Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
nyalesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.05. 21:00:29
Tartózkodási hely: Erdőhorváti

2012.08.30. 01:29:50

kfranky írta:
cps46 írta:A meccs előtt úgy gondoltam, hogy ha megver minket a Madrid, akkor meg is érdemlik a címet. Így lett, úgyhogy gratulálok nekik. Ennek ellenére nincs miért szégyenkeznünk, 10 emberrel is végig megvolt az esély, a hosszabbításban 2x is. Az első 30 perc ultra gázra sikeredett, 2 ajándék gól + a kiállítás... Elismerésem a játékvezetőnek, nagyon korrektül vezette a meccset, a sárgák + piros jött, amikor kellett. Bár ez lett volna az első meccsen is, akkor Albiolt nem sokáig élvezhettük volna. Nálam eddig Pedrito a király, sajnos Casillas védte a helyzetét, de így átvenni + félütemben elrúgni, nem hiszem, hogy sokan képesek rá. Az első meccses Valdes-bakiért kár, de most tett róla, hogy ne kapjunk egy 6-ost. Song jól szállt be, ez a jövőre nézve biztató. Idén mind a 4 meccsben volt valami pozitívum, így én nem aggódom a folytatást illetően, egyelőre úgy néz ki, hogy Tito észnél van.
A bíró valóban jól vezette a meccset, a kiállítás is jogos volt. Az első meccs más tészta, ott én egy elmaradt tizenegyest is hiányoltam (Alexis 2. esete), de nem ezen múlt.
Ha 3:1-gyel fordulunk, akkor valószínűleg a real sem így jön ki a második félidőre, de ezt már soha nem tudjuk meg.
A lényeg, hogy vasárnap meg kell ütni a Valenciát, hogy helyreálljon az önbizalom!
És ne felejtsük el Messit: ok, hogy nem élete meccsét játszotta és a végén benne maradt a lábában az egyenlítő gól, de ne felejtsük már el, hogy 25 évesen beérte Raúlt az El Clasicó góllövőinek rangsorában!
És az 1. helyezett Di Stefano (miért is engedtük át anno a realnak?? :cry:) 18 góljával csak 3 gyufával előzi meg!

azért di maría megköszönheti h megúszta sárga nélkül
"Ünnepeld a sajátjaid sikerét, de legyél óvatos az ünnepléssel, ha mások vesztenek vagy hibáznak. Egy nap ugyanis veled is ugyanaz megeshet, ami velük."-Johan Cruyff
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.08.30. 01:29:14

valamit ki kell találna a középpályás védekezésre, mert jelenleg katasztrofális. remélem az mindenkinek meg van, hogy a 70. perctől piqué szinte minden támadással felfutott, kérdem én, a többiek hol voltak?? xaviék ott sétálgattak a félpályánál...vagy normálisan játszunk, vagy sehogy...szeretem az összes játékosunkat, tisztelem, becsülöm őket, de a mai teljesítmény(és a hétvégi is) nem volt méltó hozzájuk.
Avatar
rrobbiefcb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:27:34

2012.08.30. 01:28:49

Ricsi_K írta:
rrobbiefcb írta:
Ricsi_K írta: nem tom ezt mire irtad de a madrid megérdemelten nyerte meg a kupát. ha nem állnak vissza a 2. félidőbe 3-4 golt is berámoltak volna ez teljesen egyértelmű.

talán arra, hogy góljaik nagy része az óriási szerencsének, illetve a mieink bénázásának tekinthető és nem a tudásuknak. ergo nem megérdemelt, hanem csak úgy rájuk esett, mondhatjuk mázli.
nálam a gyáván kibekkelt eredmények nem a megérdemelt kategóriába tartoznak... de biztos túl szigorú vagyok
és nekünk nem volt szerencsénk? marcelo kapuval szembe kapásbol valdes kezébe rugta es sorolhatnám. nekünk most többször volt szerencsénk ha nem igy lett volna kitömve megyünk haza.
akkor ezek szerint van pozitív, illetve negatív előjelű szerencse? - ez nézőpont kérdése
Pedro kapáslövése? Alba hosszan tolja meg? Masch eltalálja a labdát? stb. stb.
Ez a Madrid nagyon nincs formában és kondiban. Mi ebben sokkal jobban állunk. Erre nekem bizonyíték a két meccs. Váltig állítom, hogy ellenünk szerzett góljaik inkább születtek mázliból, mint kidolgozott helyzetekből... Az pedig nálam nem megérdemelt, csak elnyert...
kfranky
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006.09.23. 08:21:54

2012.08.30. 01:25:57

cps46 írta:A meccs előtt úgy gondoltam, hogy ha megver minket a Madrid, akkor meg is érdemlik a címet. Így lett, úgyhogy gratulálok nekik. Ennek ellenére nincs miért szégyenkeznünk, 10 emberrel is végig megvolt az esély, a hosszabbításban 2x is. Az első 30 perc ultra gázra sikeredett, 2 ajándék gól + a kiállítás... Elismerésem a játékvezetőnek, nagyon korrektül vezette a meccset, a sárgák + piros jött, amikor kellett. Bár ez lett volna az első meccsen is, akkor Albiolt nem sokáig élvezhettük volna. Nálam eddig Pedrito a király, sajnos Casillas védte a helyzetét, de így átvenni + félütemben elrúgni, nem hiszem, hogy sokan képesek rá. Az első meccses Valdes-bakiért kár, de most tett róla, hogy ne kapjunk egy 6-ost. Song jól szállt be, ez a jövőre nézve biztató. Idén mind a 4 meccsben volt valami pozitívum, így én nem aggódom a folytatást illetően, egyelőre úgy néz ki, hogy Tito észnél van.
A bíró valóban jól vezette a meccset, a kiállítás is jogos volt. Az első meccs más tészta, ott én egy elmaradt tizenegyest is hiányoltam (Alexis 2. esete), de nem ezen múlt.
Ha 3:1-gyel fordulunk, akkor valószínűleg a real sem így jön ki a második félidőre, de ezt már soha nem tudjuk meg.
A lényeg, hogy vasárnap meg kell ütni a Valenciát, hogy helyreálljon az önbizalom!
És ne felejtsük el Messit: ok, hogy nem élete meccsét játszotta és a végén benne maradt a lábában az egyenlítő gól, de ne felejtsük már el, hogy 25 évesen beérte Raúlt az El Clasicó góllövőinek rangsorában!
És az 1. helyezett Di Stefano (miért is engedtük át anno a realnak?? :cry:) 18 góljával csak 3 gyufával előzi meg!
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.08.30. 01:24:33

tényleg, lehozta sergiot, a 75. perc környékén...mekkora zseni ez a tito...
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.30. 01:24:10

Stalkyard írta:Egyes emberek itt tényleg vakok? Én azt láttam, hogy ez a Madrid feltörölte velünk a gyepszőnyeget, csak éppen kihagyták a ziccereiket, amiből volt alsóhangon legalább 6 darab. A védekezésünk borzalmas volt, ilyet még soha nem láttam ettől a Barcelonától, akkor kerültek helyzetbe, amikor akartak.

Rajtunk mindeközben az első félidőben a motiváció legkisebb jelét sem láttam, kocogtak meg sétálgattak a pályán a játékosaink, ahelyett, hogy üresbe mozogtunk volna.

Rettentően dühös vagyok a csapatra, és rettentően el vagyok keseredve. És rettentően borúlátó vagyok most. De lehet, hogy holnapra kialszom.
Igen...néha én is így éreztem,de gondolj csak bele...10 emberrel felálltunk és ha mákunk van sima x...Amúgy mindenben osztom a hesszedet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára margarin 2012.08.30. 01:24:53-kor.
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.08.30. 01:23:56

ez most nagyon gyenge volt, de a 7. fordulóban, itthon lehet javítani...ha 8 pontra elhúznánk, feledtetné a mai kudarcot.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.08.30. 01:23:56

ez most nagyon gyenge volt, de a 7. fordulóban, itthon lehet javítani...ha 8 pontra elhúznánk, feledtetné a mai kudarcot.
Avatar
nyalesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.05. 21:00:29
Tartózkodási hely: Erdőhorváti

2012.08.30. 01:23:42

Ricsi_K írta:
rrobbiefcb írta:
Ricsi_K írta: nem tom ezt mire irtad de a madrid megérdemelten nyerte meg a kupát. ha nem állnak vissza a 2. félidőbe 3-4 golt is berámoltak volna ez teljesen egyértelmű.

talán arra, hogy góljaik nagy része az óriási szerencsének, illetve a mieink bénázásának tekinthető és nem a tudásuknak. ergo nem megérdemelt, hanem csak úgy rájuk esett, mondhatjuk mázli.
nálam a gyáván kibekkelt eredmények nem a megérdemelt kategóriába tartoznak... de biztos túl szigorú vagyok
és nekünk nem volt szerencsénk? marcelo kapuval szembe kapásbol valdes kezébe rugta es sorolhatnám. nekünk most többször volt szerencsénk ha nem igy lett volna kitömve megyünk haza.

nem volt szerencsénk... a reál két gólja váldés alatt ment be, ugyan olyan lövések voltak mint a pedroé, de abból nem lett gól
"Ünnepeld a sajátjaid sikerét, de legyél óvatos az ünnepléssel, ha mások vesztenek vagy hibáznak. Egy nap ugyanis veled is ugyanaz megeshet, ami velük."-Johan Cruyff
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.08.30. 01:22:40

Stalkyard írta:Egyes emberek itt tényleg vakok? Én azt láttam, hogy ez a Madrid feltörölte velünk a gyepszőnyeget, csak éppen kihagyták a ziccereiket, amiből volt alsóhangon legalább 6 darab. A védekezésünk borzalmas volt, ilyet még soha nem láttam ettől a Barcelonától, akkor kerültek helyzetbe, amikor akartak.

Rajtunk mindeközben az első félidőben a motiváció legkisebb jelét sem láttam, kocogtak meg sétálgattak a pályán a játékosaink, ahelyett, hogy üresbe mozogtunk volna.

Rettentően dühös vagyok a csapatra, és rettentően el vagyok keseredve. És rettentően borúlátó vagyok most. De lehet, hogy holnapra kialszom.
A barcelonai 90 percbe végig mi uraltuk a meccset, ahogy ma is 60 percig 10(!) emberrel. Sajnos az az első félóra került nagyon sokba. Még mindig nemértem, hogy mi a franc történt velünk akkor. Azt meg ne felejtsük el, hogy a Madrid 4 góljából 2 kapitális egyéni hibából született. Nincs ok az aggodalomra. Még mindig mi játszunk jobban, csak a helyzeteket nem tudjuk úgy kihasználni.

Egyszer még a Mourinho-féle Inter tudta ezt a kontrázós dolgot megcsinálni, amikor 3-1-re vertek minket. Sajnos ez az ára a feltolt védelemnek. Beállhatunk úgy is, hogy ne tudjanak kontrázni, csak akkor ne számítsunk ilyen játékra és ennyi helyzetre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Alexander Mahone 2012.08.30. 01:24:47-kor.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Ricsi_K
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009.01.07. 18:07:38

2012.08.30. 01:21:27

rrobbiefcb írta:
Ricsi_K írta:
rrobbiefcb írta:a zindexen azt írja az "újságíró", hogy a madrid megérdemelten nyerte a kupát!
ez most komoly? lektorálás nélkül elengednek egy írást? ma már mindet lehet? miért nem olyan írja az ilyen cikkeket aki nézi a meccseket és ért is hozzá??? nóóóóóóóóóóóóóórmális?
nem tom ezt mire irtad de a madrid megérdemelten nyerte meg a kupát. ha nem állnak vissza a 2. félidőbe 3-4 golt is berámoltak volna ez teljesen egyértelmű.

talán arra, hogy góljaik nagy része az óriási szerencsének, illetve a mieink bénázásának tekinthető és nem a tudásuknak. ergo nem megérdemelt, hanem csak úgy rájuk esett, mondhatjuk mázli.
nálam a gyáván kibekkelt eredmények nem a megérdemelt kategóriába tartoznak... de biztos túl szigorú vagyok
és nekünk nem volt szerencsénk? marcelo kapuval szembe kapásbol valdes kezébe rugta es sorolhatnám. nekünk most többször volt szerencsénk ha nem igy lett volna kitömve megyünk haza.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.08.30. 01:19:30

Egyes emberek itt tényleg vakok? Én azt láttam, hogy ez a Madrid feltörölte velünk a gyepszőnyeget, csak éppen kihagyták a ziccereiket, amiből volt alsóhangon legalább 6 darab. A védekezésünk borzalmas volt, ilyet még soha nem láttam ettől a Barcelonától, akkor kerültek helyzetbe, amikor akartak.

Rajtunk mindeközben az első félidőben a motiváció legkisebb jelét sem láttam, kocogtak meg sétálgattak a pályán a játékosaink, ahelyett, hogy üresbe mozogtunk volna.

Rettentően dühös vagyok a csapatra, és rettentően el vagyok keseredve. És rettentően borúlátó vagyok most. De lehet, hogy holnapra kialszom.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
rrobbiefcb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:27:34

2012.08.30. 01:17:48

Ricsi_K írta:
rrobbiefcb írta:a zindexen azt írja az "újságíró", hogy a madrid megérdemelten nyerte a kupát!
ez most komoly? lektorálás nélkül elengednek egy írást? ma már mindet lehet? miért nem olyan írja az ilyen cikkeket aki nézi a meccseket és ért is hozzá??? nóóóóóóóóóóóóóórmális?
nem tom ezt mire irtad de a madrid megérdemelten nyerte meg a kupát. ha nem állnak vissza a 2. félidőbe 3-4 golt is berámoltak volna ez teljesen egyértelmű.

talán arra, hogy góljaik nagy része az óriási szerencsének, illetve a mieink bénázásának tekinthető és nem a tudásuknak. ergo nem megérdemelt, hanem csak úgy rájuk esett, mondhatjuk mázli.
nálam a gyáván kibekkelt eredmények nem a megérdemelt kategóriába tartoznak... de biztos túl szigorú vagyok
kfranky
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006.09.23. 08:21:54

2012.08.30. 01:16:23

Yaya(07-10) írta:nagy égés volt ez a mai meccs, még ha csak saját magunkat okolhatjuk a kupa elveszítéséért. arra jó volt, hogy a hibáinkat még jobban kidomborította. ami viszont a leginkább aggaszt, hogy tito nem mer hozzányúlni a csapathoz. amelyik sztárunk gyenge, ezt miért nem cseréli le? vagy nem tudja motiválni a játékosokat, vagy nem mer szembe menni velük...ha elcseszi a kezdőt, vagy szimplán nem azt kapja a kezdőbe rakott játékostól, amit elvár, miért nem hozza le? csak áll némán, és les...semmi erélyesség, semmi karakteresség. gyenge kezű edző benyomását kelt. persze kevés meccs telt el, meg minden, de már korábban is ez a kép élt bennem, ettől tartottam...
Osasuna meccsen simán lekapta Iniestát és most is csont nélkül lehozta Busquestet...
Tény, hogy Adrianot már 20 perc után lekaptam volna, de nyilván én innen a fotelből könnyen pofázok... :)
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.30. 01:15:38

lacus9 írta:Mascerano hibájánál ( nem nehéz így mellérugni, ha Piqué befelé helyezkedik , simán szerel), ugyhogy, szerintem mind a 2 gól a nyakába varható.
Milyen jó hogy csak ketten láttuk..... Masch szenzáziósan játszott ahogy mindig tette azt,p... ink nem mondok semmit.
Az a humor Valdest szidják,ha ma nincs egy 6 ossal hazamegyünk és egy ki...... szott szót sem szólhatunk... A taktika 0 a volt.....Mou tahó leg tudta spanolni a srácait,mi azt sem.... Tito az király semmi gond,de ugyan azokat a hibákat elköveti mint Gardiola,egy csapat-egy hiba! Sajnos ez van...
Baromira ideg vagyok mert lazán kellett vona hozni ezt a meccset,de mégis büszke vagyok és a Song gyerek engem rettenetesen meggyőzött.Annyira jól mozgott...Businak bajai lesznek:)
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.30. 01:15:20

Lényegében ugyanazt hoztuk, amit vasárnap, csak itt meglett a következménye, ennyi. A hibákat ki kell javítani, és azon kell dolgozni, hogy stabilabb legyen a hátsó alakzat. A pályán a játékosoknak érezniük kellett, hogy jobbak vagyunk, mégis elment a kupa. A ligára nézve nem biztos, hogy ez rossz...
Rivaldo-A Legnagyobb.
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2012.08.30. 01:14:13

A meccs előtt úgy gondoltam, hogy ha megver minket a Madrid, akkor meg is érdemlik a címet. Így lett, úgyhogy gratulálok nekik. Ennek ellenére nincs miért szégyenkeznünk, 10 emberrel is végig megvolt az esély, a hosszabbításban 2x is. Az első 30 perc ultra gázra sikeredett, 2 ajándék gól + a kiállítás... Elismerésem a játékvezetőnek, nagyon korrektül vezette a meccset, a sárgák + piros jött, amikor kellett. Bár ez lett volna az első meccsen is, akkor Albiolt nem sokáig élvezhettük volna. Nálam eddig Pedrito a király, sajnos Casillas védte a helyzetét, de így átvenni + félütemben elrúgni, nem hiszem, hogy sokan képesek rá. Az első meccses Valdes-bakiért kár, de most tett róla, hogy ne kapjunk egy 6-ost. Song jól szállt be, ez a jövőre nézve biztató. Idén mind a 4 meccsben volt valami pozitívum, így én nem aggódom a folytatást illetően, egyelőre úgy néz ki, hogy Tito észnél van.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Ricsi_K
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009.01.07. 18:07:38

2012.08.30. 01:13:47

rrobbiefcb írta:a zindexen azt írja az "újságíró", hogy a madrid megérdemelten nyerte a kupát!
ez most komoly? lektorálás nélkül elengednek egy írást? ma már mindet lehet? miért nem olyan írja az ilyen cikkeket aki nézi a meccseket és ért is hozzá??? nóóóóóóóóóóóóóórmális?
nem tom ezt mire irtad de a madrid megérdemelten nyerte meg a kupát. ha nem állnak vissza a 2. félidőbe 3-4 golt is berámoltak volna ez teljesen egyértelmű.
Avatar
rrobbiefcb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:27:34

2012.08.30. 01:09:52

a zindexen azt írja az "újságíró", hogy a madrid megérdemelten nyerte a kupát!
ez most komoly? lektorálás nélkül elengednek egy írást? ma már mindet lehet? miért nem olyan írja az ilyen cikkeket aki nézi a meccseket és ért is hozzá??? nóóóóóóóóóóóóóórmális?
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.08.30. 01:09:26

nagy égés volt ez a mai meccs, még ha csak saját magunkat okolhatjuk a kupa elveszítéséért. arra jó volt, hogy a hibáinkat még jobban kidomborította. ami viszont a leginkább aggaszt, hogy tito nem mer hozzányúlni a csapathoz. amelyik sztárunk gyenge, ezt miért nem cseréli le? vagy nem tudja motiválni a játékosokat, vagy nem mer szembe menni velük...ha elcseszi a kezdőt, vagy szimplán nem azt kapja a kezdőbe rakott játékostól, amit elvár, miért nem hozza le? csak áll némán, és les...semmi erélyesség, semmi karakteresség. gyenge kezű edző benyomását kelt. persze kevés meccs telt el, meg minden, de már korábban is ez a kép élt bennem, ettől tartottam...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.08.30. 01:09:19

TT írta:szembeötlő probléma, ezért tanulni- és javítanivaló a meccskezdés a fővárosiakkal szemben. jó múltkorokban is cumiztunk a meccsek elején, a mait nem kell megemlítenem; a múlthetire nem is emlékszem -ezek szerint a távoli memóriám zsírabb, mint az 1hetesmemó-
Csak Madridban kezdünk így, de most már módszeresen, kb. ötödik meccsen.
Adriano ma sem lett kedvencem, nem szeretem őt valamiért.
Gyerekek, nem igazolunk mi már senkit, úgyhogy alváz előtt mindenki tegye össze a két kis kezét, és Abidalért...4 gól helyett elegáns szivatás lett volna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2012.08.30. 01:10:11-kor.
kfranky
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006.09.23. 08:21:54

2012.08.30. 01:09:11

Bob_Marley írta:Balinho szinte minden hsz-del egyet értek.

Úgy gondolom ne "áltassuk" magunkat, a védekezéssel gondok vannak, s hiába tudtuk megtartani a labdát (ez tudja a csapat nem újdonság) és próbálkoztunk szívből, ami becsülendő, elcsesztük, s az azért túlzás ajándékba adogattuk a gólokat, mert kemények votlak főleg az elején, minden párharcot megnyertek, ennek gyümölcse lett hogy hibára kényszerítettek minket.

Valahol "örülök" hogy most jönnek ezek elő, mert még csak most kezdődött az idény, s van idő csiszolásra bőven, de a szélsővédekezést rendbe kell tenni, rengetegszer kell kisegíteni belülről, s egy idő után jön a hiba.
Árulkodó, hogy minden meccsen kaptunk gólt.....

Fel a fejjel, de elgondolkozni el kell, s a fiúknak is jót tehet hogy nem minden papsajt.
ez az, amit egy Abidalnak mondjuk nem kell elmondani. Alba is jó lesz szerintem.
Remélem, hogy Alves mihamarabb visszatér!
Illetve ma Busquets sem szűrt úgy/segített vissza, ahogy tőle elvárható lenne!
kfranky
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006.09.23. 08:21:54

2012.08.30. 01:06:42

visca el barca írta:
csababarca írta:Ilyenkor javaslom senki ne látogasson a túloldalra,ha nem akar hányni rmcf ámokfutásától...8-1,sima hetes,lenullázás...
:roll:
alekszekkel nem foglalkozunk :D
nyugodtan mondják! az utóbbi időben nem sokszor mondhatták! :P
Ha szerencsénk van, akkor a real játékosok is elhiszik, hogy minden rendben van náluk! :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.08.30. 01:05:54

Balinho szinte minden hsz-del egyet értek.

Úgy gondolom ne "áltassuk" magunkat, a védekezéssel gondok vannak, s hiába tudtuk megtartani a labdát (ez tudja a csapat nem újdonság) és próbálkoztunk szívből, ami becsülendő, elcsesztük, s az azért túlzás ajándékba adogattuk a gólokat, mert kemények votlak főleg az elején, minden párharcot megnyertek, ennek gyümölcse lett hogy hibára kényszerítettek minket.

Valahol "örülök" hogy most jönnek ezek elő, mert még csak most kezdődött az idény, s van idő csiszolásra bőven, de a szélsővédekezést rendbe kell tenni, rengetegszer kell kisegíteni belülről, s egy idő után jön a hiba.
Árulkodó, hogy minden meccsen kaptunk gólt.....

Fel a fejjel, de elgondolkozni el kell, s a fiúknak is jót tehet hogy nem minden papsajt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2012.08.30. 01:05:39

Alexander Mahone írta:Büszkébb vagyok a csapatra mint valaha. 10 emberrel végig éltették a reményt a lehetetlen helyzetből. Nem volt szerencsénk. Majd legközelebb. Grat a Madridnak!
Én még ennél jobban nem haragudtam Messiékre. Vagyunk annyival jobb csapat h 10 emberrel is megfordítsuk a meccset. Ne értsetek félre, mikor kiestünk a Chelsea ellen vagy kikaptunk a király kupa döntőben akkor büszke voltam, de itt mintha nem is akartunk volna semmit. Egyénileg, csapatban is jobbak vagyunk mint ők, erre még a 92. percben is kocogva megyünk bedobni a labdát. V.V hibázott az első meccsen, most meg Masch és Busi. Hülyeségekből kaptuk a gólokat, de ez még nem is zavarna ha futnánk a labdáért.. Nem hibáztatom Messit ha kihagy 5 helyzetet, de ha egy helyben állva nézi ahogy körbe passzolgat a Real védelem, akkor azt akár a padról is teheti. Persze Messit nem lehet leültetni, mert bármikor képes gólt lőni, ezt ma is megmutatta, de akkor is idegesítő, hogy Villának a szélen kell játszania, miközben Messi ezen a meccsen pl néha hátrébb játszott mint Busi vagy később Song.. Megint mi tettük őket naggyá, pedig máig nem értem h ez a Real Madrid mitől lenne a világ 2., vagy egyesek szerint legjobb cspata. Mi úgy nyertük el ezt a címet, hogy az elmúlt éévekben megvertünk minden csapatot akit lehetett. A Real meg kapta sorra tőlünk a pofonokat, majd gyenge focival gyenge meccseken néha kihoztak egy-két jobb eredményt ellenünk, de elverték a Mu-t a 2 bl döntőben? Vagy ott voltak 5-ször egymás után az elődöntőben, esetleg kiejtették a Chelseat? Megszórták az Arsenalt, Leverkusent, Milant? Vagy netalán olyan szemet gyönyörködtető focit játszanak? Egyik sem, úgy h nem értem mitől lennének a legjobbak. Megint mi tettük őket naggyá azzal h nem küzdöttünk elléggé.
Összefoglalva: +: A csapat tartása és helytállása emberhátrányban a 2. félidőben, Montoya, VV, Pedro(ő legalább próbálkozott), Song, Messi csodagólja, 9 sajátnevelés a pályán:D
-:sétálgatás, vérszegény és szervezetlen védekezés, kihagyott ziccerek.

Ezzel adtunk nekik egy hatalmas lökést a szezon további részére. Nekünk gyorsan tovább kell lépnünk. Védelemből nagyon hiányzott Puyol és Alves, de Abit sem tudjuk még most sem pótolni. Hiányzott e nyugodtsága, vagy Puyol vezéregyénisége. Alves hiánya is ilyenkor látszik, de Montoya azért pótolta valamelyest. Mind1, van ilyen. A korszak folytatódik, csak egyre jobban úgy érzem h Tito és Pep tökéletesen kiegészítették egymást, de így egyedül nem lesz képes hozni a kiegyensúlyozottságot, ami 4 évig a csúcson tartotta csapatot. Nem kell, hogy ez egy korszak vége legyen, csak előre kell nézni és hozzuk el a bajnokságot.:)
Kép
Válasz küldése