Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.09.14. 18:28:31

Szerintem ez lesz:

---------------------Valdés---------------------

---Alves------Piqué------Puyol------Abidal---

---------------------Touré----------------------

-----------Iniesta-------------Xavi-------------

--------Messi-------------------------Henry---

----------------Ibrahimovic--------------------

Cserék szerintem: Kb. a 65 percben Ini :arrow: Keita.. ez szinte biztos, meg talán a Puyol :arrow: Marquez csere is, ha nevezve lesz a kispadra.

Tipp: 2-1 ide. Azt hiszem mindenki kiegyezne vele. :)
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.09.14. 18:25:40

Andris írta:--------------------------Valdes--------------------------
--Alves---------Piqué------------Chygri---------Max---
--------------Busquets----------Touré------------------
--------------------------Xavi----------------------------
---------Messi------------Ibra--------Iniesta-----------
Miért lenne két vkp?
Sosem játszunk így.
Busquets egy sorral előrébb játszik ilyenkor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.09.14. 18:16:31

Hát szerintem marad az eredeti, normál felállás az Inter ellen is.
Voltak már sokkal sokkal nehezebb és fontosabb meccsek, ahol ugyancsak maradt Pep az eredeti terveinél, nem hiszem,hogy most változtatna rajta.

VV-alves-puyol-pique-max-toure-iniesta-xavi-henry-ibra-messi
Szerintem.

Az tuti,hogy Iniesta nem fog 90percet játszani,de egy bő 65öt képes lesz szerintem, utána jöhet a helyére Keita, remélem akkor már 2góllal vezetni fog a csapat.

Eto'o-ra nagyon oda kell majd figyelni, láthattuk tegnap 3mp elég neki,hogy gólt szerezzen főleg,hogy fel lesz tüzelve rendesen. Reméljük Zlatan is...

ui: Tipp: 1-2 (Milito, Zlatan, Zlatan.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2009.09.14. 18:33:45-kor.
Stelios
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2009.01.15. 00:08:48

2009.09.14. 18:02:54

---------------------Valdés---------------------

--------------Piqué----------Puyol-------------

-----Alves---------------------------Maxwel---

---------------------Touré----------------------

-------------Iniesta-----------Xavi-------------

--------Messi-------------------------Henry---

-------------------------Ibra--------------------

Tipp: 2-2

Mi vagyunk az erősebb csapat, de az Inter nagy formába van, és szép focit is játszanak. És ők vannak hazai pályán. Ezt nézve az se meglepő, ha kikapunk, de egy döntetlennek is örülni kell most.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2209
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.14. 17:45:14

Pedig jó ötlet lett volna Andris! ;) Jó gondolatmenet. Ebben az esetben Puyollal kezdenék és később pihentetném bajnokikon, amikor Maxwell játszana. Viszont talán egy 0-2-re tippelnék, Touré bombával és Messi góllal egy szép játék után, ráadásul Touré kezdené a gólgyártást egy gyenge 1. félidő után. Messis támadásban Iniesta játszana kulcsszerepet, de nem feltétlenül ő adná a gólpasszt. :D Ez a tippem, remélem bejön! :D Még Samutól várok sokat, hogy profiként kezelje a helyzetet, ne úgy, mint Adebayor!
ke.andy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2007.01.20. 14:45:53

2009.09.14. 05:43:42

Az ukrán a bl-ben nem játszhat!!! Mivel Donyeck-ben pályára lépett, így a listádat át kell írnod...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.14. 01:27:17

--------------------------Valdes--------------------------
--Alves---------Piqué------------Chygri---------Max---
--------------Busquets----------Touré------------------
--------------------------Xavi----------------------------
---------Messi------------Ibra--------Iniesta-----------

Puyolt pihentetném. Az ukrán újoncunkat ellenben komoly terhelésnek vetném alá minden szempontból, hogy lássuk mit tud.
Inkább két vkpvel, és maxwellel állnék fel. Labdabiztosabbak lennénk középpályán.
Ez amolyan megnyerendő meccs, így picit kevesebb kockázatot vállalnék, hogy egyel több védekező típusú ember van pályán. Ellenben rendkívül kreatív emberek egytől egyig. Ilyen kritériumoknál nem Henry és Keita a kezdők.

Egyébként nyilván nem így állunk majd fel. VV-alves-puyol-piqué-max-touré-keita-xavi-henry-messi-ibra a tipp.

Egyébként 3-1 ide tippnek, Ibra-Messi-Messi-Eto'o.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.09.14. 01:15:56

LM10 írta:A meccsre u.a. fognak utazni mint Getafébe, csak Csiga helyett Márquez fog elmenni. A kezdőm:

-----------------------V.V.---------------------

Alves----------Puyol--------Piqué-----------Abidal------


------------------------Touré-----------------------

------------------Xavi-----------Iniesta------------

Messi--------------------Ibra----------------Henry----


Ini már kezdő lesz szvsz, max nem játsza végig majd a meccset.
Hát ez a gála11 a jelenlegi keretből szóval remélem tényleg ők kezdenek.
De ugye Pepnél benne van hogy idény elején rotál, Inter otthonában ki is lehet kapni, Piqué Puyi Yaya Xavi Messi és Ibra szinte minden meccsen + válogatotakban is játszottak.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.09.14. 01:00:21

Varga Tamás írta:Nos, van csatorna, amely adja az Inter-Barca meccset: az ORF1, szerda, élő adásban.

http://tv.orf.at/all/20090916/filter?cat=Sport

Köszönöm a sógoroknak, ők tudják mi a dolguk. Normális ország, normális tévéadó. Maximális respekt nekik!
Ha már a szomszédoknál tartunk Tamás, ajánlom mindenki figyelmébe a HRT2 horvát nemzeti csatornát, ahol szintén élőben nyomják a meccset.

Olyan speciális helyzetben vagyok, h a munkahelyemen lakom, itt a TV2-n kívül csupán - már egy ideje - ez a csatorna ad lehetőséget BL meccs nézésére, viszont itt mindig a legérdekesebb ígérkező meccset nyomják. Bár ezt még a Diginél is kevesebben fogják.

No, nekik lehet jó hír, h a szerb RTS2 (PTC2), a cseh CT2 vagy az olasz RAI UNO is élőben adja...csak egy kicsit kutatni kell. Rajtuk még a szlovák Trojka vagy Dvojka csatornákra érdemes kapcsolni. Határ mentiek előnyben.

Mert lesz ám szerdán nagy találkozás...egymásba borulás :D
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2009.09.13. 17:48:04

Varga Tamás írta:Nos, van csatorna, amely adja az Inter-Barca meccset: az ORF1, szerda, élő adásban.

http://tv.orf.at/all/20090916/filter?cat=Sport

Köszönöm a sógoroknak, ők tudják mi a dolguk. Normális ország, normális tévéadó. Maximális respekt nekik!
szuper, most már csak keresnem kell valakit akinél van ilyen adó
Kép
Szabella
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009.04.06. 22:08:19
Tartózkodási hely: Barcelona

2009.09.13. 17:28:57

Sziasztok hozzám jövők,(49-en)

kértétek hogy irjak néhány technikai infót az ittléttel kapcsolatban....Igen mindent én intézek repjegyvételtől a meccsjegyvételig a transzferekig a szállástól(nálam) mindent...A repjegyek online-checkolását is elintézem igy nem kell a reptéren sorba állni. A reptéren én várlak Titeket és ittlétetek alatt végig kisérlek benneteket.A házban 4 szoba áll rendelkezésetekre de mivel 7-nél többen sose jöttök egyszerre igy kényelmes lesz az ittlét.
A házunk ahova jöttök http://data.hu/get/1495813/VIDRERESI_HAZ.wmv.html
A meccsnézés mellett természetesen közösen állitjuk össze a programokat én csak javaslatokat teszek(ezt el is várjátok) de a döntés a Tiétek.
Mondjuk a szilveszteri fiús brigádnak lesznek ötleteim.....Utalni mindig csak a teljes út 50% kell a többit érkezéskor...Biztos kihagytam valamit de bátran kérdezzetek...meg természetesen bárki aki még nem érdeklődött Barca meccsre jövésről...

Üdv, egy magyar Barcás innen Barcelona mellől: Sanyi szabella67@gmail.com ill 0034972875773
Barcelona mellett élő magyar család fociutakat ,nyaralásokat szervez Spanyolországba.BÉRLETES RÉVÉN ÁLLANDÓ MECCSBELÉPŐK.Részletek: szabella67@gmail.com vagy Skype: szabellaek ill+34972875773 vagy +34693430301 illetve a szabella.hu weboldal
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.09.13. 16:19:27

Nos, van csatorna, amely adja az Inter-Barca meccset: az ORF1, szerda, élő adásban.

http://tv.orf.at/all/20090916/filter?cat=Sport

Köszönöm a sógoroknak, ők tudják mi a dolguk. Normális ország, normális tévéadó. Maximális respekt nekik!
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.09.13. 16:14:24

barca0417 írta:Nem adja a tv2 a Barca-Inter meccset?
Meg különben is, most csak a keddi meccsekből ad egyet?
Asszem úgyvan, h a TV2,DIGISPORT-KEDD és DIGISPORT-SZERDÁN adja a meccseket. És mivel a DVSC is szerdán tolja, ezért azt a meccset fogja közvetíteni.

Am az Inter 0-0-ra áll az 55.percben a Parma ellen.
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.09.13. 16:13:54

barca0417 írta:Nem adja a tv2 a Barca-Inter meccset?
Meg különben is, most csak a keddi meccsekből ad egyet?
Az elsőre nem, a másodikra igen a válasz.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.09.13. 16:10:54

Nem adja a tv2 a Barca-Inter meccset?
Meg különben is, most csak a keddi meccsekből ad egyet?
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.13. 15:16:52

A világlegjobbcsapata, a címvédő helyett (aki mellesleg a kedvencem és amióta tehetem minden meccsüket láttam) dehhhogy nézek loki meccset. Szomorú viszont az a tendencia hogy olyan adónak adják el a BL-t ami nincs mindenkinél. (tavaly az eusport2 is így volt a Premier ligával). Nekem most esett le hogy nem adják a Barca meccseket. Oké, nem mindre gondoltam, de hogy az Inter ellenieket is majd nézhetjük netről! Ne mondja már mindenki hogy ez így rendben van. Én valahogy úgy árulnám a BL meccseket hogy csomagban és eladnám vagy 10 csatornának a csoportmeccseket. ELsőként választana a legtöbb pénzt leperkált csatorna. Az itteni mezőny felének ugye ebből a 6 meccsből áll a BL. Ezek a csapatok a kissebb bajnokságokból jönnek valószínűleg, tehát ezeket biztos nem adja a TV, csak ha valami naggyal kerülnek össze, de az meg olyan bulváros meccsnézés, mert ott mindenki csak azuért nézi mert híresek ellen játszik hazai csapatuk és hátha csak 2-vel égnek a végén. A gyengébb meccsek nekik a legizgalmasabbak. Ha viszont a hazai meccskeet veszik meg mint pl LOKI, akkor a nagyokról marad le sokmindenki. Ez valahogy nem jól van. Arra kellene törekedni hogy minden meccset adjon a TV. HA mondjuk egy meccs közvetítését eladják egy adónak most 1000 forintért, akkor inkább adják el mind a 8 meccset, pl 150ft-ért meccsenként, vagy valami besorolás alapján az elő csomag (jobb meccsek) 300, a többi 50-150. Akkor is maradnának pénzüknél, és mindenki látna amit akar. Aki pl soha sem nézett magyar bajnokikat mint pl én, ő pl nem nagyon fog lelkesedni hogy Lokinak drukkolhat az 1 pontért. Akár hogy is, de ez így nem jó. Legalább 2, de inkább 4 meccset csak le kellene adni a 8-ból.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.09.13. 15:04:41

A meccsre u.a. fognak utazni mint Getafébe, csak Csiga helyett Márquez fog elmenni. A kezdőm:

-----------------------V.V.---------------------

Alves----------Puyol--------Piqué-----------Abidal------


------------------------Touré-----------------------

------------------Xavi-----------Iniesta------------

Messi--------------------Ibra----------------Henry----


Ini már kezdő lesz szvsz, max nem játsza végig majd a meccset.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.09.13. 14:51:29

Mért van az , hogy a Mai edzésen nem sima tréning cuccban voltak a srácok, hanem Az eredeti mezben?
Gondolom a BL-hez van vmi köze vagy nem? :roll:

http://www.fcbarcelona.cat/web/Galeries ... ENO_12.JPG
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.09.12. 17:01:19

danikaa10 írta:Akkor én abba 20%-ba vagyok, mert eddig még nekem sem sikerül fognom. Amúgy ez az "engedmény", hogy mindenkinek elérhető lesz, meddig tart?
Okt 31.-ig tart! Egyébként én úgy tudom hogy nem folyamatosan teszik nézhetővé, hanem csak a Loki meccs idejére.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.09.12. 16:46:04

fcbarca0827 írta:Egyszerű, én a neten nézem a LOKI meccset, a Barca milánói látogatását meg letöltöm isohuntról! :wink:

Egyébként elvileg az ország 80%-nak már elérhető a DigiSport... Én, már kerestem, de nem találtam... :? Na, sebaj, hátha szerdáig még befut a TV-re! :roll:
Akkor én abba 20%-ba vagyok, mert eddig még nekem sem sikerül fognom. Amúgy ez az "engedmény", hogy mindenkinek elérhető lesz, meddig tart?
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.09.12. 16:17:06

Egyszerű, én a neten nézem a LOKI meccset, a Barca milánói látogatását meg letöltöm isohuntról! :wink:

Egyébként elvileg az ország 80%-nak már elérhető a DigiSport... Én, már kerestem, de nem találtam... :? Na, sebaj, hátha szerdáig még befut a TV-re! :roll:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2009.09.12. 15:50:07

hajnesz írta:Istenem itt valaki úgy elvan a Lokival,mintha már lenne esélye továbbjutni a csoportból...nevetséges...törődjetek bele hogy csoportutolsó lesz,mert a kerete a többi európai élcsapathoz képest sz...én ha tippelni kellene 0pontot jósolok nekik...

OFF:
azt senki sem mondta sztem, hogy van sélye továbbjutni a csoportból. de azért reménykedni azt lehet. a 0 pon-tel azzal én is vitatkoznék, mert sztem hazai pályán akár döntetlent is játszhatunk a Fiorentina ellen, vagy egy hatalmas meglepetéssel akár nyerhetünkis 1-0 ra. és akkor már is van egy ponttunk, vagy 3. de ne az egy pontra hajtsunk, hanem mindíg a 3-ra. ha ez a Loki megérzi, hogy milyen íze van egy nemzetközi szereplésnek, akkor nem hiszem, hogy jövőre nem küzdenének ugyan így tiszta szívből. minden esélyük meg van arra, hogy jövőre is ott legyenek a főtáblán. (nem hiába lettek magyar bajnokok) de hogy ne csaka Lokiról beszéljünk a nagyobb magyar csapatoknak ugyan úgy megvan az esélyük arra, hogy megnyerjék a bajnokságot és ott legyenek a bl főtábláján.

ON:
hát az tényleg elég szomorú hogy megváltoztatták a csatornát, ami tavaly tökéletes volt. gondolok itt a Viasat 3-ra és az m1-re. digisportot meg ugye nem mindenki tud nézni, de remélem (ahogy hallottam, meg itt olvastam) ez hamarosan megváltozik. amugy meg sztem semmi baj azzal, ha neten kell a Barca meccseit nézni, mert agyunk hgálát az Istenek, hogy legalább ott nézhetjük. az igaz, hogy számomra nincs meg az a feelingje, de legalább látom a kedvenceimet játszani. a magyar csatornáktól meg teljesen érthető, hogy a debrecen meccseit közvetítik, nem pedig egy idegen ország futballcsapatát nyomatják a képernyőre.

bocs, ha hosszú lett... :roll:
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2009.09.12. 15:34:22

Nem igazán értek egyet a véleményed megfogalmazásával, de ez nem lényeg, a lényeg az, hogy mi abszolút nem erről beszéltünk...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2009.09.12. 15:23:24

Istenem itt valaki úgy elvan a Lokival,mintha már lenne esélye továbbjutni a csoportból...nevetséges...törődjetek bele hogy csoportutolsó lesz,mert a kerete a többi európai élcsapathoz képest sz...én ha tippelni kellene 0pontot jósolok nekik...
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2009.09.12. 15:13:38

Senki nem haragszik rád, ellentétben a TV2-t azt hiszem kollektivan gyűlöli a Barcás társadalom!!!! :evil:
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Válasz küldése