Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.02.24. 20:46:20

némileg "lecsapódott" már a tegnapi meccs bennem, így azt mondom, h ordenáré "játék" ide vagy oda, a lényeg, h jobb helyzetben vagyunk a visszavágó előtt, mint a svábok, és valószínűnek tartom, h egy laza négyessel tovább is megyünk. van a bajnokság és van a bl, mondanám, h nem biztos, h minden meccsen gálázni kell/lehet, lényeg az eredményesség.
mindezektől függetlenül erősen fel kell fejlődnünk, mert a vetélytársaknak nem biztos, h pont erre az időszakra esik a rossz szériájuk (a bajnokságban a madridnak biztos, h nem), és nagyon nem lenne jó, ha elfogyna a kellemes előnyünk.
de bízom benne, h ez a rossz sorozat itt véget is ért.
PUYOL-XAVI-INIESTA
nahjolvan
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2010.01.22. 21:48:39

2010.02.24. 20:29:47

bízzunk a javulásban..ami persze jönni fog csak az a kérdés mikor!?:)
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2010.02.24. 20:23:59

Kelemen Berti írta:Elég érdekes hogy tavaly a kieséses rendszerben idegenben mindenhol 1-1-et jászottunk, vajon idén is ez lesz?reméljük NEM!
nem így lesz, mert a bernabeuban győzni fogunk :lol:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.02.24. 20:11:12

Kelemen Berti írta:mindenhol 1-1-et jászottunk, vajon idén is ez lesz?reméljük NEM!
én benne lennék,ha otthon nyernénk minden meccset :wink: azért Stuttgartnal csak erősebb csapatok jönnek majd, szerintem egy 1-1idegenben jó eredmény lenne akár Chelsea,akár M.U.,akár Bayern ellen is. de a majdani 8mezőnyéből bárki ellen is szerintem.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Kelemen Berti
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2508
Csatlakozott: 2009.06.16. 20:17:22
Tartózkodási hely: Hajdúböszörmény

2010.02.24. 20:04:04

Elég érdekes hogy tavaly a kieséses rendszerben idegenben mindenhol 1-1-et jászottunk, vajon idén is ez lesz?reméljük NEM!
BarcaSasa
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2010.01.15. 19:47:50

2010.02.24. 19:58:53

Hát eléggé haloványak voltunk tegnap, főleg az elsö félidö után voltam kiakadva hogy szinte semmi helyzetünk nemvolt. rég játszottunk ilyen rosszul, a másodikban már uraltuk a meccsett, de helyzet sok így sem volt, szerencsével hoztuk haza az 1-1et, ami jó eredmény, ha ha a csapat igazi Barcásak focizott volna eldönthettük volna itt a továbbjutást. Sztem úgy igazából elfogadhatóan Xavi, és Pique játszott, a többiek sajna semmi. Dani és Eric hiányzik nagyon. na majd otthon rugunk nekik egy 5öst, a Madrid meg szépen kihull a Lyon ellen :lol: . am hozzátenném: Lehmann egy nagyon aljas kapus, minimum sárgát kellett volna kapnia. FORZA BARCA!!!!!!!!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.02.24. 16:31:15

Nem fogok külön minden játékos topicjába írni, hogy milyen rosszul játszott tegnap, mert ez az egész csapatról elmondható! Régen voltam ennyire szomorú Barca meccsen! :( Egyszerűen meg voltunk halva. Unottan járattuk a labdát mintha húznánk az időt. Végigvitt akciónkra nem is emlékszem. Ha úgy vesszük az eredmény nem rossz. Idegenben 1-1! De ha hozzávesszük a játékot és a hozzáállást akkor... :roll:

Nagyon bízom benne hogy a visszavágóig történik valami változás pozitív értelemben, mert ha nem akár még gondok is lehetnek!

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2010.02.24. 15:59:37

A kérdés csak az hogy ha megkapjuk pl.: a Milant, akkor most hol tartana a csapat :?: mert hogy ilyen játékkal két vállra fektettek volna, az biztos.
Més que un club.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.02.24. 15:30:49

Sokat nem lehet irni a tegnapi meccsről. Rosszul játszott a csapat és kész.
Legalább az eredmény türhető.
Nem gondoltam, h a németek ilyen jól játszanak majd, főleg az elején és azt sem gondoltam, h a Barca ennyire szürke lesz.

A továbbjutás szempontjából jó ez az eredmény és jelenleg ez a legfontosabb.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.02.24. 11:04:44

Sok a kis-Guardiola (Guardiolito) a fórumon, de sebaj. :P Egy biztos, rossz forma ide vagy oda, ezt a Stuttgartot álmából felkelve is minimum két góllal vernie kell a csapatnak, ha nem többel :!:

Nemsoká kilábalunk a hullámvölgyből, figyeljétek meg! :)
Kép
Kép
Kép
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2010.02.24. 11:01:40

Dave87 írta:Sajnos az a helyzet, hogy nincs egy lendületes, minőségi bal oldali támadónk.
Andris írta:Én Pedrot favorizálnám, ha már balszélről szólunk.
Pedro inkább jobb oldalon és amikor középre húzódik tud jól játszani.
Balra Bojant vagy Jeffrent(bár rég játszott ott, de az az ő posztja) raknám, szerintem a csapatból ők a legjobbak azon a poszton. Nem félnek cselezni, kapura lőni és sokkal jobban adnak be, mint bárki azon az oldalon.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.02.24. 09:41:54

lui1698 írta:Tavaly lyonban is f*s játékkal, hoztuk x-re az odavágót, aztán nem lett rossz vége a sorozatnak. :twisted:

Ettől függetlenül ilyen meccset nem nagyon szeretnék többet látni.
Első félidő végén, ha nagyobb a különbség egy szót nem szólhatott vna senki.

Simán megyünk tovább, azért.
Így van. Mindennel egyet értek. Tavaly februárban is vagy 4-5 meccsig kimondottan rosszul játszottunk aztán minden megoldódott. Pár meccs, és remélem megint újra a régik leszünk.
progyface
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006.11.15. 12:33:40

2010.02.24. 09:41:36

Találhatunk kifogást a tegnapi meccsen mutatott gyengébb játékra. Gondolok itt a pálya borzasztó minőségére (mondjuk ez az ellenfelet is sújtotta), a két kezdő szélsőhátvédünk hiányára. Puyolt maximálisan tisztelem, de nem való szélsőhátvédnek. De sajnos nem érdemes kibúvót keresni. El kell fogadni a tényt, hullámvölgyben van a csapat. Hamar fel kellene ébrednünk. A Stuttgart nem okozhat gondot nekünk otthon, de a következő ellenfél már bőven. Nem értem Pep-et, mint ha elveszítette volna a látását. Busquets borzasztóan teljesített tegnap, egy kis nevelő szándék lehetett volna benne azzal, hogy leülteti. Én már a félidőben megtettem volna. Tény, hogy másnak sem ment, de Messi és Ibra legalább nem adta el annyiszor a labdát. Bántotta a szememet tegnap a srác, és már nem először mostanában. Xavi is gyenge átlagot hozott, mondjuk nem egészséges még teljesen, ebben biztos vagyok. Most kellenének a minőségi cserék, akik lendítenek a csapaton. A nyáron ki kell nyitni a pénztárcánkat.
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.24. 09:29:52

Valdés: Összességében jó volt, a gólnál kijöhetett volna talán ,de ha nem éri el a labdát akkor meg az lett volna a baj! Hozta a mostanában megszokott jó formáját!
Puyol: Igaz a gólnál kicsit lemaradt kakaóról, de ismét a megbízható csupa-szív játékát hozta. Azért én jobban szeretem amikor a védelem közepén játszik, a beadásai nem a régiek már!
Marquez: Olyan közepesre értékelném. Voltak jó megmozdulásai meg rosszak is, talán kicsit lehetett volna határozottabb(a kakaóval történő összecsapásra gondolok :D ).
Piqué: Már kezdett a tavalyi önmagához hasonlítani, de a végén annak a lerántásnak mi értelme volt? :? látszik még rajta, hogy fiatal!
Maxwell: Hozta a tőle elvárhatót, kicsit talán többet segíthette volna a támadásokat így, hogy nincs Dani!
Touré: Semmi extra, néhány szokatlan labdavesztés, de ahhoz képest, hogy most épült fel...majd meglátjuk! Viszont hiányolom a megindulásait, pl Spanyol kupadöntő! A tegnapi hasonlat viszont odab*szott: egy gazella és egy ruhásszekrény kombinációja! :D
Busquets: Pár felesleges csel, meg szimulálás beficcent, de amúgy elfogadható volt! Előre játékban mutathatott volna többet, amíg Touré is játszott. Még most se értem miért kell őt ennyire erőltetni, de mindegy, nem volt más!
Xavi: Sérülésből visszajőve szerintem jó volt, próbálta mozgatni a csapatot, látszik, hogy nagyon fontos láncszem a csapatban! Főleg a második félidőben játszott jobban szerintem, több levegője volt! Viszont volt egy helyzet a második félidőben, amikor 4vs4-ben vittük a labdát....talán többet is ki lehetett volna hozni belőle!
Iniesta: Az utóbbi pár meccsen rajta lehet látni leginkább az akarást(a támadó játékosok közül)! De el kell felejteni, hogy a bal oldalon játszik!!!!! Az nem az ő posztja! Volt pár szép megindulása, csele de tud ő még ennél sokkal jobban is játszani!
Messi: Halványabb a megszokottnál, de nehéz azt a szintet mindig tartani! Még így is ő volt a legveszélyesebb játékosunk! viszont párszor próbálhatna passzolni, ahelyett, hogy belelövi a védőbe! Persze, ha van kinek!
Ibra: A góljáig sz*r, utána jó volt! Nagyon kellett neki ez a gól a BL-ben, meg a csapatnak is persze!
Henry: Sajnos nem a tavalyit látjuk! :cry: Próbálkozott, de nem nagyon jöttek be neki az egy-egy elleni küzdelmek! Hasznosabb volt hátul, mint elől! :?
Milto: Tökéletesen vette fel a meccs ritmusát, hiba nélkül játszott, csak így tovább!

Ami nekem nagyon feltűnt, hogy mennyire hiányzik Dani(és Abidal) a csapatból! Ugye nem vagyok egyedül? :)
Összességében örülhetünk, hogy nem kaptunk 4 gólt az első félidőben! :?
A Pep éra leggyengébb játékát nyújtottuk az első félidőben szerintem! :? A másodikban már sokkal pontosabbak voltunk, kicsit pörgősebb lett a játék, ez biztató lehet a övőre nézve! Azt viszont nem értem, miért álltunk le az egyenlítő gól után????!!! El lehetett volna dönteni a párharcot a második félidő első 30 percéig! :x
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.24. 08:56:39

Én Pedrot favorizálnám, ha már balszélről szólunk.
A középpályásaink nincsenek nagy formában, Iniesta hátrébb kell. Ráadásul ő sem olyan penge balszélen mostanság, valóban.
Henry ugyanolyan harmat, Pedro viszont legalább gólokat lő.

Szerintem jelen impotens játékunknak kifejezetten jót tenne, hogy Pedro is csatlakozna Ibrához az igazi csatárok terén. Messi már lassan árnyékéket, sőt kp-t játszik, nem jobbtámadót.

Egyébként, első félidőben le a kalappal a stuttgart előtt, másodikban meg szégyeljék magukat, borzasztó csúnya szabálytalanságok voltak.

Az eredmény egyébként rendben van, simán továbbjuthatunk, sőt továbbjutásra állunk ugye, jelenleg.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.02.24. 08:55:33

Ez nulla. Ha nem játszunk ugy mint tavaj az oké. De ami jellemző volt a csapatra abból semmit nem látni. Rémületes, hogy golt csak véletlenül rugunk. Lassan, pontatlanul,ötlettelenül játszunk. Akaratot sem látok, igy nehéz lesz bármit nyerni.
Fecó
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2010.02.24. 08:19:55

nagyatyesz írta:...Iniestát el kell felejteni balszélsőként használni!!!
Sajnos az a helyzet, hogy nincs egy lendületes, minőségi bal oldali támadónk. Egyetértek , Iniesta - legfőképp gólérzékenységét tekintve- nem erre a posztra való.
Henry szörnyű, mit produkál, ahogyan szerintem Ibra is bűn gyenge volt tegnap. Kioltják egymást Messivel...vagy az összeszokottság hiánya, vagy a pillanatnyi forma, koncentráció hiánya vagy én már nem tudom, de sajnos így látom. :?
Alves nem csak lendületes játékával, hanem mentálisan is sokat lendít a csapaton, alig várom, hogy visszatérjen! Minél hamarabb ki kell lábalnunk ebből a gödörből, mert ez az 1-1 ránk nézve volt hízelgő.
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2010.02.24. 00:24:19

sima Barca továbbjutás. nagyon jó nekik ez az 1-1. Nou Campban 2 vagy 3-0 lesz.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2010.02.24. 00:03:00

Maradjunk annyiban, hogy ezt megúsztuk egy X-el! Ezzel simán továbbjuthatunk, de ez a játék kiábrándító!
Dani kell ide tényleg nagyon, mert a jobb oldalunk halott, és nélküle Messi is impotens! Iniestát el kell felejteni balszélsőként használni!!! Vegye már észre Pep, hogy az az ő posztja, és ha már nem igazoltunk senkit balra, akkor legalább középpályán legyünk rendben! Busi helyett pedig Toret kell játszatni!
Még annyit, hogy szerintem jól jön ez az elnökválasztás majd, mert biztos vagyok benne, hogy komoly játékosok érkeznek majd nyáron, és elnézve ezt a csapatot, ránk is fér majd nagyon egy kis vérfrissítés!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.02.23. 23:26:11

No pár gondolat a meccsről, szerencsére baráti társaságban és némi alkohol társaságában néztem a meccset így fogyaszthatóbb volt, főleg az első félidő.
Gödörben van a csapat, mintahogy tavaly is abban volt pont ilyenkor, tiszta dejá vu-m van. Atleticó elleni zakó, Lyon elleni félidő szinte ugyanolyan volt mint a mostani meccs első félideje 2-3 góllal is mehetek volna ott is itt is, túléltük majd kedvező helyzetben, várthattuk a visszavágót. Valdés és Piqué-t emelném ki pozitív értelemben negatív értelemben fölösleges kiemelni akárkit , borzasztóan játszottak a kp-sok ill támadók.
Remélem azért volt ilyen langyos a játékunk az egyenlítő gól után mert tökéletesen tisztába vannak Xaviék azzal hogy milyen játéerőt képvisel a Stuttgart és hogy a visszavágón feltörlik a velük a pályát.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.02.23. 23:25:25

Tavaly lyonban is f*s játékkal, hoztuk x-re az odavágót, aztán nem lett rossz vége a sorozatnak. :twisted:

Ettől függetlenül ilyen meccset nem nagyon szeretnék többet látni.
Első félidő végén, ha nagyobb a különbség egy szót nem szólhatott vna senki.

Simán megyünk tovább, azért.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.02.23. 23:17:49

Miki!Teljesen így van!Sajnos magamon is tapasztaltam már,igaz nem BL megnyerése után :D De ha egyszer valami sikerült akkor már következőnek úgy álltam oda hogy nem baj ez nekem már meg volt!Sajnos...ennek nem örülök!Viszont Guardiola cserélésének sem!Szerintem hihetetlenül rosszul cserélt most is!
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.02.23. 23:17:44

Minden úgy kezdődik, mint tavaly a Lyon ellen. Ugyanilyen lesz a folytatás is. Tavaly is szutykos játékkal és 1:1-gyel kezdtünk a nyolcaddöntőben, majd gáláztunk a Camp Nou-ban. Biztos, most is ez lesz.

Ahogy, biztos voltam benne, hogy spanyol kupát nem nyerünk, ugyanígy biztos vagyok a másik két kupa megvédésében. 8) Nem kell ragozni a dolgokat. :wink: :twisted:

Az első félidő után is egyértelmű volt, hogy úgy mennek a srácok haza, hogy biztos továbbjutnak. 8) :arrow: A meccs legnagyobb kérdése az volt, hogy mikor áll be Rudy és, hogy végü labdába ér-e. :lol: (Apropó hozzáért végül? :P)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2010.02.23. 23:19:45-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
puma
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009.03.08. 11:10:36
Tartózkodási hely: Bp

2010.02.23. 23:11:57

Fecoonak igazat adok abban, hogy a csapat önmaga ellensége; Ini régebben olyan cseleket csinált,Messitől sem tudták elvenni a labdát...de sorolhatnám.most mintha ezek a mozdulatok egyáltalán nem lennének számukra ismertek, nem alkalmazzák. Lehet hogy E'too-nak mégis maradni kellet volna?Ő lőtte a gólokat legalább
Sempre Barca
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.02.23. 23:11:30

Fernando írta:Ahj én annyira nem hiszek ebben a morál meg motiváció dologban, hogy az nem igaz. Szerintem ha valaki megnyer valamit nem zárja ki azt, hogy ne akarná megnyerni újra. Új élmények, hírnév, siker, PÉNZ.
meg akarják nyerni újra,nem ez a része a gond,csak az oda vezető úton ha gondok adódnak,könnyebben "feladják" egy idő után,mintha nem nyerték volna meg előző évben. ez mindenhol így van.

képzeld magad ebbe a helyzetbe: nyersz egy versenyen (póker :twisted: ) 1000 dodót,majd elindulsz egy másikon,ahol nem akar összejönni a dolog,de te tudat alatt már győzködöd is magad,h nincs nagy gond,hiszen nemrég nyertem 1000et, nem tragédia a kiesés,stb,stb,stb,stb,stb,stb. hülye hasonlat (tőlem megszokhattátok (igaz Tim? :D) de talán így is érthető...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése