Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2018.02.19. 18:42:05

Stalkyard írta:Remek. Pál se nyújt valami acélos teljesítményt kezdőként, de legalább róla elhiszem, hogy egy profi focista, ha meglátom.

Ha Gomes kezd legalább Rakéta tutira középen lesz. Most sem volt valami jó a szélen a hétvégén, és általában ha Pál is játszik, valamilyen számomra érthetetlen okból mindig a horvát szorul ki a szélre.

Ezen a Chelsean most tovább kell mennünk, ha törik, ha szakad. A tiki-takánkat 2012 kivételével általában sikerrel ölték meg, de éppen ezért bízom EV-ben, hogy az idei stabil, kissé brusztolós focinkkal most elég más lesz szerintem a párharc képe. Az ilyen párharcokban a korábbi években legtöbbször azon buktunk el, hogy nem voltunk hajlandóak alkalmazkodni az ellenfélhez, csak nyomtuk a saját támadófocinkat ezerrel. Ernő idén nem egyszer bizonyította, hogy taktikailag is képes remekül meccselni, az adott ellenfélhez igazítani a játékunkat, itt erre most maximálisan szükség is lesz.
Ez igy jobban belegondolva nagyon erdekes amit irsz es tenyleg 100%-ig igy van. A Barcelona amikor az elozo evekben elverzett, akkor mindig annak koszonhette a kiesest, hogy egy tipusu, labdabirtoklos jatekban volt csak jo, es ha ezt az ellenfelnek sikerult megfojtania akkor megallt a tudomany, mivel nem tudtak stilust/taktikat valtani meccs kozben. Valverde ezt remekul felismerte, elengedte szerintem vegkepp ezt a felfogast, neki az eredmeny az elsodleges es utana johet a jatek. Most mar meccsen belul is kepes a Barcelona valtani, rengeteg pontot hozott ez iden. Emiatt en minimum az elodontoig varom a csapatot iden, nehezebb lesz barkinek megfognia titeket mert nincs konkret jatekfilozofia ami ellen lehetne keszulni az ellenfeleknek.
Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2018.02.19. 18:39:45

MessiNeymarSuarez írta:
visca el barca írta:
bszilard10 írta:Az is lehet, hogy Valverde húz egy váratlant és Semedoval fogunk kezdeni
a jóisten áldjon meg SEMEDO ELTILTOTT

Most mi van abba? Anno ki számította arra hogy Cheryshev be fog állni? :D :D

Az tényleg váratlan lenne ha Semedo játszana, csak nem valami hasznos, mert kitiltanának a pityuba minket :D

Félek amugy hogy ebből tényleg Gomes lesz...
Hát benne van a pakliban Gomes kezdetése, csak könyörgöm had ne adja az ég és Valverde,hogy azt a szerencsecsomagot egy Chelsea ellen Londonban lássuk a pályán kezdőként. Remélem Valverde látta tavaly a PSG és a Juve elleni odavágokat és nem mennek el nála otthonról. [-o<
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.19. 18:39:05

S.Agüero írta::lol:

Amúgy van olyan, aki veszélyeztetett lehet a visszavágóra?
ha jól nézem nincs, mindenki csak egy sárgás
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.19. 18:36:27

visca el barca írta:
bszilard10 írta:Az is lehet, hogy Valverde húz egy váratlant és Semedoval fogunk kezdeni
a jóisten áldjon meg SEMEDO ELTILTOTT

Most mi van abba? Anno ki számította arra hogy Cheryshev be fog állni? :D :D

Az tényleg váratlan lenne ha Semedo játszana, csak nem valami hasznos, mert kitiltanának a pityuba minket :D

Félek amugy hogy ebből tényleg Gomes lesz...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.19. 18:33:31

:lol:

