Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.11.04. 00:30:49

Sonoma írta:
2021.11.03. 22:26:00
Burjuan tűzoltó szerepben van, nekem már az is felüdülés, hogy nem Koeman dirigál.
Mingu szerepe szerintem, ha már valódi jobbszélső nélkül kellett kezdenünk, egészségesebb lehetett volna talán a 4-4-2 úgy, hogy Mingu marad hátul, Gavi is marad a középpályán, miközben Depay középről kihúzódik jobbra a "jobbösszekötő" pozicióba, Fati ugyanígy a baloson. Fati és Depay előtt így több terület maradhatott volna, keresztmozgás, helycsere, nagyobb mozgástér, több lehetőség.
Depay többször húzott balra a meccsen, ilyenkor Alba-Fati-Depay túlsúly keletkezett. Bábák között elveszett a gyerek, miközben a jobboldal súlytalan maradt. Depaynak ez nem kényelmes pozició, de tőle ott is elvárható lehet a veszély.
Ezzel együtt a középpálya Gavival kötöttebb lehetett volna, Mingu pedig maradhatott volna a védekező pozíciójában.
Középpálya gyenge, igen. Leginkább a szervezetlensége miatt. Ezt majd a végleges edzőtől kell várnunk, hogy összerakja.
De Jong, Nico, Gavi, Puig, Pedri, Busi hatosból Frenki kezében a karmesteri pálcával kellene működnie egy mozgékony triónak. Frenkit elvileg a jövő karmesterének hoztuk, az Ajaxban működött ebben a szerepben.

Azt a tengernyi lemaradást, amiben szenved az egész csapat, csak irgalmatlan sok munkával lehet kezelni. Rengeteg egyéni foglalkozással, csapatrészekre bontott külön edzésekkel, az egyének és csapatrészek mozgását, helyezkedését összerakni, gyakorolni. Átlövéseket étlapra tenni, taktika, figurák.....állóképesség, fejek rendbetétele.....végtelenségig lehetne sorolni.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.11.03. 22:26:00

Akkor én most nagyon egyedül maradok a véleményemmel.
Nekem nem volt annyira rossz Mingu.
Az első félidőben tényleg vakon volt. Garciának kétszer biztosan kellett az utolsó pillanatban becsúszva szűkíteni a lövősávot a támadó elől, hogy gólt ne kapjunk. A második félidőben viszont egyre kevesebb hibával játszott, több mélységi passzt indított, főleg miután Dembelé is beszállt a meccsbe.
Persze volt egy csomó rossz beívelése, de én bízom benne, hogy Xavi keze alatt fejlődni tud.

Ami nekem gyengének tűnt ( nem először) az a középpálya. A ellentámadásokat szinte alig szűrte, a támadásokhoz is alig tett hozzá. A kijeviek simán átrohantak rajtuk, mintha ott sem lennének. Busi volt párszor, akinek sikerült megakasztani középen.

Ami még feltűnt, hogy támadáskor cipeljük a labdát, ahelyett hogy gyors passzokkal vinnénk fel. Emiatt a legtöbbször vissza tudott zárni az ukránok védelme.
Ez is akkor változott meg, amikor Dembele beállt, mert ő gyorsabb volt labdával mint a visszazáró ellenfél. Egyből veszélyesebbek lettek a kontráink.

Barjuán eddig semmit nem adott hozzá taktikailag a csapathoz. Persze nehéz egy- két mérkőzés után bármit várni tőle, de eddig biztonsági játékos volt a cseréknél. Ez így kevés lesz a Benfica ellen. Remélem Xavinak lesz valami a zsebében, amit elő tud húzni a következő 1-2 hétben, ha jön.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.03. 19:40:20

recrea írta:
2021.11.03. 17:13:13

Pár hét múlva eldől, h kell-e ott pontot szereznünk…mondjuk már a felvetés is megmosolyogtató.
Mondjuk ez a mondat a jelenlegi BL-mezőny 4/5-ére igaz.

Ha tudtuk volna tartani azt a játékot, amit az első 20 percben toltunk nem kellett volna, hogy gond legyen. Nem volt lélegzetelállító, de egy Kijeev ellen bőven elég. Ez már visszatérő hiba. És nem indokolható az erőnléttel.
Egycsapásra nem lesz változás, de lassan elkezdődhet. Ugyanakkor, ha jön Xavi és rendet tud pakolni az öltözőben, a fejekben már elindulhat egy látható folyamat. De abban is egy új időszak kezdődhet, hogy most nagyjából kezdenek visszaszivárogni a sérültjeink. A hétvégén a kezdőből gyakorlatilag 6-7 ember hiányzott, de De Jong, Dembélé, Fati, Araujo is csak most tért vissza. Ha ezek a játékosok tartósan egészségesek lesznek akkor már jó eséllyel nem kell egy Benficától parázni, hogy túljussunk a csoportból.
Ha továbbmegyünk, egészséges csapattal, amivel már közel fél éve az új edző dolgozik már el tudom képzelni, hogy a nyolcad, vagy negyeddöntőnek úgy vágunk neki, hogy nem kell akkora bravúr a továbbjutáshoz.
Tegnap látszódott, hogy mennyit változott a támadójáték mikor Dembélé beállt. Ugyan kicsit rozsdás még és sokszor választott rossz megoldást, de egy fél éves sérülésből tért vissza. A másik oldalon pedig ottt egy Fati akinek nem kell 4-5 helyzet egy gólhoz, kegyetlenül kihasználja a sanszait.

Nem tudom Dest mennyire volt sérült, mekkora kockázat lett volna a játéka , de Minguezával Seginek nem tudom mi volt az elképzelése fél óra után. Nem csak, hogy védekezésben volt vakon, de azok a beadások... Még ha jó helyre mentek volna, de a masszív, égimeszelő ukránok között a mi 170 centis támadóinktól mit vártak.
A 4-3-3 erőltetése is remélem elmarad, ha nincs a posztra ember, mert kirakni oda Gavit, már az elejétől kezdve halálra volt ítélve. Szerencsétlen gyerek vonyított ott a fájdalomtól, annyira idegen volt neki.
Forca Barca!!!!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.11.03. 17:13:13

brazilfan írta:
2021.11.03. 14:22:59
Az utolsó mondatodra reagáltam, arra, hogy „ne lopj!” Mind a négy szó, amit írtam – korrupció, megvesztegetés, kenőpénz, adócsalás – a lopással volt összefüggésben, nem pedig a klubok felépítésével és működtetésével. Nem azt mondom, hogy a német futball úgy rossz, ahogy van, hanem azt, hogy ott is vannak tisztátalan pénzek. Például a Bayern ex-elnökét letöltendőre ítélték, és a német futball Császára ellen is kezdeményeztek már büntetőeljárást.
Én mondjuk egyiknél sem voltam ott…azt látom, hogy hosszú évek óta (mostanra pedig csúcsra járatva) a legjobb sportszakmai és gazdasági munka Münchenben folyik. Mondhatni, hogy lerabolják a ligát, de sem Berlinnek, sem a Ruhr-vidéknek nincs megtiltva, hogy így tegyenek. Szurkolók fixen 65-70 ezren, fogyasztás az egekben, játékost onnan lehetetlen venni, senki nem ugat, pedig 3 soruk van majdnem, fizetések visszafogva. Valahogy jó helyre kerül náluk az ellopott pénz :D Nagyjából 40 meccsen voltam az elmúlt 10 évben az Allianzban, láttam honnan hova jutottak.

Pár hét múlva eldől, h kell-e ott pontot szereznünk…mondjuk már a felvetés is megmosolyogtató.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.11.03. 15:10:11

Feast4 írta:
2021.11.03. 11:56:32
Nem tudom, hogy ezt év közben, hogy lehet majd helyre hozni...
Szerintem sehogyan. Az élcsapatoktól évek óta egyre nagyobb a lemaradásunk erőnlét terén, de már a Dinamo ellen is meglátszott ez, akik koránt sem tartoznak az elitbe, mondjuk mi sem.

Ezt így hirtelen sem Xavi, sem más nem fogja tudni megoldani a válogatott szünet alatt, vagy 1-2 hónap alatt. Inkább szerintem kicsit fejben kell először összerakni az embereket, sokan szét vannak esve, a fiataloknak meg különösen jól jön egy ilyen volt klasszis játékos. Ha ez megvan, szerintem a bajnoki top4 meglesz, a bl-ben nem lesz esélyünk, de nem is arra kell figyelni. Nyártól meg remélhetőleg jöhet a fizikai felzárkózás meg talán 2-3 normálisabb, posztra történő igazolás. Nekem egy időre elég volt a szélsőkből lett csatárokból, meg a jhv játszik elől meg bal oldalt stb megoldásokból :D

A tegnapi meccsről nem sokat tudok írni, az első félidőben azt gondoltam, hogy jön a szokásos forgatókönyv, a másodikban elalszunk, a Dinamo meg talál egy gólt és vége. Most nem így lett, Mingueza 25 beadása nagyon idegesített, amiből gól lett az is csak jól pattant szerencsére, Fati meg az ilyeneket nem szúrja el. Dembelének örültem, nem kell gólokat lőnie, csak könyörgöm maradjon egészséges, és legyen egy gyors, támadó játékos a jobboson. Már azzal előrébb vagyunk.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.11.03. 14:51:57

Feast4 írta:
2021.11.03. 11:56:32
Nem tudom, hogy a ez a bohóc McKoeman milyen edzéseket vagy felkészülést tartott, de iszonyatos lemaradásban vagyunk az európai elit csapatokhoz képest. Nem tudom, hogy ezt év közben, hogy lehet majd helyre hozni...
Nem is tudom, hol kezdjem.
Az első komolyabb felháborodásom még Valverde korszak alatt a"Piké már üzletember" jellegű téma miatt volt. Komoly morális pofon az öltözőben főleg úgy, hogy már a Shakira korszak elején is el kellett vele beszélgetni nem egyszer.
Egy tavalyi - már Koeman éra alatti - Messi nagy interjú, ahol a napi programok, rutinok és szabadidő is téma volt. Déli, délelőtti edzések, kényelmes napi beosztás.
Szóval ez a kényelmes, rutinból megoldjuk majd mentálitás már korábban befészkelte magát az öltözőbe, amit az utóbbi években senki sem volt képes onnan kiűzni. Lehet, hogy volt aki megpróbálta, ha igen, beletört a bicskája.
Csapatsportról lévén szó a sikerek alapvető záloga a fegyelmezett és fejben is rendben lévő öltöző.
Alázat. Ebben kellene a leginkább példát mutatni az örgeknek. Nem néha és alkalmanként, és nem csak úgy, hogy sok nagy csatát megnyertek már a múltban.
Következetes, céltudatos szakmai vezetés, mely képes tudást átadni, fejlődést biztosítani, ugyanakkor számonkér, követel.
Oké, nem látunk be az öltözőbe, de a teljesítményen egyértelműen látszik, hogy valami kerek vagy nem kerek. A kondíció a meccseken egyértelműen mutatja saját magát.
A fizikai állapoton év közben lehet változtatni, relatív túl sok idő sem kell hozzá, de nem egyszerre az egész csapatnál. Ezt szépen személyre szabott edzéstervekkel és ciklikusan néhány játékosra lebontva folyamatosan meg lehet csinálni. Megfelelő rotációval el lehet érni. Itt is érvényes a közhely, hogy minél később kezdődik, annál rosszabb lesz a helyzet.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.11.03. 12:39:36

brazilfan írta:
2021.11.03. 08:40:26
recrea írta:
2021.11.03. 08:01:33
Maradni kéne Münchenben a meccs után pár napot és befizetni náluk egy oktatásra, h hogyan kell vezetni egy céget. Na, ezen jelenjen meg Laporta, de Katarban tárgyalni. Mondjuk az első lecke nem bonyolult: ne lopj!
A német futballban is létezik korrupció, megvesztegetés, kenőpénz, adócsalás.
Elnézést, akkor nincs tőlük tanulni valónk. Behunyom a szemem a meccsenkénti átlagban 4 góltól, amit szoktunk tőlük kapni.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.11.03. 12:22:31

Feast4 írta:
2021.11.03. 11:56:32
Nem tudom egyébként figyeltétek-e, de a 60 perc körül nálunk a bagázs fele az alfelén vette a levegőt. Igazából csak a mázli és a technikai képzettség döntött a mi javunkra. Konkrétan a Kijev előttünk van fizikálisan. Ez a sok kontakt nélküli sérülés sem véletlen ami az utóbbi két évben játszott. Nem tudom, hogy a ez a bohóc McKoeman milyen edzéseket vagy felkészülést tartott, de iszonyatos lemaradásban vagyunk az európai elit csapatokhoz képest. Nem tudom, hogy ezt év közben, hogy lehet majd helyre hozni...
Hogyan van az, hogy a zsinórban a sokadik edzőnél gond az erőnlét? Mi látjuk, de ők nem?
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.11.03. 12:07:44

Már csak azért is jó lenne, ha Alves visszatérne, mert megtaníthatná Minguezát beadni.
Verjük meg a Benficát, legyen meg a 10milla, azt jónapot, ennyi volt a bl.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.11.03. 11:56:32

Nem tudom egyébként figyeltétek-e, de a 60 perc körül nálunk a bagázs fele az alfelén vette a levegőt. Igazából csak a mázli és a technikai képzettség döntött a mi javunkra. Konkrétan a Kijev előttünk van fizikálisan. Ez a sok kontakt nélküli sérülés sem véletlen ami az utóbbi két évben játszott. Nem tudom, hogy a ez a bohóc McKoeman milyen edzéseket vagy felkészülést tartott, de iszonyatos lemaradásban vagyunk az európai elit csapatokhoz képest. Nem tudom, hogy ezt év közben, hogy lehet majd helyre hozni...
Kép
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.11.03. 11:38:50

Dembele nem játszott jól, de végre ő volt az, akiben van sebesség, 2-3 embert is meg tud verni, átvinni rajtuk a labdát, ez nagyon hiányzott. Dest, Mingu, Gavi, jobb szélen képtelen erre.
Azért a Dembele-Depay-Fati hármas már nem hangzik rosszul, ha végre tartósan játszani tudnának. Mondjuk csere még akkor sincs.
LDJ, Braith, Aguero lehet, hogy occó volt, de ha hármuk költségét összeadom, és visszaosztom szerzett gólokra, akkor lehet, hogy nem is..
Lenglet akarásban nekem pozitív volt.
Mingu képességei meg sajnos elég korlátozottak.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.11.03. 09:19:42

Na csak meglett az idénybeli első idegenbeli győzelem. Kellett érte izzadni, de legalább megvan. :wink:

- Augusztus óta az első idegenbeli gólunkat szereztük, jelenleg így állunk: 1 győzelem, 2 döntetlen, 3 vereség. Ezelőtt májusban nyertünk utoljára.

- 11 hónap telt el azóta, hogy a BL-ben Messin kívül valaki gólt rúgott, ez tegnap dőlt meg Fati góljával.

- Dembelé sérülése óta elment a legjobb barátja Griezmann, majd Messi és még új edző alatt is tért vissza. Hétvégén megint új edzője lehet.

- Érdekesség még, hogy 2020 január óta, most lesz a 4 edzője a Barcának, ilyen sok edző ilyen rövid idő alatt még nem fordult elő.

- Amennyiben a Barca november 23-án legyőzi hazai pályán a Benficát, akkor már az utolsó Bayern elleni meccstől függetlenül második helyen végez a csapat a csoportban.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.11.03. 09:00:26

brazilfan írta:
2021.11.03. 08:40:26

A német futballban is létezik korrupció, megvesztegetés, kenőpénz, adócsalás.
Csak sokkal kifinomultabban értelmesebben és átgondoltabban. Kiemelendő, hogy a Bayern botrányainál pl. pénzhiány volt, nem klubcsőd. A Dortmundot amikor majdnem megroppant anyagilag két éven belül összerakták.

Sokat elárul a német versenyszellemről és mentalitásról, hogy Bayern München kölcsönt adott a legnagyobb riválisnak, hogy elkerülje az anyagi csődöt. A klubbot egyébként akkor két év alatt fullra helyre rakták.

Odaraktak egy Michael Zorcot, akiből tudatosan neveltek sportigazgatót és azóta nem igazán van anyagi gond. Érdemes megnézni, hogy két klub van Európában ami bármi van nyereséges, a Dortmund és a Bayern.

Nyilván teljesen más a foci közege, de ezt nagyon meg kéne tanulni. Iszonyatosan tudják fanatizálni a szurkolókat, a legnagyobb gázban is tudnak telt házat csinálni és az ész nélküli költés nélkül tök mindegy mi volt tavaly a BL.-b en a Bayern már lassan négy éve Európa legerősebb csapata.

Nem tudom igazából, hol rejlik pontosan a varázslat, de nagyon volna mit tanulni, mert a német él klubokban van valami ami a Pl. csapatok felé helyezi őket, tök mindegy hány olajmilliárd ömlik oda.

Ez az ami nálunk sajnos még a sikerkorszakban is hiányzott.
Kép
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.11.03. 08:40:26

recrea írta:
2021.11.03. 08:01:33
Maradni kéne Münchenben a meccs után pár napot és befizetni náluk egy oktatásra, h hogyan kell vezetni egy céget. Na, ezen jelenjen meg Laporta, de Katarban tárgyalni. Mondjuk az első lecke nem bonyolult: ne lopj!
A német futballban is létezik korrupció, megvesztegetés, kenőpénz, adócsalás.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.11.03. 08:01:33

Rivaldo11 írta:
2021.11.03. 07:17:31
Ha csak 1 év lenne az... De ezekkel a fiatalokkal lehet az több is. A pénzügyi helyzet javulása gyorsíthatja ezt fel, illetve a szisztematikus szakmai munka. De kell 2-3 minőségi játékos majd, ez nem vitás.
Maradni kéne Münchenben a meccs után pár napot és befizetni náluk egy oktatásra, h hogyan kell vezetni egy céget. Na, ezen jelenjen meg Laporta, de Katarban tárgyalni. Mondjuk az első lecke nem bonyolult: ne lopj!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.11.03. 07:26:25

Rivaldo11 írta:
2021.11.03. 07:17:31
Ha csak 1 év lenne az... De ezekkel a fiatalokkal lehet az több is. A pénzügyi helyzet javulása gyorsíthatja ezt fel, illetve a szisztematikus szakmai munka. De kell 2-3 minőségi játékos majd, ez nem vitás.
Nem akartam ezt irni,de abszolut igy van,boven tobb mint egy ev.
Xavi ha okos utana jon hozzatok.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.03. 07:17:31

Ha csak 1 év lenne az... De ezekkel a fiatalokkal lehet az több is. A pénzügyi helyzet javulása gyorsíthatja ezt fel, illetve a szisztematikus szakmai munka. De kell 2-3 minőségi játékos majd, ez nem vitás.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.11.03. 07:13:13

Pepp írta:
2021.11.03. 00:02:28
Peter írta:
2021.11.02. 23:33:56
A 3 pont viszont kellett, mint egy falat kenyér.... :D
Kimaxoltuk. A 3 mai csoportban 9 csapatnak van kevesebb pontja, mint nekünk.
És a sorsunk már teljesen a saját kezünkben van.
A Benficát kell megverni és kész.
Amúgy ha
- a sérültek meggyógyulnak
és Xavinak
- sikerül erőnlétileg összerántani a társaságot
- fejben felspanolni őket
- adni valami rendszert, megtalálni mindenkinek a helyét
akkor az addigra 15 pontos Bayern ellen akár lehet esélyünk egy x-re.
Ma is láthattuk, hogy tudnak gólt kapni.
Olyan 1 ev lemaradas van a ket csapat kozt. Minimum.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Pepp
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2021.08.11. 15:35:40

2021.11.03. 00:02:28

Peter írta:
2021.11.02. 23:33:56
A 3 pont viszont kellett, mint egy falat kenyér.... :D
Kimaxoltuk. A 3 mai csoportban 9 csapatnak van kevesebb pontja, mint nekünk.
És a sorsunk már teljesen a saját kezünkben van.
A Benficát kell megverni és kész.
Amúgy ha
- a sérültek meggyógyulnak
és Xavinak
- sikerül erőnlétileg összerántani a társaságot
- fejben felspanolni őket
- adni valami rendszert, megtalálni mindenkinek a helyét
akkor az addigra 15 pontos Bayern ellen akár lehet esélyünk egy x-re.
Ma is láthattuk, hogy tudnak gólt kapni.
Pepp
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2021.08.11. 15:35:40

2021.11.02. 23:58:33

Deluigi írta:
2021.11.02. 23:03:57
Mingu adta a golpasszot :)

ha mar egyebet nem csinalt...

Dembelevel erosodtunk tamadasban, most mar a bajnoksagban is lesz keresnivalonk, ugy erzem
Mondjuk előtte beadott MAGASAN vagy 15x, úgy hogy embert nem talált.
Az első LAPOS beadásból gól lett.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.11.02. 23:33:56

Jelenlegi átmeneti helyzetünkben szerintem szervezettségről, koncepcióról teljesen felesleges elmélkedni.
Dembelé hiányában talán kezdhettünk volna 4-4-2-ben, de ha másra nem, arra jó volt ez a meccs, hogy Mingut értelmetlen és felesleges előre engedni a jobboson, Gavi is hasznosabb, ha marad a középpályán.
Sergi Barjuan igyekszik kimaxolni, amit ebből a Koeman féle öröklésből lehet.
Iszonyatos fizikai és mentális lemaradásban van a csapat.
Sportos hasonlattal élve a rehabilitációt megkezdtük....
Ami a meccset illeti, ahogy nyertünk, bizony simán ki is kaphattunk volna.
A 3 pont viszont kellett, mint egy falat kenyér.... :D
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.11.02. 23:03:57

Mingu adta a golpasszot :)

ha mar egyebet nem csinalt...

Dembelevel erosodtunk tamadasban, most mar a bajnoksagban is lesz keresnivalonk, ugy erzem
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.11.02. 23:01:55

Kellett ez, első idegenbeli győzelem a szezonban?:D

Szerencse, hogy a bayerntől senki nem lop pontot, az kellemetlenebb lett volna, ha ma a Benfica nyom egy meglepit.
Még akkor a portugálokat megverjük, és sima (:D) továbbjutás.

Dembelé mint egy falat kenyér úgy kell ennek a csapatnak, reméljük most végre le tud tolni mondjuk 4-5 meccset majd egymás után.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.02. 22:56:22

Nagyon kellett ez a 3 pont most. Lehetett volna több is közte, de látszik, hogy nagyon nincsenek összeszokva a támadóink. Dembele baromira kellett, eddig kb. nem is volt jobboldalunk a szezonban.
Ha már jobboldal... Mingueza egyre gázabb. Ma is voltak fontos szerelései, de támadásban teljesen használhatatlan a csávó. Remélem lassan jön egy rendes jhv, mert ez nevestéges, hogy ilyen félmegoldásokkal szórakozunk évek óta.

MOTM nálam Busi, nagyon nagyot ment ma.
Annak is lehet örülni, hogy a sérültek nem félholtként tértek vissza, Fati 85+ perc, De Jong meg végigtolta, igaz neki messze nem ez volt élete meccse.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.11.02. 19:55:33

davi10 írta:
2021.11.02. 19:52:19
4-4-2 lesz?
Ma mindenképp nyerni kell, különben szevasz BL, és ha nem tudjuk oda-vissza verni a Dinamo-t, akkor az EL-helyet is beszívhatjuk még.
Remelem nem 433 lesz gavival a szélen. Ez a kezdo egy 442 gyemantra jo.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése