Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.03.08. 18:13:55

Azon szoktam leginkább mosolyogni, amikor azt mondják - inkább már csak mondták -, hogy "direktebb játékot játszunk". Nem játszunk direktebb játékot, sőt, sokkal kevésbé játszunk direkt játékot, mint korábban. Ez egy bárgyú megideologizálása annak, hogy már nem azt játsszuk, mint ezelőtt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2014.03.08. 18:14:25-kor.
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2014.03.08. 18:09:11

Az év végével távozók névsora remélem: Martino, Mascherano, Pique, Alves, Tello, Pedro, Alexis, Alba, S Roberto es sajnos Xavi....
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.03.08. 18:06:48

"Szép volt fiúk! Többet nem jövök...!"-Tipszmiksz Csabi.

A nagy változtatások ellen voltam, de ez most már elkerülhetetlen. Ez egyszerűen botrányos. Nem gondoltam volna, hogy hiányolni fogom a Tito csapatot, de amit ők lehoztak, az klasszis szint volt ehhez képest. Ott legalább nyertük a meccseket és volt egy Messink... Most ott tartunk, hogy helyzeteink sincsenek. Vki igazán rájöhetne már, hogy miért van az, hogy amint a játékosok innen kiteszik a lábukat, akkor ismét megrázzák magukat, majd visszatérnek és ugyanez... A védelem tragikum (bár ezen a meccsen Piqué és Mascherano óvott meg minket egy nagyobb veréstől), középpályánk van? (Sergiot életemben nem láttam ilyen formában játszani, Fabregas-Xavi duó képtelen dominálni, de ugyanez a helyzet Iniestával), Neymar a sérülése óta csak fölöslegesen van a pályán, Messi majdnem ugyanez, fényévekre van önmagától...

Mondanám, hogy hozzunk 2-3 védőt, 2 középpályást, meg egy harcos és radikális edzőt, de tudom, hogy megint egy ilyen töltelék vkp fog jönni a védelembe és ennyi... Nagyon mérges vagyok, hogy itt van egy ilyen játékosállomány és se eredmény, se játék... Innentől lemondhatunk a bajnokságról, ahogy a BL-ről is, mert egy mentálisan ilyen gyenge társaság sose fogja megnyerni a trófeát. Szégyen egy ilyen idénykezdet után.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2014.03.08. 18:03:23

Szerintem - addig, amíg valaki a Xavi-Iniesta-Puyol trióból nem lesz a felnőtt csapat edzője - meg kellene próbálni nagy nevekben gondolkozni. Capello, Bielsa, esetleg Del Bosque, Lippi, Conte vagy Scolari, esetleg még Benítez.

Ha a Barca-stílussal hellyel-közzel szakítanának is, nagy eséllyel nem lehetne náluk alibizni...
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1643
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.03.08. 18:00:51

Eljutottunk oda, hogy a kiesők már a Barcelonát kívánják ellenfélnek. Totális mélypont. Tata Martinotól legelegánsabb egy lemondás lenne. Fabregas, Neymar, Xavi, Busquets mind csődöt mondott. Új csapatot kell építeni. A fogadkozás nem ér semmit, gólhelyzet nélkül hoztuk le a meccset. Bízom egy nagytakarításban, és mihamarabb egy új Barcelonában. Hajrá Barca!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.03.08. 17:58:54

Középcsapattá váltunk. Most már hihető, hogy nagy érvágás kell. Ezek zöme kiégett. Tele a zseb. De Messi-Neymár-Fabregas-Xavi-Iniesta is nulla. Szerintem nem Tata a hibás, mert egy leszállóban lévő csapathoz jönni - ennyi siker után - szinte reménytelen. Mivel lehet ezeket még lelkesiteni, mi az ami még nincs meg ? Még a Messinek sem kell félni semmitől, mert őrült pénzért vinnék még jobb fizut is kapna. Akkor mi van a többivel ?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Léfe 2014.03.08. 18:13:25-kor.
Fecó
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.08. 17:54:44

Eddig nem bíráltam, fanatikusan bíztam a csapatban a Valencia, Sociedad meccs után is, de azt hiszem ma végleg elszakadt a cérna nálam.

Nagy mértékben változtatni kell a kereten, a maradó játékosok hozzáállásán.
Nincs kétségem adott esetben Pep kivágna pár "nagy" játékost a keretből.
Nulla akarat, kényelmesség, öntelt semmitmondó nyilatkozatok a meccsek után.

Az sem érdekelne, ha csak a BL selejtezős helyért küzdenénk, de azt lássam, akik itt vannak megszakadnak a Barca mezében.

Az ilyen alibi játékosokat, mint S. Roberto páros lábbal rúgnám ki innen. Még hogy Xavi utód!!
Némi kis túlzással az ismeretségemben van jobb játékos.

A La Masia ontja a tehetségeket? Kétkedem benne, a legtöbb innen elment játékos jó ha középszerűvé válik. Volt egy zseniális generáció és ennyi.
Húúú de mérges vagyok! :twisted:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.03.08. 17:53:55

Marad a BL és a kupa.
Hivatalosan szerintem nem, de már biztosan feladták a játékosok. Pedig nem így indult.
"And my heart will leave you never."
Avatar
kas7as
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.30. 12:14:28
Tartózkodási hely: Csíkszereda

2014.03.08. 17:53:25

Lassan kellen-e lengetni a feher zsebkendoket mert ez mar szanalmas!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kas7as 2014.03.08. 17:53:51-kor.
"Szabadidejében gombát szed - és aki gombát szed, rossz ember nem lehet."
Guardiola állítása Xaviról.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.08. 17:46:12

hát ez vér ciki :?

az idény eddigi leggyenbgébb teljesitmenyevel, teljesen megerdemelt vereség. mivel madridban minden bizonnyal nem nyerünk, 80% h eldőlt a bajnokság. ez van.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.08. 15:06:31

Akkor mehet a Piqué-Bartra páros a City ellen. 8)

Pedro barátom adjon egy gólpasszt, Messi vágjon kettőt, Alvesnek legfeljebb nyolc pontatlan beadása legyen csak, Xavi passzpontossága legyen 93% fölött, Adriano ne sérüljön meg, Afellay álljon be csereként. Több kívánságom nincs.

Ja, nyerjünk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.08. 14:59:26

Valladolid: Mariño, Rukavina, Rueda, Mitrovic, Peña, Valiente, Rossi, Álvaro Rubio, Bergdich, Guerra y Manucho.

Barcelona: Valdés, Alves, Pique, Mascherano, Adriano, Xavi, Busquets, Cesc, Messi, Pedro y Neymar.


hajrá csajok mindent bele. vigyázni kell a valladoliddal otthon, nem sok vereségük van.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1643
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.03.03. 20:20:23

Örülök, hogy nem nyertünk megint hat góllal, mert akkor mindenki azt mondaná, hogy könnyű jól játszani ilyen gyenge ellenfél ellen. Meg hát tartalékoljuk a jó játékot az idegenbeli meccsekre. Sok pozitívat nem láthattunk, talán annyit, hogy Tata a lelátóról sem kevésbé hatékony, kb ugyanannyit tud hozzá tenni a játék javításához. Messi visszatérésére még várni kell, Neymar játékát látva Tellot én már félidőben behoztam volna, és nem az utolsó három percre. De jó lenne, ha Xavi ilyen gólokat lőne komoly tét meccseken, vagy egyáltalán lőne valaki távolról Adrianon kívül. Alvesnek sem lesz nehéz jobb produkciót bemutatni, már nagyon várom.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.03. 17:57:03

Leon írta:Én csak ironizáltam! :)
Nem csapatot kell váltani hanem taktikát. (persze 1-2 minőségi védő mindenképp kell)
Különben is vannak fiatalok és újak akik nem voltak részesei Pep csodacsapatának(08-11):
Alexis,Alba,Fabregas,Song,Neymar.
Egy az egyben adom. Habár nem lehet teljesen megváltoztatni, nem is lehet ezt így hirtelen, de ez el is indult. most nem a tegnapi meccsről beszélek.
Még minidg tartom, hogy a legnagyobb hibánk, nem az, hogy nem hajtunk egy kiscsapat ellen, hanem, hogy a helyzetkihasználásunk főleg az ilyen meccseken katasztrofális. Az első félidő például viszonylag jó volt és nem szólhatott volna semmit az Almeria, ha egy 4:1-el fordulunk.
Ez pedig nem Tata hibája akárki akármit mond.
Viszont neki köszönhető, hogy láthatunk némi változatosságot. Tegnap is egyedül Neymar minimum 2 gólt lőhetett volna kontrából. A City meccset is nagyban neki köszönhetjük, mert maguktól a játékosok nem vették volna fel ezt a taktikát és nem hajtották volna ilyen pontosan végre. Viszont ezzel a hullámzó játékkal kell valamit kezdeni. Tegnap is az első 30 perc teljesen vállalható játékot nyújtottunk aztán a 70-80. percig nulla.

A lassú kp-s játékunkat szerintem nagyban köszönhetjük ennek a 3-4-3.szerű taktikánknak. Ennek sajnos Cesc itta meg a levét. Sokan ezt akarták látni, de bebizonyosodott, hogy ezzel az Alvessel már nem működik. Folyamatos életveszély volt, ezt el kell felejteni.
Ez sajnos kiheréli a középpályánkat.
Neymar próbálkozott és voltak szép megoldásai, de a befejezések nagyon nem mentek. Iszonyatosan kellett volna neki egy gól.

Akik pedig Tata-t küldenék már el gondolkozzanak egy kicsit. Szinte az utolsó pillanatban vette át a csapatot, nagyon nehéz ilyenkor bármit is csinálni, ő viszont rengeteget tett a csapattal. Titonál (és lehet, hogy ezért megköveznek), de Pep utolsó 2, de legalább 1 szezonjánál is többet, pedig nem kicsit van nehezebb dolga.
Azzal a cirkusszal és nyomással a nyakában ami most folyik a csapat körül. Az idő megszépít mindent, de ebben az időszakban Peppel sem álltunk jobban.

Pozitívum, hogy hoztuk a meccset, még ha az eredmény nem is tükrözi a mutatott játékot. Viszont Ini és Pedro is jól szállt be. Nem szoktam elégedett lenni Pedritoval, de tegnap egyértelműen aggilisabb és jobb volt mint Alexis. Az előbbi mellőzésével nem igazán értek egyet. Cesc-szel együtt játszatni sokszor veszélyes.

Én is látom a sajnálatos hibákat és változtatni kell ezeken, de ez nem megy egyik pillanatról a másikra. Viszont három hónap alatt nem felejtettek el ezek a játékosok focizni, úgyhogy nem látom veszve ezt a szezont. Nyáron kellenek az erősítések, de egy kapus és klasszis védőn kívül nem létszükséglet más. Nem is nagyon futna másra.
Lehet itt lovagolni, hogy kell egy center, de mennyivel tudna többet adni. Vele sem érnénk többet a fejeléseknél, a statikussága miatt pedig sok dologban hátráltatna.
Ha egy Müllerért kiadunk 30-40 milliót akkor küldeném el a vezetőséget a bús pi..ba.

El kell fogadni, hogy nem lehet folyamatosan álomfocival hozni a meccseket. Többen írták, hogy azért fog a madrid előttünk végezni, mert ha rosszul játszanak is hozzák a meccseket. Azok most miért kárálnak akkor annyira.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.03. 15:29:38

Én csak ironizáltam! :)
Nem csapatot kell váltani hanem taktikát. (persze 1-2 minőségi védő mindenképp kell)
Különben is vannak fiatalok és újak akik nem voltak részesei Pep csodacsapatának(08-11):
Alexis,Alba,Fabregas,Song,Neymar.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.03.03. 15:01:58

Leon-nak igaza van. Ezért irom régota, hogy 5-6 uj ember kell, akik hajtanak. Hiába a tudás, a képesség ha nincsen olyan nagymérvü nyerniakarás, mint pl. az AM.-nál. Ez a csapat kifujt, még akkor is ha a bajnokságot nyernénk.
Fecó
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.03. 14:06:48

Az a baj,hogy az elmúlt 5évben hozzászoktunk a varázsfocihoz és ha nem az van akkor húzzon el a fél csapat. A kis csapatok még mindig megeszik az ilyen "tili-toli százszor körbepasszolom a 16-ost" játékot de a nagyobbak meg már nem és nem is fogják! (Pl a Real ellen is egy kontra góllal nyertünk.)
Azzal a játékkal kell tovább menni amit a City ellen műveltünk,mert bár nem szép de eredményes!
Cseszhetjük a szépséget ha nem nyerünk semmit!
A szomorú pedig az,hogy már a középcsapatok ellen (Valencia,Sociedad) is ezt kellene tenni.
A tegnapi meccs nekem se tetszett de egy ilyen gyenge csapat ellen még el lehet nézni a lötyögést.
Amúgy is inkább helyzet kihasználással volt a nagyobb gond mint sem a labdajáratással szerintem.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.03. 11:13:55

Nem igazán sikerült reagálni a múlt hétre. Csupán annyi történt, hogy egy harmatgyenge ellenfelünk volt (szerencsére), aki ellen még egy ilyen intenzitású játék is belefért. Ennyi változott a múlt hétvégéhez képest, mert a csapat hozzáállása az biztosan nem. Legalább fele annyira lettek volna motiváltak, mint a Rayo ellen. :roll:

Ilyen hozzáállással tényleg bármikor, bárki ellen kikaphatunk. Tegnap is elég kényelmesen őriztük a 2-1-et és ha akcióból nem is, de egy újabb pontrúgás után simán gólt kaphattunk volna, aztán rohanhatunk megint a vakvilágba. Itt már nem is arról van szó, hogy nincs jó formában a csapat, csupán eszméletlenül kiegyensúlyozatlanok vagyunk és így tényleg baromi nehéz lesz bajnokságot nyerni.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2014.03.03. 10:03:11

Bestbarca írta:Igen a legnagyobb baj a játék milyensége...Nekem sem elég hogy győztünk,de legalább az megvan,nyílván jobb mintha nem...De ritkán játszunk igazán jól és látványosan...Ott van pl a city elleni 0-2,a legnagyobb siker kétségtelenül a Tata érában,de hogy...Tutyi mutyin,biztonsági játék,kevés támadás,csak a labdatartás...Igen okés legalább győzelem meg nagy győzelem...De kérdem én hol a játék...Én mindíg várom hogy majd akkor mostantól beindulunk na majd most amikor kell megmutatjuk,majdha lesz újra Ini,Neymar,Messi...akkor majd jön a Barca foci,azt mindíg az van hogy jó hát győztünk legalább...De nem,pedig most már ott van a teljes keret,és hát a formába lendülésnek is itt lenne az ideje,de vhogy ezt nem látom,langyos a csapat teljesítménye...Pláne játékban...Igaz ha megnézzük játékban a Bayernt leszámítva mindenki ugyan ilyen lagymatag,kis ellenfeleket megszórnak azt nagy meccseken meg semmi ötlet, játék...De mi nem a madrdi vagy a chelsea vagyunk,nem ezt várjuk...Meg lehet így nyerni mindent,pl ahogy a city ellen játszottunk az bejöhet,deha ígyis lesz akkor sem fogok őszintén mosolyogni,max tudomásul venni hogy jóvan,de élményt igazán nem okozna...

Vhol azt érzem hogy nem elsősorban Martino hibája,hanem van egy megelégedett kiöregedő félben lévő keret,akiktől ennyire telik,hogy rutinból lehozzák azt jólvan...A keret zömét enerváltnak érzem,és úgy beleuntnak...Nem látom a foci élvezetét sokakon...Több igazolás kellett volna a kezdőbe nyáron,nem is minőség miatt elsősorban,hanem hogy legyenek új impluzusok,új lelkesedő játékosok,akik szenvedélye emlékezteti pl az Ini-Xavi párost is milyen az örömfoci...Ha megnézzük aki még nem nyerte magát halomra az Cesc Neymar Alexis Alba,no kb ennyi...Messi meg Alves azért akarni mindíg akar,ha van hozzá társuk...Ha melléjük jön még Ter Stegen és egy fix kezdő center védő,akkor túlsúlyba kerülhetnek a nem agyonnyert,motiváltabb emberek és könnyen lehet ez aktivizálja a többieket is...Viszont jelenleg nem érzem hogy ezt a keretet jobban lehetne pörgetni,és nem érzek edző kérdést...A spanyol válogatott is pont így bealszik rendre a meccsekbe, ahol szintén kb a mieink vannak,Del Bosque sem megy sokra velük néha...Pl Brazília ellen a konfederációs kupa döntőt "végig horkolták",vagy kikaptak dél-afrikától...A megoldás erre a vérfrissítés még egy pár poszton,ami azért a minőség miatt is ránk fér...3-4 igazolás egykét ember padoztatása és megoldható ez a dolog...És sztem Tata meg is tudja ezt oldani,ha megkapja ezeket az embereket...

Amúgy mint edző igen volt hogy hibázott,pl a Sociedad ellen 3 "B soros" védőt berakni,ráadásul Piquet fenthagyta aki meg erre a túlterheléstől lesérült...De kb ennyi...Amúgy mindíg a maxot hozta ki az aktuálisan meglévő keretből,annak ellenére hogy a kulcsjátékosaink rendre sérültek voltak...Ancelotti ennél nagyobbakat fogott mellé,pl az őszi klasszikuson ha nem 5védővel áll fel nem kapnak ki az fix,vagy most az Atletico ellen a 2 fix szélsője helyett mást játszatott ami ordító hiba volt...És sorolhatnám,pedig ő mekkora sztáredző...

Én azt mondom, hogy ne törjünk még pálcát,max készítsük elő...De elsülhet ez még jól...Egész eddig nem volt teljes keret,Neymar nincs formában még,vhogy az egész gárda nincs tökéletesen egyben,de nagy meccseken azért tudnak eredményt hozni,és egyénileg látszik némi javulás a játékosoknál...Pl Alves magához tért elől,Xavi újra ad hosszú labdákat,Messi is kezdi újra elkapni egy kicsit a fonalat,Alexis meg ha nem akart gólt lőni is lő egyet,Ini is sokkal közelebb van a szintjéhez,ésha az "a" védelem játszik akkor egész masszívak(Alves-Pique-Mascherano-Alba)...Igen összességében még nem állt össze ahogy kell,de vannak apró jelek amik szebb jövőt sejtetnek...Hát hajrá!
Ezt nagyon szépen összefoglaltad! Gratula! Visca el Barca! =D>
Szuszimester
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.03. 08:44:11

malaati írta:Sziasztok!

Elnézést, hogy ide írok, de valahol fel szeretném tenni a kérést!

Létezik még olyan, hogy buszos/repülős szervezett út egy hazai meccsre???

Szeretnék kijutni egy meccsre még idén, és ezért érdekelne.

Válaszotok előre is köszönöm, és bocs, ha off-topic voltam.

üdv.
hali, itt probalkozz

http://www.eurobarca.hu/forum/viewtopic.php?f=23&t=730" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
malaati
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.10.22. 21:27:00

2014.03.03. 08:29:26

Sziasztok!

Elnézést, hogy ide írok, de valahol fel szeretném tenni a kérést!

Létezik még olyan, hogy buszos/repülős szervezett út egy hazai meccsre???

Szeretnék kijutni egy meccsre még idén, és ezért érdekelne.

Válaszotok előre is köszönöm, és bocs, ha off-topic voltam.

üdv.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.03. 08:09:00

zola8787 írta:
atesz1973 írta:Üdvözlök mindenkit!
Régóta figyelem az eurobarcát, de eddig nem regisztráltam a fórumra. Én úgy gondolom, hogy Messitől ebben az évben ne várjatok többet, mert számára a legfontosabb a VB arany ami még hiányzik a kollekciójából, és amire 4 év múlva már sokkal kisebb lesz az esélye. Semmi meggondolatlan, rizikós mozdulatba nem fog belemenni, mert nem szeretne megsérülni, úgyhogy bírjátok ki, jövőre a régi Messit fogjuk látni.
Üdv
Ha ez így van akkor 4 év múlva adjuk kölcsön a PSG-nek mondjuk 30 milliórt + ők állják a fizuját addig, mert idén nem lesz VB győztes abban biztos vagyok.
persze h nem fognak vb-t nyerni ez tök evidens, viszont ha tényleg ezért lazsál annyit, akkor az szégyen...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2014.03.03. 01:52:13

Igen a legnagyobb baj a játék milyensége...Nekem sem elég hogy győztünk,de legalább az megvan,nyílván jobb mintha nem...De ritkán játszunk igazán jól és látványosan...Ott van pl a city elleni 0-2,a legnagyobb siker kétségtelenül a Tata érában,de hogy...Tutyi mutyin,biztonsági játék,kevés támadás,csak a labdatartás...Igen okés legalább győzelem meg nagy győzelem...De kérdem én hol a játék...Én mindíg várom hogy majd akkor mostantól beindulunk na majd most amikor kell megmutatjuk,majdha lesz újra Ini,Neymar,Messi...akkor majd jön a Barca foci,azt mindíg az van hogy jó hát győztünk legalább...De nem,pedig most már ott van a teljes keret,és hát a formába lendülésnek is itt lenne az ideje,de vhogy ezt nem látom,langyos a csapat teljesítménye...Pláne játékban...Igaz ha megnézzük játékban a Bayernt leszámítva mindenki ugyan ilyen lagymatag,kis ellenfeleket megszórnak azt nagy meccseken meg semmi ötlet, játék...De mi nem a madrdi vagy a chelsea vagyunk,nem ezt várjuk...Meg lehet így nyerni mindent,pl ahogy a city ellen játszottunk az bejöhet,deha ígyis lesz akkor sem fogok őszintén mosolyogni,max tudomásul venni hogy jóvan,de élményt igazán nem okozna...

Vhol azt érzem hogy nem elsősorban Martino hibája,hanem van egy megelégedett kiöregedő félben lévő keret,akiktől ennyire telik,hogy rutinból lehozzák azt jólvan...A keret zömét enerváltnak érzem,és úgy beleuntnak...Nem látom a foci élvezetét sokakon...Több igazolás kellett volna a kezdőbe nyáron,nem is minőség miatt elsősorban,hanem hogy legyenek új impluzusok,új lelkesedő játékosok,akik szenvedélye emlékezteti pl az Ini-Xavi párost is milyen az örömfoci...Ha megnézzük aki még nem nyerte magát halomra az Cesc Neymar Alexis Alba,no kb ennyi...Messi meg Alves azért akarni mindíg akar,ha van hozzá társuk...Ha melléjük jön még Ter Stegen és egy fix kezdő center védő,akkor túlsúlyba kerülhetnek a nem agyonnyert,motiváltabb emberek és könnyen lehet ez aktivizálja a többieket is...Viszont jelenleg nem érzem hogy ezt a keretet jobban lehetne pörgetni,és nem érzek edző kérdést...A spanyol válogatott is pont így bealszik rendre a meccsekbe, ahol szintén kb a mieink vannak,Del Bosque sem megy sokra velük néha...Pl Brazília ellen a konfederációs kupa döntőt "végig horkolták",vagy kikaptak dél-afrikától...A megoldás erre a vérfrissítés még egy pár poszton,ami azért a minőség miatt is ránk fér...3-4 igazolás egykét ember padoztatása és megoldható ez a dolog...És sztem Tata meg is tudja ezt oldani,ha megkapja ezeket az embereket...

Amúgy mint edző igen volt hogy hibázott,pl a Sociedad ellen 3 "B soros" védőt berakni,ráadásul Piquet fenthagyta aki meg erre a túlterheléstől lesérült...De kb ennyi...Amúgy mindíg a maxot hozta ki az aktuálisan meglévő keretből,annak ellenére hogy a kulcsjátékosaink rendre sérültek voltak...Ancelotti ennél nagyobbakat fogott mellé,pl az őszi klasszikuson ha nem 5védővel áll fel nem kapnak ki az fix,vagy most az Atletico ellen a 2 fix szélsője helyett mást játszatott ami ordító hiba volt...És sorolhatnám,pedig ő mekkora sztáredző...

Én azt mondom, hogy ne törjünk még pálcát,max készítsük elő...De elsülhet ez még jól...Egész eddig nem volt teljes keret,Neymar nincs formában még,vhogy az egész gárda nincs tökéletesen egyben,de nagy meccseken azért tudnak eredményt hozni,és egyénileg látszik némi javulás a játékosoknál...Pl Alves magához tért elől,Xavi újra ad hosszú labdákat,Messi is kezdi újra elkapni egy kicsit a fonalat,Alexis meg ha nem akart gólt lőni is lő egyet,Ini is sokkal közelebb van a szintjéhez,ésha az "a" védelem játszik akkor egész masszívak(Alves-Pique-Mascherano-Alba)...Igen összességében még nem állt össze ahogy kell,de vannak apró jelek amik szebb jövőt sejtetnek...Hát hajrá!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.03.03. 00:02:28

atesz1973 írta:Üdvözlök mindenkit!
Régóta figyelem az eurobarcát, de eddig nem regisztráltam a fórumra. Én úgy gondolom, hogy Messitől ebben az évben ne várjatok többet, mert számára a legfontosabb a VB arany ami még hiányzik a kollekciójából, és amire 4 év múlva már sokkal kisebb lesz az esélye. Semmi meggondolatlan, rizikós mozdulatba nem fog belemenni, mert nem szeretne megsérülni, úgyhogy bírjátok ki, jövőre a régi Messit fogjuk látni.
Üdv
Ha ez így van akkor 4 év múlva adjuk kölcsön a PSG-nek mondjuk 30 milliórt + ők állják a fizuját addig, mert idén nem lesz VB győztes abban biztos vagyok.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.02. 23:56:54

Martino a mi Allegrink.:-( Ő is összehozott egy bajnokságot, de milyen játékkal? Aztán évekig a szenvedés... Ha nem akarjuk ezt a szenvedő játékot látni és CSAK a 3 pontot, akkor nyáron kell ide egy új edző!!! Nekem személy szerint nem elég annyi, hogy 3 pont megvan, azt' kész. Legyen élvezhető játék!
Válasz küldése