?

Addigra visszatér Messi is és reméljük már formában is lesz. Én egy Busi-Cesc-Ini középpályás -és egy Neymar-Messi-Alexis támadósor mellett kevés csapatot éreznék esélyesebbnek.

Nem azt mondom, hogy sima lesz a továbbjutás és az biztos hogy gólokat KELL rúgni, mert nem tudom elképzelni, hogy megúsznánk a párharcot 1-2 kapottal, de én bízom a csapatban és ami pozitívum, hogy minden valószínűség szerint nem streamen kell nézni a meccset.
Forca Barca!!!!
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.12.16. 19:02:49

Reakciók:

Manuel Pellegrini, a City menedzsere: "Gyönyörű párosítás két nagyon erős csapattal. Februárig még sok van hátra, meglátjuk, ki milyen formában lesz majd. A legjobb 16 között nincsenek nagy különbségek, ha megnézzük a lehetséges ellenfeleinket, akkor a Real, a Barca, az Atlético, a Dortmund és a PSG nagyjából ugyanazt a szintet kéviseli - legalábbis nálam. Messi vs Agüero? Nem csak rajtuk fog múlni, a két csapat tele van klasszisokkal. Aggaszthatja a Barcát, hogy minket kapott, ez a Barca már nem a régi Barca. Ha valami nagy dolgot akarsz nyerni, akkor a legjobbakkal is össze kell mérni az erődet. A Bayern elleni siker önbizalmat adott nekünk, napról napra fejlődünk, ezen az úton kell haladnunk tovább."

Gerardo Martino, a Barca vezetőedzője: "Remek ellenfél, akinek senkitől sincs félnivalója, mint ahogy nekünk sem. Fontos, hogy a legjobb formában érkezzünk a meccsre. Az egy dolog, hogy mit produkálsz decemberben, és egy másik, hogy milyen passzban vagy februárban. Mindent el kell követnünk a továbbjutásért. Pellegrini kiváló edző, a világ egyik legjobbja, már Dél-Amerikában is követtem a pályafutását, alig várom, hogy megmérkőzhessünk a csapatával."

Txiki Begiristain, a City sportigazgatója, és kollégája, Andoni Zubizarreta is azt emelte ki, hogy két offenzív, gólratörő csapat találkozik majd, vagyis biztosan nagy látványosság lesz ez a két mérkőzés. Előbbi hozzátette, Pellegrini kiváló ismerője a Barcának, ami akár az angol együttes malmára is hajthatja a vizet.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.12.16. 18:40:15

Mindig ez van!! Mindig!!!!! :evil:
A Barcát így tolják, úgy tolják a bírok, de a barcának minden évben küzdenie kell, minde évben!!!!!!! Milan, City, Bayern...A Madrid meg kap ilyen gála csapatokat...Nem hiszem el komolyan.
Mind1, a Barca az Barca, megkell nyerni.
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.16. 17:11:22

Egy City-Barcat már nagyon régóta megakartam nézni, idén csoportsorsolásnál is reméltem, h összeraknak velük, most itt jött össze. No inkább kaptuk vna a Schalkét, de azért egyik felem örül, mert már egy ideje szeretném eme 2 csapat mérkőzését látni. :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.16. 15:37:27

Nagyon nem örülök, hogy az angolokat kaptuk, sokkal de sokkal jobb lett volna, egy papíron kevésbé erős ellenfél. Nem eget rengető, akkor a Liga sorsolásunk, de látható minden meccs baromi fontos, főleg ahogy tapad az Atletico, s akkor erre a nemzetközi kupában is pont egy erős ellenfél. Valamilyen szinten valóban erőpróba, viszont a szezon összességében adja meg mindig egy csapat erejét. S most ne adj Isten kiesünk, attól még koránt sincs világvége. 60-40 százalékra mondom az esélyeket, azért idegenben nem olyan jók, s pl a Bayern ellen is semmit nem tudtak kezdeni, egy szervezett játékkal. Szóval bőven van ok bizakodásra, de azért bosszantó, hogy pont beletenyereltünk.
Kép
Kép
Kép
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.12.16. 15:21:56

Március 12.-én van a születésnapom, idén a Milan ellen (2-0-ról) sikerült egy nagyon jó meccsen tovább jutnunk, remélem jövőre is hasonló élményben lesz részem. :)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.12.16. 14:59:02

Annyira éreztem, hogy Arsenal vagy City lesz.
De nincs is ezzel semmi baj. Komolyan kell venni a meccset és fel kell pörögni az első pillanattól kezdve az utolsó 180. percig.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.16. 14:33:53

A nyolcaddöntő időbeosztása:

Február 18., kedd
20.45: Manchester City (angol)–Barcelona (spanyol)
20.45: Bayer Leverkusen (német)–Paris Saint-Germain (francia)

Március 12., szerda
20.45: Barcelona (spanyol)–Manchester City (angol)
20.45: Paris Saint-Germain (francia)–Bayer Leverkusen (német)

Nem kérdés, hogy az odavágót a Sport1 közvetíteni fogja, míg a visszavágót gondolom a DigiSport.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.16. 14:10:56

Rinku írta:Ha tényleg vagyunk még olyan erősek és jók, szépek, ügyesek, csinosak, mint amilyen sokan ebben a képben látják a csapatunkat, akkor tovább fogunk menni. A City jó csapat, de a Barca még mindig előrébb van - legalábbis ezt hisszük. Most jön az igazi fokmérője a dolgoknak. Ha képesek felszívni magukat és olyan csapatként játszani, olyan precízen, ahogy még el lehet várni tőlük, akkor nem lesz gond. Ellenkező esetben viszont sok szem fel fog nyílni véglegesen. Én örülök, hogy a City-t kaptuk. Unom már a köntörfalazást, a csapat valódi erejét akarom látni. És ez februárban ki is fog derülni.
Ezt nagyon adom. (Bár amikor először megláttam, hogy City-Barça lesz, akkor elfelejtettem levegőt venni pár másodpercig... :D )

Most ki fog derülni, hol is tartunk. A továbbjutás szerintem azért meglesz, de nagyon kíváncsian várom a két meccset. =D>
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.12.16. 13:49:09

Nekünk lesz hamarosan egy kis pihenő, ellenben az angolok, köztük a City karácsonykor és az új évben is gyűrik egymást, sőt ezerrel pörögnek végig. Meglátjuk marad-e a lendület nekik február végére vagy nekünk jót fog-e tenni a téli pihenő.

Nekem mindenképpen óriási csalódás lenne, ha nem jutnánk tovább. Kicsit úgy érzem, jelenleg még jobbak vagyunk náluk (két meccs alapján mindenképpen), de az eddigi vélelmezett különbség jelentősen csökkent Pellegrini érkezésével és a spanyol különítmény kibővülésével.

A többi párosításoknál annyira egyértelműek a továbbjutók, hogy akár fogadnék is rá (mint általában biztos elbuknám :lol: )
socio66

2013.12.16. 13:48:53

Egyébként Remy, olvasva a másik oldalon lévő eszmefuttatásod, tényleg őszinte kíváncsiságból kérdezem, neked feltűnt, hogy öt ponttal vezetjük a bajnokságot előttetek, és nyertünk a Klasszikuson is? :)
Mert a Madridot olyan simán veszed az esélyesek közé, amellett hogy minket semmibe nem nézel, mintha legalábbis fordítva lennének a dolgok.
Szóval tényleg érdekelnének a gondolatmeneteid, amennyiben vannak.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.16. 13:39:07

REMY írta: Én úgy tudtam, hogy ő barcás is volt, nem? :roll:

amúgy meg nem kumma mindegy, hogy ki húzza ki? Nyilván ő fog bundázni...
Egy szóval nem mondtam, hogy bunda volt.

