Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.02.20. 19:25:25

mindenki bekkelést vár.... sztem pedig gólokat akarnak majd! rá állnak Messire és Iniestára és a széleken fognak nyomulni. sajnos jól tudják, hogy ott vagyunk támadhatók ,elsősorban tehát gyors és erőszakos támadásokra kell felkészülnünk. a bekkelés csak azután jön akkor is kontrákkal megspékelve. a többi a végrehajtáson múlik, csakúgy mint nálunk: melyik Barcát láthatjuk majd?!
1Sipi
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.02.20. 19:13:31

2013.02.20. 19:25:21

Sziasztok! Tudtok web oldalt ahol nézhető a mai meccs? Köszi
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.20. 19:07:07

recrea írta: Szerintem ott elkövette azt a hibát Pep, h két gólja után lehozta Zlatant, aztán lerohant minket az Arsenal, odanyomtak a kapuhoz, elöl meg senki nem tudta megtartani a labdát. Ráadásul felfelé ívelt a svéd, szerintem végig kellett volna játszania, és tovább támadnunk.
Teljesen egyetértek, de ha akkor az első félidőben vezetünk 5-0ra senki nem szólhatott volna semmit. A 2 csapat között csak, ha a nagy ziccereket berúgjuk, akkor két számjegyű különbség jött volna ki. Egy évvel később ugyanez megtörtént, ráadásul még ki is kaptunk.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2013.02.20. 18:49:29

Nem lesz könnyű meccs, de szeretném látni, hogy egyszer végre alaposan a helyére tegyük a Milant. Az Arsenalra is ráfért már évek óta egy alapos elpáholás(tegnap megkapták). A Milannak is kijár ugyanez. Idén nagyon gyengé, veszélyesek, de gyengék.
A Fifa egy szégyen
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.20. 18:44:57

Gareth Tello írta:Csak az ne legyen, ami az Arsenal ellen szinte pontosan két évvel ezelőtt...
Hamar rúgnak a fiúk egy-két gólt, aztán lélekben már a Sevilla elleni meccsen járva lézengenek, lazulnak a pályán, ráülnek az eredményre, aztán a hajrában bekapnak egy-két gólt, és néznek, mint Mari. :D Bár ez szerencsére a Tito-féle Barçára eddig nem annyira jellemző, mint a Pep Teamre.
Szerintem ott elkövette azt a hibát Pep, h két gólja után lehozta Zlatant, aztán lerohant minket az Arsenal, odanyomtak a kapuhoz, elöl meg senki nem tudta megtartani a labdát. Ráadásul felfelé ívelt a svéd, szerintem végig kellett volna játszania, és tovább támadnunk.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.20. 18:31:36

Gareth Tello írta:Csak az ne legyen, ami az Arsenal ellen szinte pontosan két évvel ezelőtt...
Hamar rúgnak a fiúk egy-két gólt, aztán lélekben már a Sevilla elleni meccsen járva lézengenek, lazulnak a pályán, ráülnek az eredményre, aztán a hajrában bekapnak egy-két gólt, és néznek, mint Mari. :D Bár ez szerencsére a Tito-féle Barçára eddig nem annyira jellemző, mint a Pep Teamre.
Sztem ebben semmit sem javultunk. Még mindig az orrom előtt a Depor meccs, ahol 20 perc után 3-0 után majdnem sikerült elbukni. De volt itt Malagá, Mallorca, Sociedad... Had ne kelljen folytatnom.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.20. 18:26:57

Csak az ne legyen, ami az Arsenal ellen szinte pontosan két évvel ezelőtt...
Hamar rúgnak a fiúk egy-két gólt, aztán lélekben már a Sevilla elleni meccsen járva lézengenek, lazulnak a pályán, ráülnek az eredményre, aztán a hajrában bekapnak egy-két gólt, és néznek, mint Mari. :D Bár ez szerencsére a Tito-féle Barçára eddig nem annyira jellemző, mint a Pep Teamre.

Nehéz meccs lesz, a Milan ellen sosem könnyű, most, hogy Balotelli nem játszhat, és El Shaarawy játéka is kétséges, szerintem nagyobb a valószínűsége a busztaktika hazai részről való megvalósításának, mint annak, hogy a gyors letámadásra építenek majd az olaszok. (Illetve a letámadásra, a gyors szó nem említhető egy mondatban a Milannal. :twisted: )

Thiago játékának örülnék, de szinte biztos, hogy gálakezdő lesz, és inkább a Sevilla ellen fog rotálni kissé Roura.

szerk.: shutter, fájintos az avatarod. :D
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.02.20. 18:26:27

hát ezerszer inkább a sevilla ellen kapjunk ki, mint ma.

akkor is maradna 13 pont, amit meg lehet védeni, ráadásul a bajnoki klasszikuson is bőven-bőven elég az x ebből a szempontból.

a bl-ben viszont láthatjuk, hogy egy rossz odavágón elmehet az egész.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2178
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2013.02.20. 18:20:56

Bob_Marley írta:Oda-visszavágós párharc, okosan le kell hozni, főleg hogy hétvégén a mainál is fontosabb, bajnoki vár a csapatra Sevillában, meg ugye a Real is, úgyhogy egy okos labdatartós okos játékot várok.
Gólt szerintem tuti fogunk szerezni, s azzal már fél lábbal a továbbjutás is meglehet.
Lehet nagyarányú győzelem, lehet szűk, lehet iksz szóval minden :d De nem szabad elfelejteni hogy még ők is jönnek hozzánk, türelmesen kell játszani, s lehetőleg 1-2t bedöfni.
Nem tudom, de szerintem a mai meccs sokkal fontosabb a Sevilla-i bajnokinál.. inkább azon pihentetnék mint a mostanin. Talán tényleg nem kellene fél vállról venni a mai meccset, de persze nem utaltál erre.

forca barca!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19604
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.02.20. 18:09:36

Igen azt elnéztem, valóban otthon játszunk most játszottunk idegenben :D
Hiába "megnyugtató" úgymond az előny a bajnokságban 100%ig kell koncentrálni, 1-2 meccsen becsúszik a kevesebb pont, s könnyen belelehet kerülni a hullámvölgybe a BL az meg más, nálam az mindig másodrangú sorozat.Kiesünk továbbjutunk, élet rendje, de a bajnokság az mindig presztízs kérdés.


Lebecsülni meg valóban blődség lenne őket, Milan tipikus kupa csapat, mindig nagyon szoros párharcok vannak velük, nagy mumusok, talán még páran emlékeznek az athéni mészárlásukra, vagy pár évvel ezelőtti elődöntős szoros meccsekre, vagy ugye tavalyi is "szenvedős" volt, olaszok nagyon értenek ehhez, hogy megszívják magukat amikor kell, ezt csinálja a válogatott is évezredek óta, ezt csinálják a kupacsapataik is.Leírni őket soha nem szabad, ráadásul Allegri sem rossz képességű edző, nyilván most a keret gyengébb, de szegény ember azzal főz ami van, s ne számítson arra senki hogy majd feltartott kezekkel jönnek ki.
Kép
Kép
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.02.20. 18:03:10

Bob_Marley írta:Oda-visszavágós párharc, okosan le kell hozni, főleg hogy hétvégén a mainál is fontosabb, bajnoki vár a csapatra Sevillában, meg ugye a Real is, úgyhogy egy okos labdatartós okos játékot várok.
Gólt szerintem tuti fogunk szerezni, s azzal már fél lábbal a továbbjutás is meglehet.
Lehet nagyarányú győzelem, lehet szűk, lehet iksz szóval minden :d De nem szabad elfelejteni hogy még ők is jönnek hozzánk, türelmesen kell játszani, s lehetőleg 1-2t bedöfni.
Hát azt kétlem, h a hétvégi bajnoki fontosabb lenne, mivel ha ott hibázunk, akkor is marad előny és még van hátra 13 meccs javítani. Itt meg ha elrontjuk, már csak egy esélyünk lenne. Másrészt nem Sevillában lesz, hanem otthon ;)

Am különösebb gálára én sem számolok, kemény meccs lesz és meg kell küzdenünk a milánóiakkal rendesen. Első meccsen am is inkább kicsit biztonságibb a játék, ez sem épp a gólzápor mellett szól.
Viszont ha benyomjuk a helyzeteinket, amik azért vélhetően meglesznek, akkor közé tehetünk egy megnyugtatóbb előnyt. Mondjuk már megnyugtató lehet egy 2:1-es siker is :D

De tudnék érvet felhozni amellett, h parádézunk és fél lábbal tovább is megyünk már ma: a szülinapom tiszteletére biztos mindent beleadnak a srácok :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19604
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.02.20. 17:46:33

Oda-visszavágós párharc, okosan le kell hozni, főleg hogy hétvégén a mainál is fontosabb, bajnoki vár a csapatra Sevillában, meg ugye a Real is, úgyhogy egy okos labdatartós okos játékot várok.
Gólt szerintem tuti fogunk szerezni, s azzal már fél lábbal a továbbjutás is meglehet.
Lehet nagyarányú győzelem, lehet szűk, lehet iksz szóval minden :d De nem szabad elfelejteni hogy még ők is jönnek hozzánk, türelmesen kell játszani, s lehetőleg 1-2t bedöfni.

Lebecsülni blődség lenne őket, Milan tipikus kupa csapat, mindig nagyon szoros párharcok vannak velük, nagy mumusok, talán még páran emlékeznek az athéni mészárlásukra, vagy pár évvel ezelőtti elődöntős szoros meccsekre, vagy ugye tavalyi is "szenvedős" volt, olaszok nagyon értenek ehhez, hogy megszívják magukat amikor kell, ezt csinálja a válogatott is évezredek óta, ezt csinálják a kupacsapataik is.Leírni őket soha nem szabad, ráadásul Allegri sem rossz képességű edző, nyilván most a keret gyengébb, de szegény ember azzal főz ami van, s ne féljen attól senki hogy majd feltartott kezekkel jönnek ki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.02.20. 18:05:30-kor.
Kép
Kép
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.02.20. 17:13:31

Szerencsére nem ma kell továbbjutni, van egy visszavágó is, ami otthon sok jót nem ígér a Milannak. Nocerino amennyiben nem játszik,nem szép dolog,de annak csak örülni tudok. Személy szerint elégedett lennék a döntetlennel is, ha gólt, gólokat rúgunk. Na, de legyünk telhetetlenek:csak a győzelem!!! :lol:
AntiFc
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013.01.26. 16:18:59
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.20. 15:16:10

Hát..nekem valahogy az a megérzésem, hogy a mai milant elvileg simán 4-1-re fogjuk verni. Szerintem a milan eléggé lesüllyedt, persze lehet ráfaragok, de nemlátok olyan nagy veszélyt, tudva hogy mekkora erőt képviselünk.
Vannak akik azt hiszik hogy a futball úgyszólván élet-halál kérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.02.20. 15:12:07

Én sem érzek nagy veszélyt...Ha itt nem jutunk tovább akkor tényleg semmi keresni valónk a Blben...De nem lesz egyszerű...A Milannak egy ellenszere lesz a rugdosódás...Ne várjunk tőlük sokat...Fizikálisan megpróbálnak majd megverni minket,ez az egyetlen pont ahol verhetőek vagyunk,aztán egy-két passzos kontrák...Ennyi...Viszont ez nem veszélytelen...A védelünk meccsneként egyszer szeret elaludni,és ha a Milan vezetést szerez a San Siroban,akkor marhára fogunk izzadni...A bírón is sok fog múlni...Ha engedi majd az úgynevezett "kemény játékot",alias szabálytalan játékot,akkor sokkal nehezebb lesz...De ez kb 3 perc után ki fog derülni,az első pár odalépésnél hogy fúj...Amúgy ez a halálom,amikor azt látom,hogy minden egyes kontaktnál az ellenfél faltol minket,a bíró meg nem csinál semmit...A madrid is rendre így tud fölénk kerekedni,hogy agresszívan odalépnek,a bíró sporttárs meg nem fújja le...De ma ez sem lehet kifogás,ugyanis sokkal erősebbek vagyunk mint az ellenfelünk...Ráadásul ha Nocerino,meg Flamini sem játszhat,akkor még tovább gyengül a Milan...

Szerintem nyerni fogunk,nem sokkal de nyerni fogunk...Én azt mondom hogy elhúzunk 2-0rá,majd amikor már lecsendesedik a meccs,a végén szokás szerint bealszunk,és kapunk egyet...szal 1-2 a tippem...

Amúgy csakis önmagunkat verhetjük meg,és önmagunknak nehezíthetjük meg a szitut,ahogy ez az egész szezonban volt...Az ellenfeleken mindíg sikerül túlnőni,ezzel sosincs gond,de ha kihagyjuk a ziccereket,meg bohóckodunk hátul,akkor jönnek a nehéz meccsek...És BL ide BL oda,nehéz lesz motiváltan odakoncentrálni erre a meccsre,mert akkor favoritok vagyunk,mint a ház,és azért ez benne van a játékosok fejében,akármennyire profik is...

De nyerni fogunk,meglepne ha megúszná a Milan egy X-el...Visca el Barca!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.20. 15:09:59

Nem bírom ezeket az álszent, (túl)tiszteletteljes, szabadkozó nyilatkozatokat. Nyugodtan mondhatná valaki, h "Ugyan tiszteljük a Milant, de úgy érzem, mi vagyunk az esélyesek, mert erős és jó csapatunk van, győzni megyünk Milanóba, hiszen meg akarjuk nyerni a Bajnokok Ligáját, ez a célunk!". Dani Alves nyilatkozatot akarok. :D

Kíváncsian várom a mérkőzést, lemérhetjük, mennyi a különbség a tavalyi és az idei Milan/Barca között. Én azt gondolom, több, mint tavaly.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2013.02.20. 14:29:42

Ugyanezt érzem mint visca el barca. Eldőlni tuti nem fog a továbbjutás "szerencsére". Én 1-1 t tippelek. Cáfoljanak rám a fiúk és végezzük ki őket.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.20. 14:27:00

személy szerint egy nagyrészt merő unalomba fulladó 1-1-et, vagy 1-2-t várok. jó szokásunkhoz híven kb 50%-on fogunk pörögni, még a milan játékosai csúszni-mászni fognak a pályán. kikapni biztos nem fogunk, ha most fogadnom kellene, akkor azt mondom X. gondolom a sablon 11 megy fel, inivel a balszélen...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.02.20. 14:01:03

Kép

Valahogy ma verni kellene a Milant, hogy a hazai visszavágón már nyugodtak legyünk! A kezdő mindegy, két gólos győzelmet várok a csapattól.

AC Milan - FC Barcelona 2013 promo

Amúgy a katalán napilapok szerint a gálakezdő fog pályára lépni, a Milannal ez még képlékeny.

Zubi nyilatkozott:
A Barca sportigazgatója Andoni Zubizarreta tegnap azt nyilatkozta, hogy bármennyire híresek is – vagy nem azok – a Milan játékosai, ők mindig tudják hogyan vegyék fel a kesztyűt, ami igen nehézzé fogja tenni a mai nyolcaddöntő első mérkőzését, habár a Barca természetesen meg fog próbálni egy számára jó eredménnyel hazaérni a San Siro-ból.

„A Milan egy nagyszerű történelemmel rendelkező csapat, akik mindig tudják hogyan legyenek versenyképesek a nagy mérkőzéseken és akik mindig megnehezítik a dolgod mivel mindig remek játékosaik vannak, függetlenül attól hogy azok éppen mennyire híresek. Minden bizonnyal egy nehéz mérkőzés lesz.”
Zubizarreta óva intette a médiát a mérkőzés előtt és visszautasította hogy a Barca lenne a mérkőzés egyértelmű esélyese: „Egy Bajnokok Ligája meccsen amikor egy olyan csapat ellen játszol mint a Milan, favoritnak lenni, olyan egyszerűen nem létezik. A meccsnek nincs egyértelmű esélyese.” – jelentette ki.
„A nagy klubok tudják hogyan vegyék fel a versenyt, tudják hogyan tartsák az eredményt és hogyan bírják a nyomást… a Milan és a Barca pedig nagy klubok akik tudják ezeket amikor egy ilyen komoly szakaszhoz érnek, és biztos vagyok benne hogy a Milan bizonyítani is fogja ezt nekünk.” – figyelmeztetett.
A gránátvöröskékek arra fognak fókuszálni, hogy egy jó eredménnyel térjenek haza és tudják hogy hűek kell maradjanak önmagukhoz, ez pedig a játék stílusát jelenti, labdabirtoklással és ehhez kapcsolódó dolgokkal. „Olvasnod kell a játékot, és mi az a csapat vagyunk, amely minden erejével azon van hogy támadja az ellenfél kapuját a győzelemért. Ez a mi stílusunk.” – mondta a Barca sportigazgatója.
-forrás hungarian culés facebook
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.02.20. 10:19:22

A Milan iszonyatosan fel fogja szívni magát erre a 2 meccsre, úgyhogy könnyű dolgunk biztosan nem lesz. De képesek vagyunk akár már ma eldöntetni a párharcot szvsz.

Ez a keret iszonyatosan gyenge. Több mint valószínű, hogy masszívan fognak védekezni a kapujuk előtt, ahogy tavaly is, de tavaly ez jóval minőségibb játékosokkal párosult. Ott volt azért a védelemben egy Nesta, vagy középen Seedorf, ők azért nagyobb stabilitást tudtak adni a csapatnak. Jelenleg egyszerűen nem érzem azt, hogy ki tudna annyi pluszt hozzátenni, hogy megnehezítésék a dolgunkat vagy esetleg kiejtsenek. A támadósorból lehet meg említeni El Sharawyt.

Hiba lenne leírni őket ez kétségtelen, mert tényleg fel fogják szívni magukat, de azt hiszem azt nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy legrosszabb esetben is nyögvenyelősen, de ez ellen a Milan ellen tovább kell jutni! Sőt, el kéne dönteni már ma a párharcot!

A kezdőnkön túl sok mindent nem kell filozofálni, a legerősebb 11!

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2013.02.20. 08:52:14

A védelmekkel kapcsolatban: a Milan 31 gólt kapott eddig a bajnokságban 1-el több meccsen, tehát ott sem mondanám jónak a helyzetet.
Mindenképpen gólt/gólokat kell szerezni.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.02.20. 08:27:00

herlius írta:
mess2009 írta:látva a Milan legutóbbi meccsét akad néhány gond..... 1./gyorsak és erősek a széleken! 2./Balotelli 3./ általában is nagyon erősek fizikailag ami ugye sok taposást, rugdosást, elsodrást jelent 4./egyaránt jó a védősoruk a közepe és a támadó szekció is! a helyzat kulcsa tehát úgy érzem: lelassítani őket, idegenben rúgott gólok, Balotellire külön is embert állítani, teljes koncentráció a pontrúgásaiknál.
ami a kezdőt illeti én Xavi mellett vagyok(stabilitás) viszont Fabregast kihagynám(gyenge mezőny munka, gyenge fizikum) helyette most jöhet Thiago.
Húha, Fabregas mint gyenge fizikumú játékos? Ezt komolyan gondoltad? Szerintem pont az egyik legjobb felépítésű játékosunk, nem véletlenül edződött a PL-ben sem. Én speciel tutira veszem a szereplését a kezdőben, főleg úgy, hogy a hétvégi bajnokin végig pihent, ráadásul ő pont az a típusú játékos, aki a kemény, alattomos olasz védők között is elbodogul. Xavi szereplése is szvsz garantált, láthattuk már párszor, hogy kulcspillanatokban Thiago még nem kellően higgadt, holnap viszont nem férnek bele az utóbbi időben tapasztalt csúnya labdaeladások. Gálakezdőt várok egy valószínűleg 11 emberrel bekkelő ellenfél ellen. A Milan-nak nincs veszítenivalója, a félidők elejét biztosan megpróbálják megnyomni kicsit, aztán kibekkelni amit tudnak. Ez a Milan viszont még a tavalyitól is nagyon messze van egyelőre, elsősorban a BL-ben kulcsfontosságú rutin hiánya miatt. Nem mellékesen még az erejüket is be kell osztaniuk, hiszen hétvégén már kulcsfontosságú derbit játszanak a bajnokságban. 1-2 gólos döntetlent vagy szűk Barca-győzelmet jósolok, feltéve hogy nem a hétvégi formánkat mutatjuk a helyzetkihasználásban.
ha két nézet ilyen messze áll egymástól mint a ketőnké Fabregast illetően, nyilván nehéz lenne meggyőzni egymást , de mire gondolok én: a legutóbbi meccsen úgy a 10-20 perc magasságában volt róla egy közelkép amin jólláthatóan szakadt róla a víz, miközben a többiek úgy épp, hogy be melegedni látszottak. tudom ez "csak" kondíciós állapot de beszédes! és ne gyere azzal, hogy aránytalanul erősen kezdett, mert ez egyszerűen nem volt látható.más: kifejezetten megfigyeltem, hogy különösen a labdaszerzéseknél árnyékra megy, nem ütközik, zavarja ugyan az ellenfelet de "tisztes" távolból.a futó gyorsasága szerintem a barcában is a gyengébbek közé tartozik...ha most elfogadom, hogy a Milan ahogy te is írtad bekkelni fog és ami tény hogy fizikailag nagyon erős játékosokból áll, nos ebből az aspektusból tettem utalást Fabre állapotára, pontosabban arra, hogy itt és most egy rámenősebb erősebb, erőszakosabb középső emberre lenne szükség, Ini és Xavi mellé.ismerem persze Fabre előnyös tulajdonságait is tudom hogy "jól megélt" az Angol Ligában de ott abban a csapatban éppenhogy ő volt az akit még elbírt a csapat a többi "tank" mellett. a mérkőzés várható kimenetelét illetően nincs különbség közöttünk, legfeljebb én a Parma elleni teljesítményük alapján erősebbnek érzem őket mint itt sokan.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.02.20. 01:45:22

Rossz híreket kapott Massimiliano Allegri, a Milan edzője a Barcelona elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő előestjén. A találkozón nem számíthat két középpályására, Mathieu Flaminire és Antonio Nocerinóra - közölte az UEFA honlapja.

Flamini a várttal ellentétben még nem épült fel egy kisebb sérülésből, Nocerinónak viszont meghúzódott a jobb combja. Mindkettőjük sérülését tovább vizsgálják a következő napokban.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.02.20. 00:42:00

mess2009 írta:látva a Milan legutóbbi meccsét akad néhány gond..... 1./gyorsak és erősek a széleken!
2./Balotelli 3./ általában is nagyon erősek fizikailag ami ugye sok taposást, rugdosást, elsodrást jelent 4./egyaránt jó a védősoruk a közepe és a támadó szekció is! a helyzat kulcsa tehát úgy érzem: lelassítani őket, idegenben rúgott gólok, Balotellire külön is embert állítani, teljes koncentráció a pontrúgásaiknál.
ami a kezdőt illeti én Xavi mellett vagyok(stabilitás) viszont Fabregast kihagynám(gyenge mezőny munka, gyenge fizikum) helyette most jöhet Thiago.
Xavi mindenképp kell középre, és Init is ott szeretném látni. Balo miatt ne aggódj, hiszen nem fog játszani (játszott a City színeiben a BL-ben). Egyáltalán nem tartok a meccstől. Legrosszabb esetben is döntetlen a tippem.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.02.19. 16:45:23

S.Agüero írta:Körülbelül erre kell számítani, amúgy lassan kezdem unni a Milan elleni meccseket.

Kép
KépKép
Válasz küldése