Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.08.17. 13:45:24

Még jó, hogy Henry "alibizett"...
Egy achilles-sérülés után nem biztos, hogy sokan vállaltak volna 1 meccset... Ő vállalta. Ezt értékeljétek.
És nem játszott semmivel se rosszabbul a csapat nagy részénél az 1.félidőben. A 2.félidőben eltűnt, elfáradt, le is cserélték -> bőven jó teljesítmény egy sérülés után.
Avatar
MésQueUnClubBarca
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.07.21. 11:17:13
Tartózkodási hely: Kecel
Kapcsolat:

2009.08.17. 13:28:32

Szerintem is Henry elég gyengécske volt de hát ez még változhat...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.08.17. 12:56:17

na, én is leírom a véleményem:
Bojan nem játszott rosszul. az első 25-30 perc alapján, ha tarja azt a formát, azzal Titit is kiszoríthatja(és mekkorát lőtt :shock: ), főleg ha így játszik a francia :? szerintem nagyon rosszvolt, volt 2 jó felfutása, de amúgy nagyon "lazára" vette, alibizett ahogy mondtátok.a végére Bojan kicsit beleszürkült a mezőnybe. deazért az első 25 percben megvillantotta, hogy miért is kiáltották ki ekkora tehetségnek. csak társa nem volt előn akkor.
a 2. félidőben Pedro nagyot fejlődött. az elsőben Alves sose passzolt neki, és nem is helyezkedett túl jól. de a 2-ban... befutott, helyet változtatott(gondolom Pep beszélgetett vele :D ). a gólpassza nagyon okos volt, a gólja meg... gyönyörű. és erre hívnám fel a figyelmet!(bár gondolom mindenkinek feltűnt) VOLTAK ÁTLÖVÉSEK!!!! :D marha boldog voltam. amikor Bojan elsuhintotta, leestem az ágyról, de mondtam magamban, szép volt, jó volt, több nem lesz. aztán a 2 Alves bomba :shock: remélem szándékos volt, taktikailag kaptak engedélyt, nem csak durrantottak :D Pedroé meg még be is ment :D
Abidal jobb volt, mint szokott, de így is voltak szörnyű hibái(bár most mindenkinek). Pique nem tudom hol volt fejben, Puyol is fáradtnak tűnt. de még csak most hagyták abba a túlzott eddzéseket... év elei forma, elfogadható :D nekem amúgy XAvi nem tetszett annyira, mint szokott. valami hiányzott(talán Ini :D ).
de ez rávilágított akeret hiányosságaira! kell egy támadó középpályás! lehet, hogy nyertünk, de csak Ini meg MEssi hiánya miatt nem kéne ennyira visszaesni.(persze ők klasszisnál is többek, de ez a Barca!) meg talán egy szélső se áretana, de szerintem Pedro bele fog lendülni.
egy szó mint száz, bíztató jelek, csak így tovább :D
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.08.17. 12:32:52

Szerintem is rendben volt a csapat játéka. Természetes, hogy ez még jobb lesz a 3 varázslóval kiegészülve. El nem tudom mondani, mennyire várom már azt a névsort egy meccs elején...

Ami feltűnő volt, hogy az első 20-25 perc után a Bilbao kegyetlen letámadása ellen nem tudtunk mit kezdeni. Ez problémás lehet a későbbiekben - viszont az is igaz, hogy ezt az őrületes letámadási tempót nem tudja végigbírni egy csapat sem, és nem is sikerült a Bilbaonak sem.

Említettétek pozitívumként, hogy Valdés a kirúgásnál lepasszolja a védőknek. Ez nagyon is jó dolog, csak egy a baj vele, ha nem jól alkalmazzák: például amikor Valdés nem veszi észre, hogy olyan csapattársnak adja, akitől 10 méteren belül van az ellenfél játékosa, és sprintel. Tegnap 2-szer is volt ilyen, amikor nehéz helyzetbe hozta egy-egy védőnket. Ilyenkor nincs mit tenni, ki kéne rúgni a labdát a mezőnybe.

A két "újonc" szélső rendben volt, nekem Jeffren játéka is tetszett - talán kicsit jobban kéne barátkoznia az összjátékkal... :)
Pedro első félidőben nem jól helyezkedett, de vélhetően Guardiola tanácsára ez megoldódott a 2.félidőben (többet mozgott ide-oda, illetve nem ragadt kinn annyira a szélen).
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2009.08.17. 12:13:44

Sziasztok!
Sztem pedig nagyon jó mérkőzés volt, főleg, ha megnézitek, h mennyi fiatal volt a csapatban! Sok emberrel nem értek egyet mert Bojan nagyon jól játszott sztem annak ellenére, h most nem talált be! max 2 év és nagyon ott lesz!
Am... Xavit érdekes senki nem szólja le, h mit hagyott ki az első félidőben de a kis Pedrót meg igen? :( Sztem a 2. félidőben ő is jól játszott!
Első meccsnek sztem tökéletes!
Ennél már csak jobbak lexünk! Mondom ezt úgy, h a támadósorunk nem volt a legerősebb, de sztem a célt elérte ez a Barca is!
Ez az én véleményem!


Szép volt Srácok csak így tovább!!!! :D :D :D
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.17. 12:08:04

Azt hiszem igencsak elégedettek lehetünk, elsőre nem vártam ilyen jó teljesítményt. A játék többnyire gördülékeny volt, és ami a legfőbb, viszonylag simán, erölködés nélkül jött össze a fordítzás egy kifejezetten kellemetlen stílusban játszó csapat ellen.
Ami az "újításokat" illeti: Az, hogy Valdes-akinek egyébként a kapusok között az egyik legjobb a rugótechnikája-a védőket hozza inkább játékba, az nem újítás. Már a tavasz folyamán megfigyelhető volt ez, melynek egyértelmű célja az ellenfél középpályájának a lazítása. Keita valóban remekül játszott, Piquét ellenben ennyiszer nem szokták befűzni. Messi, Ibrahimovic és Iniesta visszatérésével nagyon erős lesz a csapat, ha a sérülések elkerülnek minket, egyértelműen elsőszámú esélyesek leszünk mindhárom sorozatban.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2009.08.17. 11:58:04

Elsőre nem volt rossz, de van még hova fejlődni. Elsősorban egyenletesség kell tenni a leadott teljesítményt, mert oké, hogy helyenként jól tettük a zsugát, de ezek közt, meg rossz volt nézni a "szerencsétlenkedést". Nyilván nem ez lesz az alap kezdő, a legnagyobb problémák mégis a valószínűleg legtöbbször így felálló védelemben voltak. Abidal lehet, hogy javult valamit, de ez még így is kevés, a csalódás mégis Puyol volt, nem szokott ő ennyit hibázni egy-egy meccsen, de egy szezonban elmegy egy ilyen meccs, bízom a javulásban, na meg Alves és Pique (aki 1-2 hibája ellenére jól játszott) játéka is ebbe az irányba mutat. A védelem legjobbja egyértelműen Alves volt, de ezt az eszetlenségét kiheverhetné már, én a végén simán lezavartam volna a másik taggal együtt, nem szeretném, ha ilyenek miatt kéne kihagynia meccseket.

A másik, aki magához képest jól teljesített szerintem Keita volt, bátran próbálkozott jól látta el a feladatát, remélem marad a formája. A többiek átlagosat nyújtottak, ami Xavi vagy Touré esetében tudjuk, hogy csak magukhoz képest átlagos, de valójában remekül játszottak ők is, pusztán a tavaly magasra tett lécet nehéz lesz átugraniuk...

Ami viszont a legjobban tetszett, azok a pontrúgások voltak (na nem Valdes kijöveteleire gondolok, arról inkább nem is beszélek). Pep tavalyi kinevezését követően sokkal előbbre vártam ezeket a dolgokat, mivel a B csapatnál nagyon nagy hangsúlyt fektetett ezekre, így kicsit csalódás volt nekem ebből a szempontból, hogy tavaly csak úgy csináltuk ezeket a nagyvilágba, egy-két esetet leszámítva, amiből gól is lett, éppen ezért hiányoltam a többit. Most viszont már látszik valami; Puyolra például rengeteg figura épül, és ő oda is ért ezekre, és ugyan a befejezéseken van mit javítani, de legalább már látszik valami tudatosság, ha minden így marad Puyol elég szépen termelhet az idény végére, de több, más biztató figurát is felfedeztem ezen kívül.

Végül egy újabb újdonságról szólnék, aztán be is fejeztem, ez pedig a kirúgásoknál a labda lekérése Pique és Puyol által a tizenhatos két oldalánál. Ez több okból is örömteli, egyrészt nem kell orosz-rulettezni Valdés lábmunkáján, másrészt, ha néha jól csúszik le le a lábáról a labda és netán oda is megy Bojanhoz, Messihez, vagy Xavihoz a labda, akkor sem vagyunk előrébb, őket azért nem nehéz lefejelni. A földön viszont annál inkább, így ha már hátul elkezdjük a gurigázást (ebben viszont meglepően jól tolta Abidal, dicséret illeti), sokkal nagyobb eséllyel juthatunk el helyzetekig, hiszen nem valószínű, hogy a felpasszolt labdák épp Xavinál Ininél, vagy Messinél lesznek rossz helyen... Másrészt pont az ANK miatt szükség is lesz erre a figurára, hiszen akkor sem Touré sem Keita nem lesznek, így lődözhetné fel Valdés Busira, vagy Ibrára a zsugát ami azért nem egy nagy választék.

Szóval tetszenek az újítások, remélem lesz még egy-két apróság, ami mellé ha összerakjuk a tavalyi játékot, minden okunk meglesz az optimizmusra, de ahhoz még sokat kell dolgozni, a jelek azonban biztatóak!
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
újpestikacsa26
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2005.11.01. 15:36:52

2009.08.17. 11:56:08

Gyerek a Pep team félig már 4campeones!!:D:D(nemtudom h kell spanyolul írni a 4et)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.17. 11:41:59

Én is ezt jegyeztem meg a meccsen. Ha anno Quaresma nem felelt meg, akkor most Pedro sem nyújt többet. Persze én csak ezt az egy meccset láttam. Mindenesetre helyenként igen jól játszottunk - leginkább az első félidőben - és sikerült behúzni a győzelmet. Remélem a visszavágón még nagyobban hoznak a srácok.
Kép
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.08.17. 10:10:20

socio66 írta: Pedro-t mindenki nagyon dicséri,pedig..
Persze ez így most hülyén hangzik,de a gólján és a gólpasszán kívül gyakorlatilag semmit nem csinált és ez egyáltalán nincs eltúlozva. Az első félidőben,ha egyébként nem tudom,hogy ő is ott van,szerintem nem veszem észre..
Teljesen egyetértek veled, bár azért azt tegyük hozzá gyorsan, hogy az első félidőben nagyon kevésszer játszottuk meg a jobb oldalt, amikor pedig játékban volt a jobb oldalunk, akkor Alves nem igazán akart neki passzolni. :roll: Én teljesen elégedett vagyok. Jelen helyzetben nem is szabad többet várni a csapattól. Megvan az egy gólos előny, ami azért egy kicsit megnyugtató. :)
Kép
hakapeszi
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009.08.09. 22:11:27

2009.08.17. 10:06:55

Léfe írta:Nem tudom mi mások véleménye, de egyre inkább ugy érzem, hogy Bojánból nem lesz nagy spiler. Valóban alacsony középre, talán kicsit lassu is, és nem látom benne a fejlődést. Most ugy érzem, hogy rövid a kispad, Alves mellé kell valaki, a középpályára is de nem rakkolós mert abból van tartalék, hanem kreativ jellegü játékos mert Xavi-Ini nagyon jok ,de ha csak az egyik kidől gond lehet - főleg jobb csapat ellen. És kell csatár akár kettő is a szélekre. A meccs végén játszó Pedró-Boján-Jefren
nem tul acélos.
Boján már most nagy spiler !

Hinni kell benne ahogy Pepe és még sok sok millió ember hisz benne,biztos vagyok benne,eljön az ő ideje.Nagyon nehéz "árnyékban" játszani.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.08.17. 09:57:46

Most meglesem felvételről, tegnap csak szösszeneteket láttam, de nagyon jó,h idegenben is nyertünk 2-1re. idény eleji forma ahogy hallom megvolt természetesen, ez nem is baj, na meg is lesem.

ez a kupa már azért zsebben van szntem :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.08.17. 09:47:56

A tegnapi meccsről annyit hogy sok játékos eléggé dekoncentráltan játszott.Gondolok itt a Pique-Puyol védő kettősre.Sokszor elég rosszul ellenfélhez szabadítottak fel illetve elég pontatlanok voltak az előre játékban.
Ezenkívül a középpályánk kapkodott.Nem járattuk elég magabiztosan a labdát de nyilván ez még idény eleje.Az imént felsorolt hiányosságokat nyilván Pep is észrevette(mint azt a nyilatkozatában olvashattuk)és biztos vagyok benne hogy lesz ez még jobb is bár hangsúlyozom elsőre így sem volt rossz.Ha visszatérnek a hiányzók szerintem tudjuk hozni a tavalyi szintet.

Mindenesetre szép volt fiúk,csak így tovább :!: :wink:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
socio66

2009.08.17. 09:40:06

Teljesen jó volt a meccs,ennél többet nem lehetett várni a csapattól így,az idény első tétmeccsén.
Egy pár észrevétel;
Pedro-t mindenki nagyon dicséri,pedig..
Persze ez így most hülyén hangzik,de a gólján és a gólpasszán kívül gyakorlatilag semmit nem csinált és ez egyáltalán nincs eltúlozva. Az első félidőben,ha egyébként nem tudom,hogy ő is ott van,szerintem nem veszem észre..
Úgy gondolom,ha az a lövése nem megy be,vagy mondjuk Xavi nem lövi be azt a passzt,amit Pedro adott,most sokkal inkább lehúznánk őt és nem dicsérnénk.
Félreértés ne essék,nagyon örültem a góljának és nagyon bírom a srácot,de nálam mezőnyben gyenge volt.
Messi pl. azon a poszton szinte minden támadás alkalmával megkapja a labdát.
Henry-val kapcsolatban szeretnék még szólni,az ő játszatásával nem igazán értem mi volt Pep célja,abszolút kedvetlen volt,szinte alibizett,ami ugyan nem különösebben baj egy sérülésből épphogy felépült játékosnál, de miért nem pihent akkor? Jeffren megkaphatta volna a lehetőséget egész meccsen,biztos,hogy többet tudott volna hozzátenni a játékhoz,mint Titi.
Valaki említette már a távoli lövéseket,ez nekem is nagyon pozitív volt a meccsen,Dani két nagyszerű lövést küldött kapura,Bojan is bátran elvállalta,nem beszélve Pedro-ról,akinek a próbálkozásából ugye gól is született.
No,de a lényeg,hogy jók voltunk,nyertünk és továbbra is bombaerős csapatunk van,amely ha kiegészül Ibrával,Inivel és Messivel,akkor idén is csodákra lehet képes. :wink:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.08.17. 09:29:44

mess2009 írta:...meglepett Henry harmat gyenge játéka!
Nekem úgy tűnt, hogy az első félidőben ő volt az egyetlen megjátszható csatárunk, az indítások is mindig őt keresték.
Azt meg nem tudom, hogy Bojannal miért kell erőltetni ezt a középcsatár dolgot, ő nem fog tudni belefejelni Dani Alves beadásaiba a védők mellett (talán Dani ezért is próbálta laposabban begyötörni a labdákat), szerintem ilyen helyzetben Henry sokkal hasznosabb lenne középen és Bojan szélen
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.08.17. 09:25:16

Nem tudom mi mások véleménye, de egyre inkább ugy érzem, hogy Bojánból nem lesz nagy spiler. Valóban alacsony középre, talán kicsit lassu is, és nem látom benne a fejlődést. Most ugy érzem, hogy rövid a kispad, Alves mellé kell valaki, a középpályára is de nem rakkolós mert abból van tartalék, hanem kreativ jellegü játékos mert Xavi-Ini nagyon jok ,de ha csak az egyik kidől gond lehet - főleg jobb csapat ellen. És kell csatár akár kettő is a szélekre. A meccs végén játszó Pedró-Boján-Jefren
nem tul acélos.
Fecó
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.08.17. 08:53:30

végre elkezdődött!!!!
alapvetően egyetértek az eddigi hozzászólásokkal,egyedülGuardiola megjegyzését nem tudom hová tenni..." tul gyorsan játszottak"??!! ide inkább talán az a fordítás illene, hogy sokszor kidolgozatlanok voltak a támadások!
meglepett Henry harmat gyenge játéka! így még értékesebb a győzelem. A védelemben Pique játéka nagyon idény eleji viszont Abidal most nagyon csipkedte magát!!(Mawell hatás?).
a mezőny legjobbja ezuttal szerintem is Alves volt, azért a pontrugásokról én lebeszélném!
nekem úgy tűnt, hogy az első félidőben szinte levegőnek nézte a kis Pedrot, soha nem adott neki labdát ezért a gyengébb első félideji teljesítménye.
ami kissé már most (vagy talán még most) aggodalmat okoz a védelem továbbra is rosszul reagál a gyors mozgékony csatárjátékra, pedig itt abból alig volt!! (mi lesz majd ha CRonaldo,Kaka,Robben,Higuain támad?!)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.08.17. 01:07:11

Én alapvetően meg voltam elégedve a látottakkal. Bojan kezdetben nagyon aktiv volt, de az első 15-20 perc után eltűnt. Bár az ő testfelépítésével nehéz ilyen védők ellen játszani, de mikor lehetősége volt akkor általában mindig a bonyolultabbat választottam. Sokkal többet várok tőle, remélem jobban belejön.

A csatársorunk egészét tekintve is gyenge volt. Henry-n látszott még a sérülése, sokszor óvatosabb is volt nem tett oda mindent. A kellemes csalódás Pedro volt. Azt hittem szünetben leviszi Pep, mert az első félidőben gyakorlatilaag 0 volt, de a másodikban... Iszonyatosan aktív és aggilis volt, sokat tett hozzá a játékhoz és nem utolsósorban 1 gól, 1 gólpassz. Ez már önmagában is árulkodó, remélem így folytatja.

A meccs legjobbja sztem kétség nélkül Dani. Amit az a gyerek művelt. Tulajdonképpen a pálya minden részén ott volt, játszott védőt, kp-t, csatárt. Eddig is voltak jó felfutásai, de ma! Rengeteg labdát szerzett és jól játszotta meg őket, a lövéseiről ne is beszéljünk. (mondja még vki, hogy rosszul lő :lol: ) Ha így folytatja nagyon megerősödünk azon a poszton.

A mérkőzés összevetve sztem nem volt rossz. Kb. ilyen formát vártam, bár túl sok volt a pontatlanság és a labdavesztés ami nem megszokott, ezeket még ki kell küszöbölni.
Forca Barca!!!!
Norberto 25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.04.08. 11:33:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.17. 00:43:59

Fantasztikus Boldogság,Grt a srácoknak,Pedro játéka különösen tetszett!
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.08.17. 00:40:49

A Blaugranáról már nem írnék hosszú elemzést, feleslegesnek tartom, ellenben egy-két dologra kitérnék.

Nos, a Bilbaóban kicsit csalódtam. Nem Koikili, vagy Orbaiz néhány undorító megmozdulása miatt, ez várható volt, nagy feszültség, görcsösség, vert helyzet, túlzott elvárások.

Azonban sokkal többet vártam, hiszen most óriási sanszot kaptak, hogy ha a kupa végül nem is az Athletic vitrinjébe kerül, még akkor is a San Mamésban méltó ellenfelei lesznek a játékot tekintve a katalánoknak. Ezzel szemben a lelkesség megvolt, küzdöttek, brusztoltak rendesen, viszont egy mondhatni alakulóban lévő, foghíjas, erőnlétileg messze nem tökéletes, gyakran lassú (mind fizikailag, mint fejben) ellenfelet, s annak nem egyszer csikorgó gépezetét, hibáit nem hogy kihasználni nem voltak képesek, sokszor veszélyeztetni sem.

Caparróst nagyra tartom, viszont most eltaktikázta magát, a szurkolók többet érdemeltek volna, nyilván a játékosok is hibáztathatók. Ilyenkor mindig felvetődik bennem is a kérdés, hogy vajon meddig lehet a sikerek útjába torlaszként a bizonyos értelemben már elavult hagyományokat állítani, azonban még így is tartom, hogy máskor nem is, ma mindenképp gyengébben teljesítettek, mint amire képesek. S lehet emiatt örvendezni, azonban nem árt, ha gyorsan próba elé állítják a fiúkat, s fény derül a hibákra.

Egy szó, mint száz, a tegnap esti mérkőzésen minimum egy döntetlent kellett volna elérniük, erre minden esélyük megvolt, viszont nem tudták legyőzni saját magukat. Persze ennek örülhetnék is, de inkább annak örülök, hogy bár gyengébb játékkal, mint én gondoltam (pedig nagy elvárásaim nem voltak), az idény elején is sok pozitívum, na meg egy győzelem a mérleg. A legnagyobb pozitívum természetesen a sikeréhség, és a rengeteg küzdelem.

Most már nincs mentség, igazi erőpróba lesz a visszavágó, ott már sokkal jobban kell fellépni, s lélektani szempontból is kellően megalapozni az új szezont.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torrestoni 2009.08.17. 00:45:29-kor.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2009.08.17. 00:25:08

BlauGranaGroc írta:Nem figyeltem lehet, de volt 3. csere?
Én csak Jeffren és Sergio beküldésére emlékszem.
Nem volt.
Henry :arrow: Jeffren
Xavi :arrow: Busquets
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2009.08.17. 00:20:19

Nem figyeltem lehet, de volt 3. csere?
Én csak Jeffren és Sergio beküldésére emlékszem.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
riboo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:34:46
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2009.08.17. 00:15:56

Igen, igen, igen... :P Ezt szeretem, ezért a csapatért rajongok :oops: Nem a gólmennyiség, a gólok milyensége...nembiztos, hogy korrekt lesz a megfogalmazás, de megpróbálom:
-Nem izgultam egy percig sem, amikor 1-0 volt az eredményjelzőn...
-Mindenki a helyén volt, tudta mi a dolga...
-A "kicsiknél" is látszott, hogy az oviban is 4-3-3at játszottak Lego helyett...
-Jó volt ismét látni a srácokat, idény eleji forma ide, vagy oda...
Ahogy "Nyíl" mondta: Ezek a nagy dolgok! :P
...és milyen dolgok lehetnek még itt Messivel, Iniestával, Ibrával.... :wink:
Büszkén várom a folytatást!

Visca El Barcelona!
Több, mint egy klubb...
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.17. 00:11:37

Ahozz képest, h augusztust irjuk tökéletesen játszottunk,Nyertünk idegenben, mi kell még?!Egy jó Bilbaot sikerült megverni.

Pedronak grat. szépen és eredményesen játszott.
Nekem Bojan és Henry játéka nem tetszett.Bojan 30 percig volt a pályán azután csak ritkán került hozzá labda.

Henry pedig elég gyenge volt.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.08.17. 00:10:50

Nekem tetszett a csapat játéka. Ennél azért többet nem nagyon lehetett várni. Már az első félidőben eldőlhetett volna a mérkőzés de balszerencsénk volt. Bilbao felébredt és már nem volt olyan egyszerű helyzetet kialakítani. Mindenkivel meg voltam elégedve. Örültem, hogy Gudi-t nem láttam pályára lépni. Na egy szó mint száz, mindenki jól teljesített gratulálok a csapatnak :!:
Én maradéktalanul elégedett vagyok a látottakkal.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Válasz küldése