Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.01.07. 12:10:20

Én továbbra is azt mondom, hogy a presszinggel ölik meg a játékunk és erre nincsen normális válaszunk jelenleg. A saját kapu előtti nyomásgyakorlást egyre többen alkalmazzák ellenünk, amire mi nem kidolgozott válaszokat adunk. Legtöbbször MATS, vagy valamelyik védőnk előre rúgja a labdát,mert nem igen tud mást csinálni. A bilbao ellen leggyakrabban ellenfélhez ment a labda onnantól pedig nekünk kell visszazárni, ami nem mindig sikerül normálisan. Ilyen meccseken nehezen tudjuk előrejuttatni a lasztit a csatárokhoz, de sok eseten még a középpályára is gondot okoz. Szerencsére a Bilbao sem alkalmazta mindig, vagy fizikálisan nem bírta végig ezt a fajta nyomásgyakorlást, ezért tünt jobbnak a mf a szempontunkból. A Sociedad és a City 90 perces folyamatos, vagy majdnem folyamatos nyomásával, presszingjével kezdeni sem tutunk mit. Ebben a szezonban bizony várható lesz, hogy ezt a takikát alkalmazzák ellenünk azon csapatok, akik ezt fizikummal és taktikával is végig bírják. Erre nekünk megoldásokat kell(ene) keresnünk.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.01.07. 11:46:50

geridoss írta:
hedora írta:
Akkor én 10-en x éve divatdrukker vagyok mert minden évben úgy indulok neki: minden kupát megnyerünk :)

A "töketlen, ötlettelen tilitolit " aszem ezzel a töketlen tilitolival megvertük az egész világot!!!

Nekik aztán csodálatos játékuk van, én semmiféle játékot nem láttam....
1. Kiforgatod a szavaim. Nyilván minden szurkoló úgy indul neki a szezonnal, hogy JÓ lenne megnyerni minden kupát. Más az, amikor egy szurkoló ELVÁRJA, hogy alap dolog, hogy minden kupát mi nyerjünk. A kettő nem ugyanaz.

2. Azt ne mondd nekem, hogy ha összehasonlítod a mostani és a triplázó csapat játékát, te nem látsz különbséget, mert akkor a harmadik pontra már ne is menj tovább.

3. Nem mondtam, hogy csodálatos a játékuk. Nem is kell annak lennie. De van olyan meccs, amikor igenis jól játszanak. Ha nem, akkor vannak annyira erősek mentálisan, hogy behúzzák nyögvenyelősen is. És CSAK szép játékkal nem leszel eredményes. Itt a bizonyíték.
A divatdrukker is drukker....

Nem akarok összehasonlítani mert minden évben más egy kicsit, de a szisztematika ugyan az és jól van az úgy ahogy van!
Kicsit döcög a szekér, van ez így, de ezért még nem kell leváltani a fél csapatot és főleg nem azt a focit kritizálni ami maga a BARCELONA.

Számomra a BARCA-REAL meccs megmutatta ki a jobb csapat.. azt meg egy szóval sem mondtam hogy a REAL nem jó cspata, most megy nekik mert látok összetartást akarást stb, de azt a nagy játékot marhára nem látom..

Szerintem várjuk ki a szezon végét és majd az idő igazol vagy Téged vagy engem:)
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.01.07. 11:32:52

hedora írta:
Akkor én 10-en x éve divatdrukker vagyok mert minden évben úgy indulok neki: minden kupát megnyerünk :)

A "töketlen, ötlettelen tilitolit " aszem ezzel a töketlen tilitolival megvertük az egész világot!!!

Nekik aztán csodálatos játékuk van, én semmiféle játékot nem láttam....
1. Kiforgatod a szavaim. Nyilván minden szurkoló úgy indul neki a szezonnal, hogy JÓ lenne megnyerni minden kupát. Más az, amikor egy szurkoló ELVÁRJA, hogy alap dolog, hogy minden kupát mi nyerjünk. A kettő nem ugyanaz.

2. Azt ne mondd nekem, hogy ha összehasonlítod a mostani és a triplázó csapat játékát, te nem látsz különbséget, mert akkor a harmadik pontra már ne is menj tovább.

3. Nem mondtam, hogy csodálatos a játékuk. Nem is kell annak lennie. De van olyan meccs, amikor igenis jól játszanak. Ha nem, akkor vannak annyira erősek mentálisan, hogy behúzzák nyögvenyelősen is. És CSAK szép játékkal nem leszel eredményes. Itt a bizonyíték.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.01.07. 10:59:23

geridoss írta:
hedora írta:Nem dehogy kell egyik sem és a másik sem, formába kell lendülni és megnyerni mindent amit csak lehet... és ez is eléggé hálátlan "feladat", mert a barcától ezt minden évben mindenki megköveteli vagy hulljanak a fejek:)
Abszolút nem elvárás minden kupa megnyerése (kivéve a divat drukkereknél). Az viszont szerintem elvárható lenne, hogy ne a töketlen, ötlettelen tilitolit kelljen nézni hétről hétre, hanem lehessen felfedezni némi elképzelést a játékunkban.

hedora írta:a BARCA ma is sokkal jobb cspat mint a Reál ezt bátran ki merem jelenteni!
És ezt mi alapján jelented ki? Mert sem játékban, sem eredményességben nem vagyunk amúgy jobbak jelenleg.

Akkor én 10-en x éve divatdrukker vagyok mert minden évben úgy indulok neki: minden kupát megnyerünk :)

A "töketlen, ötlettelen tilitolit " aszem ezzel a töketlen tilitolival megvertük az egész világot!!!

Nekik aztán csodálatos játékuk van, én semmiféle játékot nem láttam....
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2017.01.07. 00:24:48

Nero. írta:Tudom tudom, MAtS a jövő, lábbal nagyon jó, fiatalítani kell, Bravo is bakizott a Sevilla ellen stb. de most már kezdem egy kicsit unni a németet.
Nem varrom egyik gólt sem a nyakába, -bár biztos lett volna kapus, aki az első gól előtti beadást lekapja a levegőből egy jó helyzekedéssel- de az tény, hogy sok-sok meccs óta nincs bravúrja.

Nem bakizik, de nem is nagyon véd. Vagy inkább mondom úgy, hogy ami "bekapható gól", azt nagy valószínűséggel be is kapja. Idő kérdése és jönni fognak a kritikák felé Barcelonából is.

Ennek ellenére lábbal világklasszis, és számunkra ez kulcskérdés, de a bravúrok nagyon hiányoznak tőle idén. Amikor szükség lenne rá, abszolút nem tudja meccsben tartani a csapatot.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.07. 00:17:22

Tényleg, 2015-ben a Sociedad elleni meccs után valaki tudja hogy milyen volt a bajnokság állása? Hány ponttal vezettünk/voltunk lemaradva?

Amúgy tényleg legjobb az lenne ha összekapnák magukat és csöndben hoznák a pontokat.
Aztán szép csendben várni a Real hullámvölgyét, és ha eljön akkor kihasználni, ha meg nem jön akkor gratulálok, tényleg megérdemlik a bajnokságot.
Viszont tavaly ahogy rólunk sem gondolta volna senki kb hogy így le fogunk ereszteni, simán benne lehet a Realban is hogy kifogy a mázlifaktor, most elhiszik hogy érinthetetlenek, de ha valakinek sikerül végre megfogni őket, akkor bizony könnyen megindulhatnak a lejtőn.

Azért azt ne felejtsük el, hogy nem valami bíztatóak ha egy Depor ellen otthon utolsó mp-ben tudták behúzni..Nem kell lenézni őket, mert egyben vannak, de túlmisztikálni sem.

Nem vagyunk olyan rosszak, DE arról nagyon le kéne szokni, hogy a meccs első 30-40 percét végigmozizzuk kényelmesen, aztán utána ha ég a ház akkor elkezdünk focizni...Folyton emiatt szívjuk be...Úgy kell kimenniük mostantól a pályára minden meccsen, mint akik vért ittak, és BL döntő fontosságú a meccs..Igenis össze kell szedni magukat, változtatni kell, de szerintem nincs itt még semmi sem veszve.Év első meccsén mikor játszottunk jól?

Majd meglátjuk vasárnap mi lesz az El Madrigalban, ahonnan az Atleti is 3 kapott gombóccal tért haza.Ha behúznánk, nagy fegyvertény lenne.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2017.01.07. 00:11:09

Azért a rossz játék sem indok arra, hogy most beleszeressünk a madridba. Vegyetek példát Piquéről, aki minden szavával gyilkolja őket.
Nehogy már őket utánozzuk, vissza kell találni a Barca játékhoz. Már annyi rossz meccsünk volt sorozatban, hogy csak a jó sorozat jöhet, egy feltámadt Luis Enriquével.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.06. 22:51:13

Rivaldo11 írta: Összességében messze nem áll arányban a játékerejükkel sem a Bl győzelmük, sem a veretlenségi sorozatuk. De majd kijön ez, várjunk csak még egy kicsit.
Az a baj,hogy tavasz óta ezt mondogatják sokan. Hogy majd elfogynak, majd kijön...ahha, én nem hiszek ebben.
Erősek pokolian, ha nem játékban, akkor mentálisan. Ha épp fejben nincsenek ott,akkor játékban viszont igen.
El kell fogadni,hogy most erősebbek,és nem tudtuk kihasználni a klasszikuson sem,hogy megfogtuk őket.

Abban lehet bízni,hogy lesz egy olyan rövidzárlatuk, mint nekünk tavasszal, mikor az atma ellen kiestünk (vicc kategória), meg ugye ott leadtuk a bajnokságban a pontokat.
Ebben lehet bízni majd április magasságában.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2017.01.06. 22:39:52

Úgy látom, egyre többen értenek velem egyet, hogy válságban van a csapat, mind morálisan, mind a vezetőedző szintjén. Olyan változás kell, mint a Rijkaard-Guardiola váltásnál volt. A,ig egyes emberek érinthetetlenek, nem lesz változás! :(
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.06. 22:28:05

Jól játszanak, Rivaldo11 arra akart gondolom utalni, hogy annyira nem játszanak jól, amilyen eredményeik vannak, gondolt ő a BL-re és a veretlenségi sorozatra, ami szerintem is igaz. :)
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.01.06. 22:17:27

Rivaldo11 írta: Összességében messze nem áll arányban a játékerejükkel sem a Bl győzelmük, sem a veretlenségi sorozatuk. De majd kijön ez, várjunk csak még egy kicsit.
Nem? Ezt fejtsd már ki bővebben :D Kevés gólt rúgnak? Sokat kapnak? Nincs meg az összhang a csapatrészek között a pályán? Nem minőségi a keretük? vagy mi?
Én sem látok a játékukban forradalmit és való igaz, hogy nem játszanak korszakalkotó csapatként, de azért az nevetséges, ha valaki azt sem ismeri el, hogy jól, koncentráltan játszanak.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.06. 21:04:09

crixus írta: Ja, az meg elég furán hangzik, hogy lefociztuk őket. A klasszikus 2. félidejében igen, de az elsőben ők voltak a jobbak, ezt nem kellene elfelejteni.
Pedig így volt. Amikor mi vagyunk a jobbak, az brutál látványosan jön ki, mintha messze nem lenne egy szint a két csapat. Amikor nincs ekkora difi játékban a javunkra, abból lehet látni, hogy megfognak minket, de jobbnak akkor se tűnnek...
Egyébként meg amikor Zidane átvette őket, volt vagy 12 pontos hátrányuk, és simán teher nélkül játszhattak, odakoncentrélva nem volt olyan kiemelkedő dolog lehozni vereség nélkül azt a szakaszt. A Bl-ben meg nem nyertek meccsetz konkrétan komoly csapat ellen, igaz, ki sem kaptak, de játékban senkit, ismétlen SENKIT nem tudtak felülmúlni. Igen, még a tavaklyi Cityt sem.
Összességében messze nem áll arányban a játékerejükkel sem a Bl győzelmük, sem a veretlenségi sorozatuk. De majd kijön ez, várjunk csak még egy kicsit.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.06. 21:02:01

Keresd Suárezt. Lehet lassan megint kéne egy kis rendszer az MSN-nek, Messi idén rendszeresen "kiüti" Lajost, tegnap is totál veszélytelen volt a kapura az Uru, és ez már a sokadik ilyen meccse a szezonban. Ezzel meg annyi a baj, hogy Suárez máshol nem tud klasszis szintet hozni, csak középen, míg mind tudjuk, hogy Messi tud máshol is képes csodát tenni, ezért jó lenne, ha nem Lajos adná át a helyet neki, hanem fordítva. Na mindegy, vannak bajok, nem is ez a legnagyobb szerintem, de ez se segít sokat.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.01.06. 20:15:18

Rivaldo11 írta:De, játékban igen. Annyira nincs játékuk, hogy az félelmetes, egyetlen olyan elem sincs, amiben kiemelkedők lennének, esetleg a kontra, bár abban ki nem az, ha van terület?
Az a fő baj, hogy így is nyernek...
Viszont azért annak csak van valami oka, hogy veretlenek ebben a szezonban, alig hullajtanak pontokat és 2016-ban összesen 2 vereségük volt és lassan egy bajnokságra való forduló óta nem győzte le őket senki. Mezőnyben nem kiemelkedően jók, de mindig összehoznak egy raklapnyi gólhelyzetet valahogy és be is kotorják ezeket rendre. Én inkább úgy mondanám, hogy más focit játszanak, mint mi, ezért tűnhet talán sokaknak úgy, hogy gyengék. Ha már a kupáról van szó, én nagyon örülnék, ha az elődöntőig elkerülnénk őket, a BL-ről nem is beszélve, mert nekünk kiemelkedően gyenge szezonunk van.

Ja, az meg elég furán hangzik, hogy lefociztuk őket. A klasszikus 2. félidejében igen, de az elsőben ők voltak a jobbak, ezt nem kellene elfelejteni.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.06. 19:36:32

daffy írta:
hedora írta:a BARCA ma is sokkal jobb cspat mint a Reál ezt bátran ki merem jelenteni!
Nem azt mondom hogy ez hulyeseg. De a jobb golkulonbseg es a tobb pont miatt ez kicsit olyan arsenalosra sikerult.
A klasszikuson levolt focizva a Madrid, a 80. körül már legalább kettővel kellett volna mennünk ehelyett Xre bohóckodtuk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2017.01.06. 19:24:13

hedora írta:a BARCA ma is sokkal jobb cspat mint a Reál ezt bátran ki merem jelenteni!
Nem azt mondom hogy ez hulyeseg. De a jobb golkulonbseg es a tobb pont miatt ez kicsit olyan arsenalosra sikerult.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.06. 19:15:29

De, játékban igen. Annyira nincs játékuk, hogy az félelmetes, egyetlen olyan elem sincs, amiben kiemelkedők lennének, esetleg a kontra, bár abban ki nem az, ha van terület?
Az a fő baj, hogy így is nyernek...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.01.06. 18:42:19

hedora írta:Nem dehogy kell egyik sem és a másik sem, formába kell lendülni és megnyerni mindent amit csak lehet... és ez is eléggé hálátlan "feladat", mert a barcától ezt minden évben mindenki megköveteli vagy hulljanak a fejek:)
Abszolút nem elvárás minden kupa megnyerése (kivéve a divat drukkereknél). Az viszont szerintem elvárható lenne, hogy ne a töketlen, ötlettelen tilitolit kelljen nézni hétről hétre, hanem lehessen felfedezni némi elképzelést a játékunkban.

hedora írta:a BARCA ma is sokkal jobb cspat mint a Reál ezt bátran ki merem jelenteni!
És ezt mi alapján jelented ki? Mert sem játékban, sem eredményességben nem vagyunk amúgy jobbak jelenleg.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.01.06. 15:18:47

Pique megint igazat mondott
Pique igazat mondott,és akkor mi van?
Ő a nagy igaz megmondó, ebből nagyon nehéz megélni az elkövetkezendő 1 évben...

Ez a legfontosabb egy elvesztett, bőven nyerhető mérkőzés után, megint az a fontos mert a bíró elcsalta?

Igen hibázott, ahogy minden országban minden bíró hibázik , mi csapatunk mennyit hibázott?

Persze le kell váltani az edzőt, azttttttt.... és megint el kell zavarni a fél csapatot:)

Nem dehogy kell egyik sem és a másik sem, formába kell lendülni és megnyerni mindent amit csak lehet... és ez is eléggé hálátlan "feladat", mert a barcától ezt minden évben mindenki megköveteli vagy hulljanak a fejek:)

Én személy szerint ink alárugnék 2 őt hármat egyes embereknek..

Még egy gondolat:
Reál: igen most aszem szárnyalnak, de amint velünk találkoztak nagy bajban voltak, a végeredményt saját magunknak köszönhetjük....... a BARCA ma is sokkal jobb cspat mint a Reál ezt bátran ki merem jelenteni!
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2017.01.06. 14:57:16

Emlékeztek erre?
http://www.eurobarca.hu/index.php?menu=hir&id=17742" target="_blank
"Nem szeretnék még inkább olajat önteni a tűzre. Az egyedüli dolog, amit tudok mondani a játékosaim hozzáállásáról az a Fair Play díj, amit évről évre elviszünk. Törekszünk rá, hogy ne okozzunk sérülést, játsszuk a futballt, ne rugdosódjunk. Évről évre a legkevesebb lappal rendelkező és legkevesebb nem sportszerűtlen gesztust elérő csapat mi vagyunk."
Azóta mikért kapunk sárgákat... különös. :roll:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.06. 13:47:20

Bob_Marley írta:
MQuCsabi írta:Bob, akkor az csak annyi, hogy o kommunikalhat a sporival?
Nincs megkülönböztetett szerepe én úgy tudom, csak kezdésnél és tizenegyespárbajnál. Bárki beszélhet a bíróval ha megfelelően teszi, ha meg nem akkor szalagtól függetlenül sárga.
Akkor nem értem hogy Ramos hogy engedheti meg folyton azt hogy 5 centiből a bíró arcába ordít és nem kap érte semmit, azt hittem azért mert ő a CSK, legalábbis ezzel lett magyarázva.
Míg Iniesta fele annyira durván egy teljesen jogos tiziesetnél reklamál aztán még sárgát kap...szánalom legteteje, totális világtalanság a bírók felöl.
És ez már nem elsőre, persze aztán a játékosoknak megy a megtorlás, ha meg merik említeni hogy esetleg normálisan kéne vezetni a meccset, de néhány bíró még áramot se tudna normálisan vezetni, nemhogy egy ilyen szintű meccset...


Persze be kellett volna húznunk legalább döntetlenre...

Viszont azért egy ilyen csapatnál az emberhátrány sem kifejezetten nagy előny..Most hogy 2 csatárt kiállítanak, attól még a főként védekező emberek ugyanúgy ottvannak és buszoznak a kapu előtt.
Avatar
BarcaFan1998
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2016.12.18. 13:55:12
Tartózkodási hely: Barcelona

2017.01.06. 13:33:35

Pique megint igazat mondott(mint általában). hihetetlen, hogy eddig is elér perez keze és a bíróval akar minket kiejteni. hatalmasat játszott a CSAPAT tegnap szerintem, de ilyen bíráskodással nem tudunk mit kezdeni még mindig. a két piros természetesen jogos volt, de hány tizit nem kaptunk meg.... #-o [-X

egyébként meg szerintem jó is, hogy kikaptunk, ha megfordítjuk a párharcot az olyan MENTÁLIS lökést fog adni MESSIéknek, amiből könnyen triplázás lehet. :twisted:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.06. 11:36:19

visca el barca írta:Mats a 2. gólról nem tehetett, inaki dropból úgy meglőtte, hogy mozdulni sem tudott rá. az elsőnél ami nekem szemet szúrt (nem fogom visszanézni, nem kínzom magam), hogy a beadás, kb az 5-ös környékén ment kersztül, abba talán belefirkálhatott volna vhogy
Elsohoz egyetertek a masodik golnal meg a beadas 2-szer olyan magasan szallt mint o, es pont Aduriz fejere pottyant. Letraval erte volna csak el, ha a passz elott elkezd mar maszni. :D Tenyleg nincs meccsenkent minimum 1 emberfeletti bravurja MAtS-nak - bar a City elleni gyozelmunkben oroszlanresze volt pl -, de a tegnapirol semmit nem tehetett.
geridoss írta:...egy épeszű bíró...
Itt a lenyeg, az tegnap hianyzott.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.01.06. 11:26:07

A CSK dologhoz annyit, hogy hiába nincs írott szabály rá, egy épeszű bíró azért azt tudja, hogy a csapatkapitány igenis kiáll a játékosa mellett, és ha kell, akkor - normális hangnemben - reklamál. És nem honorálja lappal egyből.

Ez ugyanígy volt nálunk megye 1 serdülőben, ifiben, és ugyanígy van a profi világban is.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.01.06. 11:08:24

MQuCsabi írta:Bob, akkor az csak annyi, hogy o kommunikalhat a sporival?
Nincs megkülönböztetett szerepe én úgy tudom, csak kezdésnél és tizenegyespárbajnál. Bárki beszélhet a bíróval ha megfelelően teszi, ha meg nem akkor szalagtól függetlenül sárga.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése