Egyéb Barça meccsek

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!

Legyen külön Barca Femeni topic?

Igen
5
45%
Nem, ez a topic is megfelel
6
55%
 
Szavazatok száma: 11
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.07.28. 16:57:48

Bodi írta:És csak annyi az egész,hogy megnyitjátok az oldalt,aztán vártok és bufferel?
Igen..
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.07.28. 16:57:05

Nekem is még offline-t ír. :roll:
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.07.28. 16:56:30

És csak annyi az egész,hogy megnyitjátok az oldalt,aztán vártok és bufferel?
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.07.28. 16:54:16

Az még ilyenkor 10 perccel a meccs előtt normális hogy a Rojadirecta nem műxik és azt írja hogy channel offline? :roll: Nem akarok vészmadárkodni csak érdeklődök
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.07.28. 16:54:10

nálam ez a tv 3 catalunya megy, de nagyon kicsi a kép és nemtom nagyobbra venni... :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.07.28. 16:45:32

Nálatok bejön már?Vagy csak a meccs kezdésekor lehet elindítani?
Nálam nem csinál semmit. :?
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2007.07.28. 15:59:09

Jó, de mi adja? :lol: :lol: :lol: :wink: :oops: (bocs...)
Avatar
TyLeR
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2007.06.26. 17:42:33

2007.07.28. 12:29:12

TyLeR írta:Hi all. Ma Hearts-Barcelona meccs, ugytudom nem adja semilyen magyar adó szoval marad a stream, ime itt a link : http://myp2p.eu/Matches/Match3.htm
TvAnts progi kell hozzá ahhoz itt alink : http://www.tvants-ppstream.com/ lessz egy olyan sor lejebb hogy # Download TVAnts using the following link:- TVAnts Download
ott letudjátok tölteni. Sztem mivel TVAntson belül a barca tv adja a meccset tuti lessz közvetités ha nem is lenne amire kicsi az esély akkor marad a multkori spanyol oldal. További szép napot

Ui: Szerkesztve : http://www.rojadirecta.com/ ittis adni fogja Hearts-Barcelona .


Mintmár irtam egy magyar adó nemadja megnéztem. de ha elolvassátok akkot majd tudjátok nézni. Két link közül biztos adja vmelyik sőt még live-footy is adhatja sztem, link : http://livefooty.doctor-serv.com/sat28. ... elona.html

Ha ezek után vki nemtud olvasni és megkérdezi h mi adja akkor tudom sajnálni
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2007.07.28. 12:26:36

Akkor most vajon leadják a Sport Klubon élőben a Hearts elleni meccsünket vagy sem ? :roll:
Avatar
otto'o
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2007.01.27. 20:42:50
Tartózkodási hely: bp.

2007.07.28. 12:11:14

spanyol lapértesülések szerint rijkaard ad majd némi időt a három gigásznak egyszerre
jó volna látni, de attól tartok a barca tv megint lekorlátozza a közvetítést
ismét csak a mézesmadzagot huzza el az orrunk előtt hogy fizessünk elő
barca, barca, baaar-ca
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.07.28. 12:01:23

mypeter írta:BarcaTV Online.

roonie írta:A Hearts elleni meccset adja valami, lehet valahol majd nézni?
És akinek nincs? :roll:
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2007.07.28. 11:55:16

BarcaTV Online.

roonie írta:A Hearts elleni meccset adja valami, lehet valahol majd nézni?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.07.28. 11:20:52

FCB_gábor írta:Na nagy nehezen lejött és megtudtam nézni rendesen elejétől a végéig a mérkőzést. Aki nem látta és magakarja nézni annak tudom ajánlani a torrent verziót, mert jó és élvezhető minőségű.

A mérkőzésről és játékosokról :) :
valaki írta, hogy persze a szokásos 4-3-3 felállás már megint
ez az első félidőre nem volt igaz, mert 4-4-2-es volt a rendszer
Valdes-re nem lehet panasz, együtt élt a játékkal, jól mozdult ki amikor kellett
Thuram és Presas sok labdát passzolt el az első játékrészben viszont Oleguernek volt egy gyönyörű kb 60méteres passza(grat neki, hehe) Zambihoz
a 2 szélső védő a szokásos formáját hozta, támadásban jobbak védekezésben kevésbé
Yaya kellemes csalódás és egyben nagyon furcsa látvány hatalmas termetével a középpályán, volt 2 csúnya elkésett becsúszása, de nagyon hasznosan játszott
Iniesta szürke volt, Xavi ellenben nagyon élt, jól játszott
Ezquerro rengeteget mozgott előre és hátra is, elég szoxor helyzetbe is került, de szerintem a sok mérkőzés hiány miatt nagyon rossz volt a helyzetkihasználása
Ronaldinho az előző szezonbéli formáját hozta, körülményes volt és lassítja a támadásokat
Eto'o megint sokat dolgozott mezőnyben, de amióta ezt játsza nem elég gólratörő a játéka

a második félidőben már a jó öreg 4-3-3-at játszottuk
Jorquera....kicsit félek kimondani a topikot visszaolvasva, de azt kell mondjam nagyon gyenge volt, a gólnál totál árnyékra vetődik aztán ugye hajmeresztő cselezgetések a kapu előtt, de még a 93. percben is kiakasztott amikor támad az ellenfél és a 16-os vonaláig kijön hogy elüssön egy labdát a levegőben, ami persze abszolut nem úgy sikerült ahogy kellett volna, de azért megúsztuk
Abidal védekezésben tanári(egyszer Presasnak ki kellett segítenie), támadásban lesz még jobb is
Thuram és Ole már a 2. félidőben nem adott el labdákat csak katalán barátunk mellől fejeltek egy gólt :)
Belletti hozta amit tud :)
Motta és Crosas semmi különös,
Deco jobb volt, mint tavaly a mérkőzések 80%-ban és mintha 1 fokozattal gyorsabb lenne, mint az előző szezonban(ennek nagyon örülök), volt kb 3 gólt érő passza, de a fiatalok elpuskázták :) a szokásos ellenfél tizenhatosa előtti és felpályánál elkövetett faultjait is hozta, sárgát viszont labda elrugásáért kapott :)
Bojan jobbon kezdett, de ott nem ment neki, később középen játszott és ott már sokkal jobban élt, nagyon érzi a kaput, de gyengébb felépítése miatt még elnyomták az ellenfél játékosai
Dos Santos volt a legjobb támadónk, bal oldalt vagy jobb oldalt neki mindegy volt, nagyon élt, szépen osztogatott
Henry-tól többet vártam, középen előretoltan kezdett és ha helyzetbe került jól oldotta meg, de visszavontan a 2 fiatal mögött mezőnyben már kevésbé volt hasznos, nem megy (még) neki a rövid passzos játék és a kiszolgálás

Teljes egészében látva a mérkőzést azért jóval nyugodtabb vagyok, mint látatlanban az 1:0-ás győzelem halllatán. Bőven van potenciál a csapatban.

el ne felejtsek megemlíteni még egy pozítívumot: Oleguer megborotválkozott és a haja is rövidebb, így már nincs olyan idegesítő kinézete a srácnak :twisted:
Szép jellemzése a meccsnek :wink:

Az azért aggaszt kicsit,hogy R10en MÉG nem látni vmi nagy javulást...pedig most pihenhetett,stb,stb...de az erőnléti edzések után szntem OK lesz vele minden!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.07.28. 11:11:36

Köszi az infókat, épp kérdezni akartam, hogy mi adja majd. :D
Maradok a rojadirectanál, de remélem most nem fullad le a második félidőre. :roll:
Avatar
TyLeR
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2007.06.26. 17:42:33

