Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.04.25. 19:51:57

barca0417 írta:
Attya írta:Nem tom, h ki olvasta a NS-ot........ amit C.Ronaldo lenyilatkozik, az vmi hihetetlen!!!! Hogyan lehet 1 ember ennyire nagyképű, beképzelt, öntelt majom..... Legszívesebben pofánrugná az ember!!! Remélem ez lesz a veszte jövőhéten, h ennyire magabiztos!!! Ien játékkal nem eshetünk ki, rem átmentik ezt a formát!!!! Forca Barca!!!
C.Ronaldóról annyit, hogy kétségtelen hogy jó játékos, de pl. A 2004-es EB-n, csinált egy trükköt(senki nem volt körülötte) aztán majdnem összeesett, és odarúgta az ellenfélnek a labdát. nagyon nagyképű, ez főleg a gólörömein látszik sokszor. én szeretem ha valaki szépen játszik és trükközik, mert a foci játék, és én is ilyen vagyok(nem azon a szinten :) ) de Robinhot, Ronaldinhot, Quaresmát többre tartom, mert emberileg "jobbak" és bármelyik képes azokra a trükkökre.
most is full üresen nyomatta a cseleit, csak ami az elején volt, az volt talán szép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.04.25. 19:51:29

Magas lóról nagyot lehet esni. Még magasabbról meg még nagyobbat. :twisted:
Nem is értem, ekkora arccal, hogy lehet élni. Az áruházak bejáratát meg kell nagyobbítani, hogy beférjen rajta. Remélem, Messi letöri a kedvét, és a nagyképűségtől megrészegedett majom észre tér. Egyre jobban kezdem gyűlölni. Lassan már csak egy ember lesz, akit jobban utálok, mint ezt a senkit. :twisted:
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.04.25. 19:39:22

Attya írta:Nem tom, h ki olvasta a NS-ot........ amit C.Ronaldo lenyilatkozik, az vmi hihetetlen!!!! Hogyan lehet 1 ember ennyire nagyképű, beképzelt, öntelt majom..... Legszívesebben pofánrugná az ember!!! Remélem ez lesz a veszte jövőhéten, h ennyire magabiztos!!! Ien játékkal nem eshetünk ki, rem átmentik ezt a formát!!!! Forca Barca!!!
C.Ronaldóról annyit, hogy kétségtelen hogy jó játékos, de pl. A 2004-es EB-n, csinált egy trükköt(senki nem volt körülötte) aztán majdnem összeesett, és odarúgta az ellenfélnek a labdát. nagyon nagyképű, ez főleg a gólörömein látszik sokszor. én szeretem ha valaki szépen játszik és trükközik, mert a foci játék, és én is ilyen vagyok(nem azon a szinten :) ) de Robinhot, Ronaldinhot, Quaresmát többre tartom, mert emberileg "jobbak" és bármelyik képes azokra a trükkökre.
Kép
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2008.04.25. 19:38:09

Attya írta:Nem tom, h ki olvasta a NS-ot........ amit C.Ronaldo lenyilatkozik, az vmi hihetetlen!!!! Hogyan lehet 1 ember ennyire nagyképű, beképzelt, öntelt majom..... Legszívesebben pofánrugná az ember!!! Remélem ez lesz a veszte jövőhéten, h ennyire magabiztos!!! Ien játékkal nem eshetünk ki, rem átmentik ezt a formát!!!! Forca Barca!!!
Én olvastam, s idézném is:

Nem viseli meg a kihagyott 11-es?
Miért kellene? Szerintem nem történt tragédia. [...] Egyébként még az első félidőben kaphattuk volna még egy 11-est, mert Marquez szabálytalankodott velem szemben, nem is értem, miért nem sípolt a svájci játékvezető.

Ha megadja, elvállalta volna?
Persze. És be is lőttem volna.

Elégedett a teljesítményével?
Inkább az eredménnyel [...] Most mondja meg, jobb volt nálunk a Barca?

Miért, a Manchester jobb volt a katalánoknál?
Egyértelműen. [...] A Barcelona igazán nagy gólhelyzetet nem tudott kialakítani [...] Manchesterben még több helyzetünk lesz, mint szerda este és legalább egyet értékesítünk is. De szerintem nem csak egy gólt szerzünk

Nagyon magabiztos
Mert jó csapatban játszom. Továbbá 38 gólt szereztem már ebben az idényben.

Ha a United esetleg nem jut be a fináléba, lesz lelkiismeret furdalása?
Biztos vagyok benne, hogy nem lesz, mert döntőt fogunk játszani. És különben is, Manchesterben úgyis lövök gólt.

Hihetetlen mekkora arca van... :roll:
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2008.04.25. 19:37:52

Visszavágó: 1-1. :twisted:
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.04.25. 19:17:59

Attya írta:Nem tom, h ki olvasta a NS-ot........ amit C.Ronaldo lenyilatkozik, az vmi hihetetlen!!!! Hogyan lehet 1 ember ennyire nagyképű, beképzelt, öntelt majom..... Legszívesebben pofánrugná az ember!!! Remélem ez lesz a veszte jövőhéten, h ennyire magabiztos!!! Ien játékkal nem eshetünk ki, rem átmentik ezt a formát!!!! Forca Barca!!!
Már bocs a Cé fanoktól (ha egyáltalán van ilyen az MU-sokon kívül), de egy öntelt majom. Van neki mire nagyképünek lenni de Messinek is lenne oka rá. Remélem úgy fog játszani mint a Nou Camp-ban... :roll:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2008.04.25. 19:12:56

Nem tom, h ki olvasta a NS-ot........ amit C.Ronaldo lenyilatkozik, az vmi hihetetlen!!!! Hogyan lehet 1 ember ennyire nagyképű, beképzelt, öntelt majom..... Legszívesebben pofánrugná az ember!!! Remélem ez lesz a veszte jövőhéten, h ennyire magabiztos!!! Ien játékkal nem eshetünk ki, rem átmentik ezt a formát!!!! Forca Barca!!!
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
socio66

2008.04.25. 18:52:14

Minden esélyünk megvan a továbbjutásra! Ja,és én egyébként nagyon büszke vagyok a csapatra a mutatott teljesitmény miatt. A lényeg pedig hogy nem kaptunk gólt,persze jó lett volna rugni legalább egyet,de ha az Old Trafordon a Manchester támadófocit fog játszani,akkor lesz lehetőségünk bőven gólt szerezni! Ha ezeket a lehetőségeket kihasználjuk,akkor kihozhatunk a meccsből egy ikszet,ami ugye nekünk jo! :wink: És különben is,addig bizakodjunk amig lehet! :wink:
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.04.25. 18:48:30

nincs esélyünk továbbjutni bár barca drukker vok és(hiszek is a továbbjutásban)
utolag el szoktad olvasni h mit irsz?:)
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2008.04.25. 18:42:16

Nem is kell nyerni :roll:

Elég annyi, hogy a MU picit jobban támadjon, mint most, és akkor már nem 9 ember lesz hátul, hanem mondjuk négy! És néggyel sokkal könnyebben elbánik Messi, Eto'o, Bojan-Henry-Iniesta, vagy akárki! Rúgunk egyet és mondjuk ők is, akkor megvan a továbbjutás! Remélem, így is lesz!

jelenleg Anti-Krisztusnyi hozzászólás számom van :twisted:
..................................
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.04.25. 18:39:20

nincs esélyünk továbbjutni bár barca drukker vok és(hiszek is a továbbjutásban) valljuk be: az old traffordon szinte lehetetlen nyerni a manu jelenlegi formálját tekintve!!!! iga több tere lessz a támadóinknak,de ez azt is jelentheti hogy egy gyors kontrával a manu eldöntheti a meccset!! kiváncsian várom a mérkőzést!!

BARCA,BARCA,BARCA!!!!!!!!!4ever
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.04.25. 18:02:48

hat hihetetlenek vagytok baze.... en nem azt modntam h a 0-0 a legtokeletesebb eredmeny amit elerhetunk hanem csak h jobb mint 2-1 v 3-2... most komolyan ennyire zoknik vagytok agyilag h nem vagytok kepesek megerteni egy nehany soros szoveget?.... 1-0 es 2-0 nal sem kapunk golt.... logikus h amig nem kapunk golt mindig az a legjobb eredmeny.... de uramisten miert kell ilyet magyaraznom????
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2008.04.25. 17:24:53

zsoltman írta:szerintetek mennyi jelentősége van annak hogy legutobbi 3 meccsen nyertünk a szigeten!
Pool-Barca0-1
Chelsea-Barca1-2
Celtic-Barca2-3
Hát ez nagyon nem így volt. Amúgy ha Chelseat utoljára nem vertük meg hanem 1-0 kikaptunk. Az előtt egy ével nyertünk 1-2.
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2008.04.25. 17:19:02

Tyíí, hát ez a MU vajnyi keveset mutatott. Csalódtam. Én azt hittem hogy nem Chelsea stílusban fogják tolni. Cristiano ezután a meccs után se nőtt a szememben. Nagyképű, primadonna, műmájer.

A mi Barcank pedig valóban felszívta magát a meccsre. Xavi és Deco akikkel nagyon elégedett vagyok. Remélem idegenben is helytáll majd a csapat.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.04.25. 14:53:01

és arra gondoltál már, h mi lett volna, ha 1-0-ra, vagy 2-0-ra nyerünk?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.04.25. 12:55:22

nem... azt a hue is tudja h a 0-0 jobb mint az 1-1 es a 2-2...ezen nincs is mit filozofalni... en azt mondom h nekunk ez a 0-0 jobb most mintha nyertunk volna 2-1re v 3-2re... mert most a mu tudja h nem szabad semmikepp golt kapnia mert akkor nehez helyzetbe kerulhetnek... nem matematikailag helyes amit mondtam hanem pszihologiailag nagyobb nyomas nehezedhet igy a mura-- mintha kikaptak volna tegyuk fel 3-2re.... ne mondd mar nekem h mi legyen a velemenyem... koszi...
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2008.04.25. 12:37:31

mindorokke_barca írta: h az itthoni 0-0 mennyit erhet? sztem sok esetben egy itthoni 0-0 jobb eredmeny lehet egy 2-1 v 3-2nel... h miert? mert az ellenfel nem rugott golt... es az idegenben lott goloknak naon nagy jelentoseguk van... egy dologra kell figyelnunk... nem szabad kikapnunk ott... es akkor megvan a tovabbjutas
Várjunk csak!
A 2-1 vagy 3-2 után ha a visszavágón nem kapunk ki , akkor is továbbjutunk! Rossz az okfejtésed! A 0-0 jobb, mint az 1-1 vagy a 2-2!!! Így a helyes!
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2008.04.25. 11:56:40

nem ez a legutobbi három meccsünk a szigeten, hanem:

1 Celtic-Barcelona 2-3
2 Rangers-Barcelona 0-0
3 Liverpool-Barcelona 0-1

Amúgy szeritnem semennyi jelentősége nincsen...
Most nyerni kell nem a mlúton filozofálni...
..................................
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2008.04.25. 11:51:45

szerintetek mennyi jelentősége van annak hogy legutobbi 3 meccsen nyertünk a szigeten!
Pool-Barca0-1
Chelsea-Barca1-2
Celtic-Barca2-3
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.04.24. 22:11:18

Nem kell elszállni magunktól egy otthoni 0-0-tól. Ez nekik jobb eredmény mint nekünk és azt sem tudjuk hány % adtak ki magukból!!! Mert ha nem jutunk tovább akkor [auto_cenzúra] sem ért az egész. Tehát majd a visszavágó után összegezünk milyen is volt a teljesíményünk mert ha esetleg nagy zakkanóba lépünk bele akkor a kutya sem fog beszélni arról hogy 65% birtokultok a labdát itthon.
sztem az nem elszallas magunktol ha bizunk a csapatban... eleg volt mar az onsajnaltatasbol,alandoan csak szidjatok a csapatot a jatekosokat, az edzot.... az orokos panaszkodas nem visz elore... bizni kell a sikerben... ha ezek a jatekosok ugyanezt gondoljak mint te akkor jobb ha ki sem allnak az old traffordon.... h az itthoni 0-0 mennyit erhet? sztem sok esetben egy itthoni 0-0 jobb eredmeny lehet egy 2-1 v 3-2nel... h miert? mert az ellenfel nem rugott golt... es az idegenben lott goloknak naon nagy jelentoseguk van... egy dologra kell figyelnunk... nem szabad kikapnunk ott... es akkor megvan a tovabbjutas... es noha nincsenek hatranyban... megis nekik kell tamadniuk... es ki kell nyilniuk...meccs elott sem gondoltam azt mint sokan h huuu de lesopor minket a MU... a 11-esen es carrick 1 helyzetet leszamitva szinte kozuk nem volt a meccshez... annak a MU-nak aki alitolag jelenleg a vilag legjobb csapata... tenyleg nem akarok elkiabalni semmit de sztem mi eselyesebbek vagyunk a tovabbjutasra... minimalisan de sztem itt az elony....
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.04.24. 21:50:54

Ronaldinho&Barca írta:Azért ez a tegnapi meccs, mégha nemis nyertünk, de fél siker volt. Féltem őszintén megvallva ettől a MU-től, ami európa "legerősebb" csapata, de nem erőssek ezek. Nagyon szépen játszottunk, és rájuk erőltettük az erőnket, az akaratunkat, fejben nagyon ott voltunk, és most szerintem ott dőlt el igazán, nagyon akartak a srácok és ez szépen be is bizonyosodott. Céé Ronaldot úgy kapcsoltuk ki a játékból ahogy volt, hisztizni lehet, de elég szánalmas viselkedés. Én egy sárgát adtam volna, azért a sok méltatlankodásért.
Egész csapat nagyon egyben volt tegnap, persze a sérülések nemjöttek ki most jól, de álltuk a helyünk. Henry meg mi a búbánatosért nem lőtt eddig szabadot??? Beállása után szépen játszott őis.
Védelmünkben Zambrottát és Abidalt emelném leginkább ki, akik egész meccset végigfutották, sok labdát szereztek és klasszis teljesítményt nyújtottak, ezt vártam tőlük, szép volt. Külön még Decot kiemelném, hosszú kihagyás után elég kemény meccsen tért vissza, és megállta bőven a helyét, volt kapitánya a hajónknak és kellően tudta irányítani, nagyon hiányzott véleményem szerint. Touré szintén szépet harcolt ott háttul, keményen és szabályossan, nagyon értékes játékosunk.
Messit jó volt látni, ahogy kedvére cselezett passzolt a sok favágó angol védő között. :)
Külön dicséretet érdemel mindenki a csapatból, tegnap szépet küzdöttek.
Szereztünk egykis önbizalmat és talán sok sok szurkoló szemébe visszahozták a srácok a reményt és a becsületüket. Én bizakodó vagyok, idegenben is tudunk bármikor ilyen teljesítményt produkálni.

U: Akkor már a nézőknek is egy dicséret kijár, fergeteges volt a hangulat, már ami átjött a tv-n keresztül, végig együtt éltek a meccsel és a csapattal.

CSAK A BARCA!!!


Nem kell elszállni magunktól egy otthoni 0-0-tól. Ez nekik jobb eredmény mint nekünk és azt sem tudjuk hány % adtak ki magukból!!! Mert ha nem jutunk tovább akkor xärt sem ért az egész. Tehát majd a visszavágó után összegezünk milyen is volt a teljesíményünk mert ha esetleg nagy zakkanóba lépünk bele akkor a kutya sem fog beszélni arról hogy 65% birtokultok a labdát itthon.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.04.24. 21:48:15

Én is tartottam a MU-tól, de nem szabad elfelejteni, hogy a visszavágó más meccs lesz, így nem biztos, hogy az Old Traffordra is elég lesz ez a játék, ami tegnap este volt. Gólt mindenféleképpen kell szerezni, bár nekem már a tizenegyes-rúgások is felvetődött, de azt nem szeretném megvárni. 1-1-gyel már boldog lennék, de a MU nagyon oda fogja tenni magát hazai pályán!

Hogy Henry miért nem lőtt eddig szabit az jó kérdés, én ezt már szeptember óta kérdezgetem magamtól, de hát most jött el ennek az ideje.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.04.24. 21:39:06

Azért ez a tegnapi meccs, mégha nemis nyertünk, de fél siker volt. Féltem őszintén megvallva ettől a MU-től, ami európa "legerősebb" csapata, de nem erőssek ezek. Nagyon szépen játszottunk, és rájuk erőltettük az erőnket, az akaratunkat, fejben nagyon ott voltunk, és most szerintem ott dőlt el igazán, nagyon akartak a srácok és ez szépen be is bizonyosodott. Céé Ronaldot úgy kapcsoltuk ki a játékból ahogy volt, hisztizni lehet, de elég szánalmas viselkedés. Én egy sárgát adtam volna, azért a sok méltatlankodásért.
Egész csapat nagyon egyben volt tegnap, persze a sérülések nemjöttek ki most jól, de álltuk a helyünk. Henry meg mi a búbánatosért nem lőtt eddig szabadot??? Beállása után szépen játszott őis.
Védelmünkben Zambrottát és Abidalt emelném leginkább ki, akik egész meccset végigfutották, sok labdát szereztek és klasszis teljesítményt nyújtottak, ezt vártam tőlük, szép volt. Külön még Decot kiemelném, hosszú kihagyás után elég kemény meccsen tért vissza, és megállta bőven a helyét, volt kapitánya a hajónknak és kellően tudta irányítani, nagyon hiányzott véleményem szerint. Touré szintén szépet harcolt ott háttul, keményen és szabályossan, nagyon értékes játékosunk.
Messit jó volt látni, ahogy kedvére cselezett passzolt a sok favágó angol védő között. :)
Külön dicséretet érdemel mindenki a csapatból, tegnap szépet küzdöttek.
Szereztünk egykis önbizalmat és talán sok sok szurkoló szemébe visszahozták a srácok a reményt és a becsületüket. Én bizakodó vagyok, idegenben is tudunk bármikor ilyen teljesítményt produkálni.

U: Akkor már a nézőknek is egy dicséret kijár, fergeteges volt a hangulat, már ami átjött a tv-n keresztül, végig együtt éltek a meccsel és a csapattal.

CSAK A BARCA!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.04.24. 21:21:55

Ronaldo megbotlott az egójában. :lol:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Z$ołtu
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.02.16. 23:56:55

2008.04.24. 21:12:09

gergo9 írta:Ronaldo figyelmeztetett minket!!! :oops: Idézem: "Ma nem találtam be de ez nem probléma hiszen a visszavágón befogok. " Reméli többször is de ebben már nem biztos. Nemcsak jó focista,színész hanem még jós is!!! Még csak nem is aztmondta hogy reméli hanem kész tényként kezeli!!! Nem is tudom hogy lehet ekkora arccal ilyen gyorsan futni.
A Camp Nouba is úgy jött, hogy gólt fog lőni ;) Úgy érzem benn leszünk a döntőbe...csak ugyanezt a játékot kell játszanunk...csak még egy kicsit jobban nyomni a Manchestert a 16osukoz...amúgy szerintem egy gyors Barca góllal valószínű megrázná a Manu-t és lehet meglenne a döntő...remélem 2-t legalább lövünk idegenben.
Válasz küldése