Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.04.20. 23:00:23

A birót lehet szidni - rászolgált. De amelet, hogy az Intert évek óta nem láttam ilyen jól játszani mi is sokat hibáztunk. Mert nincsen csatárunk. Henrynek és egy bárki középcsatárnak minimum 35 gól kellene hozni.
Messi nemcsak gyenge volt -nem lehet mindig jó -de ha Ő az egyetlen gólerős miért játszott hátravonva. Miért nem szereztünk sok labdát a középpályán csak az elején. Hagytuk játszani őket. Miért csak az utolsó 10-12 percet nyomtuk meg. A támadások hatástalanok voltak, mert az Inter védelmének körbeadogatása ötlettelen volt, lukra nem futottak nem volt lendület. És minden cserét ki kellett volna használni. Sajnálom, de elég tehetetlennek tünt a csapat, és lelkesnek is csak a végén. Nem bizom a továbbjutásban, bár ne legyen igazam. Kell egy center és szélsők mert szélsőjáték sincs, ill. most esm volt. Ez már nem 3 hanem 1 csatáros játék.
Fecó
bandihawk
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.10.06. 09:54:54

2010.04.20. 23:00:07

bojankrkic27 írta:Üdv. mindenkinek!
Nem nagyon szoktam hozzászólni dolgokhoz... de rendszeresen olvasom a fórumot.. na most hozzátenném hogy pár hsz-en kifordult a gyomrom amit most olvastam..
1. Bíró ténykedése.. vannak vitatható dolgok de hozzátenném tavaly chelsea.. nah itt hagyjuk is abba a bírózást..
2. olyan buta hszek hogy kiestünk.. [auto_cenzúra] a védelem... alvest átadólistára.. ibra messi 0... kérdem én???? melyik csapat érdemli meg a töretlen bizalmat ha nem ez? alves játéka a tavalyi szezonban öröm volt.. stb. stb.. a lényeg hogy sokan szánalmasak mivel első olyan veresége a csapatnak ebben a szezonban ami nagy jelentőségre van a végkifejletre.. ma rosszul játszottunk ez van kész.. még nem dőlt el semmi csak nagyon megnehezítettük a helyzetünket.. én bízom a csapatban és ezt kérem mindenkitől.. a divatdrukkereknek meg viszlát!!
nah béke!
Miért mi is volt tavaly? Ezt miért hangoztatja mindenki, amikor tavaly mind a két csapatnak hozott rossz döntést. Abidal piros, ami nem volt piros, valamint a chelsea játékosoknak meg nem adott. Azt vajon miért nem hangoztatja senki, hogy mi volt az előtte való meccsen?

Itt meg nekem a Spanyol-Dél-Korea jut eszembe a 2002-es VB-n. Olyan ítélete nem született ennek a portugál **sznak, ami egy kicsit is a barcelonát segítette volna.

Elismerem nem játszottunk jól, de nem reális a 3-1. Reálisabb az, ami normális bírói tevékenységnél született volna, vagyis a 2-2.

A többi részével egyetértek. Egyszerű. Úgy kell játszani, ahogy tudunk a visszavágón. Ha az így lesz, akkor továbbjutunk. Az inter nem jobb az arsenálnál.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bandihawk 2010.04.20. 23:01:47-kor.
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2010.04.20. 22:58:58

Maximálisan egyetértek Mikaossal...egyébként meg azért felesleges összehasonlítani a két meccset, mert itt még van egy visszavágó...teljesen bízok a csapatban, és Pep-ben is.
sunshine
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.04.20. 00:12:30

2010.04.20. 22:57:23

bojankrkic27 írta:Üdv. mindenkinek!
Nem nagyon szoktam hozzászólni dolgokhoz... de rendszeresen olvasom a fórumot.. na most hozzátenném hogy pár hsz-en kifordult a gyomrom amit most olvastam..
1. Bíró ténykedése.. vannak vitatható dolgok de hozzátenném tavaly chelsea.. nah itt hagyjuk is abba a bírózást..
2. olyan buta hszek hogy kiestünk.. [auto_cenzúra] a védelem... alvest átadólistára.. ibra messi 0... kérdem én???? melyik csapat érdemli meg a töretlen bizalmat ha nem ez? alves játéka a tavalyi szezonban öröm volt.. stb. stb.. a lényeg hogy sokan szánalmasak mivel első olyan veresége a csapatnak ebben a szezonban ami nagy jelentőségre van a végkifejletre.. ma rosszul játszottunk ez van kész.. még nem dőlt el semmi csak nagyon megnehezítettük a helyzetünket.. én bízom a csapatban és ezt kérem mindenkitől.. a divatdrukkereknek meg viszlát!!
nah béke!
én is csak most regisztráltam és kicsit ledöbbentem ezeken a hozzászólásokon...igazad van.
hajrá Barca,akármi is lesz!!
Joffy84
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.07.26. 22:16:59
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2010.04.20. 22:57:16

Maicon gólja elött is érdekesen tartották fent a Milito-t,szerintem simán le kellett vonla fújni...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.20. 22:57:06

ferninho írta:isten ments, hogy provokáljak meg ilyenek csak az Alves esetnél én teljesen úgy láttam, hogy hozzá sem ért Sneijder Alveshez...
és én tényleg nem láttam semmit. és most se, hogy ismételték...
Akkor irány az optikus : :arrow: szemüveg.
Bár te a saját csapatodat is jónak látod. :lol:
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2010.04.20. 22:56:19

Guardiola tudja, hogyan kell felpörgetni a játékosait. A végén most is meg volt az akarat. A lehetőség benne van a srácokban, ha történelmet akarnak írni, úgy oda kell tenniük magukat, mint soha az életében! Gyerünk Barca!
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2010.04.20. 22:55:57

Ilúvatar írta:
Tomsa írta:ezt komoly kérdésnek szántad?...
Igen. Mert nem emlékszem, hogy hogy is van az egész. Másrészt a düh miatt most tisztán nem tudok gondolkodni, úgy hogy válaszolnál a kérdésre? kösz.
Válaszolok: nem ez a gárda lesz.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.04.20. 22:55:42

Dave87 írta:Amit a sors tavaly a Chelsea ellen adott, azt most elvette, van ilyen.
A Chelsea ellen azt adta a sors, hogy jogtalanul kiállították Abidalt tőlünk. Míg a Chelsea reklamál 2db 11-est (amiből 1 legalább az volt, az igaz)...de azon kívül nem tettek semmit sem a meccshez.
Bárcsak itt is úgy lett volna "jogtalan" a helyzet, hogy az Intertől kiállítanak egy embert a meccs közepén, és a 2 nem megadott 11-es... csak hát az Inter-kiállítás helyett Inter-lesgól volt. Ezt nehéz megemészteni.

Ma a két csapat viszonylag kiegyenlített játékot nyújtott a támadásban, hasonlóan sok helyzetünk volt. Épp ezért bosszantóak a rossz ítéletek.
Nem védeni akarom a játékunkat, mert az is pocsék volt, de egy lesgól és 2 nem megadott 11-es döntő.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mikaos 2010.04.20. 22:58:39-kor.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2010.04.20. 22:55:20

sajnos a levegőben lógott ez a zakó! az Espanyol elleni meccsen már ízelítőt kaptunk a jelenlegi formánkról.
sokan előadták azt a marhaságot, hogy az Inter ellen tartalékoltunk, hát most láthatták hogy mi volt az a tartalékolás!
Ibrahimovics ooooo! Messi sajnos szintúgy, és még a hajtás nyomát sem láttam rajta!
nem volt semmi lendület, a játékunkban a 16-os előterében lebénult a gárda, Guardiola ismét leszerepelt, 3 gólnál Abidalt kell behozni Ibra helyére??????
én eléggé elkeseredtem, semmi esélyt sem látok a tovbbjutásra.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.04.20. 22:55:01

Ronaldinho&Barca írta:Öregem.. ez katasztrófa volt, főleg az utolsó 20 perc ahol kb Piquénak voltak csak helyzetei 4 védő + 2 vkp-vel akarunk gólt szerezni? Ez a meccs ha fáj is Pepen is elment. Ibra egy nulla volt, Messivel egyetemben, gyenge meccsük volt. Persze a bíró is benne volt a végén, ott még lehetett volna egy veszélyes szabadrúgás illetve Alvés felrúgása büntető volt. Henryt mellőzzük csak, kp.-ra meg 2 vkp. kell, úgy leszünk kreatívak 3:1-nél. Érdekes, van mit elemezni az biztos...

