Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.02.02. 10:54:57

JanPieterzoon írta:
lluisllach89 írta:Végre volt hajtás.

Az eredmény botrányos annak tekintetében, hogy mennyi minden maradt ki, kapufa, tizi, stb. Viszont ha megemlítjük, hogy az Albás, Máttyiős baloldal a Valencia méregfoga, és mi Alves nélkül álltunk fel, ráadásul Xavi pihent, Ini sérült, illetve Messi 0 volt, akkor ennek tudatában én elképedem hogy így is ennyivel jobbak voltunk idegenben?

Egyszerűen minden ellenünk van mostanában, de ha bárki megver minket ilyen hozzáállással, akkor annak csak gratulálni lehet.
Az eredmény szerintem nem rossz egyáltalán, idegenben a döntetlennel lépéselőnyben van a csapat. Azt meg ne feledd, hogy még 0-0nál ki kellett volna küldeni Pintot, szóval azért az, hogy minden ellenünk van kicsit túlzás. :) A játék jó volt, összességében most azt hiszem nem igazán lehetünk elégedetlenek a játékosokkal szemben.
Az előjelek alapján jó eredmény, pláne úgy hogy továbbjutásra állunk.

Pinto szituját max videobíróval lehetett volna megadni, egyszerűen képtelenség volt helyes ítéletet hozni ott, sebtiben. Ezt leszámítva meg kitömhettük volna őket, szóval igenis rossz eredmény, a meccs összképét tekintve.

Ami pedig a balszerencsét illeti, azt januárra értettem, vagy minden kifelé pattan, vagy a bírók is megakadályoznak minket. Remélem hamar magunk mögött hagyjuk.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.02.02. 10:47:04

A mi kezünkben a további sorsunk :) Nem szabad hülyeséget csinálni, és akkor meg lehet a döntő.
Visca el Barca!
"And my heart will leave you never."
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.02.02. 08:17:33

Az 1-1 jó eredmény. Kit érdekel h lehetett volna jobb v rosszabb?
Megvan az idegenben rúgott gól, tehát a Valenciának támadnia kell a Nou Campban. Ki kell őket végezni!
A Fifa egy szégyen
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2012.02.01. 23:16:46

lluisllach89 írta:Végre volt hajtás.

Az eredmény botrányos annak tekintetében, hogy mennyi minden maradt ki, kapufa, tizi, stb. Viszont ha megemlítjük, hogy az Albás, Máttyiős baloldal a Valencia méregfoga, és mi Alves nélkül álltunk fel, ráadásul Xavi pihent, Ini sérült, illetve Messi 0 volt, akkor ennek tudatában én elképedem hogy így is ennyivel jobbak voltunk idegenben?

Egyszerűen minden ellenünk van mostanában, de ha bárki megver minket ilyen hozzáállással, akkor annak csak gratulálni lehet.
Az eredmény szerintem nem rossz egyáltalán, idegenben a döntetlennel lépéselőnyben van a csapat. Azt meg ne feledd, hogy még 0-0nál ki kellett volna küldeni Pintot, szóval azért az, hogy minden ellenünk van kicsit túlzás. :) A játék jó volt, összességében most azt hiszem nem igazán lehetünk elégedetlenek a játékosokkal szemben.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.02.01. 23:10:54

lluisllach89 írta:Végre volt hajtás.

Az eredmény botrányos annak tekintetében, hogy mennyi minden maradt ki, kapufa, tizi, stb.

Egyszerűen minden ellenünk van mostanában, de ha bárki megver minket ilyen hozzáállással, akkor annak csak gratulálni lehet.

Aki pozitív volt ma este: MOM Puyí, egyenlítő gól, plusz dupla roulette.. :mrgreen:
Az eredmény azért jó, mert van egy idegenbeli gólunk. Ez nagyon fontos. A játék hagy némi kivánnivalót, de most ugye a kifele pattanós időszakunkat éljük. Nem lesz mindig így. Puyolon pedig besz*rtam. :)
Kép
Kép
Kép
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.01. 23:06:26

Bob_Marley írta:
Kalap1988 írta:Srácok, persze, hogy dühítő, de nyugalom, ne kapjatok már szívrohamot és ne küldjetek el mindenkit a halál f.szába, csak mert kihagyja a helyzeteit. A játékkal semmi gond és ez a lényeg ( jelenleg továbbjutásra állunk, majd akkor lehet ellenérvekkel jönni, ha már nem). Könnyű elődöntő nem igazán van, emlékezzetek a megnyert kupánknál a Mallorca ellenire... Pinto tizenegyest fogott stb... Na ott aztán tényleg betliztünk. Ahhoz képest idén joga bonito van a kupameccseken.
Ezt ha nem gond ide átmásoltam, mert teljesen egyetértek vele, s leírja a ma meccset!Első félidőben is jól játszottunk, voltak helyzeteink, jóval jobban figyeltünk a kontrákra igaz egyszer csak elfutottak a baloldalt, Puyi nagyot hibázott ott!
2ik félidőre teljesen uraltuk a meccset, ordító helyzetek 11es!Az eredmény még így is azt mondom szinte tökéletes (szinte mert ha nyerünk az tökéletes), s Puyol gólja óta továbbjutásra állunk!És ez a legfontosabb!Jövő héten is figyelni kel természetesen, de ha sikerülne ezt a játékot hozni nem lesz gond, ma nagyon hajtottak a fiúk minden labdáért!Voltak pozitív és negatív teljesítmények, Mascheranot kiemelném nagyon tetszett a játéka, illetve Fabregas is feléledt a csipkerózsika álmából!Szóval nem kell aggódni, a játék kifejezetten jó volt, az eredményre sem lehet túl sok panasz!Inkább itt hozzunk egy ikszet mint pl a bajnokin!
Na, ketten megmondtátok a tutit. Én a jövő héten is kiegyezek egy 0-0-val.
A játékban van fejlődés, de három meccse nem nyertünk, a védők rugdossák a gólokat. Messi három meccse nem rúgott gólt. Sajnálni fogom azt a csapatot aki ellen át fog szakadni a gát.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.02.01. 23:04:43

Végre volt hajtás.

Az eredmény botrányos annak tekintetében, hogy mennyi minden maradt ki, kapufa, tizi, stb. Viszont ha megemlítjük, hogy az Albás, Máttyiős baloldal a Valencia méregfoga, és mi Alves nélkül álltunk fel, ráadásul Xavi pihent, Ini sérült, illetve Messi 0 volt, akkor ennek tudatában én elképedem hogy így is ennyivel jobbak voltunk idegenben?

Egyszerűen minden ellenünk van mostanában, de ha bárki megver minket ilyen hozzáállással, akkor annak csak gratulálni lehet.

Aki pozitív volt ma este: MOM Puyí, egyenlítő gól, plusz dupla roulette.. :mrgreen:

Thiago is jól tolta, Cescen végre valami hajtást lehetett felfedezni, illetve Tello mutatta hogy 1000szer több fantázia van benne mint Cuencában, csak blama lenne a friss szerződéses kárára játszatni.

Negatív: Piqué és Messi. Shame on you!
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.02.01. 23:01:19

Én megértem, hogy jó volt a játék, meg stb. DE nem csak az előny miatt, hanem lélektanilag is fontos lett volna egy győzelem ma. A temetői hangulat után itt volt az esély, hogy kiüssük a Valenciát, válaszoljunk a kritikákra. Erre mit látunk megint? Kihagyott ziccerek sora, és újabb döntetlen. Lehet, hogy egy hisztis hülye vagyok, és elmehetnék már a fenébe, de engem így a jó játék nem tud vigasztalni. Mert emiatt szenvedünk idén. A játék jó, de nem tudunk nyerni. Ezt látjuk szinte folyamatosan (idegenben). És akkor most megint "nincs probléma". Dehogynem! Pont emiatt vagyunk jelenleg 7 pontos hátrányban a nálunk simán gyengébb madrid mögött.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2012.02.01. 23:00:43

nem értem mi történik a csapattal de legalább nincs hátrány és gólt szereztünk idegenben.

remélem jobb lesz a folytatás!!
VISCA BARCA :twisted: :twisted: :twisted:
VISCA EL BARCA
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.01. 22:59:20

A második félidei játékkal már meg voltam elégedve, de ez a fiúktól kevés.
A továbbjutást is eldönthettük volna, de az a fránya helyzetkihasználás.
Jövőhéten bele kell gyalulnunk őket a talajba.
Visca el Barca!!!!!!!!!!!!
U.i.: Semleges nézőnek ez egy nagyon jó meccs volt. Igazi kupameccs.
Avatar
berryfield
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.01.20. 17:46:43

2012.02.01. 22:58:34

Kicsit elgondolkodtató, miért olyan gyenge mostanában a helyzetkihasználás? Ezt a meccset alsó hangon 3 góllal kellett volna hozni. Halkan jegyzem meg, hogy ahhoz képest viszont még az X is jó, hogy emberhátrányban is játszhattak volna a fiúk úgy 70 percet. Ettől függetlenül hihetetlen, mi nem mennek be... :/
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.02.01. 22:58:21

Annyi történt, hogy a Valencia-nak volt 1 (talán 2?) kapura lövése és egyben helyzete is, azt kihasználták.
Míg mi nekünk nem sikerült legalább 3 darab, ordítóan nagy helyzetben bejuttatni a labdát a hálóba.

Szerintem a Valencia a legnagyobb ellenfelünk az egész spanyol bajnokságban, ők képesek megszorítani minket leginkább.
De felülmúltuk őket - sajnos csak játékban, nem eredményben.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.01. 22:56:44

Kalap1988 írta:Srácok, persze, hogy dühítő, de nyugalom, ne kapjatok már szívrohamot és ne küldjetek el mindenkit a halál f.szába, csak mert kihagyja a helyzeteit. A játékkal semmi gond és ez a lényeg ( jelenleg továbbjutásra állunk, majd akkor lehet ellenérvekkel jönni, ha már nem). Könnyű elődöntő nem igazán van, emlékezzetek a megnyert kupánknál a Mallorca ellenire... Pinto tizenegyest fogott stb... Na ott aztán tényleg betliztünk. Ahhoz képest idén joga bonito van a kupameccseken.
Ezt ha nem gond ide átmásoltam, mert teljesen egyetértek vele, s leírja a ma meccset!Első félidőben is jól játszottunk, voltak helyzeteink, jóval jobban figyeltünk a kontrákra igaz egyszer csak elfutottak a baloldalt, Puyi nagyot hibázott ott!
2ik félidőre teljesen uraltuk a meccset, ordító helyzetek 11es!Az eredmény még így is azt mondom szinte tökéletes (szinte mert ha nyerünk az tökéletes), s Puyol gólja óta továbbjutásra állunk!És ez a legfontosabb!Jövő héten is figyelni kel természetesen, de ha sikerülne ezt a játékot hozni nem lesz gond, ma nagyon hajtottak a fiúk minden labdáért!Voltak pozitív és negatív teljesítmények, Mascheranot kiemelném nagyon tetszett a játéka, illetve Fabregas is feléledt a csipkerózsika álmából!Szóval nem kell aggódni, a játék kifejezetten jó volt, az eredményre sem lehet túl sok panasz!Inkább itt hozzunk egy ikszet mint pl a bajnokin!

off:Kalap küldtem egy másikat Hendersson Stuckey kombóval :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.02.01. 21:54:41

Sanama írta:Xavi es Alves miért nem jatszik?
pihennek a hétvégi meccsre.
gondolom én. :wink:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.02.01. 20:55:56

Xavi es Alves miért nem jatszik?
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.02.01. 20:55:47

MessiFan írta:Nagyon szimpatikus a kezdő meg kell mondjam. Masszív védelem, gyors, ügyes középpálya. Nem lesz az a tipikus 80-20% labdabirtoklás, de ha végig tudjuk vezetni a támadásokat és be is fejezni góllal akkor nem lesznek gondok.
Hajrá! Mutassátok meg hogy Iniesta és Xavi nélkül is szép játékkal tudtok győzni!

Valamiért úgy érzem Fabregas megint gólt fog lőni :D
Én sajnos nem, az utóbbi 5-6 meccsen baromi gyenge.

Idegenben ez nagyon-nagyon nehéz lesz, ez szinte a legnagyobb esélye a Valenciának idén, úgy is fognak hozzáállni és emellé minőség is párosul.

Remélem Telló majd váltja Cuencát és Pep észhez tér.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.02.01. 20:43:11

Nagyon szimpatikus a kezdő meg kell mondjam. Masszív védelem, gyors, ügyes középpálya. Nem lesz az a tipikus 80-20% labdabirtoklás, de ha végig tudjuk vezetni a támadásokat és be is fejezni góllal akkor nem lesznek gondok.
Hajrá! Mutassátok meg hogy Iniesta és Xavi nélkül is szép játékkal tudtok győzni!

Valamiért úgy érzem Fabregas megint gólt fog lőni :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.02.01. 20:40:19

OFF: Azt én tudom rosszul, hogy a kupában csak 5 cseréje lehet egy csapatnak? Mert nekünk 6, a valenciának pedig 7 tartalékjátékosa van
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2012.02.01. 20:23:25

"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2012.02.01. 20:23:25

lui1698 írta:Pinto; Puyol, Mascherano, Piqué, Abidal; Busquets, Thiago, Cesc; Messi, Alexis y Cuenca
a hivatalos oldalon Alves kezd, Busquets meg nem.

szerk: vagy mégse :oops: :D kijavították ők is...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szajko 2012.02.01. 20:32:41-kor.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.02.01. 20:22:26

Pinto; Puyol, Mascherano, Piqué, Abidal; Busquets, Thiago, Cesc; Messi, Alexis y Cuenca
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.01. 17:45:16

Nyilvánvalóan nagyon nehéz meccs lesz, de arra számítok hogy rendkívül motiváltan lépünk ma pályára. A hétvégi x után, plusz a hátrányunk is nőtt, sokan leírták a csapatot, úgyhogy már csak ezért is mutassuk ma meg nekik. És persze azért is hogy nyugodtan várhassuk a visszavágót.
A Valencia ebben nem lesz partner az biztos, úgyhogy kiemelkedő teljesítményre lesz ma szükség.

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.02.01. 14:55:09

MessiFan írta:Kell egy magabiztos védelem, amit kisegít Mascherano, vagy mondjuk Keita. Aztán ugye 2 szélső akiből az egyik szerintem Cuenca lesz, legalábbis én őt raknám. Nagyon meg kell szervezni a csapat játékát és védelmét és akkor ott lehetünk a döntőbe. Fejben mindenkit fel kell készíteni.
Keita nem nem hiszem, hogy kisegítené a csapatot... :D
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.02.01. 14:35:51

Kell egy magabiztos védelem, amit kisegít Mascherano, vagy mondjuk Keita. Aztán ugye 2 szélső akiből az egyik szerintem Cuenca lesz, legalábbis én őt raknám. Nagyon meg kell szervezni a csapat játékát és védelmét és akkor ott lehetünk a döntőbe. Fejben mindenkit fel kell készíteni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.01. 14:26:54

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ismét egy kemény meccs!Rúgjunk gólt idegenben ez a legfontosabb, s ha már itt vagyunk jussunk is be a döntőbe!
Pep szerintem nem fog kockáztatni, meg nagyon kifejezett csatárunk sincs túl sok, így egy okos kivárásra épülő játékot várok Mascherano-Busquets egyszerre szerepeltetése sem lepne meg, főleg hogy a Valencia tud futni a kontráiból, s kellenek emberek akik megfogják a támadásaikat!S valóban egy döntetlen (mondjuk 1-1) már nagyon jó eredmény, úgyhogy hajrá, persze ha tudunk nyerni tegyük azt :lol:
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése