Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.10.28. 15:38:55

így van, játszanak a cserék, hátha meg kikapunk mint az alaves ellen :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.10.28. 15:35:10

Mindenkép Pacot kellene kezdetni,mert Suarez négy sárgás és a Sevilla ellen nagyobb szükség lenne rá.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.28. 15:12:44

S.Agüero írta:Nem lesz itt semmiféle nagy felforgatott kezdő szerintem. Volt 1 hetük pihenni.
MAtS - SR ; Masch ; Umtiti ; Digne - Busi ; Rakitic ; Denis - MSN fog kezdeni szerintem. Maximum Denis helyett Arda vagy Rafinha, nem tudom, hogy hogyan állnak a sérülésekkel. Gálát várok, Messi triplával. :D
Ugyanakkor a liga leggyengébb csapatával játszunk, szerintem mehetne egy tartalékosabb kezdő, igaz, a sérülések miatt túl sok variáció nincs, de én Gomest és Pacot játszatnám, és Marlonnak is lehetőséget adnék legalább csereként.

Aztán úgyis jön két kemény meccs idegenben a City és a Sevilla ellen, ahol sokkal inkább szükség lesz a legerősebb kezdőre.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.10.28. 14:55:08

Nem lesz itt semmiféle nagy felforgatott kezdő szerintem. Volt 1 hetük pihenni.
MAtS - SR ; Masch ; Umtiti ; Digne - Busi ; Rakitic ; Denis - MSN fog kezdeni szerintem. Maximum Denis helyett Arda vagy Rafinha, nem tudom, hogy hogyan állnak a sérülésekkel. Gálát várok, Messi triplával. :D
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.10.28. 00:39:11

TripleH írta:
Feast4 írta:Málágá Gránádá egy kutya! :D Amúgy nagyon kíváncsi leszek több okból is.Egyrészt szerintem most van itt a sansz arra hogy Paco kezdjen és megfelelő támogatással a háta mögött végre megtöje a jeget.Másrészt a Granada nem kéne hogy gondot okozzon egy adott esetben véknyabb középpályának sem.Szóval most szerintem akár 2 embert ia kipróbálhat Ini helyén.Harmadrészt pedig a védelmünk.Kíváncsi leszek végigjátszák e 4-én vagy cserél és kipróbál valakit.
Én a Granada ellen egy ilyen felállásnak örülnék,

________________________MAtS_________________________
________Marlon__________Piqué___________Umtiti________
Rafinha________Masch____________Gomes__________Denis
_______Messi_______________________________Arda_______
________________________Paco_________________________

Tudom, hogy ez nagyon fel forgatott csapat lenne, de a Granada amilyen állapotban jelenleg van, gyakorlatilag ezzel is verni kene, és ha félidőben kell meg mindig be lehetne hozni, Neymit, Suarezt. De mostmár nagyon kene, hogy Paconal meg törjön a jég, ez a csapat meg képes lenne ra játszani igy. persze benne van, hogy nem klappolna de elméletileg ezzel nem szabadnak gondnak lennie meg igy sem.
Piqué még sérült,Arda és Rafinha is necces
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.10.27. 23:57:35

Feast4 írta:Málágá Gránádá egy kutya! :D Amúgy nagyon kíváncsi leszek több okból is.Egyrészt szerintem most van itt a sansz arra hogy Paco kezdjen és megfelelő támogatással a háta mögött végre megtöje a jeget.Másrészt a Granada nem kéne hogy gondot okozzon egy adott esetben véknyabb középpályának sem.Szóval most szerintem akár 2 embert ia kipróbálhat Ini helyén.Harmadrészt pedig a védelmünk.Kíváncsi leszek végigjátszák e 4-én vagy cserél és kipróbál valakit.
Én a Granada ellen egy ilyen felállásnak örülnék,

________________________MAtS_________________________
________Marlon__________Piqué___________Umtiti________
Rafinha________Masch____________Gomes__________Denis
_______Messi_______________________________Arda_______
________________________Paco_________________________

Tudom, hogy ez nagyon fel forgatott csapat lenne, de a Granada amilyen állapotban jelenleg van, gyakorlatilag ezzel is verni kene, és ha félidőben kell meg mindig be lehetne hozni, Neymit, Suarezt. De mostmár nagyon kene, hogy Paconal meg törjön a jég, ez a csapat meg képes lenne ra játszani igy. persze benne van, hogy nem klappolna de elméletileg ezzel nem szabadnak gondnak lennie meg igy sem.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.10.27. 20:36:17

Vajon Suarez miért nem gyűjtötte be az 5. sárgáját a Valencia ellen.Most izgulhatunk,hogy a Granada ellen be ne sárguljon,vagy tényleg Paco játszon helyette,hiszen a Sevilla ellen nagyobb szükség lesz rá.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.10.27. 19:41:53

S.Agüero írta:
Samper írta:10 játékos pihent rá a Malaga meccsre - ők nyilván kezdők lesznek. Ki lehet a 11.-ik? Talán Gomest azért cserélte le LE, mert ő. A kispadon tehát Masip, D.Suarez, Alcacer és talán az a 3 B kerettag, akik ma az A-val edzettek.
Milyen Málaga?
Málágá Gránádá egy kutya! :D Amúgy nagyon kíváncsi leszek több okból is.Egyrészt szerintem most van itt a sansz arra hogy Paco kezdjen és megfelelő támogatással a háta mögött végre megtöje a jeget.Másrészt a Granada nem kéne hogy gondot okozzon egy adott esetben véknyabb középpályának sem.Szóval most szerintem akár 2 embert ia kipróbálhat Ini helyén.Harmadrészt pedig a védelmünk.Kíváncsi leszek végigjátszák e 4-én vagy cserél és kipróbál valakit.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.10.27. 18:04:27

Samper írta:10 játékos pihent rá a Malaga meccsre - ők nyilván kezdők lesznek. Ki lehet a 11.-ik? Talán Gomest azért cserélte le LE, mert ő. A kispadon tehát Masip, D.Suarez, Alcacer és talán az a 3 B kerettag, akik ma az A-val edzettek.
Milyen Málaga?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.10.27. 16:43:13

10 játékos pihent rá a Malaga meccsre - ők nyilván kezdők lesznek. Ki lehet a 11.-ik? Talán Gomest azért cserélte le LE, mert ő. A kispadon tehát Masip, D.Suarez, Alcacer és talán az a 3 B kerettag, akik ma az A-val edzettek.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.10.23. 17:12:22

Normandia írta:
Feast4 írta:Ha már vinnyogás meg sunyiság.Sérült így most nem kerül górcső alá de ha tegnap játszik tutira ő lett volna az egyik fő alanya a mémgyárnak.Alba.

Oks a mi játékosunk de az egy mocskos szemét sunyi kétszínű kis görcs.Oké borzasztó hasznos meg stb. de komolyan nem egyszer van, hogy meccsen amikor letapossák átfut az ágyamon megérdemled de kis genya!Próbálkozok én de egyszerűen nem lehet megszeretni.Sose bántottam senkit szándékosan egy két hozzá hasonló játékostól eltekintve, de azt tényleg úgy elgázoltam hogy le se esett! :D
Ezek szerint sok a szemét nálunk. Alba, Neymar, Suarez, Masc, Busi.
Alba kifejezetten, a többieknek szerintem inkább kirohanásai vannak.De az tény hogy a világba kopkodnénk őket ha ellenünk lennének.

És ahogy.mondtuk a sajátjával elfogult az ember. :D Ha belegondolsz Arda mit kapott a cipődobálas után.De úgye nálunk van tehát azért már ezt elfelejtjük.

Félreértés ne essék nem mondtam hogy bármelyiket el kell adni vagy stb. a sikerekhez mind kellenek, de azért ne legyünk naívak egy-két emberünk igencsak szeret féregkedni.Ezértnem is kell túlnagy jelentőséget tulajdonítani a flakon dobalasnak.Ilyenek és kész. Néha ösztönből jön nekik egy ilyen.

Másrészt nem szimpátia alapján választanak be egy csapatba ha egy csapat eredményes akar lenni.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.23. 15:11:42

Ezek szerint sok a szemét nálunk. Alba, Neymar, Suarez, Masc, Busi.
Nyilván a sajátjaival elfogult az ember, de ha felsoroltak a Realban játszanának, akkor rühellné őket a fórum. Meg Pique beszólásait sem találnánk annyira coolnak.

Most én leszek a zsémbes öregember, aki siránkozik, hogy az ő idejében minden jobb volt ( :mrgreen: ), de anno nem volt ennyi megosztó játékos a csapatban. Pl. Rijkaard idejében Etoonál gurult el néha a gyógyszer, de amúgy szvsz nagyon szimpatikus arcokból ált az a csapat. De előtte Kluiverték is szerethetőek voltak, akkor is, ha az eredmények nem jöttek.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.10.23. 14:41:32

Feast4 írta:Ha már vinnyogás meg sunyiság.Sérült így most nem kerül górcső alá de ha tegnap játszik tutira ő lett volna az egyik fő alanya a mémgyárnak.Alba.

Oks a mi játékosunk de az egy mocskos szemét sunyi kétszínű kis görcs.Oké borzasztó hasznos meg stb. de komolyan nem egyszer van, hogy meccsen amikor letapossák átfut az ágyamon megérdemled de kis genya!Próbálkozok én de egyszerűen nem lehet megszeretni.Sose bántottam senkit szándékosan egy két hozzá hasonló játékostól eltekintve, de azt tényleg úgy elgázoltam hogy le se esett! :D
Ezek szerint sok a szemét nálunk. Alba, Neymar, Suarez, Masc, Busi.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.10.23. 14:33:31

Ha már vinnyogás meg sunyiság.Sérült így most nem kerül górcső alá de ha tegnap játszik tutira ő lett volna az egyik fő alanya a mémgyárnak.Alba.

Oks a mi játékosunk de az egy mocskos szemét sunyi kétszínű kis görcs.Oké borzasztó hasznos meg stb. de komolyan nem egyszer van, hogy meccsen amikor letapossák átfut az ágyamon megérdemled de kis genya!Próbálkozok én de egyszerűen nem lehet megszeretni.Sose bántottam senkit szándékosan egy két hozzá hasonló játékostól eltekintve, de azt tényleg úgy elgázoltam hogy le se esett! :D
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.10.23. 14:27:37

Egyébként Mascherano hoztaa legnagyobb színészi teljesítményt, közelében nem volt a flakon, és mégis úgy fogta a fejét, mint akit izomból fejen rúgtak. :lol: :lol: :lol:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.23. 13:59:50

visca el barca írta:nem tudom én vagyok szakember, de mikor tegnap ini kidőlt azon röhögtem magamban, hogy tuti azért fingik ki mindenki mert nincsenek folyamatos terhelés alatt. ez nem lehet? :D
Ez pont olyan belépő volt, amikor tökmindegy milyen a terhelés, kidől hetekre. Tavaly is amúgy nagyon hasonlóan kezdtük a szezont, novemberig nem gáláztunk, az MSN alig játszott együtt, Ini is kidőlt több hétre, nem volt jobbhátvédünk. Szóval ha így nézzük, egész jók az előjelek, mert utána elég jó szezont futottunk, novemberben kiderül minden.. :D
recrea írta:Iniestát, Messit nagyon nehéz lesz találni, hozzájuk képest persze. De muszáj csapatot épiteni, 5 év múlva nem jön Messi, nem nyeri meg a meccset. Sztem semmi probléma nincs az igazolásokkal, azzal már inkább, h LE fordítva ül a lovon, amikor indokolt rotálni, akkor nem teszi :D A mai felhozatal alapján nem tudom kire kellene épiteni a jövő Barcáját.
A mi felhozatalunkból én se tudom jelenleg, mindegyikük mutatott már biztatóbb jeleket, de nem vagyok benne biztos, hogy közülük bárki numero uno lehetne a középpályán a jövőben - Rakiticet lehet helyettesíthetnék, de nekünk Ini után egy vezérbika kell, nem egy jó láncszem. Viszont európa szinten azért rengeteg tehetség van, akikről elhinném, hogy nálunk is húzóemberek lehetnek idővel. Az viszont biztos, hogy csapatszinten is alakulni kell majd ahhoz, hogy pótolni lehessen őket, pont mint Xavi és Alves esetében. Viszont azzal ellentétben - Xavi esetével főleg -, most tényleg nem lesz elég, ha csak láncszemet veszünk a gépezetbe, kellenek a zongoristák is, és jelenleg Inin kívül nincs senki ilyen a középpályán.. A fiatalok közül van, de ők még csak szintetizátoron játszanak, hogy a hasonlatnál maradjak, és kérdéses, hogy meddig jutnak el.
eimenis1212 írta:a színészkedéssel kapcsolatban (elvonatkoztatva a flakon témától) azt kell sztem megérteni, hogy a focizó csapatok szükségszerű eleme.....
Van igazság abban amit írsz, csak itt szerintem senkinek nem ez a szint nyitja ki a bicskát a zsebében. Ki a jelenlegi 2 legfontosabb ember a csapatban? Ini és Messi. Melyikükre lehet mondani, hogy színészek? Egyikre se. Ott van SR is, Dani meccsenként 3-szor meghalt, SR egyszer se, mégse kerülnek mögé kevesebbszer, mert nem fújtak be valamit. Tegnap is, Ini csapkodta a földet a sérülés után, rögtön tudni elhetett, hogy komoly baj van, utána 10 perccel Suárezt felrúgták, homorítva, ordítva esett el, csak legyintettem, mert tudtam, hogy semmi baja. Ezek azok, amik sokakat zavarnak, köztük engem is, és ezekre semmi szükség nem lenne.. Millió plusz egy klasszis volt már, akik enélkül is eljutottak a csúcsra, inkább magukat égetik be a játékosok, amikor kislányt játszanak szerintem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.10.23. 13:55:49

Feast4 írta:LE nagyon nem a köztes megoldások embere.
most ilyen szempontból jól jöttek a sérülések, ini posztját leszámítva, ua. a 10 ember fog állandóan játszani.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.10.23. 13:46:09

visca el barca írta:
Normandia írta:Az viszont érdekelne, hogy ez a sérüléshullám minek köszönhető, mert azt sem lehet mondani, hogy agyon vannak hajtva?
nem tudom én vagyok szakember, de mikor tegnap ini kidőlt azon röhögtem magamban, hogy tuti azért fingik ki mindenki mert nincsenek folyamatos terhelés alatt. ez nem lehet? :D
Meg lehetne így is magyarázni, de mondjuk Iniesta esetében puszta balszerencse, hogy beszorult a lába, Piquénél meg Silva hátulról rácsúszott a lábára. Alba nem is tudom mit szedett össze a válogatott meccseken, de talán nem lett volna még szabad eröltetni. Ardával meg Rafinhával nem tudom mi van. Egyszerűen pech az egész, van ilyen. Ha meg ugyanaz a csapat tolná végig, az lenne mondva, hogy azért dőlnek ki mert nincs rotálás.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.10.23. 13:44:09

visca el barca írta:
recrea írta:Biztosan sok oka van
egy oka van ennek a nulla játékénak. a sok sérülés meg LE mániákus rotációja. ha folyamatosan menne a gálakezdő mint tavaly, akkor nem lenne baj. de ahogy beáll a kp-ra AG, meg DS, meg amíg neymar látványosan nem passzol dinnyének addig marad ez a foci ami most van. vettünk nyáron 562378 játékost, abból umtiti üti meg a szintet, a többi max egy 10 perces időhúzó csere. remélem nem rájuk lesz felépítve a jövő barcája, mert akkor majd izgulhatunk megint, hogy meglesz e a bl-t érő 4. hely.
Mondjuk én még Gomesről nem tettem le.Igaz tegnap borzasztó volt viszont voltak meccsek amikor kifejezetten biztató.Mondjuk most Gomes, Arda, Denis és Rafhina előtt is itt a lehetőség hogy megmutassák mi van bennük.

Mondjuk ettől a 4. helytől én nem félek.Ha oda jutnánk, hogy a feltörekvő fiatalok közül senki nem üti meg a mércét akkor simán belőle fogunk mi 80-100 milliót invesztálni egy kész emberbe.

Amúgy azzal egyet kell értenem, higy a rotálás biztos, hogy baj.Tavaly előtt is néha rossz volt nézni az őszi meccseket, aztán jött a tavasz és aláztunk.LE nagyon nem a köztes megoldások embere.Vagy ugyanaz a 11 ember játszik folyamatosan, ha úgy esik nem is cserél, vagy képes egyszerre 7 embert padra tenni a kezdőből.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.10.23. 13:25:58

LG írta:Egyet értek azzal, aki azt írta, el van kurvulva a csapat. A színészkedés még nem is a legnagyobb baj, de a reklamálásban, a bíró fűzésében is élen járunk, de ami leginkább antipatikus számomra, az ellenfél állandó provokálása, melyben Suarez és Neymar élen járnak. Tegnap is a flakon repülését megelőzte, hogy Neymar kipofázott a közönségnek. És ez már nem az első ilyen meccs volt. Ezzel most a Valencia feketelistájára is felkerültünk, amire semmi szükség nem volt. ](*,)
Nem tudom, de eddig sem ettek a tenyerünkből. A meccs kezdetétől ellenségesen viselkedtek velünk, nem hiszem, hogy ezt überelhetik a későbbiekben. Egyébként a bíró többet tett ennek érdekében, mint bármelyik játékosunk.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.10.23. 13:19:38

Normandia írta:Az viszont érdekelne, hogy ez a sérüléshullám minek köszönhető, mert azt sem lehet mondani, hogy agyon vannak hajtva?
nem tudom én vagyok szakember, de mikor tegnap ini kidőlt azon röhögtem magamban, hogy tuti azért fingik ki mindenki mert nincsenek folyamatos terhelés alatt. ez nem lehet? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.10.23. 13:19:29

visca el barca írta:
recrea írta:Biztosan sok oka van
egy oka van ennek a nulla játékénak. a sok sérülés meg LE mániákus rotációja. ha folyamatosan menne a gálakezdő mint tavaly, akkor nem lenne baj. de ahogy beáll a kp-ra AG, meg DS, meg amíg neymar látványosan nem passzol dinnyének addig marad ez a foci ami most van. vettünk nyáron 562378 játékost, abból umtiti üti meg a szintet, a többi max egy 10 perces időhúzó csere. remélem nem rájuk lesz felépítve a jövő barcája, mert akkor majd izgulhatunk megint, hogy meglesz e a bl-t érő 4. hely.
Ez már két ok :mrgreen:

Iniestát, Messit nagyon nehéz lesz találni, hozzájuk képest persze. De muszáj csapatot épiteni, 5 év múlva nem jön Messi, nem nyeri meg a meccset. Sztem semmi probléma nincs az igazolásokkal, azzal már inkább, h LE fordítva ül a lovon, amikor indokolt rotálni, akkor nem teszi :D A mai felhozatal alapján nem tudom kire kellene épiteni a jövő Barcáját.

Eimenis: színészkedés meg "rájátszás" között óriási különbség van. Suarez a 11-nél, az oké, az amit írsz, de ez a Masch-féle fejhez kapások, ha velem ezt játszaná el, tőlem akkora könyököst kapna, h valóban lenne oka rá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2016.10.23. 13:23:21-kor.
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2016.10.23. 13:16:15

a színészkedéssel kapcsolatban (elvonatkoztatva a flakon témától) azt kell sztem megérteni, hogy a focizó csapatok szükségszerű eleme. Érdemes belegondolni, hogy sztem a szabálytalanságok 70%-a után "színészkedés" van ha tényleg csak a tényeket nézed. Gondoljunk bele (és nézzük csak a fizikát): melyik visszahúzás olyan erejű hogy attól a játékosnak meg kellene állnia vagy el kellene esnie? 50 ből 1? Akkor a maradék 49 esetben színészkednek a játékosok? Pedig annak hogy 1 mp-re visszahúzod a csatárt azzal a védő az ütemhátrányát ütemelőnyre változtathatja, ami döntő a mai foci sebességénél. És ha ebben a szituban megy tovább a csatár (a már vesztett labdáért) akkor kvázi feladta a támadást, és a mivel nem mutatta meg a bírónak a szabálytalanságot, az esetek 90%-ában nem fog fújni a bíró.
És azt is tudjuk, hogy a játékvezetők "kockázatkerülők általában" azaz csak akkor fújnak ha "meg van mutatva" nekik a szabálytalanság.
Márpedig egy ilyen környezetben igenis a játékosoknak ösztönösen jön már az h "megmutassák/jelezzék" h őket sérelem (szabálytalan eszközzel történő akadályozás) érte (ezt nevezzük színészkedésnek). Ha meg ösztönös akkor jön az mint most is (odakap a fejéhez, elkezdi eljátszani, majd rájön h felejtő és abbahagyja)
Szval nem annyira fekete és fehér a dolog mint mi felvázoljuk. Ha mindenki csak akkor esne el amikor a rúgás tényleg olyan erejű (kibillentő) hogy fizikailag nincs más "választás" mint az elesés, vagy a visszahúzás után csak akkor állna meg ha tényleg fizikailag nem tud tovább menni, akkor az összes focizó csapat lehúzhatná magát a wc-n, és jöhetne a foci új korszaka ahol a lényeg a fizikai erő (bár már most is arra tartunk). Én személy szerint focit akarok nézni, nem amerikai focit
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.10.23. 13:15:12

visca el barca írta: egy oka van ennek a nulla játékénak. a sok sérülés meg LE mániákus rotációja. ha folyamatosan menne a gálakezdő mint tavaly, akkor nem lenne baj. de ahogy beáll a kp-ra AG, meg DS, meg amíg neymar látványosan nem passzol dinnyének addig marad ez a foci ami most van. vettünk nyáron 562378 játékost, abból umtiti üti meg a szintet, a többi max egy 10 perces időhúzó csere. remélem nem rájuk lesz felépítve a jövő barcája, mert akkor majd izgulhatunk megint, hogy meglesz e a bl-t érő 4. hely.
Remélem nem így lesz. :-D
Az viszont érdekelne, hogy ez a sérüléshullám minek köszönhető, mert azt sem lehet mondani, hogy agyon vannak hajtva?
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.23. 13:14:01

Egyet értek azzal, aki azt írta, el van kurvulva a csapat. A színészkedés még nem is a legnagyobb baj, de a reklamálásban, a bíró fűzésében is élen járunk, de ami leginkább antipatikus számomra, az ellenfél állandó provokálása, melyben Suarez és Neymar élen járnak. Tegnap is a flakon repülését megelőzte, hogy Neymar kipofázott a közönségnek. És ez már nem az első ilyen meccs volt. Ezzel most a Valencia feketelistájára is felkerültünk, amire semmi szükség nem volt. ](*,)
Válasz küldése