Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
joekacsa
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.08.26. 18:08:46

2012.04.24. 23:04:00

sziryboy írta:
joekacsa írta:Guardiola visszalát!!!
mi az hogy visszalát?
Biztos vagyok benne hogy ezek után nem hosszabbít, hát így értem a visszlátot. Jó edző és hálásak lehetünk neki de, most már nem tud meg újulni itt, váltani kell neki is és a klubnak is!
Hajrá Barca!!!
joekacsa
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.04.24. 23:03:39

Kicsit felbosszantott a dolog,de mindjárt lenyugodtam,mert holnap reggel ettől nekem ugyan úgy 450 lesz a benzin litere... :cry: :D Ez nem sikerült most,nagyon nagy pancser volt a brigád,jobb lenne már túl lenni ezen a szezonon,azt mindenki menjen nyaralni,pihenni,aztán majd jövőre találkozunk.Amit remélek,hogy valami értelmes védő érkezik majd.És távozik egy két sallang.Ha holnap úgy alakul a nem a Bayern jut tovább akkor a döntőben amit nem valószínű hogy nézek majd a Madrid sikerének örülnék,ez a Chelsea egy igazi undormány gárda,annyir,hogy még erre a számomra hatalmas áldozatra is készen vagyok,hogy a Madrid nyerjen BL-t.De természetesen elsősorban hajrá Bayern a végső győzelemért.

Off.:Hajdú B. meg elmehet oda ahová gondolom ilyen inkorrekt részrehajló kommentálást...Remélem jövőre a TV2-vel együtt húzzák le a WC-n!!!
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.04.24. 23:03:28

ozsi írta:Sajnálom, hogy kiestünk, de fura lény vagyok, Imádom most még jobban a Barcát,és köszönet ezért az idényért is!
Teljesen igazad van. Ugyanakkor ebben a pillanatban azt gondolom, hogy komoly átalakításokra van szükség a nyáron (ebbe adott esetben egy edzőcsere is beletartozhat).
Nem azért, mert most minden kaki, mert ez egész egyszerűen nem így van; még mindig a Barça a világ legjobb csapata.

Ugyanakkor a jelenlegi helyzet sok szempontból kísértetiesen hasonlít a 2006/2007-esre, amit aztán egy méglehangolóbb szezon követett, nem pedig a várt feltámadás.
És ennek most nagyon jó lenne elébe menni!

De erre a gondolatra még alszom egyet vagy többet...

szerk.: azt elfelejtettem, hogy legjobba mégiscsak azt szeretném, ha ezeket a változtatásokat (új taktikai elemek és keretfrissítés) Guardiola vinné véghez...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kurdt 2012.04.24. 23:07:07-kor.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.24. 23:02:57

Barcelona, most vesztettetek, de soha nem fogom elfelejteni, hogy ezen a meccsen küzdöttetek magatok miatt, és a szurkolók miatt is. Nem nyerhetnek meg mindent. Sirok, igen, 2 éve vagyok Barca szurkoló, és sirok, sajnálom őket. Most vagyok igazán Barcelona szurkoló, most érzem leginkább, és akkor is a csapat mellett fogok lenni, amikor mindent elvesztenek, amikor az adósság miatt a fél keret lecserélődik, én akkor is Barcelona szurkoló leszek.


Mindörökre Barcelona, mi tudjuk!!!
Kép
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.24. 23:02:56

honda25 írta:Erre nem tudok mit mondani, hogy a fxszomba lehetett ez a nudli csapat ellen ma kiesni?
A mai védelem a kapussal és Messivel együtt is megér egy misét, Messi szó szerint kiejtette a saját csapatát a bl-ből. Amikor odaállt a tizi elé, már azonnal tudtam, hogy kihagyja, mint a Sevilla ellen.
Kaptunk egy emberelőnyt és egy tizenegyest és kiesünk? Gratulálok, komolyan mondom szétbxsz az ideg.
Nem azért mert kiestünk, hanem azért, mert így estünk ki, ráadásul egy nagyon gyenge ellenfél ellen.
Az első félidőben megint mehettünk volna legalább hárommal. A tizenegyes után meg mi a faxomat csináltunk fél órán keresztül, nagy büdös semmit.
A védelem meg a kapus is egy vicc, mindhárom gólt a hosszabbításokban kaptuk...
Sajnos azt kell mondjam, itt már komoly problémák vannak, amik kijöttek a Madrid elleni meccsen is.
Viszont ezt nem gondoltam volna, hogy kiesünk a bl-ből is....
Három vereség egymás után, nem is emlékszem, mikor volt már, ezt a mai meccset Pep és a srácok hogy fogják megmagyarázni....
Ezt a csapatot a két meccs alapján legalább egy tizessel meg kellett volna verni...
De legalább nem fognak bírózni,de ha még is ,akkor az lesz a címlapon,hogy segítséggel sem tudtunk győzni,de kérdem én MILYEN SEGÍTSÉGGEL?
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.04.24. 23:02:45

