Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.08.25. 21:32:41

Azért egy támadó védekező feladatköre kicsit más.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.08.25. 21:07:34

MatyiG írta:
2021.08.25. 20:50:19
Vakmacska írta:
2021.08.25. 19:04:06
Nem lehet, hanem biztos. :mrgreen:
csak azért jutott eszembe, mert védekezésben mindig is több haszna volt, mint támadásban.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.08.25. 20:50:19

Vakmacska írta:
2021.08.25. 19:04:06
Lehet, hülye ötlet, de mi lenne, ha Griezman Busi helyén játszana?
Nem lehet, hanem biztos. :mrgreen:
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.08.25. 19:04:06

Lehet, hülye ötlet, de mi lenne, ha Griezman Busi helyén játszana?
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.08.23. 09:10:52

Szerintem kezdjük szokni a gondolatot,
hogy hétvégén Lenglet és SR barátunk is kezdőben lesz.. (Piqué, Garcia, Pedri hiányában..)
Csúcsjó kezdőcsapat lehet.. :(

Brathwaitet bírom, de azért, hogy néhány Barcában lőtt gól alapján, 30 felé, azt gondolja, hogy a csúcsfutball része, és már nem adja alább (mondjuk egy Premier League középcsapatba), az kicsit erős..

A felesleget még úgyis megérné, továbbadni, ha a bér egy részét fizetjük.

Figyelj a duplára. :wink: -messideco
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.08.23. 09:05:51

Mivel nincs egy cent sem a kasszában, így Koemant 1 évig még biztosan el kell viselni.

Az egyetlen amiben bízok, hogy Laporta virít valami plusz pénzt a háttérben 1 éven belül,
közben stabilizálja és csökkenti a költségeket,
így ha közben szét van terítve az adósság, akkor lehet újra építkezni jövő nyártól.
Közben a drága basllszt is kikopik 2-3 év alatt.

Én mondjuk már most megléptem volna egy Griezmann - Saul vagy Laporte cserét,
és akkor csak egy jó csatár kellene jövő nyáron.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.08.23. 08:32:55

LG írta:
2021.08.22. 20:48:34
Kalapos írta:
2021.08.22. 20:12:26
Nem láttam a meccset, de... Attól még lenne min javítani, pl edzőn.
Abban egyetértek... De az abszurd, hogy a védelmünkben még mindig kulcsszerepet kapnak olyan játékosok, akik évek óta minden komoly kurdacunkban nyakik benne voltak...
Ez teljesen jogos kritika. Koeman eddig semmivel se bizonyította hogy megérdemli a székét. Úgy tűnik minden a játékosokon múlik, és tőlük várja hogy megtalálják a megoldást az adott ellenfél ellen. A nyilatkozataitól falra mászok, alapból kit érdekel mit mond.. de itt az a baj hogy így belelátunk a fejébe, hogy mit gondol miért hogyan cselekszik, mit ad át a játékosoknak.. és megint csak olyan képet mutat magáról és a csapatról aminek csak káros hatása van.
A kezdő, és a cserék áh. Hogy Piké bármi történik vele kezdő az se számít ha lépni se bír. Puigot felesleges leírni de hát na..
Jelenleg a leggyengébb láncszem Koeman, azzal együtt is hogy ez az 1-1 teljesen vállalható.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.22. 21:12:28

LG írta:
2021.08.22. 20:48:34
pillanatnyi benyomások alapján
Teljesen tisztán értem miről írsz, mire gondolsz. Nem is kifejezetten ehhez a mondandódhoz reagálnék.

A pillanatnyi benyomásról jutott eszembe, hogy jelenleg már annak sem lehet igazán jelentőséget tulajdonítani, mivel annyira hektikus, kiszámíthatatlan a játékunk, hogy a pillanatnyi benyomásokra - akár rosszak, akár jók - semmit nem lehet építeni. Reményt keltő pillanatok után is szét tudunk csúszni piszkosul és ennek az ellenkezőjére is képesek vagyunk.
Nincs kapaszkodó, nincs mankó, minden ad hoc történik nálunk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.22. 20:48:34

Kalapos írta:
2021.08.22. 20:12:26
Nem láttam a meccset, de gondolom akik szerint a Numancia vagy éppen a Hercules vagy LE fél szezonja után is ki kellett volna rakni mindenkit edzőtől takarítóig, azok máig se változtak meg.
A Bilabo erős csapat, európai szinten alsó középcsapat, spanyol szinten a top alja jó EL és kupa eredményekkel. Az utolsó pár meccsünkön 4 Barca win, 3 Bilbao win és 3 döntetlen. Nincs új a nap alatt hogy idegenbe, EB-Copa után, sok sérülttel gyenge előszezonnal nem nyertünk. De ha jól látom benne volt a meccsben hogy nyerünk.
Csak mondom Valverdével 4-0ra kaptunk ki tőlük a szezon hasonló szakaszában a szuper kupa döntőn.

Attól még lenne min javítani, pl edzőn.
Abban egyetértek, hogy a fórumozók egy része sokszor pillanatnyi benyomások alapján ítél. De az abszurd, hogy a védelmünkben még mindig kulcsszerepet kapnak olyan játékosok, akik évek óta minden komoly kurdacunkban nyakik benne voltak. A fiatalok, mint Eric Garcia még javulhatnak, de az öregek már nem nagyon fognak. Ha pedig Pique, Busquets, Alba együtt játszanak egy top csapat ellen, szinte garantálr a vereség.
Legalább SR nem jobbhátvéd többé. [-o<
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.08.22. 20:12:26

Nem láttam a meccset, de gondolom akik szerint a Numancia vagy éppen a Hercules vagy LE fél szezonja után is ki kellett volna rakni mindenkit edzőtől takarítóig, azok máig se változtak meg.
A Bilabo erős csapat, európai szinten alsó középcsapat, spanyol szinten a top alja jó EL és kupa eredményekkel. Az utolsó pár meccsünkön 4 Barca win, 3 Bilbao win és 3 döntetlen. Nincs új a nap alatt hogy idegenbe, EB-Copa után, sok sérülttel gyenge előszezonnal nem nyertünk. De ha jól látom benne volt a meccsben hogy nyerünk.
Csak mondom Valverdével 4-0ra kaptunk ki tőlük a szezon hasonló szakaszában a szuper kupa döntőn.

Attól még lenne min javítani, pl edzőn.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.22. 18:24:52

vg99 írta:
2021.08.22. 16:34:16
Oké hogy 2 meccs alapján még ne ítéljünk,
szerintem van egy jó alap most.
Annyit lehet látni, hogy a Mester nem mutatja a változás tüneteit. Neki is jót tenne a válogatott szünetben két hét továbbképzés Lucho mellett. Szervezettség tekintetében mindenképp. Felfoghatatlan, hogy a második évét kezdte, harmadik félév és nem képes egyről kettőre jutni. Luchonál az EB-n hemzsegtek az éretlen fiatalok, töredék ideje van az összetartásokhoz, a szélrózsa minden irányából érkeznek a srácok és mégis van füle és farka a csapatának. Látszik, hogy mit akarnak játszani. Nálunk ráadásul még góllövő is lenne, nem is egy.
Busi és Pedri is összeszedettebb volt Lucho kezei alatt.
Szóval hiába van jó alapunk, amíg ezzel nem tud valaki mit kezdeni, addig szépen stagnálni fogunk, esetleg a srácok közül néha egy-két kimagaslóbb teljesítmény esetében lehetünk jók, ha ez elmearad, akkor meg szétcsúszunk és mindenki csodálkozik.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.08.22. 18:23:19

Azért tegnap is meglátszott, hogy mit jelent, ha MAtS áll a kapuban. Netonak mintha a remegett volna végig a lába és olyan hibái voltak amikből simán gólt kaphattunk volna. A némettel lehettek volna hatékonyabb labdakihozatalok, Neto folyamatosan csinbe adta mindenkinek, amiket csak vaktában fellőni lehetett, ami folyton a baszkoknál landolt.
A pozitívum az Depay, rá mindig lehet számítani támadásoknál, a gólja meg.... Ahogy alább írták kicsit Neymarra hajaz. Csak sajnos ezzel egyedül van. Brait nagyon lelkes, de lássuk be komoly hiányosságai vannak, Griez pedig úgy néz ki a tavalyi formáját is alulmúlja, a Soci ellen sem volt acélos, de a tegnapi 0 lövés, 0 kulcspassz nagyon gyér.. Remélem Fatival ez változni fog. Addig ezt a háromcsatáros rendszert el kellene felejteni, mert nincsenek hozzá megfelelő embereink.
De Jong tegnap is bizonyította a klasszisát. Egyszerűen mindenhol ott van és igazi vezér típus. Araujo pedig gyakorlatilag zsebre tett mindenkit.
Ez a Bilbao rengeteg csapatnak feladta volna a leckét, ugyanakkor kicsit fájt nézni ami az első félidőben történt. A labdakihozatalokban borzasztóan bizonytalanok voltunk, amit a baszkok sem könnyítettek meg. Mintha vért ittak volna. Ami az utolsó 20-25 percben történt az már valamennyire hasonlított a Barcara.

EG-t nem kellene ennyire ekézni. Olyan hatalmas katasztrófa azért nem volt, egy igazán komoly hibát vétett. Netonak is volt 1-2 hasonló csak azoknál szerencsénk volt. Két meccsből nem kellene kiindulni, főleg, hogy az előzőt sallangmentesen lehozta.8-10 meccs után le lehet vonni komolyabb következtetést.
Összességében egy iszonyatosan hajtós Bilbao ellen a San Mamesben leixelni nem olyan nagy gáz, ráadásul lehet hogy kevesebb helyzetünk volt, de azok voltak a nagyobbak. Kapufa, meg nem adott gól, "üres kapu" stb.
Folytatás a Getafe ellen, talán Cou is játszik majd.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2021.08.22. 18:32:20-kor.
Forca Barca!!!!
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.08.22. 16:34:16

Oké hogy 2 meccs alapján még ne ítéljünk,
De Depay pillanatok alatt vezér lett, kreatív, bátor (engem Neymar szerepére emlékeztet), ehhez képest Gríz nekem továbbra is nagyon halovány, semmi fejlődés, rossz ár-érték arány.

Úgy tűnik Pjanic, Collado, Moriba, esetleg Umtiti megy,
És valszeg/biztos marad (de minek?): Neto, Lenglet, SR, Gríz, Coutinho, Braith, Aguero,
És persze Piqué és Busi sem lesz fiatalabb,
Szóval jövőre lesz dolog.. bár szerintem van egy jó alap most.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.08.22. 15:47:26

vinszentvega írta:
2021.08.22. 14:49:11
ktm írta:
2021.08.22. 12:19:28
A kapura loheto szabadrugasoknal Depay a legjobb ember aki a labda moge allhat? Rugatnatok-e massal?(nem kovettem Depayt eddig, ezert kerdezem)
Onnan Coutinho se kutyaütő, csak eddig nem fért oda soha a tányérhoz Messitől….
Vagy mert nem volt egészséges vagy kölcsön volt adva?!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.08.22. 14:49:07

ktm írta:
2021.08.22. 12:19:28
A kapura loheto szabadrugasoknal Depay a legjobb ember aki a labda moge allhat? Rugatnatok-e massal?(nem kovettem Depayt eddig, ezert kerdezem)
Onnan Coutinho se kutyaütő, csak eddig nem fért oda soha a tányérhoz Messitől….
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2021.08.22. 12:19:28

A kapura loheto szabadrugasoknal Depay a legjobb ember aki a labda moge allhat? Rugatnatok-e massal?(nem kovettem Depayt eddig, ezert kerdezem)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.22. 10:45:43

MDevillD írta:
2021.08.22. 03:12:41
Eddig nem írtam hozzászólást, csak olvasgattam, de egyre inkább bosszantó az amit látok a meccseken.
Én személy szerint nem kedvelem Koemant, főleg azért mert Puig játékára várok minden meccsen,
Jaj ne már :D

Kövezettek meg, de én megint keresgéltem a pozitívumokat a tegnapi meccs alatt, és volt ami tetszett. Főleg a 2. félidőben, (amikor valamennyire sikerült hozzászokni) ilyen kemény pressing alól sikerül párszor nagyon szépen egyérintőkkel kihozni a labdát.
Az feltűnt, hogy a kp átpasszolása, amit a Soci ellen csináltunk most nem csak nem működött, de nem is nagyon láttam rá próbálkozásokat, pedig egy ilyen magasan védekező Bilabo ellen simán működő fegyver lehetett volna. Gondolom Koeman levágta az első meccs után, hogy ehhez nem Neto a megfelelő ember és inkább elengedte.
Az első félidőben is azért kicsit nagyobb mákkal vezethettünk volna (Araujo gólját vicc, hogy elvették), volt legalább 2 olyan eset, amikor Dest vagy De Jong kb. 1v1-ben mehetett volna a kapusra a jobboson, és mindketten elbénázták már a labdaátvételnél, ez azért elég nagy luxus...

Az feltűnő, hogy mennyire gyakran a balosra vannak kihegyezve a támadásaink, de az eddigieknél mintha többször fordították volna át a játékot hosszú labdákkal a jobbosra. Meg úgy alapjáraton több hosszú labdát látok a játékunkba, mint az elmúlt évekbe, bár simán lehet, hogy csak belemagyarázom.

Na mindegy, én látok előremutató jeleket, türelmem is van a csapattal szemben, mert azért x év után teljesen átrendezni az egész játékot Messi hiányában az nem 2 hetes meló lesz. Plusz ugye tele vagyunk sérültekkel, TS visszatérésével szerintem nem leszünk ennyire töketlenek hátul, illetve előre is jól jöhet majd egy Fati vagy egy egészséges Aguero. Én kíváncsi vagyok a fiatalokra is, de pl. Demir nem a tegnapi meccse alapján fog meggyőzni bárkit.
Illetve ezt a Bilbao-t én még nem láttam így játszani, ha mindig ez lenne még szurkolnék is nekik a BL-ben. Csak aztán gondolom megint az lesz, hogy ellenünk tepernek mint az állat és a végén odaérnek a 7. helyre :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.08.22. 09:31:59

De Jong, Memphis, Araujo....és más semmi.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.08.22. 09:21:23

Na de hova lett múlt heti “csoda csapat “ ?
Mert hogy ez pontosan ugyanaz volt….( csak az ellenfél nem volt olyan kellemes)
-
Sajnos pont az történt amitől tartottam is az első meccs utan , jött egy agresszív fizikálisan is erős ( de azert nem egy Chelsea Bayern stb szintű ,különben ez egy sima zakó ) es mar is azt se tudtuk mit csináljuk… se labdával se anelkul !
Támadó trió tital egyedul bolyongott, a középpálya komolyabb csapatok ellen szokás szerint eltűnt , igy maradt a nyomás a védelmen mind labadoihozatalban mind védekezésben!
Erre meg ra tett a gyenge egyéni teljesítmények is Neto ijedt arca, Dest technikai bohóckodásai Pique sérülése , Pedri szürkesége , Griezman koncepció nélkül szaladgálasa keresztül kasul …. ez igy mar sok!
-
Örülhetünk az 1 pontnak ( mondjuk szerintem ez Messivel sem nézett volna ki jobban )
-
Viszont Depay bacott nagy gólt rúgott , Arajuo remekelt … es De Jong ezúttal is fel tudott nőni egyedüliként a sajat klasszis szintjére igaz most csak a 2. félidőben !
( de tavalyi ev fényében továbbra sem sok jót ígér főleg rangadókon ha marad a Busquets Pedri De Jong kp)
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.08.22. 08:47:11

Majd a TS, Coutinho, Fati pakk dobhat egy kicsit a dolgon. Ez a Pedri, Busi, De Jong hármas soha sem működött és nem is fog. Mondjuk egy Blibao elleni x idegenben nem a világvége, ott mindig szenvedünk.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.08.22. 08:12:40

vinszentvega írta:
2021.08.22. 00:30:48
sansz írta:
2021.08.22. 00:19:35


Roberto így cserének teljesen rendben volt, jól játszott, a gólpassz is tőle jött.
Puig kérdése más téma.
Azért ha visszanezed első érintését Robinak, majdnem baj lett belöle ☺️
Na ne viccelj már, volt a pályán kb 11 Barca játékos akinek volt legalább egy olyan érintése amiből baj lett majdnem. Én értem,hogy van pár arc, aki bármit csinálhat, a fél fórum gyűlöli és a hibáit felnagyítja, de SR akkor sem volt rossz. És vele eddig sem az volt a baj,hogy esetleg beáll az utolsó fél órára,hanem mikor alap kezdő.

Azért Koeman pozitívan változott én úgy gondolom. Látszik,hogy a cserékkel mit akar, most már nem csak az időt húzza. Destet szívesen lecserélné,próbálja felépíteni Emersont, de egyelőre ő sem az igazi. Én lassan azt mondom,hogy Dest nem sokkal jobb SRnél sem.
Akit sokan utáltok, bár EGnél ezerszer jobb Lengletet jegelteti, akit a klub utál, Umtitit, őt is. A tavalyi köpködésekből lassan csak a Puig téma maradt.


Mindennel együtt olyan igazi nagy ziccerből nekünk több volt, mint az ellenfélnek, kapufa,üreskapus lövés, véleményes nem megadott gól, stb.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.22. 08:03:56

Az utóbbi évek legjobb barcája :) első idegenbeli meccsén egy viszonylag jó csapat ellen már csokizott. Előre nulla volt a csapat, a középpálya védekezett ahogy tudott,kreatívás zéró, és ennyi. De Jong nemzetközi szinten is mérvadó, a többiek futottak még. Ha Garciának nincs helyén az esze az utolsó pillanatban ez vélhetőleg zakó.
Ez a punciánkék mez meg a világ vicce.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
MDevillD
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2021.05.17. 14:57:48

2021.08.22. 03:12:41

Eddig nem írtam hozzászólást, csak olvasgattam, de egyre inkább bosszantó az amit látok a meccseken.
Én személy szerint nem kedvelem Koemant, főleg azért mert Puig játékára várok minden meccsen, de ráerősít azzal, hogy botrányos cseréi vannak, sőt mintha nem látná mi történik a pályán. A mai meccsen láthatón szenvedett a csapat és a védelem-középpálya folyamatosan eladta a labdákat, vagy még csak megtartani sem tudta, ezzel szemben semmi változtatással felküldte a fiúkat, majd be is kaptuk a gólt.
Memphis jól játszik, sajnos gyakran egymaga próbál eredményes lenni, de néha gyönyörűen megtalálják az összhangot Griezmannal. Ma annyira halovány volt Griezmann, hogy fel sem tűnt, hogy a pályán lett volna. Demir Trincao kettő volt ma szerintem. De Jong a második félidőben jól játszott, de én ma Busquets is lecseréltem volna. Dest próbálkozik, még sokat kell fejlődjön, egyelőre, nem tűnik nagy fogásnak..
Szóval a lényeg a lényeg engem nagyon bosszant, hogy olyan játékosok kapnak lehetőséget, akikre van jobb alternatíva. Akkor leszek roppant ideges amikor Gavi előbb kap majd lehetőséget, mint Puig... kívánom neki, hogy cserélje le a klub az edzőt, vagy menjen kölcsönbe.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2021.08.22. 00:47:57

Kovetkezo bajnokin megneznem mit tud Emerson 90 percen keresztul, Dest nagyon gyenge volt ma.
A rokkant brigad ha felepul akkor azert jelentosen megno elol a variaciok szama, addig meg valahogy hozni kell a meccseket, de az Araujo, De jong, Memphis tengely biztato.
Nem nagyon lattam ma koncepciot, hogy mit akarunk tulajdonkepp jatszani. Az elso meccshez kepest visszaeses, megha egy eleg agressziv Bilbao is volt ma az ellenfel.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.22. 00:33:00

Az tényleg tök jó, hogy így meg úgy értékelve vannak a játékosok, de amikor nincs se füle, se farka valaminek, amikor nem látszik semmi koncepció, hogy mit miért és, hogyan akar egy csapat játszani, akkor ez olyan, mint amikor vak vezet világtalant.
A szervezettség kb annyi volt, hogy fel lett küldve 11 játékos.
Ha a srácok maguktól elkapnak valami ritmust, akkor hasonlítani fogunk egy csapatra, ha nem, akkor az ellenfelen múlik, hogy mi lesz. Hinta palinta lesz meccsről meccsre.
Koeman mester hozta a kötelezőt.
Válasz küldése