Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.17. 19:42:04

oldalrobi helyett mehetett volna rafinha, de amugy jol van ez.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2014.09.17. 19:40:39

A KP kicsit merész, de tetszik a kezdő. A padon ott ül Rakitic és Iniesta biztosítéknak.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.09.17. 19:39:53

PCsabi írta:Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Bartra Pique Adriano - Xavi Samper SergiRoberto - Munir Messi Neymar.

Bench Barcelona: Bravo, Douglas, Mathieu, Rakitic, Iniesta, Rafinha, Sandro.
MAtS-nak, Bartrának és Sampernek örülök, viszont nem a legveretesebb ez a középpálya. Szerintem Messi a szokottnál is többet fog hátra lépni. Remélem, lövünk legalább hármat.

Visca!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.09.17. 19:35:17

Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Bartra Pique Adriano - Xavi Samper SergiRoberto - Munir Messi Neymar.

Bench Barcelona: Bravo, Douglas, Mathieu, Rakitic, Iniesta, Rafinha, Sandro.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2014.09.17. 19:27:45

Sziasztok. Valami linket tudtok adni ahol lehet nézni a meccset?
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.09.17. 19:12:52

Ter Stegen lett elsőszámúnak igazolva, ám sérült volt eddig, Bravo pedig kihasználta a lehetőséget és nyílttá tette a versenyt. Szimpatikus Bravo, de a németnek is kell a játékperc, ha már megvettük. Akár ma, akár a hétvégén a Levante ellen be kéne dobni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.09.17. 19:01:27

Tobias88 írta:Ter Stegen amúgy már meggyógyult? Vagy ennyire jó lenne Bravo, hogy esélye sincs? (eddig nekem nem úgy tűnt)
Claudio teljesítménye eddig százszázalékos, ha szigorúan csak a kapott gólokat nézzük, de egy nagyon masszívnak tűnő védelem van előtte. Ettől még ugyanúgy jó kapus, Stégen pedig csak most épült föl, komoly bajnoki meccs volt, az APOEL szintén nehéz ellenfél lehet, úgyhogy ha Bravo kezd, tökéletesen megértem Luis Enriquét.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.09.17. 18:52:11

Ter Stegen amúgy már meggyógyult? Vagy ennyire jó lenne Bravo, hogy esélye sincs? (eddig nekem nem úgy tűnt)
94:39 6 - 1
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.09.17. 18:50:47

nálam mondjuk vkp posztra ő 3. számú jelölt, így pedig hogy Lucho úgy döntött hogy Busi és Masch pihen ő jönne a sorban.
egy szép reményű fiatalnak pedig nem hiszem, hogy tökmindegy hogy játszik-e, fel kell őket építeni, erre pedig tökéletesen alkalmas lehet egy ilyen meccs, elősegíti a fejlődését (önbizalom, tapasztalat stb) nem hiszem, hogy azon múlna a végkimenetel hogy Samper ott van-e a pályán vagy sem.
akkor pedig miért ne kaphatna meg a lehetőséget?
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.09.17. 18:19:48

Erxy írta:Samperrel mi a probléma? szerintem bőven hozza azt a szintet, ami egy apoel elleni hazai meccsen kell. mikor debütáljon egy fiatal (aki egyébként 6 éves korától a klubnál van - ez csak érdekességként) ha nem egy ilyen meccsen?
Semmi probléma nincs Samperrel. Csak konkrétan 3 ember van előtte a rangsorban (akik közül 2-őt nem is nevezett az edző), én ezzel nem látom realitását és értelmét annak, hogy játsszon. De ha játszik, akkor is mi van? 2 világklasszis játékos, meg egy Sergi Roberto van előtte a rangsorban. Akárhogy is játszik esélye sem lesz idén bekerülni a csapatba, akkor meg nem tök mindegy, hogy játszik-e vagy sem? Ilyen alapon a fél Barca B-t kipróbálhatnánk. Mondjuk én Robertot nem tartom egyáltalán sokra, de ha belőle ki lehet hozni vmit, akkor azt most kell megpróbálni kihozni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.17. 17:44:59

noname írta:Messi is kaphatnak most némi pihenőt
minek? pörög, élvezi a dolgokat, játsszon csak.

mellesleg kell a fantasybe is :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.09.17. 17:38:54

Barcaman1993 írta:De őszintén remélem, hogy a középpályánkon a Raktic-Xavi-Rafinha 3-as fog megosztozni. Aztán majd meglátjuk.
baas11 írta:Én remélem h komolyan vesszük magunkat és a Xavi - Rakitic - Iniesta középpályával az Alves - Pique - Matyiő - Adriano védelemmel és a Munir - Messi - Neymar támadó trióval kezdünk....azért ez még is csak a BL és nem holmi nyári hakni meccs !!!
Samperrel mi a probléma? szerintem bőven hozza azt a szintet, ami egy apoel elleni hazai meccsen kell. mikor debütáljon egy fiatal (aki egyébként 6 éves korától a klubnál van - ez csak érdekességként) ha nem egy ilyen meccsen?
baas11 logikája mentén, mikor Sandro meg Munir játszik, akkor sem vesszük magunkat komolyan?
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.09.17. 17:10:00

Érdekes kis kezdő lesz. Samperre nagyon kíváncsi lennék. Amúgy Messi is kaphatnak most némi pihenőt. Douglasra érdekelne még. :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2014.09.17. 17:08:30

Én remélem h komolyan vesszük magunkat és a Xavi - Rakitic - Iniesta középpályával az Alves - Pique - Matyiő - Adriano védelemmel és a Munir - Messi - Neymar támadó trióval kezdünk....azért ez még is csak a BL és nem holmi nyári hakni meccs !!!
Persze nem kell "agyúval lőni verébre" de azért ne essünk át a ló túl oldalára sem.....aztán a 2. felesben megnézném Douglast és Vermalent de jöhet Rafinha is.
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.09.17. 16:44:32

Szerintem LE azért nem fogja játszatni se Maschot, se Busit, mert ő is úgy számol vele, hogy az Apoel csak a védekezéssel fog törődni, szóval bevet minden kicsit is támadóbb szellemű játékost.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.09.17. 16:39:59

Csak bennem vetődik fel az a kérdés, hogy L.E. vkp nélkül akar játszani? Azért valljuk be, ennél alkalmasabb meccs nem is lehetne Mascherano kezdetésére, erre padra sem teszi. Esetleg még Sergi Robertot tudnám elképzelni, ő az uborka szezonban játszott azon a poszton. De őszintén remélem, hogy a középpályánkon a Raktic-Xavi-Rafinha 3-as fog megosztozni. Aztán majd meglátjuk. Én elég nagy sanszot látok Rob kezdésére.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.09.17. 16:17:25

Kicsit furcsa nekem, hogy mind Masch-ot, mind Busit kihagyta Lucho. Elég tökös húzás.

Ha SR ma nem játszik vagy nem kezd, akkor talán el lehet mondani, hogy LE sem számol vele és jövőre nem valószínű, hogy itt lesz. Ha három év és 3 edző alatt sem sikerül előrébb lépni és ilyen meccsen is inkább Samper játszik helyette az elmond valamit. Habár ki tudja!?
Bartra helyzete ilyen szempontból azért más posztjából adódóan. Arról nem beszélve, hogy olyan játékosok kopogtatnak, mint Rafinha, Halilovic, Samper, Denis. Az előbbi kettőnek már van legalább annyi tapasztalata magasabb szinten, mint neki.

Egy ilyen kezdőt szívesen látnék:
TS-Douglas-Piqué-Bartra-Adriano-Samper-Rafinha-Ini-Munir-Messi-Neymar.

Habár Samper és Bartra alatt is rezeg a léc, illetve a kp-n is várható változás ehhez képest. Mondjuk Sr-t és Xavit nehezen tudom elképzelni együtt, kivéve, ha Roberto barátunk lesz Busi pozíciójában. Mondjuk ezzel kb. visszatérnénk a tavalyi felálláshoz és nem biztos, hogy jó lenne megint egy játékost nem az eredeti posztján játszatni.
A Rafinha-Xavi, esetleg Roberto-Ini duó elég valószínűnek tűnik, de ezzel megint kicsit "kiherélnénk" a kis Alcantarat, de Inivel párban nem hiszem, hogy felküldené LE egy szem Samperrel hátul, Apoel ide vagy oda.

Rég voltam már ennyire kíváncsi egy meccsre ami a kezdőt illeti. Jó lenne egy-két Munir gólt is látni, nagyon szurkolok neki.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.09.17. 16:06:30

Erxy írta:Keret: Ter Stegen, C. Bravo, Piqué, Rakitic, Xavi, A. Iniesta, Messi, Neymar, Rafinha, Bartra, Douglas, Sergi Roberto, Adriano, Dani Alves, Mathieu, Samper, Sandro i Munir.

kimaradt: Montoya, Mascherano, Alba, Busquets, Pedro. Vermaelen még nem kapta meg az orvosi engedélyt.

Se Busi, se Masch, tehát Samper kezdő lesz :D
Háát ez ellen a csapat ellen a legjobb egy Ter Stegen-Douglas-Bartra-Pique-Adriano-Rafina-Samper-Xavi-Munri-Messi-Neymar Kezdő is elég lenne. De nem fog merni kockáztatni.

Szóval én a C.Barvo-D. Alves-Bartra-Pique-Adriano-Samper-Xavi-Iniesta-Munri- Messi Neymar kezdőt látok.

De nem lepne meg ha Mathieu kezdene Pique-vel párban és Xavi helyet Rakitic játszana. Szerintem lehet erődemonstárciót akar tartani.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.17. 15:43:09

visca el barca írta:oh, majd csak figyeld ahogy matyiő suhan fel-alá a baloson :lol:
Most megfogtál, erre nem is gondoltam.. :D Annyiból jó lenne, hogy akkor Bartra tuti játszana, csak ők 3-an vannak középső védők - kivéve ha Adriano meg kh-et játszana.. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.17. 15:36:33

palesz77 írta:Adriano meg logikus, nincs más balhátvéd a keretben
oh, majd csak figyeld ahogy matyiő suhan fel-alá a baloson :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.17. 15:24:38

Na most leírom én is, hogy ez alapján a keret alapján milyen kezdőt szeretnék.. :mrgreen:

MAtS; Douglas-Bartra-Pique-Adriano; Rafinha-Samper-Ini; Messi; Muni-Neymar

Kapuba mindenképp szeretném már látni Ter Stegent, ezt nem is kell magyarázni szerintem.

Végre jó lenne megnézni Douglast, kíváncsi lennék mit tud a srác, de szerintem a biztonság kedvéért Alves fog kezdeni, és Douglas csak az utolsó fél órára áll be eredménytől függően - ami logikusabb is, de én akkor is megnézném kezdőként.. :D Bartrát gondolom nem kell ecsetelnem miért szeretném. Piquere ráfér a formajavulás, ez meg tökéletes meccsnek ígérkezik egy kis önbizalom növelésre - ha meg itt is bénázna, akkor irány a pad.. Adriano meg logikus, nincs más balhátvéd a keretben, és egy percet sem játszott még idén..

A középpályán vkp-nak Sampert szeretném látni, nem SR-t, az előszezon alapján szerintem LE be is fogja dobni. Rafinhat szintén játszatnám, de most a jobb oldalon, hogy végre azon a poszton játszhasson, ahol a legjobban tud.. Ini meg jelenleg nincs bomba formában, úgyhogy rá is ráférne egy kis formanövelő meccs. Rakiticet pihentetném, neki sem árt néha ha nem darálja végig a 90 percet. De tartok tőle, hogy Xavi és SR is kezdeni fog..

Elől pedig megint egyértelmű szerintem a helyzet, Neymart végre szeretném 90 percig a pályán látni, Messi alap, Munirt meg Sandro válthatná a 60. perc környékén.

Remélem LE i így gondolkozik, de van egy olyan megérzésem, hogy SR és Xavi is kezdő lesz, és Rafinha elől kap majd szerepet. Ne legyen igazam.. [-o<
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.09.17. 14:06:45

Egy Samper-Rafinha-Iniesta kp-t is szívesen megnéznék, de egy Samper-Xavi-Rafinha ellen sem ágálnék nagyon. Csak jó lenne végre a brazilt a legideálisabb helyen játszatni.
Amúgy már annak is örülnék, ha Bartra-Samper-Rafinha és Munir is helyet kapna a kezdőben, ami szerintem közel sem lehetetlen.
Azért az tetszik, hogy LE nem arra akar rámenni, hogy min él jobban tömjük meg a ciprusiakat, hanem, inkább a szakmai részét tartja szem előtt. Legalábbis az hogy kimaradt Alba, Pedro, Masch és Busi ezt vetíti előre.
Azért kicsit tartok attól, hogy Samper helyett SR fog játszani. Hiába Apoel, a Bl az mégis BL.
Messi is jó lenne, ha kanyarítana egy mesterhármast mert Cr beelőzte. Jó lenne megmutatni hol is a helye a portugálnak.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.17. 11:39:42

Végre kimarad Mascherano,így 2 középső védőnk is lesz a pályán! :mrgreen:
Bár most hogy Busi sem lesz megnéztem volna a helyén vkp pozícióban!
Pedro sincs! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.09.17. 11:36:07

Erxy írta:Keret: Ter Stegen, C. Bravo, Piqué, Rakitic, Xavi, A. Iniesta, Messi, Neymar, Rafinha, Bartra, Douglas, Sergi Roberto, Adriano, Dani Alves, Mathieu, Samper, Sandro i Munir.

kimaradt: Montoya, Mascherano, Alba, Busquets, Pedro. Vermaelen még nem kapta meg az orvosi engedélyt.

Se Busi, se Masch, tehát Samper kezdő lesz :D
Tetszik, hogy LE eléggé rotálja a csapatot.

Kezdőtippem:

ter Stegen,Alves,Bartra,Piqué,Adriano,Samper,Rafinha,Xavi,Munir,Messi,Neymar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.17. 11:22:08

jah, sanszos h bartra kezd, piqué itt nyavalygott vmelyik nap a csípője miatt. én douglast is megnézném, de kizárt h ne alves játsszon.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése