Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.11.03. 13:37:27

visca el barca írta:a szerdai bl meccsünk játékvezetője vak II pista lesz.
Denagy. :D Ő az akit annyira szeretnek az ukránok?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.11.02. 15:12:39

a szerdai bl meccsünk játékvezetője vak II pista lesz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.10.21. 20:28:26

Yokozuna írta:Nem volt ez olyan magabiztos győzelem, örülhetünk, hogy a Bate meg volt szeppenve. A Neymar Rakitic pároson kívül nem volt jó teljesítmény, és hát utóbbi csak csereként jött. Egyre fogyatkozik a csapat, Munir és Sandro pedig nem hozott össze egy épkézláb megmozdulást sem. Mi lesz, ha mondjuk Suarez is kidől? Nehéz időszak jön november végéig, elsősorban a bajnokságban, mert ebben a gyenge BL csoportban nem lehet probléma.
Már ne haragudj, de ha ez nem sima győzelem volt, akkor semmi. Egy percig sem hittem, hogy nem nyerünk és ezt teljesen, minden irónia nélkül, ìgy gondolom.
Sandro, Munir észrevételedet teljesen adom. "Elűztük" a Pedrót, de ez a két srác, leginkább a Sandro, nyomába sem ér. Tényleg akkor lesz probléma, ha valamelyik az SN-ből lesérül. Egyenlőre ez még nincs és remélem nem is lesz.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7442
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.21. 14:09:51

Ami viszont igazán idegesítő volt, az a fehéroroszok játéka. Ilyen egy veszteni képtelen, gusztustalan bandát régen láttam. Nagy pénzt tettem volna rá, hogy Neymart szó szerint kinyírják. Lehet, hogy megalázó volt kicsit számukra a játék, de ilyen szándékos szabálytalanságokba belemenni nem sportolóhoz való magatartás.
mess2009 írta:tegnap dícsértem, ma néhány hiányosságról:
az rendben, hogy a sérültek miatt variálnia kell, ezt még természetesen az adott ellenfél is motiválhatja, csak nehogy ismét a tavalyi gond jöjjön. hogy nincs egy(esetleg két) stabil összeszokott gárda.
a védelemről nem is lehet beszélni egy ilyen gyenge támadó-potenciál nélküli ellenfél kapcsán, de az jól látszik, hogy Alves elbolyongása, pocsék beadásai,nem változnak (miközben tény: tegnap erre éppen ,hogy volt lehetősége... :? )
középen Masc. tegnap (már?) jó volt de azt hiszem az ide oda rángatás neki sem kedvez.
a sikeresebb középpályás letámadás egyértelműen a gyenge ellenfél "eredménye" nem gondolom, hogy ebből az jönne le: mennyit fejlődtünk.
Közrejátszott a gyengébb ellenfél is, de a helyezkedés az sokkal jobb volt, mint a korábbi mecccseken. A területeket jobban levédekezetük, nem adtunk esélyt, hogy előre megjátsszák egymást. Az első félidőben azt hiszem össz-vissz ha jól emlékszem 80 passza volt a Batenak, TS 6- szor ért labdába, abból négyszer lábbal adott rövid labdát.
Azért ekkora fölényt nem lehet az ellenfél minőségének a nyakába varrni.[/quote]

mess2009 írta:elől: Alba mintha nem tudná követni Neymar rögtönzéseit, odáig még ok. hogy neki passzol, de egy valamire való kombinációt képtelenek voltak összehozni.
továbbra is túlbonyolítottak az akcióink, a látványos körömpasszok az ötös környéki sűrűben rendre elhalnak.
csak nézzük meg a gólokat: egyszerű már-már közhelyes !! pontos passz, jó helyezkedés, gondos(figyelmes) végrehajtás (lövés, emelés, helyezés...stb)
nekem egyszerűen kevés az amit Suarez nyújt. ezt még (a hatást)rontja az is ahogyan műveli! az elpattanó labdák sokasága, a béna lövések, a sok lesrefutás,esés-kelés, a szintén túl sok elrontott passz arány a jókhoz képest és persze ami ebből jön: a befejező?! csatárunk kevés gólja.biztos, hogy rossz forma ez? nem lehet, hogy rosszul"használja" LE ?
Suarezt nehéz ilyen szerepben megítélni, mert ebben a stílusban kicsit idegen. Folyamatosan vissza kell lépnie, ami nagyon nem az ő terepe, de rengeteget birkózik három-négy emberrel és az embereket jól viszi el. A technikai hibákat tényleg fel lehet róni, de neki is részben át kell venni Messi szerepéből ami láthatóan nem fekszik neki.

Azt viszont ne felejtsük el, hogy hiába "csak" hat gólt idén a bajnokságban / Bl-ben, de abból 5(!) találat pontot/pontokat jelentett. Addig, amíg ezt hozza nekem nincs bajom vele, bár tényleg komolyan fel tud engem is idegelni néha.
Forca Barca!!!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.10.21. 11:39:52

tegnap dícsértem, ma néhány hiányosságról:
az rendben, hogy a sérültek miatt variálnia kell, ezt még természetesen az adott ellenfél is motiválhatja, csak nehogy ismét a tavalyi gond jöjjön. hogy nincs egy(esetleg két) stabil összeszokott gárda.
a védelemről nem is lehet beszélni egy ilyen gyenge támadó-potenciál nélküli ellenfél kapcsán, de az jól látszik, hogy Alves elbolyongása, pocsék beadásai,nem változnak (miközben tény: tegnap erre éppen ,hogy volt lehetősége... :? )
középen Masc. tegnap (már?) jó volt de azt hiszem az ide oda rángatás neki sem kedvez.
a sikeresebb középpályás letámadás egyértelműen a gyenge ellenfél "eredménye" nem gondolom, hogy ebből az jönne le: mennyit fejlődtünk.
elől: Alba mintha nem tudná követni Neymar rögtönzéseit, odáig még ok. hogy neki passzol, de egy valamire való kombinációt képtelenek voltak összehozni.
továbbra is túlbonyolítottak az akcióink, a látványos körömpasszok az ötös környéki sűrűben rendre elhalnak.
csak nézzük meg a gólokat: egyszerű már-már közhelyes !! pontos passz, jó helyezkedés, gondos(figyelmes) végrehajtás (lövés, emelés, helyezés...stb)
nekem egyszerűen kevés az amit Suarez nyújt. ezt még (a hatást)rontja az is ahogyan műveli! az elpattanó labdák sokasága, a béna lövések, a sok lesrefutás,esés-kelés, a szintén túl sok elrontott passz arány a jókhoz képest és persze ami ebből jön: a befejező?! csatárunk kevés gólja.biztos, hogy rossz forma ez? nem lehet, hogy rosszul"használja" LE ?
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1643
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2015.10.21. 09:29:47

Nem volt ez olyan magabiztos győzelem, örülhetünk, hogy a Bate meg volt szeppenve. A Neymar Rakitic pároson kívül nem volt jó teljesítmény, és hát utóbbi csak csereként jött. Egyre fogyatkozik a csapat, Munir és Sandro pedig nem hozott össze egy épkézláb megmozdulást sem. Mi lesz, ha mondjuk Suarez is kidől? Nehéz időszak jön november végéig, elsősorban a bajnokságban, mert ebben a gyenge BL csoportban nem lehet probléma.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.21. 07:27:16

Normandia írta:
Bob_Marley írta:Biztos, hogy Roberto lesz a támadótípusú középpályásunk, nem lesz ezzel gond. Az is várható volt, hogy Bartra játszani fog, továbbra sincs elhanyagolva és kap lehetőségeket.

Nagyon fontos lenne a győzelem a csoport elsőség szempontjából, szóval ki kell menni elrakni 1-2 gólt és lehozni a meccset majd hazarepülni. Leírva csak ennyi. :lol: Remélem a srácok is tudják a feladatukat és hozzuk nyugodtan a három pontot, hajrá.
Hoztuk a 3 pontot, nyugodtan, taktikusan. A Bate-nak helyzete sem volt és ez nem csak annak volt köszönhető, hogy gyengébbek, hanem annak is, hogy aránylag jó volt a védekezésünk. Uraltuk a meccset, nem volt pánik egyszer sem, hogy nem jött a gól. Itt látszott a koncepció, hogy mit akarunk játszani.
És én maximálisan meg is voltam elégedve. Szerintem kifejezetten jól toltuk tegnap és sokkal kevesebb hiba volt a játékban és ez a legfontosabb tényező. Persze kellett az ellenfél is, de pont emiatt voltam mérges a Rayo ellen, mert nekiálltunk ugyanazt a le-fel rohangálást csinálni mint az ellenfél. És sokkal több hiba volt a játékunkban mint most. Mindkettő elmúlt, ezt kell folytatni, mert ez a Bate elleni jó volt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.10.21. 07:18:13

Bob_Marley írta:Biztos, hogy Roberto lesz a támadótípusú középpályásunk, nem lesz ezzel gond. Az is várható volt, hogy Bartra játszani fog, továbbra sincs elhanyagolva és kap lehetőségeket.

Nagyon fontos lenne a győzelem a csoport elsőség szempontjából, szóval ki kell menni elrakni 1-2 gólt és lehozni a meccset majd hazarepülni. Leírva csak ennyi. :lol: Remélem a srácok is tudják a feladatukat és hozzuk nyugodtan a három pontot, hajrá.
Hoztuk a 3 pontot, nyugodtan, taktikusan. A Bate-nak helyzete sem volt és ez nem csak annak volt köszönhető, hogy gyengébbek, hanem annak is, hogy aránylag jó volt a védekezésünk. Uraltuk a meccset, nem volt pánik egyszer sem, hogy nem jött a gól. Itt látszott a koncepció, hogy mit akarunk játszani.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.10.20. 23:21:48

visca el barca írta:a mai meccset is betehetjük a "3 pont meg van, a többit felejtsük el" kategóriába... de hogy ez a bate hogy tudott 3-at rúgni a romának.... :D
Ahogy a Leverkusentől 4et. :D Egyébként a végén a BATE nagyon hentes és undoritó módon játszott.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2015.10.20. 23:17:30

SR-ről van valami.
Már kezdtem örülni, hogy eltelt két meccs és nem sérült le senki.
Erre, nesze neked.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.10.20. 22:50:24

győztes idegenbéli meccs, tehát dícsérjünk:
TS.:nem kapott gólt.
a védelem: nem kapott gólt, nem rúgtak öngólt,Bartra ma is jól mozgott, Alba gyors, mint a szélvész, Alves: szépen nőtt a haja.
középen Masc. mint a szikla, Busi húzogat,SR. sérült?.
elől: Neymart 3-4-en kísérték de klasszis teljesítményt nyújtott, gólt nem is vártam ma az a négy ugye... most jön egy kis böjt, Suarez 2-3 szép húzás , cca. ugyanennyi parádés passz. és akkor jött Rakitics és rúgott két gyönyörű gólt. a Munír Sandró páros fejlődik - lassan.
ünneprontók: a boriszovics gyerekek, mert harmat gyengék.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.20. 22:46:17

a mai meccset is betehetjük a "3 pont meg van, a többit felejtsük el" kategóriába... de hogy ez a bate hogy tudott 3-at rúgni a romának.... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.10.20. 20:51:13

nem szeretem bartrát abban a pozícióban, de legalább kezd. a meccs eleje alapján a bate meg csak nem fog gondot okozni. hajráhajrá.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.10.20. 20:39:16

Jó ez a kezdő, minden adott egy győzelemhez. Örülök, hogy Bartra ma játszik. SR-re pedig kíváncsi leszek így, hogy a támadás lesz az elsődleges feladata.

Visca El BARCA!!!
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.10.20. 20:21:09

Csak egy kis off:
Miértnem a kék mezünkben játszunk? :shock:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.20. 20:03:55

Biztos, hogy Roberto lesz a támadótípusú középpályásunk, nem lesz ezzel gond. Az is várható volt, hogy Bartra játszani fog, továbbra sincs elhanyagolva és kap lehetőségeket.

Nagyon fontos lenne a győzelem a csoport elsőség szempontjából, szóval ki kell menni elrakni 1-2 gólt és lehozni a meccset majd hazarepülni. Leírva csak ennyi. :lol: Remélem a srácok is tudják a feladatukat és hozzuk nyugodtan a három pontot, hajrá.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7442
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.20. 19:48:09

Messias2 írta:Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Pique Bartra Alba - SergiRoberto Mascherano Busquets - Munir Suarez Neymar
Ezt már szeretem. Számomra hibátlan kezdő. =D>
Tényleg nem rossz kezdő, de itt látszik meg, hogy a sérülések miatt milyen rövid a kp. Két vkp-nak és SR-nek kell ott játszania, hogy egy embert pihentetni tudjunk. Nem számítok egy gólzáporos meccsre, inkább Neymarék villanásaira, Suarezbe mindig benne van, ha lesz két-három ziccere, remélem bekapar legalább egyet. (jó lenne, ha Munir is megnyitná a gólcsapot)
A kp pedig ilyen felállásban elég stabilnak tűnik, legalábbis sok labdaszerzést várok, arra viszont kíváncsi leszek Robi mennyire lesz támadó stílusú.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.20. 19:45:38

Messias2 írta:Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Pique Bartra Alba - SergiRoberto Mascherano Busquets - Munir Suarez Neymar
Ezt már szeretem. Számomra hibátlan kezdő. =D>
Akkor még tovább él a remény!!! :D Jó kezdő amúgy, középpályán sajnos nem lehetett mást, Rakétát is kellett már pihentetni.. De legalább SR még szabadabban ficánkolhat. Munirban valamiért továbbra is bízok, lassan csak betalál már tényleg.. :D

Suárez meg - azt hiszem - 2 gólra van a 30. góljától 2015-ben, ezzel mind a 3 támadónk +30-as lenne.. Bődület mi trió ez. =D>
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.20. 19:30:07

Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Pique Bartra Alba - SergiRoberto Mascherano Busquets - Munir Suarez Neymar
Ezt már szeretem. Számomra hibátlan kezdő. =D>
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2015.09.30. 14:44:00

Bízom benne, hogy a fehérorosz fellángolás csak a Roma ellen tartott, illetve a mi gyenge játékunk is a Bayer ellen és megőrizzük az első helyet. Sokat kell javulni, a játék minden elemében, nem csak a védekezésben. A támadás sem az igazi.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3546
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.09.30. 13:03:47

Viszont az is eldőlt, hogy a Bate ellen sem pihenhetünk. A Róma nem tudom, hogy csinálta amit csinált, deaz, hogy 3-at kapott, mindenképp figyelemre méltó! Nekünk sem szabad majd lötyögni!
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2015.09.30. 07:30:05

Én azt látom, hogy a csapatok kezdik elhinni, hogy bárki megverhet minket. Aztán jön a szokásos bekapott gól, és ez fellelkesíti az ellent. Mi meg görcsösen játszunk, futunk eredmény után. És ahogy telik az idő, és maradnak ki a ziccerek, az ellen egyre jobban belelkesül, spannolja őket. Tegnap este is, ahogy bekapták a németek a gólt, teljesen megzuhantak.
Ezért is lenne fontos, hogy mi rúgjuk az első gólt.
Ini sérülése nagyon durva. Ennyire nem húzhat minket az ág. De ez egy igazi lehetőség, hogy megmutassa a csapat: nélkülük is Barca tud lenni a Barca, tudnak nyerni, dominálni tudnak.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7442
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.30. 02:26:28

recrea írta:
kristop írta:azt kihagytam pedig meg akartam jegyezni, hogy elég jó kis csapat ez a leverkusen. én lemaradtam a brusztolós csapatuknál, nem volt meg ez a váltás, de elég sokszor jobban csinálták a letámadós, kipasszolgatós játékot, mint mi. gundi mondta, hogy lucho szerint a német celta, és tényleg.
Helyenként lefociztak minket, be is szorítottak, úgy, ahogy nagyon régen láttam. Ötletes, gyors, kevés érintős focit nyomtak, a mexikói meg is nyerhette volna neki.

Szimpatikus csapat, szerintem jobb csapat, mint a Roma (bate meccset nem tudom, nézem az összefoglalókat).

Mi meg...Iniesta, Messi a támadások kulcsa, erdekes lesz nélkülük, bár ezzel a meccsel valszeg továbbjutottunk a csoportból.
A lefocizás egy kicsit túlzás, de helyenként tényleg nagyon uralták a játékot, főleg az első félidőben. Nagyon pontatlanok vagyunk mostanában, ez ma is kijött. Rengeteg labdát adunk el, egyszerű passzokat rontunk. Ezekre nagyon kell figyelni, mert rendre helyzetekhez vezetnek.
Az meg nem tudom, hogy nem verte ki LE szemét, hogy Mathieu nem, hogy gyenge pont, hanem egy katasztrófa volt. A németek is egyből felismerték, teljesen áttették a támadójátékot arra az oldalra. Az meg külön felcseszett, hogy sokszor elől eladja a labdát és kocog visszafelé. Alvesre is lehet sok mindent mondani, hogy fent ragad, de legalább sprintel vissza. Nem tudom Alba milyen állapotban volt, de amikor megláttam melegíteni egy kő esett le a szívemről. Csak sajna Ini sérülése átírta kicsit a taktikát.
Remélem nem súlyos a sérülése, mert már nem nagyon van ép középpályásunk. Rafinha out, Ini out, Messi, aki tudna még ott játszani out. Rendben van, hogy számolni kell a sérülésekkel, de ez már kezd hihetetlen lenni. De legalább Vermaelen hamarosan felépül. Ha Bartrahoz nem nagyon nyúl ott lesz legalább a belga, aki remélem ott folytatja, hol abbahagyta. Plusz Alba hiányát sem Matyival kell megoldani.

A helyzetkihasználás problémája megint előjött. Ez már nagyon gáz. Szinte minden meccsünk lehetett volna 4-5 gólos, erre folyamatosan izgulni kell a hosszabbításban. Nem azt mondom, hogy minden meccsen gálázzunk és egy szavam sem lenne az 1-2 gólos mérkőzésekért, ha nem dolgoznánk ki minden meccsen ennyi helyzetet, a tizenegyesekről nem is beszélve. Itt van a legnagyobb baj és nem hátul meg a kapuban.
Az a gól pedig kabaré. Abban Matyi, ter Stegen és Suarez egyformán ludasak. Mondjuk MAtS javított is, volt két olyan bravúrja ami nagyon kellett.
A vámpír pedig meglőtte a gólját, ugyanúgy. Munir jobboldalról begurítja ő meg beveri léc alá. De könyörgöm, ha ilyen helyzetből képes betalálni, akkor a ziccerek miért nem mennek!!!
Sandroval és Munirral nem volt gond, nem játszottak rosszul, csak hát a helyzetek. Neymar-nak is ezzel volt megint gondja, pedig az utolsó egy órában kifejezetten jó volt, talán a legjobbunk volt. Kiosztott néhány gólpassz értékű labdát és a védelmet is megkavarta. Az a homorítás viszont nagyon nem kellett volna.

Ez a két "szakértő" meg... #-o Esküszöm visszasírom Hegyit. Kb. annyira értenek hozzá, amennyire focizni tudnak.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.29. 23:31:41

Messias2 írta:Érdekes volt megfigyelni, h amikor átálltunk 3 védőre, mennyivel stabilabb lett a játékunk. Most, h Ini sajnos lesérült, kipróbálnék 3-4-3t, amit a meccs végén játszottunk. Szerintem nem egy elvetélt ötlet. Védekezésünk stabilabb lenne, illetve támadásban jobban mehetnének a szélek. Nálam ez így nézne ki:
Neymar---------Suarez----------Munir
Alba-----Busi---------Rakitic-----SR
-------Pique----Masch------Bartra
De lehet Pique helyére Mathieut raknám, mert ballábas, és akkor Pique lenne középen Masch helyett.
Egyetértek.
Sőt, tovább vinném, az ilyen buszozós kiscsapatok ellen én akár felállnék egy 3-3-4-es felállással amikor eléggé szervezett a védelmünk. :lol:
Szerintem nem lenne hülyeség
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.09.29. 23:27:15

visca el barca írta:
Balinho írta:2) a helyzetkihasználásunk és a koncentrációnk szintén gyatra.
de legalább vannak helyzeteink, ma is volt vagy 10 kapura lövésünk.
Ez a szám egész pontosan 19.
Ha a helyzetkihasználásunk 100%-os lenne, akkor az eddigi meccsek alapján (A Celta ellenit is beleértve) 7-8 góllal kellene vernünk az ellenfelet, e szám mellé a 3-4 kapott gól pedig semmi...A védelem is katasztrofális az utóbbi időben, azonban ha a sztárcsatáraink belőnék a helyzeteket, illetve a fiatalok a ZICCEREKET, akkor nem kellene ennyit aggódni.
Kép
Válasz küldése