Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Tromort77

2016.09.11. 13:45:47

Hogy belendül a fórum ha van miről károgni meg elégedetlenkedni. Nem állt meg a világ. Kikaptunk, nagy ügy. Nem lehet minden meccset megnyerni. Tegnap nem jött össze. Előre kell nézni. Azért jó most, mert bőven van idő javítani.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.09.11. 13:28:42

Feast4 írta:Inkább most csináljuk ilyet mint mint májusban de az biztos hogy lehet a korai pofonra figyelni kell!
miért? mivel jobb most bukni 3 pontot mint májusban?

ha a bilbaoi hajatásban kikapunk azt lenyelem, de ez a tegnapi azért akárhogy szépítik itt egyesek, durva égő volt
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.09.11. 12:53:19

Én még mindig képtelen vagyok elhinni, h egy top játékos, 1000 meccsel a háta mögött, hogyan képes egy hulló labdát nem eltalálni, ami a lábára ment.

Komolyan mondom, részegen, rosszabbik lábbal 100-ból 100-szor elrúgom, úgy h életemben nem jártam a saját 16-osomon belül.

Még egy dolgot tudok elképzelni: a klub a srácok segítségével most kereste vissza a nyári igazolások árát.
Avatar
Zsazsa Jr
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2012.02.28. 11:01:47

2016.09.11. 12:43:23

A tegnapi vereség taktikai részről (felesleges rotálás) LE hibája, a kivitelezés részről pedig Denis S., Vidal, Mascherano vehető elő...
Denis S.: már a labda kezelésekkel is igen komoly gondjai akadtak (szval én nem szeretném többet kezdőben látni), támadás építésben pedig semmit nem tett hozzá a játékhoz.
Vidal: no comment
Mascerano: a bekapott gólokért egyértelműen ő a felelős.
1. gólnál: simán megelőztek,
2. gólnál: meg rúg egy luftot...pfff
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.09.11. 12:31:52

Feast4 írta:Ezt én is aláírom.Szeptember 10.én a francért kellett pihentetni?Sokkal egyszerűbben is le lehetett volna hozni.Umtiti,Pique, Messi és Suarez a kezdőbe 3-0 és teszem azt a második félidőre Messi Lajos már ki se megy.Most már mindegy lenézte elnézte.Inkább most csináljuk ilyet mint mint májusban de az biztos hogy lehet a korai pofonra figyelni kell!
Én örülök neki, hogy megpróbálta a B-csapattal. Látni kell, hogy mire vagyunk képesek, ami fájó, hogy a Real nyert. De a többi része tetszik.
Neymar valahogy, nem elég hatékony.
A vásároltak közül én Denisben látom azt, hogy nem Barca szint jelenleg.
Nos tavaly, Arda se volt az, mármint nem tudta segíteni a csapatot, talán egyedül a sárgalapjaink számát növelte csak. Kellenek ide ezek a játékosok, akiknek tegnap nem jött össze
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.09.11. 12:23:01

Lassan ott tartunk, hogy Umtiti nálunk is egyből a kezdőcsapatban találja magát, mint a Francia válogatottban. Abban mindenesetre biztos vagyok, hogy mindkét gólnál elrúgta volna a labdát, nem úgy mint Mascherano, aki eddig nem találja régi önmagát.

Kedden kiderül ki kezd.

A vásároltak közül én Denisben látom azt, hogy nem Barca szint jelenleg. Eddig egy meccsen sem játszott jól, ha Rafinha visszatér, akár még a padról is kiszorulhat.
94:39 6 - 1
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.09.11. 12:21:13

Ezt én is aláírom.Szeptember 10.én a francért kellett pihentetni?Sokkal egyszerűbben is le lehetett volna hozni.Umtiti,Pique, Messi és Suarez a kezdőbe 3-0 és teszem azt a második félidőre Messi Lajos már ki se megy.Most már mindegy lenézte elnézte.Inkább most csináljuk ilyet mint mint májusban de az biztos hogy lehet a korai pofonra figyelni kell!
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.09.11. 12:02:47

csababarca írta:személy szerint egyedül Umtitiben látom azt,hogy tényleg kezdő szint lehet.
a középszert persze arra értettem, hogy jelenleg azok, tehát egyik sem sztárként érkezett ide.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.09.11. 12:00:50

visca el barca írta:
csababarca írta:hogy semmi értelme nincsen rotálni szeptemberben, a bajnokságban.
ráadásul nyáron vettünk 5 közepes játékost akikről LE nyilván elhitte, hogy egy az egyben pótolják a gálakezdőket.
ne szórakozz azok világsztárok :lol: :lol:

személy szerint egyedül Umtitiben látom azt,hogy tényleg kezdő szint lehet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.09.11. 11:55:10

csababarca írta:hogy semmi értelme nincsen rotálni szeptemberben, a bajnokságban.
ráadásul nyáron vettünk 5 közepes játékost akikről LE nyilván elhitte, hogy egy az egyben pótolják a gálakezdőket.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.09.11. 11:48:38

Tromort77 írta:A helyzeteink megvoltak. Rakitic is lőhetett volnak kettőt az első féldiőben és akkor most mindenki LE egyéb testrészeit fényezné. De most onnan ahonnan máskor beszokta lőni most nem tudta. Ilyen meccs volt, nem jött össze semmi sem. Általában így is nyerni szoktuk az ilyen meccseket de most volt egy komoly védelmi hiba a kezdő játékosunktól. Nem csere játékoson ment el, hanem Mascherano-n. Érdekes, hogy válogatottban felszántotta a pályát és zseniális volt, most meg élete egyik legrosszabb Barcás meccsét hozta le.

Már meccs közben is az eszemben volt a 2010-es Hercules elleni hazai meccs a 2. fordulóból. Ott a frissen feljutó Hercules vert el minket 0-2re és mindenki a gatyájába csinált. Aztán rá egy hétre vertük az Atletico-t és visszaállt a világ rendje, meg se álltunk a bajnokság+BL kombóig. Ezek benne vannak. A lényeg, hogy tanuljanak belőle és ne legyen több ilyen. Ha valamikor jó a szezon során az most van, mert ki lehet javítani. Nem baj az, ha van egy kis intés, hogy igenis nem lehet senkit sem félválról venni. Jó az, ha néha-néha visszaszállnak a földre a játékosok.
...és edzők

Egyébként adom, amit írsz. Inkább most jöjjön a figyelmeztetés, mint tavasszal, mert azért senki se gondolja, hogy nem lesz még ilyen. Lesz, de legalább egyet letudtunk.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.09.11. 11:47:19

Vebnek teljesen igaza van ezzel a rotálás dologgal, leíratm meccs után is, hogy semmi értelme nincsen rotálni szeptemberben, a bajnokságban.
Abban a bajnokságban amit tavaly is 1 ponttal tudtunk behúzni, iutt minden meccs nagyon értékes, nem kéne szórakozni.

Persze ezzel a csapattal is illett volna nyerni, de egyszerűbb lett volna kiküldeni Lajos és Messit+Umtitit hátra akármelyik vak helyett kpra meg vkit Denis helyett, 95%ban lehoztak volna egy 3-0as félidőt, aztán lehetett volna "pihentetni".. (nevetséges kifejezés egy profi klubnál szeptember 10én.... :lol: :lol: ez csak nálunk van.)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Tromort77

2016.09.11. 11:43:18

A helyzeteink megvoltak. Rakitic is lőhetett volnak kettőt az első féldiőben és akkor most mindenki LE egyéb testrészeit fényezné. De most onnan ahonnan máskor beszokta lőni most nem tudta. Ilyen meccs volt, nem jött össze semmi sem. Általában így is nyerni szoktuk az ilyen meccseket de most volt egy komoly védelmi hiba a kezdő játékosunktól. Nem csere játékoson ment el, hanem Mascherano-n. Érdekes, hogy válogatottban felszántotta a pályát és zseniális volt, most meg élete egyik legrosszabb Barcás meccsét hozta le.

Már meccs közben is az eszemben volt a 2010-es Hercules elleni hazai meccs a 2. fordulóból. Ott a frissen feljutó Hercules vert el minket 0-2re és mindenki a gatyájába csinált. Aztán rá egy hétre vertük az Atletico-t és visszaállt a világ rendje, meg se álltunk a bajnokság+BL kombóig. Ezek benne vannak. A lényeg, hogy tanuljanak belőle és ne legyen több ilyen. Ha valamikor jó a szezon során az most van, mert ki lehet javítani. Nem baj az, ha van egy kis intés, hogy igenis nem lehet senkit sem félválról venni. Jó az, ha néha-néha visszaszállnak a földre a játékosok.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.09.11. 11:23:37

S.Agüero írta:Ezt kicsit túltoltad, veb. Paco meg oké, hogy háromszor ért labdába, de utána Suárez többször? Nem. Mit kellett volna csinálnia, ha nem kap labdát?
suarez? igen, többször. folyamatosan kimozgott kapta is a labdákat, rajta legalább láttam hogy akar. vagy egy csúcs ferrarink és elindulunk egy audival a versenyben :lol: láttad már akár egyszer is fáradtnak suarezt? igen? melyik meccsen? ez a pali egy túltöltött akkumulátor, több gólja van mint meccse, erre pihentetjük a 3. fordulóban LOL. majd addig rotáljuk a keretet, míg télre -10-en leszünk. és tök jó, lehet nem nyerünk semmit, de a lényeg, hogy senki ne fáradjon el! :lol: micsoda edzői taktika :lol:

paconak mit kellet volna csinálnia? nem tudom, nem értem fizettek 30 millió eurót, hogy az ilyen helyzetet megoldjam :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.09.11. 11:12:11

Ezt kicsit túltoltad, veb. Paco meg oké, hogy háromszor ért labdába, de utána Suárez többször? Nem. Mit kellett volna csinálnia, ha nem kap labdát?
Manheim István
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2007.09.16. 18:37:30
Tartózkodási hely: Budapest

2016.09.11. 11:01:46

Léfe írta:Nem irnám az összeállitás javára a vereséget. Amikor a nagy hármas pályán volt akkor is nullák voltunk. Másrészt egy Alavest ennek a csapatnak is agyon kellett volna vernie. Alkaser nem szokta még meg a husdarálót, Vidál igen gyenge igazolás. Ezzel együtt - még a gyenge muzsika ellenére is
-csak a nagy helyzeteket kellett volna beverni. Körülményesek és lassuak voltunk és a sok pontatlanság sem tett jót. Én bizony az összeállitás láttán is magabiztos gyözelemre számitottam.


Amikor a nagy hármas bent volt arra a rövid időre már elég nagy krixkrax voltunk, és ennyi idő alatt nem könnyű felpörögni...ezt mindig fordítva kell csinálni...legyen megfelelő eredmény aztán lehet cserélni..ha jól láttam pont ezt csinálta rEAL..NEKÜNK EZ VAJON MIÉRT NEM MEGY?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.09.11. 10:58:55

hát ez a tegnapi valami szánalmas volt. 3 (!!!!!!!!!!!!) forduló ment le és már rotálunk ezerrel, suarez meg messi biztos elfáradt a sok repüléstől, nagyon megerőltető lehet. :lol:

nyáron, mikor megjött a 145. felesleges ember is, éreztem, hogy ez lesz, hogy mindenkit betegesen rotálni fog... tegnap meg is lett az eredménye, LE felküldte a B csapatot nagy arccal és láttuk mi lett a vége. nem azt mondom h a kardomba dőlök, mert ki lehet kapni, de nem otthon egy ilyen hoki hulla kieső csapat ellen, aki egy 3. osztályú csapat szintjét se üti meg....

aztán láthatóan erőlteti a nagy szerelmeit:
- mascerano tavasz óta hulla gyenge, a szíve viszi előre, de lássuk be nulla amit hónapok óta bemutat, a tegnapi meccs egy az egyben rajta ment el, de pl a kupadöntő is miatta szívtunk, más kérdés h azt vhogy behúztuk
- DS: teljesen fogalmatlan a gyerek, 20 éve nézek barca meccset de ilyen nulla középpályásunk sztem még nem volt. ennél még a régi, kezdeti "oldalrobi" is jobb volt. előszezonnal együtt játszott kb 8 meccset, ezeken volt egy gólpassza, meg másfél értékelhető megmozdulása, amugy egy nagyjából B szintes teljesítménnyel focizik. rejtély, hogy ez a gyerek mit keres itt, egy közepes villarrealból sem tudott semmivel kitűnni.

aztán itt van ez a vidal gyerek, akit másodosztályú gyerekek is úgy forgatnak hogy rossz nézni. előszezonban ugyanez volt, 10 emberből 8 akkor verte meg amikor akarta. megkockáztatom, hogy még oleguernél is gyengébb. védekezésben teljesen nulla, előre játékban cselezési képessége 0, labdakezelése 0, összjátéka 0, néha van egy-két kósza beadása, de hát ennyit én is tudok.

de tegnap alcacer volt a csúcs, a kb 3 labdaérintésével... :lol: megérte a pénzét :lol:

remélem a tegnapival letudtuk az évi 1 pocsék meccset és LE elfelejti ezt a "gyenge az ellenfél, forgassuk a fél csapatot" hülyeséget. rotálni a kupában kell, mikor ez az első meccsen 5-0-ra nyertünk, a BL-ben mikor már továbbjutottunk, meg tétmeccsen mikor 5-0-ra vezetünk a 60. percben... nem, ő megmutatja, hogy már a 3. fordulóban kell LOL. érdekes a mencseszter utdnél, citynél, dortmundnál, arsenalnál, realnál senki nem volt fáradt, csak nálunk volt mindenki az. :lol: :lol: :lol: :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Manheim István
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2007.09.16. 18:37:30
Tartózkodási hely: Budapest

2016.09.11. 10:57:49

Üdv mindenkinek!
Én azt mondom a rotálással semmi gond nincs ,de nem így hogy szint a b csapat jön ki.
Nagyok mellé mindenhol 1 -et kellett volna betenni.A real is csinálta csak nem ilyen vadul.szerintem kezdőbe jobb lett volna valamelyik kapus(láthattuk azon nem múlt semmi) Digne ,Umtit Mascerano, s. Roberto, Iniesta, Gomes,Arda, Neymar Alcaser , L.Suarez. A padon meg még a pihentek között lehetett volna jó csere. Teljesen egyértelmű Vidal nem vált be,oda kellett volna egy jó futót venni. a bal oldalon Digen jó volt csak hiába futott be sose kapta vissza a labdát. Amit meg Matyika kihagyott...hát azt mankóval is be kellett volna passzolni az üres kapuba.
Sajnos sokkal jobban harap a Real és frissebbek is.ezen kell változtatni.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.09.11. 08:48:46

Kész kikaptunk egyszer elment a szezon, LE mongyon' le számoljon ne szóban és írásban, sózzuk fel a camp nou-t és ha nem mondtam volna meg elment a szezon!!!4!!négy!!
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2016.09.11. 08:39:36

Azért ebbe az Alaves-be sok csapatnak bele törik a bicskája. Atleti se alázta őket, sőt... Pedig ők erőbb focit nyomnak, mint mi. Persze a tegnapi eredményhez kellettek a gól elötti egyéni hibák és a kihagyott ziccerek. Mindezek mellett az Alaves rendkívül okosan játszott. Ez az 5-4-1 totál megöli a kreatív focit. Engem a 10-11- es Hercules meccsre emlékeztetett kicsit. Az az évad nem sikerült rosszul!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.09.11. 08:30:29

Nos, tegnap Lucho merészen belenyúlt a kezdőbe, ami nem baj, sőt! Egy Alaves ellen igy is kötelezően hozni kellett volna a meccset, DE Turan csak Neymar helyén jó, máshol láthatóan sz@r, ha Ney játszik, neki pad.
Vidal nettó ember hátrány, hihetetlen mennyire rossz!!!
Ezzel az egész jobb oldal kilőve...
Matyi a másik gyenge láncszem, ez igy már 3 ember, plusz még vagy ketten nem igazán jó formában játszanak, amit egy csapat még elviselne, de igy ez már egy fél csapat minusz...
Igy meg már kuka a meccs.
Nem a rotálással van a baj, csak néhány emberrel!
Ez van, le kell vonni a tanulságot és menni előre...
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2016.09.11. 07:30:18

Nem irnám az összeállitás javára a vereséget. Amikor a nagy hármas pályán volt akkor is nullák voltunk. Másrészt egy Alavest ennek a csapatnak is agyon kellett volna vernie. Alkaser nem szokta még meg a husdarálót, Vidál igen gyenge igazolás. Ezzel együtt - még a gyenge muzsika ellenére is
-csak a nagy helyzeteket kellett volna beverni. Körülményesek és lassuak voltunk és a sok pontatlanság sem tett jót. Én bizony az összeállitás láttán is magabiztos gyözelemre számitottam.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2016.09.11. 01:05:16

Sajnos nem láttam (vagy hála Istennek) a meccset, de amikor megláttam a kezdőnket akkor egyből tudtam, hogy cumi lesz.
Most olvasom, hogy FIFA vírus, meg egyebek. Ezeknek egy kérdés a többi csapatból nem játszott senki válogatott meccset. Viccet félretéve, ezt Luis eltaktikázta, de nagyon. De inkább most kapjunk ki, mint a Real ellen.
Aki meg olyat ír, hogy vége a szezonnak, meg Luis megbukott az nézzen sakkot, mert a focihoz nem ért.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1643
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2016.09.11. 00:11:35

Semmi nem történt. Luis Enrique bemutatta, hogy ilyen erős kerettel még soha nem rendelkezett.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.09.10. 23:11:33

Ezzel a bajnokság el is ment... Lucho megbukott...
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Válasz küldése