Amúgy van olyan, aki veszélyeztetett lehet a visszavágóra?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.19. 18:30:12

bszilard10 írta:Az is lehet, hogy Valverde húz egy váratlant és Semedoval fogunk kezdeni
a jóisten áldjon meg SEMEDO ELTILTOTT
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2018.02.19. 18:30:02

bszilard10 írta:Az is lehet, hogy Valverde húz egy váratlant és Semedoval fogunk kezdeni Sergi Robertot pedig feltoljuk jobb kp-nek. A legvalószínūbb jelen állás szerint még mindig az, hogy Paulinho fog kezdeni mint az El Classicon. Mind Gomes mind pedig Vidal felsültek a jobboson amikor kezdõként lehetõseget kaptak az elmúlt meccseken, Valverde pedig nem az az edzõ aki egy ilyen meccsen dobná be Dembelet. A legbiztonságosabb opciót fogja választani ami számára most Paulinho játszatása.
Nem lenne rossz gondolat, csak Semedo még mindig eltiltott. :mrgreen: Én a hétvégi keretet várom vissza a kezdőbe, az tűnik a legésszerűbbnek és logikusabbnak. Második félidőbe szerintem EV Paulinho helyére behozza Vidalt, vagy Dembelét. A többi csere meg már a holnapi meccsen dől el. :D
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
bszilard10
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2007.09.19. 23:51:36

2018.02.19. 18:18:57

Az is lehet, hogy Valverde húz egy váratlant és Semedoval fogunk kezdeni Sergi Robertot pedig feltoljuk jobb kp-nek. A legvalószínūbb jelen állás szerint még mindig az, hogy Paulinho fog kezdeni mint az El Classicon. Mind Gomes mind pedig Vidal felsültek a jobboson amikor kezdõként lehetõseget kaptak az elmúlt meccseken, Valverde pedig nem az az edzõ aki egy ilyen meccsen dobná be Dembelet. A legbiztonságosabb opciót fogja választani ami számára most Paulinho játszatása.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.19. 18:06:23

Cestus írta:amíg visszarázódik.
még bele se rázódott :D tuti h nem fog játszani csak ha ég a ház. a girona ellen viszont tolni kell neki kőkemény 90 percet had szokja
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2018.02.19. 18:29:19-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.02.19. 18:01:53

Cestus írta:
erikbarca4ever írta: Erős eloitelet van vele szemben nem ertem a dolgokat , ha egy Gomesnek adnak lehetőséget bizonyitani fontos meccsen
Szerintem akk Dembi is megerdemli!!
Sérült volt egy hónapig, azt megelőzően vagy négy hónapig. Most jött vissza nem rég, idő kell neki, amíg visszarázódik. Addig meg nem lesz kezdő, senkinek sem az érdeke. Nekem nonszensz, hogy sokan olyan képet próbálnak festeni a helyzetről, hogy Valverde pikkel rá, és azért nem játszatja. Nekem evidens, hogy lesérülni duplán szívás, mert egyrészt nem játszhatsz hónapokig, aztán pedig visszatérve van egy több hetes periódus, amikor még nem lehetsz kezdő és vissza kell rázódnod.
Teljes mértékben igazad van!!
Csak azokkal a forumozokkal van problémám akik már temetik a srácot!
És elkönyvelik szinte már egy rossz igazolásnak mikor szegény 90 percet nembirt lejátszani..
Nekem alapbol szimpi a srác es ha nincs megfelelő helyettes jobb oldalra en akkoris bedobnám a mélyvízbe!! :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.19. 17:56:57

erikbarca4ever írta: Erős eloitelet van vele szemben nem ertem a dolgokat , ha egy Gomesnek adnak lehetőséget bizonyitani fontos meccsen
Szerintem akk Dembi is megerdemli!!
Sérült volt egy hónapig, azt megelőzően vagy négy hónapig. Most jött vissza nem rég, idő kell neki, amíg visszarázódik. Addig meg nem lesz kezdő, senkinek sem az érdeke. Nekem nonszensz, hogy sokan olyan képet próbálnak festeni a helyzetről, hogy Valverde pikkel rá, és azért nem játszatja. Nekem evidens, hogy lesérülni duplán szívás, mert egyrészt nem játszhatsz hónapokig, aztán pedig visszatérve van egy több hetes periódus, amikor még nem lehetsz kezdő és vissza kell rázódnod.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.02.19. 17:49:46

LG írta:
erikbarca4ever írta:Nem vidal senem Gomes!!
Dembele a kezdoben és pont
105 milliós tehetségről.beszélunk
Egyik legnagyobb igeret Europa szerte..
21 éves igenis terhelni kell!!
Nem értem miért padoztatnatok Dembouz-t :D technikailag is extra
Ballal-jobbal profi illetve vihar gyors..
Ha láttad az eddigi Barcás produkcióját, akkor megértedm, hogy miért.
kőkemény pár perces csere idokre gondolsz??
Hagyjuk már eselye sincs bizonyítani a srácnak

Persze coutinhot senki nem szidja
Mikor meccsenként 10x esik el a labdába illetve elveszti azt..

