Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.10. 20:19:29

https://cdn.streamable.com/video/mp4/k70h.mp4" target="_blank

Micsoda dögevő... Anno Costa a fikáját dobálta állandóan szóval szerintem simán tudatos volt. Elkepeszto amúgy mit meg nem engednek ezek maguknak. :|
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.07. 19:17:04

Az, hogy mi lett volna emberelőny nélkül sose tudjuk meg, nem biztos, hogy nem egy hasonló végeredmény született volna. Legalábbis a második félidő intenzitását tekintve. Talán nem is használtak volna ilyen bunkertechnikát 11 vs 11-ben. (ezzel nem azt mondom, hogy jobban jártak ezzel, mielőtt valaki nekem ugrik, csak nem vagyok biztos, hogy nem sikerült volna ezt lehozni)
Tényleg nincs ha, de Torres amig a pályán volt, a védekezésből is abszolút kivette a részét, nagyon motivált volt, kicsit ugye túlságosan is... az is lehet, hogy még az első félidőben lőtt volna még egyet. Az is lehet, hogy ha azt a szabálytalanságot megússza lap nélkül, 5 percre rá csinál egy másikat amit már nem.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.07. 18:45:26

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... 9991_o.jpg

500-adik gólnak lehet elfogadtuk volna, pláne hogy 0-1-nél csinálta ezt, nem sokon múlott.... :lol: =D>
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.04.07. 18:39:30

Bob_Marley írta:Ha Filipe Luisról kideríted kedves MessiNeymarSuarez hogy egy alattomos játékos, akkor hazamegyek. :D Egyik legtechnikásabb legjobb szélső védő, na bumm volt már piros lapja. Nekem volt edzőm mindig azt mondta, hogy az nem védő, akinek nem volt még éeltében minimum három piros lapja.
Biztos nagyon bölcs edződ volt, mert sokszor hivatkozol rá, de piros és piros is van különbség. Ha elkövetsz három sárga lapos szabálytalanságot, és a második után már figyelmeztet a bíró, nem hiszem hogy csodálkozni kell, ha kiszórnak. Ráadásul Torres se vágott ki akkora balhét, szerintem ő is belátta, mi a helyzet.
Ugyanakkor elég szépen alkalmazkodott ezután az Atleticóhoz Felix barátunk. Szóval azt se lehet mondani, hogy elfújta volna a mi javunkra a meccset.
Nyilván tudat alatt is mérlegelnek a bírók. Csak egy példa. Az egyik csapat kap két tizenegyest, harmadikat nem nagyon szoktak befújni, max, ha nagyon látványos az eset, a másik oldalra pedig egy véleményesre simán megad. Plusz a hazai pálya is befolyásoló tényező valamilyen szinten. Nagyon kevés az olyan játékvezető aki minden érzelem nélkül húz le egy meccset.
Lásd Övrebö. A meccsünk után kapta a fenyegető leveleket, idejekorán is visszavonult. Pedig ott is próbált kompenzálni. Lásd. Abidal kiállítása. Nyilván ez elég extrém eset és nem szoktak ilyen helyzetbe kerülni, de akár évekig emlékezhetnek rá.

Az, hogy mi lett volna emberelőny nélkül sose tudjuk meg, nem biztos, hogy nem egy hasonló végeredmény született volna. Legalábbis a második félidő intenzitását tekintve. Talán nem is használtak volna ilyen bunkertechnikát 11 vs 11-ben. (ezzel nem azt mondom, hogy jobban jártak ezzel, mielőtt valaki nekem ugrik, csak nem vagyok biztos, hogy nem sikerült volna ezt lehozni)
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.07. 18:14:31

visca el barca írta:
Bob_Marley írta:Ha Filipe Luisról kideríted kedves MessiNeymarSuarez hogy egy alattomos játékos, akkor hazamegyek. :D Egyik legtechnikásabb legjobb szélső védő, na bumm volt már piros lapja. Nekem volt edzőm mindig azt mondta, hogy az nem védő, akinek nem volt még éeltében minimum három piros lapja.
akkor csak igazolódik amit régóta sejtek, hogy pl zanetti tkp egész életében egy megye 2-es spíler volt. sosem értettem mit ajnározta mindenki :D
Gondolom a piros miatt. :D Nekem Szűcs Lajos mondta, ő még akkor nem ismerte Lahmékat meg Zanettit. :lol:
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.04.07. 18:08:55

Szegény Lahm most felsírt.

Ha pedig valami szabálytalan azt fújni kell, ha az azt jelenti, hogy 3 emberrel kevesebb fejezi be a meccset akkor ez van. Pont a töketlen bíráskodás miatt picsoghatnak a játékosok míg mások meg játszhatnak favágósdit. Be kell tartatni a szabályokat és kész. Az, hogy mi van a megyében vagy ugy eleve a magyar fociban az ne legyen már soha mérvadó mert én meg ettől szúrom tökön magam.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.07. 17:55:34

Bob_Marley írta:Ha Filipe Luisról kideríted kedves MessiNeymarSuarez hogy egy alattomos játékos, akkor hazamegyek. :D Egyik legtechnikásabb legjobb szélső védő, na bumm volt már piros lapja. Nekem volt edzőm mindig azt mondta, hogy az nem védő, akinek nem volt még éeltében minimum három piros lapja.
akkor csak igazolódik amit régóta sejtek, hogy pl zanetti tkp egész életében egy megye 2-es spíler volt. sosem értettem mit ajnározta mindenki :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.07. 17:21:35

Ha Filipe Luisról kideríted kedves MessiNeymarSuarez hogy egy alattomos játékos, akkor hazamegyek. :D Egyik legtechnikásabb legjobb szélső védő, na bumm volt már piros lapja. Nekem volt edzőm mindig azt mondta, hogy az nem védő, akinek nem volt még éeltében minimum három piros lapja. Messi történet csúnya volt, de pl az labda volt. Veszélyesen ment oda, kirakták, sokat vitáztunk erről. Én az ilyenekkel azért nem tudok mit kezdeni, mert egy 50-50 labda pont ezért 50-50 mert ott ilyen is benne van. Bakker ha egyszerre mennek rá, s elrúgja a labdát akkor hogy a francba húzod még vissza is, hogy ne sértsd meg a másikat? Ugyanez ha pl összecsúsztok egy labdáért. Veszélyes volt ilyen magasságban, de fizikailag szinte lehetetlen el is rúgni meg visszahúzni a lábad. De piros volt, lehetett rá adni (egyből pirosat szerintem nem).

Mostani pirosnál meg ott sem volt, Torrest is kilehetett szórni, felelőtlen volt. És tegnap talán Samper írta, hogy a bíró ne mérlegeljen. El is fogadom, de ennek a játéknak egy beleszámított hibafaktora a játékvezető. Olyan nincs hogy mindent jól fúj, s persze ne mérlegeljen, de pont ez lesz belőle, hogy kirakja Torrest 30 perc után majd azt se tudja mi van, s fúj össze-vissza. Mert h tényleg szabályszerűen van vezetve a meccs, akkor az Atletico 8 emberrel fejezi be, mi meg kilenccel....Egy ilyen felfokozott meccsen, hagyni kell a fiúkat hogy küzdjenek egymással és férfiasan legyen lerendezve. Persze, aki megzakkan azt küldjék le, de pl ott volt Torres esete. Félpályánál, gyakorlatilag még vissza is akarta húzni a lábát, de nem tudta és felborította Busquetset. Hátulról szabálytalan, sárga. Csak ilyen meccsen, amikor nem az hogy nem szabad engedni hogy bejusson a labda a tizenhatosra, hanem ahogy területet szerzett az ellenfél szabálytalankodni kell, ilyen esetből van 10 egy meccsen. Ha minden sárga akkor nem marad ember a végén. :D

És Filipe Lusi büntetése teljesen egyértelmű és jogos. Lényegtelen hogy igaza van, vagy nincs így nem lehet kiállni és elmondani a dolgokat. Az biztos hogy frusztrálja őket, hogy mindig van valami piros, ez valóban adódhat a játékfelfogásból is, de ez nálunk is ugyanúgy megvan. Mi meg arra megyünk, hogy a sporinál kierőszakoljuk a lapokat. Megy a reklamálás, színészkedés. De ez nem csak nálunk van így, mielőtt valaki leírná, hanem ez így megy a fociban. Valaki mindig keményebb lesz a másik erre még rápróbál játszani, hogy sárgát kapjon a szabálytalankodó. Majd öt perc múlva cserélődnek a szerepek. Szóval ez vica versa működik, ezért is hagynám a dolgokat, mert csak olaj a tűzre a játékvezetés. Az úgymond belenyúl a meccsbe játékvezetés. Puhlnak is igaza van, hogy piros volt Torresé. De pl ő is azért volt jó spori, mert nem fújkált. Egy bíró akkor jó ha észre se veszed hogy pályán van. Emlékszem a jó öreg Brazília-Olaszország meccsre, az olaszok végig próbáltak mindent megtenni hogy a brazilok ne kerüljenek a kapu elé és mégse dobálta agyon őket sárgákkal. Direkt megnéztem ekttő sárgájuk volt 120 perc alatt. Ez a játékvezetés nálam, s ezért is volt Puhl világ legjobbjának is megválasztva. Mert volt tekintélye és hagyta a fiúkat játszani.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.07. 15:00:02

Castiel írta(Barca vs Real topicban):
Filipe Luis ellen az Uefa eljárást indít sajtóértesülések szerint, mert a Brazil a Barcelonai bajnokok-ligája mérkőzés után nyilatkozatában azzal vádolta meg az európai futballszövetséget, hogy a Barcelona csapatát védik, és kiemelten kedvezményeznek nekik pénzügyi megfontolásból!
A bajnoki mérkőzésen is ugyanezt mondta csak akkor a spanyol szövetséget vádolta ugyanezzel!

nem értem én ezt, miért csodálkoznak a lapokon ha úgy játszanak ahogy, abban a stílusban?
ne ránk kenjék a saját sz@rukat! már bocs!
Ez amúgy annyira tipikus, ez olyan mint amikor egy csaj mindenét kirakja, mellét a nyakáig felnyomja, és prostinak öltözik, aztán meg sír a szája hogy" jajj engem miért mindenki csak meghúzni akar?!" :lol: =D>

Szándékosan rúgják az ellenfelet, aztán megy a hiszti ha kiállítás van...Pont Filipe Luis sír, aki a az egyik legnagyobb hentes a csapatban, és képes többek között ilyeneket megtenni 5 mp-en belül:
https://www.youtube.com/watch?v=pf0-aQ35PRM" target="_blank

Messi elleni rúgása is jó nagy gáz kategória...Félpályán, semmi veszélyes helyzetben úgy beleszállni, hogy akár szezont, vagy akár karriert tönkretevő sérülés lehet belőle simán, elég Maradona esetére emlékezni, jól lerúgták aztán azzal vége is lett hamarosan a barcelonai karrierjének, nyilván nem a legjobb példa, de bármi benne lehet...

Útálom a színészkedést, de mégjobban a favágóskodást, főleg a szándékos veszélyes favágóskodást, na azt kéne ám igazán bűntetni.
Oké hogy ez nem hercegnők sportja, de nem is WWE, itt a labdával való technika számít/számítana, nem pedig hogy ki tud nagyobbat rúgni a másikba, és kemény belépő és a favágás között is van különbség...
Sokszor felhozzák a sok fejben lassú tohonya védőket, főleg a PL-ben, de számomra az nem erény hanem inkább a fociba nemvaló kategória.
Azok a védő legendák, akik technikásak, és még a legnagyobb dribliseket is képesek voltak szerelni mindenféle durva sérülés nélkül, na azok a királyok-... =D>
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2016.04.07. 14:34:11