2007.07.28. 11:04:22

Hi all. Ma Hearts-Barcelona meccs, ugytudom nem adja semilyen magyar adó szoval marad a stream, ime itt a link : http://myp2p.eu/Matches/Match3.htm
TvAnts progi kell hozzá ahhoz itt alink : http://www.tvants-ppstream.com/ lessz egy olyan sor lejebb hogy # Download TVAnts using the following link:- TVAnts Download
ott letudjátok tölteni. Sztem mivel TVAntson belül a barca tv adja a meccset tuti lessz közvetités ha nem is lenne amire kicsi az esély akkor marad a multkori spanyol oldal. További szép napot

Ui: Szerkesztve : http://www.rojadirecta.com/ ittis adni fogja Hearts-Barcelona .
Avatar
roonie
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2005.12.12. 18:42:17

2007.07.28. 10:56:37

A Hearts elleni meccset adja valami, lehet valahol majd nézni?
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.07.28. 06:04:37

Na nagy nehezen lejött és megtudtam nézni rendesen elejétől a végéig a mérkőzést. Aki nem látta és magakarja nézni annak tudom ajánlani a torrent verziót, mert jó és élvezhető minőségű.

A mérkőzésről és játékosokról :) :
valaki írta, hogy persze a szokásos 4-3-3 felállás már megint
ez az első félidőre nem volt igaz, mert 4-4-2-es volt a rendszer
Valdes-re nem lehet panasz, együtt élt a játékkal, jól mozdult ki amikor kellett
Thuram és Presas sok labdát passzolt el az első játékrészben viszont Oleguernek volt egy gyönyörű kb 60méteres passza(grat neki, hehe) Zambihoz
a 2 szélső védő a szokásos formáját hozta, támadásban jobbak védekezésben kevésbé
Yaya kellemes csalódás és egyben nagyon furcsa látvány hatalmas termetével a középpályán, volt 2 csúnya elkésett becsúszása, de nagyon hasznosan játszott
Iniesta szürke volt, Xavi ellenben nagyon élt, jól játszott
Ezquerro rengeteget mozgott előre és hátra is, elég szoxor helyzetbe is került, de szerintem a sok mérkőzés hiány miatt nagyon rossz volt a helyzetkihasználása
Ronaldinho az előző szezonbéli formáját hozta, körülményes volt és lassítja a támadásokat
Eto'o megint sokat dolgozott mezőnyben, de amióta ezt játsza nem elég gólratörő a játéka

a második félidőben már a jó öreg 4-3-3-at játszottuk
Jorquera....kicsit félek kimondani a topikot visszaolvasva, de azt kell mondjam nagyon gyenge volt, a gólnál totál árnyékra vetődik aztán ugye hajmeresztő cselezgetések a kapu előtt, de még a 93. percben is kiakasztott amikor támad az ellenfél és a 16-os vonaláig kijön hogy elüssön egy labdát a levegőben, ami persze abszolut nem úgy sikerült ahogy kellett volna, de azért megúsztuk
Abidal védekezésben tanári(egyszer Presasnak ki kellett segítenie), támadásban lesz még jobb is
Thuram és Ole már a 2. félidőben nem adott el labdákat csak katalán barátunk mellől fejeltek egy gólt :)
Belletti hozta amit tud :)
Motta és Crosas semmi különös,
Deco jobb volt, mint tavaly a mérkőzések 80%-ban és mintha 1 fokozattal gyorsabb lenne, mint az előző szezonban(ennek nagyon örülök), volt kb 3 gólt érő passza, de a fiatalok elpuskázták :) a szokásos ellenfél tizenhatosa előtti és felpályánál elkövetett faultjait is hozta, sárgát viszont labda elrugásáért kapott :)
Bojan jobbon kezdett, de ott nem ment neki, később középen játszott és ott már sokkal jobban élt, nagyon érzi a kaput, de gyengébb felépítése miatt még elnyomták az ellenfél játékosai
Dos Santos volt a legjobb támadónk, bal oldalt vagy jobb oldalt neki mindegy volt, nagyon élt, szépen osztogatott
Henry-tól többet vártam, középen előretoltan kezdett és ha helyzetbe került jól oldotta meg, de visszavontan a 2 fiatal mögött mezőnyben már kevésbé volt hasznos, nem megy (még) neki a rövid passzos játék és a kiszolgálás

Teljes egészében látva a mérkőzést azért jóval nyugodtabb vagyok, mint látatlanban az 1:0-ás győzelem halllatán. Bőven van potenciál a csapatban.

el ne felejtsek megemlíteni még egy pozítívumot: Oleguer megborotválkozott és a haja is rövidebb, így már nincs olyan idegesítő kinézete a srácnak :twisted:
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.07.27. 20:51:18

Jorqueránál jobb második számú kapust el sem tudok képzelni!!!
A lehető legjobb, nagyon megbízható a kevés lehetőség ellenére, ráadásul saját nevelés. Sajnos most ér a legjobb korba, így kétlem, hogy túl sokáig maradna a Barca kispadján!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2007.07.27. 19:59:07

varga tamás írta:
VictorValdes19 írta:nehogymár azt mond hogy Jorquera nem liga szintű kapus sztem tökéletes 2 számú kapusként csak megkpéne nézned pár évvel ezelőtti asszem 2003-2004-es idényben a spanyol kupában a zara ellen milyeneket védett.....
Idén a Getafe elleni hazai meccsen a bekapott első gólja az is első osztályú volt, mi?
Nem is olvastam teljesen vissza a szitut de ez szúrta a szememet. Mármint, hogy 1 gól miatt... valdes ha a potyagóljai után itélnénk meg akkor már a mucsaröcsöge fc cserekapusa lehetne.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.07.27. 19:12:00

varga tamás írta:
VictorValdes19 írta:nehogymár azt mond hogy Jorquera nem liga szintű kapus sztem tökéletes 2 számú kapusként csak megkpéne nézned pár évvel ezelőtti asszem 2003-2004-es idényben a spanyol kupában a zara ellen milyeneket védett.....
Idén a Getafe elleni hazai meccsen a bekapott első gólja az is első osztályú volt, mi?
Kupában rengeteg nagy védése volt,inkább az jellemző rá,mint a hibák! Nekem is megfelel 2.számú kapusnak!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.07.27. 18:11:59

varga tamás írta:
VictorValdes19 írta:nehogymár azt mond hogy Jorquera nem liga szintű kapus sztem tökéletes 2 számú kapusként csak megkpéne nézned pár évvel ezelőtti asszem 2003-2004-es idényben a spanyol kupában a zara ellen milyeneket védett.....
Idén a Getafe elleni hazai meccsen a bekapott első gólja az is első osztályú volt, mi?
hát nincs olyan kapus aki ne hibázna és Jor csak 2 számú meg melyik meccsen is volt az az elsőn vagy a visszavágón meg ha a 2-an akkor ott az egész csapat nem volt toppon
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.07.27. 18:06:51

VictorValdes19 írta:nehogymár azt mond hogy Jorquera nem liga szintű kapus sztem tökéletes 2 számú kapusként csak megkpéne nézned pár évvel ezelőtti asszem 2003-2004-es idényben a spanyol kupában a zara ellen milyeneket védett.....
Idén a Getafe elleni hazai meccsen a bekapott első gólja az is első osztályú volt, mi?
Avatar
bence 8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2007.06.01. 15:35:09
Tartózkodási hely: Besenyőtelek

2007.07.27. 18:02:55

melyken volt a meccs és mikor?
...A sok [auto_cenzúra] vegás meg eszi a salátát
Az ember ragadozó mi a [auto_cenzúra] zabáljak palántát...
"Tibbah"
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.07.27. 17:36:58

nehogymár azt mond hogy Jorquera nem liga szintű kapus sztem tökéletes 2 számú kapusként csak megkpéne nézned pár évvel ezelőtti asszem 2003-2004-es idényben a spanyol kupában a zara ellen milyeneket védett.....
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Válasz küldése