Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.10.19. 19:13:58

Deeperintodark írta:
Remélem a Depor ellen kezd Bartra, mert ha itt is Adrianóval vagy Songgal fogunk szórakozni, akkor szegény fickót el lehet felejteni, bármilyen biztató volt a játéka a nyáron.
Bartra elment a Mallorca csapatához kölcsönbe.
Látom képben vagy... :wink: Fontás ment el a Mallorcához, de vele nem is számolt Tito, míg Bartra végigjátszotta a felkészülést és Tito is azt mondta, hogy számol vele. Csak ugye kár, hogy ez eddig nem látszik...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Deeperintodark
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010.12.27. 00:04:09

2012.10.19. 19:13:17

soadroli írta:
Deeperintodark írta: Bartra elment a Mallorca csapatához kölcsönbe.
Mióta? A Fontás koma ment el :wink:
Kicsit eltévedtem.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5189
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.10.19. 18:59:50

Deeperintodark írta: Bartra elment a Mallorca csapatához kölcsönbe.
Mióta? A Fontás koma ment el :wink:
Kép
Avatar
Deeperintodark
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010.12.27. 00:04:09

2012.10.19. 18:35:25

Remélem a Depor ellen kezd Bartra, mert ha itt is Adrianóval vagy Songgal fogunk szórakozni, akkor szegény fickót el lehet felejteni, bármilyen biztató volt a játéka a nyáron.
Bartra elment a Mallorca csapatához kölcsönbe.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.10.19. 17:45:32

kristop írta:talán zubi nyilatkozta, hogy tito tényleg középhátvédet kért, és középhátvédet is kerestek, csak aztán bejelentette keita a távozását, amire nem nagyon számítottak. mindkettő pedig már nem fért volna bele az átigazolási keretbe, ezért gondolkoztak el egy olyan opción, aki mindkét helyen tud játszani. (martinez, song stb) nyilván az elsődleges posztja, ahol kiváló az a középpályán van, de ha nem egy fontos bl, vagy a real ellen kell játszani, akkor nem félnék a bevetésétől.
Az a baj, hogy ugyanez igaz Bartrára, csak míg benne van potenciál, hogy kezdő középhátvéddé nője ki magát, addig Song sosem lesz az. Remélem a Depor ellen kezd Bartra, mert ha itt is Adrianóval vagy Songgal fogunk szórakozni, akkor szegény fickót el lehet felejteni, bármilyen biztató volt a játéka a nyáron.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.19. 17:24:14

A Deportivo elleni keret:

- Pinto, Valdés
- Adriano, Jordi Alba, Bartra, Mascherano, Montoya, Song
- Busquets, Fabregas, Iniesta, Jonathan, Xavi
- Alexis, Messi, Pedro, Tello, Villa

Kevés hiányzó ismételten: Piqué, Puyol, Alves, Thiago, Cuenca. (+Abidal) :?
remontada
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2012.10.12. 12:58:28

2012.10.12. 14:40:53

Igaz, és egyelőre Song nagyon biztató a vkp poszton, de a Sevilla ellen látszott, hogy középhátvédként éles meccsen bizonytalan. Puyi sajnos elindította a self-destroy gombot, Piqué pedig foci-celebbé vált. Szerencsére a Barcában aránylag kevés a foci-celeb (Piqué, Fabregas, mostanában Messi), így a labdarúgók (Song, MASCHE, Busquets, Adriano) valahogy megoldják a belső hátvéd posztot is. A bajnokság még így is meglehet, de legalább egy jó Puyi vagy Piqué, vagy egy klasszikus középhátvéd kell a Bl-hez.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.10.12. 14:18:49

talán zubi nyilatkozta, hogy tito tényleg középhátvédet kért, és középhátvédet is kerestek, csak aztán bejelentette keita a távozását, amire nem nagyon számítottak. mindkettő pedig már nem fért volna bele az átigazolási keretbe, ezért gondolkoztak el egy olyan opción, aki mindkét helyen tud játszani. (martinez, song stb) nyilván az elsődleges posztja, ahol kiváló az a középpályán van, de ha nem egy fontos bl, vagy a real ellen kell játszani, akkor nem félnék a bevetésétől.
remontada
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2012.10.12. 12:58:28

2012.10.12. 13:36:10

kristop írta:nem kell túlmagyarázni ezt a nem vettünk védő dolgot. teljesen logikus döntés volt keita távozása után, hogy egy piqué, puyol, mascherano hármas mögé elégnek gondolták songot, meg bartrát tartaléknak és nem hoztak egy drága védőt. nem csak mi, de más csapat se tudná kezelni, ha kiesne a kezdő védőnégyese.
Tito kifejezetten középhátvédet kért, mikor vezetőedző lett. Song nem az, ő középpályás.
Az idei évben "eltűri" a klubvezetés és a szociok igényes közönsége, ha nincs szép játék, de van eredmény. Tito eddig várakozáson felüli eredményességgel meccsel, 11 tétmeccs 9 gy 1 d 1 v. Ha így folytatja, lehet, hogy télen vesznek egy középhátvédet. Éppen az eredménykényszer miatt nem játszatja Bartrát, őt szerintem biztos győzelem (spanyol kupa), illetve tétnélküli meccsen (pl. Bl utolsó csoportkör) fogja játszatni.
A bajnokságban egyelőre nem a Real, hanem az Atletico a rivális!
remontada
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2012.10.12. 12:58:28

2012.10.12. 13:14:05

üdv mindenkinek!
1. Szabadrúgások. A legutóbbi Copa Americán a játékvezetők zseniálisan megoldották a sorfal állítást. Letetették a labdát, onnan kilépték a távolságot, előszedtek egy kis tartályt és egy fehér porcsíkot szórtak le a sorfalnak. Kész. Aki a porcsíkot átlépi, az sárga lap. De nem volt ilyen:)
2. Messi húszéves kori önmagához képest lassul, ez természetes. Ezért több olyan játékelemet kell mutatnia, amihez nem kell sprintelni. Biztos vagyok benne, hogy külön gyakorolja a pontrúgásokat, és ez meglátszik.
Avatar
Real Madrid 5
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2007.08.28. 09:44:56

2012.10.11. 15:57:58

Mihu írta:Real szurkolók...mit lehet várni. Nem is értem hogy daffy meg REMY hogy lehet madridista...tök normálisak és jól látják a dolgokat. Totál nem rendelkeznek a madridista szurkolók stílusjegyeivel.
Yess! Éljen az általánosítás, előítélet:D Mintha valami értelem alapján eldöntendő dolog lenne hogy ki kinek szurkol ("jól látják a dolgokat")... fú:D
Talán ha látsz értelmes arcokat a túloldalt akkor nem értetlenkedni kéne hanem megjegyezni hogy nahát, nem csak tizenévesek vannak akik a Madridnak szurkolnak
szerintem nem nehéz.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.11. 15:18:48

S.Agüero írta:
Szerintem jobban borzolja az idegeiket az, hogy a hőn szeretett és istenített CR 50 szabadjából akaszt be egy ilyet, pedig őt az ilyen lövései miatt szeretik. Meg lehet nézni, hogy CR szabadjai egyáltalán hányszor találják el a kaput, nem hogy gól lesz belőle.

Messi nem áll oda annyiszor, de az ő lövései jóval veszélyesebbek.
Viszont ha CR eltalálja a kaput, általában gól. Az meg mindegy, hogy 5 centivel vagy 5 méterrel megy mellé. :wink:
Viszont ő elég ritkán találja el szabadrúgásból a kaput.
Meg lehet nézni, hogy hányszor rúgja el méterekkel fölé.
Még azt sem lehet mondani, hogy centikkel ment mellé.
Pedig ő a szabadrúgásaival tűnt ki állítólag. Emlékszem, hogy anno egy műsor boncolgatta, hogy ő mutatja meg a többieknek, hogy hogyan kell szabadot rúgni.
Gondolom ő mutatta meg Ramosnak is a Bayern meccs előtt, hogy hogyan kell tizit rúgni. :wink: :D

http://www.youtube.com/watch?v=DUWDHb4QXJc

Messi jóval kevesebbszer próbálkozik szabadokkal.
Gondolom valahol van valami ilyen kimutatás, hogy ki hányszor rúgott szabadot, hány lett gól.....
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.10.10. 19:24:11

Szerintem jobban borzolja az idegeiket az, hogy a hőn szeretett és istenített CR 50 szabadjából akaszt be egy ilyet, pedig őt az ilyen lövései miatt szeretik. Meg lehet nézni, hogy CR szabadjai egyáltalán hányszor találják el a kaput, nem hogy gól lesz belőle.

Messi nem áll oda annyiszor, de az ő lövései jóval veszélyesebbek.
Viszont ha CR eltalálja a kaput, általában gól. Az meg mindegy, hogy 5 centivel vagy 5 méterrel megy mellé. :wink:
evikem97
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2011.02.21. 17:25:58

2012.10.10. 17:47:53

logo98 írta:Segítség jegy vásárlással kapcsolatban.
Érdeklődnék, hogy van-e valakinek tapasztalata, jegyátvétellel kapcsolatban.

mi a Ticketmaster.es oldalon vásároltunk jegyet a Barca-Celta Vigó meccsre, le is vették a számláról a pénzt kaptunk visszaigazolást is a rendelésről, a probléma az hogy a jegyet olyan termináloknál lehet átvenni ahova kell a vásárláshoz használt bankkártya - ezzel van a probléma, mert ez egy OTP webkártya amihez nincs fizikai card) igy talán a Nou campnál lehetne átvenni, kérdés hogy ha ott kérik a kártyát és nem tudjuk bemutatni akkor nem kapjuk meg a jegyet? volt már valakinek hasonló problémája? vagy milyen emailcimre lehetne irni a Barca-nál? a ticketmasternak már irtam, de nem válaszoltak.
Mi CIB-es internetkártyával vásároltunk.Kártyát minden esetben elkérik,hogy leellenőrizzék a számát és hogy tényleg történt e jegyvásárlás. Ha kaptál emailt a vásárlásról mindenképp nyomtasd ki és mutasd be nekik.Az otp-be pedig minél előbb menj be,hogy adjanak egy igazolást a vásárlásról,nyomtatványt vagy bármit. Mikor mi kértük a jegyet a terminálnál akkor elkérte a jegykiadó hölgy a kártyát,hogy azt a tizenvalahány jegyű számot beirja a számítógépbe és úgy rögtön adta is a jegyet. Úgyhogy az OTP-nél még érdeklődd meg ezt! És a kártyának a számát is vidd magaddal plusz mindenféle nyomtatványt,mert sose lehet tudni :)
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.10. 17:27:06

Capon írta:
Mihu írta:
S.Agüero írta: Ez igaz, csak azt nem tudom, hogy ilyenkor a sorfalnak is előrébb kell-e tolódnia. :)


Ezt szerintem még ők sem gondolják komolyan, csak most bosszantja őket Messi szabigólja, ami rövid időn belül a második ilyen nagy gólja volt Casillas kapujába. Így dolgozzák fel szegény szerencsétlenek.
Szerintem jobban borzolja az idegeiket az, hogy a hőn szeretett és istenített CR 50 szabadjából akaszt be egy ilyet, pedig őt az ilyen lövései miatt szeretik. Meg lehet nézni, hogy CR szabadjai egyáltalán hányszor találják el a kaput, nem hogy gól lesz belőle.

Messi nem áll oda annyiszor, de az ő lövései jóval veszélyesebbek.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.10.10. 15:52:36

Mihu írta:
S.Agüero írta: Ez igaz, csak azt nem tudom, hogy ilyenkor a sorfalnak is előrébb kell-e tolódnia. :)
A sorfalnak a labdától kell 9 méter távolságba lenni. Egyébként megnéztem, és tényleg hátrébb vitte vagy 1 méterrel. De most ilyen alapon mindenbe bele lehetne kötni. Abba is, hogy a sorfal állandó jelleggel előre lépeget, hogy a kapus a 11-esnél nem marad az alapvonalon, Özil a szuperkupa meccsen állandó jelleggel úgy végezte el a szögletet, hogy a kis körív elé rakta le a labdát vagy 10-20 centivel, stb. De hát meg se lepődök már ilyeneken. Real szurkolók...mit lehet várni. Nem is értem hogy daffy meg REMY hogy lehet madridista...tök normálisak és jól látják a dolgokat. Totál nem rendelkeznek a madridista szurkolók stílusjegyeivel.
Ezt szerintem még ők sem gondolják komolyan, csak most bosszantja őket Messi szabigólja, ami rövid időn belül a második ilyen nagy gólja volt Casillas kapujába. Így dolgozzák fel szegény szerencsétlenek.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.10.10. 15:49:31

Remytől azért nem kell elájulni. Odaát nagyon közel jár a Savant, R.M.C.F, Csabi - színvonalhoz. Itt meg megy a jópofi. Ezt azért elég undorítónak tartom.

Nehéz folytatás jönne? Rengeteget nehéz meccset letudtunk már az idén, szerintem pont hogy most jön a könnyebb része. Egy 4-5 meccses győzelmi sorozat simán összejöhet megint. Még sérültekkel is.
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.10.10. 15:47:51

logo98 írta:Segítség jegy vásárlással kapcsolatban.
Érdeklődnék, hogy van-e valakinek tapasztalata, jegyátvétellel kapcsolatban.

mi a Ticketmaster.es oldalon vásároltunk jegyet a Barca-Celta Vigó meccsre, le is vették a számláról a pénzt kaptunk visszaigazolást is a rendelésről, a probléma az hogy a jegyet olyan termináloknál lehet átvenni ahova kell a vásárláshoz használt bankkártya - ezzel van a probléma, mert ez egy OTP webkártya amihez nincs fizikai card) igy talán a Nou campnál lehetne átvenni, kérdés hogy ha ott kérik a kártyát és nem tudjuk bemutatni akkor nem kapjuk meg a jegyet? volt már valakinek hasonló problémája? vagy milyen emailcimre lehetne irni a Barca-nál? a ticketmasternak már irtam, de nem válaszoltak.
ehhez sajna nem tudok segítséget, mi egy magyar jegyirodánál vettük, a szállodában kaptuk meg és oda is kellett vissza adni...!? így utólag: ez egy spanyol barcás bérlete lehetett(arcképes igazolvánnyal, névvel címmel) amit "átengedett" gondolom szép felárral. a beléptető simán "vette" semmi gondunk nem volt vele!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.10.10. 15:32:57

S.Agüero írta: Ez igaz, csak azt nem tudom, hogy ilyenkor a sorfalnak is előrébb kell-e tolódnia. :)
A sorfalnak a labdától kell 9 méter távolságba lenni. Egyébként megnéztem, és tényleg hátrébb vitte vagy 1 méterrel. De most ilyen alapon mindenbe bele lehetne kötni. Abba is, hogy a sorfal állandó jelleggel előre lépeget, hogy a kapus a 11-esnél nem marad az alapvonalon, Özil a szuperkupa meccsen állandó jelleggel úgy végezte el a szögletet, hogy a kis körív elé rakta le a labdát vagy 10-20 centivel, stb. De hát meg se lepődök már ilyeneken. Real szurkolók...mit lehet várni. Nem is értem hogy daffy meg REMY hogy lehet madridista...tök normálisak és jól látják a dolgokat. Totál nem rendelkeznek a madridista szurkolók stílusjegyeivel.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.10.10. 15:05:43

Initom írta:
TrogAir írta:Ki mit tud ezzel a "gyanúsítással" kapcsolatban, hogy Messi elvileg HÁTRÉBB vitte a labdát a szabadrúgásos gólja előtt. Ezt olvasom a madridisták összes oldalán kb...és nem értem ebben mi a gond? Nem előre szokták tologatni a bogyót?
csak hogy tisztázzuk így az elején...

a szabadrúgást hátrábbról el lehet végezni !
Ez igaz, csak azt nem tudom, hogy ilyenkor a sorfalnak is előrébb kell-e tolódnia. :)
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.10.10. 14:18:39

TrogAir írta:Ki mit tud ezzel a "gyanúsítással" kapcsolatban, hogy Messi elvileg HÁTRÉBB vitte a labdát a szabadrúgásos gólja előtt. Ezt olvasom a madridisták összes oldalán kb...és nem értem ebben mi a gond? Nem előre szokták tologatni a bogyót?
csak hogy tisztázzuk így az elején...

a szabadrúgást hátrábbról el lehet végezni !
Abi & Tito
logo98
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.10.10. 12:46:50

2012.10.10. 13:06:48

Segítség jegy vásárlással kapcsolatban.
Érdeklődnék, hogy van-e valakinek tapasztalata, jegyátvétellel kapcsolatban.

mi a Ticketmaster.es oldalon vásároltunk jegyet a Barca-Celta Vigó meccsre, le is vették a számláról a pénzt kaptunk visszaigazolást is a rendelésről, a probléma az hogy a jegyet olyan termináloknál lehet átvenni ahova kell a vásárláshoz használt bankkártya - ezzel van a probléma, mert ez egy OTP webkártya amihez nincs fizikai card) igy talán a Nou campnál lehetne átvenni, kérdés hogy ha ott kérik a kártyát és nem tudjuk bemutatni akkor nem kapjuk meg a jegyet? volt már valakinek hasonló problémája? vagy milyen emailcimre lehetne irni a Barca-nál? a ticketmasternak már irtam, de nem válaszoltak.
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.09. 19:50:55

csababarca írta:
TrogAir írta:Ki mit tud ezzel a "gyanúsítással" kapcsolatban, hogy Messi elvileg HÁTRÉBB vitte a labdát a szabadrúgásos gólja előtt. Ezt olvasom a madridisták összes oldalán kb...és nem értem ebben mi a gond? Nem előre szokták tologatni a bogyót?
Vicces. az nem baj,hogy a LFP logó esetleg északkeletnek nézett? :D
Egyébként,még Casillast is betalálták,hogy védhető szabadrúgás volt,de nem tett meg mindent..
Ezt annyira undorítónak tartom, ez a vádaskodás...a meccs maga jó volt és nem is láttam ordító bajokat...de a szurkolok ismét bizonyítottak.
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15458
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.09. 19:49:15

TrogAir írta:Ki mit tud ezzel a "gyanúsítással" kapcsolatban, hogy Messi elvileg HÁTRÉBB vitte a labdát a szabadrúgásos gólja előtt. Ezt olvasom a madridisták összes oldalán kb...és nem értem ebben mi a gond? Nem előre szokták tologatni a bogyót?
Vicces. az nem baj,hogy a LFP logó esetleg északkeletnek nézett? :D
Egyébként,még Casillast is betalálták,hogy védhető szabadrúgás volt,de nem tett meg mindent..
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.09. 19:43:35

Ki mit tud ezzel a "gyanúsítással" kapcsolatban, hogy Messi elvileg HÁTRÉBB vitte a labdát a szabadrúgásos gólja előtt. Ezt olvasom a madridisták összes oldalán kb...és nem értem ebben mi a gond? Nem előre szokták tologatni a bogyót?
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Válasz küldése