Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.04.23. 23:02:33

nem csak ma!!!egyébként volt egy kép mikor valaki felrúgta még az elején és a földön ülve gúnyosan mosolyogva nyelvét kidugta az a fej!!!nem bírnék ellene játszani piros lap nélkül!!
Kép
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.04.23. 23:00:42

fir3bird írta:mondjuk van benne igazság, de hiába utálja mindenki, és ha mamég érdekesen is játszott, azért tud egyet s mást a gyerek
Hidd el, mi sem a játéktudását utáljuk, - mert kétségkívűl tud a srác - de amit művelt ma 'reklamálás' címén, az több, mint undorító.
Avatar
kovik
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2008.01.20. 22:03:03

2008.04.23. 22:58:49

igyvan, Iniestát nemkéne szélre száműzni! Abidal játszatna bátrabban/pontosabban elöl, a pl.bedásoknál. Egy döntetlen és két győzelem.
Ennyi kellene.
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.04.23. 22:58:37

Varga Tamás írta:És CR: mai játékára nekem egyetlen jelzőm van - hányinger. Sosem szerettem, mindig is egy beképzelt ripacsnak gondoltam, de amit ma csinált a pályán, az túlmutat minden alapvető emberi viselkedésen. Esett-kelt, fetrengett, háborgott, szájjal focizott - messze van a világklasszistól. Abban pedig biztos voltam, hogy a büntetőt kihagyja - mikor odaállt, mondtam apámnak, hogy mellé fogja lőni. Szerintem, a nekifutás előtti pillanatban barna lett a gatyója. Azért 100000 ember, az százezer ember.
Ezt jól megmondtad Tamás! :lol: mondjuk van benne igazság, de hiába utálja mindenki, és ha mamég érdekesen is játszott, azért tud egyet s mást a gyerek
aronba írta:De akkor dicsérjük már meg Riijkardot is, ha mindig szidjuk úgy illik, hogy most megdicsérjük, ezúttal jó munkát végzett.
már bocsi aronba,de te véletlenül nem Madridos vagy? csak mert ez a hsz olyan mintha barcás lennél :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fir3bird 2008.04.23. 23:01:51-kor.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.04.23. 22:58:19

Ja az old traffordon tuti hogy rohamok lesznek rooney tevez is visszalép az eredeti pozíciójába és akkor kicsit melegebb lesz a szitu!
Kép
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2008.04.23. 22:56:51

Egyetertek az elottem szolokol Zmbrotta (ha igy jatszik el ne merjuk adni :) ), Marquez (nagyon sajnalom hogy nem jatszhat jovo heten) Toure, Xavi, Abidal stb. mind kivalloan jatszottak Decot viszont en gyengenek ereztem. Van bennem hianyerzet egy gol.
A M.U. -tol meg ennel tobbet vartam a masodik felido elejen kicsit kinyiltak de par perc utan hogy tobb veszelyes tamadasunk is volt mindjart visszazartak, viszont kivaloan vedekeztek pl. Evra valami nagyon jo telyesitmenyt nyujtott.

A vegeredmeny 0-0 veszelyes eredmeny a M.U.-nek nekunk viszont jo :)
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.04.23. 22:55:42

Ugyanilyen összeszedetten kell nyomni idegenben is majd, és akkor a sárgalaposokkal együtt, azaz Yayaval, Messivel és Militoval együtt menni a döntőnek!!!!

Jó volt látni a srácokat így lejátszani a MU-t a pályáról, a 8-ból igazán beakadhatott volna mondjuk egy helyzet...

Szép volt fiúk, idegenben tovább kell jutni, de marha nehéz lesz, ott már sztem nem fognak így balfaxoskodni Rooney-ék...

FORÇA BARÇA!!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.04.23. 22:55:02

Zozzy 5 írta:
Az agyonsztárolt Rooney-t pedig meg lehet nézni mit tud egy komoly csapat ellen egy komoly meccsen.
:roll: Nézdd már meg milyen poszton nyomta. Több védekező feladatot kapott mint nálunk egyes védők :D Ugyanaz a szitu mint Nálunk Henry szinte az egész szezonban ha így tetszik :wink: Távol áll tőlem,h a M.U.-t védjem,és úgyanúgy szorítottam a BARCA-nak mint te,de nem szeretem ha butaságokat írunk le. Tuti én is szoktam,nem arról van szó.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.04.23. 22:54:56

Köszönjük RIIJKARD A mai meccset!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.04.23. 22:53:04

Yaya zseni volt!!!Iniesta-nak jobban ment középen!!Messi meg még nem rég tért vissza!Nem volt rossz de legalább a visszavágóra megint benne lesz plussz egy meccs és az neki csak jó!!!
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.04.23. 22:51:15

Boixos írta: mindenesetre látszott, h nagyon odatették magukat a srácok, ami mindenképpen dícséretes! messi, zamb, touré, xavi, ini, marquez nagyon jól nyomták, de a többiekre sem lehet panasz!
kint meg kellene büntetni a mút.
Na én meg épp emiatt nem tudom,h örüljek e vagy sem :roll:

Ebből játszik,h nem profi mentalitású idén a csapat,ha az lenne,akkor nem csak egy világszerte várt összecsapásra tudná így felszívni magát,és első perctől utolsóig rohamozni,hanem mindegyik máson is,namármost akkor vezetnénk a bajnokságot,mivel egy spanyol középcsapat nem védekezi ezt ki úgy,mint tette azt a M.U.

Na de örülök is,mert így megvan bőven a sansz,egy gól elég lehet,bár akkor ismét remekelni kell Zambinak,és mindenki másnak is hátul,mert az is 1000%,h ha tré helyzetbe kerül a M.U. akkor még ennél is nagyobb nyomás lesz rajtunk,mint ma rajtuk.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Gaba
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2006.09.25. 20:14:07

2008.04.23. 22:50:25

Szerintem naon együtt volt ma a csapat, mindenki küzdött, és nagyon jól játszott! Még azok is összekapták magukat akik gyengébben játszottak mostanában. Főleg Zambi játéka tetszett ma, de az utóbbi hetekhez képest Abidal is azt hozta amit tud. C. Ronie akármelyik oldalon akart indulni, falba ütközött, így végigsírta a meccset! :lol:
Szép volt fiúk! Ilyen teljesítménnyel simán a döntőben a helyünk!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.04.23. 22:50:24

Hát én még nem láttam ennyire undorítóan focizni a MU-t.
Számomra nagyon nem szimpatikus ez a hozzáállás.De ha eredményes....

Bár én azt mondom jó volt a védelmünk.Ronaldot megfogtuk,helyzetük alig alig volt.Ha kint is ezt hozzuk akkor megvan a döntő én azt mondom.Egy gólt mindenképp rúg a Mu,de mi is az biztos.

Yaya parádésan játszott és Zambrotta is.Xavi tanárian focizott.Iniesta eltűnt,de miután vissza lépett középre feljavult.Deco igyekezett de hihetetlenül pontatlan volt(nekem ez kevés).De majd feljavul reméljük.Messin látszott,h más dimenzió,kár,h ma csak ennyi jutott naki.Majd kint végig fent lesz és varázsol.

Nem rossz ez az eredmény,meg kell becsülni ezt is!

És bőrbe nyertünk minimum 3-0ra :D
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.04.23. 22:49:47

Így van!Nagyarcú volt ma is!Ezért nem szeretem elismerem hogy technikás meg jó játékos!De a személyisége!Ás azt vettem rajta észre hogy lenézte a Barca játékosait!Ki ez a csávó????Ratyi!!!
Kép
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2008.04.23. 22:49:35

a jelenleg legjobbnak tituált csapatot lefocizta a Barca. az első 5 percet leszámítva uralták a meccset, a MU-nak akkor volt momentuma, ha -ritkán- hibázott a Barca védelem.
tud még harapni ez a csapat és ezt a lehető legjobb ellenfél ellen mutatták meg!
a Barca úgy játszott, ahogy ennek a keretnek kell! ezért szomorú ez a 2 elvesztegetett év
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.04.23. 22:49:06

Varga Tamás írta:A ma este látottakkal a legteljesebb mértékben elégedett vagyok. Persze, a teljességhez kellett volna a gól is - majd az Álmok Színházában. Az egész CSAPAT kiválóan, jól és taktikusan játszott. Támadásaink ötletesek, gördülékenyek voltak, csakhát a focihoz két csapat kell. Márpedig ma a MU nem akart futballozni. Ilyen genny játékot még nem nagyon láttam tőlük. Tőlünk az egész csapatot tudnám kiemelni. Remélem, a vezetőség elhajtja a Milant Zambrottától: egy világbajnok világklasszis teljesítményét láthattuk ma este. Ahogy 2-3-szor lábbal a levegőben megszelidítette a labdát, ahogy visszafutott, ahogy szerelt - csodálatos volt. Yaya Touré a középpályán minimum két embernyi munkát végzett, Deco szintúgy. A középpályát teljesen uralni tudtuk, számtalan labdát szereztünk vissza. Ha az egész idényben így játszottunk volna, most mi vezetnénk a bajnokságot 11 ponttal.
Egyszóval: elégedett, és bizakodó vagyok.

És CR: mai játékára nekem egyetlen jelzőm van - hányinger. Sosem szerettem, mindig is egy beképzelt ripacsnak gondoltam, de amit ma csinált a pályán, az túlmutat minden alapvető emberi viselkedésen. Esett-kelt, fetrengett, háborgott, szájjal focizott - messze van a világklasszistól. Abban pedig biztos voltam, hogy a büntetőt kihagyja - mikor odaállt, mondtam apámnak, hogy mellé fogja lőni. Szerintem, a nekifutás előtti pillanatban barna lett a gatyója. Azért 100000 ember, az százezer ember.

FORCA BARCA!
CATALUNYA, TRIOMFANT!
"KATALÓNIA EGY ORSZÁG, AMELYNEK AZ FC BARCELONA A HADSEREGE." Elevenedjenek meg Sir Bobby Robson szavai, és győzzük le őket otthonukban!
Teljesen egyetértek minden szóval. ma este mi fociztunk, a Manchester meg két fallal tolódott a kapuja előtt. Ha ennek a nyomásnak amit gyakoroltunk rájuk legalább a felét át tudjuk menteni a következő meccsre akkor bőven van esélyünk.

Zambrotta, Marquez, Abidal, és az egész középpálya - le a kalappal =D>

Ronaldo meg ismét megmutatta a szebbik oldalát...Behányok :-&

Az agyonsztárolt Rooney-t pedig meg lehet nézni mit tud egy komoly csapat ellen egy komoly meccsen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2008.04.23. 22:50:06-kor.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.04.23. 22:47:48

Egyébként még eszembe jutott egy gondolat.
Ami megkülönbözteti ezt a kis gennykupacot Messitől az, hogy míg az argentínt összerugosták, futott tovább, és nem esett össze az első rúgásoktól, majd nem rögtön a bíró felé mutogatott, ellentétben ...
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.04.23. 22:47:20

De akkor dicsérjük már meg Riijkardot is, ha mindig szidjuk úgy illik, hogy most megdicsérjük, ezúttal jó munkát végzett.
haszi9
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008.04.16. 15:55:29
Tartózkodási hely: ózd

2008.04.23. 22:46:45

a Manchester azt sem tudta hogy hol a labda ember visszavágón nagy esélyünk van ha így tudjuk tartani a labdát Ronaldo nagyon jó szinész!!!! MESSI megint varázsolt de nem volt elég talán távolról is kellet volna lőni többet hiába MESSI C.Ronaldo-t veri!!!!
BARCELONA a KIRÁLY MESSI:"MINDEN IDŐK LEGJOBB JÁTÉKOSA"- Horváth Ferenc
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.04.23. 22:46:12

Aprieto írta:Rivaldo: Hasonló... fordított felállással? :D

Nem hiszem, hogy 17-6 lesz odakint is nekünk a kapuralövések aránya és beszorítjuk egésznegyedórákra a MU-t :)
Más a newcastle meg a wigan ellen járatni a labdát-és visszaszerezni-meg megint más a Barca ellen. Majd kiderül, ki fogja irányítani a derbit. De felőlem ez a csapat a mu. is lehet, ha mi eggyel több gólt szerzünk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.04.23. 22:45:22

Fergusson bácsi csúnyán eltaktikázata a meccset. Egy picit szerintem lebecsülték a MU-s sztárok a Barcát
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.04.23. 22:44:36

[auto_cenzúra] meccs volt!!!Ronaldot továbbra sem kamelom!Ami még lejött nekem hogy Deco sem sokat lendít a játékon!0:0 ebből még bármi lehet!ugye ők már nem lőhetnek idegenben góóólt!szerintem ez is egy előny már!!
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.04.23. 22:44:15

Nagyon remélem hogy jövőhéten minden szabit Henry lő. Ott az elején 17-ről úgy bepörgette volna, mint a szrt. Kár, hogy Marquez kiesett, nagyon tanárian nyomta. Én örülök a 0-0-nak - legalábbis egyáltalán nem vagyok szomorú. Odakint bőven elég az x-re játsszanunk.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.04.23. 22:43:56

A ma este látottakkal a legteljesebb mértékben elégedett vagyok. Persze, a teljességhez kellett volna a gól is - majd az Álmok Színházában. Az egész CSAPAT kiválóan, jól és taktikusan játszott. Támadásaink ötletesek, gördülékenyek voltak, csakhát a focihoz két csapat kell. Márpedig ma a MU nem akart futballozni. Ilyen genny játékot még nem nagyon láttam tőlük. Tőlünk az egész csapatot tudnám kiemelni. Remélem, a vezetőség elhajtja a Milant Zambrottától: egy világbajnok világklasszis teljesítményét láthattuk ma este. Ahogy 2-3-szor lábbal a levegőben megszelidítette a labdát, ahogy visszafutott, ahogy szerelt - csodálatos volt. Yaya Touré a középpályán minimum két embernyi munkát végzett, Deco szintúgy. A középpályát teljesen uralni tudtuk, számtalan labdát szereztünk vissza. Ha az egész idényben így játszottunk volna, most mi vezetnénk a bajnokságot 11 ponttal.
Egyszóval: elégedett, és bizakodó vagyok.

És CR: mai játékára nekem egyetlen jelzőm van - hányinger. Sosem szerettem, mindig is egy beképzelt ripacsnak gondoltam, de amit ma csinált a pályán, az túlmutat minden alapvető emberi viselkedésen. Esett-kelt, fetrengett, háborgott, szájjal focizott - messze van a világklasszistól. Abban pedig biztos voltam, hogy a büntetőt kihagyja - mikor odaállt, mondtam apámnak, hogy mellé fogja lőni. Szerintem, a nekifutás előtti pillanatban barna lett a gatyója. Azért 100000 ember, az százezer ember.

FORCA BARCA!
CATALUNYA, TRIOMFANT!
"KATALÓNIA EGY ORSZÁG, AMELYNEK AZ FC BARCELONA A HADSEREGE." Elevenedjenek meg Sir Bobby Robson szavai, és győzzük le őket otthonukban!
Kép
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.04.23. 22:43:28

nah jol mondtam en h nem kell ettol a MU-tol osszevizelni magunkat... nem szoktam PL-t nezni de ez a ronaldo ott is ennyit szokott nyafogni mint ahogyan ezt ma tette? ocsisajt... nem kellett volna elnagykepuskodni a tizut es akkor minden maskepp alakulhatott volna... de a kisasszony pipat akart rugni...
Válasz küldése