Kiestünk, megérdemelten. Gratula a Chelseanek, hatalmasat küzdöttek, tényleg le a kalappal.
3 éve kb. a másik oldal érezhetett így, mint mi most, nem igazán kellemes most ezt a felét is átélni.
Viszont a játékosok mindent megtettek, szívüket kitették, a közönség fantasztikus volt. Emelt fővel estünk ki, remélem a játékosok is hasonlóan fognak nyilatkozni.

DE imádom ezt a csapatot, s ami körülveszi őket. Barcelona, áááh. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.04.24. 23:02:12

Hajrá tovább Barca!

Szerk.: Milyen nudli csapat ellen, hatalmasat védekezett a Chelsea.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ziipp 2012.04.24. 23:03:02-kor.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.04.24. 23:02:08

Léfe írta:Nem hiszek a szememnek, a Chelsea a hibás és szánalmas mi meg a legjobbak a világon. Nem is tudom mi volt ez. Mindenki formán kivül. Most már látható, hogy válltozások kellenek. Cuenca-Tello stb. nem ide valók. nem minta Xavi vagy Messi jobb lett volna. A nagy széria véget ért - sajnos.
Cuenca, Tello idevaló! Fiatalok, övék a jövő! Ők még fejlődnek, hiszen első komolyabb évük volt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára redmiller 2012.04.24. 23:02:32-kor.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.04.24. 23:01:52

Hát, Gratulálok a Chelsea -nak a továbbjutásért. Megérdemelték.

Ennyit tudok írni, többet nem. Illetve lenne egy kikötésem:

1. Bayern ejtse ki a Real -t.
Ha tovább jut a Real, akkor:
2. Chelsea verje meg a Real -t. (De ennek kb 1% az esélye... Tehát, marad a Bayern. Holnap dől el, hogy Real megnyeri -e a BL -t vagy nem.)
KépKép
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2012.04.24. 23:01:17

Erre nem tudok mit mondani, hogy a fxszomba lehetett ez a nudli csapat ellen ma kiesni?
A mai védelem a kapussal és Messivel együtt is megér egy misét, Messi szó szerint kiejtette a saját csapatát a bl-ből. Amikor odaállt a tizi elé, már azonnal tudtam, hogy kihagyja, mint a Sevilla ellen.
Kaptunk egy emberelőnyt és egy tizenegyest és kiesünk? Gratulálok, komolyan mondom szétbxsz az ideg.
Nem azért mert kiestünk, hanem azért, mert így estünk ki, ráadásul egy nagyon gyenge ellenfél ellen.
Az első félidőben megint mehettünk volna legalább hárommal. A tizenegyes után meg mi a faxomat csináltunk fél órán keresztül, nagy büdös semmit.
A védelem meg a kapus is egy vicc, mindhárom gólt a hosszabbításokban kaptuk...
Sajnos azt kell mondjam, itt már komoly problémák vannak, amik kijöttek a Madrid elleni meccsen is.
Viszont ezt nem gondoltam volna, hogy kiesünk a bl-ből is....
Három vereség egymás után, nem is emlékszem, mikor volt már, ezt a mai meccset Pep és a srácok hogy fogják megmagyarázni....
Ezt a csapatot a két meccs alapján legalább egy tizessel meg kellett volna verni...
Hajrá Barca! És a Honda!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.04.24. 23:00:50

Büszke vagyok a srácokra,mindent megpróbáltak. Büszke vagyok rá,hogy ilyen játékot tudnak nyújtani nekünk. Büszkén fogom holnap is felvenni a mezemet. Egy nagyszerű csapatnak szurkolok,mely ugyan nem verhetetlen,de számomra a legszebb és a legjobb. Lecsúszunk idén a legnagyobb trófeákról ugyan,de a játékunk eszmei értéke sokkal nagyobb.

Mielőtt esetleg mennének a köpködések a csapat felé,vegyünk példát a katalánokról. Miután megkaptuk a kegyelemdöfést,felcsendült az O lele o lala ser del BARCA es el millor que hiha... A lefújás pillanatában épp a BARCA himnuszt énekelte a Szentély....
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.04.24. 22:59:40

Mentálisan ez a csapat a padlón van. Amilyen zseniálisan tüzelte őket Pep az első évében, most ő is teljesen kiégettnek és súlytalannak tűnik. A második félidőre egy fejben teljesen megroggyant csapat jött ki a pályára, amelyik a kihagyott büntető után padlóra került. A nyomát sem láttam annak az elszánt küzdésnek, ami 2009-ben továbbjuttatta a csapatot, enervált, görcsös, pontatlan játékkal nem érdemeltünk ennél többet. Nehéz ezt leírni, de most már én is hajlok arra, hogy talán nem ártana némi változás. Vagy új edzővel, vagy gyökeresen új taktikai elemekkel, mert látszik, hogy ettől a berögzült, gépies focitól nem tudnak szabadulni a srácok és kényszerhelyzetben egyszerűen nincs válaszuk az eseményekre. Szép lassan minden játékosunk elveszti a régi erényeit: Xavi fineszes passzai tűntek el, Iniesta komoly egyéni betörései, Alexis cselezzőkézsége, Dani Alves beadásai és lövései. Felépült egy kiszolgálóegység Messi köré, a többiek teljesen elvesztették a saját játékidentitásukat, csak azzal nem számolt senki, hogy mi van ha Messi-nek nem megy a játék. Ez ugyanis eddig még sorozatban 3 meccsen keresztül nem fordult elő. Hát most ezt is megtapasztaltuk.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.04.24. 22:58:26

VictorValdes19 írta:
ozsimiki írta:Sajnálom, hogy kiestünk, de fura lény vagyok, Imádom most még jobban a Barcát!
Szintén! S mindegyik kedvenc csapatomnál ezt érzem. Vereség, bukás után még jobban felerősödnek bennem a csapat iránti érzelmem. Mazochista vagyok valszeg..
+3

Én hatalmas szurkolói jellemfejlődésen megyek keresztül. Nem is nagyon vagyok csalódott, mert tudom jól, hogy a miénk a legnemesebb, a legjobban játszóbb, és egy olyan csapat, akinél az utánpótlásból klasszisok kerülnek ki. Nekem ennél több nem kell, szerintem belefér egy rosszabb szezon, ilyen háttérrel.

VISCA BARCA!! 8)
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2012.04.24. 22:58:18

ozsimiki, a számból vetted ki a szót, maximum respect!
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.04.24. 22:58:15

kurdt írta:Az FC Barcelona a mai este folyamán újabb rekordot döntött meg: egy hét alatt harmadszorra verte meg saját magát. Csak gratulálni tudok!
Ehhez még annyit, hogy egy igen kevés főt számláló elitklubba is bekerültünk ma: azon kevés csapat egyike vagyunk, akinek Torres gólt lőtt Chelsea mezben.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.04.24. 22:58:01

geridoss írta:Szomorú vagyok. Csalódott vagyok. Letört vagyok. És még mindig barcás vagyok

Elfáradtak, ezt nem lehet a szemükre róni. Három éven keresztül olyan szemkápráztató vizuális orgazmusban részesítettek minket, hogy én még egy ilyen szörnyű hét után is tiszta szívből imádom őket! Napról napra jobban.
+1,mintha csak én irtam volna... :wink:

Visca Barca mindörökké :!: :!: :!:
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.04.24. 22:54:24

Szomorú vagyok. Csalódott vagyok. Letört vagyok. És még mindig barcás vagyok

Elfáradtak, ezt nem lehet a szemükre róni. Három éven keresztül olyan szemkápráztató vizuális orgazmusban részesítettek minket, hogy én még egy ilyen szörnyű hét után is tiszta szívből imádom őket! Napról napra jobban.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.04.24. 22:51:53

Nem hiszek a szememnek, a Chelsea a hibás és szánalmas mi meg a legjobbak a világon. Nem is tudom mi volt ez. Mindenki formán kivül. Most már látható, hogy válltozások kellenek. Cuenca-Tello stb. nem ide valók. nem minta Xavi vagy Messi jobb lett volna. A nagy széria véget ért - sajnos.
Fecó
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.04.24. 22:48:33

Emberek! Egy dolgot kérek mindenkitől: Viseljük a kudarcot méltósággal, megtörtént, jobbak voltunk, megérdemeltük volna, de egyéni hibák és szerencsénk sem volt. Ez egy ilyen év, van ez így. Ne kezdjünk el másokat szidni, de a Barcelona futballistáit és Pep-et sem, mert ezek a fiúk több örömet okoztak már nekünk, mint annak előtte 2-3 generációnyi futballista összesen. Ezért megérdemlik, hogy kitartsuk mellettük, nincs alagút, aminek a végén kell keresnünk a fényt, ez még az a Barcelona, aki 3 kupát nyert tavaly. Ha nincs a sok balszerencse és egy-egy gyengébb forma, akkor semmivel sem lettünk volna gyengébbik idén, sőt. Jövőre újra neki lehet futni, akár a triplázásnak is, mert nem reménytelen.
A Chelsearől: Nem szívügyem ez a csapat, vannak csúnya megmozdulásaik (Drogba pl kifejezetten nem bírom), de ez a generáció, ha nem is feltétlen most kellene, de megérdemelne egy bl-címet, mert nagyon ngay játékerőt képviselnek (vagy inkább képviseltek, ez egy utolsó tankolás volt a részükről) kb 2004-2005 óta, de sosem jött össze nekik, ezért vagy azért. Ezért őket se bántsuk, evidens, hogy nem tehettek mást, de ők legalább Drogba színészkedésein túl a két meccsen mindezt tisztán tették, nem szana-széjjel rúgva a Barcelona-t. Bár ennyi hiányzóval érdekesebb lesz (megkönnyítettük a döntőbeli ellenfelük helyzetét, remélem nem kapartuk ki a gesztenyét, főleg a Realnak, a Bayern nyerhet), de mégis ott lesznek és megérdemelnék a sok éves teljesítményük miatt. Persze tudom, hogy ez sem egy életműdíj, de tiszteljük meg őket ennyivel és most ne kezdjünk pocskondiázásba.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.24. 22:48:31

Gratulálok a Chelseanek emberfelettit nyujtottak!
Nekünk egyszerűen szerencsénk sem volt, viszont a nyugodtság amit kértem legyen meg, megint hiányzott!
Chelsea ennek köszönheti, remekül is játszottak, s a kapu előtt berugdosták!
Első félidőben szépen ki voltak a helyzetek játszva, be is ment 2!Aztán érthetetlen bealvás, másodikban próbálkoztunk, de görcsösen!
Sajnálom a fiúkat, de tovább kell lépni, s büszkék lehetünk rájuk, mert azért látszódott mindent megtettek!

Messi most viszont nagyon érdekes, mert igaz kihagyta a 11est, de elsőben kifejezetten jól játszott, a másodikban is végre láttam rajta, hogy teljesen elszánt, viszont ahogy megindult megint rázártak többször!Azért a tiziért óriási kár, csak hangsúlyozni tudom koncentráció!

A kékek mind a két meccsen fegyelmezetten játszottak, s maximálisan koncentráltak!Még Torres is milyen higgadt volt, Ramiresről meg nem is beszélek!Nálunk meg a nagy akarásnak nyögés lett a vége!
Nem baj, majd jövőre!De grat még egyszer, a bajnokságért nagy kár, s itt is közel voltunk!Ebbe bele kell kapaszkodni, mert azért a világ nem omlott össze!Ott van még idénre a kupadöntő meg kell nyerni!
Kép
Kép
Kép
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2012.04.24. 22:48:30

Istenem mennyi ....... van ezen az oldalon itt. Nem bánom a kiesést, legalább eltűnnek innen.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2012.04.24. 22:47:16

ozsimiki írta:Sajnálom, hogy kiestünk, de fura lény vagyok, Imádom most még jobban a Barcát!
Szintén! S mindegyik kedvenc csapatomnál ezt érzem. Vereség, bukás után még jobban felerősödnek bennem a csapat iránti érzelmem. Mazochista vagyok valszeg..
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.24. 22:47:16

Nem kell bántani senkit..ez a csapat így is sokat adott nekünk!

Annyira látszik,elfáradtak és már nem a régi a a dolog.Ez van,lassan hozzá kell szokni,megváltoznak a dolgok.
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2012.04.24. 22:46:39

Ilyen nincsen... nem lehet ez igaz több mint fele meccset emberelőnyben játszhattuk, volt 11-esünk 4 kapufánk 2 meccsen... Valaki nagyon nem akarta odafent, hogy ez a Barca idén akármi fontosat is nyerjen. Olyan szomorú vagyok, hogy hihetetlen. Messi idén nem lesz aranylabdás az is biztos... Nagyon el lett szúrva ez a szezon :( :(
..................................
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.24. 22:46:37

zoli001 írta:
Xavi001 írta:Remélem akárkit is kap ez cselzi,azt is így fogja legyőzni,szánalmas ez a mai foci!

Mi volt ebben a szánalmas?

0-1.nél mit játszottak volna??????Nekünk volt sürgős![auto_cenzúra] de nagyon!

16-ról nem lőni ott tökölödni!Vicc!

Sebaj majd jövőre!
Fura, hogy pont azért szereti sok mindenki a Barcát mert így játszik :) A gólvonalról rúgja a gólokat (kb)
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Válasz küldése
cron