Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.09.26. 16:39:10

Bob_Marley írta:Akik meg egyfajta szentimentalizmussal tekintenek erre csapatra a Pep korszak révén, nagyot fognak csalódni. Lesz itt még "hőzöngés", de lehet én vagyok a mazochista de nekem ez pl jobban is tetszik, hogy csapatjáték van sok meló, tudatos dolgok és kemény brigád.
Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.09.26. 16:36:19

visca el barca írta:
el kellene már engedned a mindenki ellen gálázunk és 20at rúgunk guardiola féle barcát. nem tudom hány éves vagy meg miota szurkolsz a csapatnak, de ne az legyen a viszonyítási alap, mert különben soha nem fogod élvezni a szeretett csapatod játékát és jobb ha nem is nézed a meccseket.

új edzővel volt eddig vagy 5-6 meccsünk, nem tudom mit vársz. a tavalyi apátiához képest bőven van változás a játékunkban, a kezdőben is van hol 2 hol 5 új ember, 5 meccs alatt senki nem fog csodát tenni, akármennyire is szeretnéd.

legyél már legalább egy picit türelmes meg megértőbb a jó ég áldjon meg. soha egy jó szavad nincs...az állandó morgolódás helyett meg legalább egy kicsit örülnél mondjuk annak h gólt sem kaptunk, tabellán elől vagyunk, van 4 pont fórunk a madriddal szemben, a védelem aránylag jól áll a lábán, munirnak, rakiticnek vagy bármi másnak.

a psg-től meg csak azután rettegjél ha megnézted az idei produkciójukat mondjuk az evian ellen...
:lol:

Nem tudom, hogy Te hány éves vagy, de lényegtelen is, mert attól, hogy fiatalabb vagy nálam x évvel vagy idősebb még nem tesz olyan futballszakértővé, hogy leszóld a másikat. Sőt éppenséggel ló...-t nem számít... :roll: Az pedig, hogy egy Barcelona alig tud gólhelyzetet kialakítani, veszélyeztetni is csak rögzített helyzetből képes, az nem éppen jó jel. Rijkaard alatt sem hoztunk veretlen szezonokat, de ameddig az akarás megvolt addig a gólveszély is megvolt meccsről meccsre. Ha pedig te élvezted a hétvégi meccset, akkor nem szereted a futballt.... :roll:

Nem csodát várna az ember, hanem azt, hogy ne álmosan menjünk ki a pályára, főleg nem idegenben. Mert ez a szerdai ez ugyanaz a hulladék játék volt, mint a tavalyi. A csapat sem lett normálisan összerakva. Ha idén ugyanis középcsatárral akarunk játszani, akkor rakjuk be Munir-t arra a helyre, ahová Suárez-t igazoltuk, ha pedig nem akarunk középcsatárral játszani akkor nem értem, hogy minek kellett Suárez... Pedro ráadásul már meccsek óta borzasztó gyenge. A másik pedig a csodajobbhátvédünk, akivel kb. emberhátrányban voltunk. Nem egy ilyen keménynek ígérkező meccsre kellett volna betenni. Tulajdonképpen a jobboldalunkat ezzel Lucho ki is csinálta. =D>

Örülni pedig szeptemberben felesleges, elég ha visszaemlékszel a tavalyi pontelőnyre, amiből pillanatok alatt ponthátrány lett. Na most is pont ugyanott vagyunk. Az, hogy nem kaptunk gólt az nem rajtunk vagy mondjuk Mathieu-n múlott. Rakitic remek lenne, ha Iniesta többet tudna a támadásokkal foglalkozni, mert az építkezés a horvátnak annyira nem megy. Várhatjuk Suárez-t, mint a Messiást elöl, mert Messi és Neymar úgy tűnik, hogy ketten elöl kevesek. És örülnék, ha nem botlanánk ugyanúgy a kisebb csapatok ellen, mint tavaly, mert erre ugyanúgy rámegy majd a bajnokság. Tudom, hogy még változhat a dolog, de ezzel a játékkal megint pont ugyanannyi kupát nyerünk a szezon végén, ahányat tavaly. Ja, nem, mert tavaly egy szuperkupa mégis becsúszott... :roll:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19597
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.09.26. 15:56:53

Lehetőségek azért voltak, igazán veszélyes viszont tényleg nem. Ugyanaz, ami eddig is volt, csak most álmoskásabb volt a csapat. Valóban a pálya sem a mi kezünkre játszott, de nyilván idegenben mindent megtesznek ellenünk. Szóval én egyáltalán nem lepődtem meg és nem is kell gyászhangulatnak lennie idén rengeteg ilyen meccsünk lesz. Mint már korábban írtam ez egy stabil jó csapat. Itt nem lesznek gólzáporok, de nem is fog nekünk könnyen bárki betalálni. Sokkal jobban egyben van a csapat mint tavaly, ezt ezalatt a pár meccs alatt lelehet szűrni. Akik meg egyfajta szentimentalizmussal tekintenek erre csapatra a Pep korszak révén, nagyot fognak csalódni. Lesz itt még "hőzöngés", de lehet én vagyok a mazochista de nekem ez pl jobban is tetszik, hogy csapatjáték van sok meló, tudatos dolgok és kemény brigád. Ez egy tavalyi Atletico lehet csak több puskával Iniesta-Messi-Suarez és stb-k miatt. Szóval én egyáltalán nem aggódok, mert pozitív jelei vannak az együttesnek még ha pontokat is vesztettünk szerdán.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.26. 15:50:07

A 0 kapott gól rendkívül impozáns,Európában már csak a Juve az aki nem kapott de ők 4 meccsnél vannak. Eddig engem a csapat kicsit az elmúlt szezonok Atletico Madridjára emlékeztet:alig kaptak gólt de alig is rúgtak és a meccseik nagy részét behúzták.A Real meg a 12-13as Barcára:mindenkit megszórnak de ők is sokat kapnak. (Azt a Depor-Barca 4-5ös meccset sosem fogom elfelejteni :) ).
A bekkelős focigyilkos csapatok (Malaga,Appoel meg még sok kicsi) ellenszere meg remélem Suarez lesz.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.09.26. 15:04:36

visca el barca írta:a psg-től meg csak azután rettegjél ha megnézted az idei produkciójukat mondjuk az evian ellen...
+ nem lesz Lavezzi sem ( nem mintha túl sok vizet zavarna) + Thiago Silva sem.

nade holnap megint bajnoki, remélem elkalapáljuk a granadát több góllal, Vermaelen is bemutatkozhatna végre és jó lenne megtartani a clean sheetet is. csak ennyi kérésem van. :D
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.26. 13:56:56

crixus írta:...
el kellene már engedned a mindenki ellen gálázunk és 20at rúgunk guardiola féle barcát. nem tudom hány éves vagy meg miota szurkolsz a csapatnak, de ne az legyen a viszonyítási alap, mert különben soha nem fogod élvezni a szeretett csapatod játékát és jobb ha nem is nézed a meccseket.

új edzővel volt eddig vagy 5-6 meccsünk, nem tudom mit vársz. a tavalyi apátiához képest bőven van változás a játékunkban, a kezdőben is van hol 2 hol 5 új ember, 5 meccs alatt senki nem fog csodát tenni, akármennyire is szeretnéd.

legyél már legalább egy picit türelmes meg megértőbb a jó ég áldjon meg. soha egy jó szavad nincs...az állandó morgolódás helyett meg legalább egy kicsit örülnél mondjuk annak h gólt sem kaptunk, tabellán elől vagyunk, van 4 pont fórunk a madriddal szemben, a védelem aránylag jól áll a lábán, munirnak, rakiticnek vagy bármi másnak.

a psg-től meg csak azután rettegjél ha megnézted az idei produkciójukat mondjuk az evian ellen...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.09.26. 13:07:06

Chino írta:
crixus írta:
Visszatérve a Barca-ra. Ezt a taktikát meg tudja ellenünk csinálni bármelyik nagy- illetve középcsapat. Ezt meg tudja csinálni hátul pl.: a Chelsea, PSG, Real Madrid, Atletico, Man City, de még a Bilbao, Valencia, Sevilla, Sociedad is. És ezek a csapatok vannak olyan jók, hogy maradjon erejük pár kontrára is. És akkor mi lesz? :roll:
Igaz. Szerintem akkor izguljunk a 7.-8. helyért és talán továbbjutunk a BL-csoportkörből, de az EL is jó lesz.

Könyörgöm. Idáig 6 meccsből nyertünk ötöt és lett egy döntetlenünk. Ne úgy könyveljük már itt el a dolgokat, mintha világvége lenne. Ezeket a meccseket be szoktuk húzni. Most nem sikerült. A játékunk tényleg kritikán aluli volt, de ez nem azt jelenti, hogy ez lesz az összes csapat ellen, márpedig itt olyan a hangulat. Nézd meg a nagy PSG-t. Abban a hullagyenge francia bajnokságban kökemény 3 győzelemmel állnak hét forduló után. A Realt sem egy bunkervédekezésű Sociedad verte meg, ha már itt arra céloztak. Ilyen csapatok ellen kicseszett nehéz játszani, mert tudják, hogy ha felveszik a kesztyűt úgy járnak, mint a Depor.
Az első gólt begyötörni, mindig nehéz, de vannak több olyan játékosunk, aki klasszisból meg tudja oldani és lehet azzal jönni, hogy nem volt kapuralövésünk, több olyan helyzet volt, amikor éppen, hogy csak lemaradtak a támadók a labdáról vagy az utolsó passz nem sikerült. Ezek jobb napokon sikerülnek, most nem. Átlövésünk pedig volt, de egyszerűen annyian állnak középen, hogy folyamatosan blokkolják ezeket és még 20-25 méterről sem könnyű lövőhelyzetet kialakítani, mert ott csüngenek a nyakakon.

Nem kell eret vágni. Engem is ugyanúgy idegesít a dolog, mint a többi szurkolót, de valahogy képes vagyok távlatokban gondolkodni és emlékezni a biztató, jó teljesítményekre. Neymartól, Messitől, Rakitictől stb. Ráadásul mégiscsak egy X lett, de olyan a hangulat és a hirtelen pálfordulat a csapattal kapcsolatban, mintha gurítottak volna nekünk egy ötöst.
Valóban, hat meccsből nyertünk ötöt. Kik ellen és hogyan? Tulajdonképpen a megnyert 5 meccsből hármat épphogy csak behúztunk veszélytelen játékkal. Ezek közül az egyik a Nicosia hazai pályán... Az egyetlen kihívást jelentő meccsen pedig ugyanazt csináltuk, mint tegnap, csak ott éppen Sandro jó helyen volt jókor. Ennyin múlott, hogy nem lett abból is pontvesztés, mint most. A Bilbao ellen is nagyon rezgett az a bizonyos léc, a támadójátékunk gyenge volt. És a Bilbao idén eddig kifejezetten gyengének számít, főleg idegenben.
Ha arról lenne szó, amiről te beszélsz, az azt jelentené, hogy helyzetek tucatja maradt ki, éppen megúszta az ellenfél. Itt viszont nem erről van szó, hanem arról, hogy az eddig gyengébb támadójátékunk egy keményebb pályán, keményebben bekkelő ellenféllel szemben (újfent) csődöt mondott. Ellenfélbe lőtt labdából maximum Messi tud felmutatni egyet...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.26. 11:24:04

Léfe írta:Tegnap megnéztem az ismétlést és fenntartom, hogy nem volt motivált a csapat.
Te mazochista vagy??? :lol: Még egy összefoglalót sem lennék képes megnézni arról a meccsről, nem hogy az egészet újra.. :D

Amúgy nekem az nem tetszik, hogy állóháborút folytat a csapat 1-2 játékos kivételével, szinte senkin nem próbálja meg megbontani az ellenfél védelmét. Ha ezen változtat LE, akkor megint jönni fog a játék szerintem - na meg ugye gyorsabb, pontosabb labdajáratás kellene mellé, mint most volt szerdán.

De én még bőven nem temetném a csapatot, LE csinált jó dolgokat is eddig, a támadást még finomhangolni kell, de hát ez várható is volt szerintem..
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2014.09.26. 11:13:05

Ez a jó az igazi szurkolókban: egyik pillanatban még hurráoptimizmus, a következőben meg világvége. Egy meccs elég is hozzá, hogy a hangulat változzon. :-)
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.09.26. 10:34:49

Nincsen világvége, de ki lehet akadni. Miért is ne lehetne ? Nem az eredményen, mert küzdve kikapni is lehet. De itt nem küzdöttek és nem tették oda magukat, hanem lassan és pontatlanul játszott a csapat. Tegnap megnéztem az ismétlést és fenntartom, hogy nem volt motivált a csapat. Tavaj 1 ponton mult, hogy nem arany lett a vége. Ki tudja, hogy hol fog hiányozni ez a kettö?
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3546
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.09.26. 10:33:13

crixus írta: Visszatérve a Barca-ra. Ezt a taktikát meg tudja ellenünk csinálni bármelyik nagy- illetve középcsapat. Ezt meg tudja csinálni hátul pl.: a Chelsea, PSG, Real Madrid, Atletico, Man City, de még a Bilbao, Valencia, Sevilla, Sociedad is. És ezek a csapatok vannak olyan jók, hogy maradjon erejük pár kontrára is. És akkor mi lesz? :roll:
Egyenlőre semmi nem történt! Lett egy X-ünk ami előferdül. Szerintem mindenkit bosszant de ha minden minden 6 meccsünket X-re hoznánk és a többin 4-eket 5-öket rúgunk mindenkinek akkor egy szavam se lenne. Bajnokság is BL is kijönne így.

Azt aláírom aggasztó, hogy nem találtunk kaput... De van hogy semmi sem sül.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3546
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.09.26. 10:26:13

Chino írta: Könyörgöm. Idáig 6 meccsből nyertünk ötöt és lett egy döntetlenünk. Ne úgy könyveljük már itt el a dolgokat, mintha világvége lenne. Ezeket a meccseket be szoktuk húzni. Most nem sikerült. A játékunk tényleg kritikán aluli volt, de ez nem azt jelenti, hogy ez lesz az összes csapat ellen, márpedig itt olyan a hangulat.
Szerintem se kell még a kutba ugrani. Volt egy rossz meccsünk. Inkább ennek az okait kell kideríteni, hogy 3 nap alatt hogy változott ekkorát a játék. Nem temetni mindenkit. Ha 3-4 meccsünk egyhuzamban ilyen na akkor máj gondok lesznek.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.26. 10:22:28

crixus írta:És akkor mi lesz? :roll:
A, majd rájön LE h mást is kell csinálni edzésen nem csak körben állva passzolgatni egymásnak.

B, kijátszva a teansferbant megveszi mangalat vagy benatiat
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2014.09.26. 10:09:00

Nem értem, hogy miért kell a Malaga-t szidni, hogy 0 pont jár az ilyen fociért, meg a szurkolói is örültek az 1 pontnak...nevetséges... Semmi újat nem csináltak, csak azt amit kellett és kijött nekik a lépés.

Ránk nézve szomorú..tudjuk, hogy vannak és lesznek ilyen csapatok és ez ellen nem tudunk semmi újat felmutatni.

0-0 lett nem pedig 5-0 mégis egyesek úgy írkálnak mintha égető vereséget szenvedtünk volna.
Tanulni kell ebből az összecsapásból és kész.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7439
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.09.26. 09:57:17

crixus írta:
Visszatérve a Barca-ra. Ezt a taktikát meg tudja ellenünk csinálni bármelyik nagy- illetve középcsapat. Ezt meg tudja csinálni hátul pl.: a Chelsea, PSG, Real Madrid, Atletico, Man City, de még a Bilbao, Valencia, Sevilla, Sociedad is. És ezek a csapatok vannak olyan jók, hogy maradjon erejük pár kontrára is. És akkor mi lesz? :roll:
Igaz. Szerintem akkor izguljunk a 7.-8. helyért és talán továbbjutunk a BL-csoportkörből, de az EL is jó lesz.

Könyörgöm. Idáig 6 meccsből nyertünk ötöt és lett egy döntetlenünk. Ne úgy könyveljük már itt el a dolgokat, mintha világvége lenne. Ezeket a meccseket be szoktuk húzni. Most nem sikerült. A játékunk tényleg kritikán aluli volt, de ez nem azt jelenti, hogy ez lesz az összes csapat ellen, márpedig itt olyan a hangulat. Nézd meg a nagy PSG-t. Abban a hullagyenge francia bajnokságban kökemény 3 győzelemmel állnak hét forduló után. A Realt sem egy bunkervédekezésű Sociedad verte meg, ha már itt arra céloztak. Ilyen csapatok ellen kicseszett nehéz játszani, mert tudják, hogy ha felveszik a kesztyűt úgy járnak, mint a Depor.
Az első gólt begyötörni, mindig nehéz, de vannak több olyan játékosunk, aki klasszisból meg tudja oldani és lehet azzal jönni, hogy nem volt kapuralövésünk, több olyan helyzet volt, amikor éppen, hogy csak lemaradtak a támadók a labdáról vagy az utolsó passz nem sikerült. Ezek jobb napokon sikerülnek, most nem. Átlövésünk pedig volt, de egyszerűen annyian állnak középen, hogy folyamatosan blokkolják ezeket és még 20-25 méterről sem könnyű lövőhelyzetet kialakítani, mert ott csüngenek a nyakakon.

Nem kell eret vágni. Engem is ugyanúgy idegesít a dolog, mint a többi szurkolót, de valahogy képes vagyok távlatokban gondolkodni és emlékezni a biztató, jó teljesítményekre. Neymartól, Messitől, Rakitictől stb. Ráadásul mégiscsak egy X lett, de olyan a hangulat és a hirtelen pálfordulat a csapattal kapcsolatban, mintha gurítottak volna nekünk egy ötöst.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.26. 09:35:01

A szerdai meccs teljesen olyan volt mint a tavasz végi impotens meccseink 0gól és ötlettelenség.DE! Valaki itt múltkor írta hogy az ilyen 0-0-ra játszó hányinger bekkelős csapatoknak 0 pont járna az ilyen meccsekért.Nagyon egyetértek!A legszánalmasabb a Malaga edzője meg szúrkolóik voltak akik úgy örültek ennek a 0-0nak otthon(!!!) mintha a bajnokságot nyerték volna meg! #-o Remélem tavasszal a Camp Nuoban majd kapnak egy 8ast aztán örülhetnek! :twisted:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.09.26. 06:04:20

Az antifoci ellen továbbra sem tudunk mit kezdeni, beállt védelem ellen beadogatni a labdát a szélről hülyeség. Az átlövést kellett volna erőltetni, ezúttal gyengébb napot fogott ki a csapat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.09.26. 00:07:30

Én a tegnapi meccsel kapcsolatban nem igazán értettem, hogy "mi is történt". Elvileg már Luis Enrique az edzőnk, nem Martino...
Átlövésünk nem volt, dinamika nem volt a támadásainkban. Ugyanakkor persze nehéz egy ilyen szinten bekkelő csapat ellen játszani bármilyen felállásban, ilyen bíráskodás mellett, de ez nem lehet mentség akkor sem egy olyan csapatnak, ahol Iniesta, Messi és Neymar vannak elöl. Nem értem, hogy pl. Messi hova tartalékolt, vagy minek kellett pont most betenni az európai futballt még csak hírből sem ismerő, magát össze...ró brazil jobb bekket. Nem ráért volna bemutatni a "nagy igazolásunkat" egy gyengébb csapat ellen, hazai pályán? Ezek mind-mind olyan dolgok, amik összességében egy unalmas, siralmas meccset hoztak és pontvesztést. Hol volt a nagy lövő hírében álló Rakitic? de említhetném akár Messi-t vagy Iniesta-t is. Az előző meccseken rá mertük lőni nem egyszer távolabbról is, hát most mi történt?

Összességében nem tartom nagy eresztésnek az idei csapatot, de a tegnapi az még az én várakozásaimat is alul múlta. Márpedig pont az ilyen meccseken mennek el a bajnokságok, ahogyan ez tavaly is megtörtént. Amikor "csak" annyi hiányzik, hogy az edző ne a könnyebb meccsre tartalékoljon és a játékosok se edző-meccsnek fogják fel a bajnokit... Lehet ekézni a Málaga-t, de felesleges, mert ők "tették a dolgukat". Más kérdés, hogy futballnak nem nevezhető amit csináltak, de a céljukat elérték.

Visszatérve a Barca-ra. Ezt a taktikát meg tudja ellenünk csinálni bármelyik nagy- illetve középcsapat. Ezt meg tudja csinálni hátul pl.: a Chelsea, PSG, Real Madrid, Atletico, Man City, de még a Bilbao, Valencia, Sevilla, Sociedad is. És ezek a csapatok vannak olyan jók, hogy maradjon erejük pár kontrára is. És akkor mi lesz? :roll:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3546
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.09.25. 21:59:14

Chino írta: Az pedig, hogy mi is buktuk volna azokat a meccseket amiket a Real honnan gondolod.
Szervezett felállt végtelenségog fegyelmezet védekező jól kontrázó csapatok. Nekünk se fekszenek. Ennyiből. De menet közben persze ez mind változhat. Azok a csapatok még odébb vannak. Most itt kel a szerdai fiaskó után rendet tenni a fejekben.

Ha jól megszórnánk a Granadát nem lenne baj...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7439
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.09.25. 18:26:58

Feast4 írta:
Nem olvastam még végig minden hozzászólást tegnapról de bízom benne senki nem mondta még hogy vissza Martinot. :D Mint a korábbi hozzászólásom elején mondtam én sem érzem, hogy akkora tragédia történt volna. Kijött, hogy több ponton is vannak gyengénk, ezeket szerintem orvosolni kell és szerintem a jelenlegi keretből lehet is.

Most fog kijönni, hogy LE milyen edző mennyire gyorsan reagál le egy-két nyilvánvaló bajt. Jó irányba halad a csapat azt hiszem, de az hogy még nem kaptunk gólt és az hogy csak néha pár percig volt ilyen hullámzóan mélyen a játék mint tegnap az a szerencsének köszönhető. Sőt meg merem kockáztatni mi is buktuk volna azokat a meccseket amiket a Real. Össze kell még ennek a dolognak érni elvégre még egyik csapatrészünk se tökéletes. Ha a PSG ellen így játszunk akkor baj lesz ez tuti. Jelengeg még nincs. Nem kell egyből vészharangokat húzogatni.
Pedig volt ilyen komment. :)

Nyilvánvaló, hogy vannak még olyan pontok ahol finomítani kell. Ez a tegnapi meccs nélkül is egyértelmű. Az pedig, hogy mi is buktuk volna azokat a meccseket amiket a Real honnan gondolod.
Most volt egy ilyen meccs, és hidd el a PSG-nél sokkal nagyobb bajok vannak, mint nálunk. Abban a hullagyenge francia bajnokságban is az EL-helyért küzdenek.

De legalább Bravo lassan megdöntheti Artola rekordját. :)
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.25. 16:33:30

durva ami a főoldalon van. ezek szerint jól emlékszem h több mint 10 év volt utoljára olyan h nem találtunk kaput :D

granadát meg kell szórni, hogy egy kicsit jobb legyen a hangulat
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3546
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.09.25. 16:06:03

Chino írta:Ennek ellenére én nem gyászolok, mint sokan. 3 nap alatt akkorát tud fordulni a világ. #-o Ezen már csak röhögni tudok. A Levante után, Messi király, LE király, a csapat király! Most, vissza Martinot, Messi nem változott semmit stb.

A Granada ellen kíváncsi leszek a produkcióra. Nagyon remélem kárpótolják a szurkolókat.

Nem olvastam még végig minden hozzászólást tegnapról de bízom benne senki nem mondta még hogy vissza Martinot. :D Mint a korábbi hozzászólásom elején mondtam én sem érzem, hogy akkora tragédia történt volna. Kijött, hogy több ponton is vannak gyengénk, ezeket szerintem orvosolni kell és szerintem a jelenlegi keretből lehet is.

Most fog kijönni, hogy LE milyen edző mennyire gyorsan reagál le egy-két nyilvánvaló bajt. Jó irányba halad a csapat azt hiszem, de az hogy még nem kaptunk gólt és az hogy csak néha pár percig volt ilyen hullámzóan mélyen a játék mint tegnap az a szerencsének köszönhető. Sőt meg merem kockáztatni mi is buktuk volna azokat a meccseket amiket a Real. Össze kell még ennek a dolognak érni elvégre még egyik csapatrészünk se tökéletes. Ha a PSG ellen így játszunk akkor baj lesz ez tuti. Jelengeg még nincs. Nem kell egyből vészharangokat húzogatni.
Kép
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.09.25. 15:57:27

Sok helyen volt tegnap probléma, de ezek közül egy az alapvető. Azt hittük, hogy Messi zár alá vételének biztos ellenszere, ha hátrébb játszik és onnan irányítja a csapatot. Most kiderült, hogy Messi bárhol van, megkaphatja a díszkíséretet és akkor ki van húzva a méregfogunk. Azt is láttuk, hogy a pályán lévők közül senki se tudta mozgékonyan, kezdeményezően kihasználni, hogy Messi magával viszi az őrzőit. Ezt se Xavi, se Rafinha se lenne képes megtenni. Xavi legfeljebb abban segíthet, hogy amikor Messi szabadabban van, ő megtalálja a labdával - de ez kevés. Egy olyan játékosunk van csak, akinek a játékmódja alkalmasnak látszik a középpálya folyamatos izgalomban tartására, ő Halilovic. Tudom, hogy kiforratlan, hibázik, nem 90 perces, de talán mégis fel kell készíteni erre a szerepkörre, legalábbis tavaszra. Akkor pedig szoknia kéne az A csapat levegőjét - legalább edzéseken.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7439
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.09.25. 15:00:44

Én azért Neymart meg Init annyira nem ostoroznám. Annyira féloldalas volt a játékunk, hogy az valami képtelenség. A fél védelem a bal oldalra állt rá, csak akkor mentek ki jobbra, ha Messi vitte magával az embereit. Douglas, de még Rakitic is iszonyatosan üres volt szinte az egész meccsen. Középre pedig tolódtak az emberekkel. Úgy Neymar sem lehet túl hatékony, ha neki is 2-3 védőn kell átverekednie magát. Ezzel együtt persze ez volt talán az idei leggyengébb meccse, ahogy a csapatnak is.
Lehet itt szajkózni, hopgy lőjünk távolról, de ahányszor megpróbáltuk mindig blokkolták. Egyszerűen annyian tömörülnek a 16-os körül, hogy hatalmas mák kell, hogy elmenjen valahogy köztük. Ráadásul tiszta lövőhelyzetet sem volt egyszerű találni, sőt.
Én amiben leginkább bíztam, hogy Wellington vagy Sanchez megáld minket egy tizenegyessel. Lehet meg kellett volna próbálni amit egy nappal előtte Marcelo meg Cr.
A cserék közül talán a Neymar-Munir-al lehet vitatkozni. De abban sem volt túl nagy kockázat. Lehetett bízni, hogy sikerül villannia egy friss embernek. Az Adriano-Douglas meg a Pedro-Sandro teljesen kézenfekvő.

Mindent összevetve borzalmas meccset zártunk, már "vártam" mikor jön az első botlásunk, ez bőven benne van, de nem gondoltam, hogy ilyen játékkal. Nagyon régen láttam ilyen gyenge előadást, kis túlzással Jordi-ig vissza lehet menni.
Ennek ellenére én nem gyászolok, mint sokan. 3 nap alatt akkorát tud fordulni a világ. #-o Ezen már csak röhögni tudok. A Levante után, Messi király, LE király, a csapat király! Most, vissza Martinot, Messi nem változott semmit stb.

A Granada ellen kíváncsi leszek a produkcióra. Nagyon remélem kárpótolják a szurkolókat.
Forca Barca!!!!
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.09.25. 14:14:38

Én tegnap Ini játékát elnézve visszavittem volna a helyére Messit, Ini helyett hoztam volna Munirt, Pedro helyére Sandrót. Messit kivettem volna ezáltal a darálóból ahol kb labdához sem ért, és alapból tud irányítani az argentín, de a tegnapi Iniestánál meg még sokkal jobban. Szerintem ha ég a ház, néha ezt meg lehetne próbálni, főleg ha Rakitic is ott van a középpályán, mert Iniestával sem vagyunk sokkal előrébb védekezésben, mint esetlegesen a helyén játszó Messivel. Ott lenne a 3 támadónk, hátulról érkezhetne Messi (aki miatt alapból az ellenfél 1-2 játékosa kijjebb jönne), Rakitic meg bombázhatna messziről. Megérne 1 próbát.

Bartrát meg nem értem miért szidják sokan. 2 iszonyatosan veszélyes szitut akadályozott meg határozott kirobbanással a védelemből. És meccshiányosan megint az az elvárás vele szemben, hogy világklasszis szintet hozzon? Matyinak 4-5 ORDÍTÓ hibája volt az eddigi meccseken.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Válasz küldése