Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.04.01. 09:00:11

Sajnos ezzel a döntetlennel az a baj hogy
1. Nem láttam :D
2. Puyol nélkül nagyon [auto_cenzúra] lesz.

Egyébként szerintem továbbjutunk főleg hogy 2 nekik is hiányzik 2 játékos. Milito és Márquez szerintem meg tudják majd oldani mert 1-ik se rossz játékos. Én személy szerint 0-0ra tippeltem mert csak az első félidőt láttam. Örülök hogy 2 gólt is lőttünk úgyhogy ha otthon legalább 1-et lövünk akkor már nagyobb az esélyünk a továbbjutásra. + ebből a meccsből azt lehetett levonni hogy újra ütőképes a Barca szóval ha a visszavágóra nem esik vissza a teljesítmény akkor akár át is gázolhat az Arsenalon :D

Szerk: Bakker most nézem Ibra második gólját és Xavi mekkora gólpasszt adott!! Elképesztő!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiFan 2010.04.01. 09:01:57-kor.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.01. 08:51:48

senkialfonz40 írta:
lluisllach89 írta:
Sanama írta:lluisllach89,

Ha Busi játszik 10ből 8ször összehoz egy gólt,vagy ziccert az ellenfélnek.
Ha első lenne ,vagy ritka lenne nála,akkor lenyelném
Jól játszott ma.
Stuttgart ellen látszott igazán, nem akar mindig úgymond sablonosan játszani. Első szándékból adhatta volna a közeli embernek, de nem, vagy elívelte, vagy rossz csel.
Nem azért mert "balhere" ahogy mondtátok, mert technikailag is erős, a baj a koncentrációjával van.
De hogy övé lenne a gól.. Ha muszáj vkire fogni legyen Maxwellé, bár nem az én műfajom. Belül ment el Walcott, ez hihetetlen hiba volt. Ha hibázott Pep az azért volt hogy Keita játszott Touré helyett.

Visszavágón: VV-Alves, Touré, Milito, Abidal/Maxwell-Busquets,
Xavi, Iniesta- Messi, Ibra, Pedro.

De Pep nem küldené fel ezt a kp sort, Keita ott lesz, és lehet Pedro helyére tolja fel Init.
Az első kapott gólnál nem értünk egyet, a villámlábú nem belül ment el, csak az átvétel pillanatában már belépett Maxwell elé, nem volt értelme semmit csinálni, mert az tizi és esetleg piros (láthatjuk könnyen elővette), de egyébként is gyorsan történt. A gólért szerintem Maxwell nem hibáztatható, a "stratégiai labdavesztés" Busié, és ez akkor is így van, ha egyébként nem játszott rosszul. Az a probléma, hogy egy ilyen hiba sokat elvesz a jó teljesítményből, nagyon fontos poszton játszik, és az előtted szólónak abban igaza van, hogy ezeket a hibákat (utóbbi időben talán nem olyan gyakran) rendre elköveti. Ez az Ő posztján kevésbé tolerálható, mint, ha mondjuk Messi háromszor viszonylag könnyen labdát veszít. Ettől függetlenül a "rosszabb" eredményért az egész csapat a felelős, mert ha végig koncentráltan focizunk, akkor nem keserű a szánk íze és Ozsinak rohadtul igaza van, addig míg be nem rúgjuk az elsőt(és a másodikat) otthon, addig a gombóc a gyomromban marad. :?
Nyugi Zoli!

Simább lesz, mint hinnéd! Most még nyilatkozgatnak, hogy van esélyük a továbbjutásra, de belül már ők is érzik, hogy a Camp Nouban teljesen esélytelenek. Ki kell jönniük, mert különben nincs esélyük, azt meg ugye tudjuk, hogy mit jelent a Barca ellen kitámadni.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2010.04.01. 08:39:00

Káprázatos első félidő, tavalyi Barca, dícsérendő Arsenal és nevetséges játékvezetés.
Engem csak Henry pályára küldése zavar. Mármint az a tény, hogy szinte majdnem a mi kapunkra támadt, annyira zavarta, hogy a kedvence ellen kell játszania.
Érthető, hogy nem akart pályára lépni, de "vele" gyakorlatilag 9 emberrel játszottunk Puyol kiállítása (vicc!!!) után.
Titi úgy mozgott, mint egy gerincbeteg, rossz volt nézni. Ez a játék még azt a gyenge szintet sem közelítette meg, amit egyébként hozni szokott a francia. Akkor inkább be se álljon, mert tegnap egy darab jó passzt tudott felmutatni.

ON: Piqué óriásit játszott!!!
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.01. 08:00:29

lluisllach89 írta:
Sanama írta:lluisllach89,

Ha Busi játszik 10ből 8ször összehoz egy gólt,vagy ziccert az ellenfélnek.
Ha első lenne ,vagy ritka lenne nála,akkor lenyelném
Jól játszott ma.
Stuttgart ellen látszott igazán, nem akar mindig úgymond sablonosan játszani. Első szándékból adhatta volna a közeli embernek, de nem, vagy elívelte, vagy rossz csel.
Nem azért mert "balhere" ahogy mondtátok, mert technikailag is erős, a baj a koncentrációjával van.
De hogy övé lenne a gól.. Ha muszáj vkire fogni legyen Maxwellé, bár nem az én műfajom. Belül ment el Walcott, ez hihetetlen hiba volt. Ha hibázott Pep az azért volt hogy Keita játszott Touré helyett.

Visszavágón: VV-Alves, Touré, Milito, Abidal/Maxwell-Busquets, Xavi, Iniesta- Messi, Ibra, Pedro.

De Pep nem küldené fel ezt a kp sort, Keita ott lesz, és lehet Pedro helyére tolja fel Init.
Az első kapott gólnál nem értünk egyet, a villámlábú nem belül ment el, csak az átvétel pillanatában már belépett Maxwell elé, nem volt értelme semmit csinálni, mert az tizi és esetleg piros (láthatjuk könnyen elővette), de egyébként is gyorsan történt. A gólért szerintem Maxwell nem hibáztatható, a "stratégiai labdavesztés" Busié, és ez akkor is így van, ha egyébként nem játszott rosszul. Az a probléma, hogy egy ilyen hiba sokat elvesz a jó teljesítményből, nagyon fontos poszton játszik, és az előtted szólónak abban igaza van, hogy ezeket a hibákat (utóbbi időben talán nem olyan gyakran) rendre elköveti. Ez az Ő posztján kevésbé tolerálható, mint, ha mondjuk Messi háromszor viszonylag könnyen labdát veszít. Ettől függetlenül a "rosszabb" eredményért az egész csapat a felelős, mert ha végig koncentráltan focizunk, akkor nem keserű a szánk íze és Ozsinak rohadtul igaza van, addig míg be nem rúgjuk az elsőt(és a másodikat) otthon, addig a gombóc a gyomromban marad. :?
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.04.01. 07:34:35

2-2 :arrow: összességében jó mecss volt...szereztünk két [/b]idegenbeli[/b]gólt, ami szükség esetén a mi malmunkra hajtja a vizet...teljesen meg vagyok elégedve a csapatjátékkal, csapatszellemmel, nyugodtan fogom várni a keddi visszavágót, mert ez az Arsenal a Nou Camban nem lesz képes megverni a Barcát.
szerk.: Vilanova! tanítsd meg légyszives cserélni Pep-et..hálás köszönet.... :twisted:
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.04.01. 01:10:41

Andrisr10 írta:(egyébként vki megmondaná, hogy Fabri-nak mi baja lett az értékesített tizije után??)
A hétvégén szerezte a térdsérülést, ezért volt kétséges a játéka ellenünk. És mint láthattuk az elvégzett tizenegyes után rásérülhetett a hétvégi problémájára. Reméljük nem komoly.
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.04.01. 00:38:03

Titinho írta: Megnéztem. Keita pontosan 2 db labdaszerzéssel zárta a meccset, nem lőtt kapura sem és a passzai száma is elég csekélyek. :?
Igazad van mindennel kapcsolatban.
Nem Busquets volt a gond hanem Keita.

Ami a legérdekesebb: Mind3 sorozatban több labdát vesztett mint amennyit szerzett. Az Ő posztján.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.04.01. 00:34:47

Kár, hogy nem ez volt a BL-döntő... jöhetett volna hosszabbítás :)
Várható volt, hogy nagy iramú meccs lesz, és csomó szép támadást, lövést és védést fogunk látni. Így is lett.

Amit viszont nagyon sajnálok, hogy az eredmény nem tükrözi a valóságot. Ezt a meccset hoznunk kellett volna 2-0-ra, max. 2-1-re.
Persze a bíró alaposan besegített minden "tehetségével", de az is tény, hogy nem szabadott volna hagyni, hogy az Arsenal 3 igen komoly támadást vezessen - ebből 2-t gólra váltottak.
Nem szívesen mondom, de mintha azt hittük volna: vége a meccsnek és jöhet a gála...hát nem.
Nagyot fogunk küzdeni a következő meccsen is, de ha azt az arcunkat mutatjuk, amit 2-0ig (persze még jobb helyzetkihasználással), akkor nem lehet baj. De ezt nagyon nem komálom, hogy leadtuk az előnyt...
Ibrának nagy gratula!
Andrisr10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009.09.23. 12:15:24

2010.04.01. 00:09:46

Titinho, jól összefoglaltad a mai találkozót, én is hasonlóan vélekedem erről a meccsről.
Ha "csak" ennyire volt elég az Ágyúsoknak a hazai pálya, akkor nem tom mit fognak kezdeni 90.000 culé társaságában magukkal :D .

(egyébként vki megmondaná, hogy Fabri-nak mi baja lett az értékesített tizije után??)
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2010.04.01. 00:03:55

ozsimiki írta:azt hiszem a legtöbben úgy éreznek ahogy én is:
Kb. hasonlóan érzek én is.

Egy hatalmas dícséret illeti ma meg a fiúkat, mert óriásit játszottak. Viszont így a végeredményt látva...egy kicsit keserű szájízzel fekhetünk így le csucsulni. Az Arsenalnak (és bárki másnak) egy szava sem lehetett volna ha a végeredmény 1-4 lett volna. Kb. így nézett ki a meccs, hogy ez lehet a végeredmény. De sajnos nem ez lett. Sajnálom, hogy az utolsó 20 percben szinte teljesen kiengedtünk, ilyenkor kellett volna behozni Tourét Keita helyére, aki a mai MECCS leggyengébb játékát produkálta. Nem Busquetset kell itt megint bántani (mint ahogy azt sokan meg is teszik), mert ma nagyon jól játszott Xavi mellett/mögött. De ennyi volt a kp-nk. Keita jó ha 2 labdát szerzett, de lehet, hogy sokat mondok. Mintha 2 kp-val álltunk volna ki (mint amikor 4-2-3-1-et játszunk). Egyedül rá voltam mérges az egész meccs alatt. Óriási nagy nullát játszott ma a mali fiú.

Maxwellt én nem hibáztatom, amiatt, hogy Walcott elfutott mellette a gólja előtt. Na bumm...csak tegyük hozzá, hogy Walcott bárki mellett így futott volna el, legyen az Abidal vagy Puyol vagy akárki.

Ibra óriásit játszott ma, simán lőhetett volna egy mesternégyest is, ha Almunia nem véd úgy mint még életében soha (mert úgy védett). Nagyon jól mozgott, a két gólja pedig...nagyon nagyon okos volt. Grat érte neki, remélem tartani tudja mostmár év végéig ezt a formát. Utóbbi 4 meccsén 5 gól.

Egy szó mint száz, egy kicsit bosszús vagyok emiatt az eredmény miatt. Itt nem az Arsenal focizott le minket, hanem mi engedtük ki a meccs irányítását a kezeink közül. És ez a dühítő. A visszavágón ez nem fordulhat elő. Viszont (ahogy Ozsi is írta) addig amíg nem szerezzük meg az első gólt, addig a falat fogom kaparni idegességemben, az tuti. Annyi, hogy a visszavágóra már visszakapjuk Abidalt és Iniestát, viszont elveszítettük Puyolt és Piquét. Én mindenképpen a Milito-Touré párosnak szavaznék bizalmat, ezekhez a gyors Arsenal játékosokhoz Márquez nagyon nagyon kevés.

De ha azt nézzük, hogy teljesen lefociztuk az Arsenalt (minden tekintetben) és egy 2-2-t értünk el az Emiratesben, akkor nem lehetünk szomorúak a jövőre nézve. Ismét egy meccs, amiből tanulni lehet, viszont az a 70 perc játék amit produkáltunk az egyszerűen mesés volt és bizakodásra adhat okot, hogy nekünk van még keresnivalónk ebben a BL mezőnyben. :wink:

Na jó mostmár tényleg befejezem. Végülis elégedettek lehetünk a 2-2-vel, otthon már az első félidőben be kell rúgni ezeket a helyzeteket és akkor nem lesz gond. És ha még azt is hozzátesszük, hogy Messi sem játszott jól ma... :wink:

Én bízom a továbbjutásunkban. Egy hazai 3-1 és jónapot.

SZERK:
Megnéztem. Keita pontosan 2 db labdaszerzéssel zárta a meccset, nem lőtt kapura sem és a passzai száma is elég csekélyek. :?
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Andrisr10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009.09.23. 12:15:24

2010.03.31. 23:55:27

Annyira látszik, hogy mi vagyunk a jobb csapat, és mégse tudjuk eldönteni a meccset... Konkrétan beleléptünk ugyanabba a sz.rba, amibe tegnap a Mu: kezükben a meccs és kiengedik, ebből tanulni kell, mellesleg a 2-2 nekünk kedvez, bár abban is biztos vagyok hogy nem hozzuk le az otthoni meccset kapott gól nélkül szal csak óvatosan.
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.03.31. 23:53:32

Annyira szomorú és csalódott vagyok . Olyan szépen kezdődött. Igaz nem kell elégedetlennek lenni hiszen nem olyan rossz eredmény ez. Azt mondom kezdjünk ugyanígy otthon és a helyzeteket meg rúgjuk be. Örülök Ibrának, Messi most kicsit halovány volt. Visszavágóra viszont a Piqué Puyol páros nagy kár... De lesz talán már egy Iniestank. Tovább kell jutni.
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.03.31. 23:51:45

herlius írta: 0-0-ra játszani ez ellen az Arsenal ellen pedig totális életveszély.
Az FC Barcelona labdarúgó csapata soha,egyetlen csapat ellen sem fog semmilyen körülmények között 0-0ra játszani. :wink:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.03.31. 23:48:32

Abból a szempontból ez kiváló eredmény, hogy most az Arsenal közönsége úgy ment haza, hogy tudott örülni két helybéli gólnak, így a 0-2 alatt felhalmozódott méreganyaguk nem kicsit oszlott el az örömmámorban.
Ha lehet így fogalmaznom, akkor a mieink egyfajta villámhárítók, egészségmegőrzők voltak, hiszen pár londoni szívet megmentettek a defibrillátortól, meg a rohammentőtől, de a visszavágón azért már más lesz a leányzó fekvése.
Bizony ha az első félidőben Almunia nem védi ki a szemünket, akkor besültek volna az ágyúk csúnyán, még a gyújtókanócot is eső érte volna!
A Camp Nou durván tele lesz jövő kedden, a helyszínen helyet foglaló mázlista barátaink kiváló meccset fognak látni!
Csak végre vegyük minden percét halálosan komolyan!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.03.31. 23:47:03

ozsimiki írta:azt hiszem a legtöbben úgy éreznek ahogy én is:

olyan kényszeredetten rámondjuk erre a 2-2-re hogy jó eredmény (mert az is),és h meccs előtt simán aláírjuk (igen),csak bennem lesz a tüske egészen addig,míg meg nem szerezzük otthon a vezetést. akkor teljesen el fogom felejteni a megannyi kihagyott helyzetet,és a bírót.

mert 1-0nál el fog dőlni az egész, viszont addig nagyon sokat fogok erre a meccsre gondolni, és reménykedem benne,hogy minél előbb megszerezzük majd a vezetést. kevesebb mint 6 nap és kiderül!

FORCA BARCAAA!!!
Azért ez nem ennyire egyszerű szerintem. Egy gólt bárki találhat még a Nou Camp-ban is (lásd Rubin elleni meccs), főleg ha Marquez barátunk kezd. Onnantól kezdve pedig futhatunk az eredmény után. Csak fél órát kellett volna ma kibírjunk, hogy a visszavágón akár Xavi vagy Messi is nyugodtan pihenhessen, ehelyett izzadhatunk megint. Persze összejöhet akár egy sima első félidő is, de ha ilyen hatékonyak leszünk jövő héten is, mint a mai első félidőben, akkor nagyon nehéz 90 perc elé nézünk. 0-0-ra játszani ez ellen az Arsenal ellen pedig totális életveszély. Ami pedig a legjobban bosszant, hogy ennek a fél órának a legjobban talán Madridban örülnek, hiszen ők is tudják, hogy a Klasszikus előtt nem tudunk senkit pihentetni (na persze az eltiltottakon kívül).

igazából nem zárja ki amit én írok,amit te. azt írtam,h a vezetésig!, természetesen ha nem mi szerezzük meg azt,akkor más a leányzó fekvése :S,
szóval máshogy fogalmazva: a visszavágón a vezető gólunk megszerzése esetén fog teljesen elfelejtődni bennem a mai 0-2ről 2-2.
Ozsi
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2010.03.31. 23:46:36

minden jo ha jo a vege!!!
semmi sem dolt el es semmi nem romlott el! 8) sot csak jobb lett! ibra golokat rug es a csapat jatsza amit kell!!
csak igy tovabb!!!
BARCAAAAAAA :twisted:
VISCA EL BARCA
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2010.03.31. 23:42:18

Szerintem nem kell elkedvetlenedni, nagyon jó eredményt értünk el idegenben. Tavaly is minden idegenbeli meccset X re hoztunk. A játék nagyon bíztató volt, végre a tavalyi Barcát láttam, láthattuk. A továbbjutás nem is lehet kérdés. Força Barça !
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.03.31. 23:41:55

Egyébként amiatt hogy elfáradunk a klasszikusra nem aggódok.Azért bennünk eléggé megvan ez a meccsritmus. :wink:
Tavaly meg nem mellesleg egy chelsea párharc között volt a klasszikus ha jól emlékszem. 8)
Ez nem fogja befolyásolni a meccset.

Keddre gálát várok,ma már megkapta az Arsenal az ízelítőt,hogy hogyan is kell igazán mívelni ezt a futball dolgot,a Camp Nouban kapnak még egy kis leckét.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2010.03.31. 23:33:51

Már többen leírták, de megosztom a véleményemet én is veletek!

Először is...ahogy kezdtünk, az mesés volt! Ennyire régen nyomtuk meg az elejét! Sajnálom, hogy kimaradtak az első félidőben a helyzetek, mert ha csak a felét berúgjuk, akkor nem lett volna értelme a további 3 félidőt lenyomni!

A 2-2 es eredmény szerintem sokan elfogadtuk volna a meccs előtt, de látva a mérkőzést bosszús és elégedetlen vagyok! Főként azért mert mellőzni kell a visszavágón a két belső védőnket, és ez igazán rossz hír! Sokadszor haragszom Pepre, mert ba..ik cserélni! Most is behozta Henryt - oké tapsolják meg, de hogy miért nem frissített középpályán, vagy miért nem hozott be plusz egy embert középre..én ezt nem értem! Dühít, mert egy eldöntött továbbjutást tettünk nyilttá, és pont e Real meccs előtt kell megbirkóni a visszavágóval!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.03.31. 23:33:15

ozsimiki írta:azt hiszem a legtöbben úgy éreznek ahogy én is:

olyan kényszeredetten rámondjuk erre a 2-2-re hogy jó eredmény (mert az is),és h meccs előtt simán aláírjuk (igen),csak bennem lesz a tüske egészen addig,míg meg nem szerezzük otthon a vezetést. akkor teljesen el fogom felejteni a megannyi kihagyott helyzetet,és a bírót.

mert 1-0nál el fog dőlni az egész, viszont addig nagyon sokat fogok erre a meccsre gondolni, és reménykedem benne,hogy minél előbb megszerezzük majd a vezetést. kevesebb mint 6 nap és kiderül!

FORCA BARCAAA!!!

Ugyan így érzek én is.
Most bő egy hétig még izgulhatok,mert a bíró elvette a győzelmet,és ezzel a 99%os továbbjutásunkat lerontotta 90%ra. :D

Egyébként tényleg az első gólig lesz nehéz meccs,utána már nem lesz mese,gálázni fogunk.
De majd jó lenne már az első félidőben beverni a helyzeteket,aztán szépen az 55.,65. percben lehozni Messit/Xavit,hogy pihenjenek.
Továbbmegyünk,efelől semmi kétségem.Csak Busi beszélgessen már el egy pszichológussal,hogy nem csak akkor kell koncentrálni mikor 0-0 az eredmény. :roll:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.03.31. 23:31:46

ozsi!De várom már azt az 1-0-át!Veszélyesek ezek az angolok ha találnak egy gólt... :? Ezért én is nagyon nagyon sajnálom a sok elfecsérelt helyzetet!!!De legyen úgy ahogy mondod!!!

Szerk.: Egy kis off:A meccs szünetében a stúdióban ülő szakértő feltett egy érdekes kérdést amin én jót mosolyogtam!A következő volt!Almunia miért nem spanyol válogatott!!!???Hát azért attól nagyon messze van csak azért nem!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára albicelesteX 2010.03.31. 23:34:12-kor.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.03.31. 23:27:41

azt hiszem a legtöbben úgy éreznek ahogy én is:

olyan kényszeredetten rámondjuk erre a 2-2-re hogy jó eredmény (mert az is),és h meccs előtt simán aláírjuk (igen),csak bennem lesz a tüske egészen addig,míg meg nem szerezzük otthon a vezetést. akkor teljesen el fogom felejteni a megannyi kihagyott helyzetet,és a bírót.

mert 1-0nál el fog dőlni az egész, viszont addig nagyon sokat fogok erre a meccsre gondolni, és reménykedem benne,hogy minél előbb megszerezzük majd a vezetést. kevesebb mint 6 nap és kiderül!

FORCA BARCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.03.31. 23:27:07

Barca+ írta:tényleg nagyon nagy meccs volt és elégedett lennék a 2:2- vel ha az első félidőben nem lőhettünk volna min... 6-t!
Így is elégedett vok mert tudom, h jobbak vagyunk és a visszavágó sztem olyan lesz mint a stuttgart elleni! csak egy 3:1 -es végeredménnyel!
Ha így játszunk a Real-nak sem sok esélye lesz! :)
Idén is BL győztesek és La... győztesek leszünk!
Csakhogy a Real, velünk ellentétben, egy egész hetet pihenhet majd, mi meg a saját marhaságunk miatt szenvedhetünk a visszavágón. Értem én h Guardiola pihentetni akarta Ibra-t és Messi-t a Bilbao elleni meccs előtt, így viszont egyikőjük sem pihenhet az El Classico előtt. Nem tudom melyikkel jártunk jobban. Óriási felelőtlenség volt mindkettőjüket lehozni.
Avatar
Adam Philip
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009.01.30. 23:20:32
Tartózkodási hely: Petőháza

2010.03.31. 23:24:55

A visszavágón én mindenképp a Touré-Milito párost játszatnám belül.
Kell egy magas, erős ember, aki felveszi a versenyt Bendtner-el Piqué
távollétében.

Ha nem 2-0-ról egyenlít az Arsenal, most nem lennék ilyen mérges, de még így is az eredmény nekünk kedvez.

Ibra-nak pacsi a két gólért, de az első két helyzetét Samu belőtte volna....
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.03.31. 23:21:27

Sanama írta:lluisllach89,

Ha Busi játszik 10ből 8ször összehoz egy gólt,vagy ziccert az ellenfélnek.
Ha első lenne ,vagy ritka lenne nála,akkor lenyelném
Jól játszott ma.
Stuttgart ellen látszott igazán, nem akar mindig úgymond sablonosan játszani. Első szándékból adhatta volna a közeli embernek, de nem, vagy elívelte, vagy rossz csel.
Nem azért mert "balhere" ahogy mondtátok, mert technikailag is erős, a baj a koncentrációjával van.
De hogy övé lenne a gól.. Ha muszáj vkire fogni legyen Maxwellé, bár nem az én műfajom. Belül ment el Walcott, ez hihetetlen hiba volt. Ha hibázott Pep az azért volt hogy Keita játszott Touré helyett.

Visszavágón: VV-Alves, Touré, Milito, Abidal/Maxwell-Busquets, Xavi, Iniesta- Messi, Ibra, Pedro.

De Pep nem küldené fel ezt a kp sort, Keita ott lesz, és lehet Pedro helyére tolja fel Init.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Válasz küldése