Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.20. 23:07:57

Wolfy11 írta:Nem is tudom mikor láttam ekkora antifocit, (Cselszki, Inter-t kivéve)
Gondolom most magunkra gondolsz, mert ma egy csapat volt a pályán és azt nem Fc Barcelona-nak hívták.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.02.20. 23:07:51

messideco írta:Guardiolat vissza, Laportat vissza, mindent vissza...
Most őszintén szerinted Pep mit csinált volna? Látom magam előtt ahogy áll az oldalvonalnál tátott szájjal... Az ő idejében még volt veszélyes csatára a Barcának, idén már csak Messi meg néha Pedro van.

Annó mikor az ultradef-es Chelsea ellen behozta Tello-t a szélre, egy olyan meccsen ahol nem a futással kellett volna nyerni, na azon látszott, hogy Pep se profi edző.

Jogos Milan győzelem, mákunk volt, hogy nem lett 3 (azt senki se mondja, mikor a 94-dik percbe Messi bevitte 120 ember közé és simán lekontráztak minket miatta, persze nem csak ő játszott rosszul, szimplán mindenki, ami ritka)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zola8787 2013.02.20. 23:08:40-kor.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.02.20. 23:06:52

Csak Tito ennyi hiányzott a továbbjutáshoz. Nem kell szétesni nem szünik meg a Barca. Volt már roszabb szezon. Tavaly után a Bajnoki cím a legnagyobb kincs. A Milánt nem kell szidni, erőn felül játszottak, szervezetten és jól.

Ez a BL, itt mindennek ki kell jönnie.

Visca Barca!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Wolfy11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:50:27

2013.02.20. 23:04:11

Nem is tudom mikor láttam ekkora antifocit, (Cselszki, Inter-t kivéve)

pár sorral lejebi kommentből idézek: Elvette a kedvemet a focitól.

(mostantól kézit nézek, ott legalább nem kell idegeskednem hogy kezezik valaki.)
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.20. 23:03:38

Azt azért megjegyezném, hogy a mai bírót lehúzzák a klotyón, mert ilyen hibát nem lehet elkövetni. Tönkreteheti egy egész csapat szezonját.
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2013.02.20. 23:03:35

Az a baj, hogy nincs egy értelmes támadónk, Pedrito elég gyenge, Alexis helyzetbe tud kerülni, de vagy mellé vagy felé rúgja vagy el szerencsétlenkedi, Messi ön magához képest elég halvány (szerintem) a visszavágón nagyon nagyot kell játszani ha tovább akarnak menni (ami szerintem nem fog sikerülni) szóval nagyon kemény lesz a visszavágó, ja és mindenképp úgy kell lehozni a meccset, hogy nem kapjanak gólt
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2013.02.20. 23:02:48

én csak az uccsó 20 percet láttam, de az bőven elég is volt. jól leégettük magunkat a világ előtt. nem hogy gólt nem rúgtunk, de kapura sem voltunk veszélyesek. sztem ez a hajó elment. a továbbjutásra nem látok esélyt, mert ahhoz KAPOTT GÓL NÉLKÜL kéne lehozni a meccset, úgy hogy közben legalább 2-öt vágunk. SZÉGYEN,hogy még a 8 közé se jutunk be.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.02.20. 23:02:26

Hát innen nehéz lesz...A milan be fog állni bunkerezni,3-mat lőni nehéz lesz...De egy tuti hogy mégegyszer ilyen rosszul nem fogunk tudni játszani...Meg ez egy tipikus olyan meccs volt,hogy semmi úgy megy ahogy kellene...Elős gól,ahogy a kommnetátor mondta,"ritkán látunk gólpaszt kézel"...Onnan a Milán felbátorodott mi megzavarodtuk...Persze nem kellett volna...És mellé Puyolt megverték úgy kaptunk gólt,szinte biztos vagyok benne,hogyha nem vérző fejjel rohangál nem ez lett volna...Le kellett volna cserélni...Itt hibáztunk...Nomeg a helyezkedés,kb a 10. gólt kapjuk idén így...Alves nem ér vissza...De az vhol a taktikánkból is fakad,ezt még értem is,de azt nem hogy miért rohangál 3 ember középen,vki lépjen már ki ilyenkor a szélre,ha ott a helye ha nem...Nyílván aki a legközelebb áll...És azért bosszantó ez,mert tényleg rendre kapjuk ezeket a gólokat...

És igen,jó lenne már ha lenne edzőnk...Tito az edzőnk,nem Moura,azért a játékosok is másképp reagálnak rá mint a segédedzőre...És ha ő itt van sztem tuti lecseréli Puyolt,és akkor nincs ez a baj valszeg...Plusz lehet másképp nyúlt volna bele a meccsbe...Cesc lejött az világos csere volt,de Alexis becseréje,hát...Nem mondom hogy tudtam volna a jó megoldást és utólag persze könnyű de kérdés,ha Tito itt van mit cserél...Mert meccs közben erről tuti nem konzultálnak...Persze tudom beteg,sajnálom is őt,de örülnék ha mihamarabb visszatérne...

No mind1,már ez van...Persze meg lehet verni ezt a Milant a Camp Nouban 3-4góllal,ez nem kérdés...De ahhoz az kell hogy Cesc tudjon értélmesen labdába érni,mert kell ő...Mivel értelmes csatárunk Messin kívül nincs elöl,így kell ő előre,és kell hogy formában legyen...Messi is halovány volt,bár ha az egész csapat gyenge,akkor neki is nehéz,mert rossz labdákat kap,vagy nem kap,ha meg megkapja minden figyelem ráirányul,mindenki vadássza...Ha nincs ki elvigye az embereket előle mellőle,akkor rohadt nehéz,akármekkora sztár,egy egész csapat áll előtte hogy megfogja...Xavi sérülésből jött vissza,éreztük is...A fura az volt, hogy nem tudtuk a labdát a felezőn túl fehozni,továbbá a meccs egyes szakaszaiban ha elveszítettük nem tudtuk gyorsan visszaszerezni azt,ami nem jellemző ránk...Ha a visszavágón tudjuk hozni a játékunkat,akkor lehet esélyünk...Ha az első bemegy,megtörik a jég,akkor elkezdhetnek hullani a gólok...Amint a Milan játékosai megérzik,hogy igenis mattolni tudjuk őket,egyből elkezdenek gondolkodni,hogy hoppá,itt baj is lehet...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2013.02.20. 23:00:48

Tobias88 írta:Milan összeállítása a visszavágóra:

Abbiati
Abate-Mexes-Zapata-Bonera-Vilá-Constant
Muntari-Nocerino-Montolivo
Boateng
El Sharawi

Ez éppen eggyel több játékos a kelleténél. Szerintem Boateng-et, vagy El Sharawi-t vedd ki, úgyse kell annyi támadó, minek az ...
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Barcelonakappa
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2011.06.16. 10:19:23

2013.02.20. 23:00:19

Szerintem pedig borzasztó szervezetten és jól játszott a Milan, haraptak, az egy-egy elleni párharcokból jól jöttek ki, gyorsak voltak, veszélyes, már amennyi lehetőségük volt. Nememlékszem pontosan, de egyszer is sikerült a védelmük mögé kerülni?

Tanulni kell a mérkőzésből és továbbjutni, de nem elismerni a Milan szervezettségét és élességét, szerintem oktalanság.
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2013.02.20. 23:00:07

Csak két megjegyzés...

Futás és főleg hozzáértő edző nélkül a BL ben nem lehet focizni
semmilyen taktikai újítással, húzással, vagy ötlettel nem tudott a vezetés a meccs alatt elő állni.

Messi összesen 50 métert futott, Ini, Pedro, Xavi mind betlizett az egész meccsen..

Két lövés jött kapura, két gól....nem azt mondom, hogy Valdesé, de tudnék olyan kapust mondani aki védte volna mindkettőt.

Továbbjutási esélyünk max 10 %, ugyanis otthon biztos kapunk gólt, vagyis négyet kell lőnünk a továbbjutásért...

Ez pedig futás, edző, csatársor, és főleg akarat hiányában mission impossible

ennyi
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2013.02.20. 22:58:08

Milan összeállítása a visszavágóra:

Abbiati
Abate-Mexes-Zapata-Bonera-Vilá-Constant
Muntari-Nocerino-Montolivo
Boateng
El Sharawi


Nem tud valaki egy másik sportot ami jó?
A futballtól elvette a kedvem örökre a Milan és a bíró végleg a Chelsea után-Inter...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2013.02.20. 23:00:24-kor.
94:39 6 - 1
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2013.02.20. 22:57:49

Wolfy11 írta:Összegezve a csapat.

-Messi kolbászol de ha egyszer megindul belevezeti a 11emberes falba. nem nagyon tehet róla
-Alexis pénzkidobás volt
-Pedro mit keres a pályán?
-Alves mi a f*mat keres Pique helyén?
-Miért nem lövünk távolról? (Iniesta-tol elnézést kérek.)
-Valdes megint csak totyorog, de nem tehetett róla, bírói gól volt
-Alba: rendre jól támadott a de a védekezésben egy rakás kakaós csiga volt.
-Puyol a kapitány küzdött de elvérzett. sajnálom.
-Busi no comment.
-Fábregas-t nagy húzás volt lehozni, nélküle csak gyengültünk.
-Csaeréket nem használtuk ki, pedig Tello gyorsasága, Montoya ügyessége, és normális beadásai, esetleg Thiago cselei jól jöttek volna.
A bíró meg sztem kapott némi ''jutalékot'' ezen a meccsen, elég gáz, hogy 2 tizit és egy kezezést be se fújt.

szvsz ennek a meccsnek 1-2 nek kellene lennie. Köszi bíró! Forza Referee!
egyetértek. Kívéve a bírót. Szimplán csak gyengébb képességű volt a sporttárs. Egyébként sokan messiznek. Szval minden csapat tudja, hogy ha messit leveszik az félsiker. Ezt tette a milan ma. Sztem nem messit kéne bszogatni mer 1 meccsen nem csinál semmit, hanem a csapaton kéne elgondolkodni, hogy senki nem tudja vállára venni helyette a csapatot. ( kivéve ini aki még képes kreativitásra)
Igen. Ilyenkor amikor mondjuk az első 60 percben helyzetünk sincs miért nem jön tello vagy thiago?????
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.02.20. 22:57:36

Zozzy 5 írta:
Ezt a csapatot Pep tette korszakossá...
Távozásával vége a korszaknak.
a felcsillanó szakértelem...kb. még egy ilyen megjegyzés kellett volna ma egri viktor szájából és teljes a fájdalmasan ótvar produkciója.
peppel aztán mindig remekül megoldottuk a 10 emberrel barikádot ásó csapatok ellen, elég tavaly a cselszire, vagy anno az interre gondolni...az, hogy akkor rúgtunk gólt, mindig mák is volt, hibázott a 10 emberes védelem, ma nem volt szerencsénk, lehozták hibátlanul. semmivel nem csináltak többet pepnél, kulcsemberek ugyan úgy hulladékok voltak és ment a tologatás.

pontosan az a legnagyobb gáz, hogy erre azóta sincs ellenszerünk. messi ilyenkor rendszerint értékelhetetlen és látványosan elsétálgat, xavi meg teljesen felesleges. ahogy ma is. pedro, sanchez édeskevés a változtatáshoz, teljesen középszerű játékosokká degradálódnak.

ettől a milantól 2 gólt kapni önmagunk paródiája volt, legrosszabb esetben egy 0-0-át hozni kellett volna. na nem baj, ha innen felállnak, akkor megérdemlik, de egyébként a mai után illene kizúgni a vérbe és kitalálni végre vmit az ilyen helyzetekre.
Csakhogy Pep idejéből nem nagyon rémlik olyan, hogy helyzet nélkül hoztunk volna le egy meccset. Természetesen akkor is voltak szenvedős meccseink, meg érthetetlenül bekapott gólok, de hogy 90 percet egyetlen távoli kapuralövéssel hozzunk le, olyan biztosan nem volt. A második félidőben szinte a félpályát is alig tudtuk átlépni, pedig már az első félidőben is rémgyengék voltunk. Az Inter és a Chelsea elleni meccseken is döntő tényező volt a szerencse, de ma konkrétan le lett focizva a csapat és még mi örülhetünk, hogy csak 2 volt közte.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.02.20. 22:56:51

Guardiolat vissza, Laportat vissza, mindent vissza...

Első gól a bíróé...
De a második: Jordi Alba sehol, Puyol kihúzódik, Alves bemegy középre, és persze, hogy a jobb oldalon érkező ember lövi a gólt...

A tiki-taka az Osasuna szintű csapatok ellen működik, de ha szembetalálja a csapat magát a Malagaval vagy Valenciával, oda vagyunk ..., a BL-ről ne is beszéljünk...

És az a legfájóbb, hogy a kiesésünk után a Milan nem fog BL-t nyerni, mint a Chelsea vagy az Inter, mert megállítja őt a Bayern/United/Real trió...
"And my heart will leave you never."
Kelemen Berti
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2508
Csatlakozott: 2009.06.16. 20:17:22
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény

2013.02.20. 22:56:44

Jó szokásomhoz híven a nagyon csúnyán bekkelő csapatoknak most sem tudok gratulálni, de ez most ugyanúgy elmondható rólunk is. Rém gyenge meccs, helyzet nélkül, na ez az ami régen volt.
A visszavágóhoz elég pesszimistán állok hozzá, hiszen a Milan ugyanezt fogja csinálni, mint most, ráadásul már láttunk példát arra, hogy tovább lehet jutni ellenünk ilyen "játékkal" (Chelsea, Inter).
Barcelonakappa
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2011.06.16. 10:19:23

2013.02.20. 22:55:42

Számomra ez elégtelen hozzáállás, most majd a játékosok is lehet elgondolkoznak azon, hogy ez a Bl, és valamit mutatni is kellene. Volt egyáltalán kaput eltaláló lövés? Hihetetlen impotens volt az egész csapat, Messit sajnos levették, ha nála volt a laszti, négyen, öten voltak rajta, jól csinálták.

És mennyivel több veszély volt a Milan támadásaiban, egyszerűen döbbenetes. Na mindegy, legalább visszatérnek a realitásokhoz a fiúk, ami jelenleg sajnos azt mutatja, hogy valószínűleg sok pénzt fognak tenni a Milan továbbjutására a fogadók.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.02.20. 22:53:53

Vegyesek az érzelmeim..

Egyszerűen nem tudom felfogni ép ésszel, hogy egy hazai csapat, hogy tud a saját közönsége előtt így játszani mint a Milan. Szégyellnék Milan szurkoló lenni, ilyen játékkal. 3,4 passz aztán kibikázni a levegőbe, kb ez mutatja is a Seria A színvonalát.

A másik, teljesen megérdemelt vereség, rossz volt nézni ahogy játszodtunk, nem tudom mi a baj, de ha nem vagyunk képesek kiverni ezt a Milant, nem is érdemeljük meg a továbbjutást. A világ legjobb kerete nálunk van, ha azt nézzük milyen nevekből állunk, és felfoghatatlan számomra, hogy nem vagyunk képesek 90 perc alatt egy épkézláb helyzetet kidolgozni... Első félidőben semmi, mintha rossz meccset néztem volna, másodikban dettó. Nem tudom elhinni, hogy 75 percet kellett néznem ezt a gyalázatos meccset ahhoz hogy az első kapura lövést láthassuk Ini személyében. Mintha a srácok végig navétázták volna a meccset, sétálgattak, passzoltak egyet-kettőt, aztán annyiban ki is merült a játékunk. Hihetetlen hogy egy ilyen csapattal hogy vagyunk képesek ilyen eredményeket el érni, MEGINT MAGUNKNAK KÖSZÖNHETJÜK az eredmény szvsz.

Az biztos, hogy a visszavágó kemény lesz, mert tuti bekkelni fog a Milan, ha 3 hét alatt nem kapjuk össze magunkat, akkor a 3 kupából 1 marad, amire reális esély lesz... Úgy néz ki Roura nem képes a sorsdöntő hónapokra feltüzelni, összekapni a srácokat, ennek meg is ihatják a levét. Az a gond, nem tudom ha Tito idő előtt vissza is jön, mennyiben tudna változni a csapat játéka, mert ilyen képességű emberekkel verni kéne a világot. Valami gond van, szerintem Roura nem képes azt hozni, mint anno Pep, vagy esetleg Tito, nem alkalmas még hosszabb ideig egy ekkora felelősséget végig vinni, és ezzel nem oltani akarom, csak még nem jött el az ő ideje, szerintem.

Ha nagyon gyorsan nem javulunk, és pörgünk akkor búcsú a kupából, mert ilyen játékkal a RM ellen se terem babér, és a Milan ellen sem fog.
Csak abban bízok, hogy hazai pályán nem mernek nézőknek csalódást okozni, bár már egyszer a 'másik' Milan a Camp Nouban ünnepelhette a továbbjutást, remélem erre most nem kerül sor...

Ebből a verésből tanulni fognak remélem, ha nem akkor nem is érdemeljük meg :!:

VAMOS :!:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.02.20. 22:53:20

Bár a Barca hozzáállása és játéka sem hasonlítható össze a tavalyi Chelsea ellenihez,DE ha ég és föld a különbség a Milan mostani,és a Chelsea akkori védekezése között. Ha lehet méltatni vmelyik védekezését,akkor ez a mostani Milánét lehet. Helyzetbe nem kerültünk,egybe sem. Míg a Chelsea ellen volt vagy 10ziccerünk a két meccsen. Ott nem a Chelsea védekezte ki,hanem mi rontottuk el, itt meg sajnos a Milan védekezett úgy,h még helyzetet se találtunk.

Ez változhat talán ha jobban megnyomjuk,és elkezdünk lövöldözni. Nincs mire várni otthon, elejétől kockáztatni kell,és letojni mi lesz ha elmennek egyszer, akkor leszegjük a fejünket,és lövünk rá kettőt +ba. Ez a mentalitás kell,nem ez a mostani.

Tito remélem visszatér, bár talán otthon majd 100ezer ember előtt nem lesz ilyen hozzáállás,mint most.

FORCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.02.20. 22:52:04

Sikerült már az első meccsen lerendezni a továbbjutást, csak nem éppen erre gondoltam előzetesen. Az igazság az, hogy ez a 0-2 még ránk nézve hízelgő, attól függetlenül, hogy szabályos volt e az első gól vagy sem. A csapat konkrétan semmit nem tett a győzelem érdekében és az eredmény alakulásával arányosan sem látszott semmiféle elképzelés, hogy miként jussanak el a Milan kapujához. Nincsenek illúzióim, olasz csapat ellen nem fogunk 2 gólt lőni 90 perc alatt még a Nou Camp-ban sem. Orbitális mázli vagy valami elképesztően magas szintű teljesítmény kellene hozzá, de a mai meccs után őszintén szólva ez a csapat nem szolgál rá a továbbjutásra. Azt hiszem nyugodtan kijelenthető, hogy egy korszakot most már végképp lezárhatunk a csapat életében. Az, hogy 90 percet helyzet nélkül hoztunk le, jelzi, hogy itt bizony taktikailag is totálisan domináltak minket, de ezen felül is gyakorlatilag minden mutatóban klassziskülönbségek voltak a két csapat között. Tény, hogy kellett néhány bírói hiba, illetve egy brit felfogású játékvezetés a Milan harcos játékához, de ennyire alárendelt szerepben ez a csapat már hosszú évek óta nem játszott. Az őszi meccseink minden hibája kijött ma, csak ami akkor a gyenge csoportellenfelek ellen még belefért, az a mai csúcsrajáratott Milan ellen már nem. Kezd beérni Allegri munkája, beáldozta az őszi szezont a csapat összerázására és a fizikai frissesség megőrzésére és ez úgy tűnik, hogy kifizetődik számukra. Mi pedig folyamatosan ugyanazokat a hibákat követjük el, törvényszerű volt, hogy előbb-utóbb baj lesz belőle. Ami egy Granada elen belefér, az egy Milan ellen már nem.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.02.20. 22:49:48

TELJESEN MEGÉRDEMELJÜK.

Bár pár éve nem hittem volna, hogy ezt mondom de Messinek fejébe szállt a dicsőség(és nem a mai meccs miatt mondom).Ennek ellenére az egész csapat elmehet a búsba...
Essünk ki egy jó 3-1el a Nou Campba...
Gratulálok a Milannak, remekül játszottak, CSAPATKÉNT.
Forca Barca
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.02.20. 22:49:20

Ezt a csapatot Pep tette korszakossá...
Távozásával vége a korszaknak.
a felcsillanó szakértelem...kb. még egy ilyen megjegyzés kellett volna ma egri viktor szájából és teljes a fájdalmasan ótvar produkciója.
peppel aztán mindig remekül megoldottuk a 10 emberrel barikádot ásó csapatok ellen, elég tavaly a cselszire, vagy anno az interre gondolni...az, hogy akkor rúgtunk gólt, mindig mák is volt, hibázott a 10 emberes védelem, ma nem volt szerencsénk, lehozták hibátlanul. semmivel nem csináltak többet pepnél, kulcsemberek ugyan úgy hulladékok voltak és ment a tologatás.

pontosan az a legnagyobb gáz, hogy erre azóta sincs ellenszerünk. messi ilyenkor rendszerint értékelhetetlen és látványosan elsétálgat, xavi meg teljesen felesleges. ahogy ma is. pedro, sanchez édeskevés a változtatáshoz, teljesen középszerű játékosokká degradálódnak.

ettől a milantól 2 gólt kapni önmagunk paródiája volt, legrosszabb esetben egy 0-0-át hozni kellett volna. na nem baj, ha innen felállnak, akkor megérdemlik, de egyébként a mai után illene kizúgni a vérbe és kitalálni végre vmit az ilyen helyzetekre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2013.02.20. 22:51:46-kor.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.02.20. 22:49:15

Inter ellen is ez volt.
Cselszkij ellen is ez volt.
A különbség: akkor rúgtunk gólokat, rengeteg helyzetünk volt,
most meg semmi. A legveszélyesebb a kapura Puyol volt, a 80. percben.

Szégyen, gyalázat az, amit ma nyújtottak.
Kényelmesen elpötyörésztek a pályán, nevetséges volt.
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2013.02.20. 22:48:57

Most annál nagyobb öröm lesz a tippmixen megrakni dupla hendivel a Barca-győzelmet...
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.20. 22:48:56

Elásom magam...
Szégyen volt ez a teljesítmény, soha nem láttam ilyet a Barcatól.
Neki kell esni a visszavágón.
Jó oldala a dolognak, h helyre lett rakva az egójuk a srácoknak.
Nem tudok mit írni. Jót röhög rajtunk a világ.
Válasz küldése
cron