Át lehet gondolni, hogy Henry és Touré mellőzése főleg ilyen meccseken megéri-e...
Ehh ne haragudj de ez butaság....
Azért jött Abidal Ibra helyett mert nem tudtunk labdát szerezni amiből épitkezhetnénk, Abidal érkezésével stabilizálódott a védelem amiből lehetett indulni, a csere jó húzás volt. Amikor Pique helyzetbe került volt még mellette egy néhány játékos .... Nem ő kellett volna golt szerezzen de felmozgásával lehetett veszélyesebé tenni a támadásokat, ha helyette vagy valamelyik másik védő helyett érkezik egy támadó akkor könnyeben lekotrázhattak volna és minden esély elmehetett volna a továbbjutásra.
A mérkőzés a 45-60. perc között dölt el, Pep reagált az Abidal cserével még 2-1 nél de mire bejöhetett Abidal arra megszerezték a 3. gólt ez kicsit szerencsétlen helyzetet teremtett.
A vége az jó volt nagy nyomást helyeztünk az Interre sajnos nem váltottuk gólra.
A visszavágó nagyon nehéz lesz.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.04.20. 22:53:57

Megint egy eltaktikázott meccs + Dani bűn rossz játéka miatt szívtunk. Góllövéshez meg nem ártott volna egy csatár, aki ért is a dolgához, nem pedig Piquét beküldeni középre. :roll:

Védelembe a két szélső védő nagyon gyenge volt, Dani rossz helyezkedése és Maxwell lyukas védekezése miatt kaptuk a gólokat + a hülye lestaktikának, amiről át kellett volna állni. :?

Középpálya nagyon gyenge, simán átfutottak rajtunk, előre felé meg teljes tanácstalanság, de ez magyarázható a támadók rossz helyezkedésével is.

Elől meg abszolút nulla játék. Messi simán kijöhetett volna szélre, látszott hogy az Inter bal széle nem védekezik vmi jól. Ehelyett persze végig középen kellett erőltetni... Ja és megint nem volt középcsatár, amikor igazán kellett volna, így persze hogy nem lett gól. Hiába kapja meg Piqué a labdát középen, mert lassú és nem igazán érzi, hogy mit kell adott helyzetben csinálni. :x

Hazai mérkőzésen nagyon nagyot kéne játszani majd, de még akkor is necces. Edző párharcot is simán nyerte Morinho.
A bíró a végén nagyon haza fújt, remélem a Nou Campban mi is kapunk majd hasonló hátszelet. (és fogadjunk, hogy Alves sárgája elleni fellebbezés simán visszautasítják majd...) :roll:

Balotelli viszont vicces volt, simán kihasználhattuk volna hogy az Inter gyakorlatilag emberhátrányban játszott miatta. :P
The10
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2007.06.03. 09:40:30
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.20. 22:53:55

Sajnos el kell ismernünk, hogy az Inter szervezettségben és motiváltságban magasan felülmúlt minket. Pep tarsolyában a szezon talán legfontosabb meccsére nem maradt váratlan húzás, Maxwell és Alves végig eszetlenül össze-vissza rohangáltak a pályán, Xavi, Messi és Ibra egyszerre fogtak ki gyenge napot, ráadásul a bíró rendesen fújta a hazai pályát...ennyi...alighanem a BL serlegnek annyi... :(
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.04.20. 22:53:52

ferninho írta:isten ments, hogy provokáljak meg ilyenek csak az Alves esetnél én teljesen úgy láttam, hogy hozzá sem ért Sneijder Alveshez...
és én tényleg nem láttam semmit. és most se, hogy ismételték...
Tizenegyes szerintem se biztos h volt, de h sárga nem volt az 100%
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
hÓgOlyÓ
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.08.13. 22:07:15
Tartózkodási hely: Kuruvcsi
Kapcsolat:

2010.04.20. 22:53:39

Hagyjuk már abba ezeket a "bedaráljuk őket" meg "ötöst rúgunk" kifejezéseket...szálljatok már le a földre!
(*) Barcelona (*) Paks (*)
Més que un Club!
Viscla el Barca!
barcabandi72
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009.08.20. 08:57:49

2010.04.20. 22:53:21

Tavaly a Chelsea reklamált a bíró miatt, most mi mondjuk, mondhatjuk. A 4 nagy bajnokságból nincs itt mindenki, miért nem lehetett angol bírót, küldeni hogy már pártatlan legyen. De ha jól tudom a bayern meccset olasz vezeti? Akkor miért nem fúj egy bl elődöntőben egy német bíró, miért portugál? Mintha a megyei II-ből jött volna.
Attól függetlenül gyengék voltunk. Le kellett volna vinni a félidőben alvest, busquets-et, és bojant, tourét behozni. Legalább hármat kellene rúgni otthon, mert sztem idegenben is fognak találni egyet.
Ha kiesünk, akkor megy a bajnoki is, mert ilyen gyámoltalan társaság mint ahogy az espanol ellen is játszottak, nem fog tudni fejben helyrerázódni.
Na fel a fejjel, Visca el Barca!!!
"Nem alkuszom, nem adok egyetlen falut sem,
a máséból nekem nem kell egy falat sem,
de mi a miénk egy szép napon visszajár,
mert az én fajtám nem lesz birkanyáj!"
FankaDeli
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.20. 22:53:16

Hát igen a bíró portugál volt de nem foglalkoztam vele mert ezen a szinten azért az ember elvárná hogy ez ne befolyásolja a meccset. Amúgy az inter jó meccset játszott abszolút a maximumot hozták ki magukból nem hiszem h többre lennének képesek. A baj az volt hogy mi játszottunk nagyon gyengén :( :( Nem kérdés hogy melyik a jobb csapat de az sem hogy ma nem érdemeltünk győzelmet. Az hogy a bíró -mondjuk úgy nem melletünk állt- annak is volt persze jelentősége és korrekt játékvezetés mellett ez a meccs lehetett volna3-2 vagy legjobb esetben 3-3.
Ettől függetlenül bízom a fiúkban és szerintem legalább 2 gólt fognak rúgni a Camp Nou-ban. Meglátjuk h ez mire lesz elég. Forca Barca!
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2010.04.20. 22:52:56

Üdv. mindenkinek!
Nem nagyon szoktam hozzászólni dolgokhoz... de rendszeresen olvasom a fórumot.. na most hozzátenném hogy pár hsz-en kifordult a gyomrom amit most olvastam..
1. Bíró ténykedése.. vannak vitatható dolgok de hozzátenném tavaly chelsea.. nah itt hagyjuk is abba a bírózást..
2. olyan buta hszek hogy kiestünk.. [auto_cenzúra] a védelem... alvest átadólistára.. ibra messi 0... kérdem én???? melyik csapat érdemli meg a töretlen bizalmat ha nem ez? alves játéka a tavalyi szezonban öröm volt.. stb. stb.. a lényeg hogy sokan szánalmasak mivel első olyan veresége a csapatnak ebben a szezonban ami nagy jelentőségre van a végkifejletre.. ma rosszul játszottunk ez van kész.. még nem dőlt el semmi csak nagyon megnehezítettük a helyzetünket.. én bízom a csapatban és ezt kérem mindenkitől.. a divatdrukkereknek meg viszlát!!
nah béke!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.04.20. 22:52:50

ferninho írta:isten ments, hogy provokáljak és ilyenek csak az Alves esetnél én teljesen úgy láttam, hogy hozzá sem ért Sneijder Alveshez...
és én tényleg nem láttam semmit. és most se, hogy ismételték...
Te persze hogy nem látsz semmit,mert nem akarod látni :roll:
Egyébként,hozzáért Sneijder.Méghozzá a bal lábával alves bal lábához.
Tiszta tizenegyes.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.04.20. 22:52:17

Azt meg már kezd számomra vicces lenni, hogy vezetésünk után,ilyen gólt kapunk...ahol létszámfölénybe kerülnek, -de mégha annyira nagyon támadtunk volna,de nem-...

Vegyük már észre,hogy egy 0-1 óriási eredmény,vagy részeredmény, nem szabadna,h ilyen állásnál, lekontrázzanak :shock: akkor sem ha a Barca nem bekkel, lehet úgy is támadást építeni,hogy teljesen be van biztosítva a középpálya,és a védelem, egyszerűen nyerő helyzetből kapunk olyan gólokat,mint ha vesztett helyzetben lennénk :?

Ebben a kérdésben jobb volt a 05-06os Frank-Henk Ten Cate-s Barca, iskola példa a Milan-Barca 0-1, nem gálázva,de taktikusan meccseltük le. itt ilyesmiről szó se volt,és még gáláról sem.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2010.04.20. 22:51:46

Amit a sors tavaly a Chelsea ellen adott, azt most elvette, van ilyen.
Az Inter ma jobb volt, Mourinho pedig ismét bizonyította zsenialitását.
Sebaj, jövő héten visszavágó. Bár innen nehéz lesz.
Szép lenne a duplázás, de arra azért figyeljünk, nehogy véletlenül kupa nélkül maradjunk, mert azért attól sem vagyunk olyan messze (a formát és a bajnoki sorsolást figyelembe véve).
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
sunshine
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.04.20. 00:12:30

2010.04.20. 22:51:29

azért nem kéne már most temetni a bl-t és a bajnokságot egyszerre...ez a meccs tényleg szörnyű volt ( az espanyol ellenivel egyetemben) de azt is meg kell hagyni hogy mourinho vhol tényleg jó,viszont a bírók tényleg kritikán aluliak voltak, a balotelli egy majom,messi pedig nem lehet állandóan a topon,a csapat pedig 11 játékosból áll...
és sztem a nou campban tovább lehet jutni!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.04.20. 22:51:27

isten ments, hogy provokáljak meg ilyenek csak az Alves esetnél én teljesen úgy láttam, hogy hozzá sem ért Sneijder Alveshez...
és én tényleg nem láttam semmit. és most se, hogy ismételték...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2010.04.20. 22:52:29-kor.
madridista
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2010.04.20. 22:51:23

Ilúvatar írta:
Ilúvatar írta:Gyors kérdés: a visszavágón is ugyanez a bíró-gárda lesz?
valaki? :?
ezt komoly kérdésnek szántad?...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.04.20. 22:51:02

Ahogy én láttam a meccset:

A vereségben vastagon benne van a csapattal együtt Guardiola, aki tulajdonképpen feladta a támadást Zlatan lehozatalával. Inkább behozott mégegy balhátvédet, amivel teljesen veszélytelenné tette a támadójátékunkat.

Messi szinte értékelhetetlent nyújtott az első félidőben és a másodikban is közel volt a nullához, egy egészséges lövést leszámítva.

Guardiola nem először alázza meg súlyosan Bojant azzal, hogy nem küldi a pályára. Most a támadósorban az utolsó 12 percben Piqué-t és Maxwellt láttam többek között. 1-3-as állásnál talán nem ez az eredményre vezető taktika... Zlatan most tért vissza sérüléséből, tőle még nem várható el a góllövés, ehelyett a gólérzékenyebb Bojan a padon maradt. Súlyos hibák sora.

A védelem az egész meccsen átjáróház volt, teljesen ráerőltették a Barcelonára a támadásaikat a hazaiak, akiket a hazai közönség is alaposan tüzelt.

Jó ha idényenként egy, maximum két ilyen meccse van a csapatnak, amikor egyszerűen semmi sem jön össze, hát most ez volt az az egy meccs.

Bízom a visszavágóban, ennél többet kell nyújtani, a védelmet összekapni és végre Guardiolának tisztáznia kellene magában, kikkel is képzeli el a támadójátékot. Ha csatár nélkül, akkor jól haladunk, de biztos vagyok benne, hogy nem ez a cél. Tartok a visszavágótól, mert Mourinhotól már láttam antifocit a Chelsea edzőjeként és most is hasonlóra lehet majd számítani.

Azért én bízom a fiúkban, képesek innen is továbbjutni. Hiszen több mint egy klub!

VISCA EL BARCA!

Perquè són els millors!!!
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése