Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.04.24. 23:35:52

daffy írta:a sok madridista,chelseas és más szurkoló pedig pont az ilyenek miatt tartja kva nagyképűnek a barcásokat. ez teljesen szubjektív vélemény és csak magadat járatod le azzal,hogy tényként állítod be
ahogy elnézem a forumokat,nem a csapat kiesésének örül a többség,hanem annak,hogy az ilyen véleményekkel bíró tagok egy kicsit koppantak

Önmagában nevetséges, amikor a szurkolók kivetítik az életérzéseiket, és igazából nem a csapat ellen, hanem egymás ellen drukkolnak.
Aki az ilyen személyeskedést nem bírja, az szerintem ne olvasson fórumokat... Mondjuk ott, amit néha olvasok, konkrétan minősített többséggel megszavaznák a Barca-szertáros felnégyelését is, mert annyira rühellik az elmúlt évek miatt a klubot.

De egyébként jogos észrevétel. És szerintem vice-versa nevetséges ez a magatartás...
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.24. 23:34:36

Remélem a Chelsea nyeri a BLt, már csak azért is, mert utána had mondjuk, hogy a későbbi győztestől kaptunk ki csak :)
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.04.24. 23:33:40

ozsimiki írta:Nem feltétlen a sebek nyalogatása céljából,de komolyan érdekelne az,hogy ki emlékszik ennél egyoldalúbb párharcra, hasonló végeredménnyel?

lehet statokat is alapul venni, lövéseket, helyzeteket.

Most filózok,de ehhez fogható egyoldalú párharc nem ugrik be úgy,hogy kiessen az,aki ennyire dominált.

Vagytok itt páran, emlékek?
Most mondhatnám a Mou féle Inter elleni párharcunkat, ha a nagyon közeljövőben kutakodnék, de igazából ott sem voltunk ekkora fölényben, de nagyságrendekkel jobban voltunk ott is...
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
MU&Barca fan
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.03.07. 22:07:53
Tartózkodási hely: Old Trafford

2012.04.24. 23:31:30

ozsimiki írta:Nem feltétlen a sebek nyalogatása céljából,de komolyan érdekelne az,hogy ki emlékszik ennél egyoldalúbb párharcra, hasonló végeredménnyel?

lehet statokat is alapul venni, lövéseket, helyzeteket.

Most filózok,de ehhez fogható egyoldalú párharc nem ugrik be úgy,hogy kiessen az,aki ennyire dominált.

Vagytok itt páran, emlékek?
Közhely: A focit gólra játsszák.
5 év múlva kutyát nem érdekli, hogy 90-10 volt a labdabirtoklás és 50-3 a kapura lövés....
11-es, emberelőny... Így nem sikerült, meg is érdemeltük..
Egyébként kérdésre a válasz: nem
De Gea - Fabio,Evans,Vidic,Evra - Valencia,Pogba,Cleverley,Nani - Rooney,Welbeck
V.V - Alves,T.Silva,Piqué,Alba - Busquets,Xavi,Iniesta - Sanchez,Messi,Tello
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2012.04.24. 23:30:48

herlius írta:
barcafan0911 írta:A sok madridista meg chelsea drukker legyen büszke a csapata világklasszis védekező játékára, akik otthon és idegenben is 11 emberrel védekezve kontrára játszanak, mondván majd lesz valami! Szégyenteljes antifoci! ;) :) Hogy lehet valaki büszke arra ha a csapata ilyen játékkal nyer trófeákat? o.O
AZ FC BARCELONA TÖBB MINT EGY KLUB! :) A LEGSZEBB FOCIT JÁTSZUK ÉS A LEGJOBB JÁTÉKOSOK VISELIK A GRÁNÁTVÖRÖS MEZT! AMIT 4 ÉVE MŰVEL A CSAPAT! NA ARRA BÜSZKE LEHET EGY DRUKKER! ;)
Azért a rózsaszínű szemüveg levétele után azt is vedd észre, hogy a Chelsea emberhátrányban fordította meg a párharcot, a mi "többmintegyklub"-unknak pedig az emberfór, a 2-0 és a tizi sem volt elég. Egyáltalán nem szeretem a Chelsea játékát, de amit tudnak, azt ma maximálisan kijátszották magukból, mi pedig a második félidőben csak ácsorogtunk és vártuk a nagy semmit. Meg is kaptuk érte a jutalmat.
Nüanszokon múlott a továbbjutás! Ha Messi beveri a tizit, vagy ha londonban nem kapufázunk és gólt szerzünk, most mindenki a Chelsea szánalmas játékán röhögne és egekbe magasztalnátok a Barcát! :) Nem a jobbik jutott tovább! Ha a mutatott játékot és a helyzeteket vesszük alapul akkor búcsúzott a jobbik! Megérdemeltük volna a továbbjutást az utolsó percig, míg a Chelsea-nek egy szava sem lehetett volna ha búcsúzik! ;) Na ez a nem mindegy! :)
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.04.24. 23:30:13

Jó volt a Chelsea. Amit tudtak, azt megcsinálták, kvázi hiba nélkül. Sajnos, kevés volt a lövés nálunk, és ha el is akadt volna a 90%-a, a lecsorgókra érkezhettünk volna, de nem, mi be akartuk vinni a kapuba. Kár...

A játékvezetésre összességében nem lehet panasz. Nem befolyásolta a meccset, bár benne volt, hogy kiállítsa Drogbát és Lampard-ot. Mindkettő elmaradt, de ez már legyen a másik két csapat baja, nem bánnám, ha a sok madridi/müncheni, aki most őket élteti, meg Torres-t (aki ugye épp akkor jött, amikor Drogbát ki kellett volna állítani), pont az afrikai döntő gólja miatt pityeregne a döntő után, amit persze nem nézek, mert nekem a hokivébé elég volt egy időre, hogy a folyamatosan védekező csapatnak drukkoljak...

Na, mindegy Drogba részéről most elmaradt a "f...ing ch..t", ja, meg amúgy a Barcás világméretű összeesküvés is az UNICEF-fel és az UEFA-val.

Nekem az mindennél többet mond, hogy a kiesés után, nem vonultunk le a pályáról, sőt odamentünk mezt cserélni, a szurkolók meg teli torokból elénekelték a himnuszt; a kezdőkörben pacsi, a nézőtéren standing ovation.

Jövőre folyt. köv. Peppel, ne izguljatok: nincs vége a korszaknak...
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.24. 23:29:53

gyu75 írta:én egy dolgot nem értek meg
amikor 2:0 volt + emberelony s a 46 perc akkor hova a túroba akartunk még támadni ???

nem, semmi taktika mi 3 védozunk lestaktikával 10 ember elle...
Ez mondjuk totál jogos. Vitte előre a skacokat a hév sajnos.

Mindenesetre továbbra is büszke vagyok a fiúkra, a keret frissessége miatt kell a nyáron 1-2 igazolás (1 védő + 1 csatár), de amúgy rendben vagyunk és leszünk is, hiszen egy dolgot nem felejthetünk el. A Barca az egyetlen csapat, amelynek semmilyen esetben sem kell feladni az identitását, azaz a megalkuvást nem tűrő támadófocit, mert csak rajta múlik, hogy ha igazán éles a csapat, akkor nyer-e, vagy veszít. Még a legnagyobbak is bekkelni járnak, amolyan hálós háttörősen a Nou Campba, vagy épp a saját stadionukba, ha a katalánok vizitálnak (Real, MU, Milan, Chelsea). És ahogy ezt anno vmkor már leírtam, csakis a legnagyobbak ismérve (pl. a 70s' Barca, 90s' Milan). És ez a jövőben is így lesz, hisz ne feledjük, a keret gerince, még mindig szemtelenül fiatal (Messi, Piquet, Busquets, Pedro, Alexis, Fabregas, Thiago, s még Iniesta is), ügyesen kell majd frissíteni a védelmet, s még hosszú időn keresztül fogunk dominálni. Jövőre megint lesz miért hajtani ;)
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
kiskoko
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005.05.30. 18:35:05
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2012.04.24. 23:28:51

Mindenki tudja(ellenfelek is),hogy a Barca a világ legjobb és legszebben játszó csapata.Most a komoly tétmeccseken a helyzetkihasználás volt gyenge,ezen ment el minden. De nincsen vége semminek,ott marad a csapat a trónon,akár csak Guardiola,nélküle nem lenne itt a csapat! Forca Barca
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.04.24. 23:28:25

Nem feltétlen a sebek nyalogatása céljából,de komolyan érdekelne az,hogy ki emlékszik ennél egyoldalúbb párharcra, hasonló végeredménnyel?

lehet statokat is alapul venni, lövéseket, helyzeteket.

Most filózok,de ehhez fogható egyoldalú párharc nem ugrik be úgy,hogy kiessen az,aki ennyire dominált.

Vagytok itt páran, emlékek?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
BarcaBandus
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.02.16. 20:03:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.04.24. 23:28:06

Az az 1 baj hogy már igencsak kiismerték a játékunkat szinte mindenki és ezen mihamarabb változtatni kell!!! pl jól cselező támadóval
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2012.04.24. 23:27:06

ziipp írta:Hajrá tovább Barca!

Szerk.: Milyen nudli csapat ellen, hatalmasat védekezett a Chelsea.
inkább mákos, hatalmas köszönettel tartoznak a margitnak
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.24. 23:26:45

Én egyet tudok...

Holnap felveszem az összes Barcás ruhám és kinyomott mellel fogok közlekedni...


Elfáradtunk,de nekem az életem ez a csapat és nincs miért haragudnom rájuk,annyi jót adtak amit leírni sem lehet..


Visca el Barca
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.04.24. 23:24:07

gyu75 írta:én egy dolgot nem értek meg
amikor 2:0 volt + emberelony s a 46 perc akkor hova a túroba akartunk még támadni ???
ebben nagyon hibás Guardiola ... azt kellett volna játszani hogy visszaállunk hátra ha kell a labda chelseanek jojjon vegye el ... állítom ha ezt játszuk akkor rúgtunk volna még legalább kettot
EZT PEP TOTÁL ELRONTOTTA
nem, semmi taktika mi 3 védozunk lestaktikával 10 ember ellen ... a méreg szétcsap olyan pipa vagyok hogy lehetunk ilyen amatorok ?! csak saját magunknak koszonhetjuk ezt ! Már szunetben megmondtam hogy nagy baj ez a gol mert ha nem jon egy gyors gol akkor az idegtol lebénulunk
az egy másik dolog hogy fortuna most adta vissza Pique kezét 2009 bol
akkor indult el minden s szerintem ha ott befújják a kezet akkor a felét sem nyertuk volna mint amit sikerult ezalatt a 3 év alatt
Bármennyire is frusztráló hogy ez lett a vége ez vigasztal !!!
Ja ! Most már a Chelseanak drukkolok mert a nay oregek megérdemelnék már végre ... mondjuk nem ezért a játékért, de már annyiszor voltak célvonalban hogy ... na az frusztráló lehet !!!
Amúgy meg Drogba nem jó ómen ... lásd Elefántcsontparti csapat , ott is feszt dontozik de nyerni nem sikerul neki
Hülyeség! Pep tisztában volt vele, hogy két gól nem elég, csak a három.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.04.24. 23:22:32

barcafan0911 írta:A sok madridista meg chelsea drukker legyen büszke a csapata világklasszis védekező játékára, akik otthon és idegenben is 11 emberrel védekezve kontrára játszanak, mondván majd lesz valami! Szégyenteljes antifoci! ;) :) Hogy lehet valaki büszke arra ha a csapata ilyen játékkal nyer trófeákat? o.O
AZ FC BARCELONA TÖBB MINT EGY KLUB! :) A LEGSZEBB FOCIT JÁTSZUK ÉS A LEGJOBB JÁTÉKOSOK VISELIK A GRÁNÁTVÖRÖS MEZT! AMIT 4 ÉVE MŰVEL A CSAPAT! NA ARRA BÜSZKE LEHET EGY DRUKKER! ;)
Azért a rózsaszínű szemüveg levétele után azt is vedd észre, hogy a Chelsea emberhátrányban fordította meg a párharcot, a mi "többmintegyklub"-unknak pedig az emberfór, a 2-0 és a tizi sem volt elég. Egyáltalán nem szeretem a Chelsea játékát, de amit tudnak, azt ma maximálisan kijátszották magukból, mi pedig a második félidőben csak ácsorogtunk és vártuk a nagy semmit. Meg is kaptuk érte a jutalmat.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.04.24. 23:22:11

barcafan0911 írta:A sok madridista meg chelsea drukker legyen büszke a csapata világklasszis védekező játékára, akik otthon és idegenben is 11 emberrel védekezve kontrára játszanak, mondván majd lesz valami! Szégyenteljes antifoci! ;) :) Hogy lehet valaki büszke arra ha a csapata ilyen játékkal nyer trófeákat? o.O
AZ FC BARCELONA TÖBB MINT EGY KLUB! :) A LEGSZEBB FOCIT JÁTSZUK ÉS A LEGJOBB JÁTÉKOSOK VISELIK A GRÁNÁTVÖRÖS MEZT! AMIT 4 ÉVE MŰVEL A CSAPAT! NA ARRA BÜSZKE LEHET EGY DRUKKER! ;)
a sok madridista,chelseas és más szurkoló pedig pont az ilyenek miatt tartja kva nagyképűnek a barcásokat. ez teljesen szubjektív vélemény és csak magadat járatod le azzal,hogy tényként állítod be
ahogy elnézem a forumokat,nem a csapat kiesésének örül a többség,hanem annak,hogy az ilyen véleményekkel bíró tagok egy kicsit koppantak
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.04.24. 23:21:53

zola8787 írta:
Biztos vagyok benne hogy ezek után nem hosszabbít, hát így értem a visszlátot. Jó edző és hálásak lehetünk neki de, most már nem tud meg újulni itt, váltani kell neki is és a klubnak is!
Hajrá Barca!!!
Sose értettem, hogy Guardiola-t miért tartjátok nagy edzőnek. Megnyerte a sok kupát a csapattal, de nem azért, mert jól cserélt vagy valami, hanem, mert kummma jó volt a csapat. Nem ő hozta be ezt a szép játékot, hanem folytatta Frank R. munkáját.
Elküldte Yaya-t, Eto'o-t. Megvetette Ibrát, aztán 1 év után eladta.
Ingyen ment Milito, Henry, Rafa.
Ma is becserélte Tellot a bitang erős védők közé, aminek aztán tényleg semmi értelme sem volt. Annó, mikor Ini belőtte a döntőbe a Barcát, akkor is Pep csak lesett, nem tudott értelmes döntést hozni, 1 jót cserét se.
Nem tudtok meggyőzni, hogy jó edzőnek tartsam. A legjobb igazolás lenne ha nem hosszabbítana.
Rijkaard rondát bukott az utolsó évében! Fegyelem nulla volt a csapatnál.
Guardiola honosította meg az azonali letámadást, a 30 méteres távot a védelem és a csatársor között, az eszméletlen labdabirtoklást és sok apró kis dolgot. Messze nem Rijkaard féle vonal!
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2555
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.04.24. 23:20:45

Ezzel zárnám a mai gyereknapot:

http://www.youtube.com/watch?v=tk5fyBfUAhs

Barca verzió:

F.ck off, Dinamo London!
You ain't got no history!
4 European Cupes and 21 Leagues!
THAT'S WE CALL HISTORY!

Eltántoríthatatlanul, sikerbe vagy bukásba egyaránt emelt fővel menetelve, VISCA EL BARCA!
Football, bloody hell. /SAF/
szentatyam
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.04.24. 23:10:37

2012.04.24. 23:20:02

Ez is nagyon igaz. Ezért vagyok Barca szurkoló, mert nem az ocsmány, hanem a szép focit szeretem, de sajnos az nem eredményes.

barcafan0911 írta:A sok madridista meg chelsea drukker legyen büszke a csapata világklasszis védekező játékára, akik otthon és idegenben is 11 emberrel védekezve kontrára játszanak, mondván majd lesz valami! Szégyenteljes antifoci! ;) :) Hogy lehet valaki büszke arra ha a csapata ilyen játékkal nyer trófeákat? o.O
AZ FC BARCELONA TÖBB MINT EGY KLUB! :) A LEGSZEBB FOCIT JÁTSZUK ÉS A LEGJOBB JÁTÉKOSOK VISELIK A GRÁNÁTVÖRÖS MEZT! AMIT 4 ÉVE MŰVEL A CSAPAT! NA ARRA BÜSZKE LEHET EGY DRUKKER! ;)
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.04.24. 23:19:07

rrobbiefcb írta:kicsit OFF:
Van egy olyan érzésem, hogy a következő EB-n a spanyol válogatott - amelynek gerincét a Barcelona játékosai adják - nem nagyon fog sikereket elérni (fáradtság, motíválatlanság, rengeteg lejátszott meccs, stb.). S ne legyen igazam, de ez nagyon rá fogja majd nyomni a bélyegét a jövő évi Barcás felkészülésre és - ne adj Isten! - az egész szezonra...
Esküszöm, nekem is ez jutott eszembe...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.04.24. 23:19:04

Kash írta:
Valamit viszont mondjon meg nekem valaki: védelem????
Nagyon jó kérdés, én sem értettem, Mach volt az utolsó ember!? nem tudta lekövetni Torres mozgását? muszáj volt vele egyvonalban lennie? De gondolom nem elsősorban a Torres gólra gondoltál, hanem általában a védelemre, arra pedig nem tudok válaszolni.
Mascherano legalább háromszor, négyszer szerelte a Chelsea térfelén szinte 1 az 1-ben Torrest. A gól nem az övé, támadni kellett, a védekezéssel senki nem törődött már, vesztünkre.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2012.04.24. 23:18:34

A sok madridista meg chelsea drukker legyen büszke a csapata világklasszis védekező játékára, akik otthon és idegenben is 11 emberrel védekezve kontrára játszanak, mondván majd lesz valami! Szégyenteljes antifoci! ;) :) Hogy lehet valaki büszke arra ha a csapata ilyen játékkal nyer trófeákat? o.O
AZ FC BARCELONA TÖBB MINT EGY KLUB! :) A LEGSZEBB FOCIT JÁTSZUK ÉS A LEGJOBB JÁTÉKOSOK VISELIK A GRÁNÁTVÖRÖS MEZT! AMIT 4 ÉVE MŰVEL A CSAPAT! NA ARRA BÜSZKE LEHET EGY DRUKKER! ;)
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
gyu75
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:19:36
Tartózkodási hely: Párkány

2012.04.24. 23:16:10

én egy dolgot nem értek meg
amikor 2:0 volt + emberelony s a 46 perc akkor hova a túroba akartunk még támadni ???
ebben nagyon hibás Guardiola ... azt kellett volna játszani hogy visszaállunk hátra ha kell a labda chelseanek jojjon vegye el ... állítom ha ezt játszuk akkor rúgtunk volna még legalább kettot
EZT PEP TOTÁL ELRONTOTTA
nem, semmi taktika mi 3 védozunk lestaktikával 10 ember ellen ... a méreg szétcsap olyan pipa vagyok hogy lehetunk ilyen amatorok ?! csak saját magunknak koszonhetjuk ezt ! Már szunetben megmondtam hogy nagy baj ez a gol mert ha nem jon egy gyors gol akkor az idegtol lebénulunk
az egy másik dolog hogy fortuna most adta vissza Pique kezét 2009 bol
akkor indult el minden s szerintem ha ott befújják a kezet akkor a felét sem nyertuk volna mint amit sikerult ezalatt a 3 év alatt
Bármennyire is frusztráló hogy ez lett a vége ez vigasztal !!!
Ja ! Most már a Chelseanak drukkolok mert a nay oregek megérdemelnék már végre ... mondjuk nem ezért a játékért, de már annyiszor voltak célvonalban hogy ... na az frusztráló lehet !!!
Amúgy meg Drogba nem jó ómen ... lásd Elefántcsontparti csapat , ott is feszt dontozik de nyerni nem sikerul neki
Nem érzem úgy, hogy Cesc rosszul teljesített volna, sőt összességében nagyon is jó meccsen van túl. Volt két olyan helyzete, amit 10-ből 9-szer értékesít, most nem jött össze neki.
Tito Fabregasrol
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.24. 23:15:27

Valamit viszont mondjon meg nekem valaki: védelem????
Nagyon jó kérdés, én sem értettem, Mach volt az utolsó ember!? nem tudta lekövetni Torres mozgását? muszáj volt vele egyvonalban lennie? De gondolom nem elsősorban a Torres gólra gondoltál, hanem általában a védelemre, arra pedig nem tudok válaszolni.
Kép
szentatyam
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.04.24. 23:10:37

2012.04.24. 23:15:24

Nicht-al teljesen egyetértek!
Ide nagyon komoly változás kell.
Londonban is rengeteg tökölés volt. Messi katasztrófa, már mikor elvállalta, akkor tudtam, hogy kihagyja a 11-est.
Szeretem a Barca-t és tudom, hogy nem lehet minden tökéletes és nem mehet mindig jól, de ez az utóbbi 3 mérközésen, amit csináltak a messze önmaguk alatt volt.
Az idegeim meg K.O.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2012.04.24. 23:14:22

miihii írta:Büszke vagyok a srácokra,mindent megpróbáltak. Büszke vagyok rá,hogy ilyen játékot tudnak nyújtani nekünk. Büszkén fogom holnap is felvenni a mezemet. Egy nagyszerű csapatnak szurkolok,mely ugyan nem verhetetlen,de számomra a legszebb és a legjobb. Lecsúszunk idén a legnagyobb trófeákról ugyan,de a játékunk eszmei értéke sokkal nagyobb.

Mielőtt esetleg mennének a köpködések a csapat felé,vegyünk példát a katalánokról. Miután megkaptuk a kegyelemdöfést,felcsendült az O lele o lala ser del BARCA es el millor que hiha... A lefújás pillanatában épp a BARCA himnuszt énekelte a Szentély....
Hasonlóan látom én is. Küzdöttek de most és az utóbbi három mérkőzésen semmi nem jött össze ami három év alatt sikerült.
Az első félidőben kiválóan játszottunk, sok szép helyzetet alakított ki a csapat amiből kettőt gólra is váltott. Második félidőben a 11-es után egyre jobban nyomta a teher a játékosok vállát ez megpecsételte a mérkőzést is.

Van ilyen - szerencsének/balszerencsének hívják nézőponttól függően.

Felesleges bárkit is hibáztatni, nem véletlen, hogy még egyetlen csapat sem tudta megvédeni a BL címet, ez nagyon nehéz, de újfent közel voltunk hozzá...
Válasz küldése