Továbbgondolva a dolgot, szted amikor a végén mikor már csak 2-3 golyót húznak, akkor a húzó ember nem tudja megjegyezni a golyók sorrendjét? Figotól függetlenül mondom ezt.

Csak szimplán bosszankodok a "szokásos" sorsolás miatt.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.12.16. 13:26:48

Barcaman1993 írta:Csak a szokásos sorsolás... Vki árulja már el, hogy miért minden egyes alkalommal volt Real Madrid játékost invitálnak meg az ilyen rendezvényekre...? Ez a Figo is...
Én úgy tudtam, hogy ő barcás is volt, nem? :roll:

amúgy meg nem [auto_cenzúra] mindegy, hogy ki húzza ki? Nyilván ő fog bundázni...
socio66

2013.12.16. 13:23:53

Közvetlenül a két bl-meccs előtt és után négy olyan csapattal játszunk, akik közül három az utolsó öt csapat közt van jelenleg, egyetlen nehezebbnek tűnő meccs lesz, a Sociedad ellen idegenben.
Ezt szerintem egy olyan minőségi, mély kerettel mint a miénk, meg lehet oldani.
A csúcsformát pedig nyilvánvalóan minél kisebb időintervallumra egyszerűbb belőni, de egyrészt az ellenfélnek is ugyanakkor van a meccs, másrészt márciusra egy kipihent, formába lendült Messi-vel szerintem már elvárható, hogy a csapat le tudja adni amit tud.
Nem mondom hogy ez a legoptimálisabb forgatókönyv, de ha netán kiesnénk, biztosan nem fogok abba kapaszkodni, hogy hát pedig ha három hét múlva lett volna ez a párosítás a negyeddöntőben, akkor aztán simán továbbmegyünk.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2560
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.12.16. 13:22:44

Ha tényleg vagyunk még olyan erősek és jók, szépek, ügyesek, csinosak, mint amilyen sokan ebben a képben látják a csapatunkat, akkor tovább fogunk menni. A City jó csapat, de a Barca még mindig előrébb van - legalábbis ezt hisszük. Most jön az igazi fokmérője a dolgoknak. Ha képesek felszívni magukat és olyan csapatként játszani, olyan precízen, ahogy még el lehet várni tőlük, akkor nem lesz gond. Ellenkező esetben viszont sok szem fel fog nyílni véglegesen. Én örülök, hogy a City-t kaptuk. Unom már a köntörfalazást, a csapat valódi erejét akarom látni. És ez februárban ki is fog derülni.

Amúgy el is felejtettem, hogy nemsokára nekünk jön az AtMa. Lesz itt nemulass. Mert a jelenlegi helyzetben csúnyán megaláz minket az Atletico. Tata, most mutasd meg, hogy jó edző vagy-e, vagy csak egy újabb gerenda, ami tartja a gátat, mielőtt az szétesik.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.12.16. 13:18:52

shutterisland írta:
Szerző: Remy Dátum: 2013.12.16, hétfő 13:07
Megfogtok lepődni, hogy milyen könnyen megy majd át a City a barcán
ezt meg tegyük el archívba, hátha az orrod alá lehet dörgölni, kedves remy. :)
Fórumszabályzat 3.0. írta:A madridista.hu, madridom.hu oldalról tilos az idézés!

:mrgreen:
madridista
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.16. 13:15:08

mondjuk azt nem fogom megérteni, ha bárki is temeti a csapatot.
a keretünk legalább olyan erős, mint a city-é, rutinosabbak vagyunk a bl-ben, a formánk és idei teljesítményünk sem gyengébb, mint az övéké.
jah, és van egy messink.
valamivel esélyesebbek is vagyunk, mint ők, legalább 60-40 továbbra is.

Szerző: Remy Dátum: 2013.12.16, hétfő 13:07
Megfogtok lepődni, hogy milyen könnyen megy majd át a City a barcán
ezt meg tegyük el archívba, hátha az orrod alá lehet dörgölni, kedves remy. :)
Válasz küldése