Erős eloitelet van vele szemben nem ertem a dolgokat , ha egy Gomesnek adnak lehetőséget bizonyitani fontos meccsen
Szerintem akk Dembi is megerdemli!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.19. 17:43:02

erikbarca4ever írta:Nem vidal senem Gomes!!
Dembele a kezdoben és pont
105 milliós tehetségről.beszélunk
Egyik legnagyobb igeret Europa szerte..
21 éves igenis terhelni kell!!
Nem értem miért padoztatnatok Dembouz-t :D technikailag is extra
Ballal-jobbal profi illetve vihar gyors..
Ha láttad az eddigi Barcás produkcióját, akkor megértedm, hogy miért.
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.02.19. 17:38:47

Nem vidal senem Gomes!!
Dembele a kezdoben és pont
105 milliós tehetségről.beszélunk
Egyik legnagyobb igeret Europa szerte..
21 éves igenis terhelni kell!!
Nem értem miért padoztatnatok Dembouz-t :D technikailag is extra
Ballal-jobbal profi illetve vihar gyors..
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.19. 17:07:01

davi10: Ezt én is szoktam látni :D

Nem szeretek rosszat kívánni, de azért remélem hogy Conte haja kihullik a párharc után :P :lol:
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.19. 16:51:03

Nyiri81 írta:
Most játszottuk le FIFA-ban munkahelyen egy haverral aki mindig a Chelsea-val van és rendszeresen szivat. Most is úgy kezdte, hogy kivégez, de 6-1 ide lett az összesítésben.
Nem csak ti, az oldal is készülődik holnapra :D :
Kép
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.19. 16:44:49

mess2009 írta: tudom, nem hálás dolog itt Gomes mellett szót emelni, de az a...azt sem tudja hol a labda...nem csak erős túlzás de méltánytalan is vele szemben. a fizikumra vonatkozó rész pedig egyszerűen tévedés.
az az igazság viszont, hogy Paulinho a kezdős meccsein rendre befuccsol, az Eeibar elleni produkciója ezt jól mutatja.
Vidal pedig !? nos hát vele is megjártuk már néhányszor ha emlékeim nem csalnak.
Szerintem tökre igaz amit írsz. Paulinho kezdőként gyenge az utóbbi meccseken, ha meg Rakétát kitesszük miatta a szélre, akkor duplán rosszul járunk. Meg Vidallal kapcsolatban is igazad van, nem egyszer fürödtünk be vele. De sebessége miatt még is őt választanám, és nem Gomest, mert akkor egy igazán gyors emberünk sem lenne a jobb oldalon.

Semedo-SR jobbszél lett volna az igazi, kár az eltiltásért. Dembelé pedig a jelenlegi formájában túl nagy kockázat lenne kezdőként, de csereként azért bízok benne, hogy villant vmit. Ha kell mennünk az eredményér után, akkor hoznám, ha vezetnénk és kontrákra rendezként be, akkor szintén. Ha mondjuk 0-0 vagy 1-1 lenne, és nagy taktikai csata a pályán, akkor viszont lehet a padon hagynám.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.19. 16:24:46

Most játszottuk le FIFA-ban munkahelyen egy haverral
Felvetel van? :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.02.19. 16:21:35

0-2 lesz Londonban. Küzdős és kemény kontrafocival.
Itthon Laza 4-1. A szépítő gólt a 90. percben szerzi a Chelsea, mert már elaludtunk.
Messi megint nem rúg gólt, de egy kapufát azért igen.

Most játszottuk le FIFA-ban munkahelyen egy haverral aki mindig a Chelsea-val van és rendszeresen szivat. Most is úgy kezdte, hogy kivégez, de 6-1 ide lett az összesítésben.

Ezt most aláírnám :D
Csak is Puyol
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.02.19. 15:49:43

visca el barca írta:továbbra is tartom h vidallal kellene kezdeni. ő a legjobb opció jobb oldalra...
ezzel egyetértek, a gyorsasága jól jöhet, meg védekezésben be tud segíteni Robertonak Hazard oldalán. Meg ő legalább tud beadni.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.02.19. 15:30:43

MessiNeymarSuarez írta:
soadroli írta:
Sajnos én 90%-ot adok hogy kezdeni fog, és majd azt sem tudja hogy hol a labda.
Palilinho sincs topformában, de kellene a fizikuma a kemény Chelsea ellen.
Vagy ha nem ő, akkor inkább Vidal, mert Gomessel már nem egyszer megjártuk BL-ben.
tudom, nem hálás dolog itt Gomes mellett szót emelni, de az a...azt sem tudja hol a labda...nem csak erős túlzás de méltánytalan is vele szemben. a fizikumra vonatkozó rész pedig egyszerűen tévedés.
az az igazság viszont, hogy Paulinho a kezdős meccsein rendre befuccsol, az Eeibar elleni produkciója ezt jól mutatja.
Vidal pedig !? nos hát vele is megjártuk már néhányszor ha emlékeim nem csalnak.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.02.19. 15:12:22

Mondjuk most pont öngyilkosság lenne Gomes-t odatenni a jobb oldalra. Nem is játszott mostanában,és Hazard oldalára meg pont nem az egyik leglassabb embert kell odarakni,hanem olyat aki tud segíteni hátrafelé is majd Robertonak. De gondolom ezt EV is tudja,Vidal sebességben ott van,és belőle bármikor kinézem,hogy odakeveredik a kapu elé és berúgja,vagy épp megint leszed pár védőt Messiről, mint legutóbb. Én azért csereként beállva Dembelétől is várok valami váratlant,mikor ha nem most rúgja meg a gólját :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.19. 15:07:56

továbbra is tartom h vidallal kellene kezdeni. ő a legjobb opció jobb oldalra...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.19. 15:05:52

soadroli írta:Andre Gomes has been rested. He's not played since February 8. The midfielder is fresh and is mostly likely to start against Chelsea tomorrow. [sport] :mrgreen:
Sajnos én 90%-ot adok hogy kezdeni fog, és majd azt sem tudja hogy hol a labda.
Palilinho sincs topformában, de kellene a fizikuma a kemény Chelsea ellen.
Vagy ha nem ő, akkor inkább Vidal, mert Gomessel már nem egyszer megjártuk BL-ben.

Nincs mese, úgy kell kiállni hogy mindenképp kell az idegenbeli gól.

Ha nekik rontunk(természetesen ésszel!), és ha így ki is kapunk 2-1-re, még mindig sokkal jobb mintha nem szerzünk gólt aztán valahogy bekapunk 1-et a meccs végén.

Amúgy Conte szerint zavart okoz nekünk ha nincs nálunk a labda, így szerintem nincs kizárva hogy nekünk rontanak.
Sőt, én azt tippelem hogy az első 20 percet megnyomják és letámadnak, én is ezt tenném, mert az reális esély hogy egy első félidőre nem kellőképp felpörgött Barcára ha rá rontanak akkor tudnak lőni 1-2 gólt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2018.02.19. 15:08:28-kor.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.19. 15:00:56

Ha szintet tudunk lépni a legutolsó bajnokikhoz képest, nem lehet baj. Kedden bármi megtörténhet, de Valverdével előreláthatóan nem fogunk egy hármast kapni már az odavágón, míg Luchoval simán megtörténhetne ilyesmi. A Chelsea hazai pályán biztos bátrabb lesz, még ha Conte esetleg buszoztatná is őket. Le kell nulláznunk őket, és akkor meg lesz az az 1-2 helyzet, amit Messi beverhet a végén. A Valencia elleni kupapárharc amolyan főpróba volt, azt okosan lehozta a csapat Valverde útmutatása alapján.

Semedot jó nagy hülyeség volt mondjuk eltiltatni tét nélküli meccsen, most Hazard-t szépen megfognák ketten SR-rel.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése