Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.10.20. 16:21:46

Subinho írta:3., ha thuram játszik hátul, akkor puyolnak át kell mennie a védelemben a bal-középre és ott elég idegenül mozog!!!
+1: thuram alig játszott még idén...
ennek ellenére kipróbálnám ezt a variációt..... :?
érdekes dolog ez... sztem Rijkaard változtatásra készül, ugyanis úgy vettem észre, hogy Puyol szerdán is a bal oldalon volt, pedig Thuram nem is játszott...

emellett: szinte nem is volt kontránk, a középpályán egyáltalán nem szereztünk labdát, egyrészt Edmilson hullagyenge volt, másrészt Eto'o hiányával alig támadta a csatársor a Chelsea-t, amikor hozták fel a labdát. még Messi se nagyon, pedig tavaly nála nagyon bevált.
a játékosok mellett tehát egyértelműen Rijkaard is hibáztatható, mert most Mourinho úgy elverte taktikailag, mint tavaly Rijkaard őt.

ugyan próbálják már ki Marquezt a középpályán...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.20. 12:47:57

Hy Subi!

Van igazság abban amit írtál,azt elismerem!

Thuram mondjuk annak ellenére,h keveset játszott,azt hiszem mindenki meg volt vele elégedve,és nagyon jó teljesítményt nyújtott,szóval ez Frank részéről nem indok,h ezért padoztatja,a többi inkább...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.20. 12:13:36

ozsimiki írta:
lionelmessi19 írta:
cruyff írta:Persze, hibázni lehet, de ami kissé riasztó volt, hogy 90 perc alatt egyetlen igazi kidolgozott gólhelyzetet sem tudtunk elérni. Önmagában az 1-0 nem is lenne annyira durva. Eto'o nélkül halott a támadójátékunk, nincs átütőerő. Marquez pedig legközelebb remélem nem Puyolt "fogja" majd mint a kapott gólunk előtt.... :evil: :cry: :cry: :cry: :? :( :shock:
Hát azért az első félidőben volt több kidolgozott helyzetünk, amiből lehetett volna gól.
Marquezt meg vkp-ben kéne játszatni, mert Edmilka bizony nagyon kiábrándító volt, ennyire még nem játszott rosszul soha.
marquez helyére meg thuram, és máris meg van oldva a védelem.
Edmilson már sajnos játszott ehhez hasonlóan borzasztóan,méghozza a nagyon közeli múltban! Nincs egyáltalán formában ő sem! Nem értem,h Frank miért fél attól,h beteszi Rafa-t vkp-ba,és akkor Thuram játszhatna a védelemben,szerintem is sokkal jobb lenne ez a felállás :!:

Ébresztő Frank :!: :idea:
ennek 3 alapvető oka van!
1., marquez remekül teljesít hátul. ő már elérte a tavaszi formáját sztem...
2., edmilson remek szűrő kp, tavasszal világklasszis formában volt! de tudjuk, nála a sérülések utáni felépülés időt vesz igénybe... 1-2 hónap múlva megint No.1. lesz!!! idő kell neki!!! ha a többiek (roni, deco, zambi) megkapják, ő miért ne???
3., ha thuram játszik hátul, akkor puyolnak át kell mennie a védelemben a bal-középre és ott elég idegenül mozog!!!
+1: thuram alig játszott még idén...
ennek ellenére kipróbálnám ezt a variációt..... :?
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.10.20. 11:52:45

Hát ha így játszunk,mint londonban,akkor talán van esélyünk hazai pályán egy jó 0-0-s döntetlenre :roll:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.20. 11:48:57

Game90 írta:Rijkaard sincs ,,formában" úgy ahogy az egész csapat sem. Saviolát nem igaz, hogy nem lehetne betenni a kezdőbe vagy csak 15 percre. Ha netán a következő fodulóban is kikapnánk a Chelseatől (ami úgysem fog megtörténni) akkor a Werder ellen élet-halál harc lenne.
Ilyenre nem is gondolok! Otthon most már nagyon meg kellene verni az 'angolokat'! :!: Nem akarok én sem számolgatni...akkor nem is kellene!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.10.19. 21:23:44

Rijkaard sincs ,,formában" úgy ahogy az egész csapat sem. Saviolát nem igaz, hogy nem lehetne betenni a kezdőbe vagy csak 15 percre. Ha netán a következő fodulóban is kikapnánk a Chelseatől (ami úgysem fog megtörténni) akkor a Werder ellen élet-halál harc lenne.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.19. 20:40:51

lionelmessi19 írta:
cruyff írta:Persze, hibázni lehet, de ami kissé riasztó volt, hogy 90 perc alatt egyetlen igazi kidolgozott gólhelyzetet sem tudtunk elérni. Önmagában az 1-0 nem is lenne annyira durva. Eto'o nélkül halott a támadójátékunk, nincs átütőerő. Marquez pedig legközelebb remélem nem Puyolt "fogja" majd mint a kapott gólunk előtt.... :evil: :cry: :cry: :cry: :? :( :shock:
Hát azért az első félidőben volt több kidolgozott helyzetünk, amiből lehetett volna gól.
Marquezt meg vkp-ben kéne játszatni, mert Edmilka bizony nagyon kiábrándító volt, ennyire még nem játszott rosszul soha.
marquez helyére meg thuram, és máris meg van oldva a védelem.
Edmilson már sajnos játszott ehhez hasonlóan borzasztóan,méghozza a nagyon közeli múltban! Nincs egyáltalán formában ő sem! Nem értem,h Frank miért fél attól,h beteszi Rafa-t vkp-ba,és akkor Thuram játszhatna a védelemben,szerintem is sokkal jobb lenne ez a felállás :!:

Ébresztő Frank :!: :idea:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ruszok
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2006.01.12. 20:44:41
Tartózkodási hely: Köln

2006.10.19. 20:33:33

sziasztok,
szerintem is inkébb Nyuszit kellett volna játszatni, de nem én vagyok az edző(sajnos, de még nem is vagyok Barcelonában)
kicsit megkavarta a Mester a kártyákat, szerintem ő arra apellált, hogy a kapus nincs játékban, ezért a távoli lővásekkel kellene operálni, de ez nem ment a srácoknak.volt pár szép, tudatos figura, de Eto'o gólérzéke hiányzik.szerintem Eto'o gólt lőtt volna ezen a helyzetek egyikéből.

azért intőjel mindenféle képpen, nem játszottunk rosszul, csak kicsit céltalanul. nem éreztem a nyerni akarást, sem azt az elszántságot amit Messi sugároz. de remélem ezekután rámcfolnak a fiúk, s mint a sebesvonat olyanok leszünk!

Forca Barca!
sosevót
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.19. 20:15:50

cruyff írta:Persze, hibázni lehet, de ami kissé riasztó volt, hogy 90 perc alatt egyetlen igazi kidolgozott gólhelyzetet sem tudtunk elérni. Önmagában az 1-0 nem is lenne annyira durva. Eto'o nélkül halott a támadójátékunk, nincs átütőerő. Marquez pedig legközelebb remélem nem Puyolt "fogja" majd mint a kapott gólunk előtt.... :evil: :cry: :cry: :cry: :? :( :shock:
Hát azért az első félidőben volt több kidolgozott helyzetünk, amiből lehetett volna gól.
Marquezt meg vkp-ben kéne játszatni, mert Edmilka bizony nagyon kiábrándító volt, ennyire még nem játszott rosszul soha.
marquez helyére meg thuram, és máris meg van oldva a védelem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.19. 19:47:41

Persze, hibázni lehet, de ami kissé riasztó volt, hogy 90 perc alatt egyetlen igazi kidolgozott gólhelyzetet sem tudtunk elérni. Önmagában az 1-0 nem is lenne annyira durva. Eto'o nélkül halott a támadójátékunk, nincs átütőerő. Marquez pedig legközelebb remélem nem Puyolt "fogja" majd mint a kapott gólunk előtt.... :evil: :cry: :cry: :cry: :? :( :shock:
VISCA EL BARCA!
pockos13
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2006.07.23. 17:15:07

2006.10.19. 19:35:03

Sziasztok!Nincs semmi gond Londonban lehet vesziteni,majd a visszavágon mi nyerünk,addig meg még megverjük a Real-t.Az igaz hogy elég pocsékul játszottunk de inkább most mint a döntöben.Vasárnap már a régi Barca fog játszani Madridban az el classicon.Szerintem Saviolát kellet volna a kezdőbe rakni mint Gudi-t,őt tulságossan is ismerik a nyúlat kevésbé.Sajnálom hogy Thuram csak pados az ő rutinja sokat érhet még hátul,Zambrottával elég hosszu ideje játszanak eggyütt.Csak semmi pánik hamarossan jók leszünk. :D VISCA EL BARCA!!!! VISCA EL CATALUNA!!!!! MES QUE EN CLUB!!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.19. 17:49:19

Sziasztok!

Hát a tegnapi forma nem volt meggyőző!

A Chelsea teljesen megérdemelten győzőtt le bennünket,azt hiszem ez nem vitás :? :(
Ronniet nagyon jól megfogta Bulárúz(bocs,h így irom,de nem ugrik be,h kell...),nagyon jól játszott ezen a meccsen!
Ugyan lőhettünk volna mi is gólt,esetleg többet is,de amiket kihagyott a Chelsea....szóval ez most 1 megérdemelt győzelem volt nekik.

Na de remélem itthon visszavágunk,márcsak azért is,mert nem lenne jó,ha a Werder elleni meccsünket úgy kezdenénk,h a németeknek több pontja van :idea: :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.19. 17:18:30

Perrero írta:
DavidsNeD írta:Thuram valóban kezdő lehetne Zambrotta mellett. Márquez meg ilyen lövőtechnikával nyugodtan felhúzódhat Edmilson helyére.
De tegnap mindenképpen Savinak kellett volna kezdeni, lévén h egy ember a volt csapata ellen csak nem fog tudni "úgy" játszani.
Terry ellen kevés esélye lett volna Saviolának...
Szerintem még mindig többet tudott volna nyújtani, mint Eidur.
Nem volt tegnap vmi izmos. Nem egy vérbeli középcsatár.
Zsenikből van nemkevés, és nincs kit indítsanak, vki kéne a b-ből, mert most már látom, h Guddy kevés lesz ide. Saviolának meg valóban nem ez a posztja.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.10.19. 17:16:50

Lassan már kezdem be beszélni magamnak hogy új edzö kell.. lehet most azé me még mindig ideges vagyok amikor ma látom hogy 2 3 cselzis nevet én meg álok a barcas felsöben :o
de nem tom miket csinál mááár!!! :oops:
és ezért ne baszogasatok de tudom pár embernek azé fejében van a gondolat..

a másik meg minnél hamarabb egy Argentin,Brasil csatárt kell szereznünk!!!!!! KAKA-t pl. me ez a Gudy,Giuly számomra lejárt lemez! :roll:
Nito
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006.08.10. 14:22:26
Tartózkodási hely: Almásfüzitö-felsö

2006.10.19. 17:12:06

Én egy kicsit még örülök is hogy most kaptunk ki, mint hogy egy 8ad döntöben!! :twisted:
"Only God Can Judge Me"
Kép
Avatar
sub_bass
Príncipe Sastre
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2006.06.02. 13:00:56
Tartózkodási hely: Paks

2006.10.19. 17:11:55

Azé kell ám sikerélmény a cselszkijnek is! DE! Majd a Nou Campban megtanulhatják ki a BL-címvédője, és remélem azé megszórjuk őket, mert megérdemlik!
Kenny
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 477
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:39:16
Tartózkodási hely: bp

2006.10.19. 16:12:36

Megérdemelten kaptunk ki.Ennyi!
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2006.10.19. 16:06:33

Hi!

Mit is lehetne mondani? Nem ment tegnap igazán, de azért páran rendesen tévedésben élnek itt, ha azt hiszik minden meccsett meglehet ill. meg kell nyerni. Nem lehet, ilyen játék ez a foci.

A Chelsea tegnap nagyon összeszedetten és kimondottan jól játszott, talán csak Sheva lóg még ki mindig náluk. A középpályájuk olyan bivaly erős ami egyedül a Barca középső alakulatához mérhető. Tegnap pedig sztem olyan jól játszottak ahogy én még nem igen láttam őket, pedig nézem a dinamo meccseit is rendszeresen. Hiba nélkül hozták le a meccset rendkívül fegyelmezetten pontosan, néha pedig szemre is tetszetősen tolták. Drogba olyan bomba formában van, mint talán tavaly volt Eto'o az Afrika-kupa előtt. A védelme is igen megerősödött a londoni gárdának azért A. Cole nem egy Del Horno és a kannibál is megmutatta miért szúrta ki őt José. Összeségében megérdemelten nyertek, bár ha a Barca találja a gólt most teljesen másról menne ebben a Topicban a diskuráció.

A Barca már más tészta. Sokan megszokták/tuk a látványos eredményes focit az elmúlt 2-2,5 évben ettől a garnitúrától. Ezt tegnap nem igazán tudták megvalósítani a srácok, részben önön hibáikból részben a Chelsea ragyogó játéka miatt. Elérte a Barca-t is a forma hanyatlás korszaka remélem hamar sikerül kilábalni belőle, egyenlőre ez még nem vészes sztem, de azért szembe tűnő. A legnyagobb gondot talán Eto'o hiánya jelenti, az izlandit nem véletlenül csak csere csatárnak hozta a vezetés az ő kvalitásai nagyjából eddig terjednek, egy nagyon jó sok oldalú , de nem világklasszis spíler. Ronnie nekem rendkívül fáradtnak tűnik ahogy többen is a csapatból. Azt azért halkan megjegyzem, a kannibált még Messi sem tudta lefutni ami azért meglepett, egész meccsen egyszer emlékszem amikor letudták cselezni és az Deco volt akit kb. 5 lépésen belül utolért a Holland. Edmilson volt számomra a leggyengébb, de megértem Frank-et amiért nem merte lecserélni így is bedarálták a középpályánkat hátha még Edmilson sincs mégjobban átlépnek rajtunk. A tavalyi Stamford Bridge-i siker kulcsának is az Edmilson-Motta kettőst tartottam hiszen így fizikálisan kicsit jobban felvehetnénk velük a versenyt, de ezt az idén egészséges és jó fomrmában lévő Xavi és egy rossz formában lévő Motta is "akadályozta". A védelem sztem jó volt úgyahogy volt Rafa és Puyol is mentett nagyokat a többiek is hozták a formájukat a gól kicsit szerncsés és kicsit zseniális is volt. A labda mákkal maradt Drogbánál, de utána a sarkazás és a lövés klasszis megoldás volt.
Valdes-nak sok dolga ugyan nem volt, de védett egy bravurosat és megint eltört egy labdát ballal meg hátba rúgott egy londonit, de nem lett belőle nagyobb baj.

Sztem még nincs nagy gáz a hétévége sem hinném, hogy bármennyire is sorsdöntő lenne, mindkét esetben elsülhet jól és rosszul a dolog, ha kikapunk azért ha nyerünk azért. Van előnyünk a bajnokságban és ilyen nehéz hete nem lesz több a csapatnak.



Barca!

ps.:bocs, hogy hosszú lett...
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2006.10.19. 15:52:13

Thuram valóban kezdő lehetne Zambrotta mellett. Márquez meg ilyen lövőtechnikával nyugodtan felhúzódhat Edmilson helyére.
De tegnap mindenképpen Savinak kellett volna kezdeni, lévén h egy ember a volt csapata ellen csak nem fog tudni "úgy" játszani.
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2006.10.19. 15:46:43

Oleguer egy formába lendülő Robinho ellen? Ugye viccelsz. Maradjon csak Zambrotta. Gyorsabb is és olvassa a játékot nem úgy mint a katalán barátunk. Könyörgöm Thuram tanár úr a világ legjobb belső védője !!!! Ne a padon üljön már !!! Szerintem fel kellene hívnia Frankinek Henket, h mondjon már egy-két jó tippet :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.10.19. 15:34:28

Giuly helyett én tuti, hogy Saviolát hoztam volna be. Giuly nem csinált semmit. Próbált elmenni a szélen, volt egy jó beadása, de ennyi. Rijkaardot megértem, hogy Oleguert hozta be nem pedig Thuramot. Mi lett volna egy Robben-Thuram párharc végeredménye :roll: ? Igaz Oleguer sem sokkal gyorsabb. Iniesta nem tudott mit csinálni a védők között. Ronaldinho sajnos megint ratyi volt. Gudjohnsen veszélytelen volt a kapura. Nálam a meccs legjobbja Barca részről Xavi volt.
Drogba milyen gólt lőtt :!: Puyol nem tudom hol járt.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
rusee
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.10.08. 10:48:54
Tartózkodási hely: Gyöngyös + Rákospalota

2006.10.19. 15:19:16

Hát a jó életbe!
A katalánoknak győzni kell nem baj majd Barcelónában 2:0 lesz az eredmény!


Szerk.
Nyugalom!
Sharkinho
VVisca eL Barcelona!
Avatar
Gúnár
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2006.08.28. 22:01:33
Tartózkodási hely: Győr

2006.10.19. 14:56:08

Kikizoli írta:hmm.. elolvastam pár hozzászólást és az a véleményem, hogy ti a vereséget 1-2 ember nyakába akarjátok varrni, hol ott a világ 2 legnagyobb footballcsapata csapott össze, most ez lett az eredmény, ettől szép a foci, ha mindíg nyerne a barca, unalmas lenne, nem?


Ronaldinho Gaucho 4ever!!!!
Egyáltalán nem akarjuk 1-2 ember nyakába varrni a vereséget.
Csak megmondjuk ki játszott jól és ki nem, de nem írunk olyat, hogy mondjuk 1 bizonyos ember miatt kaptunk ki, mert nem lenne igaz.
Ez csapat játék, itt mindenkinek számít a játéka.
Visca El Barca
Kép
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.19. 14:46:15

remélem nem fog bebizonyosodni az, h ten catéval elment az ész a padról... a bréma elleni meccsen is nagyon melléhúzott reikard és meg lett a következménye! ezen a meccsen meg nem is értettem a döntéseit!!! gio helyére iniesta??? 3 hátvéddel nyomtuk a végén de zambrotta semmit nem csinált, akkor már miért nem őt vette le??? mondjuk érthető lett volna egy 3-4-3 felállás hátul puyol-thuram-marquez és iniestát meg edmilson helyére rakni!!! de ő a mester, ő nyert tavaly BL+Ligát. Biztosan jobban tudja...
mindenesetre edmilson amilyen jól nyomta tavasszal és a középpálya egyik legjobbja volt, most annyira gyenge!!! viszont marquez nagyon megbízható hátul... én sem merném kivenni. de van egy thuramunk. próbáljuk meg hétvégén!!!
és azért ne csak edmilsont és decot szidjuk, mert a világbajnok zambrotta olyan szinten nem csinált semmit, hogy a végén azt hittem a pályán sincs már!!! ha belletti egészséges lenne a hétvégén tuti ő játszana. így viszont sztem oleguer lesz jobb szélen a kezdő... :?
Válasz küldése