Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.15. 01:46:11

recrea írta:
Nero. írta:Meggyőződésem hogy pár darab kivégzés, kézlevágás, 25 év fegyház (“csak” egy rablásért) azonnal legalább megfelezné a bűncselekmények számát. Ezt nyenénk vele, ez a cél.
Ezt sajnos pont nem igazolják a bűncselekményi statisztikák, sőt, bizonyított, h nem tartja vissza jobban ez az elkövetőket.
Hol volt ez “tesztelve”?

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1 ... &source=48" target="_blank
Pont most futottam bele, ez se rossz.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.15. 00:49:33

Nero. írta:Meggyőződésem hogy pár darab kivégzés, kézlevágás, 25 év fegyház (“csak” egy rablásért) azonnal legalább megfelezné a bűncselekmények számát. Ezt nyenénk vele, ez a cél.
Ezt sajnos pont nem igazolják a bűncselekményi statisztikák, sőt, bizonyított, h nem tartja vissza jobban ez az elkövetőket.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.15. 00:38:14

Meggyőződésem hogy pár darab kivégzés, kézlevágás, 25 év fegyház (“csak” egy rablásért) azonnal legalább megfelezné a bűncselekmények számát. Ezt nyenénk vele, ez a cél.

Egy gyilkosnak, többszörös visszaesőnek elvenni az életét szerintem nem ugyanaz mint amikor az elobb említettek ölnek/bántalmaznak valakit. Ezek az “emberek” nem érdemlik meg az életet, mert nem ugyanolyan emberek mint te vagy én.

Duterte “drogháborúja” a Fülöp-szigeteken jó példa, ott is sok embernek habzott a szája hogy ezt még is hogy képzeli, érdekes módon azonnal stabilizálódott valamennyire a helyzet.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.08.14. 23:49:13

Mit nyersz, ha megölöd az elítéltet? Talán pénzt a börtönélet fenntartásából, ami nálam simán a beáldozható kategória, hogy kvázi ártatlanokat ne végezzenek ki, legyen bármi az arány. Az én nézőpontomból pont ugyanolyan bűnös leszel, csak te elhiszed, hogy jó okkal tetted. Ha rács mögé dugod nagyon-nagyon hosszú ideig, még van lehetőség javítani egy lehetséges rossz ítéleten, bár nyilván elveszített pár évet a személy. Ha pedig bűnös, az idő elvégzi, amire annyira vágysz.

Az ellenkező oldalon pedig a gyilkosság szerepel rossz döntés esetén. Utána téged halálra ítélhetnének? A logikád szerint igen.

Nem is állítottam olyat, hogy teljesen ártatlan embereket csuknak le, azt a bekezdést nem értem, mire írod. Azt pedig pláne nem, hogy a szemet szemért elv ellenzésem után honnan jött az a túlzás, hogy ne is büntessünk senkit.

Emellett mint mondtam, nálam ez elvi kérdés is amellett, hogy nem is látom értelmét. Szigorítás terén annyival tudok egyetérteni, hogy bizonyos bűncselekményekért dobálhatnának (sokkal) több évet a most előírtnál.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.14. 23:29:45

Nem tudom mik az arányok, de maradjunk annyiban hogy legrosszabb esetben is 1000böl 1szer ítélnek el rossz embert. Nálam ez nagyon kevés ahhoz, hogy emiatt ne szigoritsunk a törvényeken, sőt, ennyi erővel akkor senkit se büntessünk sehogy mert lehet hogy ártatlan.

A belinkelt cikkhez meg annyit, hogy lehet hogy a valós gyilkos csak most került elő, de akik itt felmerültek gyanúsítottként azok nem véletlenül, ha ezt a bűncselekményt konkrétan nem is ők követték el, attól még más dolgok miatt már rég volt annyi a számlájukon amiért kötelet érdemeltek volna. Lásd. Tasnádi, Gyárfás, Pisztrás, Boros stb. stb. ezek mind féreg maffiózok voltak.

A móri bankrablás (bár az politikai ügy volt) miatt is ugye sokáig nem a valódi elkövetők ültek, mégis akik bent voltak azoknak már részvettek korábban féltucat bűncselekményben.

Teljesen ártatlan embereket nem csuknak le, nem kell elérzékenyülni. Nem tudom ki ez a Hatyi, de biztos vagyok benne hogy sok van a számláján.

De ez ugyanolyan beszélgetés mint amikor az esetleges lottóötösről álmodoztunk. Egy “öregezésért” vagy egy késelésért továbbra se adnak tobbet 5 évnél, odabent meg több a tesó mint kint és egésznap lehet gyúrni. Bizonyos társadalmi csoportokba (nem a Skandináv népekre gondolok) kifejezetten menő ha valaki ült, pláne erőszakos cselekedet miatt.

Akinek meg már volt “szerencséje” a magyar “igazságszolgáltatáshoz” az pontosan tudja hogy gyakorlatilag nem is létezik.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.08.14. 22:55:06

Alapvetően ütközik az elveimmel a szemet szemért, de sokszor visszás is lenne:
https://index.hu/belfold/2018/08/14/roh ... _vallomas/

Ez pedig egy a rengetegből.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.08.14. 22:41:19

Azért ezekkel a szigorúbb büntetésekkel ott van az a probléma, hogy mi van akkor, ha ártatlan embert ítélnek el. Ha leültetik a böribe 10 évre, még ki lehet hozni mondjuk 5 év után, ha közben kiderül, hogy nem ő volt. Persze a bent töltött évek során jó párszor lehajol a szappanért, de legalább kikerülve élhet tovább valamilyen minőségben.

Viszont ha úgy találják, hogy lopott, állatot csonkított meg, embert ölt, és ezért arányosan levágják a kezét, kiszúrják a szemét, kivégzik, azt már nem lehet visszacsinálni, ha közben fény derül az igazságra. Ráadásul a rosszakarók külön elkezdenének utazni arra, hogy besározzanak valakit, és így valamilyen maradandó testi kárt szenvedjen.

Szóval bár első blikkre úgy tűnik, a szemet szemért elv instant megoldás lenne minden gondra, mivel komoly visszatartó erő lenne, azért valószínűleg meg vannak a fentiekhez hasonló hátulütői, és nem véletlen, hogy a civilizált világban nem nagyon próbálkoznak ezzel.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.14. 22:22:34

Nero. írta:Alapbol szigorítanék a törvényeken mert jelenleg nagyon lightosnak tartom őket. A bűnözőknek szerencséjük, hogy sem törvényalkotó meg jogalkalmazó nem vagyok, mer én pl. lopásért ujjat/kezet vágnék, de a komolyabb bűnözőket azonnal kivégeztetném, a felfüggesztettet is eltörölném stb. stb. pedig alapból békés ember vagyok, de a mocskoktól meg kellene tisztitani a világot.

Ez a liberális/ember jogi új világrend egyre sötétebb világot hoz magával.
Jogos. Szemet szemért elvet vallom. Meggondolnák hogy egy állatot kínozzanak, kiszúrják a szemét stb ha tudnák hogy rájuk is ugyanez az eljárás vár ha kiderül. Így viszont nagyon enyhe, még az életfogytiglan is.
Eleve aki egy állatot képes kínozni és nem vetemedik el tőle, az egy elvadult, elkorcsosult személyiség.
Szerintem nagyobb visszatartó erő lenne ha a gyilkosok tudnák hogy pár hét múlva ők sem szennyezik már a levegőt ha elkövetnek egy szándékos gyilkosságot. Az életfogytiglan viszont meghagyja a reményt arra hogy egyszer majd kiszabadulnak(még ha nem is, de attól még a remény ott van)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.14. 21:44:44

Alapbol szigorítanék a törvényeken mert jelenleg nagyon lightosnak tartom őket. A bűnözőknek szerencséjük, hogy sem törvényalkotó meg jogalkalmazó nem vagyok, mer én pl. lopásért ujjat/kezet vágnék, de a komolyabb bűnözőket azonnal kivégeztetném, a felfüggesztettet is eltörölném stb. stb. pedig alapból békés ember vagyok, de a mocskoktól meg kellene tisztitani a világot.

Ez a liberális/ember jogi új világrend egyre sötétebb világot hoz magával.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.08.14. 13:18:44

Azt adnám nekik, mint amit akkor kapnának, ha embert kínoznának ugyanúgy, csak elosztanám kettővel a büntetés mértékét, mégiscsak többet ér egy emberi élet, habár sok embernél emberségesebbek az állatok.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.08.14. 13:07:22

zola8787 írta:Kérdés: állatkinzokkal ti mit tennétek? Igaz ez nem "állatkínzás", mert valszeg "csak" kitették kocsiból betegen. Én a töküket a torkokun huznám ki és keresztre feszíteném őket. Jó világ lenne diktatúrám alatt :) Pár millióval csökkenne a népesség, de a maradéknak jó lenne.
Szimpla börtön. A hossza pedig attól függne, hogy mennyire volt súlyos az állatkínzás. Nem 10 évekre gondolok, hanem kevesebbre.

Azt biztosan nem, amit te javasolsz. Még emberi gyilkosság esetén sem.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.08.14. 13:04:09

Mai jócselekedetem elvégeztem. Tegnap munkából hazafelé menet megláttam egy út szélén fekvő elég rosszul tűnő kutyust. Visszamentem a közeli coop-ba, vettem vizet meg kaptam egy kis műanyag vödröt, abba adtam ki neki a vizet, szerencsétlen a 1,5 literből egyet simán megivott.
Nagyon nehezen ment, szerintem vak is volt, rosszul hallott, de nem tudtam mit tenni, nem vették fel az állatmenhelyek a telót, viszont este a miskolci mása hívott és megbeszéltük hogy vihetem, ha látni fogom még. És reggel ott volt még, csomó bolha rajta, sok gaz, szegény :(
Betettem a kocsiba, hívtam a főnököt, hogy 2 órát kések, de én ezt a kutyát nem hagyom ott. A MÁSÁ-nál már egy doki várta. Remélem meggyógyul, de legalább már tudom, hogy jobb helyen van.

Kérdés: állatkinzokkal ti mit tennétek? Igaz ez nem "állatkínzás", mert valszeg "csak" kitették kocsiból betegen. Én a töküket a torkokun huznám ki és keresztre feszíteném őket. Jó világ lenne diktatúrám alatt :) Pár millióval csökkenne a népesség, de a maradéknak jó lenne.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.12. 13:40:05

MQuCsabi írta:Én csak azt nem értem srácok, hogy lehet így függeni egy nőtől? Fordított esetben egy hapsitól. Egyáltalán egy másik személytől.

Sosem a másik ember tesz boldoggá. Az mindenkinek a saját feladata. Épp ezért kell körülvenni magad olyanokkal, akikkel ez könyebben megy. Tehát, ha egy nő azt mondja nem kellesz, egyértelmű, hogy nem ő volt a megfelelő. Semmi extrát nem kell belelátni. Többmilliárd teljesen különböző emberlétezik, csoda lenne, ha elsőre, harmadikra, századikra megtalálnánk a legjobbat...
Nagyon nagy igazság, mindenki jobban teszi ha megőrzi a józan eszét még akkor is ha beleszeret a másikba.

“Minket egymásnak teremtettek” vagy “Ez a sorsunk” Hahahaha persze :lol:
Tölts el egy random emberrel 3 napot, 90% hogy szimpatikus lesz
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.12. 11:56:37

Én csak azt nem értem srácok, hogy lehet így függeni egy nőtől? Fordított esetben egy hapsitól. Egyáltalán egy másik személytől.

Sosem a másik ember tesz boldoggá. Az mindenkinek a saját feladata. Épp ezért kell körülvenni magad olyanokkal, akikkel ez könyebben megy. Tehát, ha egy nő azt mondja nem kellesz, egyértelmű, hogy nem ő volt a megfelelő. Semmi extrát nem kell belelátni. Többmilliárd teljesen különböző emberlétezik, csoda lenne, ha elsőre, harmadikra, századikra megtalálnánk a legjobbat...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.12. 11:30:18

zola8787 írta:aztán lehet megunnák a sablonpuffogtatást
nálam az a legnagyobb baj, hogy az összes sablonpuffogtatást kipróbáltam... hobbi, séta, túra, edzés, új emberek, lóf*asz, egyik se ért semmit. lehet 5-10 percre sikerült elfelejteni, de az meg semmi nem ért
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Cocacola
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.08.12. 06:30:35

2018.08.12. 06:59:36

Sziasztok! Eddig csak olvasója voltam az oldalnak, de úgy éreztem, most nekem is hozzá kell szólnom a témához! 30 évesen 3 komoly szakításon vagyok túl, az egyik kapcsolatban tényleg azt hittem, megtaláltam életem szerelmét. Igen, [auto_cenzúra] az embernek pár hétig-hónapig, esetleg 1-2 évig, de ha nem teszel ellene, csak rosszabb lesz.Élni kell az életet, próbálkozni, ahol lehet. Ha befordulsz, látod, csak kárt okozol magadnak is, és a családodnak is. Nyitni kell a világ felé, és nem csak egy fórumon. Ismerkedj meg személyesen új emberekkel, beszélgess csajokkal, ha kell, és tudsz is, költözz el, keress magadnak egy lakótársat!Esetleg válts munkahelyet!Újíts valamit!
Azt pedig, hogy csak a családod kis ideig szenved, nagyon rosszul látod. Nővérem 8 éve halt meg, mindenki rosszul viseli a mai napig. Egy agyvérzés miatt történt , Ez is nagyon kemény volt, és lesz is, de gondolj bele.... Ha öngyilkos lennél, akkor a számodra "könyebb" utat választod, de ezzel önző módon nem gondolsz másra. Szüleid,rokonaid szerinted meddig okolnák azzal magukat, hogy segíthettek volna, de nem tudtak? nekik még 30-40 évet kell leélniük ezzel a gondolattal.
Lehet azzal jönni, hogy van olyan nő, aki megér ennyit.Nem, nincs ilyen nő!!!
Zola, fel a fejjel,és gondolj arra,hogy az emberek életében keményebb dolgok vannak, mint egy szakítás!
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.12. 02:31:04

Velem idáig kétszer szakitottak, mindkét csajjal cca. 2 évig voltam együtt.

Mindkétszer fosul voltam,az elsőnél mentem haza az egyetemről, nagyjából 10 km-t gyalogoltam, mert nem volt kedvem buszozni, közben kattogott az agyam rendesen. Aztán még az adott évben egy albérletben laktunk, a szükség úgy hozta. Ja, ez egy szobás albi volt. :D Komoly volt, mikor elhozta a pasiját, valami koncertre, és ott aludtunk hárman egy szobában. :D Na, az volt a méreg, de aztán rájöttem, hogy egy qva, szóval valahogy túl lettem rajta. Következő évben koliban voltam, akkor már könnyebb volt.

A másik meg azt mondta, hogy kihűlt a kapcsolat. Ok. Ott voltam az albérletében, nem kúrtunk 2 hete, nálam 2 csomag koton, erre közli, hogy off ez a kapcsolat. :lol: Majd elment edzeni, én meg ott maradtam egyedül az albérletébe. Vettem egy csokor virágot, írtam egy levelet, majd távoztam. Azon a nyáron meg 3-4x dumáltunk, nehéz volt kibírni, de mondjuk bele is néztem a FB-jába, szóval utána letiltott a csába, ez megkönnyítette a szitut. :D

Mindkét esetben jót tett egy kis környezet változás. Meg valahogy brutálisan elkezdett motiválni a szakítás, úgyhogy elkezdtem futni, edzeni. A második után lefogytam 20 kg-t, sporttal. Haverom akkor Szfváron focizott, fejembe vettem, hogy nekem is menni fog. Saját magam edzettem májustól júliusig, majd elmentem próbajátékra, majd ott is maradtam. Más kérdés, hogy nem annyit fizettek, mint szerettem volna, így tipliztem onnan is.

Szó ami szó, nekem a környezet változás és a sport volt mindig a mentsvár. Most megint van 2 éve csajom, és megint van 20 kg felesleg... kezdek aggódi. :oops:

Szerintem a környezet változás biztos Neked is jót tenne, zola. Kiszakadsz a mindennapokból, átértékeled az életed.

Az öngyilkosság részre nem tudok reagálni, sosem fordult meg a fejembe. Annyi biztos, hogy melómból fakadóan nagyon sok ilyen dolgot látok, és sosem láttam ennek értelmét, csak a családod fog rámenni. Nem vagyok ilyen beállítottságú, nen tudom magam ebbe a helyzetbe képzelni, ezért nem akarok ítélkezni sem, végül is ez is egy betegség.

Család, barátok, sport, utzás ez meg a recept rá!

Hajrá, van kiút, de ezt saját magatoknak kell megoldani, de azt hiszem megéri, mert csodálatos ez a világ, és sokan még így is cserélnének veletek...
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.08.11. 23:53:16

Nero. írta:
És itt nem csak az a gáz, hogy Mivan ha sikerül és tényleg végzel magaddal, hanem gondolj bele hogy mennyire tönkre teszed ezzel a családod életét, még akár magukra is vehetik.
Ezerszer átgondoltam és mindig az jött ki jobbnak, hogy ők egy darabig legyenek nagyon rosszul, mint most, hogy 2 éve nem láttak boldognak és semmi javulás sincs. Kapom a "boldogság" bogyókat, meg altatót, semmit sem érnek (jó, az altató talán).

Nálam az is sajnos para, hogy nagyon durván jóban voltam a családjával. Ezt úgy értsd, hogy a tesójával pár hete szakítottam meg a kapcsolatot, hátha ettől jobb lesz. Eddig nem vált be. Mikor elbúcsúztam, a muterjuk elbőgte magát és ez azért volt nagy szám, mert még életükben nem látták sírni. Ott tartotta mindenki a száját, hogy mi a franc ez. Hogy a faterja még tavaly szilveszterkor felhívta a szüleimet, kérdezte mi van velem. Persze két év sok idő, gyereket megszokták, elfogadták, engem meg elfelejtettek. Majd tesója is elfog kis idő múlva.

És itt tényleg igazat mondtál, hogy bárhogy is búcsúztunk el, bármit is mondott, már elvagyunk felejtve, nincs "örökké emlékezni fogok rád" meg ilyesmi.

Nem voltam sosem egy nagyképű kölyök, de némi önelégültség és pozitívum a jelememmel járt. Na ezt ez a szakítás gyökerestül kitépte és a visszájára fordította.

A face, insta sztorival meg annyi, hogy levagyok tiltva, de két perc kamu profilt létrehozni + azért néha láttam a családja oldalán ugye betaggelve őket, ezért is szakítottam meg húgával is a kapcsolatot, pedig vele napi rendszerességgel beszéltem.

Amúgy azért is írok nektek ilyet, mert a dokinő azt tanácsolta, hogy beszéljem, írjam ki magamból a fájdalmat, barátaimat meg családomat nem traktálom már ezekkel, főleg apát nem aki kb nem mer már az eset óta benyitni a szobámba, igy maradtok ti, beszoptátok :D

Még annyit, hogy kapcsolat, minden szerelem más, mindenki máshogy éli meg. Én nagyon nagyon rosszul, senkinek sem kívánom, bár néha átadnám pár napra, aztán lehet megunnák a sablonpuffogtatást, mikor egy Felhőkarcoló filmen egy családi összeölelkezésen elsírná magát, míg mindenki röhög, mert annyira gagyi jelenet. Vagy mikor a semmiből előtör az érzés, hogy más fogja volt kedvesét, mert én kevés voltam neki és munkahelyen úgy leugrik a vérnyomása, hogy összeesik. Vagy esténként csak altatóval tud elaludni, azzal is kínkeservesen.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.08.11. 21:39:40

Érdekes volt visszaolvasni az elmúlt 1-2 oldalt :D

Recrea: A 11es rúgásokkal kapcsolatban nagyon nem értünk egyet, de amiket itt leírtál azokkal szóról szóra. Orulok hogy relatíve fiatalon rájöttem ezekre a dolgokra.

Az öngyilkos osztagnak meg annyit, hogy azért ne szórakozzukk már. Én is magam alatt voltam amikor véget ért a középiskolai szerelmes kapcsolatom, de emiatt megölni magad WTF? Az életben később százszor nagyobb szrságkokon kell átmenni, és talán pont ez kell hogy valaki rájöjjön arra hogy nem az a világvége ha Juli már nem veled smacizik és mással jár moziba. Visszasirom azokat az időket amikor az volt a legnagyobb problémám hogy szerelmi csalódásom volt.

És itt nem csak az a gáz, hogy Mivan ha sikerül és tényleg végzel magaddal, hanem gondolj bele hogy mennyire tönkre teszed ezzel a családod életét, még akár magukra is vehetik.

Facebook/insta profitokat néha lecsekkolom, de engem nem keserít el, inkább motivál az edzéshez/pénzkereséshez stb. de így évek után már nem annyira. Soha nem leszünk már egyutt az exeinkkel, és azok után hogy már más palik is megcsinálták őket nem is kell. Arról nem beszélve hogy a nők teljesen mások, mostanra itt már mindannyian ellettünk felejtve. De nem is haragszanak, egyszerűen mar nem létezünk nekik, hiába hogy kapcsolat közben ők azok akik könnyes szemmel mondták hogy “örökké szeretni foglak.”

Azok akik még mindig kivannak, majd teljesen rendbe lesznek amikor újra benne lesznek egy kapcsolatba.
Mondjuk én 24 vagyok, de 30 éves koromig még Mrs. Universel se jönnék össze, számomra a szabadság priceless, viszont 30-35 évesen “kötelező” lesz találni egy olyan nőt, aki jól néz ki és arra is alkalmas hogy egyutt éljek vele és gyereket szüljön nekem. Ez kb. a fehér holló kategoria.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.08.11. 19:55:51

visca el barca írta:idiota nők vol 5.



szóljál hozzá...

Adj hálát az égnek, hogy ilyen ostobától megszabadultál :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.11. 19:34:52

idiota nők vol 5.

4 napja 0-24-ben chatelek egy pesti kőgazdag p*csával. találkozni nem tudtunk még csak FB chat. kért rólam egy régi képet. 10 éves, részegen, haverokkal, fejem felett egy real madrid sállal. leírom neki hogy mókás kép, mert barcelona szurkolóként GYŰLÖLÖM a real madridot. erre leírja h mit gyűlölök rajtuk, megvertek a szurkoloi vagy mi? mondom semmit, de a fociban ha egy nagy csapatnak szurkolsz akkor a másikat gyűlölöd, ez a természetes. hát neki ilyen ember nem kell aki gyűlöl, mert fél tőlem, hogy ha összejövünk akkor majd verni fogom. elköszönt és kaptam a tiltást :D

szóljál hozzá...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Nocturn4L
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2018.01.15. 20:12:09

2018.08.11. 13:43:59

Javítottam :DDDDD de köszi :DDDD a <3
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.08.11. 11:21:38

visca el barca írta:
Nocturn4L írta:Egy másik pasival szexeltem kb nap mint nap
azért ennyire soha nem tudnék megzuhanni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bocs, ez akkora magas labda volt h nem tudtam kihagyni :D
Nem akartam én lecsapni... sejtettem, hogy vki megteszi :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.08.11. 10:56:54

Nocturn4L írta:Egy másik pasival szexeltem kb nap mint nap
azért ennyire soha nem tudnék megzuhanni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bocs, ez akkora magas labda volt h nem tudtam kihagyni :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Nocturn4L
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2018.01.15. 20:12:09

2018.08.11. 09:51:04

zola8787 írta:
Exbarátnőd akkor hirtelen felindulásból tette amit tett és lelkiismeretfurdalást okozván neked azzal az sms-el.
Az én exbarátnőm lassan 1,5 éve nem tud rólam semmit. Hogy honnan tudom? Az egyik testvérével múlt hétig tartottam a kapcsolatot. Nem az exemről beszélgettünk, de ha nem bírtam, rákérdeztem. Ő mondta, hogy már nem merül fel a nevem, hogy a családjukból teljesen megszűntem. Múlt héten megbeszéltem vele, hogy fejezzük be ezt, oké, hogy nem róla beszélünk, de látom, hogy már ő is elfogadta a srácot, látom facen, látom instán és egyszerűen borzasztó érzés.
Emiatt mondom hogy exem szemében én másfél éve meghaltam. Amikor bedrogoztam magam (életemben nem drogoztam, nem cigizek, nem iszom, semmi, ezért is gondoltam, hogy sikerülni fog), semmilyen formában nem üzentem neki. Semmi levél, semmi email, semmi. Mivel facen is teljesen tiltva vagyok, levettem 2 éve minden képemet, csakis a nevem látszik semmi más, így szerintem meg sem tudta volna, hogy már nem élek.
Ha esetleg pedig megtudja na bumm? Mégha beleképzelné, hogy miatta van, akkor ott lenne a pasija és szépen lebeszélné, hogy ugyan, már évek teltek el, más bajom volt, nem is kerestem őt, nem az ő hibája. Este meg már kutyapózban dugná.

Lehet, hogy az öngyilkosság gyávaság, viszont a pszichiáterem is azt mondta, hogy ebben a szituációban csak magamat nézzem, ne a másik boldogságát. Utazgassak, kutyázzak (nagy szerelmeim), csajozzak. Ekkora rákérdeztem, hogyha semmiben sem találom meg a boldogságot, de még egy csipetnyi méretben sem és ha úgy látom jónak, hogy megölöm magam, akkor megtehetem? Erre mondta, hogy jajj nem, azt nem szabad. Picit zavarba is hoztam, hogy akkor van olyan szitu, ahol ne azt nézzem, hogy mi a jó nekem, de néha meg csak magamat? Zagyvaság.

Teljes mértékig józanul gondolkodtam, nagyon sok ideig agyaltam, hogy mi lenne a jó, mondom mindent próbáltam, barátokkal elmenni hülyéskedni, kutyamnehelyre jártam segíteni, volt mikor folyamatosan túlóráztam melóban, mindent. De erre jutottam.
Barátaim még próbálnak kimozdítani, de nem nagyok vevő rá. Ha elpatkoltam volna, bizotsan megsiratnak a temetésemen, de ennyi, rá 1 hétre már nem gondolnának rám.

Egyedül szüleim és nővérem akik biztos rosszul lennének, de mint ahogy mindenki puffogtatja a közhelyeket, az idő begyógyította volna a sebüket. Ráadásul mi a jobb? Hogy továbbra is élősködöm szüleimen, állandóan fent ülvén a szobámban, látják rajtam, hogy semmi élet kedvem, hogy sosem vagyok boldog, vagy, hogy egy kis ideig nagyobb fájdalmat érezni, de már nem látni a fiuk bánatát nap, mint nap? Akárhányszor végiggondoltam ezt, mindig a második jött ki győztesnek.

Nálam nem csak exbarátnőm már aki hiányzik, kompletten a családja. Á mindegy, majd lesz valahogy.
Erre mesélnék én is egy történetet.

Sajnos engem megcsalt a barátnőm, de úgy, hogy már 3.5 éve együtt voltunk gyerek/eljegyzés stb szóba került sajnos sikerült is összehozni egy gyereket, de elvetélt elég para volt a helyzet viszont egyre többet ment előbb dolgozni jött később haza. (Nővérként dolgozik tehát a 3.5 év alatt is ezt csinálta nem igazán tűnt fel) Éldegéltünk tehát ő előbb ment előbb jött ami kiderült egy 3-4 hónapon át egy munkatársa másik pasi volt akihez ment reggel szexelt vele stb ledolgozta a napot majd hazajött és velem is lefeküdt, de mindezt hónapokig. Egy másik pasival szexelt kb nap mint nap és nem tudtam róla elég undorító. Majd egyszer egy buliban egy véletlen telefonhívással bukott le. Kérdeztem ki volt az stb stb. Azt mondta senki na ekkor lett gyanús a téma, mert csak úgy senkivel nem beszélgetsz hajnali 3-4kor és nevetgélsz. Nem kezdtem nyomozni utána, de sejtettem mi a szitu majd egyszer így reggel pont arra mentem dolgozni amerre ő is és láttam őket csókolózni kézen fogva stb. Remegő gyomorral idegesen ledolgoztam a napot majd hazajött szembesítettem a dolgokkal. Elmondott mindent, hogy igen így történt stb már nem érzi azt amit régen valami megtört blablabla. Gagyiduma. Én ekkor darabokra törtem. Elköltözött egyedül éltem egy nagy házban még 3 hónapig kb mire egy barátommal összeköltöztem ami igazán helyrehozott, de 3 hónap egyedül a gondolataiddal. Egy örökkévalóságnak tűnt, de tudod mit tettem ? Minden egyes nap ittam és buliztam. Feltettem a tindert életem legrosszabb képeivel ahogy részegen fekszek valahol és stb és csak jöttek a matchek jöttek a csajok. Minden nap mást vittem haza volt mikor egy nap több is jött hozzám. Hozzáteszem addig 2 azaz 2 nővel voltam mindenhogy életemben. Itt 25 voltam tehát 4 éve volt. Lehettem volna öngyilkos is simán gondoltam rá, de a barátaim és a családom miatt sose tettem volna meg. Ehelyett 3 hónapig minden nap olyan jól éreztem magam mint életemben addig soha. Új élmények új nők és a siker sokat adott hozzá ebben. Azóta is tartom magam ezekhez, hogy első 2-3 hónapban sosem leszek szerelmes vagy lépek ebbe az irányba. Mindig azt a lányt keresem akivel jól érzem magam. Soha nem azt aki első látásra szerelem, mert az csak csalódás. Valakivel jól érzed magad és jól megvagy ez kell a kapcsolathoz nem a gagyi ideál. Én azt javaslom neked vedd fel a legszebb gúnyád :D csinálj pár mérhetetlenül fos fotót magadról Tinderezgess és mindegy hogy néz ki dugd meg. Idővel a sok rossz nő kiad egy jót is hidd el nekem :D Sőt többet is. Soha nem szabad a rosszra gondolni, mert megöli a hangulatod az életed és megmérgez mindent. Dobni kell ezt a sok negativitást még akkor is ha nem megy, mert idővel úgy is sikerülni fog. Úgyhogy sok sikert neked!! Jah és kezdj el keményen edzeni :DDD Az mindig tetszik a nőknek még akkor is, ha van pocakod vagy bármid, de látják, hogy edzegetsz sok +++++ pont.

Remélem talán egy kicsit segít ez majd. Nekem jót tett. Azóta túl a sokadik X nőn amit sose vallok be és mindig azt mondom csak 10 nővel voltam vagy max 15 :D Persze nagyon nem. Sose áruld el a valós számot még életed nőjének sem! Hajrá hajrá!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nocturn4L 2018.08.11. 13:43:38-kor.
Válasz küldése