csababarca írta: Taltikai zsenik, célfutball,egyéb blődségek amiknek egyesek tapsolnak....pfejj.
Élőben még érezhetőbb volt, ugye nincs ismétlés ami úgymond elüti az időt.
Én is ezek miatt szerettem meg a focit. Annó a grundon rendszeresen percekig kerestem a labdát a bokorban, így húzva az időt, a többiek meg bámultak, hogy mekkora futballista vagyok : )
Amúgy nem tudom miért nem lehet az ilyen nyilvánvaló időhúzások ellen szigorúbban fellépni. A kapus ne a 80. percben kapjon lapot, megcsinálja 2-3 szor, kapja meg a sárgát, és ha folytatja mehet zuhanyozni. Majd egyszer talán lesz ilyen is.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.07. 14:08:23

amugy a tv-ben először az óra mellett két perc hosszabbítás jelent meg, azt hittem, hogy gutaütést kapok
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.07. 13:38:33

visca el barca írta:A Camp Nouban rendezett keddi mérkőzés alig több mint 97 percig tartott, ebből 58 perc 19 másodperc volt a tiszta játékidő. A mérések alapján az elvesztegetett 38:46 percből 31:10 perc során az Atlético játékosai múlatták-húzták az időt.

=D>

Taltikai zsenik, célfutball,egyéb blődségek amiknek egyesek tapsolnak....pfejj.
Élőben még érezhetőbb volt, ugye nincs ismétlés ami úgymond elüti az időt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.07. 13:26:16

A Camp Nouban rendezett keddi mérkőzés alig több mint 97 percig tartott, ebből 58 perc 19 másodperc volt a tiszta játékidő. A mérések alapján az elvesztegetett 38:46 percből 31:10 perc során az Atlético játékosai múlatták-húzták az időt.

=D>
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.06. 23:33:43

Közben találtam egy full meccset az 1-1-es Bajnokiról.
https://www.youtube.com/watch?v=HXHA-odiqeQ&t=1404s" target="_blank

Igaz nem BL, de 5-6 percnél már csak azért is érdemes belenézni/hallgatni hogy milyen szépen énekli a himnuszt a Camp Nou =D>
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.06. 22:56:30

Maxi López kb egyetlen gólja volt az nálunk, amivel fordítottunk. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.06. 22:50:42

gg86 írta:
MessiNeymarSuarez írta:Amúgy, mikor volt utoljára olyan velünk BL-ben, hogy az első meccset megnyertük, de a visszavágón kiestünk?
Nem tudom azóta volt-e, de én a 2005-ös Chelsea elleni párharcra emlékszem. Sőt még az első meccs forgatókönyve is hasonló mint tegnap: hazai pályán szünetben 0-1, az ellenfél csatárát 2 sárgával kiállítják (Drogba), és 2 gyors góllal fordítunk. A visszavágó sajnos rosszul alakult, de hatalmas csata volt.
Reméljük a visszavágó nem így fog most lenni és továbbjutunk =D> :D
Szerintem azóta nincs, legalábbis emlékeim szerint:
2006: Bl nyertesek vagyunk
2007: odavágón Liverpool ellen 1-2 otthon, visszavágón 0-1-re nyertünk ,de idegenbeli gólokkal Liverpool ment tovább
2008: MU ellen estünk ki, 0-0, 0-1
2009: BL győzelem
2010: A hírhedt 3-1-es Inter elleni, majd 1-0-s visszavágó a Camp Nouban, utolsó percekben lőtt továbbjutást érő góltól megfosztva, illetve odavágón hatalmas lesgól megadva az Internek.
2011: BL győzelem
2012: Chelsea ellen, 1-0 Chelseanek, majd 2-2
2013: Bayern elleni 4-0, 0-3
2014: Atleti ellen itthon 1-1, Vicente Calderoni 1-0
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2016.04.06. 22:45:15

MessiNeymarSuarez írta:Amúgy, mikor volt utoljára olyan velünk BL-ben, hogy az első meccset megnyertük, de a visszavágón kiestünk?
Nem tudom azóta volt-e, de én a 2005-ös Chelsea elleni párharcra emlékszem. Sőt még az első meccs forgatókönyve is hasonló mint tegnap: hazai pályán szünetben 0-1, az ellenfél csatárát 2 sárgával kiállítják (Drogba), és 2 gyors góllal fordítunk. A visszavágó sajnos rosszul alakult, de hatalmas és emlékezetes csata volt.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.06. 22:31:03

Amúgy, mikor volt utoljára olyan velünk BL-ben, hogy az első meccset megnyertük, de a visszavágón kiestünk?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.04.06. 22:18:01

hajnesz írta:
Bob_Marley írta:Szabály szerint sárga és egyben második, tehát piros (hátulról volt a szabálytalanság). Csak mikor ilyen meccs van egy 30+ percben nem nyúlnék ÉN így bele. Ez a személyes véleményem, mindentől függetlenül, hogy nekünk segített vagy sem. Egy ilyen meccsen ha szabály szerint nézzük akkor kilencen fejezik be mindkét oldalon.
Torresnek a 2. sárgája előtt is volt egy csúnya belemenése, amit a bíró nem fújt le, továbbot intett.
Viszont az tény, hogy a bírók nem szoktak pirosat adni a 30.percben, bár ebből nem következik, hogy ez a helyes út... Suarezes esetnél meg ha elesik a védő, biztos kap lapot, így,hogy lábon elvitte, ember legyen a talpán, aki meglátja :D
Szerintem azt a bírót, aki "mérlegel", azonnal el kellene zavarni. Szabály az szabály - tessék úgy focizni, hogy az ne legyen szabálytalan. Az egyetlen jogos mérlegelés a kezezésnél a szándékosság megítélése.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.04.06. 21:46:27

Bob_Marley írta:Szabály szerint sárga és egyben második, tehát piros (hátulról volt a szabálytalanság). Csak mikor ilyen meccs van egy 30+ percben nem nyúlnék ÉN így bele. Ez a személyes véleményem, mindentől függetlenül, hogy nekünk segített vagy sem. Egy ilyen meccsen ha szabály szerint nézzük akkor kilencen fejezik be mindkét oldalon.
Torresnek a 2. sárgája előtt is volt egy csúnya belemenése, amit a bíró nem fújt le, továbbot intett.
Viszont az tény, hogy a bírók nem szoktak pirosat adni a 30.percben, bár ebből nem következik, hogy ez a helyes út... Suarezes esetnél meg ha elesik a védő, biztos kap lapot, így,hogy lábon elvitte, ember legyen a talpán, aki meglátja :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.06. 20:47:43

Egyáltalán nem érzem, hogy minket segített volna, nem véletlenül nem ment senki oda hozzá a lefújás után.
Ott volt Suarez rugdosása, ami 1-0-nál történt, és ugye ő lőtte mindkét gólunkat. Azt szerintem kb. mindenkinek el kell ismernie, neki nem szabadot volna a pályán maradnia.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.04.06. 19:48:02

Az itt is reklámozott hathárom.com oldalon van egy mai cik,ha azt a játékost Messinek hívják címmel.Érdemes elolvasni,mert én még újságírótól ennyire részrehajló írást nem olvastam.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.06. 19:45:32

Szabály szerint sárga és egyben második, tehát piros (hátulról volt a szabálytalanság). Csak mikor ilyen meccs van egy 30+ percben nem nyúlnék ÉN így bele. Ez a személyes véleményem, mindentől függetlenül, hogy nekünk segített vagy sem. Egy ilyen meccsen ha szabály szerint nézzük akkor kilencen fejezik be mindkét oldalon.
nem véletlenül nem ment senki oda hozzá a lefújás után.
A szöveg környezetből kétesen tudom ezt értelmezni, mert mi nem mentünk oda reklamálni a tizit vagy egyéb dolgot, vagy a Tico? Mert pl Filipe Luís ha nem is reklamált a meccs után eléggé kifakadt az interjúnál. :D
https://www.youtube.com/watch?v=dN7psJ2rd10
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.04.06. 19:33:47

Bob_Marley írta: És hozzáteszem, engem nem zavar hogy megyünk tovább. :D Csak ha már elemezzük a szitut, akkor úgy gondolom ez egy szigorú és a meccset abból a szempontból is befolyásoló volt, hogy a spori elvesztette a kontrollt.
Szerintem abszolút jogos volt a sárga, egy ilyen belépőért ki szokták osztani. Az ás kérdés, hogy második sárga volt és így elnézőbb a bíró, de előtte nem sokkal is volt egy hasonló szitu amit megúszott és figyelmeztették is. Ezek után szerintem nem olyan kérdéses, ha jól emlékszem Torres sem reklamált olyan nagyon, Godin meg talán Gabi ment oda megenni a bírót.

Az érdekes volt, hogy a Sport-on is kielemzték és egyöntetűen az volt a vélemény, hogy jogos. Puhl annyit mondott, hogy nincs kérdés, egyértelmű lap. Általában kicsit elfogiult a bírókkal szemben, de ilyen esetekben én ilyen esetekben adni szoktam a véleményére, ha a focihoz annyira nem is, de a biráskodáshoz nem kétséges, hogy ért. Egyedül a stúdióbeli két okos magyarázott, dehát real-szimpatizánstól mit vár az ember.

Viszont a második félidőben nagyon partnere volt a madridiaknak. Minden alkalmat megragadott, hogy álljon a játék. Persze nyilvánvaló, hogy olyan helyzetben húzzák az időt, húlyék lennének nem ezt tenni, de itt az ATMA szerintem túlzásba vitte és a német asszisztált is ehhez, a tizenegyes-szitu pedig, ha fordítva történik biztos befújja kompenzálásként. Egyáltalán nem érzem, hogy minket segített volna, nem véletlenül nem ment senki oda hozzá a lefújás után.

Mindenestre kár azért az első félidőért és a sok kihagyott helyzetért, olyan szituációban voltunk, hogy kétgólos előnnyel könnyedén mehettünk volna a visszavágóra, de így még mindig teljesen nyílt a párharc és nagyon oda kell tenni magunkat, ha tovább akarunk jutni, ez nagyon sok erőt felemészt mind fizikailag, mind mentálisan. Ezzel szemben a többi csapat nyugodtan készülhet az elődöntőre, talán a PSG-City meccs hordozhat izgalmakat. A Real szinte biztos, hogy lezárja a párharcot. Ha a Wolfsburg lejátssza a szezon meccsét a Real pedig rossz napot fog ki is egy x-nél, talán-talán egy nagyon szűkös győzelemnél sem hiszem, hogy mást elérhet. A Bernabeuban viszont csodának kellene történnie, hogy kiharcolják a továbbjutást a németek. Mondjuk a Roma-nál is ezt mondtam és benne volt a meglepetés, de most nem igazán tudm elképzelni. És nem a Clásicó mondatja ezt velem.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.06. 18:56:01

Visszanézve a dolgokat lehetett bökni rá a pirosat, de az egész összegezve el lett így rontva, mert egy ilyen felfokozott meccsen ilyenből van ezer. Torres még szerintem meg is próbálta az utolsó másodpercben visszarántani a lábát, de gyakorlatilag feldöntötte Busit. De az egész azért okafogyott, mert onnantól kezdve a spori totál össze-vissza fújt, ergo magát hozta rossz helyzetbe. Ha azt mondja, hogy kövessük a szabályokat és sárga lapos játékos, hátulról szabálytalan és második sárga, elfogadom (bár szigorúnak tartom, a meccs tétje miatt). Viszont akkor ezen az alapon több mindenkiit elehetett volna küldeni és nem csak tőlük.

És hozzáteszem, engem nem zavar hogy megyünk tovább. :D Csak ha már elemezzük a szitut, akkor úgy gondolom ez egy szigorú és a meccset abból a szempontból is befolyásoló volt, hogy a spori elvesztette a kontrollt.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése