Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.01.11. 20:03:28

Ez a kezdő mar tuti volt . Lehet , hogy LE-t leváltották es messi rakta össze a csapatot :D . Szerintem nyerni fogunk 3-0-ra ( fő az optimizmus :D ) de egy x is simán benne van.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.01.11. 20:02:45

Jó egy magas védelem a fejjátékában erős AtMA ellen. Szép volt LE jár a munkanélküli :twisted:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.01.11. 20:00:50

Mr. Cesc írta:Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar #fcblive
A legfontosabb: volt már ilyen kezdőnk?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.11. 19:59:01

Rafinha kellett volna Busquets helyére, úgy még nem álltunk fel.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.11. 19:56:04

semmi váratlan a kezdőben... mondom én h LE berosált...


én egyébként két verziót tudok elképzelni. vagy megszórjuk őket, rájuk férne már egy nagy verés (3v4-0), vagy kikapunk ilyen 0-1, 0-2-re. utóbbi azért sanszosabb
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.11. 19:55:31

Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar #fcblive
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2015.01.11. 19:53:15

Mai szelvényemen a Roma x-elt (hazait raktam), Bilbao kikapott (hazait raktam), MU kikapott (hazait raktam), Barca meccsre is hazait raktam :roll:
Ebből következtetve X lesz, és akkor X 2 2 X :lol: :lol:
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2015.01.11. 19:48:28

Alcantara írta:Mai meccsre tippek?

Én 1:1-re tippelek.
Bízom abban a kimenetelben,hogy uraljuk majd a játékot és nem jönnek össze a kontráik ahogy szoktak.
2-1.Természetesen az MSN trióból lesz a két gólszerző.+ stukkolnak egyet fejjel.
Abi & Tito
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.01.11. 19:37:08

Durva, hogy az Atletico ellen ilyen eredményeink születtek még pár éve: 6-1, 4-1, 5-2, 5-0.
Most meg örülünk ha leikszelünk velük.

Ettől függetlenül én bízok a csapatban, nagyon kemény meccs lesz, 90 percig ott kell lenni fejben és meglesz.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.01.11. 19:22:48

S.Agüero írta:Rafinha a mostani középpálya alapján simán kezdő lehetne. Egyik középpályásunk sincs formában, de még így sem adnak neki lehetőséget, így nehéz lesz fejlődni... :roll:

Szerintem legalább egy tucat ilyen játékos a ligában. Egyszerűen nem látom benne Thiago hirtelenségét, lendületét, néha vannak villansáai de ezen a szinten mindenkinek van. SR nek is volt már szép passza.Szerintem nagy bajban leszünk ha egy ilyen meccsen kezdőbe kell tenni.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.11. 19:05:29

visca el barca írta:ma nyerünk, jövőhéten meg valami lélektelen játékkal kikapunk a riazorban :lol: 100% h ez lesz...
Ugyanerre tippelek én is.. :D Jöhet majd a szöveg, hogy minden okés, aztán a kupából meg kizuttyantanak minket.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.11. 18:57:11

ma nyerünk, jövőhéten meg valami lélektelen játékkal kikapunk a riazorban :lol: 100% h ez lesz...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.01.11. 18:55:09

S.Agüero írta:Fogalmam sincs, a szívem azt mondja, hogy simán nyerünk, az eszem meg azt, hogy nem nyerünk. :(
Szerintem 0-1. :oops:
Mátyás! Mi lenne, ha abban maradnánk, hogy van szíved, de nincs eszed! 8)
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.01.11. 18:54:08

Az elmúlt 15 egymás elleni bajnoki meccsen 63 gól született, ez találkozónként 4.2 gól, szóval kinézhet egy unalmas 0:0. Viszont mivel gólt biztos kapunk pontrúgásból, így legyen 1:1, de ha nyerünk azt is megbocsátom nekik.

1000. hozzászólásom. \:D/
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.01.11. 18:51:28

Alcantara írta:Mai meccsre tippek?

Én 1:1-re tippelek.
Fogalmam sincs, a szívem azt mondja, hogy simán nyerünk, az eszem meg azt, hogy nem nyerünk. :(
Szerintem 0-1. :oops:
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.01.11. 18:50:12

Mai meccsre tippek?

Én 1:1-re tippelek.
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2015.01.11. 18:35:46

Valóban, nem lesz olyan mint Xavi meg Ini fénykorában, de ha elkerülik a sérülések és picit türelmesebb lesz mint a bátyó, akkor simán lehet kezdő a jövőben. Mondjuk egy Samper-Denis-Halilovic-Adama konkurenciával nem lesz könnyű dolga, de meglátjuk.
Mindenesetre, amennyi veszélyt jelent idén Iniesta és Xavi, annyit Rafinha is jelent a kapura.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.01.11. 17:45:00

Csbal írta:
Rivaldo11 írta: Semmit. Thiago öccse, ez elég. Tényleg nem ügyetlen, de fel kell építeni, pontosabban kellene, mert eddig akkor sem kapott játékpercet nagyon, amikor kaphatott volna.
Összességében ezzel együtt kevésnek tűnik.
Igazuk van azoknak akik azt mondják, játékperc nélkül nem fejlődik, de a fordított verziót mindenki elfelejti: Ha olyan talentumot mutatna, ami alapján megeszi az összes középpályásunkat, nincs az a LE, aki kihagyná a csapatból...
Erről van szó bakker. Semmi extra a gyerek, ha van két értelmes megmozdulása, mindenki el van ájulva tőle, pedig bárkinek összejöhet egy-egy nem átlagos megmozdulás. Csakhát Thiago öccse, ezért nagyon zsír. Csak éppen azt felejtik el amit írtál Te is. Ha így lenne, nincs edző aki kihagyná.

a másik. Pont az Atma széljátéka miatt írtam h halál lenne a 3-4-3. Plusz elég jó érkezőik vannak középen is. Azért mert a Psg ellen hazai pályán kijött a hazai pálya előnye is meg azért jól is tolták a srácok, nem biztos h a taktika volt a nyerő. Nem emlékszem, milyen felállásban, de idegenben kikaptunk, elég lazán. A széleken csak úgy viharzottak a psg játékosai. A gólokat is onnan kaptuk akcióból. Valszeg véletlenül. Én egy 4-3-3 taktikával allítanám ki őket. És a szélső védőknek megmondanám h aki nem ér vissza, az egy évig utána nem játszik.
A PSG ellen idegenben játszottuk a 4-3-3-at . Mint már lentebb leírtam a 3-4-3-as rendszer védekezésben 5-2-3-assá alakul ami sokkal masszívabb mint a 4-3-3. És egyébként pedig az Atletico nem a széleken a legerősebb ;)
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.01.11. 17:10:23

Ez a belinkelt videó tényleg nem a legszemléletesebb példa a tehetségére, ilyen kíséret mellett sok játékos tud "varázsolni" egy ilyen passzt. Egyébként nem rossz játékos, de nem közelíti meg azt a szintet, amit a tesó nyomott néha-néha, pedig elvileg őt tehetségesebbnek tartották.
Én nem rosálom össze magam tőle, SR-nél nyilván jobb, de nemzetközi klasszis játékos szerintem nem lesz belőle.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.01.11. 16:52:42

Semmi extra a srác. Tucat ilyen van a ligában.
Akkor te nem látod rajta azt a pluszt, ami látszódik minden labdaérintésén. De te tudod.
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2015.01.11. 16:42:22

Palesz, amit belinkeltél videót, nem akarok felvágni, de megyei szinten ahol játszottam, láttam hasonló labdákat. Semmi extra. Nézz meg egy-egy Messi vagy Xavi féle assist videót és láthatod, h mi az h szorúlt helyzetbő forintos zsugát adni. Ebben a videóban az első ami feltűnt, h rafinha mielőtt elrúgta a labdát, 6 métert tett meg visszafelé a zsugával, majd megfordult és felnézett kényelmesen, aztán a mozgó csatárnak adott egy jó zsugát. Tette ezt úgy h senki az ég világon nem zavarta. Egy madrid vagy atleti ellen esélye nincs ilyen kényelemre. Semmi extra a srác. Tucat ilyen van a ligában.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.11. 16:38:41

Rivaldo11 írta: Igazuk van azoknak akik azt mondják, játékperc nélkül nem fejlődik, de a fordított verziót mindenki elfelejti: Ha olyan talentumot mutatna, ami alapján megeszi az összes középpályásunkat, nincs az a LE, aki kihagyná a csapatból...
A közvélemény itt az, hogy például Rakitic jobb, mint Xavi, mégis utóbbi játszik többet. Vagy Mathieunél jobb Bartra és Piqué is, mégis a francia játszik többet. Vagy Alvesnél jobb mondjuk Adriano, de itt is ki játszik? Munirnál jobb Sandro stb.. Szóval ez nem érv.
Thiagoval kapcsolatban pedig az idő mindent megszépít + mindig az a jó aki nincs itt. Egyik kedvencem a srác, ezért nem lehet elfogultsággal vádolni, de őt is követelték már ki a csapatból, Rafinha pályafutását pedig személy szerint elég pontosan követtem, és megvan benne az a plusz ami alkalmassá teszi, hogy nagyot alkothasson. Jelenleg a csapatból benne van meg leginkább (Messi mögött) a legerősebb irányítói véna. Persze ha most a Celtaban lenne, mindenki őt követelné, azt is kötve hiszem, hogy Denis ennyi dicséretet kapna, ha itt volna.

Mindezzel együtt én is azon a véleményen vagyok, hogy ennyi játékperccel a háta mögött és egy ilyen stílusú csapat ellen nem ő a megoldás. Most stabilabb kp kell, ahol van olyan ember aki képes ütközni, mint Rakitic.
Abban biztos vagyok, hogy nem lesz szép meccs, de itthon általában menni szokott a játék, Messinek is idegenben van gondja a góllövéssel, ezért vagyok bizakodóbb. A helyzeteket kegyetlenül ki kell használni, mert biztos nem lesz sok. (és ne a saját kapunkba)
A kontrákat nem tudom miért emelik ki annyira, az Atma nem arról híres, talán egyedül Griezmann az aki gyorsabb támadó. Rá viszont borzasztóan kell ügyelni, nagy formában van. Minél kevesebb pontrúgást kell engedni, de ez nem újdonság. Suareznek most nagy szerepe lehet, Godin meg Miranda közt neki lehet esélye.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.11. 16:37:31

palesz77 írta: Meg aztán Thiago is annyit játszott ugye a kiöregedő Xavi mellett.. :roll: Meg akkor bartranak is már rég egy Celtában kéne játszania ilyen alapon, mert 2-3 éve nem lett kezdő senkinél
Thiago klasszis lett azóta-sérülése előtt az volt? Nem. Maradt tehetség kategória. Bartra nem jó példa, annyit játszik, amennyit megérdemel. Ide a legmagasabb szint kéne minden posztra, Bartra nem felelhetne meg e követelménynek normál esetben.
Amik itt magasak lennének elvileg...
Rafinhában van tehetség, de messze nem akkora kaliber, mint amilyennek itt beállítják sokan, vagy amilyen rendzseresen követelik számára a játékperceket.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2015.01.11. 16:43:08-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.11. 16:26:31

Rivaldo11 írta:Semmit. Thiago öccse, ez elég. Tényleg nem ügyetlen, de fel kell építeni, pontosabban kellene, mert eddig akkor sem kapott játékpercet nagyon, amikor kaphatott volna.
Tőlem lehetne a Bakó Pista anyja is, ha ő az egyetlen olyan középpályásunk idén, akinek olyan a stílusa, hogy képes megindulásokra - Ini már sajnos nem ilyen, legalábbis az esetek 85%-ában. És valóban nem most kéne játékba lendíteni, de mondjuk egy 10. helyezettnél rosszabb csapat ellen ha nem Xavit hozza be Lucho a 60. percben, hanem őt, akkor jobban fejlődhetne..

Adott már jó pár szép labdát idén, jól szokott beszállni a meccsekbe, ennél többet ennyi idősen nem nagyon lehet várni szerintem. Arról meg nem ő tehet, hogy az olyan meccsek után, amikor megvillantja irányítói vénáját - Huesca ellen pl, röhöghettek, hogy gyenge ellenfél, de tehetség nélkül nem ad ilyen labdákat gyenge ellenfélnek sem az ember, ő meg hasonlót adott már Bl meccsen is - sem ő kezd, hanem a Lucho által rendkívüli módon preferált Xavi.

Abba meg már bele se megyek, hogy milyen a középpálya támadásokban elfoglalt szerepe idén, hála Luchonak.. Na mindegy, igazából annyi a lényege a mondandómnak, hogy Rafinha egy ügyes fiatal, akinek türelem és folyamatos játékperc kéne a fejlődéshez.
Rivaldo11 írta:Ha olyan talentumot mutatna, ami alapján megeszi az összes középpályásunkat, nincs az a LE, aki kihagyná a csapatból...
Na mondjuk ezzel azért vitatkoznék, Lucho meg a következetesség.. :lol: A srác gondolom nem véletlenül lett a Liga legjobb fiatalja tavaly, van benne tehetség bőven.

Meg aztán Thiago is annyit játszott ugye a kiöregedő Xavi mellett.. :roll: Meg akkor bartranak is már rég egy Celtában kéne játszania ilyen alapon, mert 2-3 éve nem lett kezdő senkinél, pedig tavaly Pique és Masch is a szezon javában csak árnyékaik voltak önmaguknak.
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2015.01.11. 16:19:55

Rivaldo11 írta: Semmit. Thiago öccse, ez elég. Tényleg nem ügyetlen, de fel kell építeni, pontosabban kellene, mert eddig akkor sem kapott játékpercet nagyon, amikor kaphatott volna.
Összességében ezzel együtt kevésnek tűnik.
Igazuk van azoknak akik azt mondják, játékperc nélkül nem fejlődik, de a fordított verziót mindenki elfelejti: Ha olyan talentumot mutatna, ami alapján megeszi az összes középpályásunkat, nincs az a LE, aki kihagyná a csapatból...
Erről van szó bakker. Semmi extra a gyerek, ha van két értelmes megmozdulása, mindenki el van ájulva tőle, pedig bárkinek összejöhet egy-egy nem átlagos megmozdulás. Csakhát Thiago öccse, ezért nagyon zsír. Csak éppen azt felejtik el amit írtál Te is. Ha így lenne, nincs edző aki kihagyná.

a másik. Pont az Atma széljátéka miatt írtam h halál lenne a 3-4-3. Plusz elég jó érkezőik vannak középen is. Azért mert a Psg ellen hazai pályán kijött a hazai pálya előnye is meg azért jól is tolták a srácok, nem biztos h a taktika volt a nyerő. Nem emlékszem, milyen felállásban, de idegenben kikaptunk, elég lazán. A széleken csak úgy viharzottak a psg játékosai. A gólokat is onnan kaptuk akcióból. Valszeg véletlenül. Én egy 4-3-3 taktikával allítanám ki őket. És a szélső védőknek megmondanám h aki nem ér vissza, az egy évig utána nem játszik.
Válasz küldése