Sorozatok & TV-műsorok

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.11.10. 20:15:09

palesz77 írta:

Maggie amúgy rohadt idegesítő, Aaron pedig előre látom, hogy valahogy úgy fog meghalni, hogy vagy Glennt segít megmenteni, vagy Maggiet, és akkor pár hónap múlva a születése után csodás jelenetben majd tényleg róla nevezik el a gyereket..

Ne spoilerezzél már ennyit... :mrgreen:
TWD S05E05

Borzasztóan semmilyen rész volt.

1. Istenem, ha csak ilyen dokinő lenne a közelben, akkor már inkább megműteném saját magamat.
2. Ezt a csatornát miért rejtegette idáig Aaron? Azért minimum Rick-nek elmondhatta volna.
3. Miért nem szurkálják le a zombikat a kerítésnél? Simán megtehetnék.

A következő rész legalább jobbnak ígérkezik, végre Daryl is akcióba lendülhet.

Ja, valaki vágja már le Carl haját.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.11.09. 20:00:57

soadroli írta:Jólvan, látom nem csak szerintem volt szhar a rész :D
A Hidat (Bron/Broen) nézzétek ha minőséget akartok, jelenleg a legjobb.
Már kb. fél éve be akarom próbálni, de egyszerűen nincs rá időm, vagy ha van akkor inkább idei újoncot próbálok be , mivel azt hamarabb le tudom darálni vagy kaszálni. Meg hát ez az őszi felhozatal nagyon erős, nálam nézős a tavalyi újonc drámák közül:
Fargo, The Affair, The Leftovers, The Knick is. És akkor még itt van a TWD is, amiket hetiben nézek. Darálom a The Americans, és a Rectify 3 évadát.
És akkor még nem beszéltem azokról a sorikról, amelyek még idén jönnek, és várósak:
Aranyélet (ennek mar ki is jött ugye az 1. része, sajnos még nem volt időm rá), The Okkupert, Flesh and Bone, The man in the high castle (ennek láttam a pilotját és nagyon bejött), Jessica Jones (bár nem szeretem a Marveles dolgokat, ezt biztos be fogom próbálni)
Tehát nagyon el vagyunk eresztve minőséggel, de sajnos emiatt sok sorozat el is kallódik.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5215
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2015.11.09. 19:50:49

Jólvan, látom nem csak szerintem volt szhar a rész :D
A Hidat (Bron/Broen) nézzétek ha minőséget akartok, jelenleg a legjobb.
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.11.09. 19:13:54

palesz77 írta: Amúgy ez a rész is..

Talking Dead jobban passzolna rá, én nem tudom, hogy ez mindig így van-e, és csak most tűnt fel, de ennyi világmegváltó beszédet egy részbe komolyan.. Nem volt olyan párbeszéd állítom, ahol ne fogtam volna a fejem, hogy már megint milyen rohadt bölcsek próbálnak lenni.

Mondjuk ezeket is überelte a Carl vs Nyomicsávó "verekedése".. :lol: Hát az mi volt?? :lol: Na mondom végre megüti, erre elkezdték húzogatni egymás kabátját mint az 5 évesek, ilyen nincs komolyan.. :lol:

Szerintem szörnyű rész volt, megint csak a pofázás ment, semmi érdemlegesre nem emlékszem. Végén még a főnökasszonyon is csak röhögni tudtam ahogy keményen baktatott.. Mondjuk azt se értem, hogy az 1 mm-es résen átfolyó vértől miért kéne sokkot kapni, de biztos ott szakad majd át a fal, és így próbálták meg felvezetni.

Maggie amúgy rohadt idegesítő, Aaron pedig előre látom, hogy valahogy úgy fog meghalni, hogy vagy Glennt segít megmenteni, vagy Maggiet, és akkor pár hónap múlva a születése után csodás jelenetben majd tényleg róla nevezik el a gyereket..

Teljesen egyetértek. Borzalmas rész volt. A Coelho szintű filozofálgatások kezdenek az agyamra menni. Rick és a szőke csajszi beszélgetésénél majdnem kinyomtam a rész. Carolt nagyon hiányoltam, nem értem, hova tűnhetett. Ő azért mindig fel tudja dobni a részt, ha úgy van.
Megtudtuk, h Maggie terhes, remek. Újabb facepalm. Komolyan, h lehet ekkora klisét ellőni!?
#-o
Aztán még volt egy "érdekes" jelenet. Amikor a szőke gyerek odament Rickhez, és elmondta, h Carl el akar szökni, megmenteni azt az idióta cserkészlányt. Ezután Rick rögtön siet, h megállítsa fiát, erre 5mp múlva már vígan tanítja a srácot lőni. Hamar elfelejtette, h Carl éppen a halálba tart. Mivel ezután szóba se került ez a történetszál, biztos vagyok benne, h valahogy kijutott, és keresi szerelmét. Az ideiglenes orvoslány szenvelgése is kiakaszt, meg arra a lezbi csókra is miért volt szükség!? #-o
Most mondom, h a 8. részig Aaron meg fog halni. Az ilyen mártírkodás után ez törvényszerű.
De hogy mondjak pozitívumot is, annak örülök, h a főnökasszony kezd megbolondulni. :lol:
Ennek ellenére ez a rész a 2. évad legrosszabb pillanatait idézte.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.09. 14:33:56

visca el barca írta:twd

palesz írta 2 héte

Remélem azt nem húzzák majd elő, hogy pont terhes volt Glenntől, az nagy klisé lenne.
éééééééééééés tadam :lol:
Ne is mondd.. #-o Amúgy ez a rész is..

Talking Dead jobban passzolna rá, én nem tudom, hogy ez mindig így van-e, és csak most tűnt fel, de ennyi világmegváltó beszédet egy részbe komolyan.. Nem volt olyan párbeszéd állítom, ahol ne fogtam volna a fejem, hogy már megint milyen rohadt bölcsek próbálnak lenni.

Mondjuk ezeket is überelte a Carl vs Nyomicsávó "verekedése".. :lol: Hát az mi volt?? :lol: Na mondom végre megüti, erre elkezdték húzogatni egymás kabátját mint az 5 évesek, ilyen nincs komolyan.. :lol:

Szerintem szörnyű rész volt, megint csak a pofázás ment, semmi érdemlegesre nem emlékszem. Végén még a főnökasszonyon is csak röhögni tudtam ahogy keményen baktatott.. Mondjuk azt se értem, hogy az 1 mm-es résen átfolyó vértől miért kéne sokkot kapni, de biztos ott szakad majd át a fal, és így próbálták meg felvezetni.

Maggie amúgy rohadt idegesítő, Aaron pedig előre látom, hogy valahogy úgy fog meghalni, hogy vagy Glennt segít megmenteni, vagy Maggiet, és akkor pár hónap múlva a születése után csodás jelenetben majd tényleg róla nevezik el a gyereket..
Na mindegy, következő rész előzeteséről

Végre egy kis akció lesz remélhetőleg, Glenn pedig lehet badass ahogy már vártam. Az előzetes volt egyedül ami miatt nem totális csalódás nekem ez a mai rész.. :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.11.09. 14:14:44

twd

palesz írta 2 héttel ezelőtt

Remélem azt nem húzzák majd elő, hogy pont terhes volt Glenntől, az nagy klisé lenne.
éééééééééééés tadam :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.11.08. 19:37:48

MQuCsabi írta:Abban egyeztünk meg, hogy letolom az első évadot, aztán meglátjuk. Ennyit érdemelnek, amiért ilyen aranyosan megpróbáltak győzködni :twisted:
Az 1. évad a legjobb, tehát ha az nem jön be, ne is folytasd. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.11.08. 19:30:41

Abban egyeztünk meg, hogy letolom az első évadot, aztán meglátjuk. Ennyit érdemelnek, amiért ilyen aranyosan megpróbáltak győzködni :twisted:
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.07. 21:40:26

MQuCsabi írta:Srácok, ma ketten is nekemjöttek, hogy muszáj néznem a TWD-t. GYőzzetek meg plíz, hogy miért kezdjem el :mrgreen:
Mer jó.. :D Amúgy attól függ, ha magával tud ragadni egy posztapokaliptikus világ, akkor kezdj bele, ha nem, akkor hagyd a fenébe inkább, mert annyi ökörség van benne sokszor, hogy már nekem fáj.. Pedig én alapból szeretem a sorozatot. :D

Ez meg nem spoiler, mert trailerekből is kiderül.. De én azt nem értem, hogy ezek a zombik hogy dönthették romba a világot úgy, hogy még a katonaság se tudta megállítani őket. Nagyanyám a térdprotkójával gyorsabban megy, mint ők. A World War Z-s, 28 nap utános vagy a Holtak Hajnalás zombikat még megértem, azok futnak mint az ökör, de ezek..

Vagy az elején a világ 90%-a spontán meghalt a vírus/betegség miatt? Mert máskülönben nem tudom elképzelni komolyan, hogy ezeket nem lehet megállítani.. Ásnak egy böszöm nagy lyukat, aztán belesétál mindegyik. Kb ennyi lenne.. :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.11.07. 21:15:56

Srácok, ma ketten is nekemjöttek, hogy muszáj néznem a TWD-t. GYőzzetek meg plíz, hogy miért kezdjem el :mrgreen:
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2560
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2015.11.02. 21:15:49

Slither írta:Pl. úgy hogy:

Zombik éppen eszegetik Nick testét, amikor vmi nagy robbanás történik a város túloldalán, ami szép lassan elvonja a figyelmüket és elvánszorognak onnan, az utolsó párat meg elintézi Glenn...

Szerintem a kamion dudálása fogja elcsalni őket. Biztos be fogják játszani ezt, vagy tényleg valami lámaságot.

Nem tudom miért nézem még. Így a 3. évad közepe óta nem tudom. Ez a sorozat úgy sz.r, ahogy van. Annyira röhejesen bagatell mozgóképi hulladék, hogy az valami iszonyat... Múlt előtti részben, amikor a kiscsaj kenyér nélkül beverte a teknőst. Olyan iszonyatosan kumma gagyi műteknőst raktak be, hogy hangosan felröhögtem szégyenemben... :? Biztos nem kevés a költségvetése most már, mi az Isten nyilára költik azt? Meg a zombiknál is a CGI a nagy gödörnél. A nemlétező húgom szebbet tudna kreálni.

Tartsa fel valaki a kezét, aki azért nézi, mert szereti! Hogy jelentkezzen már valaki, aki úgy tényleg lát is értelmet és mélységet a sorozatban és jó indokot tud mondani, hogy miért kell tisztelnie egy kívülálló, racionális elmének ezt a vég nélküli hányást, amit a képernyőre rondítanak... Tényleg nem tudom, hogy miért nézem. Olyan, mint egy mocskosul undorító drog, hogy tudod, hogy nem kell neked, rosszul vagy tőle, mikor belövöd, de akkor sem állsz le vele. Egyedül Carollért, a katonáért és Darylért szurkolok. A többi hullhat, de légyszi, Carl legyen a kövi.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.11.02. 17:54:46

twd

arról nem is beszélve, hogy

mikor előadta mekkora aikido mester csak röhögtem magamban, szomszéd bözsi néni jobban forgatta volna azt a fadarabot.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.02. 17:15:38

visca el barca írta:mai vóking dead elég unalmas volt. még csak spoilert sem tudok írni :lol:

A sajtkészítő elhalálozását azért ennél jobban is megoldhatták volna, de csak a szokásos hülyeség jött - Tyreest azért még mindig nem überelte senki.. Mondjuk ezeknél a totyogó zombiknál tényleg nem nagyon lehet "értelmes" halálozást csinálni, max olyanokat, mint Glennéknél volt, mert amúgy egy szökkenéssel odébb lehet ugrani tőlük. De hát a nagymester valamiért úgy gondolta, hogy oldalra lökés helyett célszerűbb beállni a zombi és Morgan közé, tök logikus.. #-o
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2015.11.02. 16:24:45

visca el barca írta:mai vóking dead elég unalmas volt. még csak spoilert sem tudok írni :lol:

Aminek szánták, annak tökéletes volt!


Magyarul: MI A .... VAN GLENNEL!? :D :D :D :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.11.02. 15:45:14

mai vóking dead elég unalmas volt. még csak spoilert sem tudok írni :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2015.11.01. 16:54:49

Deus írta:twd

wtf... ha nem halt meg, akkor hogy élte túl? lehetetlenség.
Pl. úgy hogy:

Zombik éppen eszegetik Nick testét, amikor vmi nagy robbanás történik a város túloldalán, ami szép lassan elvonja a figyelmüket és elvánszorognak onnan, az utolsó párat meg elintézi Glenn...
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2015.10.31. 23:54:44

twd

wtf... ha nem halt meg, akkor hogy élte túl? lehetetlenség.
KépKép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.10.31. 19:36:52

twd

ott van egy uj szereplo is, szval azert bizonyito ereju az a kep
http://comment.blog.hu/2015/10/28/a_the ... internetet" target="_blank
itt sixx osszeszedi az indokokat, amiert valszeg tuleli Glenn.
na majd meglatjuk :D
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2015.10.31. 18:56:25

TWD

Csak most tudtam megnézni...

f*ck :evil: Glenn volt a második kedvenc karakterem Daryl után...

Szinte biztos vagyok benne, hogy kinyiffant. Bekajálták a zombik. Kész. Vége. BDSRSTSNT. :evil:

Áh... Le vagyok döbbenve.

Most olvastam bele a TWD spoileres kommentekbe, s azokra reagálva: már hogy élné túl? tömeg kelős közepén, beszorulva, kijárat nuku (mondjuk felmászhattak volna a tetőre... döbbenet, hogy egy olyan túlélő, mint Glenn, nem jutna eszébe, hanem leblokkol a kuka tetején...). Tök mindegy, hogy a Nic hulláját zabálták vagy sem, sorrend nem számít....

a képet is láttam, az akár lehet flashback forgatási jelenet is. Pl. Maggie visszaemlékszik a Glennel együtt töltött időkre, vagy valami ilyesmi.


szerk:

közben találtam egy jó kis reaction videót:

https://www.youtube.com/watch?v=9nidkcY5zk8" target="_blank

https://www.youtube.com/watch?v=Cy6dFQqQt3U" target="_blank
KépKép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.28. 11:26:26

The Leftovers 2. évad eddig zseniális. Kár, h ilyen kevesen nézik.
3. évad szinte biztos, h nem lesz, de azért remélem, 2. leadják. Meg talán on demandon többen nézik.

A néger család csak nekem furcsa még mindig!? Mintha valamit tudnának
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.26. 22:39:53

PCsabi írta: Nem túl nagy ez a kép?
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.26. 22:10:09

Messias2 írta:
Nem túl nagy ez a kép?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.26. 22:07:12

Erxy írta:

Glenn meg remelem meghalt eleg szanalmas lenne, ha kikuszna a labak kozott vagy valami hasonlo megoldassal tulelne.
@messias irtad lejjebb, h Glenn rajta van kesobbi promo jeleneteken, tudnal ilyet mutatni? megneztem season promot de en nem lattam benne olyan jelenetet Glennrol, ami ne lett volna meg :oops:

Nem promokon lehet látni, hanem lefotózták forgatás közben, és lehet látni, h 1 új karakter, aki később fog becsatlakozni a történetbe, is rajta van ezen a képen. Ergo Glenn későbbi jelenetekben is fog szerepelni, tehát valszeg nem halt meg.
Itt a kép amúgy:
http://www.kepfeltoltes.hu/151026/FB_IM ... es.hu_.jpg" target="_blank
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Messias2 2015.10.26. 22:37:03-kor.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.10.26. 21:56:38

visca el barca írta:sztem leginkább azért kaszalják sokna a sorozatot, mert unalmas. vagy picsognak benne fél óráig, vagy jönnek a zombik és gyakják őket, ami egy idő után semmi újat nem ad. évadok óta sehova nem halad a történet.
tenyleg eleg onismetlo a sorozat, de sztem nem is lehet mas fele vinni a sztorit. boldogan elnek egy helyen, jon gonosz, tonkremegy az a biztonsagos hely, egy kis vandorlas es megint ua. elolrol.
max akkor lehetne valtoztatni komolyabban, ha vegeterne a zombiapokalipszis, de akkor vegeterne a sorozat is :lol:

Glenn meg remelem meghalt eleg szanalmas lenne, ha kikuszna a labak kozott vagy valami hasonlo megoldassal tulelne.
@messias irtad lejjebb, h Glenn rajta van kesobbi promo jeleneteken, tudnal ilyet mutatni? megneztem season promot de en nem lattam benne olyan jelenetet Glennrol, ami ne lett volna meg :oops:
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.10.26. 21:36:51

TWD S06E03

Huhh, nekem nagyon bejött ez a rész, akció, dráma, minden.

Nicholas, végre...lehet, hogy szemét vagyok, de szenvedhetett volna többet is. Glenn meg úgyis túléli, beborítják őt a belek meg a vér, aztán kész. Én lepődnék meg a legjobban, ha kiírnák őt :D

Daryl meg tényleg csinálhatna már valamit...

Ja, a következő rész Morgan-flashback lesz és 64 perc.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése