Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.02.28. 16:25:38

Ákocka írta:
Mininováról.
Beirtam a keresőjébe hogy Barcelona-valencia
Kidobott egy csomó meccset de egy se volt az megadnád kicit pontosabban.Köszike.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Ákocka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2007.09.17. 13:50:07
Tartózkodási hely: Veszprém

2008.02.28. 16:22:24

Victor_Valdes írta:
Ákocka írta:Délelőtt muszáj volt egyből letöltenem.
Én meg nem láttam.Megmondanád honnan töltötted le?
Mininováról.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.02.28. 16:18:26

Ákocka írta:Délelőtt muszáj volt egyből letöltenem.
Én meg nem láttam.Megmondanád honnan töltötted le?
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.02.28. 16:12:30

Nagyon-nagyon jól játszottunk szerintem. Ebben az évben nem sok ilyen meccset láttam a fiúktól. Hajtottak, Touré egy állat, de ezt már nem kevesen mondták. Mindenhol ott van, szívós mint a tevekaki. A védelemben egy rövidzárlat volt, de sajnos ez benne van, illetve benne volt a játékban; valahogy éreztem, hogy fognak találni egyet. Villa meg nem csak az FM-ben bugos :D

Egyetlen egy dolog hiányzott a játékunkból - de a végére az is sikerült, hál'istennek - a gól, illetve a helyzetkihasználás lehetne jobb egy ilyen támadószekciótól, mondjuk az közrejátszott, hogy egy fal, egy busz, meg egy - ezen a napon - fantasztikusan védő Hilde volt a srácok előtt.

1-1, kaptunk egy gólt, de ilyen hozzáállással ebben a csapatban nem egy gól van benne a Mestallában.

Xavi meg a megmentő. :)
Avatar
Ákocka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2007.09.17. 13:50:07
Tartózkodási hely: Veszprém

2008.02.28. 16:07:30

Tegnapi meccset felettébb élveztem. Délelőtt muszáj volt egyből letöltenem. :P
Kár, hogy nem rúgtunk több gólt, 5-0 megnyugtatóbb lett volna. De majd akkor idegenben kitömjük őket. Elképzelhetetlennek tartom, hogy legyen még egy ilyen meccsünk idén, hogy ennyi helyzet kihasználatlanul marad.
Egyébként legértetlenebb még mindig Yaya játéka. Nem tudom hova tenni, mert egyszerűen tökéletes meccse volt. Ha minden második meccsén így tud majd játszani... Olyan lehet, mint Viera és Cambiasso egybegyúrva. :D Dinho óta a legjobb igazolás.
Jah, és azért a végén csak sikerült megőrizni a veretlenségi sorozatot. Ez volt a 15. meccsünk veretlenül. Mellesleg a rekord ezen a téren 27 veretlen meccs, asszem 73-74ben toltuk. Elég rég volt már, ideje lenne megdönteni. :lol:
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.02.28. 15:00:51

gekkodan írta:Eto'o következne, viszont ő meg formáját tekintve sokkal többet mutat jelenleg, mint a francia.
Na azt azért nem mondanám hogy Eto'o sokkal többet mutat mint Henry! Vagy már el is felejtettük a Celtic elleni meccset???
Én azt mondom, hogy mindketten jól teljesítenek. Ennyi

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.02.28. 14:57:35

Holnap 12.15, S1.
david0311
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2007.01.27. 18:14:32

2008.02.28. 14:53:10

csá
Nem tudjátok hogy lesz e ismétlés valamikor?
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.02.28. 14:06:09

Etooka írta:Mindegy,a Mestallában kiütjük őket!(De ott más taktika kell,az biztos) :!:
szerintem hazai pályán nem fog beállni védekezni, hanem inkább le fognak támadni, az biztos, hogy a középpályán fog eldőlni minden 8)
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.02.28. 13:54:44

Komolyan mondom,ebben az évben most játszottunk a legjobban!10 emberrel védekező Valencia ellen volt 29 kapuralövésünk!Ez több,mint jó forma!Az már más kérdés,hogy egyet bírtunk csak belőni azokból! :arrow: Mindegy,a Mestallában kiütjük őket!(De ott más taktika kell,az biztos) :!:
.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.02.28. 13:35:08

fradika87 írta:Azért már kicsit idegesítő, hogy a legtöbb csapatnak idén , ellenünk megy a legjobban a védekezés!
Lásd real , meg most a valencia!
Ezelőtt láttam az összefoglalókban a valenciát, hát elég gyatrák voltak hátul, a kapus is bakizgatott, helguera-t hagyjuk stb.
És erre igy játszanak ellenünk
bosszantó
mindenesetre gratulálok a barcának, mert jól játszottak
csak így tovább!
Mert a Valencia már csak ebben a sorozatban áll.Ezért tüzelik igy fel magukat!
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
fradika87
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2007.08.10. 07:59:29

2008.02.28. 13:30:37

Azért már kicsit idegesítő, hogy a legtöbb csapatnak idén , ellenünk megy a legjobban a védekezés!
Lásd real , meg most a valencia!
Ezelőtt láttam az összefoglalókban a valenciát, hát elég gyatrák voltak hátul, a kapus is bakizgatott, helguera-t hagyjuk stb.
És erre igy játszanak ellenünk
bosszantó
mindenesetre gratulálok a barcának, mert jól játszottak
csak így tovább!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.02.28. 13:16:19

Nagy a valószínűsége annak amit prognosztizáltok. Henry pihent a Levante ellen, a Valencia ellen R10. Messi nyilván kihagyhatatlan, ezt még Rijkaard is tudja, úgyhogy rá nem vonatkozik a rotáció. Innentől kezdve most Eto'o következne, viszont ő meg formáját tekintve sokkal többet mutat jelenleg, mint a francia. Ezért azt gondolom, hogy nagyobb esély van egy R10-Eto'o-Messi tengelynek. Természetesen csak akkor esne le az állam, ha Henry még a padra sem férne oda, mert nagyon könnyen elképzelhető, hogy a meccs utolsó szakaszában egy esetleges döntötetlen esetén be kellene hozni majd negyediknek. Szóval bízom benne, hogy nem lep meg Frankie és legalább a padra lerakja a kimaradó 4. embert. Nem úgy mint az utóbbi 2 meccsen....

Arról nem is beszélve, hogy Henry szerintem többet tud hozzáadni a játékhoz ha beáll a 60-70. percben, mint Bojan, aki sokadszorra megmutatta, hogy kezdő típus, csereként sokkal gyengébb.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.02.28. 12:23:46

Pavel írta:A tegnapi meccs után már biztos vagyok benne, hogy a Ronnie-Messi- Eto'o vagy a Ronnie-Messi-Titi hármasnak kell játszani. Eto'o és Titi ugyanis üti egymást és nem tudják hozni a jó formájukat.
Hát nézzük.Messi-egyértelmű h játszania kell, jelenlegi forma alapján pedig Henry a közelében sincs annak, amit Etoo mutat. És a Roni-Etoo-Messi triót játszatnám, mert Etoo túl jó formában van ahhoz h padozzon!HEnry pedig nem!
A Fifa egy szégyen
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2008.02.28. 11:18:41

A tegnapi meccs után már biztos vagyok benne, hogy a Ronnie-Messi- Eto'o vagy a Ronnie-Messi-Titi hármasnak kell játszani. Eto'o és Titi ugyanis üti egymást és nem tudják hozni a jó formájukat.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.02.28. 10:53:03

Az eredménynek kevésbé, a csapatszellemnek és a felfogásnak viszont rettentően tudok örülni.
Igazándiból várható volt, hogy egy meccsre ez a szutyok formában lévő Valencia is fel tudja szívni magát. Hildebrand meg...
Idegenben nagyon nehéz lesz, de hosszútávon ez a hozzáállás mindenképp pozitív lesz.
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.02.28. 10:38:03

akko vegyük meg hildebrándot 8) :wink:
Kép
Més que un club
Avatar
petejke
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2006.03.20. 23:39:13

2008.02.28. 10:20:13

Hihetetlen meccs volt.

A Barca, tényleg "Több, mint egy csapat" és mi szurkolók is többnek érezhetjük így magunkat. Már csak azokat a fránya helyzeteket kéne begyötörni. Igaz tegnap este inkább a szerencse hiányzott, nem a koncentrálás...

Ami negatívum még, ugye a kapott gól. Ja és persze pár kilógó játékos.
Sztem Deco sz*r. Már bocsánat, de amióta visszatért, csak szenved és lehúzza a csapatot. Neki is Ronaldino nyomdokaiba kellene lépnie. Kemény munka hétközben. Egy kis pihenés hétvégén, mecsközben, a padon vagy a lelátón.
Nem ártana egy jó jobbhátvéd sem. Zambrotta egyre bizonytalanabb. Lehet, hogy már fejben már más színben láttja a csíkokat a mezén. Mondjuk fekete-fehérben. Lenne egy jó ötletem kit lehetne a helyére tenni. Valami brazil és már sokat bizonyított. Nem rég váltott csapatot és most is nagyon jó. Valami Belletti. Ja, hogy mi attuk el. Puff bele. Akkor főhet a fejünk. Nyuljunk mélyen a zsebünkbe és szerezzük meg egy másik brazilt, aki sokat segíthet a támadásokba is. Mit szólnátok Daniel Alveshez?

Ennyit gondoltam én a jelenlegi helyzetről:)
Gaba
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2006.09.25. 20:14:07

2008.02.28. 10:08:00

Sztem naon nagy meccs volt! Az, h nem sikerült több gólt lőni csakis Hildebrand-on múlt, akit még életemben nem láttam ilyen jól védeni. Hihetetlen dolgokat művelt, nem egyszer már bent láttam a labdát amit végülis kitornázott. De a Barca naon jó volt! Mentek, hajtottak, csinálták. Ha továbbra is ilyen szellemben, akarattal, és nem utolsó sorban jól játszunk, nem lehetnek gondjaink semmilyen ellenféllel szemben.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.02.28. 10:01:07

Tourét én is kiemelném, mert sztem a Barcából ismét a csapat legjobbja volt.Rengeteg szép szerelése,megindulása és átadása volt.

A meccsen a 60. perc közül azt hittem a falra mászok, mikor a kommentátor, elkezdi nagyon szépen játszik a Valencia, az idei szezonaban még nem is játszottak ilyen jól. :shock: :roll:

Felteszem a kérdést a görögök Eb győzelme óta, aki 10 emberrel védekezik az szép játék?Semmi szépet nem láttam a Valencia játékában.,,Villa szerelte Messit" Ez kb olyan mintha azt mondták volna Adebayor szerelte Drogbát. :roll:

Am ezt a valneciát simán meg lehet verni 1-2 sőt még 3 góllal is, bárhol.
Kép
Avatar
bence 8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2007.06.01. 15:35:09
Tartózkodási hely: Besenyőtelek

2008.02.28. 09:59:53

én éreztem hogy egyszer följön a valencia és azt belövi!!
a kapusukra meg asszondom hogy kimagaslóan
...A sok [auto_cenzúra] vegás meg eszi a salátát
Az ember ragadozó mi a [auto_cenzúra] zabáljak palántát...
"Tibbah"
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.02.28. 09:59:11

Na akkor én is értékelném a meccset. :wink:

Valdes: Gondolom mit érezhetett a meccs után...nem volt egész este a kezében a labda és mégis kapott egy gólt. Nem hibáztatom, a gólról nem tehetett.
Zambrotta: Voltak jó felfutásai és Mata-t a jobb oldalon nagyon sokszor szépen, "olaszosan" szerelte! A gólban érzésem szerint egy kicsit benne volt, meg kellett volna előznie Villa-t. Azért jó volt.
Puyol: Hát tegnap este is megmutatta, hogy miért a világ egyik legjobb védője! Eszméletlen munkát végzett hátul és elől egyaránt! Nagyon jó volt, csak így tovább és a lényeg, hogy KÖZÉPEN!
Milito: Ő is szinte hiba nélkül játszott az egész meccsen, sokszor előretört, próbáld kiugratni, indítani valamint volt 2 szép kapura lövése is. Jó volt ő is.
Abidal: Sokszor előrefutott, igazából hátul asszem 1x-2x kellett szerelnie, jól kapcsolódott be a támadásokba, a beadásokat elleshetné Zambitól.
Touré: Nálam Messi mellett ő volt a meccs embere! Az egész középpályát bejátszotta, nagyon sokszor gyönyörűen megindult előre és próbálta kiugratni társait valamint volt 1-2 szép lövése is. Nagyon hiányzott a középpályáról. Szerintem óriási volt.
Xavi: Nagyon sokszor próbálta gólhelyzetbe hozni a társait, nagy vezére volt a csapatnak, mint az elmúlt meccseken most is jól mozgatott, a góljához pedig grat.
Deco: Na ő lógott ki számomra leginkább a sorból. A passzai túl rövidek voltak és túl agresszíven játszott. Nem játszott jól, Iniesta sokkal hasznosabb volt a belállása után. 1-2 meccs padot ajánlanék neki.
Henry: Nem csillogott tegnap este, volt 1-2 helyzete egy távoli lövéssel, nem kapott igazán használható labdákat. (Deco gyenge játéka miatt nem játszott jól szerintem). Majd legközelebb.
Eto'o: Sokat mozgott, hol a bal, hol középen tűnt fel, sokat avatkozott játékba, próbálta átvinni középen a Valencia védőfalán a labdát, de nemnagyon sikerült. Összességében jól játszott, majd az Atletico ellen vág 2 gólt és kész.
Messi: Mint már írtam nálam ő az egyik meccs embere. Eszméletlen mennyit mozgott és futott, hozta magát helyzetbe, alakított ki gólhelyzeteket. Persze ha csak a felét berúgja a helyzeteinek akkor máris 4-1-re nyerünk. A helyzetkihasználáson javítania kell és egy kicsit kevesebbet önzőzni és nem lesz az a csapat és az a védelem ami megállítsa.

A cserékről:
Iniesta: Jól mozgott, voltak jó passzai.
Bojan: Éppenhogycsak megizzadt, nem tudott mit kezdeni a Valenciai védelemmel, majd jövőre már vág 1 gólt is.

Az összképet tekintve mint látjátok nekem csak Deco, Henry játéka nem tetszet annyira, a csapatjáték viszont annál inkább. Erről kellett volna szólnia az egész csapatnak már régóta, a küzdeni tudásról! És ilyenkor vagyok egy kicsit mérges amikor már meccsek óta megmutatják, hogy mennyi plussz (nem a pezsgőtabletta :lol: ) és motiváció van bennük és hogy az év első felében hol volt ez a tűz? Remélem megmarad ez a küzdeni akarás az Atletico ellen is, mivel ott ha így játszunk akkor nyerünk, ebben biztos vagyok.
A Valenciának amúgy gratulálok, hősiesen küzdöttek, de abban is biztos vagyok, hogy a visszavágón továbbjutunk. Pláne Hildebrand érdemel sok dícséretet. Én néztem mindig is a meccseken és nagyon sokat bakizott, hibázott, erre jön a Barca elleni meccs és 12-13 parádés védéssel veszi ki a részét. Mindenki várta, hogy erre a meccsre felszívják magukat, de nem lesz ilyen szerencséjük a visszavágón. Ég és föld a játék képe alapján a két csapat, ezért is bosszantó, hogy 1 kapura lövésből 1 gól, nekünk meg 29-ből 1 gól. 3 hét múlva re. :wink:

Na "csak" ennyit akartam, a végére elég hosszúra sikerült... :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titinho 2008.02.28. 10:02:00-kor.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.02.28. 09:41:04

szernintem nem volt gon senki játékával, de Hildebrand-ot elfogadnám csrekapusnak a Baca-ba :D
tagore
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2007.11.11. 10:23:33

2008.02.28. 09:34:41

Egyébként szerintem is önző volt Messi, nem kellett volna 5 védő gyűrűjében kevergetnie, mert ezek a próbálkozások egytől-egyig megbosszulták magukat. Szólni kéne neki, hogy vegyen egy picit vissza, pedig nagyon bírom a kis bolhát...


:D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.02.28. 09:33:19

Jó meccs volt de még jobban rákészülnek 03. 20. ára akkor valenciában elég játcani velük 0-1 et és tovább mentünk a döntőbe!
Válasz küldése