Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2011.12.11. 00:21:50

A második félidőben Iniesta levegőhöz jutott, meg is lett az eredménye...

valdes: 5

Alves: 8

Puyol: 9 ( nem kérdés...

Pique: 9 ( visszatért végre)

Abidal: 8 remekül nyomta, főleg a megelőzései és a tisztázásai, légtérben meg hű...

Xavi: 8 az első félidőben kikapcsolták a másodikban éreztem, hogy mi volt a szerepe

Iniesta: 9 csak azért nem 10, mert az első félidőben levették a pályáról. De a második félidő.. EMBERTELEN

Busi: Jól szűrt bár nekem ma ő volt a leghalványabb 7 pont.

Fabregas: 7 A gólján kívül sok emlékezetes nem maradt meg.

Messi: Az első félidőben ő volt a középpályán az egyetlen aki képes volt áttörni a madridon. Sok labdát adott el, pihentetni kellene és kicsit frissülni fejben is. Ennek ellenére hajtott és nagyon KÖZÉPPÁLYÁSSÁ vált amikor kellett. 9

Alexis: 10 Az a gól... De a legnagyobb értéke a munkabírása. A 16-osunknál labdát szerez majd 30 mp- múlva már az ellenfél védőit cidrizteti... Fejben kell kicsit higgadtabbnak lenni és azt hiszem pár évre megoldódott a gondunk elől..


Cserék: Keita. hozta amit kell 7

Villa: 5 szerintem semmit nem tett hozzá.

Pedro: 6 sok mozgás és "késleltette" a madrid passzjátékát a helyezkedésével.
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2011.12.11. 00:21:08

szücsi14 írta:nem értem miből gondolta a madridi rendőrség,hogy a szökőkúthoz megyünk majd ünnepelni??? :D :D :D miért kellett nekik lezárni??? :D :D :D
Mert halakat elepítettek bele, és nem akarták, hogy a sok okos ember kihalássza.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.11. 00:21:01

Hát...nehezen találok szavakat. Lényegében nyugodtan, főleg a 2. félidő alapján különösebb kérdés nélkül megvertük 2 góllal a Real Madridot a szentélyükben, immár 4. éve nem képesek mit kezdeni velünk. Nem is tudom ezt így elhinni, pedig mégis igaz...főleg 1-3 után jött ki a nagy különbség, nagyon szembetűnő volt. A Madrid az első félidő feléig volt képes úgy-ahogy uralni a meccset, kellett ehhez VV óriási hibája is. Óriási az, hogy egy 20. mp-ben kapott gól, illetve egy ilyen elképesztően hajtó ellenfél ellen is fel tudtunk állni, meg tudtuk fordítani és végül is simán megnyerni a meccset. Ronaldo nem is értem, hogy szeretne a világ legjobbja lenni, miközben még csapaton belül is lekörözi Di Maria és Benzema is. Meglepő, hogy nem volt balhé, voltak paraszt szerelések, az első félidőben Alves és Alexis is túlfűtve, bunkó módon játszott, a másodikban azonban mindketten lehiggadtak, és kihozták magukból, amit ki lehetett.

Meglepő még, hogy átálltunk 3 védős rendszerre, és működött! Puyol-Piqué-Abidal hátul, előttük Busi, Ini és Alves is visszazárt, középen Xavi, míg Alexis sem húzódott ki a szélre, inkább középről próbált meg veszélyeztetni a gyorsasága révén. Ő és Cesc is óriási igazolás, ezt most is bizonyították :) Könyvet tudnék írni most az érzéseimről és gondolataimról, de most inkább nem teszem :) Csak szimplán gratulálok a srácoknak, mérhetetlenül büszke vagyok rájuk. Visca el Barca i Visca Catalunya!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.12.11. 00:20:55

Mourinhot komolyan mondom nem értettem.
Ronaldo egyértelműen szenved. Erre az egyik legjobb formában lévő játékost, Di Mariát hozza le.
Lass rohadtul jó volt. Talán a történelemben először Messit is sikerült valakinek teljesen tisztán szerelni. Erre a helyébe hozza a Barca ellen folyton [auto_cenzúra] Khedirat.
Azon pedig a garantáltan tátva marad a szám, hogy José azt sem veszi észre, hogy Ronaldo egyszerűen képtelen már egy szabadrúgás elvégzésére..., de nem, lője csak ő.... :shock:
szücsi14
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008.12.23. 23:01:32

2011.12.11. 00:20:04

nem értem miből gondolta a madridi rendőrség,hogy a szökőkúthoz megyünk majd ünnepelni??? :D :D :D miért kellett nekik lezárni??? :D :D :D
szücsi
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.11. 00:17:49

Sanama írta:Primitive,
Persze,de akkor sem nyertünk semmit, mi ez,hogy visszakerült a csapat a trónra,stb?! Úgy mondta, mintha BL-t nyert volt a Barca.


Egyébként észrevettétek a következőt?

Pep megint húzott egyet. Alves jobb szélső volt majdnem végig, és lényegében 3 védővel vertük meg a Madridot. 1-0után Alves kiment szélre Sanchez fel volt tolva, Ini bal oldalon Messi meg visszább.

Cesc nagyon el volt tűnve de kit érdekel,ha lőtt egy gólt ?
Valdes volt ma a leggyengébb szerintem, de lényeg,hogy 1-3!
Igen, elég hülyén jött ki ez a mondata. :lol:

Egyébként szeretnék gratulálni a csapatnak. Nem volt egy látványos meccs, de a lényeg a 3 pont.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.12.11. 00:17:20

Sanama írta:Primitive,
Persze,de akkor sem nyertünk semmit, mi ez,hogy visszakerült a csapat a trónra,stb?! Úgy mondta, mintha BL-t nyert volt a Barca.
egyrészről: Horváth Feri volt a kommentátor, másrészről úgy értette,ahogy a világ is érti,és látja. Még mindig jobb csapat a Barca, ennyit jelentett az,h marad a trónon. Mert ha a csúcsformában lévő Madrid 14es győzelmi szériában fogadja a címvédőt,és kikap tőle, akkor nem lehet a Madridra mondani,h átvette volna a trónt. Hiába van előtte még a tabellán.

nem kell mást belelátni.

Viszont most már én hagyom is az örömködést, és örülök,hogy klub vb jön, Pepnek komolyan szájba kell rágni,hogy ezentúl sorozatban kell nyerni a bajnokikat, idegenben is. NINCS MESE, különben nem értünk ezzel az újabb Madrid veréssel semmit. És ez nem fér bele,hogy annak ellenére örüljenek CR-ék,hogy kikapnak tőlünk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ozsimiki 2011.12.11. 00:18:29-kor.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.11. 00:16:57

Egy kis off.
A Sport 1. A mai másik Madrid-Barca meccset adja.
n0RbI
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.12.02. 19:11:59

2011.12.11. 00:15:43

Primitive írta:
Sanama írta:Farkas Norbi fszsága idegesit... Mi az,hogy a Barca marad a trónon?
A REAL a tabella vezetője TE!
Mi vezetjük a tabellát. Pontegyelnlőség, viszont az egymás ellenibe jobbak vagyunk :wink:
Bajnokság közben nem számít az egymás elleni, jobb a gólkülönbsége a Barcának, és ezért állnak a tabella élére, ha meg tévedtem, az is belefér, 1-3! :D
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2011.12.11. 00:15:30

Tudna valaki linkelni egy összefoglalót?

Gratula a srácoknak:)
Cruyff

Milliónyi gyerek van a világon, akik előtt egy nagyon rossz példa jár, és a Madrid ezzel egyáltalán nem foglalkozik. Amióta elment Valdano, a dolgok csak rosszabbodtak. Valdanóról mondhat mindenki, amit akar, de azért ő egy úriember. Lehetséges, hogy Mourinho egy nagyon jó ember privát környezetben, és nagyon jó edző is, de amit a világ számára mutat, az egészen más. És a klub kötelessége lenne megváltoztatni ezt a helyzetet.
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2011.12.11. 00:13:51

A második félidő közepéig egészen kiegyensúlyozottnak láttam a meccset, többet volt nálunk a labda, de helyzetekben ez sokáig nem nagyon mutatkozott meg, a Madrid viszont nagyon meddő volt a tizenhatosnál, egyetlen gólt lőttek ugye, azt sem kidolgozott helyzetből. Aztán a végén nekünk jött ki jobban a lépés, valószínűleg el is fáradtak meg talán a harmadik után fel is adták fejben. Talán alakulhatott volna másképpen is, de egyelőre úgy néz ki, hogy az ilyen kiegyenlített meccseket is mi bírjuk jobban (lásd idei szuperkupa), mentálisan a Madrid nincs toppon ezeken a meccseken, talán tudat alatt az utóbbi évek eredményei gátat szabnak a fehéreknek. Ezt főleg CR-en látom, de több szürke teljesítmény is volt náluk.

Annak külön örülök, hogy korrekt volt a bíró, nem volt színészkedés és agresszió (amennyi volt az bőven belefér egy ilyen meccsbe), szóval emelt fővel vonulhatott le mindkét csapat.

Összességében talán kicsit közelebb van a Madrid, mint tavaly, de még mindig a Barca a jobb csapat.

Ja és nálam a meccs legjobbjai Alexis és Puyol, az első gól nagyon kellett és nagyon nem volt könnyű úgy ellőni, Puyol pedig remekül tette a dolgát. Madridi részről Kakának örülök, hogy játszott, őt becsülöm onnan nagyon, sok klasszikust kívánok még neki.
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2011.12.11. 00:13:40

Szép volt, Barca.
Hihetetlen meccs volt, az első perctől kezdve.
Ettől kezdve meg kell nyernünk a bajnokságot.
A játékunk 3-1 után belassult, ami érthető volt, de az első perc után sem estünk kétségbe. Végig izgalmas, helyenként szép játékkal győzött a jobbik.
Hajrá Barca! És a Honda!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.12.11. 00:13:11

Primitive,
Persze,de akkor sem nyertünk semmit, mi ez,hogy visszakerült a csapat a trónra,stb?! Úgy mondta, mintha BL-t nyert volt a Barca.


Egyébként észrevettétek a következőt?

Pep megint húzott egyet. Alves jobb szélső volt majdnem végig, és lényegében 3 védővel vertük meg a Madridot. 1-0után Alves kiment szélre Sanchez fel volt tolva, Ini bal oldalon Messi meg visszább.

Cesc nagyon el volt tűnve de kit érdekel,ha lőtt egy gólt ?
Valdes volt ma a leggyengébb szerintem, de lényeg,hogy 1-3!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.12.11. 00:12:20

Ti már leírtatok mindent, szóval csak ennyit szeretnék:


Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.12.11. 00:11:41

Nagyon örülök a sikernek. Már régen nem voltam ilyen feszült egy klasszikuson. Ünneprontás nélkül mondom hogy van feljebb! Tudnak a fiúk még sokkal jobban játszani. Gratulálok az ellennek is, mert engem biztos megizzasztottak.

MOM: Dani Alves szvsz
De külön tisztelet Puyolnak. Fantasztikus teljesítményt produkált.
Külön köszönet, pedig Alexisnek, hogy a padlóról felsegítette a csapatot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2011.12.11. 00:12:53-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2011.12.11. 00:11:17

Mondtam, hogy hinnünk kell bennük. Szép volt fiúk!

Egyedül Iniesta, Piqué és Abidal teljesítményével nem vagyok megelégedve, de egy ilyen eredmény után elnézhető.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.11. 00:10:31

Sanama írta:Farkas Norbi fszsága idegesit... Mi az,hogy a Barca marad a trónon?
A REAL a tabella vezetője TE!
Mi vezetjük a tabellát. Pontegyelnlőség, viszont az egymás ellenibe jobbak vagyunk :wink:
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2011.12.11. 00:10:12

Nem bírom megunni, ahogy szegény Nyilasi Tibi totál letargiába kerül.

A mai napon sok súlyos hibát elkövettünk, de amíg Iniesta, Xavi, Messi, Puyol itt van nekünk, addig ez a csapat uralkodni fog, bármit csinál a Madrid.

Várhatóan a Madrid nyerni fogja a további meccseit, szóval nem lehet megnyugodni.

Mellesleg most pontszámban beértük őket.

CR-t nevét pedig kéretik lecserélni Andrés Iniesta nevére!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.11. 00:09:31

Direkt úgy hoztam össze, hogy a jubileumi; 6000. hozzászólásom alkalmából büszkén mondom ki, hogy a Bernabeuban nyert a Barcelona!
Messi gól nélkül a Barca az egyik legjobbja volt. Elképesztően sokat futott és küzdött. Ronaldo pedig 2 ordító ziccert hagyott ki. Egyértelmű nálam hogy ki kapja az aranylabdát.
Nem fogok elemezni, nem foglalkozok senkivel és semmivel, csak azzal, hogy még 3 pontot kell lefaragni, és utána át kell venni a vezetést.
Barca, Barca, Baaarca!
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2011.12.11. 00:06:20

tudom, hogy nem szabad az ellen oldalról írogatni de ez mindent elmond:

Mi a különbség a két csapat között? Az h mi megvettük 90nemtomhány millióért a világ 2. legjobb labdarúgóját, ők meg kinevelték a legjobbat.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
csdewl
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.05.12. 08:05:35

2011.12.11. 00:05:06

Buli vaaann :D http://www.youtube.com/watch?v=c9hTmkCWy44


Szép volt srácok!!!!
"a Futball nyer, ha a Barca nyer"

"Köszönetet mondok a Barcelonának.Egy ilyen nagy klub ilyen nagy futballistái foglalkoztak velünk..." - Franklin Lobos, egy kimentett chilei bányász.
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.11. 00:04:26

Azért nem gondoltam volna, hogy a 3 védős rendszerünket nem tudja majd kihasználni Real, pedig ez történt 1 esettől eltekintve. Nálam Sánchez és Iniesta a meccs embere. Nagyon kellett ez :)
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.12.11. 00:03:45

Le a kalappal ISMÉT a csapat előtt! Nagyszerű meccs, kivételes egyéni teljesítmények. Így tovább! Nem tudok ennél többet mondani most! :D
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.12.11. 00:02:14

Mikaos írta:Helyreállt a rend.
Nem árt olykor tisztázni.
Csak az a bajom, hogy elég sokszor kell tisztázni, s kezdem már unni ;)

Az első percet leszámítva domináltunk az egész meccsen.
A nagy rivális ellen.
A nagy rivális otthonában.
Igen, INIESTA fantasztikus volt a 2.félidőben, ahogy a csapat is oktatott, bár lassú tempóban sajnos.

VISZONT,innentől kötelező hozni sorrendben a meccseinket! Legalább kellene egy 7-10es győzelmi széria a bajnokságban. Így,h idegenben megvolt (megint) a Madrid kumma ideges lennék ha a végén nem mi lennénk a bajnokok.

FORCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2011.12.11. 00:01:12

Hát ez szép volt:) Nem tudom ki hogy van vele, de nekem kicsit hiányérzetem volt a meccs közben. Bevallom őszintén, hogy még a tavalyi 5-0-ás meccsen is több veszélyt éreztem a Real játékában, mint ma. Végig az volt az érzésem, hogy a korai góljuk őket zavarta meg jobban, egyszerűen nem tudtak mit kezdeni azzal, hogy 1-0-ról indul a meccs. Kicsit támadgattak is, kicsit védekezgettek is, de igazából egyiket sem csinálták jól, a második félidőben pedig helyenként kicsit meg is zuhantak, ekkor simán guríthattunk volna még párat nekik. A srácoknak hatalmas gratula, a pályán biztos pokoli nehéz volt, de kivülállóként ez nekem ma egy lazább Klasszikusnak tűnt. Szép volt fiúk!!!
Válasz küldése