Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1135
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.04.21. 10:33:30

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... l-2074085/ :lol: :lol: :lol:

látszik, hogy nincsenek hozzászokva az ünnepléshez... :lol:
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 10:07:46

A vereség belefér hisz a Barca is egy csapat ,emberekből áll akik bizony láthatóan elfáradtak..

Én úgy érzem csak az lehet a gond hogy nagyon felhoztuk a Madridot ,most még erősebbek lesznek ,Mou és a játékosai kezdik elhinni hogy lehet keresnivalójuk a BL ben.

Tisztelem becsülöm Mo t,de jobb lenne neki a Kuvaiti bajnokságban,ott nem gond a bunkerfoci,itt viszont tönkreteszi ezt a gyönyörű játékot.
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2011.04.21. 09:47:33

A futballban nincs verhetetlen csapat, és ez alól a Barcelona sem kivétel. És részemről ennyit a tegnapi meccsről. Nagyon sokan előttem leírták a véleményüket én újabbal nem traktálnám kedves szurkolótársaim.
Persze keserű a szőlő, de annyi szép percet okoztak a fiúk az elmúlt években. Általában itt ismerszik meg az igazi szurkoló, mert ilyenkor kell igazán kiálllni a csapat mellett.
Sokmindenkivel én személy szerint elégedetlen voltam a tegnapi meccsen, de az elmúlt évek makulátlan teljesítménye annyira elkényeztetett minket, hogy néha már a realitás talajáról elrugaszkodva állítottunk mércét a csapat felé. Ők is emberek, és ez tegnap is bebizonyosodott, sajnos.
Ami hihetelen, az Mourinho formaidőzítése: tavaly egyszer kaptunk ki négy meccsen az intertől, mégis ők örülhettek a végén.
Idén ugyanez a felállás. Összel sima pofon a Madridnak, hétvégén iksz és az idény egyik legfontosabb meccsén kikaptunk. 3 klasszikus közül egyszer vonultak le a fiúk vesztesen, mégsem örülhetünk a statisztikának.
Ami legfontosabb lehet most Pep részéről, hogy felrázza a csapatot hétvégre, és erre kiváló ellenfél lehet az Osasuna, mert meg kell mutatni a világnak, hogy nem felejtett el focizni a Barcelona, és annyira ne érezze nyeregben a Madrid magát a BL meccsekre. Mondjuk magas lóról lehet nagyot esni...
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.04.21. 08:58:58

A tegnapról:

Az 1. félidő semmi nem volt. Nem is akarok róla írni, 0 volt, csak a a kakaskodás ment.

A 2. félidőben már az első percekben látszott, hogy ez a miénk lesz. Ha itt lövünk 1 gólt akkor miénk a dolog. Kiemelném az egész csapatott tényleg, Pinto,Mascherano,Iniesta,és Pedro voltak nálam a legjobbak, de a többiek sem vallottak szégyent, még Villa sem szerintem, akinek nem egy jó megmozdulása volt.

És a hosszabbításban is azt folytattunk amit a 2. félidőben abbahagytuk, amíg C.R. betalált....itt ért véget a dolog.

Már tegnap is írtam, hogy ilyen helyzetben nem tudok őszintén gratulálni a realnak, ezért ezt nem is teszem meg. Nálam nem a kupa bizonyítja, hogy ki az erősebb, mert az látszik a pályán. És itt a válasz arra a kérdésre, hogy az aktuális legjobb csapatnak törvényszerű-e hogy nyerjen mindent...NEM. Tavaly az Inter gyengébb képességekkel kiejtett, most ezt csinálta a real is. Jöhet ide minden madridista, hogy így meg úgy játszott a 2 csapat, de szerintem feltűnt a meccsen az amiket most leírtam.

Tegnap ebben a pillanatban ideges voltam, de most átgondolva megnyugodtam. Láttam a keserű arcú Barca játékosokat, és most olyan düh és csalódottság lehet bennük, amit felhasználhatnak a BL meccsekre. Na én ezt a topicot csak augusztusban fogom újra igénybe venni, most jöhet a bajnokság lezárása minél előbb, majd a BL párharcok!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.04.21. 08:57:43

A meccs után elmentem biciklizni üvöltő metállal a fülemben.
Sikerült túltenni magamon ezen a vereségen mert nem lehet mindig győzni.
Megérdemelte a Real a győzelmet mivel jól védekeztek és vezették a kontráikat.
A második félidőben bárcsak megadták volna a gólt...

A BL-ben most már kötelező a győzelem :!:
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.04.21. 08:51:59

Logan10 írta:A Barcából két olyan embert tudok említeni aki 4-0 ás hátránynál is megy előre ez pedig Piqué és a Kapitány-egyébként Puyol a legnagyobb mitivátor szerintem még Pepnél is nagyobb és ha ő nincs itt akkor ez a vége. :roll:

=D>
nem értem Pep miért nem rakta be hosszabbításra Puyolt :evil:
miben fogadunk hogy a Real soha nem lőtte volna be azt a gólt ha Puyol a pályán van(és ez vonatkozik a szombati meccsre is.)
Avatar
Logan10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.08.26. 08:55:17
Tartózkodási hely: a számítógép előtt...

2011.04.21. 08:33:32

A Barcából két olyan embert tudok említeni aki 4-0 ás hátránynál is megy előre ez pedig Piqué és a Kapitány-egyébként Puyol a legnagyobb mitivátor szerintem még Pepnél is nagyobb és ha ő nincs itt akkor ez a vége. :roll:
Csak a Barça
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.04.21. 08:28:36

Logan10 írta:Villa hónapok óta 0 és ez romlik :evil: ha nyáron nem vesz a klub minőségi embert csatár és védő posztokra akkor jövőre valóban nem sk kupánk lesz :evil: :cry:
teljesen egyetértek. A védelmünk Puyol nélkül semmit nem ér egy 0 az egész. Villa teljesen Ibra szindrómába szenved. Pedro sincs valami nagy formába. Már látom a Bl meccset a szemeim előtt. Real Madrid-Barcelona 1-0. Megismétlődik a tegnapi szerencsés góllal nyer a Real. Visszavágó. 0-0 mindent megtettünk Villa elk*rta a helyzeteket, Messi irányítót játszott mindent megpróbáltunk, nem sikerült kiesünk a Blből. Hasonló forgató könyvre számítok. :(
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.04.21. 08:17:29

Léfe írta: Mou pedig nagy edző, nehogy már mi modjuk meg mi lgyen az Ő taktikája. Azt játszatta amit sikeresnek vélt és igaza van. Undoritó a hibát másban kersesni.
Én már tegnap leírtam a véleményemet, s ezzel a mondattal tökéletesen egyet értek!Lehet anti futballt írni, bunkert írni, de egy edző azért van, hogy felkészüljön az ellenfélből, annak gyengeségeiből, erősségeiből, s olyan taktikát kieszelni amivel le lehet győzni!Óriási húzásai voltak, sajnos a portugálnak!Labdarúgás megszégyenítése?Mi, az hogy 11 ember óramű pontossággal végrehajtja a feladatát, s kicsit erős túlzás, hogy előre vágják, s bumm, s ennyi a támadás!Tudom sokakból a csalódottság beszél, én is le vagyok törve, de nem tudunk mást tenni, meg kell hajolni a RM előtt….sajnos!Második félidőre lehet alapozni, de a hosszabbításban megint csak ők tudtak megújulni, Ronaldonak 3 lehetősége volt, a 3ikat már berúgta (fejelte)!Nagyon kemény párharc lesz a BL-ben is, s az utóbbi 2 meccs megmutatta, vissza kell ereszkedni a földre, s mindent megtenni a továbbjutásért!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Logan10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.08.26. 08:55:17
Tartózkodási hely: a számítógép előtt...

2011.04.21. 08:15:03

OvaMind írta:Hihetetlen, ami ezen a fórumon zajlik, néhány ember nagyon el van tévedve...

Ősszel volt egy 5-0-ás meccsünk, de egyébként a Real is klasszis csapat: ez olyan, mintha a MU-tól kaptunk volna ki 1-0-ra. Benne van...

Úgy érzem, nehéz volt erre a meccsre felpörgetni a csapatot a BL-tudatában, nem haraptunk eléggé. A Real viszont tisztában volt vele, hogy ebben a sorozatban van a legnagyobb esélye, így nagyon jó meccset produkáltak. Szerintem egyáltalán nem játszottak bunkerfocit, inkább a felezővonalat szállták meg, miközben a primadonnák is alázatos játékot nyújtottak.

Nálunk ellenben a támadójátékosok nagyon gyengén szerepeltek, mert amíg a 2. félidőre már a középpálya és Messi is összekapta magát, addig Villa nagyon szürkén teljesített, és Pedro sem volt a topon.

Összességében úgy érzem, hogy a Real most "kijátszotta" magát, és a BL-ben visszavágunk nekik. A Copa del Rey volt a 3. számú sorozat, a Liga nagy fölénnyel megvan, már csak a BL-t kell megnyerni, amire nagy sanszot látok. Kár lenne elkeseredni, vagy leírni a csapatot ezután a meccs után.

Forca Barca!
Igazad van de ha a Madridon túljutunk akkor lehet hogy lesznek sérültjeink :twisted: és a döntőben minden bizonnyal a Manchester United lesz..
Csak a Barça
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.04.21. 08:13:12

azzal persze egyet értek, hogy a végletekig bonyolított passzjáték már káros, de ami az átlövéseket illeti, ki tud lőni nálunk?! Messi a finom helyezések mestere, Villa minősíthetetlen, Pedró talán, Iniesta és Xavi néhanapján, azmeg már tragédia, hogy Alves oda mer állni szabadrúgást lőni! még tragikusabb a helyzet a szögletekkel, ebből a pontrúgásból(zömében)csak gólt kapni tudunk , rugni nem! szóval az az ember benyomása, hogy ez a csodálatos passzjáték, igencsak egyoldalúra formálja a játékosokat és a csapat arzenálját is! eddig megérte, de lehet hogy vége?!
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.04.21. 08:12:07

Hihetetlen, ami ezen a fórumon zajlik, néhány ember nagyon el van tévedve...

Ősszel volt egy 5-0-ás meccsünk, de egyébként a Real is klasszis csapat: ez olyan, mintha a MU-tól kaptunk volna ki 1-0-ra. Benne van...

Úgy érzem, nehéz volt erre a meccsre felpörgetni a csapatot a BL-tudatában, nem haraptunk eléggé. A Real viszont tisztában volt vele, hogy ebben a sorozatban van a legnagyobb esélye, így nagyon jó meccset produkáltak. Szerintem egyáltalán nem játszottak bunkerfocit, inkább a felezővonalat szállták meg, miközben a primadonnák is alázatos játékot nyújtottak.

Nálunk ellenben a támadójátékosok nagyon gyengén szerepeltek, mert amíg a 2. félidőre már a középpálya és Messi is összekapta magát, addig Villa nagyon szürkén teljesített, és Pedro sem volt a topon.

Összességében úgy érzem, hogy a Real most "kijátszotta" magát, és a BL-ben visszavágunk nekik. A Copa del Rey volt a 3. számú sorozat, a Liga nagy fölénnyel megvan, már csak a BL-t kell megnyerni, amire nagy sanszot látok. Kár lenne elkeseredni, vagy leírni a csapatot ezután a meccs után.

Forca Barca!
Avatar
Logan10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.08.26. 08:55:17
Tartózkodási hely: a számítógép előtt...

2011.04.21. 08:07:42

Villa hónapok óta 0 és ez romlik :evil: ha nyáron nem vesz a klub minőségi embert csatár és védő posztokra akkor jövőre valóban nem sk kupánk lesz :evil: a reálnál ez könnyen megy mert perez bácsi mindenhonnan szerez pénzt... nem hiszem el hogy amikor a reálnak adóssága volt a ronaldo mezek pénzéből ezt a mínuszt pluszra fordították...nálunk meg a mínusz pénz mert ugye a csapata negatívban van nem tudják mezekből pluszra tornázni?? :cry:
Csak a Barça
mezenga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006.10.07. 12:37:24

2011.04.21. 07:52:52

Na ez volt az a meccs amit még a Real szurkolók sem fognak újra megnézni...
Mourinho felküldte a pályára Realt a kiscsapatok taktikájával, aztán majd lesz valami.
A legnagyob baj ott volt h nem volt olyan cserénk akit be lehetett volna dobni mint anno Larsson. Pl Villa helyett akár én is játszhattam volna, értékelhetetlen volt
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.21. 06:55:32

T.Eagicó elöttem szolónak teljesen igaza van. Nem lehet mindig-mindent megnyerni. Jobban akart a Reál,ez az igazság. Sajnos az első félidőben egy középcsapatszintet hoztunk, de megusztuk, azután jol ment második részben. Lényegesen többet mozogtak a fiuk és gyorsabban. Csak nem jött a gól. Aztán a hosszabitásban ismét leeengdtünk, ki tudja miért. Idén már nem nyeregetünk könnyen, nehezen jönnek a gólok. Lelassult a csapat és többen formán kivül vannak. Az elszántsággal is bajok vannak. Karácsonykor mintha lezárult volna egy időszak. / nem tudni meddig/
A kapu elött-tegnap is-megáll a tudomány. Messi hátrajön, Pedró-Villa régota gyenge, ki rugjon golt. Csak az egy Messzire nem lehet épiteni, és Ő sem hozza magát. Minőségi cseréink -föleg elöl-nincsenek. A bajnokság megvan, tehát idén akkor is van siker ha kiesünka BL.-ből, bár remélni mindig lehet. De az az érzésem, ha nem hozunk a nyáron 5-7 posztra akkor soványabb év /évek/ jönnek. Mou pedig nagy edző, nehogy már mi modjuk meg mi lgyen az Ő taktikája. Azt játszatta amit sikeresnek vélt és igaza van. Undoritó a hibát másban kersesni.
Fecó
Avatar
Eagico
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2008.10.03. 21:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 01:50:59

Először is grat a Real-nak! Kemények voltak, hajtottak, megérdemelték...
Sőt, azt hiszem ez már nagyon kijárt nekik, végre kiengedték a gőzt, vége az átoknak. Élvezzék ki, ez így van rendjén!

A Mi részünkről pedig szintén csak jót tehet ez a vereség. Óriási lehetett már a teher, hogy folyton győzni kell! És ez asszem látszott is a fiúk játékán, kicsit fásultan, kicsit motiválatlanul mentek ki a gyepre ma este. Talán a második félidőben megnyerhettük volna, de a befejezések sajnos sohasem sikerültek.

És itt látom a jelenlegi csapat gyengeségét, történetesen Villa és Pedro formán kívüli játékát. Szinte teljesen impotenssé teszik a támadó szekciót, tényleg szinte nullával felér a teljesítményük. Ja és ugyebár cseréjük szinte nem létezik. Messi pedig nem oldhat meg mindent egyedül.

Kíváncsi vagyok, hogy a két lábadozó támadónk mikorra szedi össze magát... Pedro-nál már ma látni véltem biztató jeleket... reménykedem!

Hajrá Barca!
E.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.21. 01:28:29

Rivaldo11 írta:Ezúttal nem jött a gól sajnos, de benne volt a játékunkban-és ha azt nézzük, h. előttünk áll még 180 perc, ez fontos.
Nagyon remélem hogy e szilárd optimizmusod fogja legyőzni az én szilárd pesszimizmusomat. Én kb teljesen el vagyok veszve.
KépKép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 01:17:26

Ilúvatar írta:Rivaldo11, teljesen értem hogy mire célzol. Második félidő az csodálatos volt, de mi értelme volt csodálatosan focizni, ha nem születik gól belőle? Épp ez a játék lényege, hogy gólra játszunk, nem passzokra.

Hajam az égnek áll, mikor túlbonyolítjuk a támadásokat, mikor egyszerűen kapura is lehet lőni. Ha megnézed a Pedro lesgólját, ott Pedro nem tökölt a labdával, hanem rávágta és beakadt a hálóba. Ezt kellett volna csinálni még egyszer. De inkább passzolgattak, ami nem lenne baj, de ilyen defenzív betonvédelem ellen zéró hatása van. Átlövések hiányoztak.
Ezúttal nem jött a gól sajnos, de benne volt a játékunkban-és ha azt nézzük, h. előttünk áll még 180 perc, ez fontos.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 01:16:17

Igazad van Lacus ,de ez már kőkemény üzlet is és az hogy szépen játszunk,ma már édeskevés ahogy ezt ma is bizonyítottuk.
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 01:13:49

Azért ez erős nem?
Gondolj már arra mennyi szép percet kaptunk ettől a csapattól,ne hogy már gyalázd őket!!!!!!!!!!!!!!!
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
lacus9
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.12.11. 22:33:18
Tartózkodási hely: Zala

2011.04.21. 01:13:09

dreamY_Y írta:
lacus9 írta: Nem . Nem én írtam, hogy a BARCA jobban akarta a kupát.
egyszerüen az bosszant, hogy már évek óta látom, hogy a mourinho tönkre teszi a labdarugást, és ez másnak nem tünik fel???????????
Elnézést, elnéztem ez esetben valóban. Te azt irtad, hogy jobban megérdemelte volna a Barcelona. Ezzel nem értek egyet, tényleg örülnék ha ezt kifejtenéd mégis miért érdemeltétek volna meg.
Egyszerüen azért, mert a BARCA játéka napról- napra szórakoztató, a Reallal ellentétben.
Volt idő amikor nem tudtam, és nem is akartam különbséget tenni a két csapat játéka között. ( Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo ), hogy csak a közel múltot említsem.
Sajnos a Real játéka egyre inkább hasónlít mourinho eddigí csapatai játékára, ami szerintem megöli a LABDARUGÁS szépségét.
A BARCA nem játszott jól a meccsen, de így is élvezet volt nézni, a labdaérintéseket, az egy éríntős játékot, még ha hiba is csuszott a dologba.
Szerintem már ezért mrgérdemelte volna a BARCA a győzelmet.
lacus09
szkeptikus06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010.07.19. 01:17:37

2011.04.21. 01:10:59

Ez egy nagy rakás F.O.S. !!!
Pep ezt küldte a pályára ! Egy motiválatlan, szerencsétlen csapatot! Ezzel akartunk nyerni?! A reál semmivel sem mutatott többet mégis felül kerekedtek! Miért ? mert baromi kicsi a kispad ,fáradtak a sztárjaink!
Megköszönhetjük Pepnek a balfarokságot, hogy nem lehetett igazi cseréket igazolni csak alibi sztárokat,mint Affelay,akik nulla teljesítményt tudnak beleadni.
Az igazi sztárgárdát Rijkaard építette fel ,az Eto'o-Touré kettőssel,akik az ilyen helyzetekben olyat tudtak alkotni,amit A Villa-Busi kettős sosem fog! Szégyellheti magát a vezetőségtől kezdve az egész csapat! Nagyképű, mihaszna banda!
Ezzel a játékkal a BL-ből is megérdemelnénk egy szép nagy különbségű kiesést! Nagyon dühös vagyok. Villa,Messi, egy kalap fekáliát sem tett ma le az asztalra, úgyszintén Xavi vagy Pedro. Fáradtak vagyunk és ez az edző hibája. Remélem nyáron lesznek igazolások és jövőre más lesz a helyzet. Az idény végére egy fáradt, sablon csapat lettünk és a reál felülkerekedett. A BL-ből is csúfos kiesés lesz. Ne legyen igazam,de itt a Guardiola-éra vége !
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.21. 01:08:24

Rivaldo11, teljesen értem hogy mire célzol. Második félidő az csodálatos volt, de mi értelme volt csodálatosan focizni, ha nem születik gól belőle? Épp ez a játék lényege, hogy gólra játszunk, nem passzokra.

Hajam az égnek áll, mikor túlbonyolítjuk a támadásokat, mikor egyszerűen kapura is lehet lőni. Ha megnézed a Pedro lesgólját, ott Pedro nem tökölt a labdával, hanem rávágta és beakadt a hálóba. Ezt kellett volna csinálni még egyszer. De inkább passzolgattak, ami nem lenne baj, de ilyen defenzív betonvédelem ellen zéró hatása van. Átlövések hiányoztak.
KépKép
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 01:05:42

Ne vicceljünk már:)
Bármennyire is nehéz kimondani: a Real megérdemelten nyert ,egyszerűen jobb taktikát eszeltek ki,ha gusztustalan ha nem ez van.Arról nem is beszélve hogy sokkal jobban akartak mint mi.
Tényleg észre kellene már venni hogy hiába passzolgatunk ezret ha nem tudunk előre játszani.Egyszerűen nincs használható csatárunk.Messit meg tönkreteszik 3 an,szerencsétlen így is nagyon akart és megpróbált mindent.
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 01:02:21

Ilúvatar írta:
margarin írta:"Gyerekek! Legyenek boldogok! Csak nyerjük meg a BL-t!"
Ezek után már nem vagyok biztos benne hogy meglesz a BL. Hiszen eddig két el clasico alatt csak egy 11es gólunk volt. Ez már figyelmeztető jel, nem szabad félvállról venni a Realt a BL -ben.

BL -ben is ugyanezt a taktikát fogja alkalmazni José, mi meg képtelenek vagyunk focizni e taktika ellen.
Én pont máshogy látom. A 2. félidőben meg tudtuk csinálni azt, h. lendületből átmentünk az első 3-as falon, és jó tempóban értük el a 16-os környékét. Mourinho a taktikájával épp ezt akarta elkerülni. De nem működött már. Csak idő kérdése volt a gól, a 2. félidőben nagyon bennünk is volt, de nem maradnak midig ki a helyzetek.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése