Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.03.01. 15:04:18

rikko írta:Én nem csak a kp-ben látom az idei "rossz" szezon okait.
Ott van például Neymar, aki rettentően sokat melózik, de mindent kihagy, pedig ott elöl kell a gól, pláne kiélezett helyzetben. A sok rotálás és egyes játékosok formán kívülisége is rettentően odavert a teljesítménynek. Lehet rosszul látom, de az LE féle fociba egy birodalmi lépegető stílusú Busquets nem fér el. Egyszerűen lomha, hiába kegyetlen jó a játék olvasásában,ha az ellenfél megöli a játékát. Persze Gomessel sem vagyunk előbbre, de mit nem adnék én egy Verratti, Matuidi féle fürgébb emberkéért. Nagyon sokat lassult a játékunk ,ez természetesen a kp hibája nagyrészben. Viszont a szélső védőink nem tudnak úgy támadásba lépni,mint szoktak. Összhang sincs meg a Robi - Messi oldalon. Illetve az edző is sokszor lecsóba nyúlt. PSG elleni meccsen 2-0-nál meg kellett volna fogni az ellenfélt és inkább időt húzni, védekezni, mint azért a semmiért küzdeni. Bele is szaladtunk a késbe kaptunk egy négyest. Annyira látható volt 30 perc után, hogy ez megint az a meccs, ahol kb 2 évig is focizhattunk volna, akkor sem lőttünk volna gólt. De most erőt kell meríteni az ATMA elleni győzelemből. Ma Neymarral gólt kell lövetni és nem bánnám, ha LE lehetőséget adna Paco-nak is. Fel kell tenni egy komoly kezdőt, agyon kell verni a Gijon-t és készülni a hétvégi meccsre. Aztán PSG.
Busquets pedig nem rossz játékos, hétvégén is voltak nagyon jó megmozdulásai , meg milyen higgadtan kihozta a labdát cselt vállalt a 16-osunknál. Mondjuk felesleges kockázat volt, de akkor is.

Neymar nagyon sok helyzetet hagy ki, nem véletlenül jár csak hat gólnál, és valahogy a játéka is olyan, hogy addig húzogat hátrafelé míg jól megrúgdossák. Pedig gyors játékos előre megtolná aztán irány a kapu, de nem ezt játssza.

Paco-t, azért nem nagyon tudja játszatni, mert nem bízik benne, mikor nem fér
bele a pontvesztés a mérkőzésbe. Pedig ha itt van mehetne 45 percet.
Létszámban megvagyunk és mégsincs olyan játékos aki képes új színt vinni a mérkőzésbe.
Rafinha, meg Arda aki talán veszélyt jelent támadásba, de a többiek. Így nehéz
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.03.01. 14:05:54

A keret:
Ter Stegen, Cillessen, Piqué, Rakitic, Sergio, Denis, A.Iniesta, Suárez, Messi, Neymar Jr, Rafinha, Mascherano, Paco Alcácer, Jordi Alba, Digne, Sergi Roberto, André Gomes, Umtiti.

Visszatér a Kisfőnök, de Arda is megkapta az orvosi engedélyt, ő edzői döntés miatt maradt ki.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2017.03.01. 12:51:24

visca el barca írta:
Léfe írta:Ezeket az összeállitásokat nem tudom ki találja ki, de szinte soha nem ez a kezdő. Ez csak egy találgatás, kár rajta rugozni. És ugye most látszik az az ök.örség, hogy tavasszal kell jónak lenni.
Ősszel is - egész évben jónak kell lenni, még akkor is, ha minden meccset nem lehet megnyerni.
a whoscored pl a legerősebb kezdőt jósolja. remélem LE nem fog az AG,DS tengellyel bohóckodni, mert akkor majd az lesz mint a leganes ellen.
Az a baj egyébként, hogy LE hajlamos fullba tolni a rotációt és a könnyebbnek ígérkező meccsen 4-5 alap kezdő játékos helyett is kihagyni. És amikor kiegészítő játékosokból kezd több is, akkor ha nem megy valakinek az adott csapategységben, akkor már nem kiegészítő játékos módjára kell játszani, hanem extrát virítani. Egy példával élve, mondjuk DS-nek se mindegy, hogy egy Busi-Rakéta duó mellett kellene Iniestát helyettesítenie, vagy mondjuk AG-vel és egy posztidegen Ardával pislogják végig, ahogy átrohannak rajtuk a kp-n.

Másik oldalról meg az se sokat segít, ha eldőlt meccsek végére, amikor már a csapat teljesen leült, akkorra hoznak be egy-egy játékost, hogy nesze lehet bizonyítani.

A hátralévő 15 meccsünket meg már az alapjátékosok viszonylag szűkebb rotációjával is le lehetne hozni, úgyhogy remélem, hogy eszerint is fogunk nekiállni.
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2017.03.01. 12:24:37

Én nem csak a kp-ben látom az idei "rossz" szezon okait.
Ott van például Neymar, aki rettentően sokat melózik, de mindent kihagy, pedig ott elöl kell a gól, pláne kiélezett helyzetben. A sok rotálás és egyes játékosok formán kívülisége is rettentően odavert a teljesítménynek. Lehet rosszul látom, de az LE féle fociba egy birodalmi lépegető stílusú Busquets nem fér el. Egyszerűen lomha, hiába kegyetlen jó a játék olvasásában,ha az ellenfél megöli a játékát. Persze Gomessel sem vagyunk előbbre, de mit nem adnék én egy Verratti, Matuidi féle fürgébb emberkéért. Nagyon sokat lassult a játékunk ,ez természetesen a kp hibája nagyrészben. Viszont a szélső védőink nem tudnak úgy támadásba lépni,mint szoktak. Összhang sincs meg a Robi - Messi oldalon. Illetve az edző is sokszor lecsóba nyúlt. PSG elleni meccsen 2-0-nál meg kellett volna fogni az ellenfélt és inkább időt húzni, védekezni, mint azért a semmiért küzdeni. Bele is szaladtunk a késbe kaptunk egy négyest. Annyira látható volt 30 perc után, hogy ez megint az a meccs, ahol kb 2 évig is focizhattunk volna, akkor sem lőttünk volna gólt. De most erőt kell meríteni az ATMA elleni győzelemből. Ma Neymarral gólt kell lövetni és nem bánnám, ha LE lehetőséget adna Paco-nak is. Fel kell tenni egy komoly kezdőt, agyon kell verni a Gijon-t és készülni a hétvégi meccsre. Aztán PSG.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.03.01. 12:08:16

A BL-ből már kiestünk. A bajnokságban annyit tehetünk, hogy nem hibázunk, és akkor elmondhatjuk, hogy mindent megtettünk. De igazából, itt már csak a kupa lehet a miénk.
Azért Zidane is szép edzői karriert fut be. Rögtön BL győzelem. Most meg bajnokság, akár BL duplázás. Azért a Realnak mindig szerencséje van valahogy.

Közben a Sevilla szép csendben ott lopakodik mögöttünk, őket se írnám le, bár a BL ott is beleszólhat.

A bajnokság plusz kupa nem hangzik rosszul, de amilyen állapotban van a középpályás sorunk kizárt, hogy stabilak legyünk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.01. 10:49:19

Léfe írta:Ezeket az összeállitásokat nem tudom ki találja ki, de szinte soha nem ez a kezdő. Ez csak egy találgatás, kár rajta rugozni. És ugye most látszik az az ök.örség, hogy tavasszal kell jónak lenni.
Ősszel is - egész évben jónak kell lenni, még akkor is, ha minden meccset nem lehet megnyerni.
a whoscored pl a legerősebb kezdőt jósolja. remélem LE nem fog az AG,DS tengellyel bohóckodni, mert akkor majd az lesz mint a leganes ellen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2017.03.01. 07:28:52

Ezeket az összeállitásokat nem tudom ki találja ki, de szinte soha nem ez a kezdő. Ez csak egy találgatás, kár rajta rugozni. És ugye most látszik az az ök.örség, hogy tavasszal kell jónak lenni.
Ősszel is - egész évben jónak kell lenni, még akkor is, ha minden meccset nem lehet megnyerni.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.01. 02:05:22

A várható kezdőt elnézve megint levert a víz. Alcacerre meg azt mondom hogy oke, bár szerintem egy nulla de ez a középpálya nevetséges megint. Kötelezően hozni kell a classicoig minden meccsünket, légyszi ne kezdjünk el szórakozni. :?

Iniesta bármekkora kedvenc de ha ez így meg tovább akkor nyugodtan lehet kritizálni azzal hogy bármekkora zsugás is de nem lehet vele számolni mert heti 45 percet tud átlagban azzal meg nem tudunk mit kezdeni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.02.28. 14:50:25

Kíváncsi leszek holnap mennyire rotálja szét a csapatot Lucho. Szerintem most max 1-2 változás kéne csak. Maradjon egyben az alapkezdő. Ebben a szezonban szerintem nem játszottak együtt 3 meccset se zsinórban. Nem lehet fáradt senki fizikállisan. Alba vissza a kezdőbe, meg Rakitic és mehet. Az Atleti ellen kilépett kicsit a komfort zónájából LE, húzott pár jó döntést, remélem tudja folytatni és nem tér vissza arra, hogy kicseréli az egészi csapatot. Félek, hogy ha megint rámegy a pinhentetésre tekintettel a PSG elleni meccsre, akkor nagyon megszenvedhetünk a következő két "könnyűnek" igérkező bajnokin. Nem vagyunk olyan állapotban, hogy bárkit is félvállról vegyünk.

MAthieu két hetet hagy ki, Mascherano viszont visszatérhet.

szerk: Nagyon fontos lenne valahogy formába hozni Ini-t, sérülése óta még nem tudott belejönni a játékbe. :(
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.02.27. 12:34:47

A Bilbao elleni kupavisszavágó után most megint hoztunk egy olyan meccset, ahol ott volt a torkunkon a kés, ráadásul az ellenfél jobb helyzetben volt. Azért ez mindenképpen a csapat erejét és karakterét mutatja, ha a bl visszavágón is ilyen szellemiségben állunk ki és szorossá tudjuk tenni legalább, akkor én kupák számától függetlenül nem leszek idén elégedetlen.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.02.27. 12:05:57

Vakmacska írta:....
Szerintem pedig az akarat nem hiányzik a játékunkból. Ami hiányzik az a játék taktikai része. Már az igazolásoknál el lett ez szúrva érzésem szerint. A jobbosunk teljesen eltűnt. Messi sosem volt egy kimondott szélső, most pedig már kicsit talán kopott az indulósebessége is. Ő szinte mindig befelé húz, Robival nincs igazi összjáték. Roberto pedig nem tud egyenletesen jól teljesíteni, ez nyilvánvaló. Voltak jó meccsei, de a poszt neki mégiscsak idegen. Ezt én a nyáron már megmondtam, a Vidal-Robi duó kevés lesz és kevés is, pláne Vidal sérülésével. Azzal, hogy Alves eltűnt és nincs méltó utóda, aki bejátszaná a jobb szélt- úgy, mint jobb napjain Alba a balost- Messi még inkább befelé húz, összeszűkíti azt a területet, ami már amúgy is szűk, mert az ellenfelek rendre jól visszazárnak. Támadásban roppantul hiányzik ez az elem és ezt Lucho szúrta el. Azért is, mert Messi befelé húzódásával, jobb híján Suárez megy ki a szélre és ezzel el is hal a legtöbb akciónk. Pedig lett volna lehetőség hozni valakit a nyáron, a télen, de még most is hozhatnánk valakit a ligából, Vidal sérülése miatt. És mi történik? Semmi.
Másrészt hiába vagyunk meg szám szerűen a középpályára, de már mindenki keni-vágja a focinkat. És egyre több csapat képes megállítani bennünket anélkül, hogy teljesen beállna bekkelni. Letámadnak, már a mi térfelünkön és erre nem tud Lucho mit lépni. Iniesta öregszik, nem megy már úgy neki, Gomes-Denis duó flop, ráadásul egyikük sem az a gürizéstől vért izzadó pitbull. Emlékszem Rakitic első szezonjában milyen kontraszt volt Xavi-val szemben, ami a védekezést illeti. Xavi a kedvencem a mai napig, de újítani kellett és jó felé mentünk el. Most is valami hasonló kellene. Nem sűrűn értek egyet Bobbal, de Nzonzit én is szívesen látnám.
De az biztos, hogy ilyen középpályával, amink most van, sokra nem fogunk menni jövőre sem. Ahhoz Denis-nek, Gomes-nek jóval többet kellene hajtania, de még sorolhatnám a neveket. Mert anélkül a minőségi meló nélkül, amit Rakéta az utóbbi két évben lerakott meccsről meccsre, meg van lőve a csapat. És idén a horvát formában sincs és valószínűleg valami problémája is van Lucho-val, ez sem tesz jót neki.
Ez a két elem összességében lehetővé teszi az ellenfeleknek, hogy mégjobban ráálljanak Neymar-ra és Messi-re, rendre átrohanjanak a középpályánkon és nyomás alatt tartsák a védőinket, illetve megakadályozzák a labdakihozatalokat, amiket amúgy is pontatlanul,körülményesen játszunk meg sokszor. Utóbbi okát pedig abban látom, hogy Lucho egyfolytában variálja a középpályát. Nem csak a játékosokat cseréli ki, hanem az egyes játékosok feladatköreit is. Hogy nyújtson mondjuk Denis vagy Gomes egyenletesen jó teljesítményt, ha hol Busquets szerepét, hol Iniesta szerepét, hol Rakitic-ét kellene nyomniuk. Ezt még egy klasszisnak is nehéz lenne megszokni, nemhogy két átlagosan jobb képességű fiatalnak, akik még csak a "Masia" közelében sem jártak, nem szokták meg a játékunkat.
Én a gyenge formánknak és a hitehagyott játékunknak egyértelműen az edzőben látom az okát. Ha valami csoda folytán megnyerjük a bajnoki címet és Lucho maradna én elvárnám tőle a komoly változtatást.


Talán off, de az én ötletem:

És ha szentségtörés, ha nem én Busquets-től megválnék. Érte kapnánk pénzt is és ha a csapat taktikát váltana, nem vagyok biztos benne, hogy hasznos lenne az új csapatban.
Stegen-Bellerín,Piqué,Umtit,Alba-Nzonzi,Bakayoko(vagy más hasonló mentalitású,stílusú, erőnlétben lévő játékos),Messi-Neymar,Suárez, Cuadrado. 4-5-1-ben tudnám elképzelni. Jó, tudom, nem FM, de ha eladnánk Busi-t, Arda-t, Gomes-t akkor csak folyna be a kasszába valamennyi. cserének a Cilessen, Vidal, Marlon,Mascherano, Digne, Iniesta, Roberto, Rafinha, Rakitic, Munír sor elég is lenne.
Sampaoli passzolna is ehhez, mint edző :mrgreen:
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.02.27. 11:00:28

Sajnos ennyivel jobb a Real, mint mi: ők képesek 2-0-ról is fordítani, mi pedig nem.
És ez lélektanilag nagyon sokat jelent egy csapatnak.
Ők hisznek, hajtanak küzdenek. Mi képtelenek vagyunk. Tegnap sem ittak vért. Egy megfáradt Barca küzdött tegnap. Hajtottak, igyekeztek, de én nem igazán éreztem a tüzet a csapatban valahogy. Mintha kicsit hitehagyottak lennének, mintha már nem hinnének benne, hogy bármit is megnyerhetnének.

És ez nagyon furcsa, hogy egy meccsen belül is képesek változni. Én nem emlékszem rá, hogy régen lett volna ilyen, hogy egy meccsen belül így megváltozik a csapat hozzáállása. Hogy szétesnek. Biztos nagy gondok vannak az öltözőben, amikről mi nem tudunk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.27. 09:28:18

TripleH írta:
visca el barca írta:nyomorék villarreal elintézte h ne örüljünk sokáig...
Én attól még örülök az ATMA elleni idegenbeli győzelemnek, szomorkodni ráérek nőnapon is. :mrgreen:
persze, én sem sírtam, de azért jobb lett volna úgy lefeküdni, hogy kitaknyoltak. így meg, hogy a 65 percben még 2-0 volt, sokkal fájóbb volt, mintha nyertek volna mondjuk gálázva 5-0-ra
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.26. 22:53:43

visca el barca írta:nyomorék villarreal elintézte h ne örüljünk sokáig...
Én attól még örülök az ATMA elleni idegenbeli győzelemnek, szomorkodni ráérek nőnapon is. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.26. 22:46:59

nyomorék villarreal elintézte h ne örüljünk sokáig...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.02.26. 21:30:45

Ez a Villareal komolyan gondolta a mai meccset... Gyorsabbak, jobban helyezkednek, pontosabbak, de sokkal agresszivabbak is a Realnál. Elég komoly az iram is, jó a meccs. Olyan 3 kimenetelű meccs, de simán jók lehetnek ma akár győzelemre is.
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2017.02.26. 20:32:54

Feast4 írta:
Nem vagyok eltévedve és egy szó: szövegértés. Ez egy hatalmas eredmény főleg a csapat jelenlegi állapotában, de önmagában semmit sem ér, főleg teszem azt ha teszem azt kikapunk a Granadától, mert simán előfordulhat.Senik nem várta, hogy 6-0-ra nyerünk! De ze a három pont semmit nem fog érni és nem kell itt LE visszatért kiálltani ameddig nem jön vissza egy folyamatos győzelmi széria és a játékkép valahova nem alakul. Csak ennyit mondtam.
értelek én, egy szó: szövegértés. Mondom nagyon (nagyon) sokan el vannak tévedve.
Bizony, ez a csapat ki tud kapni egy Granadától. Meg lehet rajta lepődni és hinni azt, hogy sebezhetetlenek vagyunk, vagy lehet ez az elvárás, de nem. Nem vagyunk. És nem reális elvárás.

Ennek semmi köze LE-hez. (mondjuk én nem is mondtam ilyet, nem tért ő vissza sehonnan sehova) Ha már feltétlen okolni kell, akkor a keret az, amit lehet és érdemes (persze a keretről viszont már tehet ő is, ez vitathatatlan, csak már mindegy. Ez van és kész.). Ez a keret nem világverő, ezen kb. semmilyen edző nem tudna változtatni. Fáj ezt leírnom, de ha nem lenne Messi, akkor halál nyugodtan lehetne izgulni a jövő évi BL indulás miatt.

A középpályánk középszerű, A támadótrió pedig hol jól muzsikál, hol nem, az biztos, hogy panaszra nincs okunk.

Én egyedül a PSG elleni zakót tartom elfogadhatatlannak idén, de azt sem a vereség miatt, hanem a vereség nagysága, de még inkább a mutatott játék miatt. Senkinek ne legyenek kétségei, ha épp mi játszottunk volna a BM ellen, nem az ágyúsok, azok is úgy elraktak volna minket, mint a szél.

Ez az én véleményem és maximálisan tiszteletben tartom ha másképp látja más, csak a tabella, meg a mutatott játék/eredmény nem tartja tiszteletben. És ez nem csak az utóbbi 3-4-5 hétre igaz, hanem az egész szezonra, ez a legnagyobb baj.

A barca már "csak" egy nagyon jó csapat. Nem a legjobb, nem a kimagasló esélyes minden párharcon, nem a meghökkentő ha vereséget szenved gárda. Ez van, az idők változnak, vissza lehet jutni a csúcsok csúcsára, de örökké ott maradni lehetetlen. Nekünk se sikerült.
hdavid

2017.02.26. 20:22:02

Ha ez nem ad lendületet akkor semmi!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.26. 19:49:52

Egyébként az Atletico gólja szabálytalan volt (Busquetset visszahúzták) plusz elmaradt egy 11esünk (Umtiti lerántás) a matracosoknak meg helyzetük se volt a gól után (végén volt egy veszélyes labda de Pique kivágta) szóval szerintem bőven megérdemeltük.

Következő 2 meccset kötelezően hozni kell, de szerintem a mai is mutatta hogy itt nincs esély a PSG ellen. Mi a bajnokságért megyünk meg a kupáért.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2017.02.26. 19:44:56

Egyetértek azokkal akik azt mondják, hogy MOST kell is és lehet is dicsérni a csapatot!

Óriási lökést adhat ez a győzelem a csapatnak, úgy örültem Messi góljának mint szerintem legutóbb a BL döntőben a Juve ellen a végén!

Nem játszottunk "űrfocit", vagy nem irányítottuk teljes egészében a meccset, de hatalmas pacsi jár a srácoknak és Luchonak a mai teljesítményért, mert ez tényleg a szív diadala volt. Mentek, ütköztek, csúsztak, másztak, küzdöttek, én ezt is vártam a csapattól idegenben egy Atletico ellen. Azért Európa egyik legerősebb csapatát (az utóbbi éveket figyelembe véve) vertük meg és valljuk be a meccs előtt nem nekünk állt a zászló... :wink:

Ami a legszebb volt a számomra és egy kósza könnycseppet is csalt az arcomra, az Messi első gólnál, de inkább a második gólnál mutatott gólöröme. Nem is tudom mikor láttam utoljára ekkora eksztázisban. És engem ez tölt el jó érzésekkel a következő heteket figyelembe véve... :twisted:

Mégegyszer grat a csapatnak az akarásért, küzdésért, játékban lehet hova fejlődni, de ne felejtsük el, hogy egy nem mindennapi felállásban is játszott ma a csapat. Szerdán a Sportingot ütni kell gólokkal, hogy az önbizalmakat még jobban helyre rázza egy nagy győzelem valamint egy hét múlva a Celtát is otthon és akkor nem csak 7% eséllyel mennénk neki a Psg meccsnek. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.02.26. 19:17:49

jangamen írta:
Feast4 írta: Miért is szedtük össze magunkat?Mert volt jó pillanatban egy jól sikerült meccsünk?Nem szoktam fröcsögni és most se fogok, de szálljunk vissza a földre.Semmi nem történt csak hozzunk a Realon 3 pontot.Ennek örülni kell, de akkor beszéljünk feltámadásról amikor meg tudunk nyerni egy huzamban 5 meccset.
Szerintem baromira el vagytok tévedve. Nem csak te, nagyon (de nagyon) sokan itt (is). Nem tudom milyen kép él a fejekben erről a csapatról, de hogy nem a helyes, az biztos.

Az ATMA ellen, idegenben, amikor nekik is iszonyatos kell a 3(!) pont, ütnek, rúgnak, favágnak... elhoztuk a 3 pontot. Mit vártatok? 0-6, kacarászás?

Mindezt úgy, hogy a csapat gödörben van. A PSG elleni zakó, na az igen.. de a mai? Teljesen jó.
Ez már nem az a csapat, amelyik végigveri a világot. Nem is nagyon lesz az.
Nem vagyok eltévedve és egy szó: szövegértés. Ez egy hatalmas eredmény főleg a csapat jelenlegi állapotában, de önmagában semmit sem ér, főleg teszem azt ha teszem azt kikapunk a Granadától, mert simán előfordulhat.Senik nem várta, hogy 6-0-ra nyerünk! De ze a három pont semmit nem fog érni és nem kell itt LE visszatért kiálltani ameddig nem jön vissza egy folyamatos győzelmi széria és a játékkép valahova nem alakul. Csak ennyit mondtam.
Kép
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2017.02.26. 19:02:30

Feast4 írta: Miért is szedtük össze magunkat?Mert volt jó pillanatban egy jól sikerült meccsünk?Nem szoktam fröcsögni és most se fogok, de szálljunk vissza a földre.Semmi nem történt csak hozzunk a Realon 3 pontot.Ennek örülni kell, de akkor beszéljünk feltámadásról amikor meg tudunk nyerni egy huzamban 5 meccset.
Szerintem baromira el vagytok tévedve. Nem csak te, nagyon (de nagyon) sokan itt (is). Nem tudom milyen kép él a fejekben erről a csapatról, de hogy nem a helyes, az biztos.

Az ATMA ellen, idegenben, amikor nekik is iszonyatos kell a 3(!) pont, ütnek, rúgnak, favágnak... elhoztuk a 3 pontot. Mit vártatok? 0-6, kacarászás?

Mindezt úgy, hogy a csapat gödörben van. A PSG elleni zakó, na az igen.. de a mai? Teljesen jó.
Ez már nem az a csapat, amelyik végigveri a világot. Nem is nagyon lesz az.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.02.26. 18:56:02

Azt még hozzátenném, hogy amit lejjebb Bob is írt, megint elkövettük azt a hibát amit a Madrid ellen. Busi tök feleslegesen sarkazgatott hátul és belekényszeritette magát a szabálytalankodásba és megint abból kaptuk a gólt. Kis hijja volt, hogy megint egy ilyen buta dolog miatt ne nyerjünk... Ezekre nagyon oda kéne figyelni!

szerk: Alba csak maradt a padon érdekes... Vagy csak Digne jobban megfelel a 3-4-3as rendszerhez?
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.02.26. 18:51:23

Mikor megláttam a kezdőt, egyből fogtam a fejem, hogy Matyi meg Rafinha a kezdőben... Matyira ma nem lehetett különösebb panasz. Előre játékban 00, de legalább a védelemben nem csinált hibát. Rafinha meccsét a gól mentette ma meg, különben ő is katasztrófa volt. De az a dícséret jár neki, hogy legalább küzdött. Ma szerencsénk volt, de tettünk is érte, és ez a lényeg! Mats külön öröm, hogy meccsek óta már hozza a bravúrokat, nagy szükség van most rá. LE taktikája bejött, ezért jár neki a dícséret, mert végül neki lett igaza! Talán még Neymart emelném ki, ő is jó volt ma, hajtott, letámadott, védekezett. Szép volt, ezért a 3 pontért becsületesen megdolgoztak a fiúk! Jár a taps! Remélem képesek leszünk fejlődni, és kezdünk valamit a letámadásokkal, és a meccs elején rendszeresen jelentkező nyomást le tudjuk reagálni, és akkor még szép esélyekkel partiban vagyunk! A mai kötelező pipa, grat még 1x a csapatnak! =D> 8)
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.26. 18:49:11

ma a szív nyert. nyálas, de tényleg így van. nem játszottunk jól, de küzdöttünk mint disznó a jégen és ez hozta meg a sikert. meg a szerencse, mert valljuk be, lehetett volna fordítva is az eredmény. a védelem rendben volt, bár umtitinek ma is sikerült egy gólpassz értékű labdát hátrafejelni, de dícséretére legyen mondva megoldotta utána. a kp kész katasztrófa volt, rafinha teljesen hományban rohangált ott a jobb oldalon, buszkecc is csak kóválygott, ha valakinek, akkor neki nagyon nem feküdt ez a 3-4-3 féleség. robi elment, iniesta viszont bűn gyenge volt, nem csodálom, hogy LE lehozta. elől, lallerra mérges vagyok, mert egy ajtó-ablakot ma is kihagyott, viszont mind a két gólban oroszlánrésze volt, lényegében adott két assistot. messi ma sem volt jó, de végül is ő nyerte meg a meccset. neymart hagyták élni a csupa mássalhangzósat ott forgatta ahol tudta, nekem ő is tetszett. a MoM viszont TS volt, volt egy-két nagy tornászása, főleg az első félidőben. ha ott kétszer nem ment, akkor nem lett volna meg a 3 pont. remélem ez mai meccs kicsit visszaadja a srácok hitét, hát ha még este a balettosok is kikapnának...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése