Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.09.16. 18:28:42

Nem adtam egy lyukas garast se a meccset nézve, hogy nyerünk, nagyon lazára vettük a figurát, és nem is pörögtünk fel.
Két csere jó volt, megnyerték a meccset, Paulinhonak jár a keksz, ott mázli hogy ő volt, Messin kívül mindenki borult volna.
Fontosak az ilyen győzelmek, ezekkel lehet bajnokságot nyerni,nem megy, nem megy, de csak megfordítottuk.
Messitől nagyon függünk, lényegében az ő mai gyenge játéka azt eredményezte, hogy helyzetünk se nagyon volt.

Umtitire nyomtam, mint meccs embere, a végén benézett egy szerelést, és veszélyhelyzet lett belőle, de egyébként hiba nélkül játszott.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.09.16. 18:24:27

Nagyon örülök neki, hogy behúztuk a meccset. Szenvedett a csapat végig, de azért ne menjünk el amellett, hogy a Getafe nagyon jól zárta a területet, egyáltalán nem volt könnyű dolga a csapatnak.

Denis nagyon jó volt, ha így folytatja, könnyen lehet belőle első számú csere a kp-n, amit az idény előtt meg nem mondtam volna.

A másik Suáreznek pedig lassan már tényleg kijárna a pad, ma nagyon gyenge volt. Se a labdaátvételek, se a passzok, se a cselek nem mentek... Talán jobban járnánk kedden egy Deu-Messi-DS trióval elől. De én egyébként is számítok rotációra középen és hátul is, most már talán ráférne a csapatra az újabb idegenbeli meccs előtt.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2017.09.16. 18:23:15

Hát ma sajnos sokan tudásuk alatt voltak,nehéz meccs volt nagyon. EV nagyon ráérzett kit kell behozni,Denis gólja is nagyon szép volt,Paulinho meg nem sokat tököl a labdával,talán Sergi Roberto góljánál a PSG ellen nem örültem ennyire,mint most :D Tisztában voltam vele,hogy nem lesz idén sem minden meccs sima 5-0 ide,de legalább kiszenvedtük a 3 pontot,reméljük holnap este a Soci tesz róla,hogy nagy jelentősége legyen. Umtiti is jó volt,az a szerelése nem volt semmi,ilyen határozottan kell takarítani hátul.

Kedden Suarezt semmiképpen nem játszatnám,szerintem neki egy kis pihenő kellene elsősorban,mert fejben teljesen máshol van. Paco-t be lehetne dobni,persze ha felépül addig. Vagy akkor egy Denis-Messi-Deu esetleg.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2017.09.16. 18:17:40

ezt köszönjük meg Ernő bá'nak, így kell cserélni, ma nagyon eltalálta a dolgot. Az ilyen melós szenvedős meccsek aranyat érhetnek a végén - szó szerint -, ugyebár tavaly alaposan bebuktuk az ilyen meccseket.

Lajostól és Mr. Shakirától már az agyvérzés kerülget, mintha nem is ugyanazt a sportot játszanák mint a másik 9 ember, borzalom... és még normális cseréjük sincs, Paco-tól ahogy írták lentebb tényleg az Isten óvjon minket, Piq helyett meg max Masch jöhetne, de szerintem ő még valami extra nyári szüneten van vagy én nem tudom, de hogy idén egy percet nem láttam még a pályán az is tuti...

A pozitívumok meg hát a két csere mindenképpen, Paulát addig fikáztuk itt amíg megnyerte a meccset, Denis meg nem csak gólt lőtt, hanem hasznos volt a mezőnyben is, Messi megint kiosztott egy hatalmas zsugát Paulának a gól előtt, szóval rá sem lehet panasz szerintem, a többiek sem voltak rosszak.

Remélem Dembónak semmi komoly baja nincs, aztán 1-2 héten belül már láthatjuk megint.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.09.16. 18:16:57

erre nagyon ráillik: nézőpont kérdése..."szép volt fiúk" az egyik és amit én láttam: gyenge csapatok, gyenge játék, rengeteg egyéni alul teljesítés élen Suarezzel. sőt! azt mondom miatta van a leg elfogadhatóbb mentség: emberhátrány.
ahogy félidőben mondtam, Messi ma hagyta játszani a fiúkat...meg is látszott.
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.09.16. 18:16:37

Paulinho :D Hát besz*rok :DDD Hogy beverte már :D Ezt nagyon elrakta, nem lehet tőle elvitatni, jár a taps! =D> Ma sikeresen szállt be, és bemutatott a kételkedőknek (nekem is). Ez ma az ő napja volt, el kell ismerni.
SR helye hátul érthetetlen. Semedo köröket ver rá, de KP-n simán elnézném többször is. Denis ma akart/kapart. Meg is lett az eredménye. Gyakorlatilag ma a cserék hozták a 3 pontot, még ha a játék fájdalmas is volt.
A lényeg a 3 pont, jöhet a következő! =D>
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.16. 18:14:06

Olyan meccset hoztunk, amilyeneket tavaly simán bebuktunk. Nagyon sokat érnek az iyen győzelmek, mentálisan is. Rengeteg álmos, gyenge egyéni teljesítmény volt, a cserék előtt viszont le a kalappal. Paulinho góljának külön örülök, tipikusan olyan gól volt, ami jellemzi őt. Elnyomhatatlan, a kapu előtt pedig határozott. Fontos 3 pont!
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.09.16. 18:12:03

Paco beteg, ha jól tudom, ezért nem volt a keretben.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.09.16. 18:09:54

Egy betömörülő spanyol kiscsapat ellen helyzetünk sincs. Vállalhatatlanul gyenge. Ahogy a középpályánk, továbbra is. Ezért kellett volna egy Verratti vagy egy Coutinho. Iniesta 30 percig önmaga, utána homály. A többi meg ugyanolyan gyenge, mint tavaly is.

Suárez remélem bocsánatot kér egyesével mindenkitől. Mondjuk csatlakozhatna hozzá Mr. Shakira is.

Suárezzel nem tudom mi van, a szél nem ízlik neki, az oké, de az eredeti posztján is tripla 0 volt. És a mentalitása se jó, mióta itt van, talán először. Padra tenném, de nincs helyette senki, Pákótól meg az Isten mentsen meg.. #erősakeret. A 30 milliós cserecsatár keretbe se kerül már nem először idén. Az a baj LE utolsó évre olyan szinten tönkre csapta a keretet, hogy az beletelik majd pár évre, mire helyre teszik. Addigra meg Messi pont kifut. Gyönyörű lesz. :D

De ami a legjobban fáj, hogy lassan két éve nem látok jó focit egy Barcelona meccsen.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2017.09.16. 18:08:41

Tegye fel a kezét aki eltalálta a barca góllövőit?!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.09.16. 18:08:12

Megszenvedtünk, de nem égtünk meg szerencsére. Jól szálltak be a cserék, SR-rel nem volt gond kezdőként, gólpassz+ vélhető góltól mentette meg a csapatot a blokkjával, Paulinho és Denis pedig gól. Deulofeu nagyot teker, szép mentális fejlődésen megy át, s harcol, küzd. Így tovább.

Most kell Valverdének megtalálnia a jó rotációt, mert érezhetően fásult volt a társaság, de a cserék meg éhesek a sikerre.

Paulinho meg fizikailag nagyon pöpec, úgy lepattantak róla mint a pinty :D

Közhely, de ilyen értékes fordítások sokat jelenthetnek. És illik megemlíteni a Getafe-t is, mert nagyon jól megfogtak minket és robbantak ki a labdaszerzésekkel, gól is így jött össze, hogy a kp felért és a japán gyerek kegyetlenül beverte.

Hibátlan mérleg, soha rosszabb kezdést, szép volt srácok.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.09.16. 17:12:50

Gyengék vagyunk, nem ezen múlik, de hogy lehet egy első osztályú csapatnak ilyen tré gyepe? Kegyetlen, a labda nem gurul hanem pattog rajta. Ennek ellenére illene nyerni itt az 1-0 ellenére is, úgyhogy a 2. félidőben remélem már mutat is valamit a csapat, ez eddig édeskevés volt sajnos.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2017.09.16. 16:03:59

Jó a kezdő, már az első félidőben el kell dönteni és akkor lehet pihentetni a másodikban. Dembelé pedig remélem ha lassan is, de belelendül, örülök, hogy ma újra lehetőséget kap.
Ma muszáj megszerezni a 3 pontot, lehetőleg minél előbb döntsük el, hogy lehessen rotálni.

Visca El BARCA!!!
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.09.16. 15:43:07

ezzel lenyegeben valverde megoldja a tul sok kp kerdest.
iniesta, rakitic, busi alap - paulinho, denis, andre gomes csere es kesz.

robi nem jar tulsagosan jol vele, de a csapatnak jo, plusz akkor o tenyleg ilyen jollyjoker lesz nala is, nem sima kp, alatta jatszott mar jobbhatvedet, kozeppalyast, jobbszelsot.

vidal meg majd lep januarban, remelhetoleg ardaval
Tromort77 írta: SR-nek meg amúgy is kellenek a percek, nem azért ragaszkodott hozzá EV, hogy aztán a padon ücsörögjön.
mondjuk az a baj, hogy nagyon sok mindenkinek kellene a perc. nem most, mert most jol megy az alap kezdo, de serules, faradas, pihentetes eseten nem lesz annyira [auto_cenzúra] null kilometeres paulinhot, denist, gomest, dignet, vermat, pacot nezni.

az alapkezdon kivul robi, mascherano es deulofeu van rendesen hasznalva, mondjuk utobbi kerdes mennyire lesz dembele erkezese utan.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.09.16. 15:39:33

Tromort77 írta: SR-nek meg amúgy is kellenek a percek, nem azért ragaszkodott hozzá EV, hogy aztán a padon ücsörögjön.
Adom amit írsz, de az idézett részhez annyit, hogy miért nem a posztján játszatják? Oké, megoldja a jobb bekket is, mert intelligens játékos, de én nagyon nem vagyok híve ennek a dolognak, hogy idegen posztokon játszatunk embereket, pláne ha van oda ember.

Mondjuk ez van akkor ha jól teljesít nagyjából mindenki, nehéz most kihagyni Iniestát, vagy Rakiticet Roberto kárára, tavaly (sajnos) nem volt ilyen jellegű problémánk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Tromort77

2017.09.16. 15:34:57

Alba virágzása nem véletlen. Most ő van olyan szerepben mint Alves volt. Hogy az egész szélt bejátszhatja. Viszont akkor az kell, hogy fegyelmezett legyen a túl oldal. Pont mint anno az Abidal-Alves páros. Most viszont, hogy van Semedo lehet váltogatni, hogy mikor melyik szél játsza ezt a támadó szepet. A Juve ellen ő volt a védekezőbb. Pihentetni meg muszáj, szóval logikus, hogy most Alba-SR, majd Eibar ellen meg a Digne-Semedo páros mehet és akkor gondolom majd Semedo lehet a támadóbb.

SR-nek meg amúgy is kellenek a percek, nem azért ragaszkodott hozzá EV, hogy aztán a padon ücsörögjön.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.16. 15:29:21

palesz77 írta:Eibar ellen lesz akkor a többi csapatrész rotálva gondolom. Jó lenne már az elejét megnyomni, hogy Ini félidőbe jöhessen le pihenni. Annyi logikát látok Semedo kivételében, hogy Alba meg kedden pihen, és nem akarja, hogy egyszerre legyen mindkét kezdő szélsője a padon. Más esetben túlzásnak tartom, elnézve a többiek meg mennyire nyomatva vannak.. Kétlem, hogy pont ő fáradt el ennyire, minőségben meg jobb mint SR oda.
Ez teljesen jó meglátás, belegondolva reális és logikus lépés lenne, remélhetőleg az edzőbá' is így gondolja.

Meglepődtem én is, de nem is szabad agyon rotálni a csapatot idegenben ilyen ellenfelek ellen, mert jönnek a pontbukások, veszélyes ellenfél a Getafe, ha félvállról vennénk akkor tényleg égő eredmény születhetne.

Majd otthon az Eibar ellen jöhet egy fokkal nagyobb, de szintén nem eltúlzott rotáció.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.09.16. 15:28:26

De orulok hogy Iniesta igy birja.

Lehet hogy 3-4-3 feleseg lesz. Ezzel a kezdovel nincs mese, jo lenne ezt is kapott gol nelkul lehozni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.16. 15:27:53

palesz77 írta:Eibar ellen lesz akkor a többi csapatrész rotálva gondolom. Jó lenne már az elejét megnyomni, hogy Ini félidőbe jöhessen le pihenni. Annyi logikát látok Semedo kivételében, hogy Alba meg kedden pihen, és nem akarja, hogy egyszerre legyen mindkét kezdő szélsője a padon. Más esetben túlzásnak tartom, elnézve a többiek meg mennyire nyomatva vannak.. Kétlem, hogy pont ő fáradt el ennyire, minőségben meg jobb mint SR oda.
hagyjuk már ezt a baromságot h rotálni kell a szélső bekkeket... alves itt volt 10 évig, non-stop tolta...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.09.16. 15:26:42

v.színű azt nézi, hogy Vidalt ki lehet e pakolnia végleg....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mess2009 2017.09.16. 15:27:54-kor.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.16. 15:25:57

Init én is pihentetném, de ha Valverde úgy látja, akkor nincs tökölés :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2017.09.16. 15:20:48

Ini helyett Semedo azt SR meg középpályán lenne. Tökéletes kezdő lenne.
Vagy Semedo 23 évesen 4 meccs után elfárádt Ini meg 33 évesen plusz válogatott meccsel simán bírja.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.09.16. 15:19:44

Eibar ellen lesz akkor a többi csapatrész rotálva gondolom. Jó lenne már az elejét megnyomni, hogy Ini félidőbe jöhessen le pihenni. Annyi logikát látok Semedo kivételében, hogy Alba meg kedden pihen, és nem akarja, hogy egyszerre legyen mindkét kezdő szélsője a padon. Más esetben túlzásnak tartom, elnézve a többiek meg mennyire nyomatva vannak.. Kétlem, hogy pont ő fáradt el ennyire, minőségben meg jobb mint SR oda.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.09.16. 15:18:10

visca el barca írta: hülye ez az ember
Miert is ? Ha EV re gondolsz.. ?

Jol beetette a nepet, ennyi :mrgreen: SR-Semedo cseret en se ertem, az igaz, valszeg o igen, valamit lehet lat, tud amit mi nem. De a tobbi teljesen oke, lehetne rotalni, de akkor meg ha bukunk jon a hoborges.. O is tudja, inog a lec a csapat korul, most kellenek az eredmenyek, sajnos nem sajnos.

Tavaly ezen ment el a bajnoksag, hogy a veszelyesebb, kozep, alsohazi csapatok ellen szetrotalva alltunk ki, s aztan bukfenc, s akkor a sok okoskodo jott a keretujitas, edzo oltasos, stb szoveggel.

Ha megyunk 2,3 gollal, johetnek a cserek, szezon eleje van, jolenne az elony minel tovabb megorizni, gondolom ok is igy gondoljak.

Hajra :!:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.09.16. 15:16:33

visca el barca írta:official: TS - SR, piq, umtiti, alba - rakéta, busi, ini - dembelé, messi, suarez

hülye ez az ember
Miért?
Én örülök hogy végre van egy állandó kezdő, mondjuk ha Robertora célzol, és Semedo padozására azt megértem.
De majd kérdés az Eibar ellen rotál-e otthon, az a megfelelő terep rá.

szerk.: jah, látom hogy az nem tetszik, amire gondoltam. az nekem sem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése